Plus500 Atsiliepimai + Apžvalga (2024) | Kaip-uzsidirbti.lt

Plus500 Atsiliepimai

Plus500

 • Nemokama DEMO sąskaita
 • Pagalba 24/7
 • Patogi naudotis platforma
 • Lietuvių kalba meniu
 • Prekyba tik CFD
 • Platus CFD instrumentų prekybos pasirinkimas
 • Demo sąskaita
 • 82% proc. neprofesionalių investuotojų praranda pinigus prekiaujant CFD su šiuo tiekėju
Nemokama DEMO Sąskaita
Apsilankyti

Bendroji Informacija

PavadinimasPlus500
TinklapisPlus500.lt
Įkurta2008
Pagalba"Live chat" funkcija, Pagalba gyvai 24/7
KalbosLietuvių, Anglų, Rusų, Vokečių, Estų, Ispanų, Lenkų, Latvių, Prancūzų, Italų, Olandų, Portugalų, Slovenų, Slovakų, Danų, Norvegų, Švedų, Suomių, Islandų, Romunų, Vengrų, Turkų, Graikų, Bulgarų, Maltiečių, Malajiečių, Hebrajų, Arabų, Kinų
Minimalus įnašas100 €
PapildomaiNemokama DEMO Sąskaita
Nemokama registracija Yes
Bandomoji sąskaita Yes
ReguliuojamaCySEC, FCA, ASIC, FMA, FSCA, MAS, ISA, FSA
Išgryninimo mokestis$0
Pinigų įnešimasVisa, MasterCard, Skrill, Bankinis pavedimas, Paypal
Pinigų išėmimasVisa, MasterCard, Skrill, Bankinis pavedimas, Paypal
ProduktaiCFD
Prieinama Lietuvoje Yes
Mobili versija Yes
Įvertinimas4.3

Privalumai

 • Nemokama DEMO sąskaita
 • Pagalba 24/7
 • Patogi naudotis platforma
 • Lietuvių kalba meniu;
 • Maži CFD prekybos mokesčiai

Trūkumai

 • Kartais pinigų išgryninimo operacijos vėluoja
 • Neaktyviems vartotojams (po 3 mėnesių) taikomas $10 mokestis

APIE PLUS500

„Plus500“ yra Londono vertybinių popierių biržos prekybos sąraše esantis CFD brokeris, kuris buvo įkurtas 2008 m. Izraelyje. Plus500EE AS yra įgaliota ir reguliuojama Estijos finansų priežiūros ir pertvarkymo institucijos (licencijos Nr. 4.1-1/18).

„Plus500“ CFD prekybos turi suprantamai ir vizualiai tvarkingai pateiktą valdymo meniu. Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, kad meniu pritaikytas Lietuvių kalba (ar tai privalumas ar trūkumas – spręsti jums).

Kalbant apie pačią platformą – puikiai veikia platformos įspėjimo ir pranešimo funkcijos. Jūs galite nustatyti el. Paštą, SMS ir tiesioginius pranešimus apie sandorių pasikeitimo būseną.

Šie įspėjimas leidžia sužinoti, ar investicijos kaina pasiekė jūsų norimą lygį ar kinta nustatyta procentine dalimi.

Svarbu suprasti, nepaisant to, kad „Plus500“ yra populiari platforma, tačiau ji pritaikyta tik CFD (prekybai tarp kainų skirtumų) ir labiau tinkama patyrusiems prekiautojams.

Plus500 atsiliepimai

Iliustracinės kainos

REGISTRACIJA

Registracijos procesas yra itin greitas ir paprastas jeigu norėsite pamėginti siūlomą DEMO sąskaitą.

Tokiu atveju „Plus500“ yra vienas lyderių šioje srityje. Čia galite atidaryti savo prekybos sąskaitą vos per keliolika minučių ir išmėginti DEMO sąskaitos versiją.

Jeigu nuspręsite prekiauti aktyviai realioje sąskaitoje, sąskaitos patvirtinimui reikės atlikti papildomus veiksmus: patvirtinti savo tapatybę ir pateikti gyvenamosios vietos įrodymą.

Kad patvirtinti tapatybę turėsite nusiųsti savo asmens tapatybės patvirtinimo ar paso kopiją, o norint patvirtinti gyvenamosios vietos adresą – reikėtų nusiųsti banko sąskaitos išrašą ar komunalinę sąskaitą su nurodytu adresu.

„Plus500“ priima klientus iš daugelio pasaulio šalių. Tačiau yra keletas reikšmingų išimčių: pavyzdžiui, JAV ir Kanados gyventojai negali atidaryti sąskaitos, o kitos šalys, tokios kaip Kuba, Iranas ir Sirija, taip pat neįtraukiamos.

82% mažmeninių investuotojų praranda pinigus prekiaudami CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus.

MOBILI VERSIJA

„Plus500“ turi ganėtinai neblogai išbaigtą mobiliąją programėlę, kuri tinka tiek Android tiek ir iOS vartotojams.

Pats programėlės valdymas yra taip pat puikus ir suprantamas kiekvienam vartotojui.

DEMO VERSIJA

„Plus500“ turi puikiai išbaigą DEMO versiją. Tai reiškia, kad kiekvienas vartotojas užsiregistravęs šioje platformoje gali pradžioje išmėginti atlikti visus prekybinius veiksmus su netikrais pinigais be jokios rizikos.

Tai puikus ir rekomenduojamas būdas susipažinti su platformos veikimu ir pasiruošti bei suprasti kaip veikia reali prekyba.

MINIMALUS PRADINIS ĮNAŠAS

Minimalus pradinis įnašas į Plus500 yra 100 €. Įnešti pinigus galite tik iš sąskaitų, kurios yra jūsų vardu.

Tai vienas mažiausių minimalių įnašų tarp daugybės prekybos platformų internete.

Banko pavedimas gali užtrukti keletą darbo dienų, o mokėjimas kreditine/debeto kortele ar elektroninėmis piniginėmis atliekamas akimirksniu.

PINIGŲ IŠĖMIMAS

„Plus500“ pinigų išgryninimas yra nemokamas penkis kartus per mėnesį. Jeigu viršijote limitą, po to yra taikomas papildomas 10 USD mokestis už kiekvieną išėmimą.

Tai yra itin geras pasiūlymas, nes daugelis kitų brokerių pasiima papildomą mokestį iškart.

Taip pat yra minimali išėmimo suma: 50 USD į „PayPal“ arba 100 USD pavedimu į banką arba kreditines/debeto korteles.

Jei norite išsiimti mažesnę sumą, bus taikomas papildomas 10 USD mokestis.

Išimdami pinigus galite naudoti tuos pačius metodus, kaip ir atliekant įmokas.

Plus500 pinigų išėmimas

MOKESČIAI

„Plus500“ taiko spread mokesčius. Paprastai kalbant, „Plus500“ už savo paslaugas pasiima mokestį per pirkimo/pardavimo kainos skirtumą.

Atidarę poziciją, jūs iš esmės „mokate“ skirtumą. Šis skirtumas yra įtrauktas į „Plus500“ kotiruojamas palūkanas ir nėra papildomas mokestis ar mokestis, kurį mokate viršijant nurodytas normas.

„Plus500“ taiko valiutos konvertavimo mokestį – valiutos konvertavimo mokestis sudarys iki 0.7% prekybos realizuoto grynojo pelno ir nuostolių bei realiuoju laiku atsispindės jūsų atviros pozicijos pelno/nuostolio statistikoje. Taip pat brokeris taiko ir pozicijos stabdymo mokestį, neaktyvumo mokestį. Daugiau informacijos apie mokesčius platformoje rasite: https://www.plus500.com/Help/FeesCharges

PLATFORMOS REGULIAVIMAS

 • Plus500EE AS veiklą licencijavo ir prižiūri Estijos finansų priežiūros ir problemų sprendimų institucija (licencijos Nr. 4.1-1/18).

Visos klientų lėšos laikomos atskiroje banko sąskaitoje, vadovaujantis Estijos vertybinių popierių rinkos įstatyme nustatytomis klientų lėšų apsaugos taisyklėmis

 • „Plus500EE AS“ rizikos draudimui naudoja tik nuosavas lėšas
 • „Plus500EE AS“ neperleidžia klientų pinigų šalims, su kuriomis yra sudariusi rizikos draudimo sandorius
 • „Plus500EE AS“ neinicijuoja spekuliatyviųjų pozicijų rinkose
 • „Plus500EE AS“ neturi įtakos bendrovių arba valstybės skola
 • „Plus500EE AS“ neinvestuoja mažmeninių klientų lėšų

Bendrovė „Plus500EE AS“ yra prie Estijos garantijų fondo („Tagatisfond“) veikiančio Investicijų garantijų sektorinio fondo narė.

ATSILIEPIMAI

„Plus500“ yra geras ir ganėtinai patogus naudoti CFD prekybos brokeris veikiantis Lietuvoje.

Tiesa, Plus500 rekomenduojamas patyrusiems prekybininkams, kurie supranta CFD prekybos, bei naudojamo sverto keliamą riziką. Kadangi kaip ir visur, prieš pradedant naudotis prekybinemis platformomis turite įvertinti bendrą rizikos lygį.

Taip pat brokerį reguliuoja kelios finansų institucijos visame pasaulyje, įskaitant JK FCA, ir jis yra įtrauktas į Londono vertybinių popierių biržos sąrašą.

ĮVERTINIMAS

Platformos valdymas4.6/5
Paskyros atidarymas5/5
Platformos mokesčiai4.2/5
Pinigų įnešimas ir išmokėjimas4.2/5
Klientų aptarnavimas4.1/5
Prekybinių instrumentų pasirinkimas3.9/5

Atsakomybės apribojimas: Ši platformos apžvalga nėra tikslinė rekomendacija jums. Šis tinklalapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neatsakome už jūsų investicijas ir finansinius sandorius.

82% mažmeninių investuotojų praranda pinigus prekiaudami CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus.

Mes nesame sertifikuotas finansinis patarėjas ir konsultacijų šiais klausimais neteikiame.

Apsilankyti

One Response to “Plus500 Atsiliepimai”

 1. Plus500 kaip ir daugybė kitų platformų siūlo CFD prekybą (prekyba tarp kainų skirtimų), o CFD iš esmės yra skirta trumpajam laikotarpiui arba aktyviai prekybai. Taip pat CFD prekybai dažnai naudojami svertai, tad žmonės turi taip pat tai įsivertinti.

  Ganėtinai neblogas video apie prekybą CFD: https://www.youtube.com/watch?v=9W4rNPF-970

  Iš esmės, jeigu domina ilgalaikis investavimas jau rašėme ir minėjome, kad tinkamiausi variantai, mūsų nuomone, šiuo metu yra InteractiveBrokers, Trading212, eToro, Revolut arba jūsų naudojamas bankas, priklausomai nuo rinkos – plačiau čia: https://www.kaip-uzsidirbti.lt/akciju-pirkimas/, jeigu mėgstate aktyvią prekybą – CFD brokeriai kaip PLUS500 yra yra tinkami, tačiau visada pradžioje rekomenduojame pasimėginti su DEMO sąskaita arba pasikonsultuoti su profesionalais.

Rašyti komentarą

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt