ZuluTrade Atsiliepimai + Įvertinimas 2021 | Kaip-uzsidirbti.lt

ZuluTrade Atsiliepimai

ZuluTrade

 • Copy-Trading funkcija;
 • Prekyba įvairiais finansiniais instrumentais;
 • Patogus ir lengvas platformos valdymas;
 • Nemokama DEMO sąskaita;
 • Minimalus pradinis įnašas - $1.
Nemokama DEMO Sąskaita
Apsilankyti

Bendroji Informacija

Pavadinimas ZuluTrade
Tinklapis https://www.zulutrade.com/
Įkurta 2007
Numeris pasiteirauti +30 213 0176 399
Pagalba Pagalba gyvai 24/ telefonu, email arba live chat (nuo sekmadienio iki penktadienio)
Kalbos Anglų, Rusų, Japonų, Vokiečių, Kinų, Ispanų, Prancūzų, Italų, Lenkų, Baltarusių, Čekų, Danų, Graikų, Suomių, Vengų, Olandų, Norvegų, Portugalų, Slovėnų, Švedų
Minimalus įnašas nuo $1 iki $300
Papildomas bonusas Nemokama DEMO Sąskaita
Nemokama registracija Yes
Bandomoji sąskaita Yes
Išgryninimo mokestis $20
Pinigų įnešimas Visa, MasterCard, Bankinis pavedimas, PayPal
Pinigų išėmimas Visa, MasterCard, Bankinis pavedimas, PayPal
Leidžiama Lietuvoje Yes
Mobili versija Yes
Įvertinimas 4.5

Privalumai

 • Prekiautojams suteikiamos detalios įžvalgos ir statistika;
 • Aktyvus prekiautojai ir diskusijos platformoje;
 • Itin patogus platformos valdymas;
 • Copy-Trading funkcija;
 • Puikiai veikianti DEMO paskyrą;
 • Minimalus įnašas nuo $1

Trūkumai

 • Nėra Lietuvių kalbos;
 • Copy-Trading sistemoje galėtų būti didesnis prekiautojų pasirinkimas

APIE ZULUTRADE

„ZuluTrade“ yra internetinė prekybos platforma paremta „Copy-Trading“ sistema.

Kaip jau kalbėjome ir rašėme savo tinklalapyje, tai leidžia prekybininkams nukopijuoti patyrusių prekybininkų sandorius Forex ir finansų rinkose ir pilnai automatizuoti prekybos veiksmus.

Taip pat ZuluTrade platformoje yra puikiai išvystytas socialinė platforma, kurios pagalba galėsite pateikti atsiliepimus ir pasidalinti idėjomis bei atsiliepimais.

ZuluTrade gali pasigirti maždaug milijonu vartotojų ir vykdo prekybos apimtį, viršijančią 800 milijardų JAV dolerių. Toliau pakalbėsime apie ZuluTrade atsiliepimus ir pristatysime jums trumpą apžvalgą apie šią platformą.

ZULUTRADE PRADŽIA

„ZuluTrade“ 2007 m. įkūrė Leon Yohai ir Kosta Eleftheriou. Leonas Yohai norėjo sukurti programinę įrangą, leidžiančią jam nukopijuoti geriausių prekybininkų sandorius. Iki 2009 m. bendrovė turėjo daugiau nei 4500 „ekspertų“ prekybininkų (signalų tiekėjų), ir būtent jų portfelius vartotojai galėjo nukopijuoti, kad užsidirbtų pinigų.

Iki 2014 m. „ZuluTrade“ perprojektavo savo svetainę, pridėjo daug funkcijų, pavyzdžiui „ZuluGuard“, ir turėjo 120 darbuotojų, iš kurių 40 aptarnavo klientus. Tų metų gegužę bendrovė paskelbė partnerystę su „SpotOption“, norėdama sukurti socialinę dvejetainių opcionų prekybos platformą.

2015 metai atnešė sėkmę, nes platformai buvo suteikta Europos Sąjungos ES portfelio valdymo licencija. Dėl to bendrovė tapo teisėta ir gerbiama prekybos pasaulyje.

Kaip prekybos brokerių sprendimas tarpininkams ES, „ZuluTrade“ gavo „Triple-A Experts SA“ licenciją iš Graikijos Graikijos kapitalo rinkos komisijos (HCMC).

ZuluTrade Atsiliepimai

REGISTRACIJA

„ZuluTrade“ paskyros sukūrimas yra itin paprastas ir lengvas. Viskas, ko reikia vartotojui tai įvesti keletą paprastų duomenų, tokių kaip vardas, el. paštas, telefono numeris, vieta ir naudojama valiuta.

Įvedus reikiamus duomenis iš „ZuluTrade“ gausite el. laišką, kuriame patvirtinsite savo naują „ZuluTrade“ sąskaitą.

Viskas itin sklandu ir paprasta.

MOBILI VERSIJA

„ZuluTrade“ platforma yra visiškai suderinama su visais mobiliaisiais įrenginiais, tokiais kaip „Apple“, „Android“, „Windows“ ir „Blackberry“. Prekiautojai gali valdyti ir valdyti savo portfelį bet kur ir bet kada.

Apskritai, „ZuluTrade“ programėlė ir mobilioji svetainė puikiai papildomo ir įprastą prekybą prie asmeninio kompiuterio. Be to, tiek internetinės svetainės, tiek ir programėlės funkcionalumas nuolat tobulėja su kiekvienu atnaujinimu.

DEMO VERSIJA

Kaip jau supratote – „ZuluTrade“ turi visiškai nemokamą demonstracinę sąskaitą, leidžiančią prekybininkams išbandyti platformą su virtualiais pinigais ir kopijuoti tikrus prekybininkus, kaip ir naudojant realią sąskaitą.

Demonstracinė sąskaita naujokams suteikia 100 000,00 USD virtualių pinigų, su kuriais galima išmėginti platformos funkcionalumą nuo A iki Z.

„ZuluTrade“ demonstracinė sąskaita yra viena geriausiai išbaigtų iš to ką matėme.

ZuluTrade Demo versija

MINIMALUS PRADINIS ĮNAŠAS

Minimalus „ZuluTrade“ įnašas priklauso nuo jūsų pasirinkto brokerio. Standartinis minimalus pradinis įnašas šioje platformoje yra nuo $1 iki $300.

PINIGŲ IŠĖMIMAS

„ZuluTrade“ vartotojai gali išimti pinigus iš savo sąskaitų naudodamiesi trimis mokėjimo būdais: „PayPal“, banko pavedimu ir „ZuluTrade MasterCard“. Tai gana nedidelis pasirinkimas atsižvelgiant į kitas platformas, o mokesčiai taip pat yra gana dideli.

Pavyzdžiui:

 • Išgrynindami iki 500.00 USD su „PayPal“, prekybininkai turi sumokėti 20.00 USD mokestį, o atsiimdami daugiau nei 500.00 USD su „PayPal“, prekybininkai privalo sumokėti 20.00 USD ir 3,9% mokestį nuo pajamų.
 • Išmokėjimas per „ZuluTrade MasterCard“ kainuoja 20.00 USD.

ATSILIEPIMAI

„ZuluTrade“ yra prekybos platforma skirta prekybininkams, besidomintiems „Copy-Trading“ prekyba. Iš esmės ši platforma yra labai susikoncentravusi ir turinti nemažai patirties „Copy-Trading“ srityje.

Jei „Copy-Trading“ yra kažkas, ko ieškote bei nesate patenkinti eToro funkcionalumu, tuomet galite apsvarstyti galimybę prekiauti „ZuluTrade“.

ĮVERTINIMAS

Plaformos valdymas 4.8/5
Paskyros atidarymas 5/5
Platformos mokesčiai 4.3/5
Pinigų įnešimas ir išmokėjimas 4.1/5
Klientų aptarnavimas 4.5/5
Prekybinių instrumentų pasirinkimas 4.3/5

Ši platformos apžvalga nėra tikslinė rekomendacija  jums. Šis tinklalapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neatsakome už jūsų investicijas ir finansinius sandorius.

Apsilankyti

Rašyti komentarą

Copyright © 2021. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt