Darbas Internetu 2024: TOP 5 Idėjos Pradėti! | Kaip-uzsidirbti.lt

Darbas Internetu 2024: TOP 5 Idėjos Pradėti!

Darbas internetuDarbas internetu namie, kavinėje ar bet kurioje pasaulio vietoje turint laisvą grafiką ir būnant nepriklausomu nuo darbdavio bei kasdieninės aplinkos daugumai žmonių yra svajonė ir pagrindinis siekis, tiesa?

Šis straipsnis yra išsamus informacinis gidas kiekvienam iš jūsų, kuriuos domina nuolatinis ar papildomas darbas internetu, stabilios pasyvios pajamos ar net nuosavas elektroninis verslas internete.

Straipsnio pabaigoje pateiksime ir kelias papildomas uždarbio internetu galimybes apie kurias galėjote ir nepagalvoti.

Pradėkime!

Darbo Internete Privalumai ir Galimybės

Nepaslaptis, kad dauguma skaitytojų gali šiek tiek skeptiškai žiūrėti į uždarbio internete galimybes.

Tačiau tam nėra visiškai jokios pagrįstos priežasties, kadangi darbas internetu gali jeigu ne 100% pakeisti jūsų finansinę situaciją, tai bent būti puikia išeitimi papildomam uždarbiui 2024 metais!

Be jokios abejonės, reikia sugebėti atsirinkti skelbiamą informaciją ir turinį internete bei išanalizuoti jos patikimumą.

Šiame straipsnyje nerasite būdų kaip galite praturtėti per kelias dienas, tačiau supažindinsime jus dėjomis kaip galite pradėti pamėginti uždirbti pajamas internetu.

Taigi,

Visų pirma, darbas internetu gali būti skirstomas į 2 skirtingas kategorijas:

1. Aktyvus darbas internetu

2. Pasyvus darbas internetu

Paanalizuokime kuo šie pasirinkimai skiriasi:

Aktyvus Darbas Internetu

Tai aktyvi, su darbu susijusi veikla internete, kurios pagrindinis tikslas – jūsų, kaip tam tikros srities specialisto, paslaugų teikimas klientams ar partnerių bei potencialių paslaugų pirkėjų paieška.

Aktyvus darbas internetu labiausiai paplitęs tarp laisvai samdomų specialistų (ang. freelancer) tokių kaip:

 • IT programuotojų;
 • Dizainerių;
 • Konsultantų;
 • Rašytojų;
 • Vertėjų;
 • Architektų;
 • Mokytojų ir kt.

Jeigu turite sukaupę gerą žinių ir gebėjimų bagažą, kurį galite parduoti ir tokiu būdu suteikti tiesioginę paslaugą kitam žmogui ar verslui – aktyvus darbas internetu yra puikus pasirinkimas jums.

Laisvai samdomas specialistas

Keletas populiariausių platformų, kuriose galite užsiregistruoti kaip laisvai samdomas specialistas ir pradėti ieškoti klientų:

Jeigu norite surasti potencialių klientų užsienyje:

 • Fiverr.com – Šioje platformoje dauguma paslaugų yra parduodamos už 5 dolerius, tačiau čia taip pat netrūksta ir ženkliai brangesnių pasiūlymų.

Fiverr.com platformoje laisvai samdomi specialistai atlieka įvairius užsakymus pradedant nuotraukų koregavimu, o baigiant vizitinių kortelių maketavimu, įgarsinimu ar net kuriant įvairius šventinių sveikinimų tipo video filmukus.

Kitaip tariant, bet kokį savo hobį galite paversti į darbą ir siūlyti kaip paslaugą.

Tiesa, kai kurios paslaugos gali atrodyti bereikšmės, tačiau patikėkit, – pasižvalgius po šią platformą rasite visko!

 • UpWork.com – „UpWork“ platforma puikiai tinka laisvai samdomiems specialistams, kurie sugeba programuoti ar kurti internetines svetaines, mobilias programėles, rašo tekstus ar net gali konsultuoti jus finansiniais klausimais, bei dirbti klientų aptarnavime tiesiogiai iš namų. Darbų pasirinkimas išties platus.

Jeigu jaučiate, kad puikiai kalbate anglų kalba – klientų aptarnavimas yra puikus darbas internetu, kuris gali generuoti stabilias pastovias pajamas iš bet kurios pasaulio vietos!

Susikurkite anketą „UpWork” sistemoje, užpildykite aprašymą apie save ir pradėkite ieškoti potencialių klientų!

 • Freelancer.com– Ši platforma bei skelbiami darbo pasiūlymai yra itin panašūs į UpWork.com, tad tai yra visiškas jūsų pasirinkimas kurią platformą naudosite.

Rekomenduojama užsiregistruoti ir turėti veikiančias anketas abiejose platformose, tokiu būdu šansai rasti klientą tik didėja!

 • Preply.com – puiki platforma skirta užsienio kalbų mokytojams. Jeigu puikiai mokate tam tikrą užsienio kalbą (anglų, rusų ir t.t), siūlome išmėginti šią platformą jau dabar!

Pamokos vyksta Online būdu (dažniausiai „Preply” svetainės sistema). Už vieną pamoką vidutiniškai galima uždirbti nuo 10 iki 20 eurų (priklausomai nuo jūsų nustatyto valandinio tarifo).

Jeigu norite surasti potencialių klientų Lietuvoje:

 • Paslaugos.lt – tikriausiai vienas didžiausių laisvai samdomų specialistų skelbimų portalų Lietuvoje. Čia renkasi įvairių gebėjimų specialistai, nuo IT iki vestuvių fotografų ar psichologų.

Be to, didelis privalumas tai, kad užklausa gauna visi toje srityje dirbantys ir skelbimus publikavę specialistai.

Statistiškai didžiausią klientų kiekį susirenka tie žmonės, kurie greičiausiai atsako į užklausą bei pateikia šiek tiek mažesnę nei rinkos kainą. Jeigu dar nebandėte – drąsiai užsiregistruokite.

 SVARBUS PATARIMAS! 

Prieš publikuojant savo, kaip laisvai samdomo specialisto, skelbimą – panagrinėkite rinką ir pažiūrėkite kiek asmenų ar įmonių pasirinktoje platformoje teikia tokias pačias paslaugas ir kokią kainodarą taiko. Tokiu būdu galėsite tiksliau optimizuoti savo, kaip specialisto, skelbimą!

Pasyvus Darbas Internetu

Natūralu, kad pasyvus darbas internetu reikalauja kur kas mažesnio praleidžiamo laiko prie kompiuterio ir interneto bei dažniausiai generuoja pasyvias pajamas iš sukurto ir stabiliai veikiančio smulkaus verslo ar tam tikrų investicinių sprendimų.

Pasyvus darbas internetu daugumai žmonių yra prioritetas, tačiau dauguma šia veikla susidomėjusių asmenų nežino nuo ko ir kaip pradėti.

Visą šią informaciją ir idėjas rasite toliau skaitant apie TOP 5 uždarbio internete būdus 2024 metais.

TOP 5 Būdai Užsidirbti Internetu

1. Elektroninė Prekyba

Vienas populiariausių ir labiausiai paplitusių darbo internete būdų – nuosavas elektroninis verslas, parduotuvė.

Nereikia net sakyti, kad dauguma žmonių iki šiol galvoja, kad norint sukurti nuosavą elektroninę parduotuvę reikia samdyti patyrusius IT programuotojus ar profesionalias tinklapių kūrimo agentūras, o kainos tikrai nėra mažos, tiesa?

Gera naujiena JUMS!
Puikiai veikiančią ir pelningą elektroninę parduotuvę gali susikurti bet kuris iš jūsų!

Be jokios abejonės, jeigu planuojate itin sudėtingą ir unikalią elektroninę sistemą bei didelį produktų skaičių, pačiam paleisti tokį projektą gali būti sudėtinga.

Tačiau, žmonėms, kurie nori uždirbti ir turėti nuosavą verslą internete, „Shopify” platforma yra patogiausias būdas susikurti puikiai atrodančią ir funkcionuojančią elektroninę parduotuvę vos per kelias valandas.

Ši sistema yra itin paprastai valdoma ir administruojama, tad net ir jeigu neturite jokio supratimo apie tinklalapių kūrimą – problemų neturėtų kilti!

Shopify mokymai

Neturite idėjų kuo galite prekiauti internete bei nežinote iš kur gauti produktus?

Jau kurį laiką visame pasaulyje yra kalbama apie „Dropshipping” metodą, kurį detaliai aprašėme ir mes savo tinklalapyje, daugiau sužinoti galite paspaudę žemiau.

Jeigu nesate tikri savo žiniomis ir sugebėjimais kuriant elektroninę parduotuvę, bei nežinote kaip pasirinkti tinkamą prekių asortimentą, mūsų tinklalapyje pristatysime 3 dalių video mokymus kaip susikurti elektroninę parduotuvę su „Shopify” bei pradėti sėkmingą elektroninį verslą – sekite naujienas!

Kad būtų paprasčiau, galite žemiau įvesti savo el. pašto adresą ir vos tik išleisime šiuos video mokymus – iškart gausite pranešimą į el. pašto dėžutę.

Loading

Jūsų el. paštas bus naudojamas tik informuoti kuomet išleisime mokomąją medžiagą. Spausdami mygtuką “Gauti informaciją” sutinkate gauti mūsų pranešimus šia tema.

2. Investavimas, Akcijų Pirkimas ir „Copy-Trading“ Metodas

Apie investavimą ir prekybą jau nemažai esame kalbėję kituose mūsų straipsniuose.

Tiek CFD prekyba, trumpalaikis arba ilgalaikis investavimas gali dalinai būti priskiriamas prie pasyvaus darbo.

Dauguma žmonių nėra iki galo susipažinę apie sandorius tarp kainų skirtumų, akcijų pirkimą ar investavimą į žaliavas, bei kitus investicinius instrumentus.

Dėl šios priežasties esame aprašę jau minėta „Copy-Trading“ sistemą.

Trumpai apie šį metodą ir jo subtilybes:

Kaip ir minėjome, didžiausias privalumas yra tai, kad „Copy-Trading“ investavimo metodas nereikalauja daug laiko!

Taip pat yra ganėtinai aiškiai suprantamas ir pradedantiesiams prekiautojams ar investuotojams.

Žinoma, prieš pradedant investuoti, rekomenduotumėm susipažinti su pagrindiniais terminais, kurie naudojami rinkose, pradedant nuo CFD arba kontraktai tarp kainų skirtumų bei baigiant elementariu ROI išsireiškimu. Visą savokų žodyną galite rasti čia.

Kaip veikia automatinė prekyba?

Šis investavimo/prekybos metodas yra paremtas įvairių investuotojų ir prekiautojų rinkose žingsnių bei jų elgsenos sekimu ir kopijavimu tam skirtoje platformoje.

Norite sužinote geriausią dalį?

Jums nereikės nieko pačiam atlikinėti – viskas yra atliekama automatizuotai sistemoje!

Prisiregistruojate tam skirtoje platformoje, pasirenkate patikusius prekiautojus (investuotojus, spekuliantus) rinkose, atsižvelgiant į įvairius kriterijus, kaip pelno rodikliai ar rizikos lygis pastaraisiais metais. Tuomet pasirenkate pinigų sumą, kurią galite leisti sau investuoti ir stebite rezultatus.

Viską už jus atlieka automatizuota sistema, kuri su jūsų įnešta pinigų suma atlieka lygiai tokius pačius pirkimo/pardavimo sandorius kaip ir pasirinktas prekiautojas realiu laiku.

Rezultate, jūsų gaunama finansinė grąža arba patirtas nuostolis yra procentaliai lygus pasirinkto investuotojo/prekiautojo grąžai kurį pasirinkote kopijuoti.

Išsamiai aprašytą šią strategiją rasite pagrindiniame tinklalapio meniu:

Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

Jeigu nesudomino šis būdas ir sistema – visada galite pradėti prekiauti arba investuoti rinkose SAVARANKIŠKAI.

Mūsų tinklalapyje esame pateikę išsamų straipsnį ir reikalingą informaciją nuo ko ir kaip reikėtų pradėti investuoti savarankiškai vos per 10 minučių.

Investavimas ir Prekyba > Akcijų Pirkimas

Tačiau supraskite ir tai, kad bet kokia investicinė/prekybinė veikla yra finansiškai rizikinga, tad taip pat rekomenduojame perskaityti ir itin paprastą straipsnį apie dažniausiai daromas investavimo/prekybos klaidas rinkose.

3. Laisvai Samdomas Specialistas

Laisvai samdomas specialistas (ang. Freelancer) yra pats geriausias pavyzdys apibrėžiantis aktyvų darbą internetu (apie kurį ganėtinai išsamiai kalbėjome aukščiau).

Jeigu esate savo srities specialistas, nepriklausomai nuo jūsų specializacijos ir nišos, galite pamėginti tapti laisvai samdomu specialistu ir iš to gerai uždirbti!

Laisvai samdomi specialistai iš esmės yra 100% atsakingi už savo dienos grafiką ir darbo vietą, o šis privalumas vis daugiau ir daugiau žmonių skatina rinktis šį gyvenimo kelią.

Jeigu mokate kurti logotipus bei kitus dizaino elementus, rašote straipsnius, konsultuojate įvairiais finansiniais ar gyvenimo klausimais, piešiate, dainuojate ar turite kitų panašių sugebėjimų – tai gali būti puikus būdas užsidirbti internete.

Be jokios abejonės, veiklos pradžioje turėtumėte nustatyti mažesnes kainas už teikiamas paslaugas nei esantis vidurkis rinkoje – tokiu būdu bus lengviau pritraukti pirmuosius klientus, o vėliau, jeigu atliksite gerą darbą, reklamos gali ir nebereikėti!

4. Paskolos Žmonėms bei Verslui

Paskolos žmonėms bei verslui yra dar vienas puikus pasyvaus darbo bei investavimo internetu pavyzdys.

Šis uždarbio internete būdas dar vadinamas tarpusavio skolinimas.

Tarpusavio skolinimosi idėja yra ta, kad jūs per internetinę platformą skolinate pasirinktą pinigų sumą įvairiems fiziniams bei juridiniams asmenims atsižvelgiant į jų poreikį bei už tai gaunate palūkanas. Priklausomai nuo pasirinktos platformos ir paskolos gavėjo palūkanos gali būti išmokamos kas mėnesį arba kas metus.

Prieš suteikiant paskolą jūs galite matyti tokius rodiklius kaip:

 • Metinių palakūnų procentinę grąžą;
 • Skolininko kredito reitingą;
 • Apskaičiuotą rizikos lygį, esminius dokumentus ir kitą svarbią informaciją.

Tai yra puikus pasyvaus darbo internetu pavyzdys ir gaunamos pasyvios pajamas kasmet arba paskirstomos kas mėnesį.

Didžiausias trūkumas tai, kad norint reikšmingai pajusti grąžos dydį – reikalinga didesnė pradinė investicija pradžioje.

Jei ieškote kur galite investuoti į tokias paskolas – siūlome jums išmėginti kelis patikrintus variantus.

 • Bondora – apie šį investavimo į paskolas metodą jau plačiau kalbėjome mūsų tinklalapyje, tad paskaityti galite čia. Arba užsiregistruoti ir išmėginti platformos privalumus ir gaunamą naudą.
 • NordStreet – ši platforma, priešingai nei prieš tai minėtos, yra orientuota į paskolas nekilnojamojo turto bei verslo vystymui. Plačiau apie šios platformos galimybes galite perskaityti čia. Be to, užsiregistravus ir investavus bent 100 eurų – gausite 30 eurų papildomą premiją!

5. Pardavimų Vykdymas – Partnerystės Programa

Pardavimai ir Partnerystės ProgramaDomitės reklama ir jos metodais?

Jaučiate, kad galite parduoti praktiškai bet ką?

Pardavimų vykdymas ir skatinimas yra puikus darbas internetu neinvestuojant nei vieno papildomo euro iš savo kišenės!

Kaip tai veikia?

Dauguma įmonių ir verslų už tam tikro produkto ar paslaugos pardavimą bei atvestą klientą yra pasirengę jums sumokėti tam tikrą procentinį atlygį nuo pardavimo sumos (komisinį).

Žmonės įprastai šį pardavimų vykdymą dar vadina partnerystės programa.

Tad šio darbo esmė labai paprasta, kuo daugiau parduodate tam tikros prekės ar paslaugos kiekio – tuo daugiau uždirbate tiesiai į savo kišenę.

Šis darbo metodas yra dvipusė nauda tiek verslui tiek ir jums. Visų pirma, standartinis verslas yra orientuotas į didesnius pardavimus bei naujų klientų pritraukimą, teisingai? Tad šios veiklos nauda yra akivaizdi:

Paskaičiuokime:

Įsivaizduokime, kad parduodamo produkto savikaina yra 50 eurų, o elektroninė parduotuvė jį parduoda už 100 eurų – pelnas 50 eurų.

Tačiau, kaip dažnai atsitinka, niekas produkto neperka ir verslas vietoj 50 eurų pelno gauna lygiai 0 eurų. Taip yra sandėliuojamos prekės, kurios greitu metu nuvertėja.

Tada į pagalbą ateinate JŪS!

Verslas jums pasiūlo, kad už kiekvieną parduotą prekę klientui, kurį jūs atvedėte sumokės jums 25 eurus.

Verslo pardavimai pradeda augti, klientų skaičius auga, o abi pusės lieka patenkintos, kadangi ir JŪS ir VERSLAS uždirba pelną, šiuo atveju po 25 eurus.

Jūs esate suinteresuotas parduoti kuo daugiau tam tikro produkto, kad uždirbtumėte, o verslui tai yra, kad ir mažesnis (vietoje 50 eurų – 25 eurai), tačiau pelnas be papildomos reklamos!

Šis verslo modelis tarp fizinio asmenis ir verslo yra paplitęs visame pasaulyje ir nereikia net sakyti, kad veikia išties puikiai.,

Dėmesio!

Tik nemaišykite tai su apgaulingomis finansinių piramidžių schemomis apie kurias galite rasti daugybe informacijos internete.

Partnerystės programos yra susijusios su nuomonės formuotojų atvaizduojama reklama, dažniausiai jos yra perteikiamos per socialinius kanalus, tinklaraščius, YouTube vaizdo įrašus ir kt. socialinių kanalus.

Tad norint pradėti šią veiklą rekomenduojama turėti platformą su augančia auditorija ir pagal tai atsirinkti produktus, kuriuos reklamuosite. Vienas didžiausių tinklapių teikiantis tokius pasiūlymus iš partnerių yra ClickBank.com

[Bonus] Papildomas Būdas Nr. 1 – Parduokite Nenaudojamą Interneto Srautą

Viskas ko jums reikia – tai kompiuterio ir interneto.

Kaip tai veikia?

„GetGrass“ yra platforma, leidžianti vartotojams uždirbti internetu pasyvias pajamas, parduodant nenaudojamą interneto pralaidumą.

„GetGrass“ leidžia vartotojams parduoti dalį savo interneto pralaidumo, kuris paprastai lieka nenaudojamas. Tai padaroma automatiškai, veikiant papildomam naršyklės įskiepiui fone, o vartotojai už tai gauna atlygį.

Kaip Naudotis „GetGrass“

GetGrass paskyra

1. Pirmiausiai jums reikės susikurti paskyrą.

2. Toliau jums reikės atsisiųsti „GetGrass“ plėtinį iš jų svetainės. Tai galite padaryti prisijungus prie sistemos ir paspaudus mygtuką „Connect“.

3. Palikite programėlę veikti naršyklės fone. Ji paskirstys interneto srautus ir parduos nenaudojamą jo pralaidumą.

Internete tikrai rasite nemažai informacijos, kadangi ši įmonė susilaukė nemažai dėmesio tiek iš investuotojų tiek ir iš vartotojų dėl savo siūlomo sprendimo.

Paprastai tariant, „GetGrass“ suteikia galimybę uždirbti iš resurso, kuris dažniausiai lieka nenaudojamas. Verta paminėti ir tai, kad įmonė teigia užtikrinantys vartotojų duomenų saugumą ir privatumą.

Ką tai turi bendro su darbu internetu?

Įmonė siūlo papildomas uždarbio internetu galimybes per rekomendacijas (partnerystės programa):

Galima uždirbti papildomai per rekomendacijų sistemą, kviečiant kitus prisijungti prie „GetGrass“. Kiekvienas sėkmingai pakviestas asmuo padidina jūsų uždarbį (% dalimi) iš pakviesto asmens uždirbtų pajamų.

Svarbu paminėti, kad, kaip ir bet kuriame pasyvių pajamų šaltinyje, reikėtų atidžiai įvertinti galimas rizikas ir įsitikinti, kad platformos naudojimas neturi neigiamos įtakos jūsų interneto greičiui ar stabilumui.

[Bonus] Papildomas Būdas Nr. 2Mokamos Apklausos Internete

Ar žinojote, kad dauguma įmonių bei verslų yra pasiryžę sumokėti Jums už atliktą bei užpildytą jų paruoštą anketinę apklausą internete?

Klausiate kodėl?

Įmonėms siekiant patobulinti savo parduodamą paslaugą ar prekę yra kuriamos papildomos įvairios anketinės internetinės apklausos.

Natūralu, kad šioms įmonėms dažniausiai reikia greitų ir tikslių atsakymų iš potencialių klientų, tačiau kaip žinome, dauguma žmonių vengia pildyti testus ir atsakinėti į įvairius, o kartais net erzinančius klausimus.

Būtent dėl šios priežasties verslai pradėjo mokėti už sąžiningai atsakytą apklausą. Nereikia net sakyti, kad mokamos apklausos gali būti puikus papildomas darbas internetu jeigu staiga pritrūko pinigų.

Viskas ko jums reikia, tiesiog pildyti įvairias apklausų anketas laisvu metu!

Potencialus Uždarbis:
Už vieną sėkmingai užpildytą apklausą galite uždirbti nuo 0,20 euro centų iki 10,00 eurų – tai priklauso nuo to, kiek įmonė skyrė atlygio už apklausos užpildymą.

Iš esmės, kiek atsakysite apklausų – toks ir bus jūsų atlygis.

Įprastai užpildyti vieną apklausą trunka apie 10 minučių.

Uždarbis iš Apklausų Internetu

Rekomenduojami Apmokamų Apklausų Tinklapiai Jums:

MarketAgent.comužsiregistravę šioje apklausų svetainėje gausite atitinkamą išmokos dydį į savo paskyrą. Išmokos dydis priklauso nuo apklausos tipo bei trukmės.

Surinktus taškus už įvykdytas apklausas galite iškeisti į grynuosius pinigus arba įsigyti įvairių produktų iš partnerių tinklapių.

Triaba.comšios platformos nariai dalyvauja įvairiose apklausose. Už užpildytas apklausas įprastai atlygis svyruoja nuo 0.50 iki 4 eurų.

Uždirbti pinigai internetu gali būti pervedami į „PayPal”, kuri dažniausiai yra susiejama su jūsų kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis.

Privalumas ir tas, kad į apklausas galite atsakinėti ir mobiliajame telefone parsisiuntę Triaba.com programėlę.

Pabaigai

Darbas internetu pradžioje gali atrodyti kiek sunkus ir neįprastas pasirinkimas. Tačiau, po įdėto įdirbio ir pirmųjų gerų rezultatų tai patampa iš pažiūros paprasta ir efektyvia veikla, kuri gali padėti užsidirbti papildomai ar net kažada tapti pagrindinė jūsų veikla.

Tikimės, kad šie pateikti uždarbio internete metodai davė jums daugiau idėjų kaip galite pamėginti užsidirbti online.

Tikriausiai nereikia net sakyti, kad tokių būdų yra daugybė ir būtų sunku visus aprašyti, tad skirkite laiko ir pagalvokite kaip galite realizuoti savo žinias.

Jeigu turite idėjų ir jūs, būtinai pasidalinkite su mumis – geriausias patalpinsime šiame straipsnyje bei pasidalinsime su skaitytojais!

Gero darbo!

Rekomenduojame perskaityti:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Turinio autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas/patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt