Paskolos Bedarbiams: Ar Skolina? TOP 3 Kreditoriai | Kaip-uzsidirbti.lt

Paskolos Bedarbiams: Kaip Pasiskolinti? TOP 3 Kreditoriai!

Paskolos bedarbiamsAr jums nutiko taip, kad prireikė papildomų lėšų pragyvenimui, o galbūt nuosavo verslo įkūrimui ar plėtrai, o jūs neturite oficialių pajamų ir darbo vietos? Paskolos bedarbiams, neturintiems oficialų pajamų yra viena iš galimybių pagerinti gyvenimo kokybę, išsisukti iš greitai ištikusios bėdos ar net pagreitinti jūsų vystomos papildomos veiklos augimą.

Nors bedarbiai itin dažnu atveju gauna valstybines pašalpas, dažniausiai šios sumos gali ir neužtekti pragyvenimui, papildomos veiklos plėtrai, o ką jau kalbėti jeigu staiga prireikė didesnės sumos čia ir dabar.

Šiame straipsnyje pateiksime jums paskolų bendroves Lietuvoje, kurios yra linkusios suteikti paskolos asmenims, kurie neturi oficialios darbo vietos.

Tačiau nėra jokių garantijų, kad šios įstaigos suteiks jums paskolą. Kiekviena bendrovė įvertina paskolos prašymą, paskolos gavėjo istoriją, darbo stažą ir kitą svarbią informaciją prieš priimdama sprendimą. Dažniausiai jeigu bendrovė nuspręs suteikti paskolą jums, turėsite atitikti jos keliamus reikalavimus apie kuriuos pakalbėsime šiame straipsnyje.

Kita vertus, paskolos internetu bedarbiams yra itin paprastas ir greitas būdas pasiskolinti papildomų lėšų, tačiau nepamirškite valdyti savo finansus ir skolintis atsakingai.

Ar Įmanoma Pasiskolinti Pinigų Bedarbiui?

Nors ekonomikos ir pragyvenimo lygis Lietuvoje auga kiekvienais metais, tačiau daugumai žmonių dėl esamos konkurencijos bei darbdavių keliamų reikalavimų, susirasti pastovų darbą yra nelengva, tiesa?

Tokie žmonės dažniausiai užsiima papildomais vienkartiniais darbais ar pradeda kurti nuosavą verslą, tačiau oficialiai šie žmonės yra bedarbiai.

Ar kredito bendrovės gali paskolinti pinigų bedarbiui?

Taip – gali!

Tačiau yra keliami keli esminiai reikalavimai asmeniui, kuris kreipiasi dėl paskolos, kad būtų svarstoma tokia galimybė.

Kokios yra Paskolų Sąlygos Bedarbiams?

Visų pirma kredito bendrovės prieš suteikiant paskolą bedarbiui atsižvelgs ar tai yra naudinga pačiai bendrovei bei kelis papildomus esminius punktus, kurie yra privalomi norint gauti paskolą:

 1. Visų pirma, daugumoje atvejų suteikiamas greitasis kreditas arba trumpalaikė paskola bedarbiui bus su didesnėmis palūkanomis ir trumpesniu paskolos laikotarpiu nei įprastai. Tai įprasta praktika, kadangi kreditoriai už papildomą riziką nori uždirbti daugiau bei tuo pačiu apsidrausti.
 2. Paskolos bedarbiams nėra suteikiamos jeigu prašymą pildančiam asmeniui yra mažiau nei 18 m. Kiekviena bendrovė laikosi savo nustatytos paskolų ir greitųjų kreditų išdavimo politikos bedarbiams, tad nenustebkite, kad kai kurios bendrovės gali reikalauti ir mažiausiai 20 m. amžiaus.
 3. Paskolos bedarbiams yra suteikiamos tik tuo atveju, jeigu asmuo turi galiojantį asmens dokumentą bei naudojasi internetine bankininkyste bet kuriame Lietuvoje veikiančiame banke.
 4. Kreditus ir paskolas bedarbiams išduodančios bendrovės gali pateikti užklausą dėl jūsų turimo turto vertės. Jeigu kreditoriams kyla tam tikras nepasitikėjimas jumis ir jam reikia papildomų garantijų – nenustebkite, kad bendrovė gali pasiūlyti paskolą su įkeitimus į tam tikrą jūsų turtą. Žmonėms, kurie susitars dėl paskolos su turto įkeitimu, procesas gali užtrukti ir kelias papildomas dienas.
 5. Įprastoje praktikoje dauguma bendrovių neskoliną pinigų nedirbantiems asmenims. Paskolos gali būti suteikiamos tik tuo atveju, jeigu turite laiduotojus, galite užstatyti tam tikrą turtą (automobiliai) arba skiriamos tam tikros išimtys nenurodytos bendrovės nuostatose.
Kiekvienas atvejis skirtingas!
Tačiau reikia paminėti, kad prieš suteikiant greitąjį kreditą bedarbiams, bendrovės įprastai į kiekvieną atvejį atsižvelgia skirtingai, tad geriausiai yra pasiruošti įtikinamus argumentus, pateikti paraišką rekomenduojamoms ir tokio tipo paskolas teikiančioms bendrovėms, kurios skolina pinigus neturintiems darbo ir laukti palankaus atsakymo.

TOP 3 Paskolų Bendrovės Rekomenduojamos Bedarbiams 2019 m.

BendrovėSumaTerminasMėn. palūkanos 

SMS Credit Logo

iki 750 €iki 30 d.nuo 0 %

Hipocredit.lt

iki 150 000 €iki 20 m.nuo 1,2 %

FinBee Logo

iki 10 000 €iki 60 mėn.nuo 0,6 %

1. SMSCredit.lt – Paskolos iki 750 eur. be Užstato ir Laiduotojų!

SMSCredit.lt paskolosTai tikriausiai yra vienas iš populiariausių būdų gauti paskolą bedarbiui Lietuvoje 2019 m.

SMSCredit.lt paskolos yra palyginus su kitais kreditoriais nedidelės: nuo 50 iki 750 eurų, o grąžinamos turi būti per 30 dienų laikotarpį.

Tačiau:

Vienas svarbiausių ir aktualiausių kriterijų oficialių pajamų negaunantiems asmenims, kad SMSCredit.lt gali išduoti paskolą be užstato ar laiduotojų.

Be to, ši bendrovė griežtai neapriboja gaunamų pajamų dydžio, kitaip tariant SMSCredit.lt tinka patvirtinimas, kad gaunate bet kokias pastovias pajamas per mėnesį (išskirtiniais atvejais gali tikti ir pašalpa)!

Tai yra itin didelis privalumas žmonėms, kurie neturi oficialaus darbo, yra užsiregistravę darbo biržoje, gauną pašalpą ir nori pasiskolinti papildomų pinigų.

SMSCredit.lt neakcentuoja kokio tipo turi būti mėnesinės pajamos, tad ar jūs vykdote veiklą pagal individualios veiklos pažymą, patentą ar tiesiog užsiimate kita nedraudžiama veikla – tikimybė, kad gausite paskola didėja.

Ši bendrovė taip pat įprastai neskaičiuoja palūkanų pirmajam kreditui, tačiau įvertinus jūsų istoriją bei mokumą, tam tikrą palūkanų norma gali būti nustatyta.

Esminė sąlygą – jūs negalite būti jaunesnis nei 18 m.

Tad jeigu ieškote paskolos bedarbiui – rekomenduotume pamėginti užpildyti prašymą greitųjų kreditų bendrovėje SMSCredit.lt

2. Hipocredit.lt – Kreditai su Nekilnojamo Turto Įkeitimu

Hipocredit paskolosKitas rekomenduojamas būdas gauti paskolą asmeniui, kuris šiuo metu neturi pastovios darbo vietos – kreiptis į Hipocredit.lt

Ši bendrovė siūlo itin kokybišką ir patrauklų pasiūlymą – paskolą su nekilnojamo turto įkeitimu.

Tačiau yra kelios esminės sąlygos:

Bendrovė deklaruoja, kad ji nesuteikia paskolų žmonėms, kurie neturi darbo vietos, tačiau užklausos yra peržiūrimos jeigu bent vienas iš šeimos narių turi darbo vietą bei šeimai priklauso nekilnojamas turtas.

Kaip tai veikia?

Bendrovė suteikia įvairaus dydžio paskolas šeimoms ir asmenims siekiančioms įsigyti automobilį, atsinaujinti būstą ar tiesiog pagerinti gyvenimo kokybę įkeičiant nekilnojamąjį turtą.

Bendrovė taip pat skelbia, kad gaunamos pajamos ir kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai išduodant paskolą, tad drąsiai galite kreiptis į šią bendrovę nepriklausomai nuo jūsų kreditingumo įvertinimo.

Pagrindinės Sąlygos:

Paskolos suma: nuo 1000 iki 150 000 eurų.

Paskolos terminas: nuo 3 mėn iki 20 m.

Kita informacija: per kelias valandas nuo užklausos gausite preliminarų atsakymą bei pradinį pasiūlymą.

Verta paminėti ir tai, kad bendrovė išduoda paskolas net iki 75% jūsų nekilnojamo turto vertės!

3. FinBee – Paskolos iš Žmonių (Privaloma Turėti Individualios Veiklos Pažymą)

FinBee paskolosFinBee yra viena iš rekomenduojamų platformų asmenims, kurie nedirba oficialioje bendrovėje, bet verčiasi papildoma veikla.

FinBee paskolos yra teikiamos tarpusavio skolinimosi principu, tai reiškia, kad iš dalies jums paskolą suteikia kiti asmenys, kurie investuoja savo lėšas tikėdamiesi grąžos iš nustatytos palūkanų normos.

Kaip ir minėjome aukščiau, daugumoje atvejų paskolos bedarbiams būna suteikiamos su didesne nei standartine palūkanų norma, tad dalis investuotojų su mielu noru jums paskolins. Žinoma jeigu jūs pasirodysite patikimas ir mokus asmuo.

Svarbiausi Kriterijai:

Jeigu nusprendėte pildyti paraišką dėl suteikiamos paskolos FinBee platformoje, tuomet esminė ir pagrindinė sąlyga – negalite būti jaunesnis nei 18 m.

Papildomas privalumas jums būtų tai, jeigu turėtumėte individualios veiklos pažymą ar patentą, tai būti kaip itin patikimas įrodymas, kad esate mokus ir patikimas klientas. Tokiu atveju paskola bus 90 % suteikta.

Jeigu neturite šių dokumentų – svarbiausia turėkite galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir ,,švarią” kredito istoriją.

Užpildykite paraišką ir laukite atsakymo iš kredito bendrovės!

Ar Verta Skolintis Bedarbiui? Į Ką Atkreipti Dėmesį?

Ar galima pasiskolinti bedarbiui?Daugumai asmenų, kurie neturi darbo ir susiduria su pinigų trūkumu, kyla klausima – ar verta ir naudinga skolintis neturint darbo?

Nereikia net sakyti, kad būna situacijų, kuomet pinigai reikalingi čia ir dabar, tiesa?

Galbūt reikia padengti gydymo išlaidas, sumokėti mokesčius ar kitus finansinius įsipareigojimus, o gal tiesiog jus ištiko nelaimė ir negalite įsiversti be tam tikros pinigų sumos.

Tokiu atveju, visų pirma, siūlytume pasiteirauti draugų ar šeimos narių ar negalėtų jums paskolintų reikalingos sumos.

Jeigu atsakymas yra neigiamas – tuomet reikėtų pasirinkti kreditorių, kuris pasiūlys jums geriausias sąlygos rinkoje:

Paskolos Laikotarpis:

Įvertinkite paskolos laikotarpį. Kuo ilgesnis laikotarpis – tuo daugiau galimybių susirasti darbo vietą ir atiduoti paskolą be papildomai susikaupusių delspinigių. Visada atkreipkite dėmesį ir įvertinkite ar sugebėsite grąžinti paskolą per nustatytą laiko tarpą!

Įvertinkite Savo Galimybes Darbo Rinkoje:

Nereikia net sakyti, kad paskolos bedarbiams yra normalus ir suprantamas reiškinys jeigu aktyviai ieškotės darbo.

Atidžiai įvertinkite darbo rinką, planuojamą darbo užmokestį bei atkreipkite dėmesį kiek laiko jau ieškotės darbo vietos ir ar matote progresą šiame procese.

Jeigu šiuo metu neieškote darbo vietos, o norite pasiskolinti – tai gali būti rizikinga.

Įvertinkite Paskolos Poreikį:

Prieš skolindamiesi pinigus – įsivertinkite ar tikrai jums reikia paskolos ir kam ji bus naudojama.

Paskolos bedarbiams yra nenaudingos tuomet, kada skolinamasi iš kitos bendrovės siekiant padengti jau turimus finansinius įsipareigojimus. Įprastai dauguma bendrovių neskolins jums tokiomis sąlygomis, tačiau rekomenduojame net nemėginti siųsti užklausos.

Priešingai, paskolos bedarbiams yra naudingos jeigu planuojate kurti nuosavą verslą ir turite itin gerą idėją, tačiau trūkstą lėšų veiklos vystymui.

Tokiu atveju galite pamėginti skolintis iš mūsų rekomenduojamų kreditorių ar net tiesiogiai susisiekti su bendrovėmis, kurios teikia paskolas verslui.

Paruoškite Argumentus:

Prieš skolinantis, visada pasiruoškite argumentus, kodėl tam tikra įstaiga turėtų jums paskolintų pinigų bei atidžiai įvertinkite gautus pasiūlymus, sutarties sąlygas bei savo ateities finansus.

Nesiskolinkite Gavę Pirmą Pasiūlymą:

Niekada neimkite paskolos iš pirmo gauto pasiūlymo! Visada įvertinkite ir palyginkite kelis paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią.

Juk dažniausiai bendrovės, kurios suteikia paskolas bedarbiams nustato griežtesnius įsipareigojimus skolininkui nei įprastai, todėl itin svarbu sulyginti gautus pasiūlymus.

Paskolos Bedarbiams: Kaip Gauti Kreditavimą?

Paskolos nedirbantiems

Visų pirma, kaip suprantate, ne visos bendrovės noriai skolina asmenims neturintiems oficialių pajamų ir darbo.

Būtent dėl šios priežasties aukščiau įvardijome rekomenduojamas paskolų bendroves, kurios galimai galėtų suteikti paskolą bedarbiui asmeniui atsižvelgiant ar asmuo atitinka kitus esminius reikalavimus.

Nuo Ko Pradėti?

 1. Pirmiausiai, jeigu neturite susikūrę paskyros, užsiregistruokite rekomenduojamose bendrovių svetainėse.
 2. Registracijos metu turėsite patvirtinti savo tapatybe bei užpildyti reikalingas formas internetinėje svetainėje.
 3. Užpildžius ir užsiregistravus svetainėje jūsų paskyra greitu metu turėtų būti patvirtinta ir tuomet galėsite pildyti paskolos prašymą.
 4. Kuomet pateiksite paskolos paraišką, turėsite palaukti bendrovės atsakymo ar jums paskola bus suteikta ar ne. Gali būti taip, kad bendrovė paprašys papildomų dokumentų, kuriuos turėsite pateikti internetu arba nuvykus į kreditoriaus atstovybę. Atsakymas įprastai būna pateikiamas per 24 val. laikotarpį. Dažniausiai užklausos atsakymo laikas priklauso nuo paskolas teikiančios įmonės vidaus politikos.
 5. Jeigu atsakymas yra teigiamas, su jūsų patvirtinimu paskolos suma bus pervesta į jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Atmintinė

 • Paskolos bedarbiams yra rizikinga veikla, tad jeigu šiuo metu neturite pastovių pajamų – būtinai įvertinkite savo mokumo galimybes.
 • Jeigu esate bedarbis ir norite pasiskolinti iš greituosius kreditus teikiančių bendrovių, paieškokite laiduotojo. Tai gali ženkliai pagerinti paskolos sąlygas bei tikimybę gauti kreditavimą.
 • Jeigu esate be darbo – skolinkitės iš greitųjų kreditų bendrovių tik tuomet, kada nėra kitos išeities.
 • 95% bendrovių gali atmesti jūsų paskolos užklausą jeigu esate bedarbmis. Tai galioja net iki mūsų rekomenduojamoms bendrovėms viršuje.

Tikimės atsakėme jums į esminius klausimus apie suteikiamas paskolas bedarbiams.

Prisiminkite, kad paskolos pasiūlymas niekada nebūna vienodas visiems. Vienu atveju vieniems asmenims sąlygos gali būti geresnės, kitiems prastesnės.

Visuomet įvertinkite bendrovių pasiūlymus ir pasirinkite labiausiai tinkamą ir mažiausiai rizikingą jums.

Mes neprisiimame atsakomybės dėl paskolos išdavimo arba neišdavimo Jums. Paskolų išdavimo sąlygas kiekviena paskolas ir greituosius kreditus teikianti bendrovė vertina individualiai.

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2019. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.