Kas yra Pasyvios Pajamos? 8 Būdai 2021! | Kaip-uzsidirbti.lt

Pasyvios Pajamos ir 8 Efektyvūs Būdai Pamėginti Uždirbti!

Pasyvios pajamosAr esate kada nors girdėję finansinį terminą – pasyvios pajamos?

Daugybė žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje svajoja apie nesuvaržytą dienos grafiką, laisvę bei stabilias ir užtikrinančias gero pragyvenimo lygį pasyvias pajamas.

Iš esmės, pasyviomis pajamomis gali būti laikoma sėkmingai sukurtas ir funkcionuojantis verslas, investicijos įvairiose finansų ir prekybos rinkose, suteiktos paskolos su palūkanomis, nekilnojamojo turto nuoma ir panašiai.

Šiame straipsnyje apžvelgsime kas yra pasyvios pajamos, kokia jų nauda, vertė ir ką daryti bei kokiais būdais pradėti gauti pasyvias pajamas čia ir dabar!

Kas yra Pasyvios Pajamos?

Pasyvios pajamos – tai pajamų šaltinis, kuris yra gaunamas esamuoju momentu neatliekant tam tikro nustatyto darbo už paskirtą įkainį.

Paprastai kalbant, pasyviomis pajamomis gali būti įvardijami pinigai, kurie yra uždirbami neparduodant savo laiko.

Pasyvių Pajamų Vertė

Remiantis statistiniais duomenimis, Lietuvoje vidutinis atlyginimas į rankas per mėnesį siekia apie 930 eurų, o minimalus atlyginimas tik apie 400 Eur į rankas.

Daugumai žmonių tai yra esminiai pinigai pragyvenimui ir savęs bei šeimos išlaikymui.

Tačiau tikriausiai niekas nesupyktų per mėnesį prie algos prisidėti dar bent papildomus 200-300 eurų, tiesa?

Iš esmės žmogus gaudamas pasyvias pajamas, dauguma atveju, pasijaučia laisvas ir nepriklausomas nuo darbdavio, sumažina patiriamos įtampos lygį dėl turimų finansinių įsipareigojimų.

Taip yra, nes net kritiniu metu žmogus turės bent kelis papildomus pajamų šaltinius, kurie pridės dar daugiau užtikrintumo ir laisvės gyvenime siekiant naujų tikslų!

Ar Reikia Didelių Pradinių Investicijų?

Kas yra Pasyvios Pajamos?Iš esmės pasyvios pajamos gali būti grupuojamos į kelis sektorius, kurioms reikia didesnių investicijų, arba kurioms užtenka pirminės 100-200 eurų investicijos siekiant gauti pastovią grąžą kiekvieną mėnesį!

Tad mitas, kad norint gauti pastovias pasyvias pajamas reikia turėti didelį investicinį kapitalą yra ne itin teisingas.

Be jokios abejonės, grąža visuomet priklauso nuo investicijų dydžio, tačiau viskas daugumoje atvejų prasideda nuo mažų investavimo sumų.

Atminkite:

Laikas - Pinigai!
Vienas svarbiausių kriterijų, kuris užtikrintų stabilias pasyvias pajamas – laikas!

Nepaisant to, kurioje srityje investuosite ir iš ko uždirbsite pasyvias pajamas – turi praeiti bent 1 mėnesis, kad gautumėte pirmąjį uždarbį – pasyvias pajamas į savo kišenę.

Taigi, norint gauti, kad ir minimalias. pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį, jums dažniausiai gali užtekti 100-200 eurų pradinės investicijos, kuri toliau kiekvieną mėnesį generuotų jums pastovią grąžą.

Negana to, jūs savo pradinės investicijos taip pat niekur neprarandate – visada galite ją susigrąžinti, nesvarbu ar tai būtų nekilnojamas turtas, bet kokio pobūdžio investicijos ar nuosavas verslas.

Pereikime prie svarbiausio:

Jeigu jus sudomino pasyvios pajamos – pateikiame jums 8 būdus kaip galite pamėginti pradėti uždirbti pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį neskiriant itin daug laiko!

TOP 8 Pasyvių Pajamų Šaltiniai:

Mes nesame finansų ar investicijų konsultantai. Šie aprašyti būdai yra visiškai subjektyvi mūsų nuomonė.

1. Pasyvi Prekyba – „Copy – Trading“

Pasyvių pajamų metodai

Tai nėra sugalvotas mūsų rašytojų ir patarėjų metodas gauti pasyvias pajamas.

Su šiuo metodu galite susipažinti įvairiuose forumuose arba bendraujant su prekybininkais / investuotojais.

Tačiau, mes savo tinklalapyje pasistengėme jį aprašyti visu 100% įvardijant visus esminius žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint pradėti prekyba “Copy-Trading” principu.

Šis metodas yra itin populiarius kadangi tinka tiek naujokams tiek ir patyrusiems prekiautojams.

Be to, kaip ir pridera pasyvioms pajamoms – nereikalauja daugybės papildomų valandų darbo.

„Copy – Trading“ metodo esmė yra automatizuotas pasirinktų prekiautojų rinkose žingsnių ir prekybos kopijavimas realiu laiku su pasirinkta asmenine pinigų suma!

Paprastai kalbant jūs galite investuoti nuo 200 dolerių (apie 160 eurų) ir kopijuoti jums patikusio prekiautojo investicinį / prekybinį finansinių instrumentų profilį (CFD prekyba, gamtiniai ištekliai, akcijos ir kt.) atsižvelgiant į prekiautojo profilio ir paskyros įvairius rodiklius (prekybinis portfelio sudėtis, prekybos laikotarpis, pelnas ar nuostolis per tam tikrą laiką).

Ką tai reiškia?

Šis metodas yra grindžiamas automatizuota sistema, kuri atlieka identiškus veiksmus jūsų paskyroje kaip ir prekiautojas, kurį kopijuojate.

Tai reiškia, kad jūsų rezultatai yra identiški pagal jūsų kopijuojamą prekiautoją, tik akivaizdu, kad portfelio suma gali skirtis. Kitaip tariant, jūsų galutinis rezultatas % pelnas/nuostolis priklauso nuo prekiautojo, kurį kopijuojate.

Prieš kopijuojant bet kokį prekybininką galite peržiūrėti jo praeities rezultatus, o tai palengvina pasirinkimą. Tačiau praeities rezultatai nėra būsimų rezultatų rodikilis – atminkite tai! Taip pat ir tai, kad prekyba ir investavimas rinkose yra rizikinga finansiškai veikla.

Jeigu domina šis būdas, siūlome perskaityti detalų gidą, kuriame rasite visą instrukciją nuo A iki Z kaip naudotis minėtu „Copy-Trading“ metodu.

Šią išsamiai aprašytą strategiją rasite čia, arba pagrindiniame tinklalapio meniu pasirinkę:

Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

2. Investavimas į Paskolas

Vienas populiariausių pasyvių pajamų šaltinių visame pasaulyje, tiek fizinių tiek ir juridinių asmenų tarpe, yra skolinimas ir paskolų suteikimas.

Natūralu, kad skolintojas visada tikisi uždirbti iš gaunamų palūkanų, tačiau dauguma asmenų nesiryžta pradėti šios veiklos dėl vyraujančios rizikos, kad paskola gali būti negrąžinta, o skolininkas taps nepasiekiamas.

Tačiau turime jums puikų pasiūlymą:

Ką manote jeigu galėtumėte paskolinti neribotą pinigų sumą nuo 1 iki tiek eurų, kiek jums leidžia jūsų kišenė, be itin didelės rizikos bei standartiškai vidutinėmis 6.75% ar net didesnėmis metinėmis palūkanomis?

Bondora Registracija

Tapkite Investuotoju:

Iš esmės šią paslaugą siūlo Bondora.com. Ši platforma suteikia puikias galimybes tapti investuotoju ir uždirbti stabiliai gaunamas pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį.


SPECIALUS PASIŪLYMAS
REGISTRUOKITĖS DABAR IR PAPILDOMAI GAUKITE DOVANŲ 5 EURUS PIRMAJAI INVESTICIJAI!

NEMOKAMAI!


Kaip tai veikia?

Šioje platformoje turėsite galimybę nustatyti ir pasirinkti pinigų sumą, kurią norite investuoti į paskolų teikimą visame pasaulyje, bei iš karto tuo pačiu momentu pažiūrėti automatiškai apskaičiuotą grąžą pasirinktu laikotarpiu.

Ši platforma yra žavi itin paprastu ir lengvu valdymu, kas itin yra aktualu nepatyrusiems vartotojams.

Be to:

Ši platforma turi net 23 skirtingas administracines kalbas, tarp kurių yra ir lietuvių kalba, tad jums tikrai nekils problemų administruojant ir valdant savo investicijas.

Bondora kalbos

4 Investavimo Pasirinkimai:

Vienas esminių šios investavimo į paskolas platformos privalumų – funkcionalumas:

Kiekvienas vartotojas, kuris nuspręs pasinaudoti šiuo metodu uždirbti pasyvias pajamas, galės rinktis iš 4 esminių investavimo būdų platformoje.

Trumpai apie juos:

1. Savarankiškos Investicijos

Šis metodas leis jums savarankiškai pasirinkti investicijos apimtis, dydį, laikotarpį ir net atsižvelgiant į preliminarius strategijos rodiklius gauti sąlyginai didesnę grąžą.

Tačiau visi investiciniai paskolų sprendimai bus priimami jūsų.

2. Go & Grow Metodas – Mažiausia Rizika ir net 6.75% metinė grąža

Šis metodas yra itin paprastas, tad jeigu nesate patyręs vilkas investavimo srityje, o jus itin domina pasyvios pajamos – tai yra ko jūs ir ieškote!

Investavimo suma nėra apibrėžta, tad kaip ir minėjome, galite pradėti investuoti net ir nuo kelių eurų.

Be to, net ir minimali investicija yra puikus būdas susipažinti su platformos valdymu bei funkcionalumu. Dauguma vartotojų pradėję nuo minimalių investicijų šiuo metu gauna itin didelę grąžą kiekvieną mėnesį.

Šio metodo esmė ir privalumas, kad visos investicijos yra diversifikuojamos ir paskirstomos po itin mažos rizikos klientus.

Negana to:

Savo pradinę investicinę sumą + gautą grąžą per investavimo periodą galite nusiimti bet kuriuo metu!

3. Portfolio Manager Metodas – Galimybė Pasirinkti Rizikos Lygį Pačiam!

Manote, kad 6.75% metinė grąža yra maža pasyvių pajamų dalis?

Štai jums dar vienas pasiūlymas:

„Portfolio Manager“ metodas taip pat visus investavimo veiksmus atlieka automatiškai, tačiau skirtumas tas, kad jūs galite pasirinkti ir nustatyti rizikos lygį su automatiškai apskaičiuojama grąžą per pasirinktą laiko tarpą!

Mažiausia investavimo suma pasirinkus šį metodą yra 5 eurai, tačiau pasirinkus didelį rizikos lygį galima taip pat neblogai uždirbti!

Tačiau didelė rizika nėra tikslingas kelias siekiant uždirbti pasyvias pajamas, tiesa?

4. „Portfolio Pro“ – Investavimo Įrankis Patyrusiems

Paskutinis šios platformos siūlomas įrankis yra „Portfolio Pro“, kurio pagrindinė funkcija ir esmė yra suteikti tikslinį pasirinkimą investuotojams, kurie turi tikslią savo investicinio portfelio viziją.

Šis metodas leidžia rinktis iš 3 galimų variantų:

Konservatyvaus portfelio – vidutinė metinė grąža 5.76% – 13.76%

Balansuoto portfelio – vidutinė metinė grąža 8.4% – 16.4%

Progresyvaus portfelio – vidutinė metinė grąžą 18.56%

Be to, šis „Portfolio Pro“ metodas taip pat leidžia pasirinkti į kurias šalis jūs galite paskirstyti savo investicijas bei nustatyti paskolos laiko tarpą ir apskaičiuoti planuojamą grąžą.

Iš esmės Bondora.com platforma yra puikus būdas pradėti uždirbti pastovias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį su itin mažomis pradinėmis investicijomis.

Platformos valdymas yra itin paprastas, tad jeigu dvejojate ar verta pradėti, galite drąsiai užsiregistruoti ir pamėginti įsivertinti veikimą ir funkcionalumą asmeniškai.

*Jūsų kapitalui kaip ir su bet kokia investicija kyla rizika, be to, investicijos nėra garantuotos. Pelnas siekia iki 6,75 %. Prieš nuspręsdami investuoti, peržiūrėkite rizikos pareiškimą arba, jei reikia, pasitarkite su finansų konsultantu.

3. Prekyba ir Investavimas

Dar vienas būdas gauti stabilias pasyvias pajamas – savarankiška prekyba bei investavimas į akcijas ir kitus prekybinius instrumentus.

Šis metodas nuo prieš tai mūsų minėto „Copy – Trading“ skiriasi tuo, kad visus veiksmus atliksite patys.

Dauguma žmonių pasaulyje prekiauja ir investuoja į įvairius įmonių akcijų paketus bei žaliavas internetu. Dar didesne dalis žmonių norėtų pamėginti, tačiau nepasitiki savo jėgomis.

Būtent dėl šios priežasties publikavome strapsnį savo tinklapyje apie investavimą bei prekybą akcijomis arba, jeigu jums yra aktualu, ir CFD priemonėmis.

Tačiau visada norime pabrėžti, kad CFD prekyba ir investavimas yra finansiškai rizikinga veikla, tad prieš pradedant šią veiklą rekomenduojame detaliau susipažinti su veiksmais prekybos rinkose.

Na, o kalbant apie pasyvias pajamas, tikslesnis sprendimas būtų ne aktyvi prekyba tarp kainų skirtumų (CFD), o ilgalaikis investavimas į akcijas arba ETF fondus su dažnesne peržiūra ir investicijų paskirstymu.

Jeigu nuspręsite investuoti į akcijas, galite papildomai pamėginti taip pat ieškoti įmonių, kurios moka kasmetinius dividendus, tokiu būdu gausite ir pasyvias pajamas prie turimos investicijos sumos.

Prekyba akcijomis pasiūlymai

4. Nekilnojamas Turtas ir Nuoma

Pasyvios pajamos - Nekilnojamasis turtasNereikia net sakyti, kad nuo senovės nekilnojamasis turtas buvo viena geriausių investicijų visame pasaulyje.

Kaip ir daug metų atgal, taip ir šiuo metu pasyvios pajamos nėra atskiriamos nuo nekilnojamojo turto įsigijimo ir ypač nuomos sandorių.

Tikriausiai šis punktas nieko ir nenustebino, bet nereikia net sakyti, kad nekilnojamasis turtas visą laiką buvo viena geriausių pasyvių pajamų formų.

Didžiausias minusas tas, kad nekilnojamasis turtas kainuoja itin didelius pinigus ir dauguma žmonių tiesiog negali sau leisti tokios investicijos siekiant uždirbti pasyvias pajamas bei dairosi kitų variantų.

Tačiau:

Jeigu turite atliekamų ir nenaudojamų pinigų, kurie generuotų jums papildomus pinigų srautus – siūlytume pagalvoti apie nekilnojamo turto įsigijimą ir nuomą vietinėje rinkoje arba naudojantis “AirBnB” paslaugomis.

Natūralu, kad nekilnojamasis turtas yra vienas iš stabiliausių pasyvių pajamų būdų, tačiau ir brangiausių!

5. Populiarių Daiktų Nuoma

Daiktų nuoma pasyvios pajamosDaiktų nuoma tikriausiai daug kam iš skaitytojų gali skambėti per daug paprastai ir neužtikrintai kaip būdas gauti pasyvias pajamas, tiesa?

Duosime pavyzdį:

Įsivaizduokite, kad 2019 m. nusipirkote 10 elektrinių paspirtukų ir patalpinote skelbimą viename iš skelbimų portalų, kad juos nuomojate už sutartą kainą nustatytam laikotarpiui (nuo valandos iki savaitės).

Galite net įsivaizduoti koks buvo poreikis paspirtukų ir kiek žmonių juos nuomavo iš privačių asmenų 2019 m. nepaisant to, kad rinkoje buvo tokie žaidėjai kaip CityBee arba Bolt.

Geriausia dalis ta, kad po sėkmingo sezono jūs ne tik uždirbsite pasyvių pajamų iš nuomos, bet visą savo įrangą galėsite parduoti ir taip susigrąžinti dar 70-80% pirminės investicijos.

Esminis patarimas:

Sekite naujienas ir kas populiarėja Lietuvoje, investuokite ir įsigykite šių daiktų bei pradėkite nuomoti.

Reikia dar pavyzdžių?

Karantino metu 2020-2021 m. žaidimų konsolės (PlayStation ir XBOX) yra viena labiausiai ieškomų prekių skelbimuose, kurią žmonės nori išsinuomoti bent kelioms dienoms.

6. Knygos Pardavimai

Ši pasyvių pajamų idėja yra itin aktuali angliškai kalbantiems ir puikiai rašantiems žmonėms.

„Amazon“ yra ideali platforma patalpinti ir parduoti savo parašytą bei išleistą knygą.

Nereikia net sakyti, kad norėdami patys išleisti knygą, pirmiausia turėsite ją parašyti bei redaguoti, sukurti viršelį ir tada įkelti į tokią programą kaip „Amazon Kindle Direct Publishing“.

Vis dėlto nesitikėkite akimirkos sėkmės.

Norint tai paversti pasyvių pajamų srautu, reikės daug išankstinės rinkodaros.

Pasyvias pajamas generuojančo verslo idėja jums:

Jeigu manote, kad nesate pajėgus asmeniškai parašyti knygą, o ypač užsienio kalba, susiraskite rašytoją, kuris sutiks paversti jūsų idėją į knygą.

Tokio tipo paslaugos įprastai vadinasi „GhostWriting“.

7. Fotografavimas ir Nuotraukų Pardavimai

Ar kada galvojote iš kur tam tikri tinklalapiai ar net žurnalai gauna nuotraukas publikavimui?

Įprastai, jeigu tinklalapiai neturi savo fotografų, jie perka jas iš įvairių svetainių, kuriose galite parduoti savo nuotraukas ir jūs taip pat.

Jei jums patinka fotografuoti, galite pateikti savo nuotraukas į nuotraukų talpinimo svetaines ir gauti komisinį atlyginimą kaskart, kai kas nors įsigyja vieną iš jų.

Viena didžiausių platformų, kuriose parduodamos nuotraukų nuotraukos, yra „DepositPhotos“.

Paprastai kalbant, galite įkelti savo nuotraukas ir uždirbti pinigų, kai kas nors jas naudoja.

8. Automatinė Automobilių Plovykla

Dėl šios idėjos reikėtų įsivertinti konkurenciją rinkoje, kadangi tai galima pavadinti ir verslu.

Jeigu matote, kad jūsų mieste ar rajone nėra vietos kur nusiplauti automobilį, visada galite pagalvoti apie automatinės automobilio plovyklos įrengimą.

Tiesa, toks sprendimas reikalauja nemažų investicijų pradžioje.

Tai atrodo kaip puikus būdas užsidirbti pusiau pasyvias pajamas.mNors automobilių plovyklą reikia reguliariai prižiūrėti, tai galite atlikti kartą per savaitę arba pasamdyti tam paskirtą specialistą.

Nuosavas Verslas – Pasyvios Pajamos?

Daugumai gali kilti klausimas, o ar sukurtas verslas gali tapti pasyviomis pajamomis?

Mūsų nuomone:

Nereikia net sakyti, kad siekiant sukurti efektyvų verslą, kuris galėtų efektyviai dirbti pats iš savęs, daugumai gali prireikti daugybės didelio įdirbio metų, sėkmės ar net papildomų investicijų.

Klausiate ar verta skirti savo laiką?

Mes manome, kad žinoma! Nors verslą ir sunku pavadinti pasyviomis pajamomis, tačiau gera komanda už jūsų gali tai padėti jums pasiekti.

Vienas iš dažniausiai kuriamų verslų siekiant uždirbti pasyvias pajamas ateityje yra elektroninė parduotuvė ir prekyba. Nereikia net sakyti, kad šiais laikais sukurti elektroninę parduotuvę bei surasti produkto tiekėjus nėra taip sudėtinga. Didžiausias iššūkis prasideda kuomet reikia rasti pirkėjus.

Tačiau kuomet prasideda aktyvūs pirkimai ir atsiranda platus klientų ratas, šis verslas gali tapti puikiu pasyvių pajamų šaltiniu.

Esame šiek tiek plačiau apie tai aprašę kitame mūsų straipsnyje.

Shopify mokymai

Apibendrinimas – Ką Pasirinkti?

Šiame straipsnyje pateikėme 8 skirtingus variantus kaip galite pamėginti pradėti uždirbti stabilias pasyvias pajamas.

Taigi, ką pasirinkti priklauso tik nuo jūsų pačių bei finansinių galimybių:

1. „Copy – Trading“ jeigu turite atsidėję apie 200 eurų arba daugiau ir norėtumėt pamėginti gauti pasyvias pajamas, kodėl nepabandžius kopijuoti kitus prekiautojus rinkose?

2. Bondora.com siūlo puikias sąlygas žmonėms, kurie negali leisti sau investuoti didelius pinigus, tačiau nori pradėti gauti stabilias pasyvias pajamas.

Ši platforma yra mūsų pasirinkimas dėl investicinio saugumo, puikių palūkanų normų bei galimybės investuoti net nuo minimalios 1 euro sumos.

3. Prekyba ir Investavimas į Akcijas – šis būdas yra atitikmuo jau prieš tai minėtam „Copy – Trading“ metodui. Skirtumas tas, kad veiksmus ir prekybinius sprendimus priimsite patys. Tokiu būdu rekomenduojami neužsiimti aktyvia prekyba, bet geriau investuoti į sparčiai augančias įmonių akcijas, kurios išmoka dividendus arba žaliavas.

4. Nekilnojamas Turtas ir jo nuoma yra vienas geriausių pasyvių pajamų šaltinių bet kuriuo laikotarpiu. Esminis dalykas, kad pradinė investicija yra išties nemaža.

5. Populiarių Daiktų Nuoma – Viena saugiausių investicijų žmonėms, kurie nenori prasidėti su investicijomis prekybos platformose. Taip pat šis būdas nereikalauja didelių finansinių investicijų, tad yra puikus būdas gauti pasyvias pajamas daugumai žmonių.

6. Knygos Pardavimai – Jeigu manote, kad esate kūrybingas, puiki idėja Jums. Tiesa, labiau naudinga būtų orientuotis į užsienio rinką, idealiausiu atveju – JAV.

7. Fotografavimas ir Nuotraukų Pardavimai – Jeigu turite hobį fotografavimui, pamėginti parduoti savo nuotraukas ir gauti už tai nuolatines pasyvias pajamas. Tiesa, verta paminėti, kad šiai idėjai reikia geros kameros, kadangi jeigu tikitės parduoti savo nuotraukas – jos turi būti itin aukštos kokybės.

8. Automatizuotas Verslas – Mūsų pavyzdyje pateikėme automatinę automobilių plovyklą. Tačiau, jeigu gerai pagalvosite, galite rasti ir daugiau panašaus stiliaus pasyvias pajamas generuojančių verslo idėjų: užkandžių arba kavos aparatai būtų geras pavyzdys.

Mums įdomi jūsų nuomonė:

Ar mėginote bent vieną iš šių būdų, o gal kitaip uždirbate pasyvias pajamas?

Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

Šis straipsnis buvo paskelbtas bendradarbiaujant su Bondora.com

Mes neskatiname jūsų pirkti ar investuoti. Straipsnis yra tik subjektyvi nuomonė, tad priimdami bet kokį finansinį sprendimą – pasitarkite su finansų ar investavimo specialistu.

Rekomenduojame perskaityti:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas / patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Populiariausi
Inline Feedbacks
View all comments
Adomas
Adomas
1 metai prieš

Turėjau atsidėjęs apie 400 eurų papildomoms investicijoms. Nusprendžiau pamėginti Copy-Trading metodą. Atrodo nėra sunki platforma naudotis, palauksiu ir stebėsiu kaip kinta investicija.

Vilius O
Vilius O
1 metai prieš

Copy Trading meginau anksciau, tad visi kurie bandys – siulyciau labai atkreipti demesi i prekiautojus, kuriuos “followinsit”. Uzdirbti galima, bet nerekomenduoju naudoti daugiau nei 400-500 euru. Asmeniskai su didesniu kapitalus labiau patinka Bondora.

Lukas
Lukas
1 mėnesis prieš

Copy trading bijociau bandyti (Etoro prekiauju pagal savo strategija). Bondoros go & growth 6.75 proc. (pries GPM) graza atrodo mazoka, mano data analysis rodo, kad finbee ir savy galima pasiekti didesne (9-10 proc. po GPM) graza (aisku, sunku isisavinti, bet pvz., savy per menesi automatiskai pagaunu bent 3 norimos konfiguracijos paskolas, tai pvz., 25 eur * 3 paskolos * 12 menesiu, jau kazkoks portfelis ir gaunasi). O Bondora kazkiek meluoja su statistika, nudegiau, bet gal dar issuksiu su minimaliu pliusu. pasirinkau “most popular portfolio manager”, tai dashboard po kokiu 3 metų rodo “net profit” 1878 eur, “overdue principal” 557.68 eur,… Read more »

Copyright © 2021. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt