Darbas Namuose: Papildomas darbas į Finansinę laisvę

Darbas namuose yra viena iš labiausiai pasireiškiančių darbo formų jaunų bei savo laiką planuojančių žmonių tarpe. Darbas namuose gali pavirsti jūsų nuolatinis ar papildomas darbas, kurio dėka atsiveria visos galimybės į finansinę laivę.

Ar tikite, kad darbas namuose gali tapi jūsų stabilių finansų šaltiniu? Metas pradėti tikėti…

Kokie privalumai dirbant namuose?

Darbas namuose

Darbas namuose turi gausybė privalumų, kurie palengvins jūsų dienos rutina. Pradėkime nuo to, kad jūsų dienotvarkė priklausys tik nuo jūsų, niekas neįpareigos atlikti užduotis per nustatytą laiką ar sėdėti biure 8-9 valandas per dieną, pripažinkime, tai tikrai vargina…

Darbas namuose gali būti patrauklus ir tiems žmonėms, kurie bijo prarasti esamą darbo vietą, todėl ši veikla, gali būti puikus papildomas darbas, kurio pagalba jūsų esama alga padidės 2-3 kartus, o gal net ir daugiau. Tokių pokyčių turėtų užtekti, kad ryžtumėtės pakeisti įgrįsusią aplinką ir atmosferą ofiso patalpose.

Tačiau jeigu galvojate, kad darbas namuose yra itin lengva veikla, siūlome taip pat susipažinti su TOP 5 mitais apie darbą iš namų, ir įvertinti savo galimybes dirbti tokį darbą.

Daugiau nei 20 mūsų narių džiaugiasi pasiekę finansinę laisvę

Kaip-uzdirbti.lt mokymai ir patarimai jau spėjo įgyti visiškai kitokią reikšmę rinkoje. Jau daugiau nei 20 mūsų klientų, kurie siekė savo tikslo, mokėsi, tobulėjo, o darbas namuose jiems buvo tik svajonė – džiaugiasi pasiekta finansine laisve.

Mūsų komanda nepaprastai didžiuojasi šiais žmonėmis, kad pagaliau išdrįso, investavo į save ir į mūsų rekomenduotinas platformas, mokymus ir veiklas, kurios leido jiems pagaliau džiaugtis pilnavertišku ir finansiškai patogiu gyvenimu.

Darbas namuose: nuo kuo pradėti?

Papildomas darbas

Nesvarbu ar tai bus jūsų pagrindinė veila yra pilnavertis darbas namuose ar papildomas darbas, o gal darbas ofise, kelias į finansinę laisvę prasideda nuo trijų raidžių kombinacijos API.

  • A – analizė
  • P – prognozės
  • I – investicijos

Šios 3 raidės ir vadovavimas jomis padės užtikrinti, kad išvengtumėte klaidų ateityje, siekiant finansinės nepriklausomybės.

Kiekvienas sėkmingas verslas reikalauja detalios analizės. Prieš pradedant dirbti namuose ar kurti atskirą verslą, išanalizuokite esminius konkurentus rinkoje.

Lygiai taip pat kaip verslo ir rinkos analizavimas, svarbu ir prognozės ir scenarijai.

Prognozės yra 3 tipų: Optimistinė, Reali ir Pesimistinė.

Šios prognozės yra apskačiuojamos išanalizavus kainas rinkoje bei potencialius prekės ar produkto pardavimus. Idealiai prognozei paruošti reikia daugybės laiko ir žinių, tačiau naudokite paprastą būdą, kuris padės jums susigaudyti esama situacija rinkoje.

Jūsų atlikti skaičiavimai ir gautas pelno ar nuostolio rezultatas turėtų būti: optimistiniu scenarijumi * 15 %, o pesimistiniu scenarijumi * -15 %.  

Lažybų prognozės ir statymai

Lažybos, statymai gali skambėti kaip azartiniai lošimai, bet ar tikrai taip yra?

Žmogus, kurie atlieka sporto lažybų prognozes ir statymus, vadovaujantis analizėmis ir skaičiavimais, vakarų valstybėse yra įvardijamas kaip „tipsteris“ (ang. tipster). Taip – tai yra 100 % papildomas darbas?

Tipsteris

Šių žmonių atlygis siekia nuo 1000 iki 5000 eurų ar daugiau per mėnesį. Sporto ir renginių statymai nėra akla loterija. Į lažybų prognozių sudarymą įeina ir klaidų ieškojimas pasiūloje, rezultatų, sudėčių analizė ar kitokių įvykių, kurie gali paveikti įvykio rezultatą.

Apie lažybas, prognozes ir atliekamus statymus plačiau skaitykite šioje dalyje.

Pokeris

Pokeris jau 10 metų atgal tapo pastoviu žmonių pajamų šaltiniu. Tai taip pat gali būti jūsų papildomas darbas, bet tuo pačiu tai gali būti visiškai pilnavertis darbas – tai priklauso tik nuo jūsų.

Lietuvoje gausu profesionalių pokerio žaidėjų, daugybė vykstančių teorinių ir praktinių užsiėmimų. Profesionalus pokerio žaidėjas vidutiniškai uždirbti gali nuo 1000 – 3000 eurų per mėnesį. Daugiau susipažinti apie uždarbį iš pokerio galite šiame straipsnyje.

Investavimas: prekyba valiutomis, akcijomis bei kriptovaliutomis

Darbas namuose prekiaujant valiutomis bei akcijomis yra populiariausių veiklų visame pasaulyje. Priešingai nei pokeris ir lažybos, šis papildomas darbas turi mažiausius finansinius svyravimus bei rizikos pasirinkimo galimybę. Viskas priklauso į kokį finansį instrumentą nuspręsite invesuoti. Kuo mažiau rizikos – tuo mažesnis uždarbis ir atvirkščiai. Prekyba internetu akcijomis ir valiutomis gali būti tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė investicija. Turtingiausi pasaulio verslininkai savo kelią į finansinę laisvę pradėjo būtent nuo prekybos ir investavimo biržoje. Daugiau apie investavimą ir prekybą akcijomis ir valiutomis galite sužinoti čia.

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.