Trading 212 Atsiliepimai + Apžvalga | Kaip-uzsidirbti.lt

Trading 212 Atsiliepimai

Trading 212

 • Platus akcijų ir kitų investicinių instrumentų pasirinkimas
 • Viena patogiausiai valdomų prekybos ir investavimo platformų
 • Tik 10 € pradinis įnašas
 • Nemokamas pinigų išgryninimas
 • Badomoji sąskaita
 • Prekybos kopijavimo galimybė
 • Itin patogi mobilioji programėlė
 • Nedideli prekybos mokesčiai per sandorį
Mažiausias Minimalus Įnašas
Apsilankyti

Bendroji Informacija

PavadinimasTrading 212
TinklapisTrading212.com
Įkurta2004
PagalbaEl. forma, Itin greitai sprendžiami klausimai
KalbosAnglų, Rusų, Vokečių, Ispanų, Lenkų, Prancūzų, Rumunų, Čekų, Italų, Olandų, Portugalų, Baltarusių, Švedų, Kroatų, Vengrų, Graikų
Minimalus įnašas10 €
PapildomaiMažiausias Minimalus Įnašas
Nemokama registracija Yes
Bandomoji sąskaita Yes
ReguliuojamaFCA, CySEC, FSC
Išgryninimo mokestis0 €
Pinigų įnešimasBankinis pavedimas, Mokėjimai kortele, OnlineBankingPL, Giropay, Carte Bleue, Blik, Direct eBanking, Apple / Google Pay, PayPal, iDEAL
Pinigų išėmimasBankinis pavedimas, Mokėjimai kortele, OnlineBankingPL, Giropay, Carte Bleue, Blik, Direct eBanking, Apple / Google Pay, PayPal, iDEAL
ProduktaiAkcijos, ETF, Forex, Kriptovaliutos ir CFD
Prieinama Lietuvoje Yes
Mobili versija Yes
Įvertinimas4.9

Privalumai

 • Minimalus įnašas vos 10 €
 • Nemokamas pinigų išsiėmimas nuo 10 €
 • Bandomoji sąskaita
 • Didelė bendruomenė
 • Prekybos kopijavimo galimybė
 • Patogus valdymas
 • Nedideli mokesčiai per sandorį
 • Greita pagalba
 • Patogi mobilioji programėlė
 • Greita registracija.

Trūkumai

 • Šiuo metu nėra prekybos kriptovaliutomis.

81% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Įsitikinkite, kad suprantate kaip veikia CFD prekyba ir ar galite prisiimti riziką.

APIE TRADING 212

„Trading 212“ tikriausiai geriausiai pasaulyje žinoma prekybos ir investicinė platforma dėl savo puikiai išpildytos prekybos mobiliąja programėle. 

Tačiau, „Trading 212“ siūlo lengvai naudojamą platformą skirtą CFD prekybai bei ilgalaikiam investavimui į akcijas ar ETF. 

Reikia paminėti, kad tiek mobilioji programėlė, tiek ir internetinė versija veikia be priekaištų.

Atsižvelgiant į bendrą vertinimą, nors „Trading 212“ ir neturi pažangių prekybos analizės įrankių, tačiau yra vienas geriausiai vertinamų brokerių pradedantiesiams prekiautojams ir investuotojams. 

„Trading 212“ buvo įkurta 2004 m. Bulgarijoje ir pirmą kartą pavadinta „Avus Capital“. Šiuo metu „Trading 212“ veikia po Jungtinės Karalystės vėliava bei turi apie 1,5 mln. aktyvių vartotojų, 3,5 mlrd. USD vertės investicinių/prekybinių instrumentų paskyrose ir kasdien vykdoma apie 1,5 mln. pavedimų bei mokėjimų.

„Trading 212“ ypač išpopuliarėjo po to, kai buvo pritaikyta prekyba ir investavimas be komisinių mokesčių!

Be to, 2020 m. pirmąjį ketvirtį „Trading 212“ sulaukė didžiulio naujų klientų antplūdžio, kai prekiautojai ieškojo alternatyvų „Revolut“ ir „eToro“ platformoms, kad galėtų patekti į $GME ir $AMC prekybos beprotybę (tuo metu buvo itin manipuliuojama šių akcijų kainomis).

Tai yra viena iš nedaugelio prekybos/investavimo platformų kuri yra prieinama ir gyventojams iš Lietuvos bei neprašo didelio pradinio įnašo bei neturi ilgų registracijos procesų.

REGISTRACIJA

Registracijos procesas yra itin paprastas ir greitas bei neturėtų trukti ilgiau nei 10-15 minučių.

Kaip ir visose prekybos ir investavimo platformose, registracijos metu jums reikės patvirtinti savo tapatybę – tai galėsite padaryti nufotografuojant arba įkeliant savo pasą/asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą į platformą. 

Taip pat reikės ir gyvenamosios vietos patvirtinimo. Tai gali būti bet kokia sąskaita arba banko išrašas, kuriame yra nurodomas adresas kuriuo registravotės sistemoje.

Papildomai pabaigoje gausite ir kelis klausimus apie investavimą ir prekybą (reikės pažymėti jums teisingiausią variantą varnele). Šie klausimai yra reikalingi įvertinti jūsų kompetenciją ir žinias investavime bei prekyboje (klausimai tikrai nėra sudėtingi).

81% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Įsitikinkite, kad suprantate kaip veikia CFD prekyba ir ar galite prisiimti riziką.

INVESTAVIMAS

Užsiregistravus ir prisijungus į „Trading 212“ pamatysite kelias jūsų aktyvias paskyras: Investment ir CFD.

„Trading 212“ investicinė paskyra leidžia jums investuoti į daugybe akcijų iš viso pasaulio be papildomų komisinių.

Štai pagrindinės šios paskyros savybės:

 • Galite investuoti į bet kokią pasirinktą akciją ar ETF vos nuo 1 euro;
 • Jokių papildomų komisinių už sandorį;
 • Galimos dalinės akcijos įsigijimas – tai reiškia, kad jeigu akcija kainuoja 10 eurų, o jūs turite tik 1 eurą paskyroje, tuomet galite nusipirkti 1/10 akcijos dalies.

Taip pat, investavimo paskyra leidžia investuoti į įmones, kurios išmoka savo investuotojams dividendus.  

Tad atėjus laikui ir dividendų paskirstymui, jeigu turėsite tam tikros įmonės akcijų – gausite atitinkamą grąžą į platformą taip pat.

Trading 212 Investavimas

 

CFD PREKYBA

Tiems kas yra labiau patyrę ir domisi prekyba svertu, mūsų nuomone, tai yra geriausias brokeris Lietuvoje CFD prekybai šiuo metu.

 • Nėra papildomų komisinių;
 • Glaudūs “Spread” pasirinkimai (kainos skirtumas tarp Buy ir Sell pozicijos);
 • Patogūs Stop Loss ir Take Profit pasirinkimai;
 • Apsauga nuo neigiamo balanso;
 • Momentinis sandorio įvykdymas;
 • Galimybė filtruoti prekybinius CFD pasirinkimus pagal Top Winners, Top Losers ir kitas kategorijas.
 • Iki 1:5 dydžio svertas.

SOCIAL TRADING (PIES)

Investavimo paskyroje prie Social pasirinkimo, galite rasti papildomą skyrių Pies (pyrago formos diagramos). 

Tai yra praktiškai analogas mūsų apkalbėtam „eToro“ Copy-Trading metodui. 

Čia galite pasižiūrėti į kokius investicinius portfelius žmonės investuoja, juos papildomai filtruoti pagal daugybe kategorijų ir jūsų interesus: TOP pasirinkimai, akcijos su dividendais, automobilių pramonės ir t.t

Čia matysite tam tikrų laikotarpių investicinės grąžos skirtumą, kainų pokyčius bei galėsite  investuoti tiesiogiai į pasirinktą portfelį vos vieno mygtuku paspaudimu.

Itin patogus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško idėjų ilgalaikiam investavimui.

Trading 212 Pie Investavimas

BENDRUOMENĖ

„Trading 212“ platformoje rasite ir atskirus pokalbių bei diskusijų kanalus/grupes pagal kiekvienos bendruomenės interesus. 

Tai praktiškai atskiras investavimo/prekybos socialinis tinklas, kuriame žmonės dalinasi informacija bei diskutuoja apie ivesticinius sprendimus, ateitį, dalinasi įžvalgomis ir patarimais.

BANDOMOJI PASKYRA

„Trading 212“ demonstracinė sąskaita arba praktikos režimas, turi neribotą nemokamą prieigą prie plataus investicinių instrumentų portfelio ir galimybę praktikuotis prekybą ir investuoti su ne daugiau kaip 50 000 USD virtualių lėšų.

Šios bandomosios paskyrios tikslas yra supažindinti naujokus kaip veikia prekyba ir investavimas, tad jeigu neturite patirties šioje srityje – rekomenduojame pradėti būtent nuo šio pasirinkimo.

MINIMALUS PRADINIS ĮNAŠAS

Norint pradėti aktyviai prekiauti ir investuoti „Trading 212“ platformoje jums reikės vos 10 eurų minimalaus įnašo. 

Tai yra vienas mažiausių įnašų ką gali pasiūlyti investicinė platforma. Palyginus su tuo pačiu konkurentu „eToro“, tai yra itin didelis privalumas naujiems vartotojams.

 • 1 euras – yra minimali suma investicijoms
 • 10 eurų – yra minimali suma CFD prekybai

PINIGŲ IŠĖMIMAS

Pinigų išėmimas „Trading 212“ platformoje jums nieko nekainuoja. Pinigus galite išgryninti tiek į mokėjimų kortelę, tiek ir tiesiogiai į nurodytą banko sąskaitą.

PLATFORMOS REGULIAVIMAS

„Trading 212 UK Ltd.“ yra registruota Anglijoje ir Velse, įgaliota ir reguliuojama Financial Conduct Authority, FCA (registro numeris 609146).

„Trading 212 Markets Ltd.“ yra registruota Kipre (registro numeris 409763). Prekyba 212 Markets Ltd. yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos numeris 398/21).

ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai apie šią platformą yra vieni iš geriausių, vertinant ne specialias ir užsakytas apžvalgas, bet realius platformos naudotojus, kurie savo nuomonę išsako forumuose ar socialiniuose tinkluose.

Iš mūsų pusės, mes šią platformą vertiname kaip geriausią pasirinkimą tiek pradedantiesiems, tiek ir aktyviems prekiautojams bei investuotojams.

Lietuvoje sunku rasti patikimą bei patogią sistemą kurioje galėtumėte investuoti į jums patinkančių įmonių akcijas, ETF ar užsiimti aktyvia prekyba. 

Vienas didžiausių privalumų yra lengvas valdymas – nesvarbu ar naudositės mobiliąja programėle ar kompiuteriu – viską turėtumėte rasti ir suprasti ganėtinai greitai. 

Platforma nėra apkrauta nereikalinga informacija, nereikalauja jokios papildomos trečiosios šalies programinės įrangos, tad visus sandorius galėsite vykdyti vos kelių mygtuku paspaudimu telefone arba kompiuteryje.

Greita registracija, mažas pradinis įnašas ir bandomoji sąskaita nesukels jums problemų taip pat.

Tad jeigu domitės investavimu arba prekyba ir dar neišsirinkote tinkamo brokerio – mes manome, kad šiuo metu „Trading 212“ yra vienas geriausių pasirinkimų Lietuvoje, vertinant visus aspektus. 

ĮVERTINIMAS

Platformos valdymas5/5
Paskyros atidarymas5/5
Platformos mokesčiai4.8/5
Pinigų įnešimas ir išmokėjimas5/5
Klientų aptarnavimas4.8/5
Prekybinių instrumentų pasirinkimas4.8/5

Atsakomybės Apribojimas: Mūsų tinklalapyje skelbiama informacija yra tik apžvalginio pobūdžio, mes nesame finansinis ar investicinis patarėjas. Ši platformos apžvalga nėra tikslinė rekomendacija jums.

Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija nėra ir negali būti tiksli 100% einamuoju laikotarpiu ir gali keistis. Prieš priimant investavimo sprendimą įsitikinkite, kad suprantate riziką. Valdykite savo finansus atsakingai!

Prekiaujant CFD kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 81% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti rizikuoti prarasti pinigus.

Apsilankyti

Rašyti komentarą

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt