Darbas namuose: papildomas darbas į finansinę laisvę

Darbas namuose yra viena iš labiausiai pasireiškiančių darbo formų jaunų bei savo laiką planuojančių žmonių tarpe. Darbas namuose gali pavirsti jūsų nuolatinis ar papildomas darbas, kurio dėka atsiveria visos galimybės į finansinę laivę.

Privalumai dirbant namuose

Darbas namuose

Darbas namuose turi gausybė privalumų, kurie palengvins jūsų dienos rutina. Jūsų dienotvarkė priklausys tik nuo jūsų, niekas neįpareigos atlikti užduotis per nustatytą laiką ar sėdėti biure 8-9 valandas per dieną. Darbas namuose gali būti patrauklus ir tiems žmonėms, kurie bijo prarasti esamą darbo vietą, todėl ši veikla, gali būti puikus papildomas darbas, kurio pagalba jūsų esama alga padidės 3-4 kartus, o to turėtų užtekti, kad ryžtumėtės pakeisti įgrįsusią aplinką ir atmosferą ofiso patalpose.

Daugiau nei 20 mūsų klientų džiaugiasi finansine laisve

Kaip-uzdirbti.lt mokymai ir patarimai jau spėjo įgyti visiškai kitokią reikšmę rinkoje. Jau daugiau nei 20 mūsų klientų, kurie siekė savo tikslo, mokėsi, tobulėjo, o darbas namuose jiems buvo tik svajonė – džiaugiasi pasiekta finansine laisve.

Mūsų komanda nepaprastai didžiuojasi šiais žmonėmis, kad pagaliau išdrįso, investavo į save ir į mūsų rekomenduotinas platformas, mokymus ir veiklas, kurios leido jiems pagaliau džiaugtis pilnavertišku ir finansiškai patogiu gyvenimu.

Nuo kuo pradėti? Kelias į finansinę laisvę

Papildomas darbas

Nesvarbu ar tai bus jūsų pilnavertis darbas namuose ar papildomas darbas, tačiau kelias į finansinę laisvę prasideda nuo trijų raidžių kombinacijos API.

  • A – analizė
  • P – prognozės
  • I – investicijos

Šios 3 raidės ir vadovavimas jomis padės užtikrinti, kad išvengtumėte klaidų ateityje, siekiant finansinės nepriklausomybės.

Lažybų prognozės ir statymai

Žmogus, kurie atlieka sporto lažybų prognozes ir statymus, vadovaujantis analizėmis ir skaičiavimais, vakaruose yra įvardijamas kaip „tipsteris“ (ang. tipster). Šių žmonių atlygis siekia nuo 1000 iki 5000 eurų ar daugiau per mėnesį.  Sporto ir renginių statymai nėra akla loterija. Į lažybų prognozių sudarymą įeina ir klaidų ieškojimas pasiūloje, rezultatų, sudėčių analizė ar kitokių įvykių, kurie gali paveikti įvykio rezultatą. Apie lažybas, prognozes ir atliekamus statymus plačiau skaitykite šioje dalyje.

Pokeris

Pokeris jau 10 metų atgal tapo pastoviu žmonių šaltiniu, tai gali būti jūsų papildomas darbas, bet tuo pačiu tai gali būti visiškai pilnavertis darbas. Lietuvoje gausu profesionalių pokerio žaidėjų, daugybė vykstančių teorinių ir praktinių užsiėmimų. Profesionalus pokerio žaidėjas vidutiniškai uždirbti gali nuo 1000 – 3000 eurų per mėnesį. Daugiau susipažinti apie uždarbį iš pokerio galite šiame straipsnyje.

Investavimas: prekyba valiutomis bei akcijomis

Darbas namuose prekiaujant valiutomis bei akcijomis yra viena iš saugiausių ir stabiliausių veiklų. Priešingai nei pokeris ir lažybos, šis papildomas darbas turi mažiausius finansinius svyravimus bei rizikos pasirinkimo galimybę. Kuo mažiau rizikos – tuo mažesnis uždarbis ir atvirkščiai. Prekyba internetu akcijomis ir valiutomis gali būti tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė investicija. Turtingiausi pasaulio verslininkai savo kelią į finansinę laisvę pradėjo būtent nuo prekybos ir investavimo biržoje. Daugiau apie investavimą ir prekybą akcijomis ir valiutomis galite sužinoti čia.

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.