Freedom24 Atsiliepimai + Apžvalga | Kaip-uzsidirbti.lt

Freedom24 Atsiliepimai

Freedom24

 • Greita registracija
 • Nėra nustatyto minimalaus įnašo
 • Daugiau nei 1 000 000 investicinių instrumentų pasirinkimų
 • Pateikiamos investavimo idėjos
 • Patogus valdymas
 • Galimybė prekiauti ar investuoti į Opcionus
 • 30 d. nėra taikomi komisiniai investavimo mokesčiai
 • D sąskaita - kaupianti 3% per metus
 • Nemokami investavimo kursai pradedantiesiams
 • Specialiai nariams pateikiama savaitinė rinkos apžvalga su idėjomis kur investuoti
Nemokamos Investavimo Idėjos Vartotojams
Apsilankyti

Bendroji Informacija

PavadinimasFreedom24
TinklapisFreedom24.com
Įkurta2008
PagalbaEl. paštas, Gyvo pokalbio funkcija, WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook
KalbosLietuvių, Estų, Portugalų, Graikų, Italų, Anglų, Vokiečių, Kazachų, Rumunų, Prancūzų, Čekų, Ispanų, Rusų, Ukrainiečių, Lenkų, Olandų
Minimalus įnašasNėra
PapildomaiNemokamos Investavimo Idėjos Vartotojams
Nemokama registracija Yes
Bandomoji sąskaita Yes
ReguliuojamaCySEC, BaFin, SEC
Išgryninimo mokestis0 €
Pinigų įnešimasVisa, MasterCard, Bankinis pavedimas
Pinigų išėmimasVisa, MasterCard, Bankinis pavedimas
ProduktaiAkcijos, ETF, Opcionai, Obligacijos
Prieinama Lietuvoje Yes
Mobili versija Yes
Įvertinimas4.9

Privalumai

 • Puikus klientų aptarnavimo specialistų darbas
 • Patogus platformos valdymas
 • Nemokama bandomoji sąskaita
 • Platus kalbų pasirinkimas
 • Nedideli komisiniai mokesčiai per sandorį
 • Platus investicinių instrumentų pasirinkimas
 • Galimybė perleisti, ar padovanoti turimas akcijas

Trūkumai

 • Nėra galimybės prekiauti ar investuoti į kriptovaliutas

APIE FREEDOM24

„Freedom Finance Europe Ltd“ yra Nasdaq listinguojamos „Freedom Holding Corp.“ dukterinė įmonė Europoje, turinti daugiau nei 310 000 klientų visame pasaulyje bei itin platų investicinių instrumentų pasirinkimo skaičių.

„Freedom Finance Europe“ yra ES vertybinių popierių makleris, leidžiantis investuotojams pasiekti didžiausias pasaulio vertybinių popierių biržas, atlikti prekybos bei investavimo veiksmus itin greitai per patogią investavimo bei prekybos platformą – Freedom24.

„Freedom Finance“ yra skaidrus ir patikimas biržos makleris, visiškai atitinkantis MiFID II – reguliavimo sistemą, užtikrinančią aukščiausią įmanomą investuotojų apsaugos lygį (kliento turtą saugo I.C.F). Brokeris yra tiesioginis „Euroclear Bank“ priėmimo komiteto ir AFME (Europos finansų rinkų asociacijos) narys.

„CreditSafe“ „Freedom Finance Europe“ priskyrė A (labai mažos rizikos) kategorijai.

Freedom24 Investicijos

REGISTRACIJA

Registracija į Freedom24 platformą yra greita ir paprasta. Viskas ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti Freedom24 svetainėje (žemiau paliekame nuorodą,  registruojantiems dabar – 30 dienų bus taikomas 0 € mokesčio tarifas) bei įvesti savo el. pašto adresą bei slaptažodį.

Paskyros atidarymas yra nemokamas ir trunka mažiau nei 10 minučių. Klientui tereikia pateikti 2 pusių dokumento nuotrauką (asmens tapatybės dokumentą ir adresą patvirtinantį dokumentą, pvz., komunalinių paslaugų sąskaitą) ir pasidaryti asmenukę, kad sėkmingai užbaigti sąskaitos atidarymą ir gauti prieigą prie visų Freedom24 investavimo ir taupymo galimybių.

Vėliau jūs būsite perkelti į registraciją per mobiliąją programėlę. Prieš registraciją, nepamirškite pasirinkti jums patogią kalbą ir tęskite pagal nurodytas instrukcijas.

Investicijos į vertybinius popierius ir kitas finansines priemones visada yra susijusios su jūsų kapitalo praradimo rizika. Prognozės ar ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų.

INVESTAVIMAS

Užsiregistravus bei prisijungus prie Freedom24 platformos, pirmiausiai jums bus suteikta bandomoji sąskaita (DEMO).

Prieš pradedant investuoti į pasirinktas finansines priemones – pirmiausiai rekomenduojame išmėginti visus platformos funkcionalumus su DEMO sąskaita. Taip galėsite suprasti bendrą platformos veikimo principą ir atlikti bandomąsias investicijas ir sandorius be jokios rizikos.

Freedom24 siūlo itin patogų valdymą tiek mob. programėle tiek ir naršyklėje. Platformoje galėsite investuoti į daugiau nei 1 000 000 įmonių akcijų, ETF, opcionų bei kitų biržoje prekiaujamų priemonių.

Vienas svarbus dalykas ką reikia paminėti yra tai, kad investuojant į akcijas šioje platformoje, jos tiesiogiai priklausys jums. Priešingai nei „eToro“, ar kiti brokeriai, kurie tik leidžia investuoti ar prekiauti investiciniais instrumentais bei finansinėmis priemonėmis išskirtinai jų platformoje, Freedom24 suteikia visas garantijas, kad jūsų nupirktos įmonių akcijos priklausys tik jums ir su jomis galėsite daryti ką norite – padovanoti, palikti kaip palikimą ar kita.

Vienas iš platformos pranašumų, palyginti su kitais brokeriais, yra investavimas į ETF fondus (pvz. S&P 500).

Jeigu kils problemų naudojantis platforma – visada galite susisiekti su pagalbos skyriumi arba apsilankyti papildomame puslapyje ir perskaityti dažniausiai užduodamų klausimų sekciją – ten tikrai rasite atsakymą.

OPCIONAI

Freedom24 taip pat siūlo gan retą funkcionalumą vartotojams iš Lietuvos, sudaryti pasirinkimo sandorius – opcionus.

INVESTAVIMO IDĖJOS

Freedom24 turi ir atskirą rubriką kuri itin traukia naujus investuotojus – investavimo idėjos.

Šioje skiltyje rasite Freedom24 analitikų pateiktą informaciją ir kas savaitę atnaujinamas investavimo idėjas su prognozėmis jums visiškai nemokamai.

Freedom24 Investavimo Idėjos

FIKSUOTŲ PAJAMŲ TAUPOMOJI SĄSKAITA

Freedom24, iš dalies, siūlo ir galimybę gauti pasyvias pajamas.

Kas yra fiksuotų pajamų taupomoji sąskaita?

Visiems klientams nuo 2021 metų vasario 22 dienos, Freedom24 automatiškai atidaro D sąskaitą.

Klientai, kurie laiko pinigus dolerių valiuta šioje sąskaitoje gauna 3% metines palūkanas. Tik atminkite, jeigu norite gauti gauti šias pasyvias pajamas – įsitikinkite, kad lėšas sąskaitoje laikote doleriais ir ne kita valiuta.

Svarbu paminėti ir tai, kad šios lėšos negali būti naudojamos prekybai, jos yra tarsi kaupiamasi fondas. Tokia palūkanų norma yra didesnė nei jums siūlytų bankas.

BANDOMOJI PASKYRA

Kaip ir minėjome anksčiau, vos tik užsiregistruosite Freedom24 platformoje, pirmiausiai jums bus suteikta nemokama bandomoji sąskaita. Rekomenduojame, prieš pradedant investuoti, išmėginti visą brokerio funkcionalumą su DEMO paskyra.

MINIMALUS PRADINIS ĮNAŠAS

 • Jeigu norite investuoti ar prekiauti akcijomis, ETF, obligacijomis ar opcionais – Freedom24 neturi nustatytos minimalios įnašo sumos.

Įnašą į platformą galėsite atlikti tiek banko kortele, tiek ir tiesioginiu pavedimu.

Lešų išėmimo mokestis – 7 eurai.

MOKESČIAI

Registruojantiems tiesiogiai jau dabar – gausite 30 dienų nemokamą komisinių mokesčių planą, įskaitant ir atsiskaitymams kortele bei atliekamoms investicijoms.

Tačiau net ir vėliau platformos mokesčiai, palyginus su kitais brokeriais, nėra dideli. Praėjus 30 dienų – būsite perkelti į Smart in EUR planą, kurio įprastai turėtų užtekti.

Investicijos į vertybinius popierius ir kitas finansines priemones visada yra susijusios su jūsų kapitalo praradimo rizika. Prognozės ar ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų.

Freedom24 Mokesčiai

REGULIAVIMAS

Freedom24 yra reguliuojama „CySEC“, „BaFin“ ir „SEC“. Taip šis brokeris yra ir Europos Finansinių Rinkų Asociacijos narys.

Vienas įprastinių klausimų yra, kas bus jeigu brokeris bankrutuos ir/arba bus paskelbta likvidacija?

Kaip teigia „Freedom Finance Europe“ , remiantis numatytais įstatymais 87(I)/2017 ir DI87-07, kiekvienas ES brokeris privalo būti Investuotojų Kompensavimo Fondo nariu. Tai reiškia, kad jeigu įmonė bankrutuos ir/arba bus paskelbta likvidacija – klientai turi teisę kreiptis į fondą dėl kompensacijos. Kiekvieno kliento turtas yra apdraustas 20 000 eurų suma.

ATSILIEPIMAI

Atsižvelgiant į visas specifikacijas ir funkcionalumus, manome, kad Freedom24 yra vienas geriausių brokerių investavimui į akcijas, obligacijas ar fondus Lietuvos gyventojams.

Pati įmonė yra viešai listinguojama NASDAQ akcijų biržoje bei reguliuojama itin patikimų institucijų.

Šis brokeris siūlo itin patogų valdymą, daugiau nei 1 000 000 investicinių instrumentų pasirinkimų, išsamius paaiškinimus bei puikų klientų aptarnavimo skyrių. Freedom24 atsiliepimai internete taip pat yra pozityvus (TrustPilot juos vertina net 4.6 iš 5.0) – tad tiems, kurie ieško kaip galėtų investuoti į akcijas ar fondus – šis brokeris jums siūlo šias galimybes.

Freeedom24 Apžvalga

ĮVERTINIMAS

Platformos valdymas4.8/5
Paskyros atidarymas5/5
Platformos mokesčiai5/5
Pinigų įnešimas ir išmokėjimas5/5
Klientų aptarnavimas5/5
Prekybinių instrumentų pasirinkimas5/5

Atsakomybės apribojimas: Mūsų tinklalapyje skelbiama informacija yra tik apžvalginio pobūdžio, mes nesame finansinis ar investicinis patarėjas. Ši platformos apžvalga nėra tikslinė rekomendacija jums.

Investicijos į vertybinius popierius ir kitas finansines priemones visada yra susijusios su jūsų kapitalo praradimo rizika. Prognozės ar ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų.

Apsilankyti

Rašyti komentarą

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt