Kriptovaliutų Kursai ir Kaina Šiandien! - Kaip-uzsidirbti.lt

Kriptovaliutų Kursai Realiu Laiku – GYVAI!

KAS SEKUNDĘ ATNAUJINAMOS KRIPTOVALIUTŲ KAINOS RINKOJE!

Kriptovaliutos
#CoinPriceMarketcapChangeLast 24h

Lietuviškų Kriptovaliutų Kainos

Lietuviško kapitalo kriptovaliutų projektai (ICO) ir kaina už 1 vnt.

Lietuviški ICO
#CoinPriceMarketcapChangeLast 24h

Kiek Kainuoja Bitcoin?

bitcoin

Bitcoin (BTC)

USD
$28,046.51
EUR
25.794,76
GBP
22,834.93£

Daugiau informacijos apie Bitcoin Kainą rasite čia.

Kiek Kainuoja Etherium?

ethereum

Ethereum (ETH)

USD
$1,811.94
EUR
1.666,46
GBP
1,475.24£

Daugiau informacijos apie Etherium Kainą rasite čia.

Jeigu norite pamėginti investuoti į kriptovaliutas, bet nežinote kaip tai padaryti – rekomenduojame susipažinti su instrukcija ir išsamiu gidu nuo A iki Z. Jį galite perskaityti paspaudę čia.


Jeigu domitės plačiau apie kriptovaliutas, tai gali būti įdomu jums – Bitcoin kainos istorija ir pokyčiai.

Kas Lemia Kriptovaliutų Kainą?

Kriptovaliutų kursą bei kainą rinkoje lemia pasiūla ir paklausa. 

Jei kriptovaliutos/monetos kiekis yra nedidelis arba jos paklausa yra itin didelė rinkoje, kaina padidėja. Norintys ją įsigyti konkuruoja siūlydami vis aukštesnes kainas. Jei kriptovaliutos kiekis rinkoje yra didelis, o paklausa maža, kainos krenta.

Paprastai pasiūlos ir paklausos dėsnis numato, kad jei ko nors paklausa padidės, tiekėjai gamins tos prekės ar produkto daugiau bei iš to uždirbs. Gamintojai nori plėsti savo gamybą ir parduoti didesnius kiekius, siekdami pasipelnyti iš didesnių pardavimų. Tačiau tai neįmanoma, kai kalbama apie daugumą kriptovaliutų dėl dviejų paprastų priežasčių: jas riboja didžiausias nustatytas monetų pasiūlos kiekis ir tai, kad jomis yra prekiaujama rinkoje.

Išleistos kriptovaliutos dažniausiai turi jau apibrėžtą ir nustatytą pasiūlos kiekį. Kalbant apie Bitcoin, šis skaičius yra 21 mln. Šiuo metu rinkoje jau yra +/- daugiau nei 18 milijonų BTC, o likusieji pamažu yra pridedami prie bendros bitkoinų pasiūlos taip pat. Tad šiuo atveju, pasiūla išlieka tokia pati, o augant paklausai ir nesikeičiant pasiūlai, tikėtina, kad kaina gali augti.

Be jokios abejonės, kriptovaliutų kainą lemia ir psichologija, visuomenės tikėjimas bei poreikis ir rinkos manipuliavimai. Tad net ir žvelgiant į pasiūlos/paklausos dėsnį, niekas negali numatyti kokia bus kriptovaliutų kaina ateityje.

Rekomenduojame:

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt