Paskola Nemokamai: Kur Skolintis? Nuo A iki Z | Kaip-uzsidirbti.lt

Paskola Nemokamai: Kur Skolintis? Nuo A iki Z

Paskola nemokamaiPaskola nemokamai, realu ar mitas?

Paskola nemokamai – suteikiama pirmas kreditas nemokamai iš paskolas teikiančių bendrovių, asmenims, vadovaujantis susitarimu, kad paskola per nustatytą laiko tarpą bus išduota be įprastai nustatomos palūkanų normos.

Tokios nemokamos paskolos išduodamos kredito bendrovių dėl vieno pagrindinio tikslo – pritraukti naujų klientų ratą.

Šis straipsnis skirtas trumpai supažinti apie paskolas, kurios yra suteikiamos nemokamai bei pateikti įžvalgas apie situaciją rinkoje (ar yra kreditorių siūlančių tokio tipo paskolas).

Šis straipsnis yra tik informacinio pobūdžio. Mes neskatiname jūsų skolintis. Atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Paskolos be Palūkanų: Kodėl?

Visų pirma, reikia paminėti tai, kad paskolos be palūkanų dažniausiai yra išduodamos asmenims, kurie prieš tai niekada nėra turėję įsipareigojimų greitojo kredito bendrovėms.

Tokiu atveju, kreditoriai (skolintojai) norėdami įtikti klientui, siūlo itin gerą pasiūlymą – suteikia pirmąjį kreditą visiškai nemokamai, be jokių papildomų palūkanų arba suteikia atidėtą palūkanų mokėjimą.

Be jokios abejonės, skolinantis tokiomis sąlygomis, dažniausiai neišvengsite sumokėti administracinį mokestį, kuris svyruoja priklausomai nuo bendrovės sutartyje numatytų punktų ir sutarties sąlygų (priklausomai nuo paskolos sumos).

Kyla natūralus klausimas: Ar verta?

Bendro ir teisingo atsakymo tikriausiai nėra.

  • Iš vienos pusės, greitieji kreditai gali uždėti finansinę kilpą asmeniui ant kaklo – ypač jeigu asmuo neturi stabilių mėnesinių pajamų, o tuomet prasideda dar didesnės problemos.
  • Iš kitos pusės, jeigu jums itin reik papildomų lėšų nenumatytoms išlaidoms ar investicijoms – nemokama paskola be palūkanų yra vienas iš tinkamų pasirinkimų, ypač jeigu gaunate stabilias mėnesines pajamas ir esate tikras, kad sugebėsite grąžinti skolą laiku.

Tačiau, visuomet atidžiai įvertinkite savo galimybes skolintis bei grąžinti paskolą laiku!

Paskolų palyginimo platforma

Kas Suteikia Paskolą Nemokamai?

Nenustebkite jeigu gausite nemokamo kredito užklausos patvirtinimą iš vienos bendrovės, o greitu metu atsiras dar daugiau kredito įstaigų, kurios į jūsų el. paštą atsiųs įvairius pasiūlymus su galimybėmis skolintis be palūkanų pirmąjį kartą.

Tokiu būdu greitųjų kreditų bendrovės siekia pritraukti naujų klientų pas save.


SMSPinigai.lt – Pirmas Kreditas iki 1000 Eurų NEMOKAMAI!

SMS PinigaiSMSPinigai.lt suteikia puikią galimybę pasiskolinti itin greitai tiems asmenims, kuriems trūksta papildomų pinigų čia ir dabar.

Ši bendrovė suteikia galimybę pirmąją paskolą iki 1000 eurų gauti visiškai nemokamai, be jokių papildomų palūkanų pirmus 3 mėnesius.

Tai puikios salygos, ypač jeigu esate tikri, kad sugebėsite pasiskolintą pinigų sumą grąžinti per 3 mėnesius – tokiu būdų išvengsite papildomų palūkanų.

SMSPinigai.lt paraiškos forma yra itin paprasta, tad pildydami užklausą dėl paskolos neužtruksite ilgiau nei 10 minučių, o atsakymą gausite vos per 15 minučių nuo formos pateikimo.

Jeigu jūsų prašymas bus sėkmingai patvirtintas, paskolą gausite į savo sąskaitą dar tą pačią dieną.

Šis kreditorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško paskolos / kredito nemokamai internete.

Paskolos.lt – 90 Dienų NEMOKAMOS Paskolos Pagal Poreikį

90 Dienų NEMOKAMOS Paskolos Pagal PoreikįVisų pirma, reikia paminėti, kad Paskolos.lt dažnai siūlo įvairas akcijas, tarp kurių yra nemokamų paskolų pasiūlymai.

Įprastai ši bendrovė leidžia skolintis savo klientams nuo 100 iki 5000 eurų ir priima paskolų grąžinimą be palūkanų, jeigu ši yra atiduodama per 90 d.

Tai vienas geriausių pasiūlymų rinkoje šiuo metu, nes jums yra leidžiama skolintis didelę sumą – 5000 eurų numatytiems pirkiniams ir išlaidoms.

Jeigu spėsite paskolą grąžinti per 90 d. nemokėsite jokių palūkanų. Tai yra tarsi nemokamo skolinimosi išbandymo garantija.

Jeigu visgi paskolos grąžinti per 90 d. nespėsite – metinių palūkanų dydis prasideda nuo 14%.


Nemokamos Paskolos ir Kreditai: Kur Paslaptis?

Nemokama paskolaDauguma žmonių ieško informacijos apie paskolas be palūkanų, nes nėra tikri ar tai tik dar vienas būdas apgauti klientus ar iš tiesų realus scenarijus ir teisybė?

Visų pirma – paskolos be palūkanų yra išduodamos.

Šią galimybę suteikia ir Lietuvoje esančios kredito įmonės.

Nereikia slėpti, nemokamos paskolos pasiūlymas finansiškai nėra naudingas kredito bendrovėms einamuoju momentu, tačiau plečiantis greitųjų kreditų rinkai ir atsirandant vis daugiau konkurencijos, įmonės visais būdais siekia prisivilioti klientus pas save.

Vienas iš tokių būdų suteikiamas pirmas kreditas nemokamai arba pritaikomas papildomos nuolaidos.

Juk nereikia net sakyti, kad dauguma žmonių vengia greitųjų kreditų, o įmonės tikėdamos, kad galbūt ateityje žmogui prireiks papildomo finansavimo, suteikia paskolą visiškai nemokamai.

Kaip Gauti Pirmąjį Kreditą Nemokamai?

Visų pirma, norint gauti pirmąjį kreditą be palūkanų, jums reikėtų nusistatyti kokio dydžio paskolos išties jums reikia.

Tuomet įvertinkite aukščiau minėtų kreditorių pasiūlymus atsižvelgdami į tokius faktorius kaip:

  • Paskolos grąžinimo terminas;
  • Paskolos dydis;
  • Administracinis mokestis;
  • Papildomos sutarties sąlygos.

Paskolos Grąžinimo Terminas

Įprastai kuomet kreditoriai suteikia skolintojui paskolą be palūkanų, kredito grąžinimo terminai gali svyruoti nuo 30 dienų iki 4-5 mėnesių. Tad jeigu dar nesate niekada skolinęsis pinigų iš greitųjų kreditų įstaigų – būtinai įsivertinkite paskolos atidavimo sąlygas ir savo galimybes jas įgyvendinti per nustatytą laiko tarpą.

Jeigu paskola nebus grąžinta per nustatytą laiko tarpą – kreditoriai pradės skaičiuoti delspinigius, kurie išties yra dideli.

Paskolos Dydis

Pirmosios, nemokamai suteikiamos paskolos dydis dažniausiai taip pat svyruoja nuo 300 iki 5000 eurų – priklausomai nuo pasirinktos bendrovės.

Būtinai įvertinkite kokia suma jums yra būtina trumpajam laikotarpiui, perskaitykite sutarties sąlygas, atsižvelkite į kitus minėtus punktus ir pasirinkite geriausią variantą jums.

Administracinis Mokestis

Prieš pildant pirmosios paskolos prašymą bendrovėje būtinai išanalizuokite kokie yra taikomi administraciniai mokesčiai.

Administracinis mokestis – tai vienkartinis mokėjimas, kuris yra sumokamas kreditoriui už paskolos suteikimą ir dokumentų paruošimą.

Nors dauguma bendrovių ir nepriskiria administracinio mokesčio pirmosioms paskoloms, tačiau vis tiek būtinai įsivertinkite šį veiksnį.

Papildomos Sąlygos

Nereikia net sakyti, kad greitųjų kreditų bendrovės dažniausiai turi paslėpusios įvairių papildomų “kabliukų”, tad pildydami paraišką internetu paskutiniame žingsnyje būtinai išsamiai perskaitykite sutartį ir įsitikinkite, kad ten nėra jums nežinomų papildomų sąlygų, kurios gali pakenkti ateityje.

Jeigu nesate tikri dėl sutarties sąlygų, paskambinkite arba nuvykite tiesiai į bendrovės padalinį, ten mielai jums paaiškins visus iškilusius klausimus.

Skirkite šiek tiek laiko ir išsirinkite labiausiai tinkančią bendrovę jums.


Dažniausiai Užduodami Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra nemokama paskola?

Nemokama paskola yra kredito įstaigos suteikiami papildomi pinigai klientui su nustatyta 0% mėn. palūkanų norma. Tai reiškia, kad pasibaigus terminui, skolininkas turės grąžinti lygiai tokią pačią sumą, kokią pasiskolino iš kreditoriaus.

Ar yra pirmai paskolai yra taikomi sutarties mokesčiai?

Pirmajai paskolai gali būti taikomi sutarties ir paskolos administravimo mokesčiai, tačiau šią informaciją detaliau pateikia pats kreditorius paskolos sutartyje.

Kuriam laiko tarpui galiu nemokamai pasiskolinti?

Pirmas nemokamas kreditas yra suteikiamas trumpam laikotarpiui. Įprastai tai priklauso nuo bendrovės individualių sprendimų.

Kokią pinigų sumą galiu nemokamai pasiskolinti?

Paskolos suma priklauso nuo bendrovės, tačiau praktika rodo, kad suma svyruoja nuo 300 iki 5000 eurų.

Ar galima skolintis jeigu man 18 m.?

Paskolos greitųjų kreditų bendrovėse ir bankuose yra suteikiamos sulaukus pilnametystės, tačiau, kad tikrai gautumėte paskolą reikia turėti pastoviai gaunamas pajamas iš nuolatinės darbo vietos.
Jeigu neturite nuolatinės darbo vietos, tuomet yra dar papildomų reikalavimų, apie kuriuos galite perskaityti čia.

Kuo skiriasi standartinis skolinimosi procesas nuo nemokamos paskolos?

Abiejų tipų skolinimosi procesai veikia vienodai. Esminis skirtumas, kad pirmas nemokamas kreditas dažniausiai išduodamas naujiems klientams. Tačiau visada reikia atkreipti dėmesį į papildomas sąlygas.

Kaip greitai galiu tikėtis gauti atsakymą dėl paskolos suteikimo?

Kiekviena bendrovė dirba skirtingai. Įprastai kreditorių bendrovės stengiasi jums suteikti atsakymą dėl nemokamos paskolos kiek įmanoma greičiau.

Jeigu mano prašymas patvirtintas, kada galiu tikėtis gauti pinigus?

Praktika rodo, kad patvirtintus paskolos prašymą, pinigai į jūsų sąskaitą bus pervedami dar ta pačią dieną arba kitos dienos pirmoje pusėje – jeigu prašymas buvo užpildytas darbo dienos pabaigoje.

Nepamirškite – Skolinkitės Tik Tada Jeigu Galėsite Grąžinti!

Nereikia net sakyti, kad nemokamo kredito pasiūlymas yra itin viliojantis, tiesa?

Toks paskolos tipas ypač naudingas jeigu reikia pasiskolinti nedidelę pinigų sumą trumpam laikotarpiui. Įprastai tokie pinigai dažniausiai yra naudojami prireikus greitų pinigų netikėtoms išlaidoms padengti.

Atminkite:

Jeigu abejojate savo galimybėmis grąžinti paskolą per šį laiko tarpą, įsivertinkite ir tai, kad paskola gali pabrangti bei prisidėti papildomi delspinigiai, tad nereikia net sakyti, kad nemokama paskola gali virsti į labai brangų malonumą ateityje.

Negrąžinus paskolų laiku, jums ne tik, kad bus pradedamos skaičiuoti palūkanos, kurios gali būti itin aukštos ir atnešti papildomų nuostolų, bet ir gali reikėti susimokėti palūkanas ir už praėjusius laikotarpius.

Tinkamai nevykdant sutarties sąlygų gali būti pradėti skaičiuoti delspinigiai ar net kreipiamasi į antstolius.

Tad visada prieš imant paskolą išsiaiškinkite su kreditoriumi sutarties sąlygas ir realias grąžinimo galimybes.


Atkreipkite dėmesį, kad paskolų pasiūlymai nuo aprašytų gali skirtis. Atidžiai atsižvelkite į paskolos išdavimo sąlygas. Jeigu nuspręsite skolintis – darykite tai atidžiai ir atsakingai!

Turinyje pateikta informacija einamuoju laikotarpiu gali skirtis. Mes negalime užtikrinti informacijos tikslumo. Mes nepriimame jokios atsakomybės už jokią žalą ar nuostolius, kuriuos gali patirti skaitytojai, naudojant šia informacija.

Rekomenduojame perskaityti:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt