Dropshipingas - Kas Tai? Viskas nuo A iki Z | Kaip-uzsidirbti.lt

Dropshipingas – Kas Tai? Nuo A iki Z!

Apie Dropshipping išsamiaiAr esate susidūrę su situacija kuomet neturėjote pakankamai laisvų lėšų ir investicijų pradėti verslą?

Lažinuosi, kad dauguma mūsų yra buvę tokioje situacijoje.

Tačiau, dropshipingo (dropshipping) prekybos modulis puikiai išsprendžią šią kapitalo problemą visiems, kurie nori turėti nuosavą elektroninę parduotuvę.

Jeigu internete ieškojote sąvokos ir informacijos kas yra dropshipingas, vadinasi jau pradėjote eiti teisingu keliu.

Kas yra Dropshipping?

Dropshipingas (ang. dropshipping) – tai mažmeninės prekybos, elektroninio verslo (parduotuvės) verslo modelis, kuomet verslo vystytojas prekes įsigytas iš savo el. parduotuvės pirkėjams siunčia tiesiai iš tiekėjo rankų nustatydamas savo kainą.

Kitaip tariant, vykdant prekybą vadovaujantis dropshipingo modeliu – elektroninės parduotuvės savininkas parduodamų produktų gyvai nemato, nekaupia atsargų ir neinvestuoja iš anksto į prekes, o uždirba iš nustatyto prekės antkainio.

Dropshipingas

Dropshipingas – Kaip Pradėti?

Visų pirma šis verslo modelis reikalauja įdirbio ir detalesnės rinkos analizės. Taip pat pradedantiesiams vykdyti veiklą šiuo metodu, rekomenduočiau pasiruošti bent minimalų verslo planą. Kaip tai padaryti, galite perskaityti čia.

Kadangi dropshipingo metodas yra 100% elektroninio verslo modelis, jums reikės susikurti arba jeigu patys neturite pakankamai žinių, pasisamdyti IT įmonę ar laisvai samdomus programuotojus, kurie sukurtų jums elektroninę parduotuvę.

Elektroninės parduotuvės kainos rinkoje svyruoja ganėtinai ženkliai. Kaina gali prasidėti nuo 200-300 eurų, o už geresnį elektroninio verslo sprendimą gali tekti sumokėti daugiau nei 1000 eurų.

Kainos priklauso nuo elektroninės parduotuvės sudėtingumo, papildomų modulių, apsaugos sistemų, dizaino bei kitų jūsų reikalavimų. Šiai investicijai negailėkite pinigų, nes tai vienas savarbiausių dalykų šiame verslo modelyje.

Elektroninė parduotuvė NEMOKAMAI!

Tačiau, turime puikių žinių, kurie neturi papildomų lėšų elektroninei parduotuvei:

Rekomenduojame perskaityti šį straipsnį, kuriame supažindinsime jus kaip galite susikurti elektroninę parduotuvę 100% savarankiškai išvengiant didelių papildomų investicijų.


JAU GREITAI! 3 DALIŲ MOKOMIEJI VIDEO LIETUVIŲ KALBA!
Mūsų komanda kuria jums 3 dalių mokomąjį video gidą, kuriame pateiksime 100% informaciją Lietuvių kalba kaip surasti paklausias ir pardaviniminio potencialio turinčias prekes bei kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Shopify visiškai nuo 0!

Gaukite pranešimą apie šios mokomosios video medžiagos išleidimą pirmieji el. paštu!

Įveskite savo el. pašto adresą žemiau.

Jūsų el. paštas bus naudojamas tik informuoti kuomet išleisime 3 dalių mokomąją medžiagą. Spausdami mygtuką “Gauti informaciją” sutinkate gauti mūsų pranešimus šia tema.


Prekių Pasirinkimas

Dropshiping kas tai?

Pirmasis patarimas Jums:

Niekada nepradėkite dropshipingo verslo su plačia prekių grupe.

Geriausias dalykas ką galite padaryti, tai išsirinkite 1 prekių kategoriją ir šioje nišoje pasirinkite populiariausias ir paklausiausias prekes rinkoje.

Nepamirškite, prieš renkantis prekes kuriomis prekiausite savo elektroninėje parduotuvėje atkreipti dėmesį ir į tiekėją, jo patikimumą, prekių kokybę bei pristatymo terminą (priklausomai kurioje šalyje prekiausite savo prekėmis).

Daugumoje atvejų – populiariausi dripshipingo tiekėjai yra pardavėjai iš tokių tarptautinių prekybos tinklų kaip amazon.com, ebay.com ar aliexpress.com.

Dropshipingo Privalumai ir Trūkumai

Ganėtinai keistai tai, kad terminas dropshipingas Lietuvoje tapo populiarus maždaug tik prieš 1 metus.

Dauguma gerai žinomų elektroninių parduotuvių tiek Lietuvoje tiek ir visame pasaulyje pradėjo šį verslo modelį naudoti daugiau nei 10 metų atgal.

Tai nėra naujiena rinkoje, tačiau puiki alternatyva žmonėms, kurie neturi nuosavo didelio investicinio kapitalo arba nėra tikri dėl savo verslo valdymo žinių, todėl dropshipingas yra puikus pasirinkimas tiek norintiems išmokti verslo vystymo tiek ir norintiems iš to uždirbti.

Dropshipingo Privalumai

Mažos investicijosLengvas startasDarbo vietaPrekių pasirinkimasDarbo krūvis

Tai yra, mano nuomone, vienas iš didžiausių privalumų versle, o ypač pradedant.

Kodėl dauguma žmonių bijo arba nesiryžta pradėti nuosavo verslo? Baimė investuoti ir prarasti pinigus nesėkmės atveju yra tas atsakymas, kurio mes ieškome.

Dropshipingas nereikalauja įšaldyti didelės pinigų sumos prekių inventorizacijai. Prekes jūs užsisakysite tik tada, kuomet jūsų tiesioginis pirkėjas, jūsų elektroninėje parduotuvėje nupirks jas iš jūsų ir tuomet jūs patvirtinsite šį užsakymą tiekėjams.

Puiku ar ne?

O dar geriau yra tai, kad prekių inventorių galite keisti kiekvieną dieną, atsižvelgdami į konkurentų strategijas bei rinkos tendencijas.

Dropshipingas yra vienas lengviausių verslų pradėti. Pradžioje jums nereikia biuro ar sandėliavimo patalpų, kurios kainuoja papildomus pinigus.

Pradedami verslą, kuris remiasi šiuo modeliu, jūs išvengsite tokių kliūčių kaip:

  • Prekių sandėliavimas;
  • Prekių pakavimo sąnaudos;
  • Mokestis kurjeriams už prekių išsiuntimą;
  • Inventoriaus priežiūra;
  • Prekių grąžinimo kontrolė;
  • Inventoriaus kontrolė.

Ar esate pagalvoję, kiek šie dalykai reikalauja papildomų investicijų verslui?

Asmeniškai vienas geriausių privalumų dropshipingo versle – nepririšta darbo vieta.

Tai gali būti puikus būdas dirbti namuose, kavinėje ar net užsienyje poilsiaujant. Viskas ko jums reikia – nuosavas kompiuteris ir interneto ryšys.

Kaip ir minėjome prieš tai, dauguma verslų negali leisti sau plėsti ir didinti prekių asortimentą verslo pirminėse stadijose, nes tiesiog neužtenka biudžetinių lėšų šiai kategorijai.

Tačiau su dropshipingo metodu jums problemų dėl to nekils. Galėsite rinktis tokiu prekių kiekis, kokius tik norėsite (svarbiausia, kad tiekėjas turėtų jų sandėlyje).

Gali nuskambėti keistai, bet darbo krūvis dropshipingo versle nėra didelis.

Jums nereikia organizuoti ir prižiūrėti augančius pardavimų kiekius, ruožti važtaraščius bei tikrinti prekių likučius sandėliuose kiekvieną dieną. Didžiausias įdarbis dropshipingo versle yra reklamos kampanijų paruošimas ir nustatymas tam tikram laikotarpiui.

Dropshipingo Trūkumai

Mažesnis pelnasPrekių kontrolėSiuntimo mokesčiaiTiekėjų klaidos

Kadangi prekės kurias pardavinėjate nėra jūsų unikalūs ir tiesioginiai gaminiai, o kitų gamintojų produktų perpardavinėjimas – prekių antkainis negali būti itin didelis, kitu atveju prarasite daugybę potencialų klientų. Natūralu, kad kuo mažesnis antkainis – mažesnis pelnas.

Šis trūkumas gali būti nesunkiai pašalintas jeigu savo elektroninę parduotuvę sinchronizuosite su tiekėjų prekių katalogais ir prekių kiekiai nuolat bus atnaujinami atsižvelgiant į tiekėjo kiekį.

Jeigu to nepadarysite, jūs turite sekti tiekėjų prekių sandėlius, kad išvengtumėte situacijos, kuomet gausite užsakymą, o pasirodys, kad tos prekės jau seniai nėra rinkoje.

Ši problema tampa aktuali tuomet, jeigu jūs pardavinėjate prekes iš daugiau nei 1 tiekėjo bei siunčiate prekes į daugiau nei į vieną šalį.

Dauguma siuntimo mokesčių skiriasi priklausomai nuo prekės svorio, valstybės į kurią bus siunčiama prekę bei pristatymo termino. Dėl šių priežasčių, jūs turite detaliai įsivertinti pristatymo tarifus savo parduotuvėje ir atsižvelgiant į juos nustatyti galutinę prekės kainą.

Jeigu įvyksta koks nesusipratimas su tiekėju – visų pirma už tai būsite atsakingas jūs ir ne kas kitas, o tik jūs turėsite paaiškinti pirkėjui, kodėl prekė yra ne tokia kaip nuotraukoje, brokuota ar išvis nepasiekė kliento rankų.

Pradėkime?

Tačiau dauguma problemų galima išvengti, kadangi šiuo metu rinkoje yra išleistas tiesiog puikus integracinis modulis, kurio dėka dropshipingas yra lengvesnis nei bet kada anksčiau.

„Oberlo“ šio modulio dėka jūs pašalinsite praktiškai visus dropshipingo metodo trūkumus ir galėsite sėkmingai vystyti savo nuosava elektroninės prekybos verslą.

„Oberlo“ yra visiškai nemokamas modulis pritaikytas Shopify turinio valdymo sistemai, apie kurią galite paskaityti daugiau šiame gide.

Pradėkite Prekiauti!

Norite pamėginti įkurti SĖKMINGAI veikiančią el. parduotuvę veikiančia dropshipingo modeliu?

Nieko nelaukite ir registruokitės vienoje iš geriausiai vertinamų elektroninių parduotuvių platformoje, kuri yra 100 % tinkama Dropshipingo modelio verslui!

Elektroninė parduotuvė Shopify

Jeigu nesate tikri ar sugebėsite savarankiškai sukurti pelningai veikiančią „dropshipping” moduliu elektroninę parduotuvę – siūlome perskaityti šį išsamų gidą!

Susiję Straipsniai:

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Komentuota straipsnių
1 Atsakyta
0 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
2 Komentarų skaičius
Augustas D.Rasa Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Rasa
Lankytojas

Ar opencart platformoje negalima integruoti “oberlo” modulio…?

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt