Privatumo Politika | Kaip-uzsidirbti.lt

Privatumo Politika

Kaip-Uzsidirbti.lt neatsako ir neprisiima jokios atsakomybės už svetainėje esančios informacijos tikslumą bei teisingumą, taip pat už bet kokius sprendimus ar veiksmus, padarytus remiantis šia informacija. Šioje interneto svetainėje pateikta informacija yra autoriaus nuomonė, ir gali būti subjektyvi.


PRIVATUMO POLITIKA

Pirmiausia, norime pabrėžti, kad ši Svetainė (www.kaip-uzsidirbti.lt) nesiima jokių specialių priemonių savo lankytojų sekimui. Vis tik, naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis, kurios gali naudoja ar gali naudoti slapukus („cookies“) šioje Svetainėje.

Daugiau apie naudojamus slapukus galite paskaityti slapukų politikoje.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Tinklapyje stengiamės pateikti kuo tikslesnę bei objektyvesnę informaciją, tačiau negalime užtikrinti jos tikslumo, bei neatsakome už jokias pasekmes, kilusias naudojantis šioje Svetainėje (www.kaip-uzsidirbti.lt) esančia informacija, nepriklausomai nuo to, ar pateikta informacija buvo tiksli, ar apie ją buvo žinoma Svetainės autoriams. Nesuteikiame jokių garantijų dėl svetainėje esančios informacijos tikslumo bei naudojimo tinkamumo.

Svetainėje pateiktos rinkos, investicinių priemonių apžvalgos ar kiti su rinkomis bei įvykiai susiję straipsniai nėra rekomendacija pirkti, parduoti ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Neatsakome už jokius nuostolius, patirtus remiantis šioje Svetainėje esančia informacija.

Tinklapyje taip pat galite rasti su partnerystės programomis susijusių nuorodų. Pagrindinis šių nuorodų skirtumas yra, kad už apsilankymus ar naudojimasi tam tikra platformas gauname nustatytą % dalį komisinių, už kurios galime palaikyti tinklapio veiklą.

Svetainės lankytojas lankydamasis šioje svetainėje tuo patvirtina, jog nepriima ir nepriims jokių investicinių sprendimų remdamasis Svetainėje esančia informacija.

PARTNERYSTĖS PROGRAMOS NUORODOS

Dalyje publikuotų tinklapyje straipsnių yra naudojamos partnerystės programos nuorodos (affiliate links). Šios nuorodos nedaro jokios įtakos vartotojui, tačiau mūsų tinklapio administracija gauna nustatyta komisinį atlygį už apsilankymus ar registraciją – pirkimą tam tikros paslaugos ar produkto.

AUTORINĖS TEISĖS

Svetainėje (www.kaip-uzsidirbti.lt) publikuota informacija, įskaitant grafinius elementus bei tekstus yra yra Svetainės (www.kaip-uzsidirbti.lt) nuosavybė.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt