Noriu darbo! 5 Idėjos Pradėti Dirbti Sau

Noriu darbo ir turiu daug laisvo laiko… Ar tenka dažnai kartoti sau šią frazę?

Kaip jums skamba lengvai derinamas darbas? Didesnis tiesioginis atlygis už darbą? Nauji iššūkiai ir pamokos? Pranašaujama, kad 2018-ieji metai taps dirbančių sau metais. Socialinių medijų ir elektroninių platformų populiarėjimo banga itin daug padeda ,,darbo namuose“ bangai.

Kviečiame susipažinti su populiariausiomis karjeromis 2018-iems metams. Galbūt atrasite savo kelią į finansinę ir kūrybinę laisvę?

Noriu darbo Lietuvoje

Elektroninės Parduotuvės Valdytojas

Mėgstate gaminti rankdarbius, o galbūt puikiai žinote rinkos aktualijas ir kas populiaru tarp pirkėjų? Neužtenka kartoti visiems aplinkiniams bei sau noriu darbo, pats metas susikurit savo pardavimų platformą. Internete lengvai galite rasti tūkstančius patarimų kaip lengvai ir greitai, be didelių išlaidų susikurti paprastą parduotuvę, įsidiegti pirkimų krepšelius. Pasinaudodami nemokamais bandymais, galite susikurti tokią parduotuvę, kurioje ir pats norėtumėte apsipirkti.

Kitame žingsnyje turite išsirinkti pardavinėjamus produktus – tai gali būti rūbai, jūsų kuriami daiktai ar interjero detalės. Svarbu – puiki prekės nuotrauka ir tikslus aprašymas. Pasirinkti galite ir siuntimo metodą – ar prekes pakuosite į suasmenintas dėžutes, vokus r rinksitės dropshipping metodą – svarbu tai nuspręsti prieš atidarant parduotuvę.

Nepamirškite ir reklamos – akcijos, žaidimai, nuolaidos pritraukia didelius žmonių srautus, kurie būtini sėkmingai prekybai. Net pati paprasčiausia idėja, kaip lego žaidimai, mobiliųjų telefonų dėklai, žiemos rūbai gali tapti sėkminga elektronine parduotuve.

Jei esate pažengęs – būtinai apsvarstykite galimybes kurta puslapius kitiems, tai gali būti puiki idėja ne tik užsidirbti, bet ir lavinti savo turimus įgūdžius.

Šiuo metu geriausia patogiausia platforma sukurti elektroninę parduotuvę yra Shopify – plačiau galite paskaityti čia.

Laisvai Samdomas Straipsnių Rašytojas

Laisvai samdomas rašytojas

Norite darbo? Jeigu galite laisvai dėlioti mintis raštu, recenzuoti, vertinti lyginti ir pritraukti skaitytojų dėmesį – jums puikiai tinka laisvai samdomo rašytojo, kitaip turinio kūrėjo karjera.

Straipsniai žinių portalams, patirtys, receptai ri daug kitų dalykų yra aktualūs skaitytojams ir nemažai puslapių valdytojų už jūsų nuomonę, kuri pritrauks žmonių srautą, yra pasiryžę mokėti pinigus.

Siūlome parengti kelis puikius straipsnius ir talpinti juos forumuose/mažiau populiariuose puslapiuose, taip skleisti žinią apie save, kaip turinio kūrėją ir vėliau imtis didesnių darbų – sudarykite bendradarbiavimo sutartis su žurnalais, turėkite savo asmeninį puslapį, kelkite naujienas į laikraščius ir gaukite didelį procentą pelno, nuo lankytojų srauto.

Vertėjas arba Kalbų Mokytojas

Jei mėgstate kalbas ir jas puikiai mokate, tapti nuotoliniu vertėju arba kalbų mokytojų ir viena aktualiausių karjerų galimybių 2018 metais. Tiek studentai, moksleiviai, tiek verslo atstovai kalbų mokėjimą įvardija kaip vieną svarbiausių žmogaus įgūdžių, kuris yra itin reikalingas.

Norint gauti darbo ir versti tekstus rekomenduojame reklamuoti save skelbimų portaluose, beje, kokybiškas puslapis ar socialinio tinkle paskyra tik padės pritraukti naujų klientų. Po suteiktų paslaugų nepamirškite paprašyti rekomendacijų – pasidalindami klientų atsiliepimu tik įrodysite savo darbų kokybę.

Jei mėgstate kalbėtis ir mokyti žmones galite tapti užsienio ar net lietuvių kalbos mokytojų, nuotolinis mokymas sparčiai populiarėja pasaulyje! Susiradę patogią platformą galite lengvai informuoti žmones apie teikiamas paslaugas ir vesti mokymus skambučių ir vaizdo konferencijų pagalba už sutartą atlygį. Kuo daugiau mokinių turėsite ir mokant įdėsite pastangų – tuo didesnį atlygį gausite.

Nepamirškite pamokas daryti unikalias, supažindinti ne tik su kalbomis, bet ir kultūromis. Taip nejučia ir pats pasisemsite daug žinių ir patirties.

Socialinių Paskyrų Valdytojas – Patarėjas

Socialinių paskyrų valdytojas

Noriu darbo, bet nežinau kur save realizuoti, štai jums idėja! Žmogus ar įmonė be socialinio tinkle – tai tarsi neegzistuojantis žmogus 2018-aisiais metais. Siekdami didinti pirkėjų, skaitytojų srautą įmonių atstovai ieško žmonių, galinčių valdyti jų socialinius tinklus.

Ką tai reiškia? Turėsite kurta turinio žinutes, daryti puikias nuotraukas, galbūt net keliauti, ragauti įvairius patiekalus ir viskuo dalintis jus pasamdžiusios įmonės socialinėje paskyroje. Ši karjera yra laikoma viena populiariausių ir didžiausią pelną atnešančių technologijų amžiuje.

Pradėkite susikurdami stiprią asmeninę paskyrą ar tiesiogiai kreipdamiesi į įmones dėl bendradarbiavimo, domėkites socialinių tinkle tendencijomis ir atraskite įdomų ir inovatyvų socialinės reklamos pasaulį.

Kelionių Agentas

Mėgstate keliauti ir gerai išmanote skrydžių ir viešbučių pasiūlymus? Tapkite lengvai samdomu, asmeniniu kelionių agentu. Ieškodami skrydžių, dėliodami maršrutus ir organizuodami apgyvendinimą turite galimybę sukurti nepriklausomą kelionių platformą su puikiais patarimais ir įžvalgomis. Galite tai daryti visame pasaulyje arba pasirinktame regione, vienam asmeniui ar grupei draugų – svarbu atrasti savo klientą ir mėgstamą kryptį ir tapti kelionių ekspertu.

Ir pabaigai, prisiminkite, kad neužtenka galvoti ir kartoti sau noriu darbo, pradėkite veikti jau dabar! Šiame straipsnyje pasidalinome pačiomis papraščiausiomis, bet tuo pačiu ir pelningomis darbo idėjomis jums.

Sėkmės!

Susiję Straipsniai:

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Komentuota straipsnių
1 Atsakyta
1 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
2 Komentarų skaičius
Augustas DaumantasGenutė Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Genutė
Lankytojas
Genutė

Labai puikus straipsnis, ačiū Jums! Tik ar kas žinote ar kas nors šiais laikais mokinasi rusų kalbos?

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.