Darbas Namuose: Papildomas Darbas į Finansinę Laisvę

Papildomas darbas namuoseDarbas namuose yra viena iš labiausiai pasireiškiančių darbo formų jaunų bei savo laiką planuojančių žmonių tarpe.

Be to, darbas namuose gali būti tiek ir jūsų nuolatinis, tiek ir papildomas darbas, kurio dėka atsiveria visos galimybės į finansinę laivę bei nepriklausomybę.

Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime paprasčiausius būdus kokia pelninga veikla galite užsiimti būnant namuose.

Papildomas Uždarbis Namuose, ar tai Realu?
 Ar tikite, kad darbas namuose gali tapyi jūsų stabiliu arba papildomu finansų šaltiniu?

Jeigu ne, tuomet metas pradėti tikėti! Šis straipsnis tai trumpa įžanga, kurią vertą perskaityti jeigu tikite, kad sėkmingas darbas iš namų egzistuoja!Privalumai Dirbant Namuose

Darbas namuose

Darbas namuose turi gausybė privalumų, kurie palengvins ir paįvairins jūsų pastovią dienos rutina.

Pradėkime nuo to, kad jūsų dienotvarkė priklausys tik nuo jūsų, niekas neįpareigos atlikti užduotis per nustatytą laiką ar sėdėti biure 8-9 valandas per dieną.

Pripažinkime, tai tikrai vargina…

Darbas iš namų jums suteikia visišką organizuotumo laisvę ir 100% produktyvumą. Jūs turite galimybę susidėlioti savo dienotvarkę taip kaip jums patogu, praleisti laiką su šeima ir vaikais, skirti laiko hobiui ir t.t

Darbas namuose gali būti patrauklus ir tiems žmonėms, kurie bijo prarasti esamą darbo vietą, todėl ši veikla taip pat gali būti puikus papildomas darbas, kurio pagalba jūsų esama alga gali padidėti net kelis kartus. Tokių pokyčių turėtų užtekti, kad ryžtumėtės pakeisti įgrįsusią aplinką ir atmosferą ofiso patalpose.

Lengva sakyti – sunku padaryti.

Dauguma žmonių, kurie gauną stabilią algą prisibijo darbo namuose ir nuosavo verslo. Tai yra normalu, kadangi tai yra didelė rizika. Tačiau iš patirties galime teigti, kad norint pasiekti aukštų rezultatų, rizika yra privaloma, o sėkmių be suklupimų nebūna!

Tačiau, jeigu galvojate, kad darbas namuose yra itin lengva veikla, siūlome susipažinti su TOP 5 mitais apie darbą iš namų, ir įvertinti savo galimybes bei norą dirbti tokį darbą. Ne viskas gali pasirodyti taip paprastą.

Darbas Namuose: Nuo Ko Pradėti?

Papildomas darbas

Visų pirma prieš priimant sprendimą pradėti dirbti sau susikuriant darbo vietą namuose ar nuosavame biure, įsivertinkite  tai, kad pirmieji veiklos mėnesiai ar net metai gali būti itin sunkūs psichologiškai ir finansiškai. Išsigryninkite verslo idėją ir pradėkite dėliotis veiksmų planą.

Nesvarbu ar darbas namuose ir jūsų priimtas sprendimas bus jūsų pagrindinė veikla ar tik papildomas darbas, kelias į finansinę laisvę ir į verslo sėkmę prasideda nuo trijų raidžių kombinacijos API.

A – Analizės | P – Prognozės | I – Investicijos

Šios 3 raidės ir vadovavimas jomis padės užtikrinti, kad išvengtumėte klaidų ateityje, siekiant finansinės nepriklausomybės ir verslo sėkmės.

Kiekvienas sėkmingas verslas reikalauja detalios analizės. Prieš pradedant dirbti namuose ar kurti nuosavą verslą, išanalizuokite esminius konkurentus rinkoje, įsivertinkite prognozes bei nusistatykite investicijų dydį.

Ir nesupraskite manęs klaidingai, nesvarbu ar jūs užsiimsite lažybomis, pokerio, elektronine prekybą ar įkursite “Startup’ą”, o gal būsite laisvai samdomas specialistas, kiekvienoje srityje atlikti bent preliminarią analizę.

