Papildomas Darbas Namuose 2024 m. TOP Idėjos TAU! | Kaip-uzsidirbti.lt

Darbas Namuose: Papildomas Darbas į Finansinę Laisvę – Idėjos!

Darbas namuoseDarbas namuose yra viena iš labiausiai populiarėjančių darbo formų įvairaus amžiaus žmonių tarpe.

Be to, darbas namuose gali būti tiek ir jūsų nuolatinis, tiek ir papildomas darbas, kurį atliekate po įprasto darbo valandų.

Šis straipsnis tai trumpas GIDAS ir informacija, kuriame apžvelgsime paprasčiausius būdus kuo galite užsiimti jeigu norite pamėginti papildomai dirbti iš namų.

PAPILDOMAS UŽDARBIS NAMUOSE - REALYBĖ ar MITAS?

Ar tikite, kad darbas namuose gali tapti jūsų stabiliu arba papildomu finansų šaltiniu?

Tikrai taip, tiesiog turite rasti sritį kurioje esate stipriausi ir pradėti veikti.

Darbas Namuose: Privalumai

Tikriausiai net nereikia sakyti, kad darbas namuose turi gausybę privalumų, kurie palengvins ir paįvairins jūsų pastovią dienos rutiną.

Pradėkime nuo to kad:

Dienotvarke galite susidaryti patys, nepriklausomai ar darbą pradėsite 8:00 ar 12:00 – jūs žinosite ką turite atlikti per dieną.

Tai tikrai palengvina planavimą ir produktyvumą.

 • Darbas iš namų jums suteikia visišką organizuotumo laisvę ir 100% produktyvumą.

Nors dėl produktyvumo yra skirtingų nuomonių – kartais darbas iš namų gali tapti itin didele rutina be papildomo reikalingo spaudimo ir motyvacijos, o tai ženkliai mažina produktyvumą, tiesa?

Tačiau, jeigu pavyks suvaldyti produktyvumą – jūs turėsite galimybę susidėlioti savo dienotvarkę taip kaip jums patogu, praleisti laiką su šeima ir vaikais, skirti laiko asmeniniam hobiui, o svarbiausia nešvaistyti laiko veltui.

Negana to:

Darbas namuose gali būti patrauklus ir tiems žmonėms, kurie dirba samdomą darbą, tačiau turi daugybe papildomų veiklų gretimai. Tokiu atveju daug paprasčiau galite planuotis savo darbus, skambučius ir susitikimus bei bendrą dienos grafiką.

Individualus Darbas Namuose
Tačiau dauguma žmonių net ir dirbant samdomus darbus negauna galimybės įrengti savo darbo vietos namuose. Tiesiog tai neleidžia darbo pobūdis arba galimybės.

Tuomet darbas namuose pradeda sietis su nuosavu verslu.

Jeigu daugiau skaitote mūsų tinklaraštį, tikriausiai jau supratote, kad įkurti individualią darbo vietą namuose arba net nuosavą verslą nėra taip lengva.

Ir tai yra normalu, kadangi nepaslaptis, kad, visų pirma, individualios darbo vietos ar verslo kūrimas turi didelę riziką bei įprastai užtrunka šiek tiek laiko pasiekti norimų rezultatų ir rasti klientų.

Taip pat verta paminėti, kad žmonės, kurie planuoja kurti darbo vietą namuose, pradžioje būna itin motyvuoti, tačiau nepasiekus greitais rezultatų – motyvacija pradeda mažėti, o naminė aplinka pradeda slėgti.

Taigi, ne viskas gali pasirodyti taip paprasta.

Papildomas Darbas Namuose: Nuo Ko Pradėti?

Papildomas darbas

Visų pirma, prieš priimant sprendimą pradėti dirbti papildomai sau susikuriant darbo vietą namuose ar nuosavame biure, įsivertinkite tai, kad pirmieji veiklos mėnesiai ar net metai gali būti itin sunkūs psichologiškai ir finansiškai.

Išsigryninkite verslo idėją, arba tai ką turite pasiūlyti rinkai – savo stipriąsias puses ar investicinį sprendimą apie kurį galvoje jau kurį laiką ir pradėkite dėliotis veiksmų planą.

Nesvarbu ar darbas namuose ir jūsų priimtas sprendimas bus jūsų pagrindinė veikla ar tik papildomas darbas, kelias į finansinę laisvę ir į verslo sėkmę prasideda nuo trijų raidžių kombinacijos – API.

A – Analizės | P – Prognozės | I – Investicijos

Šios 3 raidės ir vadovavimas jomis padės užtikrinti, kad išvengtumėte klaidų ateityje, siekiant finansinės nepriklausomybės ir sėkmės!

Kiekvienas sėkmingas verslas ar net ir minimali investicija reikalauja detalios analizės.

Prieš pradedant dirbti namuose, investuoti ar kurti nuosavą verslą, išanalizuokite esminius konkurentus rinkoje, įsivertinkite prognozes bei nusistatykite investicijų dydį bei viską sutalpinkite į verslo planą.

Kaip parašyti verslo planą galite perskaityti čia.

Ir nesupraskite klaidingai:

Nesvarbu ar jūs nuspręsite užsiimti investavimu, žaisti pokerį, įkurti elektroninę parduotuvę ar net pradėti „Startup’ą“, o gal būsite laisvai samdomas specialistas, kiekvienoje srityje atlikti bent preliminarią rinkos ir veiklos analizę bei tyrimą yra privaloma.

Kodėl svarbu atlikti verslo ir veiklos analizę bei nustatyti skirtingas prognozes ir pagal jas įvertinti investicijas rasite verslo žinių publikuotame straipsnyje žemiau.

Trumpai tariant apie API metodą – prognozės yra 3 tipų:

 • Optimistinė;
 • Reali;
 • Pesimistinė.

Šios prognozės yra apskaičiuojamos išanalizavus planuojamos veiklos rinką bei galimą nuostolį/pelną per tam tikrą laikotarpį. Analizė priklauso nuo srities kurioje norite save išmėginti.

Idealiai prognozei paruošti reikia daugybės laiko ir žinių, tačiau galite naudoti paprastą būdą, kuris padės jums suprasti preliminarią situaciją apie jūsų planuojamą darbą ar papildomą veiklą.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai preliminariai apskaičiuoti ar veikla bus pelninga ar nuostolinga.

Apytiksliai apibrėžkite mėnesines planuojamas pajamas, išlaidas ir pažiūrėkite ar pagal jūsų scenariju planuojama papildoma veikla yra pelninga.

Tuomet gautą rezultatą apskaičiuokite pagal 3 scenarijus.

Optimistinis Scenarijus = Pelnas * 15%

Realus Scenarijus = Pelnas

Pesimistinis Scenarijus = Pelnas * (-15%)

Panašūs skaičiavimai ir prognozės naudojamos daugumoje verslų tarpe.

Ši nesudėtinga formulė padės jums prieš pradedant dirbti namuose ar kuriant verslą apskaičiuoti visus įmanomus scenarijus ir išvengti netikėtumo faktoriaus.

Tik norime pabrėžti, kadagi tai yra visiškai preliminarūs sprendimai ir skaičiavimai, neapsibrėžkite nerealių skaičių iš papildomos veiklos, kadangi paskui galite stipriai nusivilti.

Papildomas Darbas: Populiarūs ir Lengvi Uždarbio Būdai Namie

Remiantis tendencijomis, apklausomis, bei vartotojų diskusijomis įvairiuose pasaulio forumuose, pateikiame jums vienus populiariausių būdų kaip galite užsidirbti papildomai (arba nuolat) pinigų neišeinant iš namų.

Jeigu jus domina papildomas darbas namuose ir uždarbis – skaitykite įdėmiai ir atkreipkite dėmesį į detales!

Taip pat, būtinai paminėti reikia ir tai, kad nepriklausomai nuo veiklos pobūdžio – jūs privalote investuoti į reklamą internete bei pirmiesiems klientams taikyti itin mažas kainas (palyginti su rinkos vidurkiu) siekiant įrodyti savo paslaugų kokybę bei tikėtis, kad jūsų klientas suteiks jums rekomendaciją.

Augant klientų srautui ir gerėjant paslaugų kokybei, lygiagrečiai galite didinti ir paslaugų kainas.

Be jokios abejonės, bet kokia finansinė investicija yra rizikinga, tad valdykite savo finansus atsakingai. Mūsų patarimai neturėtų būti suprasti kaip skatinimas ir tikslinė rekomendacija Jums.

Laisvai Samdomas Specialistas

Darbas namuose laisvai samdomas specialistasŠį sąrašą pradedame nuo pačio populiariausio pasirinkimo žmonėms, kurie ieško papildomo darbo, kurį daugumoje atvejų galite dirbti namuose, kavinėje ar bet kurioje pasaulio vietoje.

Laisvai samdomas specialistas (ang. Freelancer) yra asmuo, kuris suteikia tam tikras paslaugas, kurias pats puikiai išmano tiek įmonėms tiek fiziniams asmenims.

Kartais gali būti sunku įsivaizduoti kiek daug žmonių Lietuvoje ir pasaulyje dirba laisvai samdomais specialistais pilnu etatu pagal valandinį arba fiksuotą atlygį už atliktą darbą.

Norite pamėginti tapti laisvai samdomu specialistu?

Pirmiausiai išsigryninkite idėją ir viziją ką galite pasiūlyti būsimiems klientams.

Tai gali būti daugybė dalykų:

 • Puikiai suprantate ekonomiką ir skaičius? – galite teikti buhalterines paslaugas;
 • Sugebate kurti internetines svetaines? – galite tapti laisvai samdomu programuotoju;
 • Mokate rašyti straipsnius ar versti tekstus? – galite tapti laisvai samdomu tekstų rašytoju ar vertėju;
 • Mokate piešti ar redaguoti nuotraukas? – galite tapti laisvai samdomu grafikos dizaineriu ar retušuotoju.

Ir taip toliau.

Kitaip tariant, specialybių ir galimybių yra begalybė!

Nesvarbu ką veikiate, visuomet atsiras klientų ratas, kuriems anksčiau ar vėliau prireiks Jūsų teikiamos paslaugos, o tada ir pasirodys pirmasis uždarbis.

Be jokios abejonės, tam gali prireikti šiek tiek laiko ir papildomo įdirbio.

Kur rasti darbo?

Turime jums keletą patarimų taip pat:

 • Paslaugos.lt – viena populiariausių platformų visų sričių specialistams Lietuvoje. Nesvarbu kuo užsiimate ir ką mokate, nepatingėkite ir užsiregistruokite bei patalpinkite savo paslaugos skelbimą portale. Šis portalas yra puiki galimybė visiems, kadangi bendros užklausos keliauja į paslaugų tiekėjų pašto dėžutes, o tai reiškia, kad kiekvienas savo srities specialistas turės galimybę susisiekti su užsakovu ir pateikti jam savo pasiūlymą.
 • UpWork.com – tai puiki platforma jeigu mokate rašyti ir versti tekstus užsienio kalbomis, kurti tinklapius, logotipus ar teikti kitas nuotoliniu būdu teikiamas paslaugas (atvira platforma jūsų idėjoms). UpWork turi vieną didžiausių bendruomenių internete, tad į dieną galėsite aplikuoti į daugiau nei po 10 užklausų jūsų srityje. Esminis dalykas, kad potencialūs klientai yra iš viso pasaulio, tad turite mokėti bent anglų kalbą.
 • Preply.com – ideali platforma skirta asmenims, kurie puikiai moka užsienio kalbas ir sugeba mokyti kitus. Užsiregistravę šioje platformoje galėsite aplikuoti į kalbų mokymo užklausas. Jeigu gerai mokate Anglų arba Rusų kalbas – užklausų kiekis iš tiesų nemažas.

Daugiau panašių idėjų galite rasti mūsų publikuotame straipsnyje.

Taigi,

Laisvai samdomas specialistas yra vienas geriausių pasirinkimų jeigu ieškote papildomo darbo namuose. Augant klientų skaičiui ir užklausoms, tikime, kad drąsiai galite uždirbti daugiau nei dirbant įprastą darbo dieną ofise.

Atlyginimas:
Vidutiniškai šių žmonių atlygis siekia nuo 100 iki ∞ eurų per mėnesį.

Sporto Įvykių Prognozuotojas

Šis darbo pobūdis buvo itin populiarus pastaraisiais metais.

Pirmiausiai, sporto įvykių prognozuotojas nėra niekaip susijęs su lažybomis. Tai nėra asmuo, kuris atlieka statymus ir lažinasi iš sporto įvykių baigčių su lažybų kontoromis. Privalote tai suprasti.

Net nereikia sakyti, kad mes jokiu būdu neskatiname jūsų pulti į šią veiklą, tačiau ši veikla gali būti įdomi žmonėms, kurie itin aktyviai domisi sporto renginiais.

Tai yra darbo metodika, kuria vadovaujamasi yra atliekamos sporto įvykių analizės, vykdomi skaičiavimai ir ieškoma bukmekerių ar lažybų kontorų klaidų. Atlikti skaičiavimai ir analizės yra parduodamos užsakovui.

Vakarų pasaulio valstybėse tokie žmonės yra įvardijami kaip „tipsteriais“.

Tipsteris – tai žmogus, kuris analizuoja įvairius sporto įvykius ir, atsižvelgiant į statistinę analizę, prognozuoja jų baigtį. Šios analizės su išvadomis ir rekomenduojamu statymu yra parduodamos klientams už nustatytą sumą pinigų.

Kaip ir minėjome tai nėra su azartiniais lošimais paremti statymai – nemaišykite.

Jums nereikia rizikuoti savo finansinėmis lėšomis – jūsų darbas yra parduoti statistiškai pagrįstą informaciją klientui.

Kaip suprantate, tai gali būti puikus darbas namuose, tačiau tai yra itin atsakinga veikla, kuri reikalauja daugybės laiko, žinių sporto pasaulyje ir ne tik, sukauptos patirties bei pasitikėjimo iš klientų.

Į lažybų prognozių sudarymą įeina:

 • Sporto ir ŠOU pasaulio įvykių analizė ir supratimas;
 • Klaidų ieškojimas bukmekerio suteiktoje pasiūloje;
 • Ankstesnių rezultatų bei sudėčių analizė;
 • Informacijos iš 3 šalių susisteminimas;

Ar kitokių įvykių, kurie gali paveikti įvykio rezultatą.

Tipsteris

Taigi,

Tipsterio darbas yra tinkamas asmenims, kurie domisi sportu ir be jo gyventi negali. Tačiau į šią veiklą reikia įdėti šiek tiek daugiau laiko, skirti dalį finansų vardo gerinimui ir reklamai bei pirmaisiais mėnesiais potencialius klientus aptarnauti (suteikti informacijos) nemokamai!

Atlyginimas:
Vidutinis atlygis priklauso nuo to, kaip įkainosite savo paslaugas bei klientų kiekio. Galite nesunkiai paskaičiuoti.

Pokeris

Papildomas darbas namuosePokeris jau 10 metų atgal buvo vienas iš pastovių žmonių pajamų šaltinių visame pasaulyje.

Šis žaidimas yra įgyjęs net sporto statusą.

Pokeris gali būti puikus tiek nuolatinis, tiek papildomas darbas ir tai jau yra įrodyta daugybės žmonių.

Keli metai atgal, po įprasto darbo ofise, mūsų komandos nariai žaisdavo po kelias valandas pokerio turnyrus.

Tos papildomos kelios valandos buvo tarsi darbas, kuris prie bazinės mėnesio algos pridėdavo papildomai 500-600 eurų.

Pasaulyje yra ir daugybė profesionalių pokerio meistrų, kurie visą savo laiką skiria šiam žaidimui ir net investuoja į jaunus žaidėjus.

Smagiausia tai, kad Lietuvoje yra itin gausu profesionalių pokerio žaidėjų, trenerių ir mokyklų, kurie padeda bei apmoko naujokus šio žaidimo subtilybių. Įvairios pokerio akademijos, mokyklos organizuoja teorinius ir praktinius užsiėmimus.

Taip pat, reikia paminėti ir tai, kad lietuviai itin garsėja pasaulyje kaip išskirtinai geri pokerio žaidėjai.

Tačiau, ši veikla tikrai ne kiekvienam.

Visų pirmiausia turite išmokti valdyti emocijas, suprasti kaip veikia variacija bei tikimybių teorija ir tuomet pradėti gilintis į pačio žaidimo subtilybes.

Nors yra žmonių, kurie šį žaidimą laiko azartiniu, tačiau eliminavus emocijas, suprantant tikimybes bei variaciją – ilgajame laikotarpyje pokeris tampa įgūdžiais paremtu žaidimu ar net papildomu arba nuolatiniu darbu.

Jeigu esate azartiškas ir mėgstate lošti – griežtai nerekomenduojame pradėti žaisti pokerio siekiant užsidirbti.

Tačiau, jeigu nuspręsite tapti profesionaliu pokerio žaidėju, nepradėkite šio kelio siekti dideliuose limituose, tobulėkite ir dalyvaukite nemokamuose turnyruose bei po truputi kilkite limitais.

Taip pat galite ieškoti investuotojų – mokyklų, kurios padengs jūsų įpirkas turnyruose. Jeigu viską darysite nuosekliai ir tobulėsite, ši veikla gali tapti darbu namuose!

Atlyginimas:
Pokerio žaidėjai bendrą mėnesį algą įprastai skaičiuoja metų laikotarpyje. Kadangi vienas mėnesis gali būti itin pelningas, o kitas gali atnešti mažiau pelno ar net būti nuostolingu.

Elektroninė Prekyba

Kuomet kalba pasisuka apie darbą namuose – vienas pirminių patarimų iš mūsų lūpų yra elektroninė prekyba.

Nors daugumai žmonių nuosavas verslas asocijuojasi ir siejasi su rizika, o tai yra natūralu, kad didelės investicijos gąsdina žmones, tačiau elektroninė prekyba 2021 m. kaip niekada tapo PELNINGA, PAPRASTA ir SAUGI!

Elektroninę parduotuvę galima sukurti ir neturint didelių finansų veiklos pradžioje. Vienas populiariausių metodų ir būdų dirbti iš namų 2024 m. – „dropshipingas“.

Jeigu norite susikurti elektroninę parduotuvę, bet neturite programavimo ir tinklapių kūrimo įgūdžių, siūlome perskaityti žemiau pateiktą straipsnį, kuriame sužinosite kaip galite be papildomų žinių susikurti nuosavą elektroninę parduotuvę vos per kelias valandas bei vystyti prekybą iš bet kurios pasaulio vietos!

Shopify mokymai

Šis darba namuose, o kartu ir verslas, nereikalauja didelių investicijų veiklos pradžioje bei neužima itin daug laiko.

Na ir be jokios abejonės, tai gali būti puikus papildomas darbas žmonėms, kurie turi saugią darbo vietą.

Be to, turint nuosavą elektroninę parduotuvę galite prekiauti ir savo paruoštais ir kurtais rankdarbiais!

Ar tai gali būti papildomas darbas? Tikrai taip!

Ar tai gali būti nuolatinis darbas namuose? Tikrai taip!

Atlyginimas:
Vidutiniškai elektroninių parduotuvių savininkų atlygis siekia nuo 100 iki 2500 eurų per mėnesį.

Mokymai

Esate savo srities profesionalas?

Nereikia net sakyti, kad kuo toliau tuo labiau žmonės ieško papildomos informacijos apie juos dominančius ir jiems svarbius dalykus.

Mokymų organizavimas iš namų bei lektorystė gali būti idealus darbas Jums, jeigu puikiai suprantate savo sritį bei galite perduoti informaciją ir kitiems žmonėms aiškiai bei suprantamai.

Atkreipkite dėmesį kiek daug savo srities profesionalų veda mokymus internetu, tad kodėl prie jų neprisijungus ir jums?

Atlyginimas:
Vidutiniškai online lektorių atlygis siekia nuo 300 iki 2000 eurų per mėnesį.

Investavimas

Pinigai turi daryti pinigus. Jeigu joks papildomas darbas jūsų nedomina – pasidomėkite investicinėmis rinkomis ir priemonėmis.

Plačiau šioje vietoje neišsiplėsime, tačiau siūlome išsamiau susipažinti su investavimo galimybėmis ir pasiūlymais, kuriuos aprašėme mūsų tinklalapyje.

Idėjos kur investuoti pinigus

 

Jeigu manote, kad pateikta informacija yra naudinga ir informatyvi – būsime dėkingi jeigu pasidalinsite šiuo straipsniu su savo draugais socialinėje erdvėje arba paliksite mums atsiliepimą asmeniškai!

Jeigu išmėginote bent vieną iš mūsų minėtų būdų – nepatingėkite ir pasidalinkite savo istorija su mumis ir skaitytojais!

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt