Pirmas Kreditas Nemokamai: TOP 3 Pasiūlymai! | Kaip-uzsidirbti.lt

Pirmas Kreditas Nemokamai: TOP 3 Pasiūlymai!

Pirmas kreditas nemokamaiTiems žmonėms, kurie ieško paskolos be palūkanų ar tam tikrų paskolos akcijų pasiūlymų iš greitųjų kreditų bendrovių internete, turime gerą naujieną – šiame straipsnyje apžvelgsime paskolas bei kreditus teikiančias bendroves, kurios suteiks jums pirmąjį kreditą nemokamai – be palūkanų!

Pirmas kreditas nemokamai suteikiamas paskolas teikiančių bendrovių asmenims, vadovaujantis sutarimu, kad paskola per nustatytą laiko tarpą bus išduota be įprastai nustatomos palūkanų normos.

Nemokamos paskolos išduodamos kredito bendrovių dėl vieno pagrindinio tikslo – pritraukti naujų klientų ratą.

Šis straipsnis yra tik rekomendacinio pobūdžio. Mes neskatiname jūsų skolintis. Atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Paskolos be Palūkanų: Ar Verta?

Visų pirma, reikia paminėti tai, kad paskolos be palūkanų dažniausiai yra išduodamos asmenims, kurie prieš tai niekada nėra ėmę greitojo kredito toje bendrovėje.

Tokiu atveju, kreditoriai (skolintojai) norėdami įtikti klientui, siūlo itin gerą pasiūlymą – suteikia pirmąjį kreditą visiškai nemokamai be jokių papildomų palūkanų.

Tai reiškia, kad sutarties pabaigoje jūs turėsite grąžinti kreditoriui lygiai tokia pat pinigų sumą kokią ir pasiskolinote.

Be jokios abejonės, dažniausiai neišvengsite sumokėti administracinį mokestį, kuris svyruoja priklausomai nuo bendrovės sutartyje numatų punktų apie 5-10 eurų (priklausomai nuo paskolos sumos).

Kyla natūralus klausimas: Ar verta?

Mes neturime bendro ir teisingo atsakymo.

  • Iš vienos pusės, greitieji kreditai gali uždėti finansinę kilpą asmeniui ant kaklo – ypač jeigu asmuo neturi stabilių mėnesinių pajamų, o tuomet prasideda dar didesnės problemos.
  • Iš kitos pusės, jeigu jums itin reik papildomų lėšų nenumatytoms išlaidoms ar investicijoms – nemokama paskola be palūkanų yra vienas iš tinkamų pasirinkimų, ypač jeigu gaunate stabilias mėnesines pajamas ir esate tikras, kad sugebėsite grąžinti skolą laiku.

Tačiau, visuomet atidžiai įvertinkite savo galimybes skolintis bei grąžinti paskolą laiku!

TOP 3 Kreditų Be Palūkanų Pasiūlymai

Šiuo metu rinkoje egzistuoja 3 kredito bendrovių pasiūlymai, kurie suteikia pirmąjį kreditą nemokamai.

Nenustebkite jeigu gausite nemokamo kredito patvirtinimą iš vienos bendrovės, o greitu metu atsiras dar daugiau kredito įstaigų, kurios į jūsų el. paštą atsiųs įvairius pasiūlymus su galimybės skolintis be palūkanų pirmąjį kartą.

Tokiu būdu greitųjų kreditų bendrovės siekia pritraukti naujų klientų pas save.

BendrovėSumaTerminasMėn. palūkanos 

SMS Pinigai Logo

iki 3000 €iki 4 mėn.0 %

SMS Credit Logo

iki 300 €iki 30 d.0 %

Credit24 Logo

iki 5 000 €iki 3 mėn.0 %

1. SMSPinigai.lt – Pirmas Kreditas iki 3000 Eurų NEMOKAMAI!

SMSPinigai - Pirmas Kreditas NemokamaiSMSPinigai.lt suteikia puikią galimybę pasiskolinti itin greitai tiems asmenims, kuriems trūksta papildomų pinigų čia ir dabar.

Ši bendrovė suteikia galimybę pirmąją paskolą iki 3000 eurų gauti visiškai nemokamai be jokių papildomų palūkanų.

Be to, pirmas nemokamas kreditas bus suteiktas iki 4 mėnesių laikotarpiui su galimybe jį pratęsti.

SMSPinigai.lt paraiškos forma yra itin paprasta, tad pildydami užklausą dėl paskolos neužtruksite ilgiau nei 10 minučių, o atsakymą gausite tik per 15 minučių nuo formos pateikimo.

Jeigu jūsų prašymas bus sėkmingai patvirtintas, paskolą gausite į savo sąskaitą dar tą pačią dieną.

Šis kreditorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško paskolos / kredito nemokamai vienomis geriausių sąlygų rinkoje.

2. SMSCredit.lt – Pirmas Greitas Kreditas per 15 min. NEMOKAMAI (iki 300 eurų)

SMSCredit.lt pirma paskola nemokamai

SMSCredit.lt bedrovė taip pat suteikia 100% nuolaidą pirmajam kreditui, tiesa šiek tiek mažesnei sumai. Tačiau esmė ta pati – skolinantis iš šios bendrovės pirmąjį kartą, jums nebus skaičiuojamos palūkanos per nustatytą laikotarpį taip pat.

Iš esmės, ši platforma jums gali būti puikus pagalbininkas prireikus mažos sumos apyvartinių lėšų itin greitai.

Viena geriausių naujienų yra tai, kad skolinantis iš šios įstaigos jums nereikia palikti jokio užstato.

Tad jeigu jums prireikė skubių pinigų neplanuotam pirkiniui ar tiesiog pritrūko pinigų padengti susikaupusias skolas, tačiau turite stabilias mėnesines pajamas – SMSCredit.lt gali padėti.

Kaip ir minėjau, atkreipkite dėmesį į tai, kad skolinantis pirmą kartą iš šio kreditoriaus dažnai būna paskiriamas 300 eurų paskolos limitas.

Patvirtinus paskolos prašymą, pinigus gausite iki 15 min. laikotarpyje. Paskolos dažnai būna suteikiamos 30 d. laikotarpiui, tačiau yra galimybė pratęsti paskolos grąžinimo terminą už papildomas sutarties sąlygas.

3. Credit24.lt – 90 Dienų NEMOKAMOS Paskolos Grąžinimo Garantija

Credit24 - Pirma paskola nemokamaiVisų pirma, reikia paminėti, kad Credit24.lt bendrovės sąlygos šiek tiek kitokios nei kitų bendrovių kurios suteikia pirmąjį kreditą be palūkanų.

Esminis skirtumas yra tai, kad ši bendrovė leidžia skolintis savo klientams nuo 100 iki 5000 eurų ir priima paskolų grąžinimą be palūkanų, jeigu ši yra atiduodama per 90 d.

Tai vienas geriausių pasiūlymų rinkoje šiuo metu, nes jums yra leidžiama skolintis didžiausią sumą – 5000 eurų iš visų šiame sąraše esančių bendrovių, o jeigu spėsite grąžinti per 90 d. nemokėsite jokių palūkanų. Ši paslauga yra vadinama “nemokamo išbandymo garantija”.

Jeigu visgi paskolos grąžinti per 90 d. nespėsite – mėnesinių palūkanų norma siekia tik 1.99 %.

Be to, Credit24.lt netaiko jokių papildomų sutarties ir paskolos administracinių mokesčių, tad pavyks sutaupyti ir šioje vietoje.

Nemokami Kreditai: Kur Paslaptis?

Nemokama paskolaDauguma žmonių ieško informacijos apie paskolas be palūkanų, nes nėra tikri ar tai tik dar vienas būdas apgauti klientus ar iš tiesų realus scenarijus ir teisybė?

Visų pirma – paskolos be palūkanų yra išduodamos.

Šią galimybę suteikia šiuo metu 3 mūsų išvardintos aukščiau bendrovės.

Nereikia slėpti, nemokamos paskolos pasiūlymas finansiškai nėra naudingas kredito bendrovėms einamuoju momentu, tačiau plečiantis greitųjų kreditų rinkai ir atsirandant vis daugiau konkurencijos, įmonės visais būdais siekia prisivilioti klientus pas save. Vienas iš tokių būdų suteikiamas pirmas kreditas nemokamai pirmiesiams klientams!

Juk nereikia net sakyti, kad dauguma žmonių vengia greitųjų kreditų, o įmonės tikėdamos, kad galbūt ateityje žmogui prireiks papildomo finansavimo, suteikia pirmąją paskolą visiškai nemokamai.

Kaip Gauti Pirmąjį Kreditą Nemokamai?

Visų pirma norint gauti pirmąjį kreditą be palūkanų, jums reikėtų nusistatyti kokio dydžio paskolos išties jums reikia.

Tuomet įvertinkite aukščiau minetų kreditorių pasiūlymus atsižvelgdami į tokius faktorius kaip:

  • Paskolos grąžinimo terminas;
  • Paskolos dydis;
  • Administracinis mokestis;
  • Papildomos sąlygos.

> Paskolos grąžinimo terminas

Įprastai kuomet kreditoriai suteikia skolintojui paskolą be palūkanų, kredito grąžinimo terminai gali svyruoti nuo 30 dienų iki 4-5 mėnesių. Tad jeigu dar nesate niekada skolinęsis pinigų iš greitųjų kreditų įstaigų – būtinai įsivertinkite paskolos atidavimo sąlygas ir galimybes per nustatytą laiko tarpą.

Jeigu paskola nebus grąžinta per nustatytą laiko tarpą – kreditoriai pradės skaičiuoti delspinigius, kurie išties yra dideli.

> Paskolos dydis

Pirmosios, nemokamai suteikiamos paskolos dydis dažniausiai taip pat svyruoja nuo 300 iki 5000 eurų – priklausomai nuo pasirinktos bendrovės.

Būtinai įsivertinkite kokia suma jums yra būtina trumpajam laikotarpiui, perskaitykite sutarties sąlygas, atsižvelkite į kitus minėtus punktus ir pasirinkite geriausią variantą jums.

> Administracinis mokestis

Prieš pildanti pirmosios paskolos prašymą bendrovėje būtinai išanalizuokite kokie yra taikomi administraciniai mokesčiai.

Administracinis mokestis – tai vienkartinis mokėjimas, kuris yra sumokamas kreditoriui už paskolos suteikimą ir dokumentų paruošimą.

Nors dauguma bendrovių ir nepriskiria administracinio pirmosioms paskoloms, tačiau vis tiek būtinai įsivertinkite šį veiksnį.

Įpastai administracinio mokesčio kainos svyruoja apie 5-10 eurų.

> Papildomos Sąlygos

Nereikia net sakyti, kad greitųjų kreditų bendrovės dažniausiai turi pasislėpusios visokių papildomų kabliukų, tad pildydami paraišką internetu paskutiniame žingsnyje būtinai išsamiai perskaitykite sutartį ir įsitikinkite, kad ten nėra jums nežinomų papildomų sąlygų, kurios gali pakenkti ateityje.

Jeigu nesate tikri dėl sutarties sąlygų, pasiskambinkite arba nuvykite tiesiai į bendrovės padalinį, ten mielai jums paaiškins visus iškilusius klausimus.

Skirkite šiek tiek laiko ir išsirinkite labiausiai tinkančią bendrovę jums.


Dažniausiai Užduodami Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra nemokama paskola?
Nemokama paskola yra kredito įstaigos suteikiami papildomi pinigai klientui su nustatyta 0% mėn. palūkanų norma. Tai reiškia, kad pasibaigus terminui, skolininkas turės grąžinti lygiai tokią pačią sumą, kokią pasiskolino iš kreditoriaus.
Ar yra pirmai paskolai yra taikomi sutarties mokesčiai?
Pirmajai paskolai gali būti taikomi sutarties ir paskolos administravimo mokesčiai, tačiau šią informaciją detaliau pateikia pats kreditorius paskolos sutartyje. Įprastai papildomi mokesčiai gali sudaryti iki 10 eur. bendroje sumoje.
Kuriam laiko tarpui galiu nemokamai pasiskolinti?
Pirmas nemokamas kreditas yra suteikiamas trumpam laikotarpiui. Įprastai tai priklauso nuo bendrovės, sutartys yra sudaromos nuo 30 dienų iki 4-5 mėnesių.
Kokią pinigų sumą galiu nemokamai pasiskolinti?
Paskolos suma priklauso nuo bendrovės, tačiau praktika rodo, kad suma svyruoja nuo 300 iki 5000 eurų.
Ar galima skolintis jeigu man 18 m.?

Paskolos greitųjų kreditų bendrovėse ir bankuose yra suteikiamos sulaukus pilnametystės, tačiau, kad tikrai gautumėte paskolą reikia turėti pastoviai gaunamas pajamas iš nuolatinės darbo vietos.

Jeigu neturite nuolatinės darbo vietos, tuomet yra dar papildomų reikalavimų, apie kuriuos galite perskaityti čia.

Kuo skiriasi standartinis skolinimosi procesas nuo nemokamos paskolos?
Abiejų tipų skolinimosi procesai veikia vienodai. Esminis skirtumas, kad pirmas nemokamas kreditas išduodamas naujiems klientams.
Kaip greitai galiu tikėtis gauti atsakymą dėl paskolos suteikimo?
Įprastai kreditorių bendrovės jums suteikia atsakymą dėl nemokamos paskolos per 15 minučių nuo prašymo pateikimo laiko.
Jeigu mano prašymas patvirtintas, kada galiu tikėtis gauti pinigus?
Praktika rodo, kad patvirtintus paskolos prašymą, pinigai į jūsų sąskaitą bus pervedami dar ta pačią dieną arba kitos dienos pirmoje pusėje – jeigu prašymas buvo užpildytas darbo dienos pabaigoje.

Nepamirškite – Skolinkitės Tik Tada Jeigu Galėsite Grąžinti!

Nereikia net sakyti, kad pirmojo nemokamo kredito pasiūlymas yra itin viliojantis, tiesa?

Toks paskolos tipas ypač naudingas jeigu reikia pasiskolinti nedidelę pinigų sumą trumpam laikotarpiui. Įprastai tokie pinigai dažniausiai yra naudojami prireikus greitų pinigų netikėtoms išlaidoms padengti.

Atminkite:

  • Nemokamos paskolos yra skirtos ir tinkamos jums jeigu įvertinus savo finansinę būklę žinote, kad tikrai galėsite grąžinti paskolą per trumpą laiko tarpą – 1 ar 2 mėnesius.
  • Jeigu abejojate savo galimybės grąžinti paskolą per šį laiko tarpą, įsivertinkite ir tai, kad paskola gali pabrangti bei prisidėti papildomi delspinigiai, tad nereikia net sakyti, kad nemokama paskola gali virsti į labai brangų malonumą ateityje.

Atkreipkite dėmesį, kad paskolų pasiūlymai nuo aprašytų gali skirtis. Atidžiai atsižvelkite į paskolos išdavimo sąlygas. Jeigu nuspręsite skolintis – darykite tai atidžiai ir atsakingai!

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.