Kas yra Pasyvios Pajamos? TOP 5 Būdai Uždirbti! | Kaip-uzsidirbti.lt

Pasyvios Pajamos ir 5 Efektyvūs Būdai Pamėginti Uždirbti!

Pasyvios pajamosAr esate kada nors girdėję finansinį terminą – pasyvios pajamos?

Daugybė žmonių tiek Lietuvoje tiek ir visame pasaulyje svajoja apie nesuvaržytą dienos grafiką, laisvę bei stabilias ir užtikrinančias gero pragyvenimo lygį pasyvias pajamas.

Iš esmės pasyviomis pajamomis gali būti laikoma sėkmingai sukurtas ir funkcionuojantis verslas, investicijos įvairiuose finansų ir prekybos rinkose, suteiktos paskolos su palūkanomis, nekilnojamojo turto nuoma ir panašiai.

Šiame straipsnyje apžvelgsime kas yra pasyvios pajamos, kokia jų nauda, vertė ir ką daryti bei kokiais būdais pradėti gauti pasyvias pajamas čia ir dabar!

Kas yra Pasyvios Pajamos?

Pasyvios pajamos – tai pajamų šaltinis, kuris yra gaunamas neatliekant, esamuoju momentu, tam tikro nustatyto darbo už paskirtą įkainį.

Paprastai kalbant, pasyviomis pajamomis gali būti įvardijami pinigai, kurie yra uždirbami neparduodant savo laiko.

Pasyvių Pajamų Vertė

Remiantis statistiniais duomenimis, Lietuvoje vidutinis atlyginimas į rankas per mėnesį siekia apie 890 eurų, o minimalus atlyginimas tik  apie 400 Eur. į rankas.

Daugumai žmonių tai yra esminiai pinigai pragyvenimui ir savęs bei šeimos išlaikymui.

Tačiau tikriausiai niekas nesupyktų prie algos prisidėti dar bent papildomus 200-300 eurų ar daugiau per mėnesį, tiesa?

Iš esmės žmogus gaudamas pasyvias pajamas, dauguma atvejų pasijaučia laisvas ir nepriklausomas nuo darbdavio, sumažina patiriamos įtampos lygį dėl turimų finansinių įsipareigojimų.

Taip yra, nes net kritiniu metu žmogus turės bent kelis papildomus pajamų šaltinius, kurie pridės dar daugiau užtikrintumo ir laivės gyvenime siekiant naujų tikslų!

Ar Reikia Didelių Pradinių Investicijų?

Kas yra Pasyvios Pajamos?Iš esmės pasyvios pajamos gali būti grupuojamos į kelis sektorius, kurioms reikia didesnių investicijų, arba – kur užtenka pirminės 100-200 eurų investicijos siekiant gauti pastovią grąžą kiekvieną mėnesį!

Tad mitas, kad norint gauti pastovias pasyvias pajamas reikia turėti didelį investicinį kapitalą yra ne itin teisingas.

Be jokios abejonės, grąža visuomet priklauso nuo investicijų dydžio, tačiau viskas daugumoje atvejų prasideda nuo mažų investavimo sumų.

Atminkite:

Laikas - Pinigai!
Vienas svarbiausių kriterijų, kuris užtikrintų stabilias pasyvias pajamas – laikas!

Nepaisant to, kurioje srityje investuosite ir iš ko uždirbsite pasyvias pajamas – turi praeitį bent 1 mėnesis, kad gautumėte pirmąjį uždarbį – pasyvias pajamas į savo kišenę.

Taigi, norint gauti, kad ir minimalias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį jums dažniausiai gali užtekti 100-200 eurų pradinės investicijos, kuri toliau kiekvieną mėnesį generuotų jums pastovią grąžą.

Negana to, jūs savo pradinės investicijos taip pat niekur neprarandate – visada galite ją susigrąžinti, nesvarbu ar tai būtų nekilnojamas turtas, bet kokio pobūdžio investicijos ar nuosavas verslas.

Pereikime prie svarbiausio:

Jeigu jus sudomino pasyvios pajamos – pateikiame jums 5  būdus kaip galite pamėginti pradėti uždirbti kiekvieną mėnesį neįdedant itin daug laiko!

TOP 5 Pasyvių Pajamų Šaltiniai:

Šie aprašyti būdai yra visiškai subjektyvi mūsų nuomonė.

1. Kaip-Uzsidirbti.lt – „Copy – Trading“ Metodas

Pasyvių pajamų metodai

Tai nėra sugalvotas mūsų rašytojų ir paterėjų metodas gauti pasyvias pajamas.

Su juo (metodu) galite susipažinti įvairiuose forumuose arba bendraujant su prekybininkais / investuotojais.

Tačiau, mes savo tinklapyje pasistengėme jį aprašyti visu 100% įvardijant visus esminius žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint pradėti prekyba “Copy-Trading” principu.

Šis metodas yra itin populiarius kadangi tinka tiek naujokams tiek ir patyrusiems prekiautojams.

Be to, kaip ir pridera pasyvioms pajamoms – nereikalauja papildomų valandų darbo.

„Copy – Trading“ metodo esmė yra automatizuotas pasirinktų prekiautojų rinkose žingsnių ir prekybos kopijavimas realiu laiku su pasirinkta asmenine pinigų suma!

Paprastai kalbant jūs galite investuoti 200 eurų ir kopijuoti jums patikusį prekiautoją dėl akcijų, valiutų ar gamtinių išteklių kainų skirtumų (CFD) atsižvelgiant į jo įvairius rodiklius (prekybinis portfelis, pelnas ar nuostolis) bei kurio investicinio portfelio vertė gali būti net 10x didesnė.

Kai tai reiškia?

Šis metodas yra grindžiamas automatizuota sistema, kuri atlieka identiškus veiksmus jūsų paskyroje kaip ir prekiautojas kūrį kopijuojate.

Tai reiškia, kad jūsų rezultatai yra identiški pagal jūsų kopijuojamą prekiautoją, tik akivaizdu, kad portfelio suma gali skirtis. Kitaip tariant, jūsų galutinis rezultatas % pelnas/nuostolis priklausys nuo prekiautojo, kurį kopijuojate.

Prieš kopijuojant bet kokį prekybininką galite peržiūrėti jo praeities rezultatus, o tai itin palengvina pasirinkimą.

Siūlome perskaityti rekomenduojamą gidą, kuriame rasite visą instrukciją nuo A iki Z kaip naudotis minėtu „Copy-Trading“ metodu.

Išsamiai aprašytą šią strategiją rasite čia, arba pagrindiniame tinklapio meniu pasirinkę:

Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

2. Investavimas į Paskolas

Vienas populiariausių pasyvių pajamų šaltinų visame pasaulyje, tiek fizinių tiek ir juridinių asmenų tarpe, yra skolinimasis ir paskolų suteikimas.

Natūralu, kad skolintojas visada tikisi uždirbti iš gaunamų palūkanų, tačiau dauguma asmenų nesiryžta pradėti šios veiklos dėl vyraujančios rizikos, kad paskola gali būti negrąžinta, o skolininkas taps nepasiekiamas.

Tačiau turime jums puikų pasiūlymą:

Ką manote jeigu galėtumėte paskolinti neribotą pinigų sumą nuo 1 iki tiek eurų, kiek jums leidžia jūsų kišenę be itin didelės rizikos bei standartiškai vidutinėmis 6.75% ar net didesnėmis metinėmis palūkanomis?

Bondora Registracija

Tapkite Investuotoju:

Iš esmės šią paslaugą siūlomo Bondora.com. Ši platforma suteikia puikias galimybes tapti investuotoju ir uždirbti stabiliai gaunamas pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį.


SPECIALUS PASIŪLYMAS
REGISTRUOKITĖS DABAR IR PAPILDOMAI GAUKITE DOVANŲ 5 EURUS PIRMAJAI INVESTICIJAI!

NEMOKAMAI!


Kaip tai veikia?

Šioje platformoje turėsite galimybę nustatyti ir pasirinkti pinigų sumą kurią norite investuoti į paskolų teikimą visame pasaulyje bei iš karto tuo pačiu momentu pažiūrėti automatiškai apskaičiuotą grąžą pasirinktu laikotarpiu.

Ši platforma yra žavi itin paprastu ir lengvu valdymu, kas itin yra aktualu nepatyrusiems vartotojams.

Be to:

Ši platforma turi net 23 skirtingas administracines kalbas, tarp kurių yra ir Lietuvių kalba, tad jums tikrai nekils problemų administruojant ir valdant savo investicijas.

Bondora kalbos

4 Investavimo Pasirinkimai:

Vienas esminių šios investavimo į paskolas platformos privalumų – funkcionalumas:

Kiekvienas vartotojas, kuris nuspręs pasinaudoti šiuo metodu uždirbant pasyvias pajamas galės rinktis iš 4 esminių investavimo būdų platformoje.

Trumpai apie juos:

1. Savarankiškos Investicijos

Šis metodas leis jums savarankiškai pasirinkti investicijos apimtis, dydį, laikotarpį ir net atsižvelgiant į preliminarius strategijos rodiklius gauti sąlyginai didesnę grąžą.

Tačiau visi investiciniai paskolų sprendimai bus priimami jūsų.

2. Go & Grow Metodas – Mažiausia Rizika ir net 6.75% metinė grąža

Šis metodas yra itin paprastas, tad jeigu nesate patyręs vilkas investavimo srityje, o jus itin domina pasyvios pajamos – tai yra ko jūs ir ieškote!

Investavimo suma nėra apibrėžta, tad kaip ir minėjau galite pradėti investuoti net ir nuo kelių eurų.

Be to, net ir minimali investicija yra puikus būdas susipažinti su platformos valdymu bei funkcionalumu. Dauguma vartotojų pradėję nuo minimalių investicijų šiuo metu gauna itin didelę grąžą kiekvieną mėnesį.

Šio metodo esmė ir privalumas, kad visos investicijos yra diversifikuojamos ir paskirstomos po itin mažos rizikos klientus.

Negana to:

Savo pradinę investicinę sumą + gautą grąžą per investavimo periodą galite nusiimti bet kuriuo metu!

3. Portfolio Manager Metodas – Galimybė Pasirinkti Rizikos Lygį Pačiam!

Manote, kad 6.75% metinė grąža yra maža pasyvių pajamų dalis?

Štai jums dar vienas pasiūlymas:

„Portfolio Manager“ metodas taip pat visus investavimo veiksmus atlieka automatiškai, tačiau skirtumas tas, kad jūs galite pasirinkti ir nustatyti rizikos lygį su automatiškai apskaičiuojama grąžą per pasirinktą laiko tarpą!

Mažiausia investavimo suma pasirinkus šį metodą yra 5 eurai, tačiau pasirinkus didelį rizikos lygį galima neblogai uždirbti taip pat!

Tačiau didelė rizika nėra tikslingas kelias siekiant uždirbti pasyvias pajamas, tiesa?

4. „Portfolio Pro“ – Investavimo Įrankis Patyrusiems

Paskutinis šios platformos siūlomas įrankis yra „Portfolio Pro“, kurio pagrindinė funkcija ir esmė suteikti tikslinį pasirinkimą investuotojams, kurie turi tikslią savo investicinio portfelio viziją.

Šis metodas leidžia rinktis iš 3 galimų variantų:

Konservatyvaus portfelio – vidutinė metinė grąža 5.76% – 13.76%

Balansuoto portfelio – vidutinė metinė grąža 8.4% – 16.4%

Progresyvaus portfelio – vidutinė metinė grąžą 18.56%

Be to, šis „Portfolio Pro“ metodas taip pat leidžia pasirinkti į kurias šalis jūs galite paskirstyti savo investicijas bei nustatyti paskolos laiko tarpą ir apsiskaičiuoti planuojamą grąžą.

Iš esmės Bondora.com platforma yra puikus būdas pradėti uždirbti pastovias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį su itin mažomis pradinėmis investicijomis.

Platformos valdymas yra itin paprastas, tad jeigu dvėjojate ar verta pradėti, galite drąsiai užsiregistruoti ir pamėginti įsivertinti veikimą ir funkcionalumą asmeniškai.

*Jūsų kapitalui kaip ir su bet kokia investicija kyla rizika, be to, investicijos nėra garantuotos. Pelnas siekia iki 6,75 %. Prieš nuspręsdami investuoti, peržiūrėkite rizikos pareiškimą arba, jei reikia, pasitartkite su finansų konsultantu.

3. Prekyba ir Investavimas

Dar vienas būdas gauti stabilias pasyvias pajamas – savarankiška prekyba bei investavimas į akcijas ir kitus prekybinius instrumentus.

Šis metodas nuo prieš tai mūsų minėto „Copy – Trading“ skiriasi tuo, kad visus veiksmus atliksite patys.

Dauguma žmonių pasaulyje prekiauja ir investuoja į įvairius įmonių akcijų paketus bei žaliavias internetu. Dar didesne dalis žmonių norėtų pamėginti, tačiau nepasitiki savo jėgomis.

Būtent dėl šios priežasties publikavome strapsnį savo tinklapyje apie prekybą akcijomis bei kitomis CFD priemonėmis pradedantiesiams.

Tačiau visada norime pabrėžti, kad CFD prekyba ir investavimas iš bendrosios pusės yra finansiškai rizikinga veikla, tad prieš pradedant šią veiklą rekomenduojame detaliau suipažinti su veiksmais prekybos rinkose.

Prekyba akcijomis pasiūlymai

4. Nekilnojamas Turtas

Pasyvios pajamos - Nekilnojamasis turtasNereikia net sakyti, kad nuo senovės nekilnojamasis turtas buvo viena geriausių investicijų visame pasaulyje.

Kaip ir dauguma metų atgal, taip ir šiuo metu pasyvios pajamos nėra atskiriamos nuo nekilnojamojo turto įsigijimo ir ypač nuomos sandorių.

Tikriausiai šis punktas nieko ir nenustebino, bet nereikia net sakyti, kad nekilnojamasis turtas visą laiką buvo viena geriausių pasyvių pajamų formų.

Didžiausias minusas tas, kad nekilnojamasis turtas kainuoja itin didelius pinigus ir dauguma žmonių tiesiog negali sau leisti tokios investicijos siekiant uždirbti pasyvias pajamas bei dairosi kitų variantų.

Tačiau:

Jeigu turite atliekamų ir nenaudojamų pinigų, kurie generuotų jums papildomus pinigų srautus – siūlyčiau pagalvoti apie nekilnojamo turto įsigijimą ir nuomą.

Natūralu, kad nekilnojamasis turtas yra vienas iš stabiliausių pasyvių pajamų būdų, tačiau ir brangiausių!

5. Populiarių Daiktų Nuoma

Daiktų nuoma pasyvios pajamosDaiktų nuoma tikriausiai daug kam iš skaitytojų gali skambėti per daug paprastai ir neužtikrintai kaip būdas gauti pasyvias pajamas, tiesa?

Duosime pavyzdį:

Įsivaizduokite, kad 2019 m. nusipirkote 10 elektrinių paspirtukų ir patalpinote skelbimą viename iš skelbimų portalų, kad juos nuomojate už sutartą kainą nustatytam laikotarpiui (nuo valandos iki savaitės).

Galite net įsivaizduoti koks buvo poreikis paspirtukų ir kiek žmonių juos nuomavo iš privačių asmenų 2019 m. nepaisant to, kad rinkoje buvo tokie žaidėjai kaip CityBee arba Bolt.

Geriausia dalis ta, kad po sėkmingo sezono jūs ne tik uždirbsite pasyvių pajamų iš nuomos, bet visą savo įrangą galėsite parduoti ir taip susigrąžinti dar 70-80% pirminės investicijos.

Esminis patarimas:

Sekite naujienas ir kas populiarėja Lietuvoje, investuokite ir įsigykite šių daiktų bei pradėkite nuomoti.

Reikia dar pavyzdžių? 

Karantino metu 2020 m. žaidimų konsolės (PlayStation ir XBOX) yra viena labiausiai ieškomų prekių skelbimuose, kurią žmonės nori įsinuomoti bent kelioms dienoms.

Apibendrinimas – Ką Pasirinkti?

Šiame straipsnyje pateikėme 4 skirtingus variantus kaip galite pradėti uždirbti stabilias pasyvias pajamas.

Taigi, ką pasirinkti priklauso tik nuo jūsų pačių bei finansinių galimybių:

1. „Copy – Trading“  jeigu turite atsidėję apie 200 eurų arba daugiau ir norėtumėt pamėginti gauti pasyvias pajamas, kodėl nepabandžius kopijuoti profesionalius prekiautojus rinkose?

2. Bondora.com siūlo puikias sąlygas žmonėms, kurie negali leisti sau investuoti didelius pinigus, tačiau nori pradėti gauti stabilias pasyvias pajamas.

Ši platforma yra mūsų pasirinkimas dėl investicinio saugumo, puikių palūkanų normų bei galimybės investuoti net nuo minimalios 1 euro sumos.

3. Prekyba ir Investavimas į Akcijas – šis būdas yra atitikmuo jau prieš tai minėtam „Copy – Trading“ metodui. Skirtumas tas, kad veiksmus ir prekybinius sprendimus priimsite patys. Tokiu būdu rekomenduojami neužsiimti aktyvia prekyba, bet geriau investuoti į sparčiai augančias įmonių akcijas arba žaliavas.

4. Nekilnojamas Turtas ir jo nuoma yra vienas geriausių pasyvių pajamų šaltinių bet kuriuo laikotarpiu. Esminisd dalykas, kad pradinė investcija yra išties nemaža.

5. Populiarių Daiktų Nuoma – Viena saugiausių investicijų žmonėms, kurie nenori prasidėti su investicijomis prekybos platformose. Taip pat šis būdas nereikalauja didelių finansinių investicijų, tad yra puikus būdas gauti pasyvias pajamas daugumai iš jūsų,

Mums įdomi jūsų nuomonė:

Ar mėginote bent vieną iš šių būdų, o gal kitaip uždirbate pasyvias pajamas?

Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

Šis straipsnis buvo paskelbtas bendradarbiaujant su Bondora.com

Mes neskatiname jūsų pirkti ar investuoti. Straipsnis yra tik subjektyvi nuomonės, tad priimdami bet kokį finansinį sprendimą – pasitarkite su finansų ar investavimo specialistu.

Rekomenduojame perskaityti:

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Komentuota straipsnių
0 Atsakyta
0 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
2 Komentarų skaičius
Vilius OAdomas Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Adomas
Lankytojas
Adomas

Turėjau atsidėjęs apie 400 eurų papildomoms investicijoms. Nusprendžiau pamėginti jūsų aprašytą Copy-Trading metodą. Galiu pasakyti tik tiek, kad tikrai labai paprasta ir nesudėtinga, o šiuo metu mano 400 eurų pavirto į 520 per 2 savaites. Atrodo neblogai, palauksiu mėnesio pabaigos ir matysim galutinį rezultatą.

Vilius O
Lankytojas
Vilius O

Copy Trading meginau anksciau, tad visi kurie bandys – siulyciau labai atkreipti demesi i prekiautojus, kuriuos “followinsit”. Uzdirbti galima, bet nerekomenduoju naudoti daugiau nei 400-500 euru. Asmeniskai su didesniu kapitalus labiau patinka Bondora. Anyway, aciu uz straipsni!

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt