Darbas Internetu 2020: TOP 5 Idėjos Pradėti! | Kaip-uzsidirbti.lt

Darbas Internetu 2020: TOP 5 Idėjos Pradėti!

Darbas internetuDarbas internetu namie, kavinėje ar bet kurioje pasaulio vietoje turint laisvą grafiką ir būnant nepriklausomu nuo darbdavio bei kasdieninės aplinkos daugumai žmonių yra svajonė ir pagrindinis siekis, tiesa?

Šis straipsnis yra išsamus informacinis gidas kiekvienam iš jūsų, kuriuos domina nuolatinis ar papildomas darbas internetu, stabilios pasyvios pajamos ar net nuosavas elektroninis verslas internete.

Pradėkime!

Darbo Internete Privalumai ir Galimybės:

Nepaslaptis, kad dauguma skaitytojų gali šiek tiek skeptiškai žiūrėti į uždarbio internete galimybes.

Tačiau tam nėra visiškai jokios pagrįstos priežasties, kadangi darbas internetu gali jeigu ne 100% pakeisti jūsų finansinę situaciją, tai bent būti puikia išeitimi papildomam uždarbiui 2020 metais!

Be jokios abejonės, reikia sugebėti atsirinkti skelbiamą informaciją ir turinį internete bei išanalizuoti jos patikimumą.

Šiame straipsnyje nerasite būdų kaip galite praturtėti per kelias dienas, tačiau supažindinsime jus su keliais naudingais patarimais ir idėjomis kaip galite pradėti uždirbti pajamas internetu.

Taigi,

Visų pirma, darbas internetu gali būti skirstomas į 2 skirtingas kategorijas:

1. Aktyvus darbas internetu

2. Pasyvus darbas internetu

Paanalizuokime kuo šie pasirinkimai skiriasi:

Aktyvus Darbas Internetu

Tai aktyvi su darbu susijusi veikla internete, kurios pagrindinis tikslas – jūsų, kaip tam tikros srities specialisto, paslaugų teikimas klientams ar partnerių bei potencialių paslaugų pirkėjų paieška.

Aktyvus darbas internetu labiausiai paplitęs tarp laisvai samdomų specialistų (ang. freelancer) tokių kaip:

 • IT programuotojų;
 • Dizainerių;
 • Konsultantų;
 • Rašytojų;
 • Vertėjų;
 • Mokytojų ir kt.

Jeigu turite sukaupę gerą žinių ir gebėjimų bagažą, kurį galite parduoti ir tokiu būdu suteikti tiesioginę paslaugą kitam žmogui ar verslui – aktyvus darbas internetu yra puikus pasirinkimas jums.

Laisvai samdomas specialistas

Keletas populiariausių platformų, kuriose galite užsiregistruoti kaip laisvai samdomas specialistas ir pradėti ieškoti klientų:

 • Fiverr.com – Šioje platformoje dauguma paslaugų yra parduodamos už 5 dolerius, tačiau čia taip pat netrūksta ir ženkliai brangesnių pasiūlymų.

Fiverr.com platformoje laisvai samdomi specialistai atlieka įvairius užsakymus pradedant nuotraukų koregavimu, o baigiant įvairiomis vizitinių kortelių maketavimu ar kuriant įvairius sveikinimo tipo video filmukus.

 • UpWork.com – „UpWork“ platforma puikiai tinka laisvai samdomiems specialistams, kurie sugeba programuoti ir kurti internetines svetaines, mobilias programėles, rašo tekstus ar net gali konsultuoti jus finansiniais klausimais bei dirbti klientų aptarnavime tiesiogiai iš namų.

Skamba puikiai, tiesa?

Jeigu jaučiate, kad puikiai kalbate anglų kalba – klientų aptarnavimas yra puikus darbas internetu, kuris gali generuoti stabilias pastovias pajamas iš bet kurios pasaulio vietos!

Susikurkite anketą „UpWork” sistemoje, užpildykite aprašymą apie save ir pradėkite ieškoti potencialių klientų!

 • Freelancer.com– Ši platforma bei skelbiami darbo pasiūlymai yra itin panaši į UpWork.com, tad tai yra visiškas jūsų pasirinkimas kurią platformą naudosite.

Rekomenduotume užsiregistruoti ir turėti veikiančias anketas abejose platformose, tokiu būdu šansai rasti klientą tik didėja!

 • Preply.com – puiki platforma skirta užsienio kalbų mokytojams. Jeigu puikiai mokate tam tikrą užsienio kalbą (anglų, rusų ir t.t), siūlome išmėginti šią platformą jau dabar!

Pamokos vyksta Online būdu (dažniausiai naudojantis „Skype“ programėle). Už vieną pamoką galite uždirbti nuo 5 iki 20 eurų (priklausomai nuo jūsų nustatyto valandinio tarifo).

Pasyvus Darbas Internetu

Natūralu, kad pasyvus darbas internetu reikalauja kur kas mažesnio praleidžiamo laiko prie kompiuterio ir interneto bei dažniausiai generuoja pasyvias pajamas iš sukurto ir stabiliai veikiančio smulkaus verslo ar tam tikrų investicinių sprendimų.

Pasyvus darbas internetu daugumai žmonių yra prioritetas, tačiau dauguma šia veikla susidomėjusių asmenų nežino nuo ko ir kaip pradėti.

Visą šią informaciją ir patarimus rasite toliau skaitant apie TOP 5 uždarbio internete būdus 2020 metais.

TOP 5 Būdai Užsidirbti Internetu

1. Elektroninė Prekyba

Vienas populiariausių ir labiausiai paplitęs darbo internete būdų – nuosavas elektroninis verslas, parduotuvė.

Nereikia net sakyti, kad dauguma žmonių iki šiol galvoja, kad norint sukurti nuosavą elektroninę parduotuvę reikia samdyti patyrusius IT programuotojus ar profesionalas tinklapių kūrimų agentūras, o kainos tikrai nėra mažos, tiesa?

Gera naujiena JUMS!
Puikiai veikiančią ir pelningą elektroninę parduotuvę gali susikurti bet kuris iš jūsų!

Be jokios abejonės, jeigu planuojate itin sudėtingą ir unikalią elektroninę sistemą bei didelį produktų skaičių, pačiam paleisti tokį projektą gali būti sudėtinga.

Tačiau, žmonėms, kurie nori uždirbti ir turėti nuosavą verslą internete – „Shopify” platforma yra patogiausias būdas susikurti puikiai atrodančią ir funkcionuojančią elektroninę parduotuvę vos per kelias valandas.

Ši sistema yra itin paprastai valdoma ir administruojama, tad net ir jeigu neturite jokio supratimo apie tinklapių kūrimą – problemų neturėtų kilti!

Shopify mokymai

Neturite idėjų kuo galite prekiauti internete bei nežinote iš kur gauti produktus?

Jau kurį laiką visame pasaulyje yra kalbama apie „Dropshopping” metodą, kurį detaliai aprašėme ir mes savo tinklapyje, daugiau sužinoti galite paspaudę žemiau.

Jeigu nesate tikri savo žiniomis ir sugebėjimais kuriant elektroninę parduotuvę bei nežinote kaip pasirinkti tinkamą prekių asortimentą, mūsų tinklapyje jau greitai pristatysime 3 dalių video mokymus kaip susikurti elektroninę parduotuvę su „Shopify” bei pradėti sėkmingą elektroninį verslą – sekite naujienas!

Kad būtų paprasčiau, galite žemiau įvesti savo el. pašto adresą ir vos tik išleisime šiuos video mokymus – iškart gausite pranešimą į el. pašto dėžutę.

2. Investavimas, Akcijų Pirkimas ir „Copy-Trading“ Metodas

Apie šią strategiją jau nemažai mūsų straipsnių esame kalbėję, o dar daugiau žmonių yra šia informacija pasinaudoję.

Šis būdas yra puiki galimybė susipažinti su CFD ir kitų investicinių priemonių prekyba internetu, net ir neturint finansinio išsilavinimo.

Trumpai apie šį metodą ir subtilybes:

Kaip ir minėjome, didžiausias privalumas yra tai, kad „Copy-Trading“ investavimo metodas nereikalauja jokių papildomų prekybinių žinių ir specialaus finansinio išsilavinimo!

Kaip tai veikia?

Šis investavimo metodas yra paremtas įvairių investuotojų ir prekiautojų rinkose žingsnių bei elgsenos sekimu ir kopijavimu tam skirtoje platformoje.

Norite sužinote geriausią dalį?

Jums nereikės nieko pačiam atlikinėti – viskas yra atliekama automatizuotai sistemoje!

Prisiregistruojate tam skirtoje platformoje, pasirenkate patikusius prekiautojus (investuotojus) rinkose, atsižvelgiant į įvairius kriterijus, kaip pelno rodikliai ar rizikos lygis pastaraisiais metais. Tuomet pasirenkate pinigų sumą, kurią galite leisti investuoti ir stebite rezultatus.

Viską už jus atlieka automatizuota sistema, kuri su jūsų įnešta pinigų suma atlieka lygiai tokius pačius pirkimo / pardavimo sandorius kaip ir pasirinktas prekiautojas realiu laiku. Be to, jūsų gaunama finansinė grąža yra procentaliai lygi investuotojo grąžai.

Išsamiai aprašytą šią strategiją rasite čia, arba pagrindiniame tinklapio meniu:

Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

Jeigu nesudomino minėtas metodas – visada galite pradėti prekiauti CFD akcijomis ir investiciniais instrumentais SAVARANKIŠKAI.

Mūsų tinklapyje esame pateikę išsamų straipsnį ir reikalingą informaciją nuo ko ir kaip reikėtų pradėti investuoti savarankiškai vos per 10 minučių.

3. Laisvai Samdomas Specialistas

Laisvai samdomas specialistas (ang. Freelancer) yra pats geriausias pavyzdys apibrėžiantis aktyvų darbą internetu (apie kurį ganėtinai išsamiai kalbėjome aukščiau).

Jeigu esate savo srities specialistas, nepriklausomai nuo jūsų specializacijos ir nišos, galite pamėginti tapti laisvai samdomu specialistu ir iš to gerai uždirbti!

Laisvai samdomi specialistai iš esmės yra 100% atsakingi už savo dienos grafiką ir darbo vietą, o šis privalumas vis daugiau ir daugiau žmonių skatina rinktis šį gyvenimo kelią.

Jeigu mokate kurti logotipus bei kitus dizaino elementus, rašote straipsnius, konsultuojate įvairiais finansiniais ar gyvenimo klausimais, piešiate, dainuojate ar turite kitų panašių sugebėjimų – tai gali būti puikus būdas užsidirbti internete.

Be jokios abejonės, veiklos pradžioje turėtumėte nustatyti mažesnes kainas už teikiamas paslaugas nei esantis vidurkis rinkoje – tokiu būdu bus lengviau pritraukti pirmuosius klientus, o vėliau, jeigu atliksite gerą darbą, reklamos gali ir nebereikėti!

4. Paskolos Žmonėms

Paskolos žmonėms yra dar vienas puikus pasyvaus darbo internetu pavyzdys!

Šis uždarbio internete būdas dar vadinamas tarpusavio skolinimas.

Tarpusavio skolinimosi idėja yra ta, kad jūs per internetinę platformą skolinate pasirinktą pinigų sumą įvairiems žmonėms bei kiekvieną mėnesį gaunate pastovias palūkanas už suteiktą paskolą.

Prieš suteikiant paskolą jūs galite matyti tokius rodiklius kaip:

 • Metinių palakūnų procentinę grąžą;
 • Skolininko kredito reitingą;
 • Apskaičiuotą rizikos lygį ir kt.

Tai yra puikus pasyvaus darbo internetu pavyzdys ir beveik garantuotos stabilios pasyvios pajamos kiekvieną mėnesį!

Didžiausias trūkumas tai, kad norint reikšmingai pajusti grąžos dydį – reikalinga didesnė pradinė investicija pradžioje.

Jei ieškote kur galite investuoti į paskolas žmonėms – siūlome jums išmėginti kelis patikrintus variantus.

 • Bondora – apie šį investavimo į paskolas metodą jau plačiau kalbėjome mūsų tinklapyje, tad paskaityti galite čia. Arba užsiregistruoti ir išmeginti platformos privalumus ir gaunamą naudą.
 • Savy – taip pat puikiai žinoma investavimo į paskolas platforma.

5. Pardavimų Vykdymas – Partnerystė

Pardavimai ir partnerystės programosDomitės reklama ir jos metodais?

Jaučiate, kad galite parduoti praktiškai bet ką?

Pardavimų vykdymas ir skatinimas yra puikus darbas internetu neinvestuojant nei vieno papildomo euro iš savo kišenės!

Kaip tai veikia?

Dauguma įmonių ir verslų už tam tikro produkto ar paslaugos pardavimą bei atvestą klientą yra pasirengę jums sumokėti tam tikrą procentinį atlygį nuo pardavimo sumos (komisinį).

Žmonės įprastai šį pardavimų vykdymą dar vadina partnerystės programa.

Tad šio darbo esmė labai paprasta, kuo daugiau parduodate tam tikros prekės ar paslaugos kiekio – tuo daugiau uždirbate tiesiai į savo kišenę.

Šis darbo metodas yra dvipusė nauda tiek verslui tiek ir jums. Visų pirma standartinis verslas yra orientuotas į didesnius pardavimus bei naujų klientų pritraukimą, teisingai? Tad šios schemos nauda yra akivaizdi:

Paskaičiuokime:

Įsivaizduokime, kad parduodamo produkto savikaina yra 50 eurų, o elektroninė parduotuvė jį parduoda už 100 eurų – pelnas 50 eurų. Tačiau, kaip dažnai atsitinka, niekas produkto neperka ir verslas vietoj 50 eurų pelno gauna lygiai 0 eurų. Taip yra sandėliuojamos prekės, kurios greitu metu nuvertėja.

Tada į pagalbą ateinate JŪS!

Verslas jums pasiūlo, kad už kiekvieną parduotą prekę klientui, kurį jūs atvedėte sumokės jums 25 eurus.

Verslo pardavimai pradeda augti, klientų skaičius auga, o abi pusės lieka patenkintos, kadangi ir JŪS ir VERSLAS uždirba pelną, šiuo atveju po 25 eurus.

Jūs esate suinteresuotas parduoti kuo daugiau tam tikro produkto, kad uždirbtumėte, o verslui tai yra, kad ir mažesnis (vietoje 50 eurų – 25 eurai), tačiau pelnas be papildomos reklamos!

Šis verslo modelis tarp fizinio asmenis ir verslo yra paplitęs visame pasaulyje ir nereikia net sakyti, kad veikia išties puikiai.

Sudomino toks darbas?

Mūsų tinklapis ateityje irgi planuoja skelbti šias partnerystes uždarbio programas mūsų nariams, tad jeigu domina toks darbo internete būdas – būtinai stebėkite mūsų tinklapyje skelbiamą informaciją arba iš anksto susisiekite su mumis el. paštu labas@kaip-uzsidirbti.lt

 [Bonus] Papildomas Būdas – Mokamos Apklausos Internete

 Ar žinojote, kad dauguma įmonių bei verslų yra pasiryžę sumokėti Jums už atliktą bei užpildytą jų paruoštą anketinę apklausą internete?

Klausiate kodėl?

Įmonėms siekiant patobulinti savo parduodamą paslaugą ar prekę yra kuriamos papildomos įvairios anketinės internetinės apklausos.

Natūralu, kad šioms įmonėms dažniausiai reikia greitų ir tikslių atsakymų iš potencialių klientų, tačiau kaip žinome dauguma žmonių vengia pildyti testus ir atsakinėti į įvairius, o kartais net erzinančius klausimus.

Būtent dėl šios priežasties verslai pradėjo mokėtis už sąžiningai atsakytą apklausą. Nereikia net sakyti, kad mokamos apklausos gali būti puikus papildomas darbas internetu bet kuriam iš jūsų!

Viskas ko jums reikia, tiesiog pildyti įvairias apklausų anketas laisvu metu!

Potencialus Uždarbis:
Už vieną sėkmingai užpildytą apklausą galite uždirbti nuo 0,20 euro centų iki 10,00 eurų – tai priklauso nuo to, kiek įmonė skyrė atlygio už apklausos užpildymą.

Iš esmės, kiek atsakysite apklausų – toks ir bus jūsų atlygis.

Įprastai užpildyti vieną apklausą trunka apie 10 minučių.

Mokamos apklausos internete

Rekomenduojami Apmokamų Apklausų Tinklapiai Jums:

MarketAgent.comužsiregistravę šioje apklausų svetainėje gausite atitinkamą išmokos dydį į savo paskyrą. Išmokos dydis priklauso nuo apklausos tipo bei trukmės.

Surinktus taškus už įvykdytas apklausas galite iškeisti į grynuosius pinigus arba įsigyti įvairių produktų iš partnerių tinklapių.

Triaba.comšios platformos nariai dalyvauja įvairiose apklausose. Už užpildytas apklausas įprastai atlygis svyruoja nuo 0.50 iki 4 eurų.

Uždirbti pinigai gali būti pervedami į „PayPal”, kuri dažniausiai yra susiejama su jūsų kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis.

Privalumas ir tas, kad į apklausas galite atsakinėti ir mobiliajame telefone parsisiuntę Triaba.com programėlę.

Pabaigai:

Darbas internetu yra paprasta ir efektyvi veikla tik tuomet, kai žinai nuo ko pradėti ir “užsikabinti”.

Tikimės, kad šie pateikti uždarbio internete metodai ir būdai atvėrė jums akis ir nieko nelaukę galėsite pradėti uždirbti pirmąsias pajamas internete.

Šis straipsnis ir informacija jame bus nuolat atnaujinama. Jeigu turite idėjų ir jūs, būtinai pasidalinkite su mumis – geriausias patalpinsime šiame straipsnyje taip pat!

Jeigu turite papildomų klausimų – drąsiai susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Gero darbo!

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.