TOP 5 Verslo Konsultantai Lietuvoje!

Verslo konsultantaiVerslo konsultantai tampa vis patrauklesnė, aktyvesnė ir vis didesnę paklausą rinkoje turinti profesija – ir tai neišvengiama

Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių ieško būdų kaip palikti esamą darbdavį ir įkurti asmeninį – nuosavą verslą.

Pripažinkime, daugumai iš mūsų tai yra svajonė, kuri reikalauja daug drąsos, ryžto, finansinių lėšų ir idėjos. Negana to, viešai skelbiama, kad tik mažas procentas (iki 10%) naujų verslų sugeba išlikti rinkoje pirmaisiais metais.

Būtent dėl šios priežasties verslo konsultantai gali bent iš dalies sumažinti potencialią nuosavo verslo riziką bei patarti jums kuriuo keliu žengti tam tikroje situacijoje, išmokyti valdyti finansus ar pagerinti pardavimų skyriaus darbą.

Tiesa, nesumaišykite verslo konsultantų su sėkmės motyvatoriais, kurių, reikia pripažinti, šiuo metu yra ženkliai per daug. Vieša paslaptis ta, kad  Lietuvoje bei 90% sėkmės motyvatorių tikslas pasipelnyti iš jūsų.

Be jokios abejonės, dalis verslo konsultantų taip pat nėra kompetetingi. Pradedantieji verslininkai kreipdamiesi į juos neįvertina to bei investuoja likusius finansus į visiškai grąžos neduodančias konsultacijas.

Būtent dėl šios priežasties nutarėme, mūsų asmenine nuomone, įvertinti bei pateikti geriausių verslo konsultantų sąrašą Lietuvoje.

Kas yra Verslo Konsultantai?

Verslo konsultantas – tai išorinis asmuo ar asmenų grupė, kuri dažniausiai specializuojasi tam tikroje specifinėje srityje (pardavimai, reklama, finansų valdymas ir kt.) bei siekia jums patarti kaip atlikti tam tikrus žingsnius kiekviename verslo vystymo etape, pagrindžiant juos konkrečiais faktais ir metodika.

Verslo konsultantų svarbiausias uždavinys yra perteikti jums žodine forma geriausią sprendimą tam tikroje situacijoje versle.

Tačiau atminkite, nei vienas verslo konsultantas negali garantuoti teigiamų mokymo rezultatų implementavus juos verslo vystyme.

Kiek Kainuoja Verslo Konsultacijos?

Prieš pradedant nagrinėti geriausius Lietuvoje verslo konsultantus norėtume atsakyti į vieną dažniausių klausimų – kiek kainuoja verslo konsultacija?

Verslo konsultacija įprastai neturi tikslingai nubrėžtos kainos. Įkainiai dažniausiai yra nustatomi atsižvelgiant į įmonės ar verslo konsultanto patirtį, metodiką bei teikiamą naudą verslui.

Tad verslo konsultacijos kaina priklausys nuo to, kokį žmogų samdysite. Vidutiniškai Lietuvoje verslo konsultantų valanda yra įkainuojama nuo 50 iki 500 eurų.

5 Geriausi Verslo Konsultantai Lietuvoje!

Kaip ir minėjome straipsnio pradžioje – pateikiame jums TOP 5 geriausių verslo konsultantų sąrašą. Šis sąrašas yra sudarytas vadovaujantis tinklapio lankytojų, verslo konsultantų klientų atsiliepimais bei mūsų asmenine nuomone ir patirtimi.

1.  Versli Lietuva – Geriausia Verslo Konsultantų Grupė

Versli LietuvaVersli Lietuva yra neatsiejamas žodžių junginys nuo termino verslo konsultantai. Be jokios abejonės, tai vienareikšmiškai geriausi verslo konsultantai Lietuvoje.

Kodėl?

Apibendrinant, Versli Lietuva yra verslo konsultantų (konsultacijų) tinklas, kuris bendradarbiauja su verslo asociacijos rūmais, įvairiomis verslių žmonių bendruomenėmis Lietuvoje, startuolių įmonėmis, užsienio verslo konsultantais, akademinėmis bendruomenėmis ir kitomis didelę informacinę naudą suteikiančiomis įstaigomis.

Versli Lietuva tai daugiau nei 500 verslo konsultantų tinklas, kurio nariais gali tapti tik nepriekaištingą reputaciją ir ilgametę patirtį versle turintys asmenys.

Versli Lietuva taip pat rengia bendrus seminarus visiems patyrusiems bei pradedantiems verslininkams, tad jeigu nepavyksta pasisamdyti norimo verslo konsultacijai, rekomenduoja būtinai apsilankyti bendruose seminaruose.

2. Žilvinas Butkevičius – Finansų Valdymas

Vieni šį žmogų žino iš įvairių motyvacinių seminarų, kiti kaip verslo konsultantą, dar kiti jo nepažįsta visai. Tačiau mes galime sakyti, kad visiems pradedantiems nuosavą verslą ar žmonėms, kurie ieško vis dar verslo idėjų Žilvinas bus puikus konsultantas.

Negana to, Žilvinas moko tiek verslininkus tiek ir įprastus žmones atsakingai žiūrėti į savo finansus ir iš to kylančias problemas. Nepaslaptis, kad dauguma įmonių bankrutuoja dėl prasto finansų valdymo.

Būtent Žilvino konsultavimai padės įmonėms efektyviau spręsti iškilusias finansines problemas jų valdyme bei planavime.

Žilvinas Butkevičius savo asmeniniame tinklalapyje nurodo, kad 1 valandos konsultacija kainuoja 90.00 eurų.

3. Arnas Markevičius – Pardavimai

Tai dar vienas UAB „M Capital“ grupės narys (kaip ir Žilvinas Butkevičius), kuris vėlgi, gal labiau yra žinomas kaip motyvacijos ir saviugdos lektorius, tačiau, asmeniškai rekomenduočiau Arną tiems verslininkams, kurie susiduria su pardavimų problemomis.

Kaip visi mes žinome, pardavimai yra viena svarbiausių funkcijų versle, kuri turi funkcionuoti visuomet nepriekaištingai.

Be to, ne visi gali būti pardavėjais nuo prigimties (pripažinkime, parduoti prekę ar produktą kartais yra sunkiau nei galima įsivaizduoti) tad pardavimų konsultacijos pas Arną tikrai turėtų išeiti jums į naudą.

Arnas Markevičius yra skaitęs savo paskaitas apie pardavimus įvairiuose sėkminguose seminaruose įskaitant ir „Pardavimų Formulė“. Tad tiems, kuriems rūpi pardavimų skatinimas šis verslo konsultantas turėtų būti vienas pirmųjų pasirinkimų.

4. OVC – Patyrę Verslo Konsultantai

OVC – tai vadybos konsultacijų ir mokymų įmonė, kuri veikia Lietuvoje daugiau nei 22 metus. Per pastaruosius 10 metų OVC įgyvendino daugiau nei 70 ES paramos projektų, turėjo daugiau nei 550 verslo klientų, o jų klientai yra didžiausios verslo ir viešojo sektoriaus bendrovės. Kitaip tariant, OVC verslo konsultantai, mūsų nuomone, labiau tinka pažengusioms ir didesnėms įmonėms.

OVC komandą sudaro patyrę ir užsirekomendavę specialistai Lietuvoje, kurie organizuoja mokymus ir konsultacijas įmonėms derybų klausimais, procesų valdymu, darbuotojų motyvacija, komandos stiprinimu ir kt.

Jeigu atstovaujate didelę bendrovę, būtinai pasidomėkite šios įmonės siūlomomis verslo konsultacijomis. Galbūt rasite tai, kas aktualu bus tam tikram skyriui ar padaliniui.

5. Addad.lt – Verslas Internetu

Addad.lt – tai nteraktyvaus marketingo paslaugas teikianti įmonė bei taip pat konsultuojanti savo klientus įvairias internetinės rinkodaras klausimais. Šią įmonę rekomenduojame iš savo asmeninės patirties, kadangi šis kolektyvas yra ir mūsų partneriai, kurie viršija lūkesčius 200%, o jų patarimai ir rekomendacijos yra neįkainojami.

Kitaip tariant, ši įmonė gali būti puikūs verslo konsultantai tiems verslams, kurie planuoja vykdyti savo veiklą internete. Į Addad.lt kolektyvą patariame kreipti verslo konsultavimo klausimais internete jeigu: turite arba planuojate atidaryti elektroninę parduotuvę, norite padidinti paslaugų vartotojų arba pirkėjų skaičių ar padidinti įmonės / prekinio ženklo žinomumą internetinėje erdvėje.

Konsultacijos su Addad.lt kolektyvu praplės jūsų matymą į reklamos naudą internete daugiau nei kelis kartus. Nors ši įmonė ir nėra 100% verslo konsultantai, tačiau su mielu noru atsakys į visus jūsų rūpimas klausimus bei padės įgyvendinti jūsų tikslus ateityje.

 

Addad.lt

 

Papildomai:

PROTO INDUSTRIJA – vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško verslo konsultantų, bet neturi laisvų pinigų.

PROTO INDUSTRIJA yra „YouTube“ kanalas, kurio pagrindinė tematika yra verslas ir viskas kas susiję su verslu.

Neabejotinai tai vienas iš geriausių verslo tematikos „YouTube“ kanalų Lietuvoje. Itin išsamūs interviu su žymiais verslininkais, sėkmės ir nesėkmės istorijos įvairūs patarimai kuriant ir plėtojant verslą. Kitaip tariant,  informacija gauta šiame kanale yra neįkainojama, o svarbiausia, kad tai nieko nekainuoja.

ProtoIndustrija YouTube kanalas

Apibendrinimas:

Prieš samdant verslo konsultantą, būtinai įvertinkite jo poreikį ir atnešama grąžą įmonei. Prieš kreipdamiesi į verslo konsultantus būtinai apsvarstykite jų naudą, atkreipkite dėmesį į konsultanto specifikaciją bei valandinį įkainį.

Jeigu neturite pakankamai finansinių lėšų nusisamdyti asmeninio verslo konsultanto, apsilankykite bendruose verslo renginiuose – seminaruose.

Rekomenduojame perskaityti:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.