Platinos Kaina Biržoje Šiandien | Kaip-Uzsidirbti.lt

Platinos Kaina Biržoje Šiandien

Kodas: PL=F

PLATINOS KAINA DABARPlatinos Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutines 30 d.

Platinos Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutinius 12 mėn.

Platinos Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutinius 5 m.

Platinos Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutinius 10 m.


Kokia yra Platinos Kaina Už Gramą?

Norint apskaičiuoti, kokia yra platinos kaina už gramą, reikia žinoti, kad uncija skaičiuojant platiną apytiksliai yra lygi = 31.10 g.

Taigi, norint gauti tikslesnę kainą už gramą platinos mums reikia: platinos kaina už unciją / 31.10 = platinos kaina už g.


Ar Platina Yra Pigesnė Nei Auksas?

Istoriškai platinos ir aukso kainos turėjo panašias rinkos tendencijas, o platina ir didesnę kainą. Tačiau nuo 2015 metų „Volkswagen“ dyzelino skandalo platinos kaina nusileidžia auksui.

Kodėl Platinos Kaina Nukrito?

Didžiausią platinos kaina buvo pasiekta 2008 m – $2,270. Tačiau, kaip pramoninio metalo, platinos kainą daugiausia lemia pasiūla ir paklausa.

2015 m. kilęs dyzelino skandalas paveikė platinos kainą, nes dyzelinių automobilių patrauklumas ir atitinkamai platininių automobilių paklausa sumažėjo.

Ar Platina Rūdija?

Ne, platina nerūdija. Platina yra grynas metalas, tai reiškia, kad jame nėra geležies, todėl negali rūdyti ar korozuoti, kai yra veikiamas vandens ar oro drėgmės.

Dėl unikalių fizinių platinos savybių ji yra itin vertinama kaip pramoninis metalas, o taip pat paklausi prekė tarp juvelyrų, kurie naudoja ją prabangiuose papuošaluose.

Rekomenduojame:

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt