Investavimas į Kriptovaliutas: Kaip Nusipirkti Bitcoin? | Kaip-uzsidirbti.lt

Investavimas į Kriptovaliutas: Kaip Nusipirkti Bitcoin ir Kitos Kriptovaliutos? Gidas Nuo A iki Z

Investavimas į kriptovaliutas

Jau daugiau nei vienerius metus Kriptovaliutos yra itin garsiai ir dažnai visuomenėje aptarinėjamas reiškinys. Taip yra, nes Kriptovaliutos kaip jokia kita investicinė priemonė turi didžiausią kainos variaciją rinkoje pastaruosius metus.

Nepaisant didelių variacijų, prekyba ir investavimas į kriptovaliutas gali būti pelninga veikla tiek trumpame, tiek ilgame laikotarpyje.

Tačiau dėl didelių kainų pokyčių ir mažo stabilumo, šie finansiniai instrumentai taip pat yra didelės rizikos!

Šis straipsnis bus trumpas, bet išsaumus gidas naujokams, kuris atsakys į esminius klausimus kaip nusipirkti Bitcoin bei investuoti į kitas kriptovaliutas ir nuo ko pradėti, žingsnis po žingsnio.

Aptarsime investicijos privalumus ir trūkumus bei pateiksime visą seką nuo ko reikėtų pradėti nusprendus pradėti investuoti į šią sritį.

Atsakomybės apribojimas: Šis straipsnis nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip rekomendacija ar finansinis patarimas. Tinklapio kaip-uzsidirbti.lt rašytojai nėra finansų konsultantai ar šias paslaugas teikiantys asmenys. 

Kas yra Kriptovaliuta?

Kriptovaliuta, tai virtualus arba skaitmeninis piniginis vienetas leidžiantis atlikti anoniminius apmokėjimus išvengiant trečiųjų šalių – bankų. 

Kriptovaliutos yra decentralizuotos ir neprižiūrimos jokių institucijų, o mokėjimai šiuo vienetu yra įvardijami kaip vieni saugiausių pasaulyje dėl specialių kriptografinių kodavimų. Būtent dėl šios priežasties Kriptovaliutos yra itin dominanti investicinė priemonė rinkoje.

Šiuo metu rinkoje yra daugiau nei 2000 skirtingų kriptovaliutų, tačiau iki šiol net daugiau nei 50% rinkos priklauso „Bitcoin“.

Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau naujų verslų kapitalą bandė pritraukti išleisdami asmenines juridinio asmens Kriptovaliutas, dar kitaip žinomas kaip ICO.

Būtent ICO ir paskatino Kriptovaliutų populiarumą pastaraisiais metais, nes vis daugiau ir daugiau rinkos dalyvių pradėjo remti ir investuoti naujus projektus tikėdamiesi didelės grąžos metų bėgyje.

Šia tema yra pasisakę beveik visi turtingiausi pasaulio žmonės bei garsiausi investuotojai, tačiau vieningos nuomonės niekada niekas ir nepriėjo.

Vieni Kriptovaliutas vertina kaip apgaulę ir pinigų išviliojimą iš žmonių, o kiti, tuo tarpu, sako, kad tai yra išradimas, kuris ateityje pakeis pasaulį.

Likusieji tiesiog viską stebi arba naudojasi puikia proga investuoti savo pajamas ir sulaukti daug didesnės grąžos.

Taigi, nieko nenustebinsime pasakydami, kad itin dideli kainų svyravimai ir platus investicijų pasirinkimas Kriptovaliutų rinkoje ir yra vienas iš esminių atsakymų kodėl verta investuoti į Kriptovaliutas, nepaisant didelės rizikos.

Kaip nusipirkti Bitcoin

TOP 3 Veiksniai – Kodėl Investuoti į Kriptovaliutas

Prieš pereinant prie to kaip nusipirkti Kriptovaliutos, aptarkime apie situacijas kodėl visgi dauguma žmonių sako, kad tai gali būti pelninga investicija?

1. Galima Didelė Investicinė Grąža

Kaip ir minėjome, esminis kriterijus, kuris sutraukia investuotojus į šią rinką, tai galima didelė investicinė grąža per trumpą laiko tarpą.

Tokį reiškinį profesionalūs investuotojai galėtų įvardinti kaip godumą, tačiau dauguma žmonių, tiki, kad tai jiems atneš finansinės naudos.

Kaip ir minėjome anksčiau, Kriptovaliutos tai nėra vien tik du pagrindiniai ir plačiausiai žinomi terminai, „Etherium“ ir „Bitcoin“.

Dauguma pritarė, kad norint uždirbti ženklias sumas iš prekybos Kriptovaliutomis reikia suprasti, kad didžiausia investicinė grąža slepiasi mažose, mažai kam žinomose arba tik atsiradusiose Kriptovaliutose su dideliu potencialu, kitaip vadinamose Alternatyviose Kriptovaliutose (ang. Alt Coin), kurių kaina pradiniu momentu būna itin maža, o per savaitę gali pakisti net iki 100% ar daugiau (tiek išaugti, tiek ir nukristi).

Puikus pavyzdys „Verge“ kriptovaliuta ir 2017 m. pabaigos scenarijus.

Įsivaizduokite, kad pirkote šią kriptovaliutą 2017 Lapkričio 28 d. už 0.008 ct. Ir investavote 1000 eurų. Mažiau nei po mėnesio „Verge“ kriptovaliuta, Gruodžio 24 d. kainavo 0.24 ct. Matematika paprasta, jeigu būtumėte investavę 1000 eurų prie 0.008 ct. Ir po mėnesio viską pardavę už 0.24 ct. būtumėte uždirbęs 520 tūkst. eurų.

Verge Kriptovaliuta

„Verge“ pokyčiai iki 2019 m. vasario mėnesio. Šaltinis: https://coinmarketcap.com/currencies/verge/

Na ir dar daugybė kitų pavyzdžių 2021 m. pavyzdžių, kurie pakilo daugiau nei 1000% per vienerius metus: Doge Coin ir Shiba yra viena labiausiai aptarinėjamų spekuliacinių kriptovaliutų 2021 m.

Prisiminkite!

Be jokios abejonės, niekada nereikia būti godžiam, kadangi per ilgai laukiant galite ne tai, kad uždirbti 10x ar 20x nuo pradinės investicijos, bet ir prarasti visą investuotą sumą.

Kitaip tariant, spekuliavimas kriptovaliutomis yra itin nestabili veikla ir finansiškai rizikinga veikla, tad jeigu matote pakankamą pajamų prieaugį – rekomenduojame per ilgai nedelsti.

2. Ekonominis Burbulas?

Nors dauguma žmonių šneka ir diskutuoja, kad visa tai yra didelis ekonominis burbulas ir greitai visi praras savo pinigus, rinka rodo kiek kitokius ženklus.

Nepaisant to, kad vyrauja dideli svyravimai ir Kriptovaliutos susiduria su stagnacija karts nuo karto, dauguma investuotojų nekelia jokios panikos, nes tai yra pasikartojantis reiškinys, kada Kriptovaliutos praranda savo vertę tam tikrame laikotarpyje.

Be jokios abejonės, tokie nuosmukiai yra pavojingiausi mažiau žinomom Kriptovaliutom (prieš tai jau aptartom), kadangi jos praradusios vertę gali ir nebegrįžti į pradinį tašką.

Tad logiškai galvojant, tiek BITCOIN tiek ir ETHERIUM atrodo saugiausios Kriptovaliutos ilgajame laikotarpyje.

Be to, taip plačiai ir daug lyginamas .com burbulas sprogo prie 1.7 mlrd. dolerių rinkos kapitalizacijos, „Bitcoin“ kriptovaliutų arba „ICO’s“ „burbulas“ šį skaičių lenke itin gerokai. Kriptovaliutų rinką 2021 Kovo-Balandžio mėnesį sudarė 2.3 trilijonų dolerių rinkos kapitalizacija.

Tačiau, dauguma investuotojų taip pat sutinka, kad visas santaupas mesti į kriptovaliutų rinką yra klaidingas ir pražūtingas žingsnis. Reikėtų įsivertinti jūsų turimą kapitalą ir nusistatyti sumą su kuria galite rizikuoti.

Norime pabrėžti, kad Kriptovaliutos visgi yra sudėtingi finansiniai instrumentai turintys itin didelius kainų svyravimus. Siūlome investuoti į Kriptovaliutas tik pasitarus su tai išmanančiais žmonėmis bei atidžiai valdant savo finansus.

3. Kriptovaliutos – Ateitis

KriptovaliutosDauguma investuotojų tiki, kad ateityje kriptovaliutos gali pakeisti standartines valiutas ir atsiskaitymo priemones pasaulyje.

Iš dalies, investuodami į kriptovaliutas jūs prisededate prie šios idėjos augimo ir tolimesnės realizacijos. Tačiau, tik iš dalies, nes vis dar dauguma investicijų į kriptovaliutas yra susiję su spekuliaciniais tikslais.

Mažai kas žino, kad jau nemažai elektroninių parduotuvių JAV priima atsiskaitymus ir parduoda prekes už „Bitcoin“ kriptovaliutą. Tai vienas pirmųjų ir esminių žingsnių „Bitcoin“ kriptovaliutos pripažinimo kaip atsiskaitymo vieneto istorijoje.

Dar įdomiau, kad dauguma stambių įmonių investuoja į skirtingas kriptovaliutas ar net priima atsiskaitymus jomis. Vien ką reiškia partnerystės sutartis tarp „IOTA“ ir „Jaguar“ ar „DELL“ arba jau puikiai žinoma situacija, kuomet TESLA buvo nusprendus priimti atsiskaitymus BITCOIN valiuta. Pakankamai solidu?

Tačiau, kad ir kaip čia viskas gražiai skamba, nepamirškite, kad Kriptovaliutos kaip ir bet kuri kita investicija yra rizikinga.

Kiekvienas jūsų investicinis sprendimas turi būti gerai pamatuotas ir apgalvotas. Nepamirškite, kad jūs rizikuojate savo finansais, todėl neinvestuokite į Kriptovaliutas daugiau nei 10-20% visų savo lėšų ir atidžiai sekite pokyčius rinkoje naudojant tam skirtus instrumentus ir platformas kaip „CoinMarketCap“, kurioje galite stebėti Kriptovaliutų kainų pokyčius.

Finansų valdymas yra vienas esminių sėkmingo investuotojo bruožų.

Kaip Investuoti Į Kriptovaliutas?

Jeigu nusprendėte investuoti į kriptovaliutas, tuomet siūlome skaityti šį straipsnį iki galo, jame pateiksime itin paprastą ir aiškiai suprantamą instrukciją kaip galite nusipirkti bet kokios kriptovaliutos.

Visų pirmiausiai, kaip ir minėjome, atidžiai peržiūrėkite kainas realiuoju laikotarpiu, patikrinkite istorinius duomenis ir kitą svarbiausią informaciją.

Tai gali padaryti CoinMarketCap.com, arba mūsų gyvai atnaujiname kainų puslapyje.

TOP Kriptovaliutos

Ne itin seni laikai, kuomet kainos skyrėsi ženkliai. 

 REIKŠMĖS VIRŠUTINĖJE JUOSTOJE 

Name: Valiutos pavadinimas (pilkame fone – valiutos kodas);

Price: Dabartinė kaina;

24h: Kainos pokytis per paskutinias 24 valandas;

7d: Kainos pokytis per paskutinias 7 dienas;

Market Cap: Bendras investicijų dydis pasaulyje;

Volume: Per 24 val. atliktų sandorių suma (pirkimas/pardavimas);

Circulating Supply: Kiek šiuo metu rinkoje yra tam tikros kriptovaliutas vienetų.

Jeigu pasidarėte analizę ir išsirinkote į kokias Kriptovaliutas norite investuoti galime pereiti prie kito žingsnio!

Kaip Nusipirkti Kriptovaliutos?

Visų pirmiausia reikia pasakyti, kad dauguma kriptovaliutų yra perkamos keičiant jas iš BITCOIN arba ETHERIUM (didžioji dalis).

Kitaip tariant turint vienos iš šių valiutų, galite nusipirkti bet kurios kitos.

Tad natūralu, kad visų pirmiausiai jums reikės nusipirkti tam tikrą dalį BITCOIN arba ETHERIUM kriptovaliutos, jeigu planuojate savo investiciniame kriptovaliutių portfelyje turėti ir kitų valiutų, kurias jau atsirinkote anksčiau.

Tačiau tai tikrai nebus sunku, kadangi viską galėsite padaryti vienoje patikimiausių platformų pasaulyje, kurioje yra itin didelis ir kitų kriptovaliutų pasirinkimas.

Pradėkime!

Registracija!

Taigi, visų pirma galimaužsiregistruoti vienoje populiauriausių CRYPTO prekybos platformų pasaulyje – BINANCE.

Registracija netruks ilgiau nei 2 minutes!

 • BINANCE yra viena didžiausių kriptovaliutių prekybos platformų pasaulyje, kurioje vidutiniškai per dieną yra suprekiaujama net už 2 mlrd. JAV dolerių!
 • 24/7 gyva pagalba;
 • BINANCE yra ne tik puiki platforma prekiauti kriptovaliutomis, bet ir saugoti jas (atlieka CRYPTO elektroninės piniginės funkciją);
 • Standartinis prekybos mokestis už sandorį yra 0,1%.
 • BINANCE leidžia įnešti itin patogiai ir greitai lėšų į sąskaitą naudojant tiek bankinį pavedimą, tiek ir mokėjimą kortele;
 • Platforma taip pat siūlo patogų pinigų išgryninimą;
 • Šioje prekybos platformoje rasite daugybe itin populiarių kriptovaliutių, kurias galėsite įsigyti tiesiogiai perkant iš savo turimo balanso platformoje;
 • BINANCE siūlo itin patogų ir lengvą valdymą naujokams;
 • Galite pasirinkti kurią kalbą naudosite: Anglų, Rusų, Ispanų, Prancūzų, Vokiečių, Lenkų ir kt. (deja Lietuvių kalbos nėra).

Registracija į BINANCE

Viskas ką jums reikia padaryti tai naudojant el. pašto adresą arba mobilaus telefono numerį užsiregistruoti. 

Užsiregistravus jūsų taip pat prašys įvesti kodą, kurį turėsite gauti į el. paštą arba tel. numerį. Būtinai pasistenkite padaryti tai kaip įmanoma greičiau.

VISKAS!

Pagrindiniame lauke galite iškart įnešti norimą pinigų sumą > DEPOSIT CASH, arba tiesiogiai nusipirkti kriptovaliutos iš bankinės kortelės > BUY CRYPTO WITH YOUR CREDIT CARD .

Binance pagrindinis puslapis

Tačiau natūralu, kad kaip ir daugumai, prieš atliekant bet kokias finansines operacijas yra įdomu panagrinėti platformą, tad spaudžiame dešinėje pusėje viršuje GO TO DASHBOARD.

Paspaudus viršuje ant savo paskyros galimae patvirtinti savo paskyrą > VERIFY.

Tai galite padaryti naudojant telefono numerio patvirtinimą arba su Google AUTHENTICATOR.

Kaip tai padaryti rasite detalias instrukcijas pačiame tinklalapyje paspaudus ant vieno iš pasirinkimų.

Atlikus vieną iš šių veiksmų, jūsų paskyra bus saugi.

Binance paskyros patvirtinimas

Kaip Nusipirkti BITCOIN ar kitos Kriptovaliutos?

Na ir pabaigai, jeigu dar to nepadarėte, tuomet sekite šiuos žingsnius kaip galit nusipirkti BITCOIN ar kitos kriptovaliutos:

 • Spaudžiame viršuje (kairėje pusėje) BUY CRYPTO.

Toliau yra keli variantai:

 • BANK DEPOSIT > čia galite įnešti pinigų į sąskaita (banko pavedimu arba kortele) ir tik vėliau atskirai įsigyti kriptovaliutos (CASH BALANCE funkcija).
 • CREDIT/DEBIT CARD > Tiesiogiai galite įsigyti pasirinkto kriptovaliutos. Įvedus norimą sumą jums parodys kokia dalis konvertuojant iš jūsų pasirinkto sumos gaunama pasirinktos valiutos (COIN).

Kaip pirkti kriptovaliutą

 VISKAS! 

Tiesa, norint atlikti operacijas didesnėmis sumomis (nuo 300 eurų), platforma gali prašyti patvirtinti savo tapatybę, tai galėsite atlikti vos keliais žingsniais, kurie bus nurodomi platformoje. Viskas paprasta ir aišku.

Tapatybės patvirtinimas įprastai užtrunka iki valandos laiko, tad palaukite.

Kaip Prekiauti Kriptovaliutomis?

Po visų atliktų veiksmų jau tikriausiai turite įsigiję tam tikros kriptovaliutos (BITCOIN, ETHERIUM ar kt.).

Toliau galite, turėdami tam tikrą dalį kriptovaliutos, ja prekiauti bei įsigyti kitos, mažesnę vertę turinčios kriptovaliutos, kuri galimai ateityje bus pelningesnė.

Pavyzdys gali būti TRON (kodas TRX) valiuta. 

P.S visada žinokite kriptovaliutų kodų trumpinimus, tik tokiu būdu greitai rasite tai ko ieškote. Mūsų publikuotame straipsnyje galite rasti kriptovaliutų kodus ir kainas.

Pvz.:

Taigi nusprendėme, kad norime įsigyti TRON (arba kitos mažesnę vertę turinčios valiutos).

 • Spaudžiame TRADE.
 • Pasirenkame BASIC arba CLASSIC (tai yra prekybos sistemos sunkumo apipavidalinimas, šie du variantai yra patogiausi naujokams. Mūsų pavyzdys yra BASIC modelis, tačiau CLASSIC modelis leidžia pamatyti kainų pokyčius sekundžių tikslumu).
 • Ekrane matome CONVERT (šiame laukelyje įrašome mūsų turimos valiutos kiekį valiuta iš kurios konvertuosime bei įsigysime kitos valiutos) bei TO (reikia pasirinkti tą valiutą, kurios ieškome ir norime įsigyti – pagal kodą).
 • AVAILABE – tai rodo kokį turimą CONVERT valiutos kiekį mes turime šiuo metu.
 • PREVIEW CONVERSION – mums parodo įkainius ir konvertavimo kainą bei kitą informaciją, susijusią su valiutos įsigyjimu.

Po visko spaudžiame SUBMIT ir operacija bus atlikta.

Tokiu būdu jūs naudojant tam tikrą dalį didelės valiutos kaip BITCOIN ar ETHERIUM įsigysite mažesnės kriptovaliutos.

Kaip prekiauti Kriptovaliutomis

Kriptovaliutos Pardavimas

Jeigu norite parduoti savo turimą kriptovaliutą ir išsiimti piniginį vienetą (eurus), visuomet turėkite omenyje, kad pirmas sandoris turi būtį atliekamas jūsų turimos kriptovaliutos į USDT (Tether) (pvz.: BITCOIN > USDT) ir tik tuomet USDT > EUR.

Tether arba USDT valiuta kriptovaliutų rinkoje atitinką piniginį vienetą (santykiu $1.00).

Taip pat verta paminėti, kad su Tether kriptovaliuta, galite įsigyti bet kokios kitos valiutos, kuri yra listinguojama BINANCE platformoje.

Paskyros Priežiūra ir Administravimas

Platformoje galite drąsiai peržiūrėti visus skyrius ir susipažinti detaliau su siūlomomis paslaugomis, funkcionalumu, siūlomomis akcijomis ir kt.

 REKOMENDACINIAI ŽINGSNIAI: 

Visą savo turimą sąskaitos balansą galite peržiūrėti paspaudę dešinėje pusėje viršuje WALLET ir OVERVIEW.

Ten matysite visas savo turimas kriptovaliutas bei jų vertę pinigine išraiška.

Kaip Išgryninti Pinigus?

Jeigu nusprendėte, kad daugiau prekiauti ir investuoti į kriptovaliutas nenorite, tuomet spaudžiame WALLET > SPOT > WITHDRAW.

CRYPTO – turimos kriptovaliutos persivedimas į kitą platformą.

FIAT – pinigų išgryninimas į pasirinktą banko sąskaitą.

Be to, prieš atliekant šias operacijas, nepamirškite platformoje turimas kriptovaliutas parduoti už norimą valiutą, kad sąskaitoje būtų likęs tik pinigų likutis.

Klausimai ir Atsakymai

Jeigu turite klausimų kaip veikia platforma ar susiduriate su tam tikrais sunkumais, drąsiai rašykite komentarus po straipsniu ir pasistengsime juos atsakyti..

 LINKIME SĖKMĖS! 

Ir kaip visada, valdykite savo finansus atsakingai!


Atsakomybės Apribojimas

Mūsų tinklalapyje skelbiama informacija yra tik apžvalginio pobūdžio, mes nesame finansinis ar investicinis patarėjas. 

Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija nėra ir negali būti tiksli 100% einamuoju laikotarpiu ir gali keistis. Prieš priimant investavimo sprendimą įsitinkinkite, kad suprante riziką. Valdykite savo finansus atsakingai!

Susiję Straipsniai:

guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Populiariausi
Inline Feedbacks
View all comments
Zomabai
Zomabai
1 metai prieš

Ačiū. Labai puikus straipsnis. Aš esu visiška naujokė šiame reikale, tačiau kai gyvenimas įspiria į gerą vietą, tokie straipsniai duoda viltį…

AsTa
AsTa
5 mėnesių prieš

Sveiki, as taip pat naujokas, gal galite pasakyti ar geras yra bobox.life tinklalapis kuriame geleciau pirkti kitas kripto valiutas?

Lina
Lina
3 mėnesių prieš

Kaip platformoje turimas kriptovaliutas parduoti už norimą valiutą?

Copyright © 2021. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt