TOP 5 Mitai apie Darbą iš Namų

Finansinė nepriklausomybė, lankstus darbo grafikas, darbas pasirinktoje vietoje…

Skamba neblogai, tiesa?

Pradėjus dirbti iš namų, motyvacija tampa didesnė ir tikslų pasiekimas atrodo realesnis. Tiesa, po kelių mėnesių tokio darbo, jūsų nuomonė ir motyvacija gali ženkliai pasikeisti. Tad kokia iš tikrųjų yra realybė, koks tas darbas namuose?

Tikimės, kad mūsų pateikti TOP 5 mitai apie darbą iš namų padės jums apsispręsti ir tinkamai pasirinkti darbo vietą.

TOP 5 Mitai Dirbant iš Namų

Siūlome susipažinti su populiariausiais TOP 5 mitais apie darbą iš namų ir sužinoti, kaip neįsisukti į rutiną namie.

1. Darbas iš Namų yra Efektyvesnis ir Lengvesnis

5 mitai apie darba iš namų

Iš tikrųjų, visuomenėje vyrauja nuomonė, kad dirbti iš namų yra daug lengviau nei biure. Tiesa tokia – darbas iš namų palengvina susiruošimą – neturite užtrukti spūstyse, neskubate lyginti baltų marškinių, tačiau pačiame darbe nėra nieko lengvo.

Esate vadovas, darbuotojas, prižiūrėtojas ir visos kitos pareigos viename asmenyje. Dirbant namuose turite ne tik atlikti savo darbą gerai, bet ir jį patikrinti, prisiminti visus planus, susikoncentruoti – juk neturite vadovo, kuris jums galėtų priminti apie neatliktas užduotis ar pasikeitusius planus.

Geras laiko planavimas ir reakcija į besikeičiančias situacijas – jūsų pagrindinis iššūkis dirbant vienam.

Reikėtų nepamiršti, kad namuose itin lengva įsisukti į rutiną ir pamiršti darbus. Jei biure turite nustatytas petraukas, namuose jas galite turėti kada norite. Pietų gaminimas, dulkių nuvalymas gali atrodyti tik kelių minučių darbai, tačiau jie itin kenks jūsų efektyvumui darbui namuose, tad svarbu ne tik suprasti savo atsakomybes, bet ir buities dabus palikti laisvam laikui po darbo.

2. Dirbti Ramybėje – Itin Didelis Privalumas

Jokių eilių prie kavos aparatų, tyla, susikaupimas ir… vienatvė.

Tyrimai rodo, kad nors pirmosios savaitės dirbant vienam yra fantastiškos, žmonės pradeda pasigesti tiesioginio kontakto su kolegomis.

Norite pasidžiaugti mylimos komandos pergale ar paklausti patarimo apie naujai atsidariusį restoraną mieste? Dirbant vienam, susidursite su komunikacijos stoka. Neretai šis dalykas būna esminis žmonėms vėl grįžtant dirbti į biurą.

Jei mėgstate vienatvę – tai neturėtų būti problema, tačiau jei jums būtinas bendravimas apsvarstykite galimybę per pietų pertraukas ar laisvu metu po darbo keliauti į papildomus užsiėmimus – kalbų mokymai, sporto klubai, dailės užsiėmimai – visa tai padės jums palaikyti kontaktą su žmonėmis ir darbas namuose neatrodys nuobodus.

3. Turite Laisvę Dirbti Kur Norite

Vienatvė Darbas Namuose

Palmės, smėlis ir.. kompiuteris. Taip dauguma biure dirbančių žmonių įsivaizduotų savo idealią darbo vietą.

Iš tikrųjų dirbant iš namų, arba tiksliau dirbant sau turite galimybę laisvai keliauti po miestą, šalį ar net pasaulį ir daryti tą patį, ką darytumėte biure, fabrike ar bet kokiame kitame darbe.

Prieš susikraudami lagaminą įsivertinkite šiuos dalykus:

  • Interneto ryšys;
  • Pasiekiamumas;
  • Saugumas;

Bene svarbiausias dalykas iš šių trijų – interneto ryšys. Norint sėkmingai dirbti nuotoliniu būdu, turite užsitikrinti, kad jūsų ryšys bus greitas, pasiekiamas, tačiau kaina nebus diesnė nei jūs uždirbsite. Jungdamiesi prie viešų interneto tinklų nepamirškite, kad rizikuojate savo duomenų saugumu, tad būtinai pasirūpinkite saugos programomis ar prietaisais, kurie užkirstų kelią galimai duomenų vagystei. Norėdami išlaikyti esamus ir pritraukti naujų klientų visuomet turite būti pasiekiamas, atsakyti greitai, lengvai spręsti kylančias problemas nuotoliniu būdu.

Kaip tikriausiai supratote, galmybės dirbti bet kurioje pasaulio vietoje iš ties egzistuoja, tačiau išvažiuojant iš namų visuomet pasirūpinkite geru ryšiu, papildomomis baterijomis  – taip galėsite mėgautis nuostabia aplinka, o kartu nenukentės ir jūsų darbas.

4. Dirbant Namuose, Lengva Daug Užsidirbti

Nuo seno egzistuoja įsivaizdavimas, kad dirbdamas sau žmogus visuomet uždirbs daugiau už tą, kuris dirba biure. Iš tikrųjų, tai tikrai yra įmanoma, tačiau turite nepamiršti, kad tai reikalauja dvigubai daugiau pastangų dirbant sau, o ne kitiems.

Dirbdami sau būtinai turėkite finansinį planą – nepamirškite paskaičiuoti kiek jums atsieis mokesčiai, darbo įrangos pirkimas, licencijos ir kiti dalykai. Gavę atlygį už pirmuosius projektus jokiu būdu pinigų nešvaistykite – investuokite į savo darbo kokybės gerinimą ir atsidėkite pinigų finansinėms prievolėms.

Norėdami ne tik užsitikrinti, bet ir didinti savo pajamas turite visuomet būti motyvuoti ir inovatyvus – dalyvaukite konferencijose, stebėkite rinką, o svarbiausia – nepamirškite reklamos. Tik rodydami savo produktą ar teikiamą paslaugą galėsite įsitvirtinti rinkoje, turėti pastovias pajamas ir jas didinti.

Turėkite savo verslo idėją ir siekite jos. Be pastangų ir didelio darbo nuotolinio darbo/darbo iš namų rinka iš tikrųjų gali tapti jums per didelė ir finansiniai lūkesčiai gali būti neįgyvendinti.

5. Galite Turėti Daug Laisvo Laiko Poilsiui ir Pramogoms

5 mitai dirbant iš namų

Darbas namuose ar darbas sau suteikia labai dideles galimybes lankstumui. Galite turėti tokias pertraukas, kokios jums patinka, galite derinti darbą su poilsiu sode, tačiau svarbu nepamiršti, jog jūs DIRBATE, o ne POILSIAUJATE.

Labai dažnai žmonėms pradėjus dirbti sau atsiranda susitikimų su draugais dienos metu, darbų, kuriuos kiti prašo atlikti, kadangi turite laiko, tad labai svarbu išmokti pasakyti NE.

Nepamirškite, kad biurą palikote ne tam, kad pramogautume, o tam, kad galėtumėte susikoncentruoti į savo mėgiamą darbą ir pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Aiškus dienos planas, trumpos būtinosios pertraukos padės jums suformuoti jausmą, jog dirbate ne namuose ir turite įdėti dar daugiau pastangų. Nebijokite žmonėms pasakoti ką veikiate, kiek laiko užtrunkate – taip aplinkiniai supras, kad jūsų darbotvarkė nesiskiria nuo jų.

Tad iš tikrųjų laisvo laiko turėjimas dirbant iš namų jums atsilieps finansiškai, o norint pasiekti geriausių rezultatų dirbantieji sau laisvo laiko turi ne daugiau nei dirbantieji biure.

Kaip supratote, dauguma mūsų pateiktų mitų darbą namuose vaizduoja kaip itin lengvą darbą, kuris panašesnis į papildomą užsiėmimą, tačiau tiek dirbant biure, tiek dirbant namuose iš tikrųjų svarbu KAIP ir KIEK jūs dirbsite ir kiek pastangų įdėsite.

Į galimybę dirbti namuose žiūrėkite ne kaip į laisvalaikį, o kaip į galimybę susikoncentruoti ties tuo ką mokate ir norite daryti, tik tokiu atveju darbą namuose paversti itin pelningu. Mes tikimės, kai šie TOP 5 mitai apie darbą iš namų padės jums apsispręsti apie tolimesnius planus dirbant namuose.

Susiję Straipsniai:

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Komentuota straipsnių
0 Atsakyta
0 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
3 Komentarų skaičius
LukasTomasJustė Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Justė
Lankytojas
Justė

Visiška tiesa

Tomas
Lankytojas
Tomas

Neseniai radau šį tinklapį, puikūs pastebėjimai!

Lukas
Lankytojas
Lukas

Pats dirbu iš namų jau kūrį laiką, tai ką žinau… Sunku 😀 nežinau, pasiryžti verta, bet, kad bus lengviau tai tikrai nesitikėkit

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.