Kas yra Pasyvios Pajamos? TOP 10 Būdų 2023! - Kaip-uzsidirbti.lt

Pasyvios Pajamos ir TOP 10 Būdų Pamėginti Uždirbti!

Pasyvios pajamosAr esate kada nors girdėję finansinį terminą – pasyvios pajamos?

Daugybė žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje svajoja apie nesuvaržytą dienos grafiką, laisvę bei stabilias ir užtikrinančias gero pragyvenimo lygį pasyvias pajamas.

Iš esmės, pasyviomis pajamomis gali būti laikoma sėkmingai sukurtas ir funkcionuojantis verslas, investicijos įvairiose finansų ir prekybos rinkose, suteiktos paskolos su palūkanomis, nekilnojamojo turto nuoma ir panašiai.

Šiame straipsnyje apžvelgsime kas yra pasyvios pajamos, kokia jų nauda, vertė ir ką daryti bei kokiais būdais galite pamėginti uždirbti gauti pasyvias pajamas.

Kas yra Pasyvios Pajamos?

Pasyvios pajamos – tai pajamų šaltinis, kuris yra gaunamas esamuoju momentu neatliekant tam tikro nustatyto darbo už paskirtą įkainį.

Paprastai kalbant, pasyviomis pajamomis gali būti įvardijami pinigai, kurie yra uždirbami neparduodant savo laiko.

Pasyvių Pajamų Vertė

Remiantis statistiniais duomenimis, Lietuvoje vidutinis atlyginimas į rankas per mėnesį siekia apie 1012 eurų, o minimalus atlyginimas tik apie 633 Eur į rankas.

Daugumai žmonių tai yra esminiai pinigai pragyvenimui ir savęs bei šeimos išlaikymui.

Tačiau tikriausiai niekas nesupyktų per mėnesį prie algos prisidėti papildomai, tiesa?

Iš esmės žmogus gaudamas pasyvias pajamas, dauguma atveju, pasijaučia laisvas ir nepriklausomas nuo darbdavio, sumažina patiriamos įtampos lygį dėl turimų finansinių įsipareigojimų.

Taip yra, nes net kritiniu metu žmogus turės bent kelis papildomus pajamų šaltinius, kurie pridės dar daugiau užtikrintumo ir laisvės gyvenime siekiant naujų tikslų!

Ar Reikia Didelių Pradinių Investicijų?

Kas yra Pasyvios Pajamos?Iš esmės pasyvios pajamos gali būti grupuojamos į kelis sektorius, kurioms reikia didesnių investicijų, arba kurioms užtenka pirminės 100-200 eurų investicijos siekiant gauti pastovią grąžą kiekvieną mėnesį!

Tad mitas, kad norint gauti pastovias pasyvias pajamas reikia turėti didelį investicinį kapitalą yra ne itin teisingas.

Be jokios abejonės, grąža visuomet priklauso nuo investicijų dydžio, tačiau viskas daugumoje atvejų prasideda nuo mažų investavimo sumų.

Atminkite:

Laikas - Pinigai!
Vienas svarbiausių kriterijų, kuris užtikrintų stabilias pasyvias pajamas – laikas!

Nepaisant to, kurioje srityje investuosite ir iš ko uždirbsite pasyvias pajamas – turi praeiti bent 1 mėnesis, kad gautumėte pirmąjį uždarbį – pasyvias pajamas į savo kišenę.

Taigi, norint gauti, kad ir minimalias. pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį, jums dažniausiai gali užtekti 100-200 eurų pradinės investicijos, kuri toliau kiekvieną mėnesį generuotų jums pastovią grąžą.

Negana to, jūs savo pradinės investicijos taip pat niekur neprarandate – visada galite ją susigrąžinti, nesvarbu ar tai būtų nekilnojamas turtas, bet kokio pobūdžio investicijos ar nuosavas verslas.

Pereikime prie svarbiausio:

Jeigu jus sudomino pasyvios pajamos – pateikiame jums 10 būdų kaip galite pamėginti pradėti uždirbti pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį neskiriant itin daug laiko!

TOP 10 Pasyvių Pajamų Šaltiniai:

Mes nesame finansų ar investicijų konsultantai. Šie aprašyti būdai yra visiškai subjektyvi mūsų nuomonė.

1. Pasyvi Prekyba – „Copy – Trading“

Pasyvių pajamų metodai

Tai nėra sugalvotas mūsų rašytojų sugalvotas metodas gauti pasyvias pajamas.

Su šiuo metodu galite susipažinti įvairiuose forumuose arba bendraujant su prekybininkais / investuotojais.

Tačiau, mes savo tinklalapyje pasistengėme jį aprašyti visu 100% įvardijant visus esminius žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint pradėti prekyba “Copy-Trading” principu.

Šis metodas yra itin populiarius kadangi tinka tiek naujokams tiek ir patyrusiems prekiautojams.

Be to, kaip ir pridera pasyvioms pajamoms – nereikalauja daugybės papildomų valandų darbo.

„Copy – Trading“ metodo esmė yra automatizuotas pasirinktų prekiautojų rinkose žingsnių ir prekybos kopijavimas realiu laiku su pasirinkta asmenine pinigų suma!

Paprastai kalbant jūs galite investuoti nuo 200 dolerių (apie 160 eurų) ir kopijuoti jums patikusio prekiautojo investicinį / prekybinį profilį (CFD prekyba, gamtiniai ištekliai, akcijos ir kt.) atsižvelgiant į prekiautojo profilio ir paskyros įvairius rodiklius (prekybinis portfelio sudėtis, prekybos laikotarpis, pelnas ar nuostolis per tam tikrą laiką).

Ką tai reiškia?

Šis metodas yra grindžiamas automatizuota sistema, kuri atlieka identiškus veiksmus jūsų paskyroje kaip ir prekiautojas, kurį kopijuojate.

Tai reiškia, kad jūsų rezultatai yra identiški pagal jūsų kopijuojamą prekiautoją, tik akivaizdu, kad portfelio suma gali skirtis. Kitaip tariant, jūsų galutinis rezultatas % pelnas/nuostolis priklauso nuo prekiautojo, kurį kopijuojate.

Prieš kopijuojant bet kokį prekybininką galite peržiūrėti jo praeities rezultatus, o tai palengvina pasirinkimą. Tačiau praeities rezultatai nėra būsimų rezultatų rodikilis – atminkite tai! Taip pat ir tai, kad prekyba ir investavimas rinkose yra rizikinga finansiškai veikla.

Jeigu domina šis būdas, siūlome perskaityti detalų gidą (meniu juostoje viršuje pasirenkame Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams), kuriame rasite visą informaciją nuo A iki Z kaip galite naudotis minėtu „Copy-Trading“ metodu.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

2. Investavimas į Paskolas

Vienas populiariausių pasyvių pajamų šaltinių visame pasaulyje, tiek fizinių tiek ir juridinių asmenų tarpe, yra skolinimas ir paskolų suteikimas.

Natūralu, kad skolintojas visada tikisi uždirbti iš gaunamų palūkanų, tačiau dauguma asmenų nesiryžta pradėti šios veiklos dėl vyraujančios rizikos, kad paskola gali būti negrąžinta, o skolininkas taps nepasiekiamas.

Tad jeigu jus domina investavimas į paskolas ir gaunama palūkanų grąža – galite pasirinkti, investuosite į paskolas žmonėms, verslo plėtrai ar nekilnojamojo turto projektų vystimui.

Trumpai apžvelgsime jus šiuos variantus bei nuo ko galite pradėti:

Paskolos Nekilnojamojo Turto bei Verslo Vystymui

Pasyvios pajamos, investavimas į NT

Jeigu planuojate ir ieškote būdų kaip galite gauti pasyvias pajamas ir nesate tikri ar norite investuoti į dividendus mokančias įmonių akcijas, o galbūt kaip tik norite diversifikuoti savo pasirinkimus – tuomet paskolos į NT bei verslo projektų vystimą gali būti jus dominantis pasirinkimas.

Viena iš tinkamiausių vietų investuoti į tokias paskolas ir projektus bei gauti pasyvias pajamas ateityje yra NordStreet.

Tai Lietuvių sukurta platforma, kurios veiklą prižiūri Lietuvos Bankas ir yra skirta būtent galimybei suteikti pasirinktą sumos dydį kaip paskolą įmonėms kurios vysto nekilnojamo turto projekto arba verslui, kuris siekia plėsti savo veiklą.

NordStreet atidžiai atrenka ir įvertinta visus paskolų pasiūlymus bei pateikia jums visą reikalingą informaciją apie paskolos suteikimo sąlygas.

 • Kokios yra planuojamos metinės palūkanos;
 • Kiek šiuo metu yra investuotojų jūsų pasirinktame projekte;
 • Kokia yra nustatyta rizikos grupė;
 • Kuriam laikotarpiui yra suteikiama paskola;
 • Bei visa kita reikalinga informaciją reikalinga jūsų sprendimui priimti (sąlygos, gavėjas, dokumentai ir kt. )

Platformos valdymas yra vienas lengviausių šioje rinkoje, tad problemų jums neturėtų iškilti.

Svarbu paminėti ir tai, kad minimali investicijos suma – 100 eurų, o vidutinė grąžą 12.6%.

Geriausia dalis:

Visiems, kurie domisi ir planuoja gauti pasyvias pajamas iš paskolų suteikimo – NORDSTREET siūlo paskatinimą ir papildom1 premiją:

 APIE PREMIJĄ 

Užsiregistravus per žemiau esančią nuorodą, visiems, kurie investuos 100 eurų arba daugiau – platforma išmokės papildomą 15 eurų premiją!

Premija išmokama investavusiems į pirminės rinkos projektus per pirmąsias 30 dienų nuo registracijos. Premijos išmokamos 15-19 mėnesio dienomis.

Paskolos Žmonėms

Ką manote jeigu galėtumėte paskolinti neribotą pinigų sumą nuo 1 iki tiek eurų, kiek jums leidžia jūsų kišenė su standartiškai vidutinėmis 6.75% ar net didesnėmis metinėmis palūkanomis?

Bondora Registracija

Iš esmės šią paslaugą siūlo Bondora.com. Ši platforma suteikia puikias galimybes tapti investuotoju ir uždirbti stabiliai gaunamas pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį.

Be to, jeigu registruositės dabar, papildomai gausite ir 5 eurus dovanų savo pirmajai investicijai!

Kaip tai veikia?

Šioje platformoje turėsite galimybę pasirinkti pinigų sumą, kurią norite investuoti į paskolų teikimą, bei iš karto tuo pačiu momentu galėsite pažiūrėti bei įverinti automatiškai apskaičiuotą grąžą pasirinktu laikotarpiu.

Ši platforma yra žavi itin paprastu ir lengvu valdymu, kas itin yra aktualu nepatyrusiems vartotojams.

Be to:

Ši platforma turi net 23 skirtingas administracines kalbas, tarp kurių yra ir lietuvių kalba, tad jums tikrai nekils problemų administruojant ir valdant savo investicijas.

Bondora kalbos

 4 Investavimo Pasirinkimai: 

Vienas esminių šios investavimo į paskolas platformos privalumų – funkcionalumas:

Kiekvienas vartotojas, kuris nuspręs pasinaudoti šiuo metodu uždirbti pasyvias pajamas, galės rinktis iš 4 esminių investavimo būdų platformoje.

Trumpai apie juos:

1. Savarankiškos Investicijos

Šis metodas leis jums savarankiškai pasirinkti investicijos apimtis, dydį, laikotarpį ir net atsižvelgiant į preliminarius strategijos rodiklius gauti sąlyginai didesnę grąžą.

Tačiau visi investiciniai paskolų sprendimai bus priimami jūsų.

2. Go & Grow Metodas – Mažiausia Rizika ir net 6.75% metinė grąža

Šis metodas yra itin paprastas, tad jeigu nesate patyręs vilkas investavimo srityje, o jus itin domina pasyvios pajamos – tai galimai yra ko jūs ir ieškote!

Investavimo suma nėra apibrėžta, tad kaip ir minėjome, galite pradėti investuoti net ir nuo kelių eurų.

Be to, net ir minimali investicija yra puikus būdas susipažinti su platformos valdymu bei funkcionalumu. Dauguma vartotojų pradėję nuo minimalių investicijų šiuo metu gauna optimalią grąžą kiekvieną mėnesį.

Šio metodo esmė ir privalumas, kad visos investicijos yra diversifikuojamos ir paskirstomos po itin mažos rizikos klientus.

Negana to:

Savo pradinę investicinę sumą + gautą grąžą per investavimo periodą galite nusiimti bet kuriuo metu!

3. Portfolio Manager Metodas – Galimybė Pasirinkti Rizikos Lygį Pačiam!

Manote, kad 6.75% metinė grąža yra maža pasyvių pajamų dalis?

Štai jums dar vienas pasiūlymas:

„Portfolio Manager“ metodas taip pat visus investavimo veiksmus atlieka automatiškai, tačiau skirtumas tas, kad jūs galite pasirinkti ir nustatyti rizikos lygį su automatiškai apskaičiuojama grąžą per pasirinktą laiko tarpą!

Mažiausia investavimo suma pasirinkus šį metodą yra 5 eurai, tačiau pasirinkus didelį rizikos lygį galima taip pat neblogai uždirbti!

Tačiau didelė rizika nėra tikslingas kelias siekiant uždirbti pasyvias pajamas, tiesa?

4. „Portfolio Pro“ – Investavimo Įrankis Patyrusiems

Paskutinis šios platformos siūlomas įrankis yra „Portfolio Pro“, kurio pagrindinė funkcija ir esmė yra suteikti tikslinį pasirinkimą investuotojams, kurie turi tikslią savo investicinio portfelio viziją.

Šis metodas leidžia rinktis iš 3 galimų variantų:

Konservatyvaus portfelio – vidutinė metinė grąža 5.76% – 13.76%

Balansuoto portfelio – vidutinė metinė grąža 8.4% – 16.4%

Progresyvaus portfelio – vidutinė metinė grąžą 18.56%

Be to, šis „Portfolio Pro“ metodas taip pat leidžia pasirinkti į kurias šalis jūs galite paskirstyti savo investicijas bei nustatyti paskolos laiko tarpą ir apskaičiuoti planuojamą grąžą.

Iš esmės Bondora.com platforma yra puikus būdas pradėti uždirbti pastovias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį su itin mažomis pradinėmis investicijomis.

Platformos valdymas yra itin paprastas, tad jeigu dvejojate ar verta pradėti, galite drąsiai užsiregistruoti ir pamėginti įsivertinti veikimą ir funkcionalumą asmeniškai.

*Jūsų kapitalui kaip ir su bet kokia investicija kyla rizika, be to, investicijos nėra garantuotos. Pelnas siekia iki 6,75 %. Prieš nuspręsdami investuoti, peržiūrėkite rizikos pareiškimą arba, jei reikia, pasitarkite su finansų konsultantu.

3. Prekyba ir Investavimas

Prekyba ir Investavimas Dar vienas būdas pabandyti gauti stabilias pasyvias pajamas – savarankiška prekyba bei investavimas į akcijas ir kitus prekybinius instrumentus.

Šis metodas nuo prieš tai mūsų minėto „Copy – Trading“ skiriasi tuo, kad visus veiksmus atliksite patys.

Dauguma žmonių pasaulyje prekiauja ir investuoja į įvairius įmonių akcijų paketus bei žaliavas internetu. Dar didesne dalis žmonių norėtų pamėginti, tačiau nepasitiki savo jėgomis.

Būtent dėl šios priežasties publikavome strapsnį savo tinklapyje apie investavimą bei prekybą akcijomis arba, jeigu jums yra aktualu, ir CFD priemonėmis.

Tačiau visada norime pabrėžti, kad tiek CFD prekyba, tiek ir ilgalaikis investavimas yra finansiškai rizikinga veikla, tad prieš pradedant šią veiklą rekomenduojame detaliau susipažinti su veiksmais prekybos rinkose.

Na, o kalbant apie pasyvias pajamas, tikslesnis sprendimas būtų ne aktyvi prekyba tarp kainų skirtumų (CFD), o ilgalaikis investavimas į akcijas arba ETF fondus (pvz. S&P 500) su dažnesne peržiūra ir investicijų paskirstymu.

Jeigu nuspręsite investuoti į akcijas, galite papildomai pamėginti taip pat ieškoti įmonių, kurios moka kasmetinius dividendus, tokiu būdu gausite ir pasyvias pajamas prie turimos investicijos sumos.

Plačiau apie tai, kaip galite pradėti prekyba investiciniais instrumentais rasite meniu juostoje > Investavimas ir Prekyba > Akcijų Pirkimas.

4. Nekilnojamas Turtas ir Nuoma

Pasyvios pajamos - Nekilnojamasis turtasNereikia net sakyti, kad nuo senovės nekilnojamasis turtas buvo viena geriausių investicijų visame pasaulyje.

Kaip ir daug metų atgal, taip ir šiuo metu pasyvios pajamos nėra atskiriamos nuo nekilnojamojo turto įsigijimo ir ypač nuomos sandorių.

Tikriausiai šis punktas nieko ir nenustebino, bet nereikia net sakyti, kad nekilnojamasis turtas visą laiką buvo viena geriausių pasyvių pajamų formų.

Didžiausias minusas tas, kad nekilnojamasis turtas reikalauja itin daug lėšų ir dauguma žmonių tiesiog negali sau leisti tokios investicijos siekiant uždirbti pasyvias pajamas bei dairosi kitų variantų.

Tačiau:

Jeigu turite atliekamų ir nenaudojamų pinigų, kurie generuotų jums papildomus pinigų srautus – siūlytume pagalvoti apie nekilnojamo turto įsigijimą ir nuomą vietinėje rinkoje arba naudojantis “AirBnB” paslaugomis.

Natūralu, kad nekilnojamasis turtas yra vienas iš stabiliausių pasyvių pajamų būdų, tačiau ir brangiausių!

5. Populiarių Daiktų Nuoma

Daiktų nuoma pasyvios pajamosDaiktų nuoma tikriausiai daug kam iš skaitytojų gali skambėti per daug paprastai ir neužtikrintai kaip būdas gauti pasyvias pajamas, tiesa?

Duosime pavyzdį:

Įsivaizduokite, kad 2019 m. nusipirkote 10 elektrinių paspirtukų ir patalpinote skelbimą viename iš skelbimų portalų, kad juos nuomojate už sutartą kainą nustatytam laikotarpiui (nuo valandos iki savaitės).

Galite net įsivaizduoti koks buvo poreikis paspirtukų ir kiek žmonių juos nuomavo iš privačių asmenų 2019 m. nepaisant to, kad rinkoje buvo tokie žaidėjai kaip CityBee arba Bolt.

Geriausia dalis ta, kad po sėkmingo sezono jūs ne tik uždirbsite pasyvių pajamų iš nuomos, bet visą savo įrangą galėsite parduoti ir taip susigrąžinti dar 70-80% pirminės investicijos.

Esminė idėja:

Sekite naujienas ir kas populiarėja Lietuvoje, investuokite ir įsigykite šių daiktų bei pradėkite nuomoti.

Reikia dar pavyzdžių?

Karantino metu 2020-2021 m. žaidimų konsolės (PlayStation ir XBOX) buvo viena labiausiai ieškomų prekių skelbimuose, kurią žmonės nori išsinuomoti bent kelioms dienoms.

6. Knygos Pardavimai

Ši pasyvių pajamų idėja yra itin aktuali angliškai kalbantiems ir puikiai rašantiems žmonėms.

„Amazon“ yra ideali platforma patalpinti ir parduoti savo parašytą bei išleistą knygą.

Nereikia net sakyti, kad norėdami patys išleisti knygą, pirmiausia turėsite ją parašyti bei redaguoti, sukurti viršelį ir tada įkelti į tokią programą kaip „Amazon Kindle Direct Publishing“.

Vis dėlto nesitikėkite akimirkos sėkmės.

Norint tai paversti pasyvių pajamų srautu, reikės daug išankstinės rinkodaros.

Pasyvias pajamas generuojančo verslo idėja jums:

Jeigu manote, kad nesate pajėgus asmeniškai parašyti knygą, o ypač užsienio kalba, susiraskite rašytoją, kuris sutiks paversti jūsų idėją į knygą.

Tokio tipo paslaugos įprastai vadinasi „GhostWriting“.

7. Fotografavimas ir Nuotraukų Pardavimai

Ar kada galvojote iš kur tam tikri tinklalapiai ar net žurnalai gauna nuotraukas publikavimui?

Įprastai, jeigu tinklalapiai neturi savo fotografų, jie perka jas iš įvairių svetainių, kuriose galite parduoti savo nuotraukas ir jūs taip pat.

Jei jums patinka fotografuoti, galite pateikti savo nuotraukas į nuotraukų talpinimo svetaines ir gauti komisinį atlyginimą kaskart, kai kas nors įsigyja vieną iš jų.

Viena didžiausių platformų, kuriose parduodamos nuotraukų nuotraukos, yra „DepositPhotos“.

Paprastai kalbant, galite įkelti savo nuotraukas ir uždirbti pinigų, kai kas nors jas naudoja.

8. YouTube Kanalas

YouTube pasyvios pajamos

Gali kilti klausimas, kaip YouTube kanalas gali atnešti pasyvias pajamas jums?

Kalbant apie YouTube kanalą ir jo monetizaciją, pagrindinė sąlyga yra ta, kad siekiant gauti kiek įmanoma pastovias ir apčiuopiamas pasyvias pajamas, turinys YouTube kanale turėtų būti skirtas užsienio rinkai (anglų k.).

Pasak Vlogtribe.com, apie 100.000 peržiūrių YouTube kanale gali jums sugeneruoti preliminariai 2100 dolerių, suma gali skirtis nuo kanalo tematikos ir daug kitų faktorių.

Turint omenyje, kad turinys kuriamas anglų kalba, tai nėra neįmanoma, tiesa?

Be jokios abejonės, pradžioje reikės įdėti nemažai darbo, tačiau laikui bėgant ir didėjant turinio kiekiui bei prenumeratorių skaičiui – ši veikla gali atnešti pasyvias pajamas jums.

9. Tinklaraštis ar Naujienų Portalas

Jeigu turite sugebėjimų rašyti ir jaučiate, kad turite ką pasakyti auditorijai, visada galite sukurti ir asmeninį tinklaraštį.

Šios idėjos galutinis taškas yra tinklalapis, kuris generuoja aukštą lankytojų srautą, o papildomos reklamos turinyje jums gali stabiliai generuoti pasyvias pajamas.

Be jokios abejonės, kad jūsų tinklaraštis pradėtų jums nešti pasyvias pajamas, turėsite įdėti nemažai darbo starte.

Pradedant nuo tikslingų ir lankytojų srautą generuojančių temų pasirinkimų bei turinio išpildymo ir pabaigiant svetainės priežiūra ir administravimu.

Tačiau, kuomet turėsite stabilų lankytojų srautą ir tinklalapis pradės generuoti pajamas, kurios padengs jūsų išlaidas – nuo to laiko tai gali tapti jūsų pasyvių pajamų šaltiniu.

10. Investavimas į Verslą

Apie investicijas jau nemažai kalbėjome ir straipsnio pradžioje, tačiau šį 10-tuką pabaigsime su pasyviomis pajamomis, kurios yra uždirbamos iš investicijų į verslą.

Kalbant apie investavimą į verslą, tikriausiai net nereikia sakyti, kad tai yra ypatingai finansiškai rizikinga veikla, kadangi jūs investuojate tik į idėją, kuri galbūt atneš jums grąžą ateityje.

Reikia paminėti, kad įprastai net 9 iš 10 naujų verslų būna nesėkmingi, įprastai tokia statistika baugina dauguma investuoti susidomėjusių asmenų.

Žmonės, kurie ieško galimybės investuoti į verslą, dažnai vertina įvairius kriterijus:

 • Verslo idėją;
 • Bendrus interesus su verslo idėja;
 • Kokie žmonės sudaro komandą;
 • Ar komandos nariai yra investavę nuosavų lėšų;
 • Ar verslas jau pradėjęs veikti ir turi klientų;
 • ir dar daugiau…

Nereikia net sakyti, kad didžiausia grąža yra gaunama tuomet, kai verslas tampa sėkmingai listinguojamas akcijų biržoje ir investuotojai gali savo akcijų dalį parduotį su itin didelia grąža.

Tačiau, vyrauja ir investavimas į mažesnius bei vietinius verslus.

Tokiu būdu investuotojai nesiekia uždirbti itin didelių sumų, tačiau tapę tam tikros įmonės akcininkais bei įmonei dirbant pelningai, jie gali gauti grąžą dividendais metų pabaigoje.

Šis modelis gali būti tinkamai pritaikytas mažo bei vidutinio dydžio verslams Lietuvoje.

Internete paieškoję, tikrai galite rasti verslų ar verslo idėjų, kurios ieško investuotojų.

Nuosavas Verslas – Pasyvios Pajamos?

Daugumai gali kilti klausimas, o ar sukurtas verslas gali tapti pasyviomis pajamomis?

Mūsų nuomone:

Nereikia net sakyti, kad siekiant sukurti efektyvų verslą, kuris galėtų efektyviai dirbti pats iš savęs, daugumai gali prireikti daugybės didelio įdirbio metų, sėkmės ar net papildomų investicijų.

Klausiate ar verta skirti savo laiką?

Mes manome, kad žinoma! Nors verslą ir sunku pavadinti pasyviomis pajamomis, tačiau gera komanda už jūsų gali tai padėti jums pasiekti.

Vienas iš dažniausiai kuriamų verslų siekiant uždirbti pasyvias pajamas ateityje yra elektroninė parduotuvė ir prekyba.

Nereikia net sakyti, kad šiais laikais sukurti elektroninę parduotuvę bei surasti produkto tiekėjus nėra taip sudėtinga. Didžiausias iššūkis prasideda kuomet reikia rasti pirkėjus.

Tačiau kuomet prasideda aktyvūs pirkimai ir atsiranda platus klientų ratas, šis verslas gali tapti puikiu pasyvių pajamų šaltiniu.

Esame šiek tiek plačiau apie tai aprašę kitame mūsų straipsnyje.

Shopify mokymai

Apibendrinimas – Ką Pasirinkti?

Šiame straipsnyje pateikėme 10 skirtingų variantų kaip galite pamėginti pradėti uždirbti stabilias pasyvias pajamas.

Taigi, ką pasirinkti priklauso tik nuo jūsų pačių bei finansinių galimybių:

1. „Copy – Trading“  Vienas iš labiausiai rinziginų metodų, tačiau jeigu turite atsidėję apie 200 eurų arba daugiau ir norėtumėt pamėginti gauti pasyvias pajamas, galite pasidomėti šiuo metodu plačiau.

2. Bondora.com bei NORDSTREET siūlo geras sąlygas žmonėms, kurie negali leisti sau investuoti didelius pinigus, tačiau nori pradėti gauti stabilias pasyvias pajamas.

Šios platformos yra puikus pasirinkimas dėl bendro susipažinimo su P2P investavimu, puikių palūkanų normų bei galimybės investuoti net nuo minimalios sumos.

3. Prekyba ir Investavimas į Akcijas – šis būdas yra atitikmuo jau prieš tai minėtam „Copy – Trading“ metodui.

Skirtumas tas, kad veiksmus ir prekybinius sprendimus priimsite patys. Tokiu būdu rekomenduojama neužsiimti aktyvia prekyba, bet geriau investuoti į sparčiai augančių arba stabilių įmonių akcijas ilgalaikiu laikotarpiu, kurios išmoka dividendus.

4. Nekilnojamas Turtas ir jo nuoma yra vienas geriausių pasyvių pajamų šaltinių bet kuriuo laikotarpiu. Esminis dalykas, kad pradinė investicija yra išties nemaža.

5. Populiarių Daiktų Nuoma – Viena saugiausių investicijų žmonėms, kurie nenori prasidėti su investicijomis prekybos platformose. Taip pat šis būdas nereikalauja didelių finansinių investicijų (priklausomai nuo pasirinktų prekių), tad yra puikus būdas gauti pasyvias pajamas daugumai žmonių.

6. Knygos Pardavimai – Jeigu manote, kad esate kūrybingas, puiki idėja Jums. Tiesa, labiau naudinga būtų orientuotis į užsienio rinką, idealiausiu atveju – JAV.

7. Fotografavimas ir Nuotraukų Pardavimai – Jeigu turite hobį fotografavimui, pamėginti parduoti savo nuotraukas ir gauti už tai nuolatines pasyvias pajamas.

Tiesa, verta paminėti, kad šiai idėjai reikia geros foto kameros, kadangi jeigu tikitės parduoti savo nuotraukas – jos turi būti itin aukštos kokybės.

8. YouTube Kanalas – Jeigu esate kūrybingas žmogus ir turite ką pasakyti arba parodyti bei žinote ko auditorijai reikia – YouTube kanalas yra puiki vieta uždirbti pasyvias pajamas (pritaikoma užsienio rinkai).

9. Tinklaraštis – Jeigu mėgstate rašyti ir dalinti įvairia informacija internete, kodėl nesusikūrus asmeninio tinklaraščio? Auganti skaitytojų auditorija bei didelis tinklalapio lankomumas gali atnešti stabilias pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį.

10. Investavimas į Verslą – Raskite jums artimą ir patinkančią verslo idėją ar net veikiantį verslą ir pasikalbėkite su savininkais. Galbūt už tam tikrą papildomą investiciją iš jūsų, savininkai sutiks jums parduoti įmonės akcijų. Rezultate galėsite uždirbti pasyvių pajamų nesikišant į verslo valdymą (be jokios abejonės, su sąlyga, kad verslas bus pelningas).

Mums įdomi jūsų nuomonė:

Ar mėginote bent vieną iš šių būdų, o gal kitaip uždirbate pasyvias pajamas?

Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

Šis straipsnis buvo paskelbtas bendradarbiaujant su Bondora.com

Mes neskatiname jūsų pirkti ar investuoti bei neprisiimame jokios atsakomybės už jūsų rezultatus. Straipsnis yra tik subjektyvi nuomonė, tad priimdami bet kokį finansinį sprendimą – pasitarkite su finansų ar investavimo specialistu.

Rekomenduojame perskaityti:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas / patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Populiariausi
Inline Feedbacks
View all comments
Adomas
Adomas
3 metai prieš

Turėjau atsidėjęs apie 400 eurų papildomoms investicijoms. Nusprendžiau pamėginti Copy-Trading metodą. Atrodo nėra sunki platforma naudotis, palauksiu ir stebėsiu kaip kinta investicija.

Vilius O
Vilius O
3 metai prieš

Copy Trading meginau anksciau, tad visi kurie bandys – siulyciau labai atkreipti demesi i prekiautojus, kuriuos “followinsit”. Uzdirbti galima, bet nerekomenduoju naudoti daugiau nei 400-500 euru. Asmeniskai su didesniu kapitalus labiau patinka Bondora.

Lukas
Lukas
2 metai prieš

Copy trading bijociau bandyti (Etoro prekiauju pagal savo strategija). Bondoros go & growth 6.75 proc. (pries GPM) graza atrodo mazoka, mano data analysis rodo, kad finbee ir savy galima pasiekti didesne (9-10 proc. po GPM) graza (aisku, sunku isisavinti, bet pvz., savy per menesi automatiskai pagaunu bent 3 norimos konfiguracijos paskolas, tai pvz., 25 eur * 3 paskolos * 12 menesiu, jau kazkoks portfelis ir gaunasi). O Bondora kazkiek meluoja su statistika, nudegiau, bet gal dar issuksiu su minimaliu pliusu. pasirinkau “most popular portfolio manager”, tai dashboard po kokiu 3 metų rodo “net profit” 1878 eur, “overdue principal” 557.68 eur,… Read more »

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt