Geriausios Verslo Dovanos: Direktoriui ar Kolegai | Kaip-uzsidirbti.lt

Geriausios Verslo Dovanos: 15 Įdėjų Nustebinti Kolegą!

Verslo DovanosVerslo dovanos iš esmės yra neatsiejama sėkmingo verslo ir su verslu susijusių santykių gerinimo dalis.

Tačiau, tik nemaišykite verslo dovanos vadovui, direktoriui ar kolegai su kyšiu.

Originalios verslo dovanos ne tik sustiprina partnerystės ryšį tarp jūsų ir kolegų bei partnerių, bet ir tinkamai parinkta dovana gali nudžiuginti ir pralinksminti kitą žmogų, o tai yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.

Juk ne viskas sukasi aplink mus, tiesa?

Šiame straipsnyje pateiksime jums 15 nuostabių ir orginalių verslo dovanų idėjų vadovui, kolegai ar verslo partneriui.

Kaip Išrinkti Verslo Dovaną Partneriui, Kolegai ar Direktoriui?

Nežinote nuo ko pradėti ir kaip išrinkti verslo dovaną įmonės direktoriui, partneriui ar kolegai?

Šie 3 praktika paremti patarimai turėtų būti vienu iš atspirties taškų renkant verslo dovanas bendradarbiams.

Suasmeninkite Dovaną

Neužsakykite 30 butelių vyno kaip kalėdinės dovanos visiems savo kolegoms ar partneriams, net jeigu ir jūsų nuomone visi žmonės šventiniu laikotarpiu geria vyną ir tai bus nuostabus pasirinkimas.

Atminkite, tai yra tik jūsų nuomonė, o bendros dovanos iš esmės niekada nesukelia didelio pasitenkinimo (dauguma tokių dovanų net gali parodyti abėjingumą kolegų atžvilgiu).

Kitaip tariant, nepirkite dovanų, o ypač verslo atstovams – partneriams, kurios patinka jums ir galbūt, jūsų nuomone, gali patikti kitiems.

Daugumoje atvejų siūlome neakivaizdžiai arba tiesiogiai pasidomėti vadovo ar partnerio hobiais bei išrinkti verslo dovaną, kuri jiems rūpės bei primins, kad ir kaip banaliai skambėtų, JUS!

Psichologai tyrinėjo ir įrodė, kad žmogus gavęs suasmenintą dovaną ją priimą kaip tiesioginį įvertinimą iš kitos asmenis ir toks ryšys pagerina santykius itin ženkliai.

Nekonkuruokite

Jeigu jūs esate verslo įkūrėjas/vadovas ar personalo narys ir jūsų kolega jums įteikė itin prabangią verslo dovaną šventiniu laikotarpiu ar tam tikra proga, nepulkite konkuruoti ir nesiųskite bet ko atgal kaip padėkos su tikslu viršyti gautos dovanos vertę.

Nustebsite kiek daug įmonės vadovų, direktorių ir personalo narių gavę prabangias verslo dovanas jaučiasi nejaukiai.

Renkantis dovaną niekada nežiūrėkite į brangesnį variantą, rinkitės tai, kas gali suteikti jūsų kolegai daugiau džiaugsmo ar naudos.

Nesiekite Verslo Dovanų tik su Šventiniu Laikotarpiu

Verslo dovanos tai nėra tik pareiga šventiniu laikotarpiu nudžiuginti vadovus ar kolegas.

Stenkitės dovanoti savo verslo partneriams, kad ir mažas dovanas bei suvenyrus visus metus, neskaičiuojant progų, nesvarbu ar tai būtų boso diena, kalėdos ar kita šventė.

Kaip ir minėjau, net ir menkiausia dovana jūsų verslo partneriui, vadovui ar kolegai gali būti stiprus ženklas, kad jis jums rūpi, o ne tik atliekate pareigą per šventes.

15 Geriausių Verslo Dovanų Idėjų!

1. Terariumas Augalams/Dirbtinis Sodas

Terariumas augalųPastaruoju metu terariumai augalams tapo itin populiaria dovana tarp verslo partnerių užsienio valstybėse.

Tai populiaru, nes ši dovana neužima daug vietos, ją lengva prižiūrėti, kadangi dauguma augalų, kurie yra auginami dirbtiniuose soduose, nereikalauja daug vandens ar papildomos priežiūros kiekvieną dieną.

Dauguma dirbtinių sodų parduotuvėse parduodami jau paruošti, tad belieka nupirkti, padovanoti ir nustebinti savo partnerį šia puikia dovana.

Didžioji dalis kolegų gavę šią dovaną pasidės ją ant savo darbo stalo ir tai bus tarsi priminimo ženklas apie jus.

2. Amazon Kindle – Elektroninė Knygų Skaityklė

Mūsų nuomone, tai viena geriausių verslo dovanų tiek jūsų bosui tiek kolegai ar verslo partneriui.

„Amazon Kindle” yra puikus prietaisas skirtas skaityti elektroninėms knygoms.

Jokių knygų limitų čia nėra, su Amazon Kindle galite rinktis iš visų įmanoma elektroninių knygų ir mėgautis jų turiniu laisvu laiku ar vykstant į komandiruotę.

3. Puodelio Šildytuvas

Puodelio šildytuvasNorite būti orginalūs?

Ar esate girdėję apie puodelio šildytuvą?

Manau, kad tik maža dalis šio portalo skaitytojų yra susidūrę su šiuo prietaisu.

Tačiau visi esame susidūrę su situacija kuomet atsinešame karštą gėrimą prie kompiuterio ir pradedame jį gerti kuomet jau būna atšalęs, tiesa?

Puodelio šildytuvas yra itin originali dovana, o be to ir kaina svyruoja tik apie 15-20 eurų.

Tai nebrangus ir išradingas įrenginys, kurio pagalba jūsų boso ar kolegos kava bei arbata neatšals dar ilgesnį laiko tarpą.

4. Kvietimas į Restoraną

Na, visų pirma, tai dovana, kuri turėtų būti skirta bent 2 asmenims.

Net neabejojame, kad ši dovana bosui ar verslo partneriui tikrai patiks. Juk kas nenorėtų nueiti pavalgyti į restoraną?

Tik negailėkite papildomų eurų ir pasistenkite išrinkti tokią vietą, kur jūsų kolega dar nėra buvęs. Nauja aplinka tik dar labiau intriguos pasinaudoti jūsų dovana kaip įmanoma greičiau.

Be to, įsitikinkite, kad kvietime į restoraną yra įskaičiuoti visi 3 patiekalai, įskaitant ir desertą vakarienės pabaigoje.

5. Ausinukai

Ausinukai buvo viena geriausių verslo dovanų 2021 metais bet kokia proga!

Vis daugiau ir daugiau žmonės dirba viešose erdvėse (ang. „Open Space”), tad ausinukai ne tik pagelbės jiems susikaupti ir atitrūkti nuo papildomo triukšmo, bet ir tuo pačiu mėgautis mėgstamu muzikiniu ar informaciniu turiniu darbo aplinkoje.

Jeigu svarstote apie ausinukus, kaip verslo dovaną – siūlytume pagalvoti apie „Apple AirPods” variantą – nors kaina rinkoje svyruoja apie 200+ eurų (priklausomai nuo modelio), tačiau tai yra vieni patogiausių ausinukų, kuriuos mums teko naudoti.

6. Nešiojamas Mobiliųjų Telefonų Įkroviklis (ang. Power Bank)

Nešiojamas mobiliųjų telefono įkroviklis yra ideali verslo dovana tiems žmonėms, kurie visada yra kelyje, skuba į susitikimus ir neturi pastovios darbo vietos.

Jeigu norite dar šiek tiek išsiskirti, siūlytume papildomai ant įkroviklio išgraviruoti įmonės pavadinimą ar papildomą tekstą (kuris būtų aktualus tam asmeniui, kuriam yra perkama dovana).

Tokios dovanos kaina rinkoje įprastai svyruoja apie 20 eurų + graviravimo mokestis.

7. Gertuvė

Vandens gertuvė dovanaNors nešiojama gertuvė gali atrodyti keistas dovanos pasirinkimas, tačiau neseniai ir mūsų komanda gavo asmenines gertuves. Nuoširdžiai net nesitikėjome, kad taip tiks ir patiks ši dovana.

O to priežastis yra paprasta:

Jeigu nuspręsite dovanoti gertuvę kaip verslo dovaną partneriui, pasirūpinkite ir jos dizainu, išrinkite stilingą bei papildomai nepatingėkite ją papuošti svarbiomis bei suasmenintomis detalėmis. Tai gali būti įmonės pavadinimas, logotipas ar kokia nors svarbi citata.

Gertuvė taps neatskiriama jūsų kolegos palydovė tiek darbe tiek ir sporto klube – būkite išradingi!

8. Rūšinė Kava/Arbata

Dovana priklauso nuo to ar jūsų klientas mėgsta labiau kavą ar arbatą.

Būtinai išsiaiškinkite šį faktorių.

Nereikia net ir sakyti, kad verslo dovanos dažnu atveju turėtų būti susijusios su darbo aplinka, tad šis pasirinkimas kaip tik tinką puikiai į šią temą.

Nepagailėkite sumokėti iki 50 eurų už šią dovaną ir pasirūpinkite, kad kava arba arbata, kurią dovanosite būtų rūšinė. Tai bus tikrai puiki dovana, kurią bus galima dalintis su kolegomis ir naudoti kiekvieną dieną.

Tik be jokios abejonės, tai yra verslo dovana, tad nesugalvokite pirkti standartinės kalėdinės arbatos ar kavos…

9. Kosmetikos Krepšys

Kosmetikos krepšys dovanaJeigu dovaną dovanojate žmogui, kuris itin dažnai keliauja iš vienos šalies į kitą, turi daug susitikimų, tuomet kosmetikos krepšys yra puikus pasirinkimas.

Nepagailėkite 60+ eurų ir padovanokite geros kokybės kosmetikos krepšį.

Tai puiki ir naudinga verslo dovana tiek įmonės direktoriui tiek ir bendradarbiui.

10. Gurmanų Maisto Krepšelis

Gurmanų maisto krepšelis yra šiek tiek neįprasta, tačiau išradinga ir unikali verslo dovana.

Štai kodėl:

Visų pirma, garantuojame, kad beveik visiems jau nusibodo įprastai nešami standartiniai sūrio ir mėsos rinkiniai šventiniu laikotarpiu, o be to – nustebinti žmogų darosi vis sunkiau.

Gurmaniškas maisto krepšys yra puiki to idėja.

Tačiau prieš renkant gurmanišką rinkinį būtinai įsitikinkite ar dovanos gavėjas nėra alergiškas sudedamosioms medžiagoms.

Įprastai geresnės kokybės gurmanų maisto krepšeliai gali kainuoti apie 100 ir daugiau eurų.

11. Interaktyvūs Mokymai

Online mokymaiPamokos ir mokymai internetu turi vieną didelį privalumą prieš įprastus mokymų kuponus ar seminarų bilietus – jums niekur nereikia papildomai eiti iš biuro.

Prieš dovanojant šią dovaną, išsiaiškinkite ką labiausiai jūsų verslo partneris, vadovas ar kolega norėtų išmokti papildomai ir nupirkite jam tos srities interaktyvius mokymus.

Gal jūsų vadovas minėjo, kad nori pradėti naują verslą ar rado naują hobį ir ieško daugiau informacijos šiais klausimais, tokiu atveju puiki idėja yra padovanoti tos srities mokymus.

Vėlgi, tai ne tik dovana, o įrodymas žmogui, kad jūs domitės juo, o tai labai vertinama savybė.

12. Alaus Gaminimo Rinkinys

Skamba intriguojančiai ar ne? Taip iš tiesų ir yra!

Dauguma žmonių dažnai kaip dovaną savo bosui įteikia įvairios rūšies alaus, bet kiek daug žmonių įteikia alaus gaminimo rinkinį? Nuoroda į produktą štai čia.

Nors dėl šios dovanos gali kilti daug dvejonių, bet jeigu jūsų kolega itin mėgsta alų, gal verta pagalvoti apie tai?

13. Priedai Prie Kompiuterio

Jeigu paieškosite technikos parduotuvėse, nustebsite, kiek daug yra papildomų priedų prie asmeninio kompiuterio, kurie pravers bet kurią dieną tiek biure, tiek ir namuose.

14. Užrašų Knygelė

Užrašų knygelė dovanaNors dauguma žmonių kurie ranka ir ieško verslo dovanos klientui galvoja, kad užrašų knygutės yra pasenęs reikalas, tačiau tai nėra tiesa.

Jeigu nuspręsite dovanoti užrašų knygelę, siūlytume kiek įmanoma labiau šią dovaną suasmeninti jos gavėjui taip pat.

Užrašų knygelė gali būti pažymėta įmonės logotipu ar kliento inicialais – nustebsite, koks tai tai bus puikus būdas nustebinti verslo partnerį ar kolegą!

15. Kalendorius

Kalendorius taip pat gali būti puiki verslo dovana kolegai ar verslo partneriui, tačiau tai turi būti taip pat unikalaus dizaino, suasmenintas, kad dovanos gavėjas neišmestų jūsų dovanos, o pasistatytų puikiai matomoje vietoje ir naudotų visus metus.

Taip pat, galite nupirkti ir padovanoti jūsų kolegai darbo kalendorių, kuris bus geresnė užrašų knygelės versija.

Be jokios abejonės, kalendorių geriau dovanoti metų pabaigoje.

Būkite Orginalūs!

Atminkite tai, kad prabangios verslo dovanos ne visada yra originalios.

Norint nustebinti žmogų nereikia išleisti daug pinigų – svarbiausia originalumas ir dėmesio rodymas.

Tad jeigu ieškote dovanos darbe direktoriui, kolegai ar verslo partneriui būkite originalūs – pasinaudokite mūsų išvardintomis verslo dovanų idėjomis ir nustebinkite savo kolegas!

Rekomenduojame perskaityti:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Turinio autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas/patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentuoti
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Asta
Asta

Gražiai supakuota dovana kelia didesnį įspūdį. Tarkim, man pačiai yra ypač svarbu, kaip dovana supakuota, tai parodo, kiek laiko ir dėmesio žmogus skyrė rinkdamas tą dovaną, kiek širdies įdėjo. Paskutinį kartą iš giminaičių gavau labai originaliai supakuotus pinigus dovanų dėžutėje.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt