Vaiko Pinigai 2024: Viskas Ką Turite Žinoti! | Kaip-uzsidirbti.lt

Vaiko Pinigai 2024: Viskas Ką Turite Žinoti!

Vaiko PinigaiAr žinote, kad išmoka vadinama vaiko pinigai priklauso visoms šeimoms auginančioms vaikus?

Iš esmės vaiko pinigai yra mokami kiekvienam vaikui nuo jo gimimo dienos iki tam tikro laikotarpio arba atsižvelgiant į susidariusias aplinkybes šeimoje.

Apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Įprastai kiekvienais metais Lietuvoje keičiasi išmokų įstatymai vaikams, todėl svarbu išsiaiškinti smulkmenas prieš pildant prašymą.

Nors šis straipsnis šiek tiek kitoks nuo įprastų temų mūsų tinklapyje, tačiau pastaruoju metu pastebėjome daugybę užklausų dėl vaiko pinigų išmokų tiek socialiniuose tinkluose tiek forumuose, tad nusprendėme apibendrinti ir perteikti sutrauktą visą informaciją mūsų tinklapyje.

Jeigu pažįstate artimųjų rate žmonių, kurie turi gauti šias vaiko pinigų išmokas, bet pamiršo užpildyti formą, būtinai pasidalinkite šiuo straipsniu ir su jais!

Šiame straipsnyje apžvelgsime ir įvertinsime visus reikalingus žingsnius nuo pradžios iki pabaigos, kurie yra svarbūs norint gauti išmoką vaikui šeimoje.

Prieš pradedant, norėčiau apibrėžti trumpai sąvoką „Vaiko pinigai“.

Vaiko pinigai

Kas yra Vaiko Pinigai?

Vaiko pinigai, tai priimtas išmokų įstatymas Lietuvoje, pagal kurį miestų savivaldybės moka išmokas vaikams, kurie skirstomi į skirtingas grupes:

 • Standartinė išmoka vaikui (vaiko pinigai, mokami kas mėnesį);
 • Papildomai skiriama išmoka vaikui
 • Vienkartinė išmoka vaikui
 • Išmokos gimus dvynukams, trynukams ir panašiai;
 • Išmoka privalomosios praadinės karo tarnybos kario vaikui;
 • Išmoka besimokančio, studijuojančio asmens vaiko prižiūrai;
 • Išmokos įvaikinus vaiką;
 • Globos išmoka.

Visi asmenys, kurie pagal apibrėžimą patenką į priskirtą grupę turi teisę gauti išmoką pagal 1994 m. paskelbtą LIETUVOS RESPUBLIKOS IŠMOKŲ VAIKAMS ĮSTATYMĄ.

Svarbu!

Kiekvienais metais šios išmokos yra koreguojamos ir adaptuojamos, todėl dėl šios priežasties kiekvienas žmogus, turėtų atidžiai sekti naujienas.

Ar Visi Vaikai Galės Gauti „Vaiko Pinigus“?

Vaiko pinigai yra mokami kiekvienam vaikui iki 18 m. arba iki 23 m. jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą.

Kokia yra Vaiko Pinigų Išmoka 2024 metais?

2024 m. Išmoka Vaikui

2024 m. vaiko pinigų išmoka yra 96,25 eurai per mėnesį.

Papildomos Išmokos Vaikams

Prie standartinės išmokos dydžio yra pridedama papildoma išmoka, kuri 2024 m. yra lygi 56,65 eurų.

Tai reiškia, kad teisę turintiems gauti papildomą išmoką bus mokama 152,90 eurų.

Teisę papildomims išmokoms turi:

 • Neįgaliuosius vaikus auginančioms arba daugiavaikėms bei nepasiturinčioms šeimoms suteikiamos;

Gausi – daugiavaikė šeima – yra laikoma tuomet, kai auginami 3 ir daugiau vaikų.

Nepasiturinti šeima – auginant arba globojanti 1 ar 2 vaikus šeima, kurios vidutinės  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 352 eurų sumos, neįskaičiuojant gaunamų vaiko pinigų bei tam tikros dalies darbo užmokesčio bei nedarbingumo socialinio draudimo išmokų taip pat.

Išmokos Gimus Vienu Metu Daugiau nei Vienam Vaikui

Tokia išmoka yra suteikiama, kuomet vienu metu gimsta daugiau nei vienas vaikelis vienu metu. Ši išmoka mokama iki tol, kol vaikams sukaks 2 metai. Išmokos suma – 220,00 eurai per mėnesį.

Išmoka Įvaikinus Vaiką

 • Vienas iš įtėvių, kurie įsivaikino vaikelį gali gauti 440,00 eurų mėnesinę išmoką, 24 mėnesius nuo teismo įteisinto sprendimo įvaikintą vaiką. Įprastai tokios išmokos mokamos ne ilgiau nei vaikui sukaks 18 metų.

Išmokos Besimokančio Asmens Vaiko Priežiūrai

 • Vaiko pinigai taip pat skiriami, jeigu nei vienas iš vaiko tėvų arba senelių negauna bet kokios kitos vaiko pinigų išmokos už vaiką, o vienas iš tėvų yra moksleivis arba studentas arba neseniai baigęs mokslus asmuo.

Ši išmoka mokama vaiko priežiūros laikotarpiu nuo vaiko gimimo dienos, iki kol vaikui sukaks dveji metai. Išmokos dydis – 330,00 eurai per mėnesį.

Išmokama suteikiama:

 • Mokslų bei studijų metu arba 12 mėnesių po mokslų ar studijų baigimo.
 • Jeigu asmuo studijuoja ar studijavo doktorantūros studijose ar medicinos rezidentūroje ir jeigu remiantis Lietuvos Respublikos ligos ir motinystės įstatymu neturi teisės gauti vaiko priežiūros išmokų.

Išmokos Privalomosios Pradinės Karo Tarnybos Kario Vaikui

Išmokos privalomosios pradinės karo tarnybos kario vaikui – 82,50 eurų per mėnesį. Ši išmoka mokama pradinės karto tarnybos laikotarpiu, jeigu vaikas nuolat arba darbo dienomis nėra išlaikomas valstybės ar savivaldybės finansuojamoje įstaigoje.

Ši išmokama mokama nuo pašaukimo tėvo arba mamos į privalomąją karo tarnybą dienos.

Bazinis Išmokos Vaikui Dydis Nuo 2024 m.

2024 m. bazinės išmokos dydis yra 55,00 eurai.

Bazinės socialinės išmokos dydį visuomet galite patikrinti paspaudę ant šios nuorodos. Jeigu keičiasi bazinės socialinės išmokos dydis, jį apskaičiuoti galite pagal paprastą matematinę formulę:

2024 m. vaiko pinigai vėl išaugo, ši išmoka yra lygi bazinės išmokos dydžiui.

Vaiko Pinigai: Kaip Apskaičiuoti?

Formulė:
Bazinės išmokos dydis (55.00) x 1.75 = “Universalūs vaiko pinigai”

Vaiko Pinigai 2024: Kur Kreiptis?

Vaiko pinigai 2024Natūralu, kad esminis ir daugiausiai užklausų sulaukiantis klausimas yra kur kreiptis dėl vaiko pinigų išmokos?

Visų pirma, nesvarbu ar jūs planuojate kreiptis dėl standartinės vaiko išmokos ar dėl papildomų išmokų, kurios suteikiamos nepasiturinčioms šeimoms arba auginančioms bei globojančioms 3 ir daugiau vaikų pirmasis žingsnis yra apsilankymas www.spis.lt portale.

Šis tinklapis (www.spis.lt) yra skirtas teikti prašymus dėl vaiko pinigų išmokų internetu.

Jeigu dėl tam tikrų priežasčių negalite prisijungti prie nurodyto tinklapio, kitas tiesioginis kelias užpildyti prašymą dėl vaiko pinigų išmokos yra nuvykti į miesto ar rajono savivaldybę.

Paprasta, tiesa?

Kokie Dokumentai Reikalingi Pildant Prašymą dėl Vaiko Pinigų Išmokų?

Visų pirma tai priklauso nuo to, per kur pildysite prašymą dėl išmokos.

Jeigu nusprendėte pildyti išmoką internetu per spis.lt tinklapį, tuomet jums reikės vieno iš šių dokumentų:

 • Mobilaus elektroninio parašo;
 • Prisijungimo duomenų prie el. bankininkystės.

Šie duomenys bus reikalingi norint sėkmingai prisijungti prie elektroninių valdžios vartų (kaip tai padaryti, parodysime šiek tiek vėliau).

Jeigu nusprendėte keliauti tiesiai į miesto arba rajono savivaldybę, tuomet su savimi reikia turėti tik asmens tapatybę įrodantį dokumentą – pasą arba tapatybės kortelę.

Papildomi Dokumentai

Papildomi dokumentai yra reikalingi jeigu kreipsitės dėl:

 • Vaiko globos ir susijusios išmokos (vaiko globą patvirtinantys dokumentai);
 • Dėl mokslų susijusios išmokos (pažymos, kurios patvirtina, kad esate moksleivis arba studentas)
 • Dėl karo tarnybos susijusios vaiko pinigų išmokos (karinio vieneto išduota pažyma apie atliekamą privalomąją karinę tarnybą).

Kaip Pildyti Vaiko Pinigų Prašymą Internetu?

Žemiau pateikiame 6 esminius punktus kaip reikia pildyti prašymą dėl vaiko pinigų išmokos internetu.

 1. Savo naudojamoje interneto naršyklėje įveskite www.spis.lt tinklapio adresą. Pagrindiniame lange pamatysi užrašą gyventojams bei šalia užrašą „Pateikite prašymą gauti išmoką vaikui“ ir mygtuką PRISIJUNGTI, spaudžiame!
 2. Tuomet mes būsime nukreipti į elektroninių valdžios vartų tinklapį www.epaslaugos.lt, čia turime pasirinkti “GYVENTOJAS”, spaudžiame!
 3. Kaip ir minėjome 3 žingsnyje jums reikia pasirinkti kokiu būdų prisijungsite prie elektroninių valdžios vartų. Tai galite padaryti naudodami el. bankininkystę arba mobilųjį parašą.
 4. Sekančiame žingsnyje jūsų bus paprašyta sutikti perduoti savo informacija apsaugos ir darbo ministerijai. Spaudžiame „PATVIRTINTI“.
 5. Patvirtinę informaciją pateiksite į SPIS sistemą. Pačioje pradžioje patikrinkite savo asmeninius duomenis, o jeigu jie yra pasikeitę būtinai atnaujinkite.
 6. Na ir paskutinis žingsnis, kairėje pusėje paspauskite ant laukelio “NAUJAS PRAŠYMAS” ir pasirinkite laukelį išmokos vaikui skyrimas bei užpildykite atsiradusius formos laukelius.

Jeigu norite dar detalesnės informacijos kaip užpildyti vaiko pinigų formą, siūlome pažiūrėti šią video medžiagą, kurioje viskas išsamiai paaiškinta.

Kada Reikia Pateikti Prašymą dėl Išmokos Vaikams?

Vaiko pinigų prašymą dėl išmokos reikia pateikti per 12 mėn. nuo to laiko kai įgijote teisę į išmokos gavimą.

Ką tai reiškia?

Prašymus dėl vaiko pinigų programos galite teikti nuo 2024 01 01 iki 2024 12 31 ir jūs turėsite teisę gauti visas skirtas ir nustatytas išmokas pastarųjų 12 mėn. laikotarpyje.

Tačiau jeigu kreipsitės vėliau nei per 12 mėn. dėl išmokų už praėjusius metus, jų negausite. Tokiu atveju galėsite pretenduoti tik į vaiko pinigų programos 2024 m. išmokas.

Tad būkite apdairūs ir atsakingi!

Kada Išmokami Vaiko Pinigai?

Įprastai sprendimai dėl vaiko išmokų priimami ne ilgiau nei per vieno mėnesio laikotarpį. Tai reiškia, kad išmoka bus suteikta jums po priimto sprendimo iki einamojo mėnesio pabaigos.

Pavyzdys:
Jūs pateikėte prašymą dėl vaiko pinigų išmokos 2024 metais Kovo 5 dieną.

Jūsų prašymas buvo patvirtintas 2024 metų Balandžio 5 dieną.

Vaiko pinigai bus pervedami atitinkamai Balandžio pabaigoje už Sausio, Vasario, Kovo ir Balandžio mėnesius vienu metu ir toliau kiekvieną mėnesį iki metų pabaigos.

Kam Bus Pervedama Išmokama?

Vaiko pinigai gali būti išmokami į atidarytą vaiko sąskaitą arba pervedama į vaiko mamos, tėčio bei globėjo atidaryta banko sąskaitą.

Taip pat yra galimybę vaiko pinigus atsiimti ir bet kuriame „Lietuvos pašto“ skyriuje ar savivaldybės kasoje nustatytą dieną.

Jeigu vaikas yra pilnametis – jis taip pat gali paprašyti, kad pinigai būtų pervedami į jo nurodytą banko sąskaitą.

Vaiko Pinigai 2024: Ar Reikia iš Naujo Teikti Prašymą?

Tikriausiai jau dauguma šeimų pasinaudojo vaiko pinigų programomis, tiesa?

Tad, jeigu esate užpildę prašymą dėl vaiko pinigų ir išmokų anksčiau, tikėtina, kad išmokos bus pratęstos automatiškai, tačiau tik pagal naują tvarką.

Kitaip tariant „universalūs vaiko pinigai“ yra apskaičiuojami pagal to mėnesio galiojančius socialinių išmokų dydžius bei parengtus įstatymus.

Nauji prašymai turi būti pildomi tik naujų šeimų užklausoms patvirtinti, kurios dar niekada nėra gavusios vaiko pinigų išmokų arba šeimoje pasikeitė bendros aplinkybės (gimė naujas vaikas, šeima tapo gausi, sumažėjo šeimos pajamos ir kita).

Apibendrinimas

Atminkite, jeigu kyla papildomų klausimų ar abejonių bei negaunate vaiko pinigų jau kuris laikas, nors jums jie jums priklauso – susisiekite su spis.lt arba savo miesto savivaldybės informacijos skyriumi.

Kilus daugiau klausimų arba papildomiems neaiškumams susisiekite su SPIS ar nuvykite į konsultacijai į tam skirtą skyrių.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Turinio autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas/patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

guest
140 Komentarai
Seniausi
Naujausi Populiariausi
Inline Feedbacks
View all comments
Rita Valečkienė
Rita Valečkienė

Sveiki, vaikui 2018.05.10 suėjo 18m. Nuo gegužės nebegauname vaiko pinigų, nors jis mokosi 12 klasėje, Tuskulėnų gimnazijoje. Ką daryti, kad gautume pinigus už praėjusį laikotarpį?

Mindaugas
Mindaugas

Ar komandiruotpinigiai iskaiciuojami į pajamas?

Ernesta
Ernesta

Sveiki esu moksleivė mokausi dieniniame skyriuje 12 klasėje su specialybę. Taip pat turiu vaiką tačiau ji bendru susitarimu be dokumentų augina mano tėvai. Norėčiau paklausti tai priklauso ar nepliklauso man vaiko pinigai? Už vaiką visas išmokas viską gaunu viskas tvarkoj bet man labai nepatinka kad į mane žiūri ne į moksleivė o į mama ir prikisa vaiką nors Šiauliai sakė kad išmoka man priklauso nes mokausi dieniniame skyriuje.

Vaidas
Vaidas

Jei aš studentas (tėtis) ir man 28 metai bakalauro studijose. Man jau pagal metus nepriklauso išmoka?

Olga
Olga

Noreciau pasiteirauti, jei vaikui 18 m. ir jis mokosi normalioje mokykloje (12 kl.) ir dar isidarbina dirbti kazkiek val.per savaite, ar jam priklausys vaiko pinigai? ar “dirbantiems vaikams” nepriklauso pinigai?

Olga
Olga
Atsakymas į   Augustas D.

taip, aisku, keleta valandu per savaite, oficialiai

Aurelija
Aurelija

Facebook’e pilna pranešimų, kad galima gauti papildomai 20 % vaiko pinigų. Ar tai tiesa ar apgaulė? jei tiesa, kaip juos gauti?

Jevgenija
Jevgenija

Sveiki. vyras gauna vaiko pinigus Norvegijoj. pirmus du men gaudavo visa suma, dabar jau daugiau nei puse metu jam sumazino per puse. I klausyma kodel sumazinti vaiko pinigai, jie atsake kad mato kad Lietuvoje as gaunu vaiko pinigus…. Ar galiu dabar grazinti visius man priklausancius vaiko pinigus nuo kovo men?

Asta
Asta
Atsakymas į   Jevgenija

Jam moka skirtumą norvegiška išmoka minus tą kurią jūs gaunate. Tai normalu.

Andrius
Andrius

Ar reikia kas tris menesius parsisteati vaiko pinigus ar yra koks terminas? Ar vaiko pinigai skirti iki pilnametystes? Ar visa laika gaunami pinigai ?

Andrius
Andrius

Ar pratesimo prasymo metu yra tebegaunami pinigai ar ne?

Rasa
Rasa

Sveiki,kodel 2019 sausio 11d. nebuvo pervesti vaiko pinigai uz 2018 gruodzio menesi?

Aš
Atsakymas į   Augustas D.

Šiandien sausio 14d. mes taip pat negavome už gruodį. Kokios sąlygos pasikeitė, jei visus metus gavome, o už gruodį ne?

Giedrius
Giedrius
Atsakymas į   Rasa

iki einamojo mėn. 25d savivaldybė įsipareigojusi sumokėti.

Anže
Anže

Sveiki dabar 2019 sausio 15diena! Kodel dar nera pervesta vaiko pinigai uz 2018m.gruodzio menesi? Niekada taip nevelavo! Visad buvo ismokami anksciau! Gal kazko nezinau, aiskiai parasyta kad kreiptis pakartotinai del ismokos nereikia! Aciu!

Ruta
Ruta
Atsakymas į   Anže

Sveiki 15d. Vakare jau buvo pervesti.

Dovydas
Dovydas

Sveiki, jeigu aš 2018 metais šia galimybe nepasinaudojau ir šiais metais tik pradėsiu, ar gausiu pingius už praeitus metus?

Ineta
Ineta
Atsakymas į   Augustas D.

Bet raso, kad galima grazintis uz 12 menesiu

Svetlana
Svetlana

Sveiki, 2019 sausį gavome tokio pat dydžio išmokas vaikams, kaip ir pernai. Kodėl? Ar čia dėl to, kad sausio mėnesį mokama už gruodį ar dėl kitų priežasčių.

Justis
Justis

Jei vaikai niekur nedeklaruoti tik vienas is tevu deklaraves gyvenama vieta ar ismoka priklauso ar ne?

Albertas
Albertas

Sveiki, jei keiciasi deklaracijos vieta,tarkim vaziuojame giventi i kita miesta ir keiciame deklaruota gyvenama vieta, ar reikia prasyma vaiko pinigus gauti pildyti isnaujo ar automatiskai bus pervesti?

Ina
Ina

Sveiki. Pernai vaikas gaudavo 30€ išmoką,nes vidutinės 2017m.pajamos vienam asmeniui buvo 185€.per mėn. Jei 2018m.vidutinės pajamos vienam asmeniui gavosi tik 173€.per mėn.,ar galima teikti naują prašymą dėl papildomų vaiko pinigų 2019m.? Ar būtų skaičiuojamos tik paskutinių yrijų mėnesių pajamos?

Daiva
Daiva

Sveiki, vaikui atidarėme sąskaitą (2018.12.03), kad į ją pervedinėtų ” vaiko pinigus”. Ar reikėjo pranešti SPIS dėl pasikeitusio sąskaitos numerio?
Ar banke sutvarkė automatiškai?
Pinigų negavome.
Ačiū už atsakymą

Rima
Rima

Matau,jog rašoma,kad auginant neįgalų vaiką didesnė suma,čia tik nuo šių metų?

Vaida
Vaida

Laba diena. Ar tikrai nereikia iš naujo pildyti dokumentų nes aš vis dar gavau 30€ nors jau 2019-01-18

Sonata
Sonata

Sveiki, iki šiol vaiko pinigus gaudavau į savo sąskaitą.Vaikui jau 18m. bet mokosi gimnazijoje 12 klasėje. Dabar atsidarė vaikas savo sąskaitą banke. Kaip pakeisti sąskaitą į kurią vedami vaiko pinigai. Ar galima prisijungus prie sistemos. Ar būtina vykti į seniūniją. Ačiū.

Diana
Diana

Sveiki, prašau suteikti informacijos:
Dukra 19 metų iki 2018 m. liepos mėn. gavo “Vaiko Pinigus” kol baigė gimnaziją (12 kl). Nuo 2018 m. rugsėjo studijuoja Vilniaus universitete (dieniniame sk.). Ar priklauso “vaiko pinigai” studijuojant iki 21 metų? Ačiū už informaciją.

asta
asta
Atsakymas į   Diana

nepriklauso…skaitosi viskas mums taip sake ir nustojo moketi.

Karolina
Karolina
Atsakymas į   Diana

Tikrai nepriklauso.

Danutė
Danutė

Laba diena. Mano dukrai 18 metų. 2018 metų liepos mėnesį baigė koncervatoriją su viduriniu išsilavinimu. Nuo 2018 metų rugsėjo mėnesio studiujoja Vilniaus tetro muzikos akademijoje (dieniniame skyriuja). Ar priklauso vaiko pinigai mano dukrai studijojant iki 21 metų? Ačiu už informaciją.

Asta
Asta
Atsakymas į   Danutė

Kaip gali priklausyti? Juk pinigai skiriami iki 18 m.

Atide
Atide

Sveiki mes su vyru negyvename kartu, bet vyras yra daves vaikui pavarde, ir aš tik gaunu už vaiką 30€, o pati negaunu jokių pajamų, sakykyte ar man kas nors gali priklausyti? 🤔 Kaip vienišai mamai? Aišku neskaitant elementu.
Ne esu vyro pardavus elementams.
Ir esu šiuo metu dekrete, už dekretą nieko negaunu, nes mažai turiu darbo stažo, žinau kad seniau skiačiuodavo profesija kaip darbą.

Jūratė
Jūratė

Laba ryta,
gavau vaikų pinigus, tik nesupratau ,kodėl 38 eur. o ne 50 eur.? Ačiū už atsakymą.

Jurate
Jurate
Atsakymas į   Jūratė

Laba diena,

pasiskambinau i savivaldybe, paaiskino,kad vaikui suejus 18m.ir dar lankant gimnazija, reikia is naujo pildyti prasyma.

Rasa
Rasa

Laba diena,
Noriu paklausti kokia suma turi buti mokama šeimai, kuri augina 3 dukrytes – 3 metukų, 9 metų ir 16 metų.

Danutė S.
Danutė S.

Sveiki, auginu 3 nepilnamečius vaikus. Mažiausiajai treji suėjo 2018 m. vidury. Visą tą laikotarpį gaudavau po 120 EUR (visa išmoka), o už 2019 sausio mėn. gavau 190 EUR (už visus 3 vaikus), nors, kiek suprantu, turėtų būti apie 210 EUR. Ar čia normalaus dydžio išmoka, ar reikėtų pildyti naują prašymą?

Irute
Irute

Esu dvieju nepilnameciu mama. Nesame deklarave kad esame isvyke, nors daugiausia praleidzime laiko ne LT. Vaikai Lietuvoje neina i mokykla. Ar man priklauso vaiko pinigai?

Justina
Justina

Deklaravome gyvenama vieta kitoje savivaldybeje ar turiu is naujo teikti prasyma?
Aciu

Natalija
Natalija

Jeigu tevas nedirba Lietuvoje , ar priklauso vaikui išmoka . Mama nedirba , o tevas dirba Baltarusijoje . Gyvena ir ten ir Lietuvoje . Gyvenamoja vieta deklaruota Lietuvoje . Ačiū

Erika
Erika

Sveiki, jeigu mano prašymas patvirtintas balandžio 9 dieną , tai pinigus man praves balandžio 25?

Birute
Birute

Kaip atsisakyti vaiko pinigu internetu jai galima?

LIGITA
LIGITA

Sveiki, dukra 2 dieninio kurso studentė, ar jai priklauso dar kokia išmoka? Šeimoje trys vaikai-ji vyriausia.

Milda
Milda
Atsakymas į   Augustas D.

Sveiki norėjau sužinoti ar valstybė gali nuimti vaiko pinigus .nes šiandien valstybė tą ir padarė dar laikau skolinga .man vienišai mamai kuri vaikšto po teismus nueme vaiko pinigus universile .be to jei buvo klaida sistemoje kur turėjo pranešti po mėnesio o ne po metų skolai grąžinti vaiko pinigus atgal valstybei nėra įmanoma .gal man kreiptis į advokate dėl šitų dalykų.

Asta
Asta
Atsakymas į   Augustas D.

Už mažąsias gausi po 60 € + priedas už studentę . Iš viso gausite po 100 € iž mažąsias. Taip man yra.

ALVYDA
ALVYDA

Sveiki,gryzau su dukrytem gyventi i Lt.
Šiuo metu esu bedarbė,ar mano dukrytėm priklauso kokie vaiko pinigai?
Kur kreiptis i sodra ar i globos rūpyba?

Vaida
Vaida

Sveiki, esu issikyrusi auginu du vaikus. Jeigu atsirastu kitas asmuo i musu seima ar skaiciuotusi jo pajamos ir kaip butu su vaiku ismokom ir kompencacijos. Jei vaikai butu ne jo.

Lina
Lina

Sveiki,
Vaiko pinigus gauname nuo 2018. Dabar išsikėlėme gyventi į kitą savivaldybę ir deklaravom gyvenamąją vietą kitoje sav., ar automatiškai gausiu vaiko pinigus, ar reik iš naujo kreiptis į naująją savivaldybę?
Dėkoju už ats.

Kazimiera
Kazimiera

Sūnus yra išsituokęs, jo žmona ir vaikas gyvena Rusijoje, bet vaiko gyvenamoji vieta deklaruota Lietuvoje. Ar sūnui kuris gyvena ir dirba Lietuvoje priklauso vaiko pinigai?

Nijole
Nijole

Mūsų valstybė labai turtinga. Jeigu 17 metu vaikas nesimoko ir nedirba niekur, tai valstybe jį išlaiko. Tai kam dirbti ar mokytis?

Viktorija
Viktorija

Sveiki, norėčiau sužinoti, kaip galima pakeisti sąskaitą, į kurią pervedami vaiko pinigai. Ačiū

Jolanta
Jolanta

Sveiki.Sunus nuo rugsejo 1 d. mokosi KTU,ar jam priklausys vaiko pinigai toliau

Saulė
Saulė

Sveiki esu pirmo kurso studentė, ar tėvai gauna už mane pinigus?

Deividas
Deividas

Sveiki. Man 18 metų ir aš mokausi. Ar aš galiu pats kreiptis dėl vaiko pinigu išmokos?

Dalia
Dalia

Sveiki. Noriu pasiteirauti, kur turiu kreiptis, jeigu noriu pakeisti vaiko pinigų gavėją. Jie būdavo pervedami mamai, bet atidarėme vaikui sąskaitą ir norime, kad eitų į vaiko sąskaitą.

Emilija Bučinskaitė
Emilija Bučinskaitė

Laba diena,
Man yra 20 ir aš studijuoju universitete (dieninė programa). Mano šeimoje du vaikai.
Ar man dar priklauso vaiko pinigai iki 21 metų?

Vidas
Vidas

Ka reikia daryti kad vaiko pinigai butu pervedami i jo saskaita jam 15 m ar galima jam atidaryti banko saskaita dabar pinigus gauna mama? Aciu

ILMA
ILMA

Kur turiu kreiptis, jai antras mėnuo nėra pervedami vaiko pinigai? Dukrai yra 18 m. Buvau pakartotinai pateikusi Spis programoje, kad dukra mokosi gimnazijoje. Pinigus stabiliai gaudavau, bet paskutinius du mėnesius nebegaunu.

Jūratė
Jūratė

Sveiki
Ar priklauso vaiko pinigai jeigu mama bedarbe o vyras dirba uzsienyje. Ar tik galima pretenduoti i uzsienio valstube kurioje vyras dirba ir ten susitvarkyti vaiku pinigus. Nes mane informavo kad lietuvoje mums nepriklauso pinigai.

Mela
Mela

Sveiki esu moksleivė 12 klasė. Auginu vaiką su draugu. Vaikas gauna pinigėlius,. Tik įdomu ar aš turiu teisę dar gauti vaiko pinigus už save? 🙂

Dovile
Dovile

Jei pakeiciau gyvenamaja vieta is rajono i miesta (rajonas priklauso miestui tam paciam)ar reikia is naujo pildyta prasyma del vaiko pinigu?

Jnv.
Jnv.

Sveiki, man 18m (12kl) ir su tėčiu norim eiti pildyti dokumentus dėl vaiko pinigų, bet tėtis galvoja, kad tuos pinigus atskaičiuoja nuo pašalpos, tai atskaičiuoja ar ne? Esam daugiavaikė šeima.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt