Papildomas Darbas Namuose 2020 m. TOP Idėjos TAU! | Kaip-uzsidirbti.lt

Darbas Namuose: Papildomas Darbas į Finansinę Laisvę – Išsamus GIDAS!

Darbas namuoseDarbas namuose yra viena iš labiausiai pasireiškiančių darbo formų jaunų bei savo laiką planuojančių žmonių tarpe.

Be to, darbas namuose gali būti tiek ir jūsų nuolatinis, tiek ir papildomas darbas, kurio dėka atsiveria visos galimybės į finansinę laivę bei nepriklausomybę darbdaviui.

Šis straipsnis tai trumpas GIDAS, kuriame apžvelgsime paprasčiausius būdus kokia pelninga veikla galite užsiimti ir dirbti iš namų.

PAPILDOMAS UŽDARBIS NAMUOSE - REALYBĖ ar MITAS?

Ar tikite, kad darbas namuose gali tapti jūsų stabiliu arba papildomu finansų šaltiniu?

Jeigu ne, tuomet metas pradėti tikėti, kad sėkmingas darbas iš namų iš tiesų egzistuoja!

Darbas Namuose: Privalumai

Tikriausiai net nereikia sakyti, kad darbas namuose turi gausybė privalumų, kurie palengvins ir paįvairins jūsų pastovią dienos rutiną.

Pradėkime nuo to kad:

Jūsų dienotvarkė priklausys tik nuo jūsų, niekas neįpareigos atlikti užduotis per nustatytą laiką ar sėdėti biure 8-9 valandas per dieną.

Pripažinkime, tai tikrai vargina…

Darbas iš namų jums suteikia visišką organizuotumo laisvę ir 100% produktyvumą.

Jūs turite galimybę susidėlioti savo dienotvarkę taip kaip jums patogu, praleisti laiką su šeima ir vaikais, skirti laiko asmeniniam hobiui, o svarbiausia nešvaistyti laiko veltui.

Negana to:

Darbas namuose gali būti patrauklus ir tiems žmonėms, kurie bijo prarasti esamą darbo vietą, todėl ši veikla taip pat gali būti puikus papildomas darbas, kurio pagalba jūsų esama alga gali padidėti net kelis kartus. Tokių pokyčių turėtų užtekti, kad ryžtumėtės pakeisti įgrįsusią aplinką ir atmosferą ofiso patalpose.

LENGVA SAKYTI – SUNKU PADARYTI!

Dauguma žmonių, kurie gauną stabilią algą prisibijo darbo namuose ir nuosavo verslo.

Ir tai yra normalu, kadangi nepaslaptis, kad tai yra didelė rizika, o praradus stabilias finansines įplaukas gali kristi pasitikėjimas savimi.

Tačiau iš patirties galime teigti, kad norint pasiekti aukštų rezultatų, rizika yra privaloma, o sėkmių be suklupimų nebūna!

Tačiau, jeigu galvojate, kad darbas namuose yra itin lengva ir paprasta veikla – taip tikrai nėra. Nereikia net sakyti, kad daugumoje atvejų žmonės, kurie planuoja darba namuose susiduria su motyvacijos ir energijos trūkumu.

Taigi, ne viskas gali pasirodyti taip paprasta.

Darbas Namuose: Nuo Ko Pradėti?

Papildomas darbas

Visų pirma prieš priimant sprendimą pradėti dirbti sau susikuriant darbo vietą namuose ar nuosavame biure, įsivertinkite  tai, kad pirmieji veiklos mėnesiai ar net metai gali būti itin sunkūs psichologiškai ir finansiškai.

Išsigryninkite verslo idėją ar investicinį sprendimą ir pradėkite dėliotis veiksmų planą.

Nesvarbu ar darbas namuose ir jūsų priimtas sprendimas bus jūsų pagrindinė veikla ar tik papildomas darbas, kelias į finansinę laisvę ir į verslo sėkmę prasideda nuo trijų raidžių kombinacijos – API.

A – Analizės | P – Prognozės | I – Investicijos

Šios 3 raidės ir vadovavimas jomis padės užtikrinti, kad išvengtumėte klaidų ateityje, siekiant finansinės nepriklausomybės ir sėkmės ateityje!

Kiekvienas sėkmingas verslas ar net ir minimali investicija reikalauja detalios analizės.

Prieš pradedant dirbti namuose, investuoti ar kurti nuosavą verslą, išanalizuokite esminius konkurentus rinkoje, įsivertinkite prognozes bei nusistatykite investicijų dydį bei viską sutalpinkite į verslo planą.

Kaip parašyti verslo planą rasite čia.

Ir nesupraskite klaidingai:

Nesvarbu ar jūs nuspręsite užsiimti lažybomis, žaisti pokerį, įkurti elektroninę parduotuvę ar „Startup’ą“, o gal būsite laisvai samdomas specialistas, kiekvienoje srityje atlikti bent preliminarią rinkos ir veiklos analizę bei tyrimą yra privaloma.

Kaip teisingai atlikti verslo ir veiklos analizę bei nusistatyti skirtingas prognozes ir pagal jas įsivertinti investicijas rasite verslo žinių publikuotame straipsnyje žemiau.

Trumpai tariant, prognozės yra 3 tipų:

 • Optimistinė;
 • Reali;
 • Pesimistinė.

Šios prognozės yra apskačiuojamos išanalizavus kainas rinkoje bei potencialius prekės, produkto pardavimus ar potencialias įplaukas iš kitos investicinės veiklos.

Idealiai prognozei paruošti reikia daugybės laiko ir žinių, tačiau naudokite paprastą būdą, kuris padės jums susigaudyti su esama situacija rinkoje.

Jūsų atlikti skaičiavimai ir gautas pelno ar nuostolio rezultatas turėtų būti atliekamas pagal šiuos 3 scenarijus:

Optimistinis Scenarijus = Pelnas * 15%

Realus Scenarijus = Pelnas 

Pesimistinis Scenarijus = Pelnas * (-15%)

Šios prognozės naudojamos beveik visų sėkmingų žmonių visame pasaulyje.

Ši nesudėtinga formulė padės jums prieš pradedant dirbti namuose ar kuriant verslą apskaičiuoti visus įmanomus scenarijus ir išvengti netikėtumo faktoriaus.

Papildomas Darbas: Populiariausi ir Lengviausi Uždarbio Būdai Namie

Remiantis atliktais tyrimais, apklausomis, bei vartotojų diskusijomis įvairiuose pasaulio forumuose, pateikiame jums vienus populiariausių būdų kaip galite užsidirbti papildomai (arba nuolatos) pinigų neišeinant iš namų.

Jeigu jus domina papildomas darbas namuose ir uždarbis – skaitykite įdėmiai ir atkreipkite dėmesį į detales!

Be jokios abejonės, bet kokia finansinė investicija yra rizikinga, tad valdykite savo finansus atsakingai.

Laisvai Samdomas Specialistas

Darbas namuose laisvai samdomas specialistasŠį sąrašą pradedame nuo pačio populiariausio pasirinkimo žmonėms, kurie ieško papildomo darbo, kurį daugumoje atvejų galite dirbti namuose, kavinėje ar bet kurioje pasaulio vietoje.

Laisvai samdomas specialistas (ang. Freelancer) yra asmuo, kuris suteikia tam tikras paslaugas, kurias pats puikiai išmano tiek įmonėms tiek fiziniams asmenims.

Kartais gali būti sunku įsivaizduoti kiek daug žmonių Lietuvoje ir pasaulyje dirba laisvai samdomais specialistais pilnu etatu pagal valandinį arba fiksuotą atlygį už atliktą darbą.

Norite pamėginti tapti laisvai samdomu specialistu?  

Pirmiausiai išsigryninkite idėją ir viziją ką galite pasiūlyti būsimiems klientams.

Tai gali būti daugybė dalykų:

 • Puikiai suprantate ekonomiką ir skaičius? – galite teikti buhalterines paslaugas;
 • Sugebate kurti internetines svetaines? – galite tapti laisvai samdomu programuotoju;
 • Mokate rašyti straipsnius ar versti tekstus? – galite tapti laisvai samdomu tekstų rašytoju ar vertėju;
 • Mokate tvarkyti automobilius? – galite tapti laisvai samdomu automobilių mechaniku.

Ir taip toliau.

Kitaip tariant, specialybių ir galimybių yra begalybė!

Nesvarbu ką veikiate visuomet atsiras klientų ratas, kuriems anksčiau ar vėliau prireiks Jūsų teikiamos paslaugos, o tada ir pasirodys pirmasis uždarbis. Be jokios abejonės, tam gali prireikti šiek tiek laiko.

Kur rasti darbo?

Turime jums keletą patarimų taip pat:

 • Paslaugos.lt – viena populiariausių platformų visų sričių specialistams Lietuvoje. Nesvarbu kuo užsiimate ir ką mokate, nepatingėkite ir užsiregistruokite bei patalpinkite savo paslaugos skelbimą portale. Šis portalas yra puiki galimybė visiems, kadangi užklausos keliauja į paslaugų tiekėjų pašto dėžutes bendros, o tai reiškia, kad kiekvienas savo srities specialistas turės galimybė susisiekti su užsakovu ir pateikti jam savo pasiūlymą.
 • UpWork.com – tai puiki platforma jeigu mokate rašyti ir versti tekstus užsienio kalbomis, kurti tinklapius, logotipus ar teikti kitas nuotoliniu būdu teikiamas paslaugas (atvira platforma jūsų idėjoms). UpWork turi vieną didžiausių bendruomenių internete, tad į dieną galėsite aplikuoti į daugiau nei po 10 užklausų jūsų srityje. Esminis dalykas, kad potencialūs klientai yra iš viso pasaulio, tad turite mokėti bent anglų kalbą.
 • Preply.com – ideali platforma skirti asmenims, kurie puikiai moka užsienio kalbas ir sugeba mokyti kitus. Užsiregistravę šioje platformoje galėsite aplikuoti į kalbų mokymo užklausas. Jeigu gerai mokate Anglų arba Rusų kalbas – užklausių kiekis iš tiesų nemažas.

Daugiau panašių idėjų galite rasti mūsų publikuotame straipsnyje.

Taigi,

Laisvai samdomas specialistas yra vienas geriausių pasirinkimų jeigu ieškote papildomo darbo namuose. Kadangi augant klientų skaičiui ir užklausoms, tikiu, kad drąsiai galite uždirbti daugiau nei dirbant įprastą darbo dieną įmonėje.

Ar tai gali būti papildomas darbas? Tikrai taip!

Ar tai gali būti nuolatinis darbas namuose? Tikrai taip!

Atlyginimas:
Šių žmonių atlygis siekia nuo 100 iki ∞ eurų per mėnesį.

Lažybų Prognozės ir Statymai

Pereikime prie vieno iš kontraversiškesnių būdų.

Sutinku, lažybų prognozės gali skambėti kaip azartiniai lošimai, bet ar tikrai taip yra?

Net nereikia sakyti, kad mes jokiu būdu neskatiname jūsų pulti į šią veiklą, tačiau norime pasidalinti su viena iš daugelio galimų darbo namuose idėjų.

Sporto Įvykių Prognozuotojas (ang. tipster)

Sporto įvykių prognozuotojas, tai nėra asmuo, kuris atlieka statymus ir lažinasi iš sporto įvykių baigčių su lažybų kontoromis.

Tai yra darbo metodika, kuria vadovaujamasi yra atliekamos sporto įvykių analizės, vykdomi skaičiavimai ir ieškoma bukmekerių ar lažybų kontorų klaidų.

Vakarų pasaulio valstybėse tokie žmonės yra įvardijami kaip „tipsteriais“.

Tipsteris – tai žmogus, kuris analizuoja įvairius sporto įvykius ir atsižvelgiant į statistinę analizę, prognozuoja jų baigtį. Šios analizės su išvadomis ir rekomenduojamu statymu yra parduodamos klientams už nustatytą sumą pinigų.

Kaip ir minėjome tai nėra su azartiniais lošimai paremti statymai – nemaišykite.

Jums nereikia rizikuoti savo finansinėmis lėšomis – jūsų darbas yra parduoti statistiškai pagrįstą informaciją klientui.

Kaip suprantate, tai gali būti puikus darbas namuose, tačiau tai yra itin atsakinga veikla, kuri reikalauja daugybės laiko, žinių bei sukauptos patirties.

Į lažybų prognozių sudarymą įeina:

 • Sporto ir ŠOU pasaulio įvykių analizė ir supratimas;
 • Klaidų ieškojimas bukmekerio suteiktoje pasiūloje;
 • Ankstesnių rezultatų bei sudėčių analizė;
 • Informacijos iš 3 šalių susisteminimas;

Ar kitokių įvykių, kurie gali paveikti įvykio rezultatą.

Tipsteris

Taigi,

Tipsterio darbas yra itin idealus asmenims, kurie domisi sportu ir be jo gyventi negali. Tačiau į šią veiklą reikia įdėti šiek tiek daugiau laiko, skirti dalį finansų vardo gerinimui ir reklamai bei pirmaisiais mėnesiai pontecialius klientus aptarnauti (suteiki informacijos) nemokamai!

Ar tai gali būti papildomas darbas? Tikrai taip!

Ar tai gali būti nuolatinis darbas namuose? Tikrai taip!

Atlyginimas:
Šių žmonių atlygis siekia nuo 100 iki 2500 eurų per mėnesį.

Pokeris

Papildomas darbas namuosePokeris jau 10 metų atgal buvo vienas iš pastovių žmonių pajamų šaltinių visame pasaulyje.

Šis žaidimas yra įgyjęs net sporto statusą.

Pokeris gali būti puikus tiek nuolatinis, tiek papildomas darbas.

Keli metai atgal po įprasto darbo ofise mūsų komandos nariai žaisdavo po kelias valandas pokerio turnyrus.

Tos papildomos kelios valandos buvo tarsi darbas, kuris prie bazinės mėnesio algos pridėdavo papildomai 500-600 eurų.

Pasaulyje yra ir daugybė profesionalių pokerio meistrų, kurie visą savo laiką skiria šiam žaidimui ir net investuoju į jaunus žaidėjus.

Lietuvoje taip pat gausu profesionalių pokerio žaidėjų bei daugybė vykstančių teorinių ir praktinių užsiėmimų, kuriuos organizuoja skirtingos įstaigos.

 

Tad jeigu nuspręsite mokintis žaisti pokerį, nepradėkite žaisti iš asmeninių lėšų, tobulėkite ir dalyvaukite nemokamuose turnyruose.

Ieškokite investuotojų, kurie padengs jūsų įpirkas turnyruose. Taip nerizikuosite savo asmeniniais finansais.

Ar tai gali būti papildomas darbas? Tikrai taip!

Ar tai gali būti nuolatinis darbas namuose? Tikrai taip!

Atlyginimas:
Šių žmonių atlygis siekia nuo 500 iki 3000 eurų per mėnesį.

Elektroninė Prekyba

Kuomet kalba pasisuka apie darbą namuose – vienas pirminių patarimų iš mūsų lupų yra elektroninė prekyba.

Nors daugumai žmonių nuosavas verslas asocijuojasi ir siejasi su rizika, o tai yra natūralu, kad didelės investicijos gąsdina žmones, tačiau elektroninė prekyba 2019-2020 m. kaip niekada tapo PELNINGA, PAPRASTA ir SAUGI!

Elektroninę parduotuvę galima sukurti ir neturint didelių finansų veiklos pradžioje. Vienas populiariausių metodų ir būdų dirbti iš namų 2020 m. – dropshippingas.

Jeigu norite susikurti elektroninę parduotuvę, bet neturite programavimo ir tinklapių kūrimo įgūdžių, siūlome perskaityti žemiau pateiktą straipsnį, kuriame sužinosite kaip galite be papildomų žinių susikurti nuosavą elektroninę parduotuvę vos per kelias valandas bei vystyti prekybą iš bet kurios pasaulio vietos!

Shopify mokymai

Šis darba namuose, o kartu ir verslas nereikalauja didelių investicijų veiklos pradžioje bei neužima daug laiko.

Na ir be jokios abejonės, tai gali būti puikus papildomas darbas žmonėms, kurie turi saugią darbo vietą kitoje įmonėje ar srityje.

Ar tai gali būti papildomas darbas? Tikrai taip!

Ar tai gali būti nuolatinis darbas namuose? Tikrai taip!

Atlyginimas:
Elektroninių parduotuvių savininkų atlygis siekia nuo 500 iki 2500 eurų per mėnesį.

Mokymai

Esate savo srities profesionalas?

Nereikia net sakyti, kad kuo toliau tuo labiau žmonės ieško papildomos veiklos bei informacijos apie juos dominančius ir svarbius dalykus.

Mokymų organizavimas iš namų bei lektorystė gali būti idealus darbas Jums, jeigu puikiai suprantate savo sritį bei galite perduoti informaciją ir kitiems žmonėms.

Atkreipkite dėmesį kiek daug savo srities profesionalų veda mokymus internetu, tad kodėl prie jų neprisijungus ir jums?

Ar tai gali būti papildomas darbas? Tikrai taip!

Ar tai gali būti nuolatinis darbas namuose? Tikrai taip!

Atlyginimas:
Online lektorių atlygis siekia nuo 500 iki 2000 eurų per mėnesį vidutiniškai.

Investavimas

Pinigai turi daryti pinigus. Jeigu joks papildomas darbas jūsų nedomina – pasidomėkite investicinėmis rinkomis ir priemonėmis.

Plačiau šioje vietoje neišsiplėsime, tačiau siūlome plačiau susipažinti su investavimo galimybėmis ir pasiūlymais, kuriuos aprašėme mūsų tinklapyje.

Patarimai kur investuoti

Jeigu manote, kad pateikta informacija yra naudinga ir informatyvi – būsime dėkingi jeigu pasidalinsite šiuo straipsniu su savo draugais socialinėje erdvėje arba paliksite mums atsiliepimą asmeniškai!

Jeigu išmėginote bent vieną iš mūsų minėtų būdų – nepatingėktie ir pasidalinkite savo istorija su mumis ir skaitytojais!

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.