Apie Mus ir Autorius Augustas Daumantas | Kaip-uzsidirbti.lt

Apie Mus

Tinklapis KAIP-UZSIDIRBTI.LT yra vienas populiariausių Lietuvoje tinklaraščių verslo, finansų valdymo, investavimo bei asmeninio tobulėjimo srityje sulaukiantis daugiau nei 1500 lankytojų per dieną.


Apie Kaip-uzsidirbti.lt

Šis tinklapis skirtas pasidalinti su jumis įvairiomis investicinėmis įžvalgomis bei galimybėmis ir pasiūlymais investuoti nuo minimalios iki vidutinės sumos – tad visa pateikta informacija yra naudinga ne tik investavimo profesionalams, bet ir kiekvienam statistiniam asmeniui, kuris iki šio momento neturėjo nieko bendro su investavimu ir verslu.

Taip pat tinklapyje rasite nagrinėjamas itin populiarias temas kaip:

Tinklapyje nėra naudojami sudėtingi terminai, tad kiekvienas skaitytojas nesunkiai ir greitai pasiims visą svarbiausią informaciją be papildomų klausimų!

Apie Autorių:

Tinklapio tekstai ir informacija yra publikuojama pagrindinio autoriaus ir redaktoriaus Augusto Daumanto.

Esminės aprašomos temos tinklapyje autoriui nėra svetimos, kadangi autorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Tinklapio autoriaus taip pat turi oficialios darbo patirties gerai žinomuose įvairiuose finansų įstaguose.

Šiuo metu Augustas yra verslo ir saviugdos konsultantas bei plėtoja nuosavą elektroninį verslą.

Pagrindinis motyvas įkurti tinklapį kaip-uzsidirbti.lt  kilo iš noro perduoti sudėtingą informaciją itin paprastai. Dauguma tinklapių apie finansų valdymą, investavimą bei verslą kalba itin sudėtingai, tad dažnam skaitytojui yra sudėtinga susikoncentruoti ir suprasti kas yra norima pasakyti, tiesa?

Tad šiame tinklapyje ta pati informacija yra perteikiama itin paprastai.

Be to, mes kaip įmanoma dažniau stengiames atkreipti dėmesį į mūsų skaitytojų nuomonę ir pasiūlymus, tad jeigu turite jums aktualių klausimų – parašykite mums jau dabar!

Rekomendacijos ir Atsakomybės Apribojimas

Visos tinklapyje aprašomos investicinės rekomendacijos ir patarimai yra išmėginti paties autoriaus arba kaip-uzsidirbti.lt komandos narių.

Tačiau, mūsų tinklapis nėra oficialiai sertifikuotas finansinis patarėjas. Visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant mūsų asmeninę nuomonę jums! Mes neprisiimame atsakomybės už jūsų veiksmus ir finansus, tad nepamirškite valdyti savo finansus atsakingai!

Pagrindinė Informacija


Tinklapis: Kaip-Uzsidirbti.lt

Autorius: Augustas Daumantas

Kontaktai: Visus klausimus bei užklausas siųskite naudodamiesi šia forma.


Ačiū, kad esate su MUMIS!

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.