Kas yra Pasyvios Pajamos? + 4 Būdai Uždirbti! | Kaip-uzsidirbti.lt

Pasyvios Pajamos ir 4 Efektyvūs Būdai Pamėginti Uždirbti!

Pasyvios pajamosAr esate kada nors girdėję finansinį terminą – pasyvios pajamos?

Daugybė žmonių tiek Lietuvoje tiek ir visame pasaulyje svajoja apie nesuvaržytą dienos grafiką, laisvę bei stabilias ir užtikrinančias gero pragyvenimo lygį pasyvias pajamas.

Iš esmės pasyviomis pajamomis gali būti laikoma sėkmingai sukurtas ir funkcionuojantis verslas, investicijos įvairiuose finansų ir prekybos rinkose, paskolos su palūkanomis, nekilnojamojo turto nuoma ir panašiai.

Šiame informaciniame straipsnyje apžvelgsime kas yra pasyvios pajamos, kokia jų nauda, vertė ir ką daryti bei kokiais būdais pradėti gauti pasyvias pajamas čia ir dabar!

Kas yra Pasyvios Pajamos?

Pasyvios pajamos – tai pajamų šaltinis, kuris yra gaunamas neatliekant, esamuoju momentu, tam tikro nustatyto darbo už paskirtą įkainį.

Paprastai kalbant, pasyviomis pajamomis gali būti įvardijami pinigai, kurie yra uždirbami neparduodant savo laiko.

Pasyvių Pajamų Vertė

Remiantis statistiniais duomenimis, Lietuvoje vidutinis atlyginimas į rankas per mėnesį siekia apie 720 eurų, o minimalus atlyginimas tik 395.78 Eur. į rankas. Daugumai žmonių tai yra esminiai pinigai pragyvenimui ir savęs bei šeimos išlaikymui.

Tačiau tikriausiai niekas nesupyktų prie vidutinės algos prisidėti dar bent papildomus 200-300 eurų ar daugiau per mėnesį, tiesa?

Iš esmės žmogus gaudamas pasyvias pajamas, dauguma atvejų pasijaučia laisvas ir nepriklausomas nuo darbdavio, sumažina patiriamos įtampos lygį dėl turimų finansinių įsipareigojimų.

Taip yra, nes net kritiniu metu žmogus turės bent kelis papildomus pajamų šaltinius, kurie pridės dar daugiau užtikrintumo ir laivės gyvenime siekiant naujų tikslų!

Ar Reikia Didelių Pradinių Investicijų?

Kas yra Pasyvios Pajamos?Iš esmės pasyvios pajamos gali būti grupuojamos į kelis sektorius, kurioms reikia didesnių investicijų bei toms, kur užtenka pirminės 100-200 eurų investicijos siekiant gauti pastovią grąžą kiekvieną mėnesį!

Tad mitas, kad norint gauti pastovias pasyvias pajamas reikia turėti didelį investicinį kapitalą yra klaidingas!

Be jokios abejonės, grąža visuomet priklauso nuo investicijų dydžio, tačiau viskas daugumoje atvejų prasideda nuo mažų investavimo sumų.

Atminkite:

Laikas - Pinigai!
Vienas svarbiausių kriterijų, kuris užtikrintų stabilias pasyvias pajamas – laikas!

Nepaisant to, kurioje srityje investuosite ir iš ko uždirbsite pasyvias pajamas – turi praeitį bent 1 mėnesis, kad gautumėte pirmąjį uždarbį – pasyvias pajamas į savo kišenę.

Taigi, norint gauti, kad ir minimalias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį jums dažniausiai gali užtekti 100-200 eurų pradinės investicijos, kuri toliau kiekvieną mėnesį generuotų jums pastovią grąžą.

Negana to, jūs savo pradinės investicijos taip pat niekur neprarandate – visada galite ją susigrąžinti, nesvarbu ar tai būtų nekilnojamas turtas, bet kokio pobūdžio investicijos ar nuosavas verslas.

Pereikime prie svarbiausio:

Jeigu jus sudomino pasyvios pajamos – pateikiame jums 4 puikius būdus kaip galite pradėti uždirbti kiekvieną mėnesį neįdedant daugybės laiko ir pastangų!

TOP 4 Pasyvių Pajamų Šaltiniai:

1. Investavimas į Paskolas

Vienas populiariausių pasyvių pajamų šaltinų visame pasaulyje tiek fizinių tiek ir juridinių asmenų tarpe yra skolinimasis ir paskolų suteikimas taip pat.

Natūralu, kad skolintojas visada tikisi uždirbti iš gaunamų palūkanų, tačiau dauguma asmenų nesiryžta pradėti šios veiklos dėl vyraujančios rizikos, kad paskola gali būti negrąžinta, o skolininkas taps nepasiekiamas.

Tačiau turime jums puikų pasiūlymą:

Ką manote jeigu galėtumėte paskolinti neribotą pinigų sumą nuo 1 iki tiek eurų, kiek jums leidžia jūsų kišenę be jokios didelės rizikos bei standartiškai vidutinėmis 6.75 % ar net didesnėmis metinėmis palūkanomis?

Bondora Registracija

Tapkite Investuotoju:

Iš esmės šią paslaugą siūlomo Bondora.com. Ši platforma suteikia puikias galimybes tapti investuotoju ir uždirbti stabiliai gaunamas pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį.


SPECIALUS PASIŪLYMAS
REGISTRUOKITĖS DABAR IR PAPILDOMAI GAUKITE DOVANŲ 5 EURUS PIRMAJAI INVESTICIJAI!

NEMOKAMAI!


Kaip tai veikia?

Šioje platformoje turėsite galimybę nustatyti ir pasirinkti pinigų sumą kurią norite investuoti į paskolų teikimą visame pasaulyje bei iš karto tuo pačiu momentu pažiūrėti automatiškai apskaičiuotą grąžą pasirinktu laikotarpiu.

Ši platforma yra žavi itin paprastu ir lengvu valdymu, kas itin yra aktualu nepatyrusiems vartotojams.

Be to:

Ši platforma turi net 23 skirtingas administracines kalbas, tarp kurių yra ir Lietuvių kalba, tad jums tikrai nekils problemų administruojant ir valdant savo investicijas.

Bondora kalbos

4 Investavimo Pasirinkimai:

Vienas esminių šios investavimo į paskolas platformos privalumų – funkcionalumas:

Kiekvienas vartotojas, kuris nuspręs pasinaudoti šiuo metodu uždirbant pasyvias pajamas galės rinktis iš 4 esminių investavimo būdų platformoje.

Trumpai apie juos:

1. Savarankiškos Investicijos

Šis metodas leis jums savarankiškai pasirinkti investicijos apimtis, dydį, laikotarpį ir net atsižvelgiant į preliminarius strategijos rodiklius gauti sąlyginai didesnę grąžą.

Tačiau visi investiciniai paskolų sprendimai bus priimami jūsų.

2. Go & Grow Metodas – Mažiausia Rizika ir net 6.75% metinė grąža

Šis metodas yra itin paprastas, tad jeigu nesate patyręs vilkas investavimo srityje, o jus itin domina pasyvios pajamos – tai yra ko jūs ir ieškote!

Investavimo suma nėra apibrėžta, tad kaip ir minėjau galite pradėti investuoti net ir nuo kelių eurų.

Be to, net ir minimali investicija yra puikus būdas susipažinti su platformos valdymu bei funkcionalumu. Dauguma vartotojų pradėję nuo minimalių investicijų šiuo metu gauna itin didelę grąžą kiekvieną mėnesį.

Šio metodo esmė ir privalumas, kad visos investicijos yra diversifikuojamos ir paskirstomos po itin mažos rizikos klientus.

Negana to:

Savo pradinę investicinę sumą + gautą grąžą per investavimo periodą galite nusiimti bet kuriuo metu!

3. Portfolio Manager Metodas – Galimybė Pasirinkti Rizikos Lygį Pačiam!

Manote, kad 6.75% metinė grąža yra maža pasyvių pajamų dalis?

Štai jums dar vienas pasiūlymas:

„Portfolio Manager“ metodas taip pat visus investavimo veiksmus atlieka automatiškai, tačiau skirtumas tas, kad jūs galite pasirinkti ir nustatyti rizikos lygį su automatiškai apskaičiuojama grąžą per pasirinktą laiko tarpą!

Mažiausia investavimo suma pasirinkus šį metodą yra 5 eurai, tačiau pasirinkus didelį rizikos lygį galima neblogai uždirbti taip pat!

Tačiau didelė rizika nėra tikslingas kelias siekiant uždirbti pasyvias pajamas, tiesa?

4. „Portfolio Pro“ – Investavimo Įrankis Patyrusiems

Paskutinis šios platformos siūlomas įrankis yra „Portfolio Pro“, kurio pagrindinė funkcija ir esmė suteikti tikslinį pasirinkimą investuotojams, kurie turi tikslią savo investicinio portfelio viziją.

Šis metodas leidžia rinktis iš 3 galimų variantų:

Konservatyvaus portfelio – vidutinė metinė grąža 5.76% – 13.76%

Balansuoto portfelio – vidutinė metinė grąža 8.4% – 16.4%

Progresyvaus portfelio – vidutinė metinė grąžą 18.56%

Be to, šis „Portfolio Pro“ metodas taip pat leidžia pasirinkti į kurias šalis jūs galite paskirstyti savo investicijas bei nustatyti paskolos laiko tarpą ir apsiskaičiuoti planuojamą grąžą.

Iš esmės Bondora.com platforma yra puikus būdas pradėti uždirbti pastovias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį su itin mažomis pradinėmis investicijomis.

Platformos valdymas yra itin paprastas, tad jeigu dvėjojate ar verta pradėti, galite drąsiai užsiregistruoti ir pamėginti įsivertinti veikimą ir funkcionalumą asmeniškai.

*Jūsų kapitalui kaip ir su bet kokia investicija kyla rizika, be to, investicijos nėra garantuotos. Pelnas siekia iki 6,75 %. Prieš nuspręsdami investuoti, peržiūrėkite rizikos pareiškimą arba, jei reikia, pasitartkite su finansų konsultantu.

2. Kaip-Uzsidirbti.lt „Copy – Trading“ Metodas

Kitas rekomenduojamas būdas mūsų tinklapyje detaliai aprašytas investavimo rinkose ir forex prekyboje naudojamas „Copy-Trading“ metodas.

Šis metodas yra itin populiarius taip pat siekiant gauti pasyvias pajamas, kadangi panašiai kaip Bondora.com platformoje investavimas į paskolas nereikalauja papildomų valandų darbo.

„Copy – Trading“ metodo esmė yra automatizuotas pasirinktų investuotojų rinkos žingsnių ir prekybos kopijavimas realiu laiku su nustatyta asmenine pinigų suma!

Paprastai kalbant jūs galite investuoti 200 eurų ir kopijuoti jums patikusių prekiautoją akcijų biržose ar kitose prekybos rinkose, atsižvelgiant į jo įvairius rodiklius (prekybinis portfelis, pelnas ar nuostolis) bei kurio investicinio portfelio vertė gali būti net 10x didesnė.

Kai tai reiškia?

Šis metodas yra grindžiamas automatizuota sistema, kuri atlieka identiškus veiksmus kaip ir profesionalus investuotojas jūsų paskyroje su jūsų pasirinkta pinigų suma bei gaunate lygiai tokią pačią procentinę grąžą realiu laikotarpiu.

Siūlome perskaityti rekomenduojamą gidą, kuriame rasite visą instrukciją nuo A iki Z kaip naudotis minėtu „Copy-Trading“ metodu.

Išsamiai aprašytą šią strategiją rasite čia, arba pagrindiniame tinklapio meniu pasirinkę Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

3. Prekyba ir Investavimas

Dar vienas būdas gauti stabilias pasyvias pajamas – savarankiška prekyba bei investavimas į akcijas ir kitus prekybinius instrumentus.

Šis metodas nuo prieš tai mūsų minėto „Copy – Trading“ skiriasi tuo, kad visus veiksmus atliksite patys.

Dauguma žmonių pasaulyje prekiauja ir investuoja į įvairius įmonių akcijų paketus bei žaliavias internetu. Dar didesne dalis žmonių norėtų pamėginti, tačiau nepasitiki savo jėgomis.

Būtent dėl šios priežasties publikavome strapsnį savo tinklapyje apie prekybą akcijomis pradedantiesiams.

Tačiau visada norime pabrėžti, kad CFD prekyba ir investavimas yra finansiškai rizikinga veikla, tad prieš pradedant šią veiklą rekomenduojame detaliau suipažinti su veiksmais prekybos rinkose.

Prekyba Akcijomis

4. Nekilnojamas Turtas

Pasyvios pajamos - Nekilnojamasis turtasNereikia net sakyti, kad nuo senovės nekilnojamasis turtas buvo viena geriausių investicijų visame pasaulyje.

Kaip ir dauguma metų atgal, taip ir šiuo metu pasyvios pajamos nėra atskiriamos nuo nekilnojamojo turto įsigijimo ir ypač nuomos sandorių.

Tikriausiai šis punktas nieko ir nenustebino, bet nereikia net sakyti, kad nekilnojamasis turtas visą laiką buvo viena geriausių pasyvių pajamų formų.

Didžiausias minusas tas, kad nekilnojamasis turtas kainuoja itin didelius pinigus ir dauguma žmonių tiesiog negali sau leisti tokios investicijos siekiant uždirbti pasyvias pajamas bei dairosi kitų variantų.

Tačiau:

Jeigu turite atliekamų ir nenaudojamų pinigų, kurie generuotų jums papildomus pinigų srautus – siūlyčiau pagalvoti apie nekilnojamo turto įsigijimą ir nuomą.

Natūralu, kad nekilnojamasis turtas yra vienas iš stabiliausių pasyvių pajamų būdų!

Apibendrinimas – Ką Pasirinkti?

Šiame straipsnyje pateikėme 4 skirtingus variantus kaip galite pradėti uždirbti stabilias pasyvias pajamas.

Taigi, ką pasirinkti priklauso tik nuo jūsų pačių bei finansinių galimybių:

1. Bondora.com siūlo puikias sąlygas žmonėms, kurie negali leisti sau investuoti didelius pinigus, tačiau nori pradėti gauti stabilias pasyvias pajamas.

Ši platforma yra mūsų pasirinkimas dėl investicinio saugumo, puikių palūkanų normų bei galimybės investuoti net nuo minimalios 1 euro sumos.

2. „Copy – Trading“ metodas yra iš dalies panašus į Bondora.com variantą, tačiau šis metodas reikalauja didesnės – 170 eurų pradinės investicijos, tad jeigu turite atsidėję tokią sumą pinigų, bet nežinote ką su jais veikti, kodėl nepabandžius kopijuoti profesionalius rinkos investuotojus?

3. Prekyba ir Investavimas į Akcijas – šis būdas yra atitikmuo jau prieš tai minėtam „Copy – Trading“ metodui. Skirtumas tas, kad veiksmus ir investicinius sprendimus priimsite patys.

4. Nekilnojamas Turtas ir jo nuoma yra vienas geriausių pasyvių pajamų šaltinių bet kuriuo laikotarpiu.

Esminė ir didžiausia problema, kad dauguma žmonių tiesiog negali leisti sau įsigyti papildomo nekilnojamojo turto nuomai ir iš to uždirbti pastovias pasyvias pajamas.

Mums įdomi jūsų nuomonė:

Ar mėginote bent vieną iš šių būdų, o gal kitaip uždirbate pasyvias pajamas?

Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

Šis straipsnis buvo paskelbtas bendradarbiaujant su Bondora.com

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2019. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.