Kaip teisingai atlikti verslo ir veiklos analizę bei nusistatyti skirtingas prognozes ir pagal jas įsivertinti investicijas rasite verslo žinių publikuotame straipsnyje.


Prognozės yra 3 tipų: Optimistinė, Reali ir Pesimistinė.

Šios prognozės yra apskačiuojamos išanalizavus kainas rinkoje bei potencialius prekės ar produkto pardavimus. Idealiai prognozei paruošti reikia daugybės laiko ir žinių, tačiau naudokite paprastą būdą, kuris padės jums susigaudyti esama situacija rinkoje.

Jūsų atlikti skaičiavimai ir gautas pelno ar nuostolio rezultatas turėtų būti:

Optimistinis Scenarijus = Pelnas * 15 %

Realus Scenarijus = Pelnas 

Pesimistinis Scenarijus = Pelnas * (-15 %)

Šios prognozės naudojamos beveik visų sėkmingų verslų visame pasaulyje. Ši nesudėtinga formulė padės jums prieš pradedant dirbti namuose ar kuriant  verslą apskaičiuoti visus įmanomus scenarijus ir išvengti netikėtumo faktoriaus.

Populiariausi Darbo iš Namų Būdai

Remiantis atliktais tyrimais ir apklausomis visame pasaulyje, pateikiame jums vienus kontraversiškiausių ir kartu pelningiausių būdų kaip galite užsidirbti pinigų neišeinant iš namų.

Investavimas: Prekyba Valiutomis, Akcijomis bei Kriptovaliutomis

Darbas namuose prekiaujant valiutomis bei akcijomis yra viena iš populiariausių veiklų visame pasaulyje taip pat.

Priešingai nei pokeris ir lažybos, šis papildomas darbas turi mažiausius finansinius svyravimus bei rizikos pasirinkimo galimybę.

Viskas priklauso į kokį finansį instrumentą nuspręsite invesuoti. Kuo mažiau rizikos – tuo mažesnis uždarbis ir atvirkščiai. Prekyba internetu akcijomis ir valiutomis gali būti tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė investicija.

Turtingiausi pasaulio verslininkai savo kelią į finansinę laisvę pradėjo būtent nuo prekybos ir investavimo biržoje. Daugiau apie investavimą ir prekybą akcijomis ir valiutomis galite sužinoti čia. 

Nepaveluokite į investicinį traukinį! Nemokama Strategija!

Mieli skaitytojai, jeigu turite atsidėję bent 200 eurų ir ieškote kaip galite papildomai užsidirbti neišeinant iš namų ir sunaudojant kiek įmanomą mažiau asmeninio laiko, perskaitykite šią investavimo strategiją, kurią kiti portalai parduoda savo skaitytojams už papildomus pinigus, o mes atiduodame visiškai NEMOKAMAI!

Strategijos principas, automatizuoti procesai, kurių dėka jūsų pinigai bus investuojami lygiai taip pat kaip sekmingiausių pasaulio prekiautojų.

 

Naujiena

Lažybų Prognozės ir Statymai

Tipsteris

Sutinku, lažybų prognozės gali skambėti kaip azartiniai lošimai, bet ar tikrai taip yra? 

Aš jokiu būdu neskatinu jūsų pulti į šią veiklą, tačiau privalau pasidalinti su viena iš darbo namuose rūšių.

Sporto įvykių prognozuotojas, tai nėra asmuo, kuris atlieka statymus ir lažinasi iš vykių baigčių su lažybų kontoromis ir aš neskatinu, jokiu būdu, jūsi lažintis. Tai yra darbo metodika, kuria vadovaujamasi yra atliekamos sporto įvykių analizės, vykdomi skaičiavimai ir ieškoma bukmekerių ar lažybų kontorų klaidų. Vakarų pasaulio valstybėse tokie žmonės yra įvardijami kaip „tipsteris“ (ang. tipster).

Tipsteris – tai žmogus, kuris analizuoja įvairius sporto įvykius ir atsižvelgiant į statistinę analizę, prognozuoja jų baigtį. Šios analizės su išvadomis ir rekomenduojamu statymu yra parduodamos klientams už nustatytą sumą pinigų.

Kaip ir minėjau tai nėra statymai – nemaišykite. Jums nereikia rizikuoti savo finansinėmis lėšomis. Jūsų darbas yra parduoti statistiškai pagrįstą informaciją.

Kaip suprantate, tai gali būti puikus darbas namuose, tačiau tai yra itin atsakinga veikla, kuri reikalauja daugybės laiko ir žinių. Į lažybų prognozių sudarymą įeina ir klaidų ieškojimas pasiūloje, rezultatų, sudėčių analizė ar kitokių įvykių, kurie gali paveikti įvykio rezultatą

Taigi, tai priklauso nuo jūsų – ar jūs galite tapti “tipsteriu” ir ar tai gali būti jūsų papildomas darbas?

Šių žmonių atlygis siekia nuo 1000 iki 5000 eurų ar daugiau per mėnesį.

Pokeris

Pokeris jau 10 metų atgal buvo vienas iš pastovių žmonių pajamų šaltinių visame pasaulyje. Šis žaidimas yra įgyjęs net sporto statusą.

Ši žaidimas gali būti puikus papildomas darbas jums. Asmeniškai keli metai atgal aš po savo įprasto darbo žaisdavau po kelias valandas pokerio turnyruose. Tos papildomos kelios valandos buvo tarsi darbas, kuris prie bazinės mėnesio algos pridėdavo papildomai 500-600 eurų.

Pasaulyje yra ir daugybė profesionalių pokerio meistrų, kurie visą savo laiką skiria šiam žaidimui ir net investuoju į jaunus žaidėjus.

Lietuvoje taip pat gausu profesionalių pokerio žaidėjų bei daugybė vykstančių teorinių ir praktinių užsiėmimų, kuriuos organizuoja skirtingos įstaigos.

Tad jeigu nuspręsite mokintis žaisti pokerį, nepradėkite žaisti iš asmeninių lėšų, tobulėkite ir dalyvaukite nemokamuose turnyruose. Ieškokite investuotojų, kurie padengs jūsų įpirkas turnyruose. Taip nerizikuosite savo asmeniniais finansais.

Profesionalus pokerio žaidėjas vidutiniškai uždirbti gali nuo 1000 – 3000 eurų per mėnesį.

Nuosavas Verslas – Elektroninė prekyba

Kuomet kalba pasisuka apie verslą, dauguma žmonių išsigąsta įvairių rizikos faktorių, galimai didelių investicijų bei bijo galimos nesekmės.

Verslą galima įkurti ir neturint didelių investicijų veiklos pradžioje. Vienas populiariausių verslų 2018 m. – dropshipingas.

Šis verslo metodas nereikalauja didelių investicijų veiklos pradžioje bei neužima daug laiko. Na ir be jokios abejonės, tai gali būti puikus papildomas darbas žmonėms, kurie turi saugią darbo vietą taip pat. Apie šį metodą taip pat galite detaliau perskaityti mūsų tinklapyje.

Sėkmės Istorijos

Mūsų pateikta informacija ir patarimai jau spėjo įgyti visiškai kitokią reikšmę rinkoje. Dauguma žmonių suprato, kad darbas namuose gali ne tik būti papildomas darbas ar veikla, bet ir stabilus finansinis šaltinis.

Jau daugiau nei 20 mūsų klientų, kurie siekė savo tikslo, mokėsi, tobulėjo, o darbas namuose jiems buvo tik svajonė – džiaugiasi pasiekta svajone ir finansine laisve.

Mūsų komanda nepaprastai didžiuojasi šiais žmonėmis, kad pagaliau išdrįso, investavo į save ir mūsų rekomenduotinas platformas, mokymus, veiklas ir verslus kurie leido jiems pagaliau leido džiaugtis pilnavertišku ir finansiškai patogiu gyvenimu.

Pradžioje žiūrėjau šiek tiek skeptiškai į visus patarimus apie papildomą darbą ir uždarbį, tačiau surizikavau ir išmėginau pateiktus patarimus šiame tinklapyje. Šiuo metu kuriu nuosavą verslą – elektroninę moteriškų drabužių parduotuvę.Klientė - Elena
Ačiū šiam portalui ir A.Daumantui. Jų dėka išmokau prekiau akcijomis bei analizuoti ir domėtis forex prekyba. Nuo dabar galiu mėgautis savo darbu ir nesijaudinti dėl būsimo atlygio.Klientas - Valdemaras

Jeigu patiko šis straipsnis ir jame pateikta informacija – pasidalinkite jį su savo draugais socialinėje erdvėje – AČIŪ!

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.