Binance Atsiliepimai 2024 + Apžvalga | Kaip-uzsidirbti.lt

Binance Atsiliepimai

Binance

 • Pagal sandorių vertę ir lankomumą pirmaujanti kriptovaliutių keitykla pasaulyje
 • Platus kriptovaliutų pasirinkimas
 • Pritaikyta naujokams
 • Prekyba NFT
 • Patogi mobilioji programėlė
 • Nedideli aptarnavimo mokesčiai
#1 Kriptovaliutų Keitykla
Apsilankyti

Bendroji Informacija

PavadinimasBinance
TinklapisBinance.com
Įkurta2017
Pagalba24/7 pagalba
KalbosAnglų, Lenkų, Turkų, Švedų, Rusų, Prancūzų, Portugalų, Slovėnų, Latvių, Ukrainiečių, Portugalų, Filipinų, Čekų, Ispanų, Rumunų, Kinų
Minimalus įnašas15 Eurų
Papildomai#1 Kriptovaliutų Keitykla
Nemokama registracija Yes
Išgryninimo mokestis$15
Pinigų įnešimasVisa, MasterCard, Bankinis pavedimas, Kriptovaliutos
Pinigų išėmimasVisa, MasterCard, Bankinis pavedimas, Kriptovaliutos, Binance Debit Card.
ProduktaiKriptovaliutos, NFT
Prieinama Lietuvoje Yes
Mobili versija Yes
Įvertinimas4.9

Privalumai

 • Itin gausus kriptovaliutių pasirinkimas
 • Nedideli aptarnavimo mokesčiai
 • Nesudėtingas valdymas
 • Daugiausiai sandorių per dieną fiksuojanti keitykla
 • Galimybė prekiauti NFT
 • Galimybė prekiauti su svertu
 • Patogi mobilioji programėlė

Trūkumai

 • Neturi DEMO paskyros

APIE BINANCE

„Binance” yra didžiausia pasaulyje internetinė kriptovaliutų birža/keitykla pagal prekybos apimtį. „Binance” taip pat yra viena populiariausių ir vis dar viena iš greičiausiai augančių kriptovaliutų keityklų internete.

Paprastai kalbant, „Binance” sutraukia daugiausiai kripto prekybos sandorių, o prie to prisideda ir daugiau nei solidus kriptovaliutų pasirinkimas (daugiau nei 400 skirtingų kriptovaliutų). Čia galite rasti nuo puikiai visiems žinomų Bitcoin ir Etherium, bei baigiant mažiau žinomomis kriptovaliutomis (tokens).

Buvęs generalinis direktorius (CEO) Changpeng Zhao įkūrė „Binance“ dar 2017 m., o jos pagrindinė lokacija buvo perkelta iš Kinijos į Maltą.

„Binance” įsitraukia kriptovaliutas į savo keityklą tik pagal labai griežtus kriterijus, o tai nurodo, kad daugumos naujų krypto projektų tikslas yra būtent būti listinguojamais šioje platformoje, kadangi jų valiuta tampa prieinama itin dideliam kiekių prekiautojų.

Binance atsiliepimai

REGISTRACIJA

Registracija platformoje yra itin nesudėtinga ir greita. Jums reikia supildyti tik turėti mob. telefono numerį arba el. paštą bei susikurti paskyrą pasirenkant norimą slaptažodį.

Pati registracija netruks ilgiau nei 10 minučių. Jeigu reikia pagalbos užsiregistruoti „Binance” – esame paruošę išsamų gidą ir instrukciją čia.

KRIPTOVALIUTŲ PASIRINKIMAS

Kaip ir minėjome, „Binance” yra laikoma viena saugiausių kriptovaliutų keityklų, kuri prekiautojams gali pasiūlyti daugiau nei 400 skirtingų pasirinkimų.

Taip pat „Binance” palaiko ir tiesioginį kriptovaliutų pirkimą iš pagrindinių, atsiskaitymuose naudojamų, valiutų: EUR, USD.

Reikia paminėti ir tai, kad ši platforma neseniai įsitraukė į paslaugų paketą ir NFT prekybą, tad jau dabar galite prekiauti ne tik kriptovaliutomis bet ir NFT.

NAUDOJIMASIS

„Binance” yra itin patogi platforma naudotis, kuri neturėtų sukelti problemų ir naujokams. Pirmieji kriptovaliutų įsigijimai gali būti atliekami tiesiogiai iš eurų arba dolerių, o toliau galite rinktis ar norite naudoti labiau skirtą prekybos įrankį pažengusiems ar paprastą konvertavimo metodą pagal esamą kriptovaliutių kursą.

Jeigu esate labiau susipažinęs su prekyba rinkose, tuomet „Binance” siūlo jums ir įvairius prekybinius įrankius – vienas iš įdomesnių įrankių yra „Trading Bots”, kuris siūlo įdiegti prekybos ir investavimo automatizavimo įrankius remiantis dirbtinio intelekto sprendimais pagal rinkos tendencijas.

Platforma turi ir kitų naudingų funkcijų:

 • Binance Pay – ši sistema leidžia vartotojams lengviau atlikti pervedimų operacijas tarp „Binance” vartotojų;
 • Binance Token Launch Platform – ši sistema leidžia keityklos viduje naudotis „stake” – tai yra būdas užsidirbti naujų į rinką ateinančių projektų žetonų už tam tikrų kriptovaliutų laikymą platformoje.
 • Binance Loans – ši sistema leis jums suteikti paskolą keitykloje kriptovaliutomis už numatytą palūkanų normą.

Apie tai, kaip galite atlikti sandorius „Binance” platformoje gali perskaityti jau prieš tai mūsų minėtame straipsnyje > investavimas į kriptovaliutas.

MOBILIOJI VERSIJA

Mobili versija yra puikiai sukurta ir pritaikyta visiems vartotojams be didesnių trūkumų. Be jokios abejonės, jeigu mėgstate atlikti greitus sandorius ir telkiate dėmesį į dieninę prekybą – tuomet reikėtų likti prie WEB versijos. Programėle gali naudotis tiek iOS, tiek Android vartotojai. Puikiai tinka atlikti greitus sandorius bei patikrinti turimą balansą.

Tad jeigu nusprendėte naudotis „Binance” platforma, rekomenduojame išmėginti ir mobiliąją aplikaciją.

MINIMALUS PRADINIS ĮNAŠAS

 • Minimalus depozitas įnešant pinigus į platformą kortele – 15 eurų.
 • Jeigu pavedimas atliekamas banku – 1 euras.

PINIGŲ IŠĖMIMAS

 • Pinigų išgryninimas į kortelę – 1% nuo sumos.
 • Pinigų išgryninimas į banką – 5 eurai + 0.5% nuo sumos.

Taip pat naudojantis „Binance” sistema galite nesunkiai persivesti turimas kriptovaliutas į kitą keitykla arba į jūsų turimą piniginę paprastai ir greitai (mokesčiai priklauso nuo tinklo ir kriptovaliutos).

PAPILDOMI MOKESČIAI

„Binance” prekybos mokesčiai yra vieni mažiausių ką siūlo kriptovaliutų keityklos. Reikia paminėti, kad prekybos mokesčiai skirstomi į skirtingus lygius pagal prekybos kiekį.

Tarkime esate mažiausio lygio prekiautojas platformoje, tuomet jūsų mokesčiai svyruoja apie 0.075% per sandorį.

ATSILIEPIMAI

Dauguma „Binance” atsiliepimų kripto pasaulyje yra teigiami. Tačiau kiekvienas žmogus, kuris domisi kriptovaliutomis ir jų prekyba galutinį sprendimą priima asmeniškai.

Dauguma „Binance” vartotojų yra itin patenkinti lengvai suprantamu platformus funkcionalumu, itin dideliu kriptovaliutų pasirinkimu, greitomis tranzakcijomis, įskaitant ir pinigų įnešimus, išgryninimus.

Taip pat turintys „Binance” Coin ar BUSD vartotojai gali atlikti nemažai papildomų sandorių juos perkeliant į PancakeSwap keityklą ir įsigijant mažiau žinomų spekuliacinių arba naujo projektų monetų (crypto coin), kurios nėra listinguojamos kitose pagrindinėse keityklose.

„Binance” yra patraukli ir dėl to, kad vartotojams siūlo ne tik prekybą kriptovaliutomis, bet ir daugybe kitų privalumų pačioje platformoje:

 • Elektroninių parduotuvių pasirinkimą, kuriose galite atsiskaityti kriptovaliutomis;
 • Galimybę kasti kriptovaliutas;
 • NFT prekybą.

Didžiausia problema, mūsų nuomone, yra tai, kad klientų aptarnavimas neturi live (gyvo pokalbio) funkcijos  ir kilus kokiam klausimui ar esant poreikiui spręsti problemą greitai, teks palaukti atsakymo el. paštu arba turėsite susisiekti su pagalbos skyriumi per x.com platformą.

Taip pat, lyginant su vienu iš pagrindinių konkurentų šiuo metu „ByBit” – „Binance” nebeteikia savo vartotojams galimybės užsisakyti ir naudotis mokėjimų kortele.

Vis dėl to, iki šios dienos „Binance” liekas vienas pirmųjų pasirinkimų daugybei žmonių, kurie planuoja ir ruošiasi investuoti į kriptovaliutas.

ĮVERTINIMAS

Platformos valdymas5/5
Paskyros atidarymas5/5
Platformos mokesčiai4.8/5
Pinigų įnešimas ir išmokėjimas4.8/5
Klientų aptarnavimas4.4/5
Kriptovaliutų pasirinkimas4.9/5

Nepamirškite komentaruose pasidalinti savo patirtimi, gal jis bus naudinga mūsų skaitytojams!


Atsakomybės apribojimas: Mūsų tinklalapyje skelbiama informacija yra tik apžvalginio pobūdžio, mes nesame finansinis ar investicinis patarėjas. Ši platformos apžvalga nėra tikslinė rekomendacija jums.

Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija nėra ir negali būti tiksli 100% einamuoju laikotarpiu ir gali keistis. Prieš priimant investavimo sprendimą įsitikinkite, kad suprantate riziką. Valdykite savo finansus atsakingai!

Apsilankyti

17 Responses to “Binance Atsiliepimai”

 1. Sveiki,norečiau persivesti eurus iš Binance į Swedbanka,bet vis man delsia,vis prašo pirkti ,nes tipo išvedimui reikia ,kaip ir išvedė ,vis laukiu,jau suma susikaupė,kur gauti pagalbą tel.Ar tai normalu.Norėčiau užbaigti ir naikinti sąskaitą.

  1. Sveiki,
   Wallet > Fiat and Spot > Withdraw > Withdraw Fiat (viršuje dešinėje pusėje) ir ten užpildykite info. Turėtų per kelias dienas pervesti. Plačiau: https://www.binance.com/en/support/faq/how-to-withdraw-from-binance-via-bank-transfer-bbk-24a724d1af5c4f4086c1d5f921802ec8

   Alternatyva yra nusipirkti vienos iš pagrindinių kriptovaliutos > ją persivesti į kitą TOP keityklą (Pvz. Crypto.com ar kt.) ir iš jos padaryti išgryninimą į banką.

   O jeigu jau išvedė pinigus, tuomet reikia luktelti kol suvaiksčios ir bankas patvirtins.

 2. Sveik. Isidejau depozita, bet nerodo binance programėleje, gal galite pasižiūrėt. Per kiek laiko suvaiksto pinigai į binance piniginę.

  1. Sveiki, kaip matote – mes nesame “Binance” ir tokių teisių neturime. Įsitikinkite, kad viskas padarėte teisingai ir jeigu praėjus nurodytam terminui įnašas nepasėkė jūsų, rekomenduojame tiesiogiai kreiptis į keityklą. Įnašas atvaizduojamas > Wallet > Overview > Fiat and Spot.

 3. Turėkit žmonės kantrybės, jeigu rašo 1-3 darbo dienas, tiek ir bus. Jeigu kortele darai pinigų įnešimą – patvirtina per kelias minutes.

 4. Sveiki! Kokius tiksliai dokumentus reikia ikelti į binance, kad jie patvirtintu tapatybe? Kiek bandau vis atšaukia. Pradėjau skaityti interneta, bet radau daug straipsniu, kad Lietuvoje jis nelegalus. Gal galit pakomentuoti? Ačiū

 5. Į Binance saskaita kurioje yra pinigai, buvo daromos transakcijos, bet ju nematyti ten. Ar galima viska kazkaip susieti su sąskaitos turėtojo vardu ir pavarde?
  Dar klausimas: ir norint is Binance išvesti lėšas, gali Binance prašyti pervesti 10% nuo turimos sumos, kad rodyti kad tai tavo lėšos?
  Dėkui

 6. Sveiki,
  Pervedziau depozita is MetaMask i Binance, MetaMask rodo sekmingai pervestas, bet i Binance depozitas neatejes. Pavedimas darytas pries 2 dienas. Per kiek laiko iprastai turetu pasiekti depozitas Binance?
  Aciu

 7. Labas ar binance gali prašyti apmokėti už vykdoma tranzakcija, jo saugumą ir tt ir kaip jiem parasyti į kokį elektroninį laišką .

  1. Wallet > Fiant & Spot (Deposit & Withdraw) > Withdraw (viršuje) > Select Currency (parduokite pirmiausiai kriptovaliutas) > EUR > Vienas iš metodų: Bank Transfer (Sepa) arba Bank Card (Visa)

Rašyti komentarą

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt