10+5 Verslo Idėjos ir Kur Investuoti Pinigus 2023? | Kaip-uzsidirbti.lt

Verslo Idėjos: Kur Investuoti Pinigus? TOP 10+5 [2023]

Verslo IdėjosIeškote Verslo Idėjos?

Jeigu svajojate įkurti nuosavą verslą, tačiau nežinote nuo ko pradėti, rekomenduojame perskaityti šį gidą pradedantiesiams nuo PRADŽIOS iki PABAIGOS.

Šis straipsnis apie įvairias idėjas jūsų potencialiam verslui, pradedant internetiniu verslu ir prekyba, verslo idėjomis jaunimui bei pradedantiesiems, o baigiant sudėtingesniais sprendimais rinkoje.

Bet prieš tai, svarbu suprasti:

Gyvename laikotarpyje, kuriame pradėti savo verslą – lengviau nei bet kada anksčiau!

Skamba neįtikėtinai, bet tai TIESA!

Sparčiai besivystant technologijoms mes nesunkiai galime prieiti prie informacijos apie įvairias investavimo galimybes, potencialių klientų pomėgius (įvairūs analitiniai įrankiai), atliktus rinkos tyrimus siekiant sužinoti produkto ar paslaugos poreikį ir begalę socialinių platformų, kurios padeda atsirinkti būsimus klientus ir pradėti kurti įprastą standartinį verslą ar net startuolį (ang. startup) ieškant papildomų investicijų bei naudojant reklamos įrankius generuoti didesnius potencialių klientų srautus.

Didžiausia problema, mūsų akimis, ta, kad bet kokia potenciali verslo idėja ar investicija atrodo sunkiai įgyvendinama dėl didelės konkurencijos rinkoje.

Dauguma žmonių ieško unikalių verslo idėjų ir investicinių galimybių. Tačiau, kartais, genialumas slypi paprastume, tiesa?

TURINYS

Viena Populiariausių Idėjų Verslui – Elektroninė Komercija

Kadangi tiek Europoje, tiek Lietuvoje nuo 30 iki 80 proc. gyventojų prekes perka internetu, tad elektroninė komercija vis labiau ir labiau tampa verslo idėja numeris 1 visame pasaulyje (ypač pradedantiesiems).

Dabar turėti nuosavą elektroninę parduotuvę ir pardavinėti prekes tapo itin paprastą – jūs neturite sukti galvos kaip įsteigti fizinę parduotuvę, kuriai būtinos patalpos, samdomi darbuotojai ir kitos daug kaštų reikalaujančios investicijos.

Be to, jums nereikia pulti mesto savo pastovaus darbo – viską galite daryti vienu metu.

Geriausia dalis ta, kad jums tereikia:

 • Geros, patrauklios ir tiesiogiai į tam tikrą rinką nukreiptos produkto idėjos arba/bei tiekėjų;
 • Minimalaus pradinio kapitalo;
 • Kompiuterio bei interneto prieigos.

Su šiais įrankiais kiekvienas iš jūsų galite pamėginti sukurti sėkmingą internetinį verslą ir tapti laisvais bei nepriklausomais finansiniu atžvilgiu ar net vystyti verslą iš tiesiai iš namų virtuvės!

Pasiryžote šiam žingsniui, tačiau stinga minčių? Šis straipsnis turėtų jums padėti!

Pateikiame vienas populiariausiai vertinamų interneto platybės verslo idėjų, įskaitant ir elektroninę prekybą.

Neturite Pradinio Kapitalo?
Dauguma žmonių atsisako minties kurti elektroninę parduotuvę ir investuoti savo laiką ir santaupas į šią verslo idėją dėl klaidingos nuomonės apie galimai reikalingas dideles pradines finansines investicijas.

Dėl šios priežasties, siūlome jums perskaityti straipsnį apie „Shopify” prekybos platformą.

Tai unikali galimybė net ir neturint programavimų kalbos žinių susikurti elektroninę parduotuvę pačiam, neinvestuojant didelių pinigų samdant IT specialistus, bei prekiauti INTERNETU neturint pradinio kapitalo ir nesandėliuojant prekių.

Toks būdas yra vadinamas „dropshipping” metodu! Jeigu nesate nieko girdėję apie šį metodą – visą informaciją rasite čia.

Shopify mokymai

Geriausios Verslo Idėjos? Neišradinėkite Dviračio!

Verslo idėjos Lietuvoje

Labai dažnai žmonės, ketinantys pradėti savo veiklą, mano, kad vienintelis tinkamas būdas tai padaryti – rinkai pasiūlyti kažką naujo, unikalaus ir netikėto.

Tokios verslo idėjos paprastai baigiasi nemažais nuostoliais, reikalauja labai daug laiko, pastangų ir didelių investicijų, kurios rečiau atsiperka.

Tiesa ta, kad jei prieš gerą dešimtmetį dar buvo realu sukurti prekę ar paslaugą, kuri atliktų pagrindines pelningos verslo idėjos funkcijas – palengvinti kasdienybę ir teikti konkrečia naudą – šiandieniniame pasaulyje nustebinti potencialų vartotoją praktiškai neįmanoma.

Pertekliniame informacijos ir mus supančių daiktų sraute stabiliomis prekėmis išlieka ne nauji išradimai, o laiko patikrinti ir išties reikalingi gaminiai, paslaugos ar platformos su tam tikrais ir pritaikytais atnaujinimais pagal egzistuojančias tendencijas.

Prekių Perpardavinėjimas – Idėja Pradžiai?

Jei domitės verslo pasauliu ir ieškote, kur investuoti pinigus bei kokį verslą sukurti, jums turėtų būti ne naujiena tai, kad prekių perpardavinėjimas – “dropshipping” metodu vykdomas verslas, vienas geriausių būdų pamėginti pradėti šią veiklą – ypač jeigu niekada nesate to darę.

Kaip tai padaryti?

Kaip ir minėjome anksčiau, 2023 metais sukurti elektroninę parduotuvę tapo kaip niekad paprasta!

Patirtis rodo:

Žmonės prisiriša prie nuolat naudojamų prekės ženklų, todėl labai sunku juos pripratinti prie naujų, negirdėtų vardų. Tad verčiau pradėkite nuo to, ko Lietuvos rinkoje reikia labiausiai – žinomų gaminių / prietaisų už pačią patraukliausią kainą.

Dropshipping Verslas – Tiekėjai Jums Po Ranka

Prekių tiekėjaiPradedant veiklą kurios pagrindas – perpardavinėjimas – dažniausiai susiduriama su dilema, kur rasti geriausius tiekėjus.

Jei norite pardavinėti keleto rūšių gaminius, pradžioje nesivarginkite jų ieškodami skirtingais kanalais. .

 • „Amazon“tai viena didžiausių elektroninės komercijos bendrovių, kuri siūlo ypatingai didelę įvairaus asortimento prekių pasiūlą.

Užsisakant prekes didesniais kiekiais net neabejojame, kad galėsite susitarti dėl papildomos nuolaidos.

„Amazon“ kaip tiekėjas yra tinkamas tais atvejais, kuomet ne tik naudojates „Shopify“ sistema, o kuriate elektroninę parduotuvę ir ant kitos turinio valdymo platformos (TVS) arba unikalaus programinio kodo.

Tai yra tiesioginis konkurentas Ebay.com internetinei parduotuvei, o jos privalumas tas, kad „Aliexpress“ yra tiesiogiai susijęs su „Shopify“ platforma, tad reikalauja mažiau tiesioginio darbo pildant prekių asortimentą..

Šis duetas (Aliexpress ir Shopify) suteikia verslo atstovui galimybę nesandėliuoti prekių, o tiesiogiai, naudojantis papildomu moduliu (Oberlo) siųsti prekes klientui tiesiogiai.

Be jokios abejonės, „Aliexpress“ yra Kinijos atstovas, tad natūralu, kad prekių pristatymas bus ilgesnis nei iš „Amazon“ bei reikėtų įsivertinti papildomus mokesčius siunčiant prekes iš Kinijos.

Iš kitos pusės, tiek „Amazon“ tiek ir „Aliexpress“ rasite tiekėjų, kurie turi sandėlius Europoje bei JAV, tad tokiu būdu galėsite išvengti ilgo siuntimo periodo bei papildomų mokesčių.

Taip pat verta paminėti, kad:

Tiek „Amazon“ tiek ir „Aliexpress“ prekybos platformos patrauklios tuo, kad šiose platformose savo gaminius siūlo tūkstančiai prekės ženklų iš viso pasaulio įprastai už tinkamą kainą!

Šie gaminiai yra siunčiami į daugelį pasaulio šalių, o įsigyjamos prekės kokybę galima patikrinti atsižvelgiant į vartotojų įvertinimus bei atsiliepimus.

Potencialus pelnas:

Iš esmės, jeigu užsiimsite, elektronine prekyba, nepriklausomai nuo tiekėjų – pasiskaičiuokite potencialią prekės savikainą bei galimą pelną.

Dažniausiai yra keli būdai – stengtis parduoti didesnį prekių kiekį su mažesniu antkainiu arba atvirkščiai – mažesnį prekių kiekį, su didesniu antkainiu.

Taip pat,

Turint omenyje, kad nesteigiant fizinės parduotuvės išlaidos sumažėja iki elektroninės parduotuvės kūrimui ir skaitmeninei rinkodarai skiriamų išlaidų.

Nors ši verslo idėja skamba itin paprastai, bet patikėkit – tai itin patraukli ir pelninga rinka, juk ne veltui kiekvienais metais daugėja elektroninių parduotuvių visame pasaulyje.

 Atkreipkite dėmesį: 
Jums nebūtinai privalu ieškoti prekių kurias galite perparduoti tik mūsų minėtose vietose. Pabūkite kūrybingi ir paieškokite patrauklių prekių internete, pritaikytų rinkai, kurioje norite prekiauti.

Parašykite el. laiškus tiekėjams bei pasidomėkite ar yra galimybė prekiauti jų produkcija jūsų el. parduotuvėje.TOP 10 Idėjos Kuo Prekiauti Internete

Kad naujos verslo idėjos įgyvendinimas būtų nesudėtingas ir pelningas (šiuo atveju – elektroninės parduotuvės), geriausia pradėti nuo didžiausią potencialą turinčių gaminių prekybos.

Pateikiame jums itin populiarių prekių TOP 10, kurios mūsų nuomone turėtų ganėtinai aukštą paklausą ir Lietuvoje!

1. Kosmetikos Priemonės

Ar pastebėjote, kiek daug Lietuviškų prekės ženklų galite rasti kosmetikos priemonių rinkoje? Kremai, šampūnai, įvairios veido valymo priemonės ir panašiai.

Šioje vietoje yra 2 keliai:

 • Pamėginti surasti tokį prekinį kosmetikos prekinį ženklą, kurio nėra Lietuvoje arba sunku jo nusipirkti bei pasirašyti partnerystės sutartį;
 • Pamėginti patiems sukurti Lietuvišką prekinį ženklą kosmetikai (tai darosi itin labai populiari prekė mūsų rinkoje).

2. Mobiliųjų Telefonų Priedai ir Aksesuarai

Mobiliuju telefonu aksesuaraiTai vieną didžiausių paklausų turinti prekių kategorija rinkoje.

Turbūt ir patiems teko pastebėti, jog įvairių telefonų priedų kainos Lietuvoje yra pernelyg aukštos ir ne visada atitinka jų kokybę.

Nors nemaža dalis žmonių susigriebė, bei šiuos gaminius užsisako internetu, likusieji dėl laiko stokos, nenoro prekės laukti keletą savaičių ir kitų priežasčių pirmenybę teikia čia platinamiems telefonų priedams.

Taigi, pasiūlę tuos pačius gaminius už patrauklesnę kainą nei salonuose, galimai galite sutrauktį didelę dalį klientų. Kadangi telefonų priedai nėra ilgo naudojimo prekė ir žmonės linkę juos keisti naujais, turėsite nuolatinį grįžtamąjį ryšį.

Taip pat, pasiūlykite papildomų galimybių – pvz.: telefono dėklai su kliento pasirinkta nuotrauka.

3. Ekologiškos Prekės

Labai daug neišsiplėsime – tačiau pasakysime tai, kad, mūsų nuomone, tai yra itin sparčiai auganti rinka.

Jeigu prijaučiate ekologijai, 2023 metai yra puikus laikas sukurti elektroninę parduotuvę paremta ekologiškai produktais.

Tai gali būti:

 • Ekologiški puodeliai, termosai bei lėkštės;
 • Valgymo įrankiai;
 • Higienos priemonės;
 • ir dar daugybe kitų opcijų.

Panagrinėkite kokios el. parduotuvės yra užsienyje bei kokie ekologiški produktai ten dominuoja.

Patikrinkite norimą rinką, įsivertinkite konkurenciją ir tai gali būti puiki idėja pradžiai.

4. Vyriški ir Moteriški Drabužiai

Vyriški ir moteriški drabužiaiNors drabužių pramonė Lietuvoje pakankamai išsivysčiusi, ji neapima visų vartotojų poreikių ir nėra orientuota į skirtingas jų grupes.

Visų pirma, platesnis drabužių pasirinkimas vyrauja didmiesčiuose, todėl rajonų gyventojai neretai lieka užribyje ir yra suinteresuoti prekes užsisakyti internetu.

Šalyje taip pat stinga parduotuvių, siūlančių didesnių dydžių drabužius, čia vyrauja tie patys, masėms gaminantys prekių ženklai, todėl pasigendama išskirtinių modelių drabužių.

Tiek „Amazon“, tiek „Aliexpress“ siūlo galimybę užpildyti visas drabužių rinkoje vyraujančias spragas ir vystyti elektroninį drabužių pardavinėjimo verslą.

Manote, kad iš importas iš Kinijos gali būti per ilgas? Pakalbėkite su Lenkijos tiekėjais!

Ypatingai paklausūs jau minėti didesnių dydžių, kūdikių ir vaikų drabužiai, laisvalaikio apranga ir pan.

 EXTRA PATARIMAS: 

Jeigu jaučiate, kad puikiai suprantate madą, pasidomėkite savo drabužių linijos prekinio ženklo kūrimu. Orientuokitės į vieną kategoriją, pvz.: rūbeliai vaikams (pagal amžiaus grupes), pagal medžiagą, pagal dizainą bei pradėkite kurti savo drabužių liniją.

Jeigu jaučiate, kad nesate pajėgus/pajėgi nupiešti dizaino – pasidomėkite laisvai samdomų specialistų paslaugomis iš Fiverr.com

Nuspręskite iš kokios medžiagos norite gaminti savo drabužius bei suraskite laisvai samdomus siuvėjus ir PIRMYN!

Atkreipkite dėmesį kokios drabužių kainos vyrauja rinkoje, kurie yra pagaminti Lietuvoje. Tikrai nustebsite iš gerosios pusės (ir mes nekalbame apie pačius populiariausius ir geriausiai žinomus dizainerius).

5. Sporto Prekės

Pasaulį pasiekė nauja sveikos gyvensenos ir aktyvios fizinės veiklos banga, kuri neaplenkė ir Lietuvos.

Populiarėjant įvairioms sporto šakoms, auga ir įvairios verslo idėjos, apimančios sportinės įrangos perpardavinėjimą.

Daugumoje elektroninių prekybos platformų galite rasti profesionalias, specializuotoms treniruotėms skirtas sporto prekes, kurių pasirinkimas mūsų šalyje kol kas yra ganėtinai siauras ir apsiriboja tik keletu prekės ženklų.

Siūlydami tokias prekes pasieksite tikslinę auditoriją, o pagal jos poreikius ateityje galėsite formuoti savo prekių krepšelį ir jį papildyti naujais gaminiais. Tai ypač paklausi prekė, kadangi dauguma sporto prekių Lietuvoje turi ganėtinai didelį antkainį.

Pasidomėkite tiekėjais iš Lenkijos – yra tekę pastebėti, kad dauguma sportinės įrangos būtent ir atkeliauja iš ten.

6. Minimalistiniai Laikrodžiai

Minimalistiniai laikrodžiaiJei ieškote el. prekybos verslo idėjos, dėl kurios žmonės nerimsta – galite apsvarstyti galimybę pradėti verslą laikrodžių nišoje.

Per pastaruosius keletą metų pastebėjome, kad „Google Trends“ sistemoje nuolat auga „minimalistinių laikrodžių“ paieškos.

Tačiau taip pat matėme, kad populiarių laikrodžių pardavimo apimtys didėja taip pat. Tai reiškia, kad standartiniai laikrodžiai vis dar lieka populiari ir paklausi prekė, nepaisant to, kad išmanieji prietaisai jau yra rinkoje.

 PATARIMAS: 

Jeigu nuspręsite prekiauti laikrodžiais, nepriklausomai iš kokios rinkos (Kinijos, Europos ar kt.) pasiteiraukite ar galite taikyti jūsų pasirinktam laikrodžiui, jūsų prekės ženklo, apipavidalinimą (ang. branding).

Tai reiškia, kad tiekėjas paruoš jūsų pasirinkto laikrodžio modelį pagal jūsų prekinį ženklą, naudojant jūsų logotipą bei unikalų įpakavimą.

Prekiaujant laikrodžiais, visada svarbu, nepamiršti suteikti klientui garantiją!

7. Namų Apsaugos Sistemos

Vis daugiau ir daugiau žmonių susiduria su baime būti apvogtam.

Dėl šios priežasties vis daugiau privačių namų ir butų savininkų ieško papildomų namų apsaugos sistemų.

Jeigu sugebėsite ne tik pardavinėti vaizdą įrašinėjančias kameras, bet jas ir sujungti užsakovui pagal užsakymą – ši verslo idėja gali būti išties sėkminga.

Pagalvokite apie tai, kadangi, daugumoje valstybių ši prekė + paslauga yra itin paklausi.

8. Sveikatingumą Skatinančios Priemonės

Laikysenos korektoriusPaieškokite įvairių tiekėjų, kurie siūlo įvairaus tipo sveikatingumo priemones.

Pvz.: viena iš sparčiausiai augančių prekybinių verslo idėjų 2020-2021 yra stuburo ir laikysenos korektorius.

Kadangi tiek daug žmonių nuolat būna susilenkę darbe, prie kompiuterio, prie telefono ir t.t., nenuostabu, kad padidėjo nugaros ir kaklo skausmai.

Įdomu tai, kad raktinis žodis „laikysenos korektorius“ iš tikrųjų sulaukia apie 74 000 paieškų visame pasaulyje per mėnesį ir įrodo, kad tai potencialiai pelninga idėja.

Tiesa, tokio tipo produktam, kurie yra orientuoti į konkrečios problemos sprendimą – siūlome kurti tik 1 produkto el. parduotuves.

Tai reiškia, kad visa naudojama reklama bei el. parduotuvės dizainas ir turinys bus skirtas tik vienam produktui.

Tokie el. parduotuvių modeliai dažnai būna itin sėkmingi trumpajame periode (iki vienerių metų). Vėliau visada galite atnaujinti arba pakeisti seną prekę į naujesnį modelį.

9. Vyrų Plaukų ir Barzdos Higiena

Išskirtinai vienos higienos prekės rinkti nenorime, tačiau vienas iš populiariausių nišinių produktų, skirtų vyrams, yra barzdos aliejus.

Nereikia net sakyti, kad šiuo metu itin populiarėja barzdos auginimas ir priežiūra, tiesa?

Dabar yra puikus laikas, radus tinkamą tiekėją, pradėti prekiauti šiais produktais.

Be jokios abejonės, nepamirškite ir plaukų priežiūros priemonių bei naudingų patarimų, tinklaraščio forma, potencialiems jūsų pirkėjams.

Juk klientai nori įsigyti prekes iš profesionalų tiesa?

Parodykite jiems, kad išmanote tai, kuo prekiaujate!

10. Prekės Gyvūnams

Prekės gyvūnamsŠiuo metu rinkoje yra itin daugybė aksesuarų gyvūnams. Tačiau, didžiausia galimybė verslui yra tai, kad Lietuvoje dar daug ko nėra, kas yra parduodama užsienyje.

Šiuo atveju, tikrai rekomenduojame apsilankyti „Aliexpress“ ir tikrai rasite jus dominančias prekes gyvūnams, kurios dar nėra pardavinėjamos Lietuvoje.

Nereikia net sakyti, kad radus gerą ir paklausą turinčią prekę bei būnant vienu iš pirmųjų prekiautojų rinkoje – galima tikėtis sėkmės.

 EXTRA: 

Galite susiaurinti savo el. parduotuvės asortimentą bei pritaikyti jį konkrečiam augintiniui.

Pvz.: pasidomėkite apie prekes papūgoms, gyvatėms ir pnš.

Mes turime omenyje, kad tai puiki vieta orientuotis į egzotinius gyvūnus bei produkciją jiems.

Kaip Susikurti Elektroninę Parduotuvę?

Taigi, nepriklausomai ar tai bus dropshipping” verslas ar visa elektroninės komercijos verslo idėja – tai vis dar yra aukštumoje – juk ne veltui sakoma, kad jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur.

Tai ypač galioja tiems, kurie nori įtvirtinti naują veiklą arba išbandyti verslo idėjos plėtros galimybes.

Na, o geriausias būdas savo prekes pasiūlyti patogiu ir patraukliu būdu klientui – nuosava elektroninė parduotuvė.

Jei vis dar manote, kad norint sukurti elektroninę parduotuvę būtina samdyti dizainerius, programuotojus ir tam išleisti tikrai nemažas pinigų sumas, turėkite omenyje, kad plečiantis internetinei prekybai atsirado atviro kodo platformų, kurių pagalba elektroninę parduotuvę galite sukurti patys.

Susikurti internetinę parduotuvę samdant specialistus gali kainuoti nuo 1000 iki 5000 eurų ir daugiau (priklausomai nuo specifikacijų ir bendro sudėtingumo).

Internete galite rasti daugybę įmonių, kurios siūlio paslaugas kaip: internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių priežiūra ir t.t.

Tačiau jeigu finansinė padėti jums to neleidžia, galite susikurti elektroninę parduotuvę ir SAVARANKIŠKAI.

SHOPIFY – Elektroninė Parduotuvė be Pradinio Kapitalo

Vienas dažniausiai naudojamų ir populiariausių tokios sistemos pavyzdžių – „Shopify“.

Čia galite pasirinkti jums tinkamą dizainą, prekių išdėstymo tvarką, apmokėjimo būdus, sudėti pagrindinę informaciją apie įmonę.

Šaunu tai, kad kuriant elektroninę parduotuvę per „Shopify“, jos dizainas iškart pritaikomas ir išmaniesiems įrenginiams, kuriais šiandien naudojasi didžioji dalis vartotojų.

Elektroninė parduotuvė Shopify

Jei nesate nusiteikę užsiimti prekių sandėliavimu ir norite jas pristatyti tuomet, kai turite konkrečius užsakymus, galite išbandyti mūsų minėtą ,,dropshipping” verslo modelį.

Šis modelis puikiai veikia būtent „Shopify“ platformoje.

Šios verslo idėjos esmė yra ta, kad didmenine prekyba užsiimantys tiekėjai leidžia savo gaminiais prekiauti elektroninėms parduotuvėms, kurios neturi jokio asortimento.

Kitaip tariant,

Tai yra atsakymas į klausimą kaip pamėginti uždirbti pinigus be didelio pradinio kapitalo.

Klientai, lankydamiesi elektroninėje parduotuvėje, to nežino ir užsisakinėja prekes įprastu būdu, tačiau jos ateina ne iš jūsų, o tiesiogiai iš didmenininko. Taip pradėdami savo veiklą neprivalote nieko investuoti ir apie save tiekėjui pranešate tik tuomet, kai turite konkretų užsakymą.

Pateikiame Jums išsamų Video klipą – Kaip Sukurti Elektroninę Parduotuvę su „Shopify“ ir vykdyti verslą dropshipping” metodu.

Daugiau apie SHOPIFY platformą galite paskaityti ir susipažinti ČIA.

Oberlo – Nesandeliuokite Prekių!

Dropshipingo metodas „Shopify“ platformoje pagrįstas sukurta lietuvių startuolio – Oberlo” – moduliu, kuris leidžia produktus iš internetinės prekybos milžinų importuoti tiesiai į „Shopify“ platformoje sukurtą elektroninę parduotuvę.

Norint įsitvirtinti e-komercijos pasaulyje, nebūtina bandyti pagaminti kažką naujo – tereikia mokėti parduoti, – o šių platformų bei įrankių pagalba galėsite patys kurti asortimentą ir jį keisti pagal rinkoje vyraujančias tendencijas nepatiriant jokių nuostolių.

Oberlo programėlė yra NEMOKAMA, o ją galėsite įdiegti į savo el. parduotuvę tiesiogiai per „Shopify“ platformą.

Oberlo platformaKodėl Verta Pradėti Elektroninį Verslą?

Prieš pereinant prie kitų verslo idėjų norėtume su jumis pasidalinti vienu svarbiausiu dalyku, kodėl tiek daug kalbame apie elektroninį verslą.

Elektroninė parduotuvė yra ne tik puikus verslas, kuris nereikalauja daugybės darbo valandų bei yra lengvai prieinamas ir įkuriamas, tačiau turi dar vieną didžiulį privalumą:

Elektroninės parduotuvės yra itin lengvai ir greitai likviduojamos – parduodamos!

Elektroninės Parduotuvės Pardavimas

Kaip apskaičiuoti pardavimo kainą?

MĖNESINIS PELNAS x 30-35 = PRELIMINARI PARDAVIMO KAINA

Neišsiplečiant, pelningai veikiančias elektronines parduotuves itin mėgsta supirkti užsienio investuotojai.

Įsivaizduokite, kad jūsų el. parduotuvė uždirba jums 2000 eurų per mėnesį. Tokio verslo pardavimas yra puiki galimybė padidinti savo kapitalą čia ir dabar!

Pelningiausios Verslo Idėjos Dabar ir Ateityje 2023 m.

Natūralu ir tai, kad ne visiems elektroninė prekyba yra priimtinas pasirinkimas, tad toliau trumpai aptarsime galimai pelningiausias verslo idėjas Lietuvoje 2023 m.

1. Dirbtinis Intelektas

Nereikia net ir sakyti, kad dirbtinis intelektas su kiekvienais metais įgauna vis daugiau pasitikėjimo investuotojų tarpe.

Jeigu ieškote galimybės investuoti arba esate iš prigimties verslus, siūlyčiau pamėginti ieškoti savo vietos dirbtinio intelekto srityje.

Raskite ko žmonėms reikia ir kaip dirbtinis intelektas galėtų išspręsti jų problemas.

Surinkite patyrusių specialistų komandą ir pirmyn!

Ši rinka dar nėra perpildyta, tad bet kokia geniali verslo idėja šioje srityje yra aukso vertės.

Jeigu turite laiko, rekomenduoju peržiūrėti šį video klipą, kuriame ganėtinai aiškiai apibrėžiama nuo ko reikėtų pradėti kuriant verslą, paremtą dirbtiniu intelektu.

2. Duomenų Saugumas

Net neabejojama, kad ateinančiais metais dauguma verslų ieškos vis geresnių būdų kaip apsaugoti asmens ir įmonių duomenis bei informaciją.

Kaip sako ekspertai, šiuo metu pavojingiausias karas yra kibernetinis, tad atlikite rinkos analizę ir nustatykite kuriose vietose trūksta asmens duomenų saugumo ir pasiūlykite rinkai savo idėją.

Tai viena iš TOP verslo idėjų šiuo metu!

3. Išmanieji Įrenginiai

Nesvarbu ar jūs nuspręsite investuoti ir pardavinėti išmaniuosius įrenginius, o galbūt kurti tam tikrus priedus prie jų – ši verslo idėja turėtų būti laikoma kaip turinti potencialo.

Jūs tik pagalvokite kiek žmonių naudojasi išmaniais telefonais, laikrodžiai, apyrankėmis, o ką jau kalbėti apie papildomus išmaniuosius prietaisus namuose.

Kaip ir minėjome yra du keliai:

 • Kurti išmanųjį įrenginį arba jau koreguoti ir pagerinti esamą;
 • Prekiauti jau sukurtais.

Atsižvelgiant į užklausų kiekį – abu variantai turėtų būti tinkami.

4. Analitiniai Įrankiai bei Valdymo Sistemos Verslams

Pateiksime kelis pavyzdžius ką turime omenyje pateikdami šį pasiūlymą kaip verslo idėją jums:

 • Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau verslų ieško patogių valdymo sistemų, kuriose galėtų jie sekti savo verslo procesus, kuriuos matytų vienoje vietoje.

Paanalizuokite rinką, pasidomėkite kur įmonės labiausiai stringa ir kas jiem padėtų sutaupyti daugiau laiko – kaip sakoma, laikas – pinigai.

Pvz.: kuris laikas niekas net negalvojo, kad galima sukurti sistemą, kuri automatiškai išrašytų sąskaitas klientams bei jas išsiųstų, tiesa?

Mes lenkiame prie to, kad skirkite laiko pasidomėti, kur susiduria su sunkumais įvairios įmonės bei pamėginkite pagal tai sukurti analitinį įrankį arba visą valdymo sistemą bei ją adaptuoti individualiai kiekvienam verslui.

Tokio verslo pagrindinė idėja yra ta, kad pardavus sukurtą valdymo sistemą – jūsų pagrindinis darbas bus jas prižiūrėti, bei atnaujinti už nustatytą mėnesinį mokestį.

5. Fintech Verslas

Dauguma verslo angelų ir investuotojų sutinka, kad būtent Fintech verslai yra vieni iš pelningiausių šiuo metu ir galimai tokie dar bus ilgą laiką.

Tikriausiai daugumai jūsų gali kilti klausimas – kas yra tas Fintech verslas?

Fintech – tai verslas apimamtis technologijas, kuriomis siekiama pagerinti ir automatizuoti finansinių paslaugų teikimą ir naudojimą.

Iš esmės tai verslo atšaka skirta palengvinti atsiskaitymus (įskaitant ir kriptovaliutomis) už tam tikras paslaugas ar prekes diegiant inovatyvius sprendimus finansų rinkoje.

Į tai gali būti įtraukiama:

 • Mobilūs atsiskaitymai;
 • Kriptovaliutos ir Blockchain  technologijos;
 • Investavimo platformos;
 • Automatizuoti algoritmai;
 • Bendrieji atsiskaitymai;
 • Draudimai;
 • ir kita.

Šioje vietoje konkrečios idėjos pateikti jums negalime, tačiau, jeigu radote problemą arba turite minčių kas galėtų išspręsti tam tikras problemas šiame sektoriuje (arba palengvinti jas), tai gali būti puiki vieta jūsų verslui.

Kur Investuoti?

Turite sukaupę kapitalą investicijoms, tačiau nežinote kur investuoti lėšas?

Būtent šiuo klausimu esame parengę straipsnį su patarimais kur investuoti nuo 100 iki 10.000 eurų Lietuvoje!

Idėja verta MILIJONO!

Geriausia verslo idėja dažniausiai kyla iš susidariusių nepatogumų – ypač iš asmeninės patirties.

Jeigu ieškote kur investuoti arba esate verslininkas, kuris ieško pelningos verslo idėjos, sukurkite tai, kas žmonėms palengvins gyvenimą.

Tai gali būti bet kokia paslauga ar produktas, tačiau jis turi turėti vieną tikslą – išspręsti, nors ir mažą, bet problemą.

arba:

Atkreipkite dėmesį kokie produktai ar paslaugos yra itin populiarios rinkoje, išanalizuokite juos bei pateikite rinkai patobulintą versiją, kuri siūlytų geresnes sąlygas, funkcionalumą ar produkto kokybę.

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt