Top 5 Verslo Konsultantai Lietuvoje: Rekomendacijos | Kaip-uzsidirbti.lt

TOP 5 Verslo Konsultantai Lietuvoje!

Verslo konsultantaiVerslo konsultantai tampa vis patrauklesnė, aktyvesnė ibei didesnę paklausą rinkoje turinti profesija.

Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių ieško būdų kaip palikti esamą darbdavį ir įkurti verslą.

Pripažinkime, daugumai iš mūsų tai yra svajonė, kuri reikalauja daug drąsos, ryžto, finansinių lėšų ir geros verslo idėjos. Negana to, viešai skelbiama, kad tik mažas procentas (iki 10%) naujų verslų sugeba išlikti rinkoje pirmaisiais metais.

Būtent dėl šios priežasties verslo konsultantai gali bent iš dalies sumažinti potencialią nuosavo verslo riziką bei patarti jums kuriuo keliu žengti tam tikroje situacijoje, išmokyti valdyti finansus, pagerinti pardavimų skyriaus darbą ar net suteikti papildomos motyvacijos.

Tiesa, nesumaišykite verslo konsultantų su sėkmės motyvatoriais, kurių, reikia pripažinti, šiuo metu yra ženkliai per daug. Vieša paslaptis ta, kad Lietuvoje apie 90% sėkmės motyvatorių tikslas pasipelnyti iš jūsų.

Be jokios abejonės, dalis verslo konsultantų taip pat nėra kompetentingi. Pradedantieji verslininkai kreipdamiesi į juos neįvertina to ir investuoja likusius finansus į visiškai grąžos neduodančias konsultacijas.

Būtent dėl šios priežasties nutarėme, mūsų asmenine nuomone, įvertinti bei pateikti geriausių verslo konsultantų sąrašą Lietuvoje.

Kas yra Verslo Konsultantai?

Verslo konsultantas – tai išorinis asmuo ar asmenų grupė, kurie dažniausiai specializuojasi tam tikroje specifinėje verslo srityje (pardavimai, reklama, finansų valdymas ir kt.), bei siekia jums patarti, kaip atlikti tam tikrus žingsnius kiekviename verslo vystymo etape, pagrindžiant juos konkrečiais faktais ir metodika.

Verslo konsultantų svarbiausias uždavinys yra perteikti jums žodine forma geriausią sprendimą tam tikroje situacijoje versle.

Tačiau atminkite, nei vienas verslo konsultantas negali garantuoti teigiamų mokymo rezultatų implementavus juos verslo vystyme.

Kiek Kainuoja Verslo Konsultacijos?

Prieš pradedant nagrinėti geriausius Lietuvoje verslo konsultantus norėtume atsakyti į vieną dažniausių klausimų – kiek kainuoja verslo konsultacija?

Kaina:

Verslo konsultacija įprastai neturi tikslingai nubrėžtos kainos. Įkainiai dažniausiai yra nustatomi atsižvelgiant į įmonės ar verslo konsultanto patirtį, metodiką bei teikiamą naudą verslui.

Tad verslo konsultacijos kaina priklausys nuo to, kokį žmogų samdysite. Vidutiniškai Lietuvoje verslo konsultantų valanda yra įkainojama nuo 50 iki 500 eurų.

5 Geriausi Verslo Konsultantai Lietuvoje!

Kaip ir minėjome straipsnio pradžioje – pateikiame jums TOP 5 geriausių verslo konsultantų sąrašą.

Šis sąrašas yra sudarytas vadovaujantis tinklalapio lankytojų, verslo konsultantų klientų atsiliepimais, bei mūsų asmenine nuomone (jeigu turite pastebėjimų – būtinai juos įrašykite komentarų srityje).

1. Versli Lietuva – Geriausia Verslo Konsultantų Grupė

Versli Lietuva„Versli Lietuva“ yra neatsiejamas žodžių junginys nuo termino verslo konsultantai. Be jokios abejonės, tai vienareikšmiškai geriausi verslo konsultantai Lietuvoje.

Kodėl?

Apibendrinant, „Versli Lietuva“ yra verslo konsultantų (konsultacijų) tinklas, kuris bendradarbiauja su verslo asociacijos rūmais, įvairiomis verslių žmonių bendruomenėmis Lietuvoje, startuolių įmonėmis, užsienio verslo konsultantais, akademinėmis bendruomenėmis ir kitomis didelę informacinę naudą suteikiančiomis įstaigomis.

„Versli Lietuva“ tai daugiau nei 500 verslo konsultantų tinklas, kurio nariais gali tapti tik nepriekaištingą reputaciją ir ilgametę patirtį versle turintys asmenys.

„Versli Lietuva“ taip pat rengia bendrus seminarus visiems patyrusiems bei pradedantiems verslininkams, tad jeigu nepavyksta pasisamdyti norimo verslo konsultanto, rekomenduoja būtinai apsilankyti bendruose seminaruose.

2. Darius Čibonis – Pardavimai ir Vadovavimas

Darius šiame sąraše atsirado ne be reikalo!

Net 25 metus pardavimų, vadovavimo bei derybų klausimais mokymus verslams vedantis verslo konsultantas padėjo jau ne vienam gerai Lietuvoje žinomam verslui!

Dariaus Čibonio konsultavimo ir mokymų metodika remiasi praktinių įgūdžių lavinimu, o tai yra itin svarbu dabartinėje visuomenėje bei versle.

Kaip visi mes žinome, pardavimai yra viena svarbiausių funkcijų versle, kuri turi funkcionuoti kiek įmanoma efektyviau.

Be to, ne visi verslininkai gali būti pardavėjais ir ne visi pardavėjai vadovais – tai nėra tas pats! Tačiau visko yra išmokstama.

Pripažinkime, parduoti tam tikrą prekę ar produktą kartais yra sunkiau nei galima įsivaizduoti, tad pardavimų konsultacijos pas Darių tikrai turėtų išeiti jums į naudą.

Darius Čibonis savo karjerą pradėjo dar 1995 metais skandinaviškoje įmonėje, kurioje būtent ir pardavinėjo konsultavimo paslaugas. Nuo to laiko Darius įvaldė pardavėjų ir vadovų konsultantų profesiją.

Kasmet šis verslo konsultantas skiria daugiau nei 100 dienų mokymams, kuriuose dalyvauja daugiau nei 20.000 dalyvių iš viso pasaulio!

Tad, kiekvienam verslui, kuris susiduria su pardavimų problemomis – rekomenduojame kreiptis į šį konsultantą.

3. Všį Inovacijų Agentūra – Konsultacijos Verslo Pradžios Klausimais

Inovacijų Agentūra teikia konsultacijas verslo pradžios klausimais, siekdama padrąsinti ir paskatinti būsimus verslininkus žengti pirmuosius žingsnius savo verslo kūrimo kelyje.

Šios konsultacijos yra skirtos atsakyti į svarbiausius klausimus, su kuriais susiduria kiekvienas, apsisprendęs pradėti savo verslą.

Verslo konsultacijos gali apimti platų temų spektrą, pradedant nuo verslo formos pasirinkimo, kurioje konsultantai padeda nustatyti, kokia teisinė verslo struktūra geriausiai atitinka jūsų verslo poreikius ir tikslus, iki verslo formos įregistravimo, padedant suprasti ir įvykdyti visus būtinus registracijos procesus.

Verslo plano parengimas yra dar viena svarbi konsultacijų sritis, kurioje ekspertai padeda išdėstyti aiškią verslo viziją, tikslus, rinkos analizę ir finansinius skaičiavimus.

Mokesčių konsultacijos apima informaciją apie įvairius mokesčius, kuriuos verslas privalo mokėti, ir kaip efektyviai valdyti mokesčių naštą.

Finansinės paramos verslui konsultacijos suteikia informaciją apie prieinamas finansavimo galimybes, įskaitant dotacijas, paskolas ir investicijas.

Inovacijų agentūra taip pat jus pakonsultuos dėl reikalavimų paslaugų, produktų kokybei ir saugai užtikrinti. Šios konsultacijos šiose srityse padeda suprasti ir taikyti atitinkamus standartus ir reglamentus.

Jeigu planuojate įkurti verslą ir turite daug neatsakytų klausimų įvairiomis temomis – galite drąsiai kreiptis į šiuos verslo konsultantus. 

4. OVC – Patyrę Verslo Konsultantai

„OVC“ – tai vadybos konsultacijų ir mokymų įmonė, kuri veikia Lietuvoje daugiau nei 22 metus.

Per pastaruosius 10 metų OVC įgyvendino daugiau nei 70 ES paramos projektų, turėjo daugiau nei 550 verslo klientų, o jų klientai yra didžiausios verslo ir viešojo sektoriaus bendrovės.

Kitaip tariant, OVC verslo konsultantai, mūsų nuomone, labiau tinka pažengusioms ir didesnėms įmonėms.

„OVC“ komandą sudaro patyrę ir užsirekomendavę specialistai Lietuvoje, kurie organizuoja mokymus ir konsultacijas įmonėms derybų klausimais, procesų valdymu, darbuotojų motyvacija, komandos stiprinimu ir kt.

Jeigu atstovaujate didelę bendrovę, būtinai pasidomėkite šios įmonės siūlomomis verslo konsultacijomis. Galbūt rasite tai, kas aktualu jums ar tam tikram įmonės skyriui ar padaliniui.

5. Addad.lt – Verslas Internetu ir Reklama

Addad.lt

Addad.lt – tai interaktyvaus marketingo paslaugas teikianti agentūra, taip pat konsultuojanti savo klientus įvairias internetinės rinkodaras klausimais.

Šią įmonę rekomenduojame iš savo asmeninės patirties, kadangi šis kolektyvas yra ir mūsų partneriai, kurie viršija lūkesčius 200%, o jų patarimai ir rekomendacijos yra neįkainojamai svarbūs verslo augimui internete.

Ši reklamos agentūra gali būti puikūs verslo konsultantai tiems verslams, kurie planuoja vykdyti savo veiklą ir dirbti internete.

Visiškai nepriklausomai ar jūs atstovaujate mažam ar vidutiniam-stambiam verslui ir prekiaujate Lietuvoje, o gal planuojate plėstis į užsienio rinką – ši reklamos agentūra jus pakonsultuos ir sudarys tinkamiausią rinkodaros planą tikslams pasiekti.

Į Addad.lt kolektyvą patariame kreipti verslo konsultavimo klausimais internete jeigu:

  • Turite ar planuojate atidaryti elektroninę parduotuvę/internetinę svetainę;
  • Norite padidinti paslaugų ar produkto vartotojų/pirkėjų skaičių bei padidinti įmonės/prekinio ženklo žinomumą internetinėje erdvėje – nepriklausomai nuo lokacijos.

Konsultacijos su Addad.lt kolektyvu praplės jūsų matymą ir supratimą apie reklamos naudą internete daugiau nei kelis kartus. Nors ši įmonė nėra 100% verslo konsultantai, tačiau tai viena iš veiklos krypčių ir jie su mielu noru atsakys į visus jūsų rūpimus klausimus bei padės įgyvendinti jūsų tikslus ateityje.

Papildomai

PROTO INDUSTRIJA – vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško verslo konsultantų, bet neturi laisvų pinigų ar laiko vykti į susitikimus.

PROTO INDUSTRIJA yra „YouTube“ kanalas, kurio pagrindinė tematika yra verslas ir viskas kas susiję su verslo vystymu ir plėtra.

Neabejotinai tai vienas iš geriausių verslo tematikos „YouTube“ kanalų Lietuvoje.

Itin išsamūs interviu su žymiais verslininkais, sėkmės ir nesėkmės istorijos įvairūs patarimai kuriant ir plėtojant verslą.

Informacija gauta šiame kanale yra neįkainojama, o svarbiausia, kad tai nieko nekainuoja.

ProtoIndustrija YouTube kanalas

Apibendrinimas

Prieš samdant verslo konsultantą, būtinai įvertinkite jo poreikį ir atnešama grąžą įmonei. Prieš kreipdamiesi į verslo konsultantus apsvarstykite jų naudą, atkreipkite dėmesį į konsultanto specifikaciją bei valandinį įkainį.

Jeigu neturite pakankamai finansinių lėšų nusisamdyti asmeninio verslo konsultanto, apsilankykite bendruose verslo renginiuose – seminaruose.

Turite rekomendacijų?

Jeigu turite pasiūlyti verslo konsultantų, kurie galėtų būti šiame sąraše – lauksime jūsų žinutės!

Rekomenduojame perskaityti:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Turinio autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas/patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Populiariausi
Inline Feedbacks
View all comments
Paprastas verslo planavimas
Paprastas verslo planavimas

Pirmiausia rekomenduociau kreiptis i Verslia Lietuva ir tik po to i mokamus konsultantus – jei reikia kazkokiu labai specifiniu ziniu.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt