Paskolos Bedarbiams: Ar Skolina? TOP 5 Kreditoriai | Kaip-uzsidirbti.lt

Paskolos Bedarbiams: Kaip Pasiskolinti? TOP 5 Kreditoriai!

Paskolos bedarbiamsAr jums nutiko taip, kad prireikė papildomų lėšų pragyvenimui, o galbūt nuosavo verslo įkūrimui ar plėtrai, o jūs neturite oficialių pajamų ir darbo vietos? Paskolos bedarbiams, neturintiems oficialų pajamų yra viena iš galimybių pagerinti gyvenimo kokybę, išsisukti iš greitai ištikusios bėdos ar net pagreitinti jūsų vystomos papildomos veiklos augimą.

Nors bedarbiai itin dažnu atveju gauna valstybines pašalpas, dažniausiai šios sumos gali ir neužtekti pragyvenimui, papildomos veiklos plėtrai, o ką jau kalbėti jeigu staiga prireikė didesnės sumos čia ir dabar.

Šiame straipsnyje pateiksime jums paskolų bendroves Lietuvoje, kurios yra linkusios suteikti paskolos asmenims, kurie neturi oficialios darbo vietos.

Paskolos internetu bedarbiams yra itin paprastas ir greitas būdas pasiskolinti papildomų lėšų, tačiau nepamirškite valdyti savo finansus ir skolintis atsakingai – ypač jeigu nesate užtikrinti savo mokumu.

Ar Įmanoma Pasiskolinti Pinigų Bedarbiui?

Nors ekonomikos ir pragyvenimo lygis Lietuvoje auga kiekvienais metais, tačiau daugumai žmonių dėl esamos konkurencijos bei darbdavių keliamų reikalavimų, susirasti pastovų darbą yra nelengva, tiesa?

Tokie žmonės dažniausiai užsiima papildomais vienkartiniais darbais ar pradeda kurti nuosavą verslą, tačiau oficialiai šie žmonės yra bedarbiai.

Ar kredito bendrovės gali paskolinti pinigų bedarbiui?

Taip – gali!

Tačiau yra keliami keli esminiai reikalavimai asmeniui, kuris kreipiasi dėl paskolos:

Kokios yra Paskolų Sąlygos Bedarbiams?

Visų pirma kredito bendrovės prieš suteikiant paskolą bedarbiui atsižvelgs ar tai yra naudinga pačiai bendrovei bei kelis papildomus esminius punktus, kurie yra privalomi norint gauti paskolą:

 1. Visų pirma, daugumoje atvejų suteikiamas greitasis kreditas arba trumpalaikė paskola bedarbiui bus su didesnėmis palūkanomis ir trumpesniu paskolos laikotarpiu nei įprastai. Tai įprasta praktika, kadangi kreditoriai už papildomą riziką nori uždirbti daugiau bei tuo pačiu apsidrausti.
 2. Paskolos bedarbiams nėra suteikiamos jeigu prašymą pildančiam asmeniui yra mažiau nei 18 m. Kiekviena bendrovė laikosi savo nustatytos paskolų ir greitųjų kreditų išdavimo politikos bedarbiams, tad nenustebkite, kad kai kurios bendrovės gali reikalauti ir mažiausiai 20 m. amžiaus.
 3. Paskolos bedarbiams yra suteikiamos tik tuo atveju, jeigu asmuo turi galiojantį asmens dokumentą bei naudojasi internetine bankininkyste bet kuriame Lietuvoje veikiančiame banke.
 4. Kreditus ir paskolas bedarbiams išduodančios bendrovės gali pateikti užklausą dėl jūsų turimo turto vertės. Jeigu kreditoriams kyla tam tikras nepasitikėjimas jumis ir jam reikia papildomų garantijų – nenustebkite, kad bendrovė gali pasiūlyti paskolą su įkeitimus į tam tikrą jūsų turtą. Žmonėms, kurie susitars dėl paskolos su turto įkeitimu, procesas gali užtrukti ir kelias papildomas dienas.
Kiekvienas atvejis skirtingas!
Tačiau reikia paminėti, kad prieš suteikiant greitąjį kreditą bedarbiams, bendrovės įprastai į kiekvieną atvejį atsižvelgia skirtingai, tad geriausiai yra pasiruošti įtikinamus argumentus, pateikti paraišką rekomenduojamoms ir tokio tipo paskolas teikiančioms bendrovėms, kurios skolina pinigus neturintiems darbo ir laukti palankaus atsakymo.

TOP 5 Paskolų Bendrovės Rekomenduojamos Bedarbiams 2019 m.

BendrovėSumaTerminasMėn. palūkanos 

SMS Credit Logo

iki 750 €iki 30 d.nuo 0 %

FinBee Logo

iki 10 000 €iki 60 mėn.nuo 0,6 %

Credit24 Logo

iki 5 000 €iki 36 mėn.nuo 1,99 %

MokiLizingas Logo

iki 15 000 €iki 72 mėn.nuo 2 %

Paskolos.lt Logo

iki 5 000 €iki 72 mėn.nuo 1,6 %

1. SMSCredit.lt – Paskolos Be Užstato ir Laiduotojų!

SMSCredit.lt paskolosTai tikriausiai yra vienas iš paprasčiausių būdų ir galimybių gauti paskolą bedarbiui Lietuvoje 2019 m.

SMSCredit.lt paskolos yra palyginus su kitais kreditoriais nedidelės: nuo 50 iki 750 eurų, o grąžinamos turi būti per 30 dienų laikotarpį.

Kitas svarbus kriterijus aktualus oficialių pajamų negaunantiems asmenims, kad SMSCredit.lt išduoda paskolos be užstato ar laiduotojų.

Be to, ši bendrovė neapriboja gaunamų pajamų dydžio, kitaip tariant SMSCredit.lt tinka patvirtinimas, kad gaunate bet kokias pastovias pajamas per mėnesį – net ir pašalpą! Tai yra itin didelis privalumas žmonėms, kurie neturi oficialaus darbo, yra užsiregistravę darbo biržoje, gauną pašalpą ir nori pasiskolinti papildomų pinigų.

SMSCredit.lt neakcentuoja kokio tipo turi būti mėnesinės pajamos, tad ar jūs vykdote veiklą pagal individualios veiklos pažymą, patentą ar tiesiog gaunate pastovią pašalpą – tikimybė, kad gausite paskola didėja.

Ši bendrovė taip pat įprastai neskaičiuoja palūkanų pirmajam kreditui, tačiau įvertinus jūsų istoriją bei mokumą, tam tikrą palūkanų norma gali būti nustatyta.

Esminė sąlygą – jūs negalite būti jaunesnis nei 18 m.

Tad jeigu ieškote paskolos bedarbiui – rekomenduotume pamėginti greitųjų kreditų bendrovę SMSCredit.lt

2. FinBee – Paskolos iš Žmonių

FinBee paskolosFinBee yra viena iš rekomenduojamų platformų asmenims, kurie nedirba oficialioje bendrovėje, bet verčiasi papildoma veikla.

FinBee paskolos yra teikiamos tarpusavio skolinimosi principu, tai reiškia, kad iš dalies jums paskolą suteikia kiti asmenys, kurie investuoja savo lėšas tikėdamiesi grąžos iš nustatytos palūkanų normos.

Kaip ir minėjome aukščiau, daugumoje atvejų paskolos bedarbiams būna suteikiamos su didesne nei standartine palūkanų norma, tad dalis investuotojų su mielu noru jums paskolins. Žinoma jeigu jūs pasirodysite patikimas ir mokus asmuo.

Svarbiausi Kriterijai:

Jeigu nusprendėte pildyti paraišką dėl suteikiamos paskolos FinBee platformoje, tuomet esminė ir pagrindinė sąlyga – negalite būti jaunesnis nei 18 m.

Papildomas privalumas jums būtų tai, jeigu turėtumėte individualios veiklos pažymą ar patentą, tai būti kaip itin patikimas įrodymas, kad esate mokus ir patikimas klientas. Tokiu atveju paskola bus 90 % suteikta.

Jeigu neturite šių dokumentų – svarbiausia turėkite galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir ,,švarią” kredito istoriją.

Užpildykite paraišką ir laukite atsakymo iš kredito bendrovės!

3. Credit24 – Greitieji Kreditai Puikiomis Sąlygomis

Credit24 paskolosCredit24 yra dar viena bendrovė, į kurią galima kreiptis dėl greitųjų kredito suteikimo bedarbiui asmeniui.

Ar bendrovė suteiks jums kreditą?

Šito atsakyti tiksliai negalime, tačiau įmonė atsižvelgia į kiekvieną asmenį, kuris šiuo metu neturi darbo vietos ir negauna pastovių oficialų pajamų.

Didelė tikimybė, kad Credit24 bendrovė prieš analizuojant jūsų paskolos paraišką paprašys asmens tapatybę įrodančių dokumentų, patikrins jūsų kredito istoriją, mokumą ar net paprašys įvardinti turimas santaupas.

Kadangi tai yra yra greitųjų kreditų paskolas teikianti bendrovė – natūralu, kad paskolos pasiūlymas bedarbiui gali būti kiek mažiau patogus nei oficialias pajamas gaunančiam asmeniui. Tačiau neišsigąskite, tai yra visiškai natūrali ir būdinga praktika rinkoje.

Taigi, jeigu esate bedarbis ir ieškote kur pasiskolinti, siūlome nepatingėti ir išsiųsti užklausą dėl paskolos į Credit24.

Esminė sąlygą kaip ir visur – jūs turite būti ne jaunesnis nei 18 m.

4. MokiLizingas – Paskolos Bedarbiams su Laidavimo Galimybe

MokiLizingas paskolosMokiLizingo teikiamos paskolos internetu yra vienomis geriausių sąlygų rinkoje.

Kaip ir bet kuri kita paskolas bedarbiams teikianti bendrovė – MokiLizingas tikrai patikrins jūsų kredito istoriją, turimus įsipareigojimus, buvusias darbovietes ar net deklaruotą turtą dėl galimo jo įkeitimo.

Tačiau, bendrovė taip pat atkreipia dėmesį prieš suteikiant paskolą bedarbiui į laidavimo galimybę!

Ką tai reiškia?

Jeigu šeimoje turite asmenų, kurie gauna oficialiai deklaruojamas mėnesines pajamas, MokiLizingas suteikia galimybę išduoti kreditą bedarbiui su šeimos nario laidavimu.

Toks būdas gali ženkliai pagerinti paskolos sąlygas, sumažinti paskolos palūkanų normą, prailginti grąžinimo laikotarpį ar net padidinti paskolos dydį.

Tai yra itin didelis gelbėjimosi ratas nedirbantiems!

5. Paskolos.lt – Kreditai Visiems Gyvenimo Atvejams

Paskolos.lt kreditaiPaskolos.lt yra paskutinė rekomenduojama platforma asmenims, kurie neturi šiuo metu darbo vietos, bet ieško kur galima būtų pasiskolinti papildomų lešų.

Įprastai ši bendrovė skolina nuo 300 iki 5 000 eurų iki 6 metų laikotarpiui, tačiau bedarbiams sąlygos gali šiek tiek skirtis.

Pagrindinis šios platformos privalumas yra tai, kad paskolos įmokos mokėjimas gali būti perduodamas kitam asmeniui, kuris sutinka už jus laiduoti.

Tad jeigu turite laikinų finansinių kėblumų, „švarią“ kredito istoriją bei darbo patirties – tikėtina, kad ši bendrovė suteiks jums kreditą ar paskolą net jeigu esate bedarbis, tačiau privalėsite deklaruoti už jus laiduojant asmenį – kuris turi atitikti paskolos išdavimui teikiamus reikalavimus.

Bet kokiu atveju – visas kredito sąlygas sužinosite tik užpildę paraiškos formą.

Ar Verta Skolintis Bedarbiui? Į Ką Atkreipti Dėmesį?

Ar galima pasiskolinti bedarbiui?Daugumai asmenų, kurie neturi darbo ir susiduria su pinigų trūkumu, kyla klausima – ar verta ir naudinga skolintis neturint darbo?

Nereikia net sakyti, kad būna situacijų, kuomet pinigai reikalingi čia ir dabar, tiesa?

Galbūt reikia padengti gydymo išlaidas, sumokėti mokesčius ar kitus finansinius įsipareigojimus, o gal tiesiog jus ištiko nelaimė ir negalite įsiversti be tam tikros pinigų sumos.

Tokiu atveju, visų pirma, siūlytume pasiteirauti draugų ar šeimos narių ar negalėtų jums paskolintų reikalingos sumos.

Jeigu atsakymas yra neigiamas – tuomet reikėtų pasirinkti kreditorių, kuris pasiūlys jums geriausias sąlygos rinkoje:

Paskolos Laikotarpis:

Įvertinkite paskolos laikotarpį. Kuo ilgesnis laikotarpis – tuo daugiau galimybių susirasti darbo vietą ir atiduoti paskolą be papildomai susikaupusių delspinigių. Visada atkreipkite dėmesį ir įvertinkite ar sugebėsite grąžinti paskolą per nustatytą laiko tarpą!

Įvertinkite Savo Galimybes Darbo Rinkoje:

Nereikia net sakyti, kad paskolos bedarbiams yra normalus ir suprantamas reiškinys jeigu aktyviai ieškotės darbo.

Atidžiai įvertinkite darbo rinką, planuojamą darbo užmokestį bei atkreipkite dėmesį kiek laiko jau ieškotės darbo vietos ir ar matote progresą šiame procese.

Jeigu šiuo metu neieškote darbo vietos, o norite pasiskolinti – tai gali būti rizikinga.

Įvertinkite Paskolos Poreikį:

Prieš skolindamiesi pinigus – įsivertinkite ar tikrai jums reikia paskolos ir kam ji bus naudojama.

Paskolos bedarbiams yra nenaudingos tuomet, kada skolinamasi iš kitos bendrovės siekiant padengti jau turimus finansinius įsipareigojimus. Įprastai dauguma bendrovių neskolins jums tokiomis sąlygomis, tačiau rekomenduojame net nemėginti siųsti užklausos.

Priešingai, paskolos bedarbiams yra naudingos jeigu planuojate kurti nuosavą verslą ir turite itin gerą idėją, tačiau trūkstą lėšų veiklos vystymui.

Tokiu atveju galite pamėginti skolintis iš mūsų rekomenduojamų kreditorių ar net tiesiogiai susisiekti su bendrovėmis, kurios teikia paskolas verslui.

Paruoškite Argumentus:

Prieš skolinantis, visada pasiruoškite argumentus, kodėl tam tikra įstaiga turėtų jums paskolintų pinigų bei atidžiai įvertinkite gautus pasiūlymus, sutarties sąlygas bei savo ateities finansus.

Nesiskolinkite Gavę Pirmą Pasiūlymą:

Niekada neimkite paskolos iš pirmo gauto pasiūlymo! Visada įvertinkite ir palyginkite kelis paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią.

Juk dažniausiai bendrovės, kurios suteikia paskolas bedarbiams nustato griežtesnius įsipareigojimus skolininkui nei įprastai, todėl itin svarbu sulyginti gautus pasiūlymus.

Paskolos Bedarbiams: Kaip Gauti Kreditavimą?

Paskolos nedirbantiems

Visų pirma, kaip suprantate, ne visos bendrovės noriai skolina asmenims neturintiems oficialių pajamų ir darbo.

Būtent dėl šios priežasties aukščiau įvardijome rekomenduojamas paskolų bendroves, kurios galimai galėtų suteikti paskolą bedarbiui asmeniui atsižvelgiant ar asmuo atitinka kitus esminius reikalavimus.

Nuo Ko Pradėti?

 1. Pirmiausiai, jeigu neturite susikūrę paskyros, užsiregistruokite rekomenduojamose bendrovių svetainėse.
 2. Registracijos metu turėsite patvirtinti savo tapatybe bei užpildyti reikalingas formas internetinėje svetainėje.
 3. Užpildžius ir užsiregistravus svetainėje jūsų paskyra greitu metu turėtų būti patvirtinta ir tuomet galėsite pildyti paskolos prašymą.
 4. Kuomet pateiksite paskolos paraišką, turėsite palaukti bendrovės atsakymo ar jums paskola bus suteikta ar ne. Gali būti taip, kad bendrovė paprašys papildomų dokumentų, kuriuos turėsite pateikti internetu arba nuvykus į kreditoriaus atstovybę. Atsakymas įprastai būna pateikiamas per 24 val. laikotarpį. Dažniausiai užklausos atsakymo laikas priklauso nuo paskolas teikiančios įmonės vidaus politikos.
 5. Jeigu atsakymas yra teigiamas, su jūsų patvirtinimu paskolos suma bus pervesta į jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Atmintinė

 • Paskolos bedarbiams yra rizikinga veikla, tad jeigu šiuo metu neturite pastovių pajamų – būtinai įvertinkite savo mokumo galimybes.
 • Jeigu esate bedarbis ir norite pasiskolinti iš greituosius kreditus teikiančių bendrovių, paieškokite laiduotojo. Tai gali ženkliai pagerinti paskolos sąlygas bei tikimybę gauti kreditavimą.
 • Jeigu esate be darbo – skolinkitės iš greitųjų kreditų bendrovių tik tuomet, kada nėra kitos išeities.

Tikimės atsakėme jums į esminius klausimus apie suteikiamas paskolas bedarbiams.

Prisiminkite, kad paskolos pasiūlymas niekada nebūna vienodas visiems. Vienu atveju vieniems asmenims sąlygos gali būti geresnės, kitiems prastesnės.

Visuomet įvertinkite bendrovių pasiūlymus ir pasirinkite labiausiai tinkamą ir mažiausiai rizikingą jums.

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2019. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.