Apie Mus ir Autorius Augustas Daumantas | Kaip-uzsidirbti.lt

Apie Mus

Tinklapis KAIP-UZSIDIRBTI.LT yra vienas populiariausių Lietuvoje tinklaraščių verslo, finansų valdymo, investavimo bei asmeninio tobulėjimo srityje sulaukiantis daugiau nei 1500 lankytojų per dieną.


Apie Kaip-uzsidirbti.lt

Šis tinklapis skirtas pasidalinti su jumis įvairiomis investicinėmis įžvalgomis, verslo idėjomis bei visą informaciją perteikti kiek įmanoma paprasčiau. Tinklaraštis yra skirtas kiekvienam statistiniam asmeniui, kuris iki šio momento neturėjo nieko bendro su verslu ar investavimu, tačiau nori apie tai sužinoti nesudėtingai ir greitai.

Tinklapyje rasite nagrinėjamas itin populiarias temas kaip:

Tinklapyje nėra naudojami sudėtingi terminai, tad kiekvienas skaitytojas nesunkiai ir greitai pasiims visą svarbiausią informaciją be papildomų klausimų!

Apie Autorių:

Esminės aprašomos temos tinklapyje autoriui nėra svetimos, kadangi autorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje.

Šiuo metu autorius plėtoja nuosavą elektroninį verslą.

Pagrindinis motyvas įkurti tinklapį kaip-uzsidirbti.lt  kilo iš noro perduoti sudėtingą informaciją itin paprastai. Dauguma tinklapių apie finansų valdymą, investavimą bei verslą kalba itin sudėtingai, tad dažnam skaitytojui yra sudėtinga susikoncentruoti ir suprasti kas yra norima pasakyti, tiesa?

Tad šiame tinklapyje ta pati informacija yra perteikiama itin paprastai.

Be to, mes kaip įmanoma dažniau stengiames atkreipti dėmesį į mūsų skaitytojų nuomonę ir pasiūlymus, tad jeigu turite jums aktualių klausimų – parašykite mums jau dabar!

Rekomendacijos ir Atsakomybės Apribojimas

Mūsų tinklapis (kaip-uzsidirbti.lt) nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, skolintojas ar finansinė institucija.

Visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neskatiname jūsų pirkti, investuoti ar naudotis mūsų aprašomais patarimai ir neprisiimame atsakomybės už jūsų veiksmus.

Įsitinkinkite, kad suprantate visą informaciją teisingai ir valdykite savo finansus atsakingai!

Pagrindinė Informacija


Tinklapis: Kaip-Uzsidirbti.lt

Kontaktai: Visus klausimus bei užklausas siųskite naudodamiesi šia forma.


Ačiū, kad esate su MUMIS!

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.