Paskolų Palyginimas Nemokamai | Kreditai | TOP Bendrovės [2023]

Paskolų Palyginimas Nemokamai | Kreditai | TOP Bendrovės

 Kaip veikia paskolų palyginimas? 

Žemiau esančioje lentelėje pasirinkite paskolos sumą bei laikotarpį ir gaukite pasiūlymus pagal jūsų pasirinkimą iš karto. Paskolų palyginimas ir skaičiavimai mūsų tinklapyje yra preliminarūs, o kiekvienam paskolos gavėjui galutinis pasiūlymas yra vertinamas individualiai.

Norėdami gauti galutinį pasiūlymą iš pasirinktos bendrovės> spauskite mygtuką „Kreiptis dėl paskolos“ ir būsite nukreipti į paraiškos pildymo laukelį – ten ir supildykite reikalingą informaciją. Ši platforma yra skirta padėti pasirinkti labiausiai jūsų sąlygas atitinkančius skolintojus.

Paskolų palyginimas

Paskolų Palyginimo Platforma

Palyginkite pasiūlymus Filtruokite rezultatus Teiraukitės dėl paskolos

Suma:
Laikotarpis:
Filtruojama
Daugiau

Pateikiama informacija apie kreditorius nėra tiksli, o skirta tik informaciniam pobūdžiui. Prieš imdami paskolą būtinai įsivertinkite gautą pasiūlymą bei palyginkite su pateikta kreditoriaus puslapyje. Šis turinys yra informacinio pobūdžio. Mes neskatiname jūsų skolintis. 


Kaip Veikia Paskolų Palyginimas?

Jei svarstote apie paskolą savo asmeniniams ar verslo projektams, patartina nesirinkti pirmojo pasitaikiusio pasiūlymo. Vietoj to, skirkite pakankamai laiko paskolų palyginimui. Tai padidins jūsų galimybes gauti geriausius paskolos pasiūlymus.

Lentelėje yra atvaizduojami duomenys, kurie yra pateikti kreditoriaus oficialiame puslapyje. Siekiant sutaupyti laiko atliekami preliminarūs skaičiavimai, kurie gali apytiksliai nurodyti paskolos išdavimo sąlygas.

Paspaudus mygtuką „Kreiptis dėl paskolos“ jūs būsite nukreipti į paskolos davėjo oficialų puslapį, kuriame galėsite užpildyti prašymą visiškai nemokamai.

Kodėl verta naudotis paskolų palyginimu?

 • Sutaupysite laiko. Vos kelių mygtukų paspaudimu matysite pirminius ir preliminarius skaičiavimus iš kreditorių. Jums nereikės užsiimti ilgai trunkančia paieška internete ar skambučiais siekiant gauti pirminę informaciją.
 • Kainos įvertinimas. Per kelias sekundes galėsite atsirinkti potencialiai pigiausios paskolos pasiūlymą.
 • Paskolų palyginimas yra visiškai nemokamas. Šių filtrų dėka jūs galėsite užpildyti paraiškas pas, jūsų nuomone, geriausias sąlygas siūlančius kreditorius.

Kaip ir minėjome šis paskolų palyginimas yra skirtas tik apipavidalinti preliminarią informaciją vartotojui.

Kodėl Naudinga Lyginti Paskolas?

 • Turėsite geresnį supratimą apie dabartines paskolos normas.

Finansų pramonė yra labai konkurencinga. Norėdami pritraukti ir išlaikyti klientus, įvairūs bankai ar kredito unijos siūlo prieinamas palūkanas ir minimalius paskolos mokesčius. Jei pakankamai nepasidomėsite apie skirtingas paskolų programas, jų palūkanas, galite praleisti geriausiai jums tinkantį pasiūlymą.

 • Galite atsižvelgti ir palyginti papildomus mokesčius.

Kai kurie bankai taiko papildomus mokesčius, ypač jei paskola yra su nuolaida. Kartais, tai atrodo puikus pasiūlymas, jei prie jų nepridedate įvairių susijusių papildomų mokesčių. Šie paskolos mokesčiai, tokie kaip iš anksto apskaičiuotos palūkanos, dokumentų mokestis, parengimo mokestis, išankstinio mokėjimo bauda, refinansavimo ir išėjimo mokesčiai – gali turėti didelės įtakos bendrai paskolos kainai.

Tačiau, lygindami paskolą, galite susitikti su kiekvienu būsimu skolintoju ir aptarti jų pasiūlymus. Tai suteiks jums galimybę pasiteirauti apie įvairias sąlygas.

 • Tikėtina, kad jums bus pasiūlytas geresnis pasiūlymas.

Jei bankai sužinos, kad jūs ieškote paskolos pasiūlymų iš jų konkurentų, jie greičiausiai gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, kad įtikintų jus rinktis juos. Kai kurie gali suteikti specialių pasiūlymų, pavyzdžiui, nulinį pradinį įnašą ir metinius mokesčius.

Konkurencija tarp bankų suteikia jums stipresnes sąlygas derėtis dėl geresnių pasiūlymų, ypač jei turite gerą kredito istoriją ir stabilų pajamų šaltinį.

 • Galite susipažinti su įvairiomis paskolomis.

Paskolų palyginimas leidžia atrasti paskolos tipus, kurie gali būti labiau tinkami jūsų poreikiams ir finansinėms aplinkybėms nei tie, kuriuos planavote gauti.

Į Ką Atkreipti Dėmesį Skolinantis?

Jeigu jau nusprendėte skolintis iš kreditoriaus visų pirma atkreipkite dėmesį į paskolos sąlygas, pradedant nuo BVKKMN bei baigiant palūkanų norma, sudarymo ir administravimo mokesčiais.

Taip pat stebėkite ir kredito grąžinimo terminą: kuo ilgesnis terminas, tuo daugiau palūkanų sumokama. Palyginkite visus gautus pasiūlymus, atkreipkite dėmesį net į papildomas sąlygas kaip paskolos grąžinimas anksčiau laiko bei kiti įvairūs punktai.

Įsitinkite, kad paskolos dydis neslėgs jūsų finansiškai. Kitaip tariant, mėnesinė kredito įmoka neturėtų sudaryti didelės dalies jūsų mėnesio įplaukų.

Kredito Istorija

Beveik visi skolintojai žiūri į jūsų kredito balą ir banko ataskaitas, nes tai suteikia jiems informacijos apie tai, kaip valdote pinigus. Prasta kredito istorija rodo padidėjusią įsipareigojimų nevykdymo riziką. Tai atbaido daugelį skolintojų, nes yra tikimybė, kad jie neatgaus to, ką jums paskolino.

Kuo didesnis jūsų balas, tuo geriau. Skolintojai paprastai neatskleidžia minimalių kredito balų, iš dalies todėl, kad jie atsižvelgia į jūsų balą kartu su toliau nurodytais veiksniais.

Pajamos ir Darbo Istorija

Bankai nori žinoti, kad galėsite grąžinti tai, ką pasiskolinote, todėl jie turi įsitikinti, kad turite pastovių pajamų. Reikalavimai skiriasi priklausomai nuo jūsų skolinamos sumos, tačiau paprastai, jei skolinatės daugiau pinigų, skolintojai turės matyti didesnes pajamas, kad jaustųsi tikri, jog galėsite neatsilikti nuo mokėjimų.

Taip pat, turėsite parodyti, jog turite pastovias pajamas. Tiems, kurie dirba pusę etato arba dirba savarankiškai, tik pradeda savo karjerą, gali būti sunkiau gauti paskolą nei tiems, kurie dirba ilgus metus įsteigtoje įmonėje.

Užstato Vertė

Užstatas yra dalykas, kurį sutinkate suteikti bankui, jei nebegalite mokėti paskolos. Paskolos su užstatu laikomos saugesnėmis, o paskolos be užstato laikomos neužtikrintomis. Paskolos su užstatu paprastai turi mažesnes palūkanas, nes bankas turi būdą susigrąžinti pinigus, jei staiga nemokėsite įmokų.

Jūsų užstato vertė taip pat iš dalies lems, kiek galite pasiskolinti. Pavyzdžiui, pirkdami būstą negalite pasiskolinti daugiau nei dabartinė būsto vertė. Taip yra todėl, kad bankui reikia garantijos, kad jis galės atgauti visus savo pinigus, jei negalėsite atlikti mokėjimų.

Pradinio Įnašo Dydis

Kai kurioms paskoloms reikalingas pradinis įnašas, o įnašo dydis lemia paskolos sumą. Pavyzdžiui, jei perkate automobilį, didesnis pradinis įnašas lemia mažesnę paskolos sumą. Kai kuriais atvejais, galite gauti paskolą be pradinio įnašo arba su nedideliu įnašu, tačiau, jei pasirinksite tokią paskolą, per visą galiojimo laikotarpį teks sumokėti daugiau palūkanų.

Paskolos Terminas

Jūsų finansinė padėtis gali nepasikeisti per metus ar dvejus, tačiau per 10 ar daugiau metų tikėtina, jog ivyks pokyčių. Kartais šie pokyčiai yra į gerąją pusę, bet jei atvirkščiai, jie gali turėti įtakos jūsų gebėjimui grąžinti paskolą. Bankai paprastai jausis patogiau skolindami pinigus trumpesniam laikui, nes galėsite grąžinti paskolą greitesniu metu.

Trumpesnis paskolos terminas taip pat sutaupys pinigų, nes mokėsite mažesnes palūkanas, tačiau turėsite didesnę mėnesinę įmoką, todėl turite tai pasverti, kai nuspręsite, koks paskolos terminas jums tinka.

Paskolos Kaina

Yra trys skirtingi veiksniai, kurie gali turėti įtakos paskolos kainoms, todėl naudinga susipažinti su jais, kad įvertintumėte, kokia paskola jums tinkamiausia.

Palūkanų Norma

Palūkanos – tai skolinimosi kaina, išreikšta procentais nuo paskolos sumos. Pavyzdžiui, jei paskola yra su 10% palūkanų, kiekvienais metais sumokėsite bankui 10% paskolos vertės.

Didelės palūkanų normos reiškia, kad jūsų paskola bus daug brangesnė nei tuo atveju, jei galite gauti paskolą už mažą palūkanų normą.

Skirtingų finansinių įstaigų palūkanos gali labai skirtis, todėl gaukite keletą pasiūlymų, kad rastumėte geriausią ir prieinamiausią palūkanų normą.

Suma, Kurią Ketinate Skolintis

Kadangi palūkanos yra lygios jūsų paskolos sumos procentui, pasiskolinę daugiau, jūsų palūkanų išlaidos bus daug didesnės. Kadangi teks grąžinti ir pagrindinę sumą, ir palūkanas, didesnė paskola reikš ir daug didesnes mėnesines įmokas.

Štai kodėl turėtumėte pasiskolinti tik tiek, kad patenkintumėte savo poreikius, ir stenkitės nesiskolinti daugiau, nei būtina.

Grąžinimo Terminas

Galiausiai, grąžinimo terminas taip pat lems ir mėnesines įmokas, ir visas papildomas išlaidas.

Galbūt turėsite galimybę išplėsti savo terminą ilgesniam laikotarpiui ir dėl to jūsų paskola atrodo labiau prieinama, bet kai sutinkate mokėti palūkanas daug ilgiau, galutinė suma tampa didesnė.

Galiausiai, turite atidžiai apsvarstyti kiekvieną iš šių trijų kriterijų. Jei norite, kad paskolos išlaidos būtų mažesnės, pasistenkite rinktis paskolą su mažomis palūkanomis, taip pat, kuo mažesnę paskolos sumą ir trumpiausią įmanomą grąžinimo terminą.

Administravimo Arba Sutarties Mokestis

Paprasčiau tariant, paskolų administratorius yra paskolų operacijų komandos dalis, kuri palaiko arba prižiūri paskolų procesus.

Paskolų administratoriai gali dalyvauti komitetuose, kurie sprendžia, kurios paskolos paraiškos bus patvirtintos. Jie taip pat padeda sumažinti paskolos riziką, laiku pateikdami ataskaitas atitinkamiems banko darbuotojams, kurie galėtų imtis tolesnių veiksmų, jei paskola yra vėluojama grąžinti.

Kuomet renkatės paskolą, būtinai atsižvelkite į sutarties ar administravimo mokesčius, kurie gali būti skirtingi atsižvelgiant nuo jūsų pasirinktos finansinės įstaigos.

Kaip Gauti Paskolą Geriausiomis Sąlygomis?

Paskolos sąlygos priklauso ir nuo jūsų kredito reitingo. Tačiau siekiant gauti paskolą geriausiomis sąlygomis – vienas iš efektyvesnių būdų yra pateikti paraiškas daugiau nei pas viena kreditorių.  Tokiu būdu galėsite susidėti gautus pasiūlymus ant stalo ir sulyginti kiekvieną elementą.

Siekiant gauti kiek įmanomą pigesnę paskolą atkreipkite dėmesį į BVKKMN, palūkanų normą, administravimo mokesčius ir papildomas sutarties sąlygas.

Paskolų palyginimo platforma padės jums šias užklausas išsiųsti greičiau, o kreditoriai gavę informaciją bei patikrinę jūsų kredito reitingą, finansinius duomenis susisieks su jums bei pateiks pasiūlymą.

Kas yra BVKKMN?

BVKKMN – tai vienas svarbiausių rodiklių renkantis paskolos tiekėja. BVKKMN yra bendroji kredito kainos metinė norma. Ji taikoma individualiai, tačiau parodo tikslią metinę paskolos kainą. Šis rodiklis priklauso nuo paskolos sumos, termino ir kreditingumo.

Kam Žmonės Dažniausiai Skolinasi?

Dažniausiai, žmonės renkasi paskolas skirtingiems tikslams. Kai kurie ima paskolas ne tik dideliems, bet smulkiems pirkiniams, kiti stengiasi vengti paskolų arba skolintis pinigų tik pagrįstomis priežastimis.

Tačiau, net jei manote, kad jums niekada neprireiks paskolos, kartais gyvenimo situacijos nepalieka kito pasirinkimo. Galite pastebėti, kad neturite pakankamai pinigų, kad padengtumėte kai kuriuos kasdienius būtiniausius dalykus, arba jums gali prireikti papildomų pinigų, kad pasiektumėte savo finansinius tikslus.

Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės dažniausiai skolinasi:

 • Būsto renovacija
 • Atostogos/kelionės
 • Skolų konsolidavimas
 • Persikraustymo išlaidos
 • Automobilio pirkimas
 • Skubios išlaidos
 • Vestuvių išlaidos
 • Išsilavinimas/studijos
 • Dideli pirkiniai
 • Kreditinės kortelės skolos grąžinimas
Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt