Paskolos Bedarbiams: Ar Galima Pasiskolinti? | Kaip-uzsidirbti.lt

Paskolos Bedarbiams: Ar Galima Pasiskolinti?

Paskolos bedarbiamsŠioje temoje aptarsime ar yra suteikiamos paskolos bedarbiams bei kokios gali būti tokios skolinimosi sąlygos?

Natūralu, kad ši tema yra itin aktuali, kadangi bedarbiai asmenys itin dažnu atveju gauna valstybines pašalpas, tačiau dažniausiai šios sumos taip pat neužtenka, tad tokiu atveju kyla susidomėjimas paskolomis.

Kas yra Bedarbis Asmuo?

Bedarbiu asmeniu yra laikomas darbino amžiaus asmuo, kuris nesimoko pagal bendrojo arba profesinio mokymo programas.

Bedarbiu asmenų grupei dažniausiai yra priskiriami asmenys esantys darbo biržoje bei nevykdantys jokios veiklos su verslo liudijimu, individualia veikla pagal pažymą ar kita verslo forma.

Kadangi esant darbo biržoje jūs negaunate tvarių ir oficialių pajamų – tampate oficialiai bedarbiu asmeniu.

Plačiau apie tai, kas gali būti laikomas bedarbiu galite susipažinti šiame straipsnyje.

Ar Įmanoma Pasiskolinti Pinigų Bedarbiui?

Visų pirma, paskolos bedarbiams yra oficialiai draudžiamos ir nesuteikiamos. Jeigu neturite oficialiai gaunamų pajamų – tikėtina, kad jokia kredito įstaiga Jums paskolos nesuteiks. 

Nors ekonomikos ir pragyvenimo lygis Lietuvoje auga kiekvienais metais, tačiau daugumai žmonių dėl esamos konkurencijos bei darbdavių keliamų reikalavimų, susirasti pastovų darbą yra nelengva, tiesa?

Tokie žmonės dažniausiai užsiima papildomais vienkartiniais darbais ar pradeda kurti nuosavą verslą, tačiau oficialiai šie žmonės yra bedarbiai.

Ar kredito bendrovės gali paskolinti pinigų bedarbiui?

Ne, pagal šalies įstatymus ir nuostatas, kurias parengė vyriausybė su Lietuvos banku paskolos bedarbiams negali būti suteikiamos.

Kodėl Nėra Išduodamos Paskolos Bedarbiams?

Jeigu esate oficialiai nedirbantis asmuo ir negavote paskolos, susipažinkite kodėl kredito įstaiga jums nepaskolino lėšų.

  1. Visų pirma, paskolos bedarbiams nėra suteikiamos pagal priimtas įstatymo nuostas šalies vyriausybės ir Lietuvos banko.
  2. Skolinimosi rinka yra reguliuojama ir kreditoriai neturi teisės savarankiškai spręsti kam suteikti paskolas, o kam ne.
  3. Kreditoriai nėra linkę rizikuoti ir suteikti paskolą bedarbiui, kadangi tikimybė ją atgauti yra nedidelė. Tai yra papildoma rizika verslui.
  4. Kreditoriai privalo įvertinti gavėjo pajamas, jų įvairovę, tvarumą bei galimą kaitą ateityje. Įprastai įvertinus šiuos punktus, bedarbių įvetinimas būna neigiamas.
Norintiems pasiskolinti:
Reikia paminėti, kad prieš suteikiant kreditą, bendrovės įprastai į kiekvieną atvejį atsižvelgia skirtingai.

Paskolos būna nesuteikiamos ne tik bedarbiams, bet ir dirbantiems asmenims. Kreditoriai nusprendžia kam skolinti atsižvelgiant į kreditingumo rodiklių vertinimą bei gaunamas tvarias ir stabilias pajamas.

Stabilių Pajamų Svarba!

Paskolos bedarbiams nesuteikiamos yra ne be reikalo. Natūralu, kad asmenys, kurie neturi stabilios darbo vietos bei tvarių pajamų kelia finansinę riziką visų pirmiausia sau, bet taip pat ir kredito įstaigai.

Stabilios ir tvarios pajamos yra privalomos norint gauti bet kokią paskolą, tad skirkite laiko oficialios darbo vietos paieškai. Susitvarkius pajamas galima kreipti ir dėl papildomos vartojimo, būsto ar automobilio paskolos į bet kurią kredito bendrovę.

Atminkite, kad paskolos be pajamų nėra išduodamos. Dauguma asmenų tiki, kad skolintis galima bet kaip ir bet kada, tačiau tai nėra tiesa!

Nėra to blogo kas neišeitų į gerą, tiesa? Pasistenkite surasti pastovią darbo vietą, gaukite stabilias ir tvarias pajamas kurį laiką ir tuomet, jeigu tikrai reikia, mėginkite kreiptis į kredito bendroves dėl paskolos gavimo.

Tikėta, kad turint pastovią darbo vietą bei nesant įsiskolinimams (įsiskolinusiems asmenims paskolos ir kreditai taip pat nėra suteikiami) kreditorių atsakymas bus teigiamas!


BendrovėSumaTerminasMėn. palūkanos 

SMS Credit Logo

iki 750 €iki 30 d.nuo 0 %

Hipocredit.lt

iki 150 000 €iki 20 m.nuo 1,2 %

FinBee Logo

iki 10 000 €iki 60 mėn.nuo 0,6 %

1. SMSCredit.lt – Kreditai Su Grąžinimo Termino Pratęsimu

SMSCredit.lt paskolosTai tikriausiai yra vienas iš greičiausių būdų gauti greitąjį kreditą Lietuvoje 2020 m.

SMSCredit.lt paskolos yra palyginus su kitais kreditoriais nedidelės: nuo 50 iki 750 eurų, o grąžinamos turi būti per 30 dienų laikotarpį.

Tačiau:

Vienas svarbiausių ir aktualiausių kriterijų, kad SMSCredit.lt gali išduoti paskolą be užstato ar laiduotojų.

Be to, ši bendrovė griežtai neapriboja gaunamų pajamų dydžio, kitaip tariant SMSCredit.lt tinka patvirtinimas, kad gaunate bet kokias pastovias pajamas per mėnesį!

SMSCredit.lt neakcentuoja kokio tipo turi būti mėnesinės pajamos, tad ar jūs vykdote veiklą pagal individualios veiklos pažymą, patentą ar tiesiog užsiimate kita nedraudžiama veikla – tikimybė, kad gausite kreditą didėja.

Ši bendrovė taip pat įprastai neskaičiuoja palūkanų pirmajam kreditui, tačiau įvertinus jūsų istoriją bei mokumą, tam tikrą palūkanų norma gali būti nustatyta.

Esminė sąlygą – jūs negalite būti jaunesnis nei 18 m.

2. Hipocredit.lt – Kreditai su Nekilnojamo Turto Įkeitimu

Hipocredit paskolosKitas paplitęs būdas gauti paskolą asmeniui – kreiptis į Hipocredit.lt

Ši bendrovė siūlo itin kokybišką ir patrauklų pasiūlymą – paskolos su nekilnojamo turto įkeitimu.

Tačiau yra kelios esminės sąlygos:

Bendrovė deklaruoja, kad ji nesuteikia paskolų žmonėms, kurie neturi darbo vietos, tačiau užklausos yra peržiūrimos jeigu bent vienas iš šeimos narių turi darbo vietą bei šeimai priklauso nekilnojamas turtas.

Kaip tai veikia?

Bendrovė suteikia įvairaus dydžio paskolas šeimoms ir asmenims siekiančioms įsigyti automobilį, atsinaujinti būstą ar tiesiog pagerinti gyvenimo kokybę įkeičiant nekilnojamąjį turtą.

Pagrindinės Sąlygos:

Paskolos suma: nuo 1000 iki 150 000 eurų.

Paskolos terminas: nuo 3 mėn iki 20 m.

Kita informacija: per kelias valandas nuo užklausos gausite preliminarų atsakymą bei pradinį pasiūlymą.

Verta paminėti ir tai, kad bendrovė išduoda paskolas net iki 75% jūsų nekilnojamo turto vertės!

3. FinBee – Paskolos iš Žmonių (Skolina su Individualios Veiklos Pažyma)

FinBee paskolosFinBee yra viena iš rekomenduojamų platformų asmenims, kurie nedirba oficialioje bendrovėje, bet verčiasi papildoma veikla.

FinBee paskolos yra teikiamos tarpusavio skolinimosi principu, tai reiškia, kad iš dalies jums paskolą suteikia kiti asmenys, kurie investuoja savo lėšas tikėdamiesi grąžos iš nustatytos palūkanų normos.

Kaip ir minėjome aukščiau, daugumoje atvejų paskolos bedarbiams būna suteikiamos su didesne nei standartine palūkanų norma, tad dalis investuotojų su mielu noru jums paskolins. Žinoma jeigu jūs pasirodysite patikimas ir mokus asmuo.

Svarbiausi Kriterijai:

Jeigu nusprendėte pildyti paraišką dėl suteikiamos paskolos FinBee platformoje, tuomet esminė ir pagrindinė sąlyga – negalite būti jaunesnis nei 18 m.

Papildomas privalumas jums būtų tai, jeigu turėtumėte individualios veiklos pažymą ar patentą, tai būti kaip itin patikimas įrodymas, kad esate mokus ir patikimas klientas. Tokiu atveju paskola turėtų būti suteikta.

Jeigu neturite šių dokumentų – svarbiausia turėkite galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir ,,švarią” kredito istoriją.

Užpildykite paraišką ir laukite atsakymo iš kredito bendrovės!


Skolinkitės Atidžiai!

Ar galima pasiskolinti bedarbiui?Nereikia net sakyti, kad būna situacijų, kuomet pinigai reikalingi čia ir dabar, tiesa?

Galbūt reikia padengti gydymo išlaidas, sumokėti mokesčius ar kitus finansinius įsipareigojimus, o gal tiesiog jus ištiko nelaimė ir negalite įsiversti be tam tikros pinigų sumos.

Daugumai asmenų, kurie susiduria su pinigų trūkumu, kyla klausima – ar verta ir naudinga skolintis iš kreditorių?

Tokiu atveju, visų pirma, siūlytume pasiteirauti draugų ar šeimos narių ar negalėtų jums paskolintų reikalingos sumos.

Jeigu atsakymas yra neigiamas – tuomet reikėtų itin atidžiai įsivertinti savo galimybes grąžinti kreditą bei nusprendus imti paskolą pasirinkti kreditorių, kuris pasiūlys jums geriausias sąlygos rinkoje:

Paskolos Laikotarpis:

Įvertinkite paskolos laikotarpį. Kuo ilgesnis laikotarpis – tuo daugiau galimybių, kad jūsų darbo užmokestis išaugs ir lengviau galėsite grąžintą paskolą ar kreditą. Visada atkreipkite dėmesį ir įvertinkite ar sugebėsite grąžinti paskolą per nustatytą laiko tarpą!

Įvertinkite Savo Finansines Galimybes:

Prieš skolinantis visuomet įvertinkite savo finansines galimybes. Svarbu atkreipti dėmesį į tai kiek laiko dirbate, kokias pastovias mėnesines pajamas ganate bei kas nutiks jeigu staiga neteksite darbo.

Atidžiai įvertinkite savo galimybes prieš skolindamiesi!

Įvertinkite Paskolos Poreikį:

Prieš skolindamiesi pinigus – įsivertinkite ar tikrai jums reikia paskolos ir kam ji bus naudojama.

Dauguma asmenų skolinasi ir ima kreditus visiškai nereikalingiems daiktams ar paslaugoms. Prieš skolindamiesi tikrai pagalvokite ar tas daiktas, paslauga yra tikrai jums reikalinga.

Pvz.: Jeigu turite puikiai veikiantį mobilųjį telefoną, tačiau rinkoje atsirado naujas modelis, bet jūs jo negalite nusipirkti iš savo mėnesinio atlygio. Ar tai gera idėja skolintis? Mes taip nemanome.

Visada įvertinkite paskolos poreikį!

Nesiskolinkite Gavę Pirmą Pasiūlymą:

Niekada neimkite paskolos iš pirmo gauto pasiūlymo! Visada įvertinkite ir palyginkite kelis paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią, atsižvelgiant į įvairius rodiklius.

Juk dažniausiai kredito bendrovės stengiasi uždirbti, tiesa? Todėl itin svarbu sulyginti gautus kredito/paskolos pasiūlymus.

Paskolos Bedarbiams: Ar Galima Gauti Kreditavimą?

Paskolos nedirbantiems

Visų pirma, kaip jau ir supratote paskolos bedarbiams yra oficialiai draudžiamos ir negalimos, tad kreditavimo jums gauti nepavyks.

Tačiau, yra tekę girdėti atvejų, kuomet paskolos bedarbiams gali būti suteikiamos kita forma – su turto įkeitimu. Tačiau tai yra visai kita kreditavimo forma ir jeigu jus domina toks sprendimas reikėtų kreiptis dėl papildomos informacijos į šią paslaugą teikiančias bendroves.

Kaip Tai Padaryti?

  1. Pirmiausiai, jeigu neturite susikūrę paskyros, užsiregistruokite bendrovių svetainėse, kurios teikia jūsų ieškomas paslaugas.
  2. Registracijos metu turėsite patvirtinti savo tapatybe bei užpildyti reikalingas formas internetinėje svetainėje.
  3. Užpildžius ir užsiregistravus svetainėje jūsų paskyra greitu metu turėtų būti patvirtinta ir tuomet galėsite pildyti paskolos prašymą.
  4. Kuomet pateiksite paskolos paraišką, turėsite palaukti bendrovės atsakymo ar jums paskola bus suteikta ar ne. Gali būti taip, kad bendrovė paprašys papildomų dokumentų, kuriuos turėsite pateikti internetu arba nuvykus į kreditoriaus atstovybę. Atsakymas įprastai būna pateikiamas per 24 val. laikotarpį. Dažniausiai užklausos atsakymo laikas priklauso nuo paskolas teikiančios įmonės vidaus politikos.
  5. Jeigu atsakymas yra teigiamas, su jūsų patvirtinimu paskolos suma bus pervesta į jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Apibendrinimas

Tikimės atsakėme jums į esminius klausimus apie paskolas bedarbiams.

Prisiminkite, kad paskolos yra nesuteikiamos ne tik bedarbiams, bet ir įsiskolinusiems asmenims. Taip yra, nes anksčiau kredito įstaigos ganėtinai neapdairiai ir neatsakingai dalindavo kreditus įvairiems asmenims, neįvertindami tikrosios skolintojų finansinės situacijos ir padeties.

Nepamirškite ir tai, kad net ir turint darbo vietą ir stabilias mėnesines pajamas vieniems asmenims kreditavimo ir paskolų sąlygos gali būti geresnės, kitiems prastesnės, o kitiems išvis nesuteikiamos.

Visuomet įvertinkite bendrovių pasiūlymus ir pasirinkite labiausiai tinkamą ir mažiausiai rizikingą jums.


Mes neskatiname Jus skolintis bei neprisiimame atsakomybės dėl paskolos išdavimo arba neišdavimo Jums bei suteiktų sąlygų. Mes nesame kredito įstaiga, o šis straipsnis yra tiesiog bendra informacija skaitytojui. Atminkite, kad paskolų išdavimo sąlygas kiekviena paskolas ir greituosius kreditus teikianti bendrovė vertina individualiai.

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.