Lažybų prognozės ir pokeris internetu

Šis trumpas įvadas ir gidas yra pirmasis tramplynas į jūsų finansinę laisvę. Lažybų prognozės ir atliekami statymai yra lygiai toks pat atsakingas darbas kaip ir bet kuris kitas. Svarbiausia į tai žiūrėti rimtai ir atsakingai.

Kaip užsidirbti iš lažybų prognozių ir statymų

5 svarbiausios lažybų taisyklės

lažybų prognozės

 • Biudžeto sudarymas. Norint tapti sėkmingai uždirbančiu iš šios veiklos žmogumi, pirmiausiai kaip ir bet kuriame kitame versle taip ir čia – reikalingas biudžetas. Būtinai įvertinkite turime santaupas ir investicijas, kurias galite paskirti šiai veiklai. Niekada nedidinkite ir nemažinkite paskirto biudžeto lėšų šiai veiklai.
 • Biudžeto padalinimas. Lažybų prognozės ir statymai veikla rizikinga, todėl prieš atliekant statymus, išskaidykite savo biudžeto į procentines dalis, jos turėtų atrodyti štai taip:

  2 procentai – įprastas statymas;

  5 procentai – patikimas statymas;
  8 procentai – itin patikimas statymas.

Pavyzdys: Jeigu jūsų pasirinktas biudžetas yra 1000 eurų, statymai turėtų atrodyti štai taip:

          20 eurų – įprastas statymas;
          50 eurų – patikimas statymas;
          80 eurų – itin patikimas statymas.

Niekada neviršykite ir nemėginkite užsidirbti greičiau nei įmanoma. Viršijus šiuos statymų limitus, kurie yra patikrinti daugybės šios srities ekspertų ir profesionalų, lažybų prognozės ir statymai netaps jūsų pajamų šaltiniu.

 • Analizės. Prieš kiekvieną statymą, pasirinktas įvykis turi būti išanalizuotas 100 procentų. Turite turėti argumentus, įrodymus ir analizes, kodėl statymas yra pasirinktas ir kokia biudžeto dalis turi būti statoma. Tai yra ilgas procesas, statymai turi būti atliekami kai jie yra visiškai išanalizuoti nuo a iki z.

Jeigu nesugebate to padaryti arba abejojate savo žiniomis apie tam tikrą sporto šaką ar konkretų įvykį – nusipirkite analizę. Lažybų prognozių analizes galite įsigyti ir iš mūsų tinklapio, jas rasite šiek tiek apačioje.

 • Niekada nemėginkite atlošti. Pati didžiausia klaida visų žmonių, kurie užsiima šia veikla. Jeigu nutiko taip, kad išanalizuotas statymas nebuvo sėkmingas – neskubėkite, tęskite savo darbus toliau. Jokiu būdu nestatykite ant pirmo pasitaikiusio įvykio, pasikliaudami nuojauta. Didžiausia skirtumas, kuris skiria lošėja, nuo profesionalo šioje srityje – atsilošimas.
 • Lažybų kontoros pasirinkimas. Prieš atliekant statymus, būtinai išsirinkite tinkamą ir patogią statymų platformą. Kelias rekomenduojamas platformas pateikiame jums žemiau.

Betsafe Lažybos

 • Didelė statymų pasiūla;
 • Puiki ir lengvai suprantama platforma;
 • Registracijos bonusas;
 • Greitas pinigų išmokėjimas;
 • Gyvi statymai;
 • 50% bonusas 1 įnašui, kodas: DEVOTED;
 • Nemokamas 3 mėn. VIAPLAY sporto paketas.
DEVOTED
Apsilankyti

Bwin Lažybos

 • Plati statųmų pasiūla;
 • 1-ojo įnašo 100 % bonusas;
 • Aukšti koeficientai;
 • Pagalba 24/7;
 • Lengvai nuimami pinigai;
 • Statymai gyvai.
Iki €500 PREMIJA
Apsilankyti

Pokeris internetu: uždirbk žaisdamas pokerį

Pokeris jau ilgą laiką pripažintas kaip profesionali sporto šaka. Šis žaidimas reikalauja loginio mąstymo, pasiruošimo, treniruočių ir nusiteikimo. Pokeris, kaip sporto šaka žavus tuo, kad jūs esate atsakingas tik už save ir už savo atliekamus veiksmus. Norint uždirbti iš pokerio ir tapti profesionaliu žaidėju nėra būtina lankytis gyvuose turnyruose. Pokeris internetu suteikia visas galimybės tapti pokerio profesionalu žaidžiant jums mieloje aplinkoje, tam reikia tik asmeninio, planšetinio kompiuterio ar net išmanaus telefono.

Pokeris internetu: kas tai?

Pokeris internetu tai vienas iš labiausiai patrauklių būdų užsidirbti tiek pinigų, kiek svajojote jau kurį laiką. Pokeris internetu suteikia laisvą darbo grafiką, galimybę planuoti savo laisvalaikį ir būti nepriklausomam nuo vadovų ar kolegų sprendimų. Pokerį galima žaisti iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo metu. Tai yra viena esminių sąlygų, kodėl žmonės nusprendžia pradėti žaisti šį žaidimą.

Kaip užsidirbti žaidžiant pokerį?

Pragyvenimas ir uždarbis iš pokerio tai sunkus darbas, kuris reikalauja nuoseklumo, tobulėjimo ir noro. Itin daug įžymių verslininkų savo pradinį kapitalą susirinko būtent žaisdami pokerį. Tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje pokeris internetu bei gyvuose turnyruose yra pragyvenimo šaltinis daugumai sėkmingų ir finansiškai laisvų žmonių. Kiekvienas iš jūsų irgi gali pasiekti tokį lygį. Pokeris nereikalauja išskirtinio talento kaip kitos sporto šakos, čia svarbiausias įdarbis.

Tapk laiminčiu pokerio žaidėju

Norint tapti profesionaliu pokerio žaidėju ir gyventi bei uždirbti žaidžiant šį žaidimą reikia skirti daugybė savo laiko, įdėti darbo ir pastangų, tačiau rezultatai turėtų ateiti jau per pirmuosius metus.

Pokeris internetu Lietuvoje ganėtinai komplikuotas. Daugybė pokerio kambarių nėra teisiškai legalūs, todėl profesionalūs pokerio žaidėjai susiduria su šia problema ir ieško alternatyvų. Internete yra daugybę pamokų kaip apeiti šiuos blokavimus ir prisiregistruoti į norimą pokeri kambarį. Tačiau mes jums pateikiame kelis veikiančius, patikimus, prieinamus žaidėjams iš Lietuvos ir rekomenduojamus internetinio pokerio kambarius, kuriuose galėsite pradėti žaisti ir uždirbti.

Betsafe Poker

 • Nedidelių įpirkų turnyrai;
 • Didelės galimybės patekti į gyvus turnyrus;
 • Silpni žaidėjai;
 • "Open Chinese" pokeris;
 • 100 % bonusas įneštai sumai, kodas: STARTER.
STARTER
Apsilankyti

Pokerio pamokos

Pokeris turi daugybė skirtingų žaidimo rūšių bei taktikų, kurios turi būti pritaikytos kiekvienam žaidimo tipui individualiai ir atskirai. Norint perprasti šiuos dalykus ir tapti laiminčiu žaidėju, prieš pradedant pokerio karjerą, būtinai rekomenduojame užsiregistruoti į vykstančius mokymus, kurių pritaikyti tiek pradedantiesiams, tiek ir pažengusiams. Pokerio pamokos yra itin svarbios, nes norint reguliariai uždirbti iš šio žaidimo, turite tobulinti savo įgūdžius dažniau nei įprastai.

Investicija kurią skirsite pokerio pamokoms ir savo žaidimo tobulinimui yra nepalyginama su gaunama grąža. Pokerio pamokas galite įsigyti tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje. Mūsų komandos personalas ir daugybė garsių Lietuvos pokerio žaidėjų rekomenduoja įsigyti pokerio pamokas lietuviškoje šio žaidimo mokykloje, kurioje dirba savo srities profesionalai ir skirią visą laiką būtent šiai veiklai. Šioje mokykloje pateikta itin daug vertingos informacijos bei patarimų, diskusijų bei mokomosios video medžiagos, kurios niekur kitur nerasite. Ši mokykla siūlo ir privačiams pamokas, tad jeigu nusprendėte tobulėti ir siekti karjeros bei finansinės laisvės šioje srityje – tai yra geriausias pirmas žingsnis jums.

 • Pokerio mokykloje rasite daugiau nei 365 video pamokas, kurias galėsite analizuoti ir pritaikyti savo paties žaidime;
 • Didesnė nei 5 metų patirtis žaidžiant pokerį;
 • Daugiau nei 1 milijonas eurų mokinių pelno.

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.