Akcijų Pirkimas: Kaip Pirkti / Prekiauti? Pradžiamokslis | Kaip-uzsidirbti.lt

Akcijų Pirkimas: Pradžiamokslis – Išsamus Gidas ir Patarimai Kaip Pradėti

Akcijų pirkimas arba aktyvi prekyba jomis – tai vienas iš kelių populiariausių investavimo būdų ir pasirinkimų XXI amžiuje.

Dauguma žmonių yra susidomėję, pamėginti investuoti tam tikrą dalį savo lėšų ir įsigyti kokią nors % dalį mėgstamo arba augančio verslo akcijų su potencialia gaunama grąža pardavimo metu, mokamais dividendais – arba tiesiog aktyviai pirkti/parduoti – prekiauti akcijomis siekiant uždirbti iš kainų skirtumo pokyčių trumpuoju laikotarpiu.

Tačiau internete itin sunku rasti naudingos informacijos, kuri parodytų paprastą pavyzdį ir kryptį kaip nusipirkti akcijų arba pradėti prekiauti jomis.

Daugiausiai šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kaip galite investuoti ir įsigyti jums patinkančių įmonių akcijų arba pradėti prekiauti tarp akcijų ar kitų investicinių instrumentų kainų skirtumų (CFD) savarankiškai.

Akcijų pirkimas

Šiame straipsnyje detaliau mes aptarsime:

 • Kas yra akcijų pirkimas, birža ir investavimas plačiąja prasme;
 • Suteiksime informacijos kuo skiriasi CFD akcijų prekyba nuo ilgalaikio, standartinio investavimo;
 • Pateiksime išsamų gidą ir pradžiamokslį kaip įsigyti ir parduoti akcijas bei prekiauti rinkoje;
 • Rekomenduosime itin paprastas prekybos platformos pradžiai tiek ilgalaikiam investavimui, tiek ir CFD prekybai;
 • Apžvelgsime 10 populiarių akcijų investuotojų tarpe;
 • Taip pat supažindinsime su informacija kur galite įsigyti realių Lietuviško kapitalo įmonių akcijų.

Taigi, pradėkime:

Kaip Pirkti Akcijas ar Kitus Investicinius Instrumentus?

Kaip pirkti akcijas?Visiškai nesvarbu ar jūs norite investuoti į populiariausių ir augančių įmonių akcijas, o gal naftą, auksą ar prekiauti valiutų poromis vertybinių popierių biržoje – rekomenduojame susipažinti ir perskaityti šį straipsnį iki galo.

 • Visų pirma, norint pradėti Jums reikės patikimo finansų brokerio arba platformos (vėliau detaliau aptarsime ir pateiksime kelias rekomendacijas).

Šio brokerio paskirtis yra užtikrinti jūsų kaip kliento veiksmus rinkoje ir padėti jums prekiauti su pasirinktais investiciniais instrumentais sklandžiai ir greitai.

 • Tačiau, jeigu jums patinka atlikti ilgalaikius sandorius gyvai realiuoju laiku – bankai taip pat jums gali padėti.

Visada vertybinių popierių sąskaitą galite atsidaryti ir pasirinktame banke pasirašant pateiktą sutartį. Be to, bankai taip pat siūlo finansinius patarėjus, kurie už tam tikrą mokestį padės jums sudaryti investicinį portfelį ilgalaikiam investavimui.

Kitas privalumas atsidarius prekybinę sąskaita lietuviškame banke – galimybė taip pat įsigyti Lietuvos bei Baltijos įmonių akcijų.

Daugiau apie tai galite perskaityti čia.

Iš kitos pusės:

Naudojantis elektroninėmis prekybos / investavimo platformomis, apie kurias ir kalbėsime šiame straipsnyje visus prekybinius veiksmus galėsite atlikti greičiau ir paprasčiau.

Manote, kad savarankiškos investicijos arba prekyba gali būti jums per sunku?

Turime ir kitą pasiūlymą!

Esame taip pat publikavę ir kitą labai panašų gidą apie automatinę prekybą (Copy-Trading) įvairiais finansiniais instrumentais.

Rekomenduojame susipažinti!

Kuo Skiriasi CFD nuo Standartinės Prekybos arba Ilgalaikio Investavimo?

CFDStandartinis Investavimas
✅ Greitai galite prekiauti įvairiomis finansinėmis priemonėmis, įskaitant akcijas, indeksus, Forex ir žaliavas.✅ Prekiauti tik akcijomis ir ETF fondais.
✅ ❌ Prekiauti galite naudodami finansinį svertą, kuris suteikia galimybes tiek padidinti potencialų pelną arba patirtį didesnį nuostolį.✅ Investuojate nustatytą sumą pagal akcijų esamą vertę.
❌ Nuostoliai gali viršyti pradinę investuotą sumą itin greitai dėl nepaskaičiuoto finansinio sverto naudojimo. Pozicijos uždaromos gavus "margin call" bei priimami nuostoliai.✅ Galite apriboti riziką tik savo pradinėmis investicijomis bei laikyti akcijas iki kito kaino augimo neuždarant pozicijų.
✅ Galite investuoti ir uždirbti atsižvelgiant tiek į potencialų kainų mažėjimą arba didėjimą (trumpajame laikotarpyje, jeigu tikitės, kad kaina pasirinkto finansinio instrumento kris - renkatės "SELL" (short pozicija) funckiją ir atvirkščiai - "BUY" jeigu kils). Bandoma uždirbti iš kainų skirtumų.✅ Pelnas išmokamas ir vertė padidėja tik kylant pasirinktom finansinio instrumento kainom. Taip pat galima parduoti akcijas prie nustatytos kainos bei vertei nukritus atpirkti parduotą poziciją.
✅ Pozicijos gali būti koreguojamos, kad būtų kompensuoti dividendų pokyčiai.✅ Gaunate nustatytą išmoką, kuomet verslas išmoka dividendus investuotojams.
✅ Galima prekyba ir po oficialaus biržos laiko.❌ Prekyba tik biržos darbo laiku.
❌ Jokių akcininkų privilegijų.✅ ❌ Gaunate akcininkų privilegijas, tokias kaip balsavimo teisės svarbiausiais įmonės klausimais (dažnai nėra taikoma jeigu investuojama per prekybos platformas).
❌ ✅ Naudojama tik aktyviai prekybai.❌ ✅ Naudojama ilgalaikiam investavimui bei prekybai.

Ką Reikėtų Žinoti Prieš Prekiaujant CFD Akcijomis?

Prieš plačiau nagrinėjant akcijų pirkimo ir prekybos galimybes internete, norėtume jumis supažindinti su esminiais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant vykdyti sandorius biržoje ir kuo skiriasi prekyba CFD nuo investavimo į akcijas?

Gali kilti klausimas, kas yra CFD?

CFD – tai išvestinis instrumentas, kurio dėka galite pirkti ir parduoti investicines priemones, o pagal pirkimo-pardavimo skirtumą gauti atitinkamą grąžą.

Kitaip tariant, CFD yra virtuali investicija, kuri naudojama pirkti / parduoti akcijas ir kitus vertybinius popierius neprisiimant teisių į realų turtą.

CFD yra įprastai naudojamas atlikti greitiems vertybinių popierių veiksmams (pirkti / parduoti). Be to, net neturint jokios pozicijos galite pasirinkti Sell arba Buy poziciją priklausomai atitinkamai tikintis kainos pokyčių pokyčių tiek į vieną tiek į kitą pusę. Jeigu jūsų pozicija yra pasirinkta einamuoju laikotarpiu pagal tai kaip juda akcijų ar kitų finansinių instrumentų kainos – atitinkamai jūs uždirbate ar prarandate pinigus.

Be to, CFD prekyboje yra naudojami ir svertai 1:2, 1:5, arba 1:10. Tai reiškia, kad svertas jūsų sandorio pozicijos atidarymą daugina iš 2, 5 arba 10. Daugumai pradedančiųjų nėra rekomenduojama naudotis CFD prekyba su svertu, kadangi dėl greitų kainų pokyčių ir didesnės sverto įtakos yra susiduriama su didesne rizika prarasti pinigus, priešingai nei investuojant ar prekiaujant akcijomis be sverto.

Trumpas pavyzdys kaip veikia finansinis svertas:

 • Įprastu atveju investavus 100 eurų, jeigu akcijos kaina išauga arba nukrenta 10%, jūsų pelnas arba uždarbis yra lygus tam pačiam 10% nuo investuotos sumos.
 • Prekiaujant prekybinių instrumentų kainų skirtumais (CFD) ir naudojant 1:10 svertą rezultatas dauginasi iš 10. Jeigu akcijos kaina pakyla 10%, jūs uždirbate 100%, tačiau jeigu kaina nukrenta 10%, jūs prarandate 100%.

Svertų pasirinkimas įprastai būna 1:2, 1:5 arba 1:10. Priklausomai nuo platformos ir investicinių instrumentų.

Finansinis svertas įprastiniam investavime ar prekyboje nėra taikomas.

ATMINTINĖ KAIP VEIKIA CFD PREKYBA:

 • Buy pozicija prekyboje yra tada, kai jūs tikitės, kad investicinio instrumento kaina padidės;
 • Sell pozicija pozicija yra tada, kai atliekate sandorį, kuomet tikitės, kad investicinio instrumento kaina kris;
 • Kai pirkėjai nusveria pardavėjus, padidėja paklausa ir kyla kainos;
 • Kai pardavėjai nusveria pirkėjus, didėja pasiūla, o paklausa ir kaina krenta.

Tad ar labiau norite užsiimti standartine prekyba, investavimų arba susitelksite į CFD, prekybą tarp kainų skirtumų spręsti JUMS.

 Toliau pateiksime rekomenduojamas platformas tiek CFD prekybai tiek ir įprastiniam ilgalaikiam investavimui į akcijas. 

Nuo Ko Pradėti Prekiauti ar Investuoti į Akcijas?

Brokerio Pasirinkimas ir Registracija

Visų pirma, pasirinkite brokerį, kurio pagalbą galėsite vykdyti finansinius sandorius. Mes savo tinklalapyje stengsimės atnaujinti ir rekomenduoti brokerių platformas.

Kiekvienas brokeris, kuris leidžia prekiauti investicinėmis priemonėmis internete, prašo registracijos metu suvesti jūsų asmeninius duomenis bei atsakyti į trumpus klausimus pateiktose anketose.

Įsitinkinkite, kad ši informacija būtų suvesta teisingai, kadangi ji skirta identifikuoti jus kaip klientą ir suteikti atitinkamą pagalbą, numatyti riziką bei leisti naudotis 100% platformos funkcionalumu.

Finansinės Situacijos Įsivertinimas

Įsivertinkite asmeninę finansinę situaciją ir nusistatykite biudžetą, kurį skirsite prekybai arba investavimui. Įprastai minimalus įnašas į brokerio sąskaitą būna tarp 100 – 250 eurų.

Šio įnašo pradžioje tikrai turėtų užtekti pradėti prekybai.

Svarbiausia taisyklė!

Niekada neinvestuokite pinigų, kurių negalite prarasti.

Išbandykite Bandomąją Sąskaitą

Beveik kiekviena platforma turi bandomąją sąskaitą („Demo account“).

Jeigu nesate tikri ar pajėgsite susitvarkyti su platformos valdymu ir pateiktomis funkcijomis, visada galite prasitestuoti savo žinias ir gebėjimus su bandomąją sąskaita ir atlikti tuos pačius veiksmus realiuoju laikotarpiu su netikrais pinigais.

Tokiu būdu ne tik nerizikuojate niekuom, bet ir daugiau išmoksite apie prekybos subtilybes ir susipažinsite su platformos valdymu.

Darbo Laikas

Atkreipkite dėmesį, kad jeigu norėsite nusipirkti arba parduoti pasirinktos įmonės akcijų – savaitgaliais biržų makleriai nedirba, tad negalėsite atlikti norimų sandorių.

Finansinio Sverto Svarba CFD Prekyboje!

Jeigu nuspręsite prekiauti CFD visada stebėkite kokiu prekybiniu svertu prekiaujate investiciniais instrumentais. Įsitikinkite, kad suprantate kaip tai veikia bei aktyviai stebėkite savo pozicijų pokyčius.

Investicinio Portfelio Diversifikavimo Svarba!

Investicinio portfelio diversifikavimas

Pereikime prie įdomiausios dalies:

Nereikia net sakyti, kad norint užtikrinti sėkmingą investavimą ar prekybą akcijomis – portfelio diversifikavimas yra itin svarbus procesas:

Nepriklausomai ar aktyviai prekiaujate tarp kainų skirtumų, o gal investuojate arba prekiaujate įprastiniu ir standartiniu būdu – saugiau yra investuoti ir įsigyti arba prekiauti daugiau nei vienos įmonės akcijomis bei tokiu būdu stabilizuoti savo investicinį portfelį bei apsidrausti nuo galimo didelio nuostolio.

Toks reiškinys vadinamas investicinio portfelio diversifikavimas.

Pvz.: Jeigu vienos iš nupirktų įmonių akcijų patirs kritimą tam tikru momentu, o likusios bus pelningos, galutiniame rezultate, galimai, jūsų investicija taip pat bus pelninga atsižvelgiant į tai, kad vienas nuostolis nenusvers gauto pelno.

Tai yra vienas iš esminių punktų, kurio reikėtų laikyti siekiant gauti finansinės grąžos.

Tarkime, jūsų investicinis biudžetas yra 250 eurų.

Puikus būdas jį diversifikuoti yra išskirstyti savo investicijas po 50 eurų į 5 skirtingus akcijų paketus ar kitus investicinius instrumentus.

Kaip Prekiauti Akcijomis Internete? Detalus Gidas nuo A iki Z!

Rekomenduojami brokeriaiPereikime prie svarbiausios dalies – išsamaus gido kaip pradėti prekybą akcijomis.

Šioje dalyje sužinosime:

 • Rekomenduojamas platformas / brokerius tiek ilgalaikiam investavimui tiek ir prekybiniams sandoriams tarp kainų sudaryti;
 • Detalų gidą kaip užsiregistruoti ir sudaryti pirmąjį prekybinį sandorį;
 • Kokių rezultatų galima tikėtis investavus 100-250 eurų.

Rekomenduojamas Investavimo į Akcijas bei CFD Prekybos Brokeris – eToro

Jeigu atidžiau skaitote mūsų tinklaraštį, galite pastebėti, kad ne pirmą kartą rekomenduojame „eToro” brokerį.

„eToro” yra viena iš populiariausių prekybos platformu tiek akcijų įsigijimui, tiek ir prekybai CFD bei taip siūlo ir minėta jau Copy-Trading sistemą savo vartotojams.

Paprastai kalbant, „eToro” yra viena iš rinkos lyderių visame pasaulyje, kuris turi daugiau nei 20 mln. registruotų vartotojų.

Mes pasirinkome „eToro” šiame pavyzdyje, kadangi tai yra labai patogi naudoti platforma (viena paprasčiausių ir lengviausiai suprantamų platformų kurią esame naudoję), taip pat, siūlo ir prieš tai minėtą bandomąją sąskaitą susipažinimui.

Šioje platformoje galėsite itin nesunkiai sekti savo investicijų / prekybos pokyčius.

 Esminiai „eToro” privalumai: 
 • Itin lengvas ir aiškiai suprantamas valdymas;
 • Galimybė standartiniai prekybai ir ilgalaikiam investavimui arba CFD (vartotojo pasirinkimas);
 • Itin mažas minimalus pradinis įnašas – tik nuo 170.00 eurų (200.00 dolerių). Dauguma kitų finansinių prekybos platformų priima naujus klientus tik nuo 500 eur ar didesnio pradinio įnašo (dėl per didelio klientų srauto – šiuo metu minimalus įnašas padidintas iki $1000.00 (apie 825.00 eurai);
 • Jokių papildomų komisinių įsigyjant akcijas 0%;
 • Galimybė prekiauti ar atlikti sandorius realiu laiku mobiliojoje programėlėje;
 • Nemokama bandomoji sąskaita – be jokios rizikos;
 • Greita registracija ir paskyros patvirtinimas;
 • Copy-Trading funkcija;
 • Platus investicinių instrumentų pasirinkimas;
 • Daugybe papildomų skatinimų, nuolaidų ir papildomi funkcionalumai kuriuose rasite jau prisijungus;
 • Atviros diskusijos tarp investuotojų ir prekiautojų po finansiniais instrumentais;
 • Organizuojami mokymai, kuriami podcastai (tinklalaidės) ir kt.

Registracija

Registracija netruks ilgiau nei 5 minučių.

Užsiregistravus galėsite visiškai nemokamai išbandyti bandomąją sąskaitą ir susipažinti su platforma iš arčiau.

1. Taigi, norint pradėti registraciją – turime eiti į „eToro” tinklalapį.

67% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Etoro Investavimas Registracija

 

2. Pasirinkite jums tinkamą kalbą ir spauskite SIGN UP.

3. Tolimesniame žingsnyje atidarius papildomą langą suveskite informaciją (slapyvardis, el. paštas ir slaptažodis). Taip pat galite naudoti Facebook arba tiesiogiai registruotis per Gmail paskyrą.

Etoro Registracija

Po registracijos patikrinkite savo el. pašto adresą ir patvirtinkite registraciją.

Email patvirtinimas Etoro

Kuomet per el. paštą patvirtinsite savo paskyros registraciją, tuomet būsite nukreipti į paskyros langą.

Pirmiausiai ką reikia padaryti tai viršuje prie jūsų paskyros vardo spausti „Complete Profile“.

Šiame laukelyje užpildykite esminius duomenis:

 • Vardas, Pavardė
 • Lytis
 • Gimimo data
 • Adresas
 • National number – asmens kodas (nepamirškite pažymėti, kad „I’m not a US Citizen”)
 • Pažymėkite varnele jog nesate JAV pilietis “I am not a US Citizien / I was not born in the US”

Registracija Etoro platformoje

Sekančiame žingsnyje turėsite užpildyti testą / klausimyną. Šis testas yra skirtas įvertinti jūsų investavimo bei prekybos patirtį.

 VISKAS! REGISTRACIJA IR PASKYROS PATVIRTINIMAS ATLIKTAS! 

Po šios testo jūsų paskyra turėtų būti patvirtina, tačiau maksimalus įnašo limitas sieks 2000.00 eurų.

 Siekiant valdyti naujų klientų srautą – šiuo metu minimalus įnašas padidintas iki $1000 ≈825 € 

Jeigu manote, kad jums to pakanka, galite pradėti naudotis šia platforma (skaityti toliau).

Tačiau:

„eToro” prašo patvirtinti tapatybe iki galo. Patvirtinus tapatybę iki galo, įprastai yra suteikiama pirmenybė išgryninant pinigus, panaikinami limitai ir gaunate patvirtinimo ženkliuką.

Prieš patvirtinant tapatybę, galite drąsiai testuoti ir mėginti platformą kaip tik norite – ieškoti patinkančių akcijų, stebėti rinką ar net atlikti pirkimo / pardavimo sandorius realiuoju laikotarpiu.

Pasirinkimai:

 • “Complete verification” – tęsti patvirtinimą.
 • “Continue To Deposit” – įsidėti pinigų į sąskaitą (galėsite tai padaryti ir vėliau “Deposit Funds” funkcija).

Tapatybės patvirtinimas Etoro

Jeigu norite patvirtinti tapatybę iki pabaigos tuomet jums reikės:

 • Patvirtinti telefono numerį;
 • Pateikti paso arba asmens tapatybės kortelę (nuotraukos kopija);
 • Pateikti gyvenamosios vietos patvirtinimą – tai gali būti bet koks dokumentas, kuris įrodo, kad jūsų suvestas adresas yra atitinkantis realybę (komunalinių mokesčių sąskaita, banko išrašas ir t.t)
 • Gali reikėti įvesti TIN kodą – tai yra asmenis kodas.

 PO ŠIO ŽINGSNIO JŪSŲ SĄSKAITA TURĖTŲ BŪTI 100% PATVIRTINA. 

67% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Kaip Naudotis eToro?

Iš esmės, kaip ir sakėme, eToro platforma naudotis nėra sunku ir turėtumėt greitai ją perprasti.

Tačiau, pamėginsime jums surašyti svarbiausius aspektus į ką reikėtų atkreipti dėmesį!

 • Pagrindiniame lange įprastai matote bendras tendencijas ir tam tikrų finansinių instrumentų kainų pokyčius.

Taip pat apačioje galite paspausti DEPOSIT FUNDS (pinigų įnešimas) bei peržiūrėti turimo portfelio vertę (juosta apačioje).

Meniu juosta:

 • Skyriuje “Portfolio” ateityje matysite savo prekybinių arba investicinių instrumentų vertę, kiekį ir kitą svarbiausią informaciją.
 • “News Feed” skyrelis naujienoms ir diskusijoms.
 • “Trade Markets” čia įprastai galime ieškoti jums patinkančios akcijos ar kito investicinio instrumento į kurį norite investuoti arba prekiauti.

eToro Trade Market

 1. Stocks – Akcijos
 2. ETF – Biržoje prekiaujami fondai
 3. Crypto – Kriptovaliutos
 4. Indices – Indeksai
 5. Commodities – Žaliavos
 6. Currencies – Valiutos

Tačiau kaip ir minėjome, kad būtų paprasčiau naudotis – pasirinkite jums tinkamą kalbą (Settings (kairėje pusėje meniu) > General (viršuje) > Language (dešinėje pusėje)).

 • “Copy People” ir “Invest in CopyPortfolios” yra jau prieš tai minėta “Copy-Trading” sistema, apie kurią išsamiai galite pasiskaityti čia.

Tačiau, visada rekomanduojame – išbandykite DEMO sąskaitą, kad suprastumėte kaip viskas veikia!

Bandomosios sąskaitos pagalba galėsite išmėginti ir atlikti investicijas arba prekiauti pasirinktais instrumentais be jokios rizikos!

Viršuje prie savo vardo paspauskite ant mygtuko REAL ir pakeiskite į VIRTUAL.

Demo sąskaitoje turėsite net $100,000.00 išbandyti platformos funkcionalumą. Tą ir rekomenduojame!

Kaip Prekiauti Akcijomis Naudojantis eToro?

Kai atidarote akcijų be finansinio sverto PIRKTI (ilgąją) poziciją, investuojate į pagrindinį turtą, o akcijos yra perkamos jūsų vardu. Jeigu akcijos kaina yra 100 eurų, o jūs turite tik 50 eurų, galite įsigyti puse akcijos taip pat.

Kaip tai padaryti?

“Trade Markets” > “Stocks” > Pasirenkame ieškomą variantą.

Viršuje spaudžiame “TRADE” ir įsitikiname, kad pasirinkta pozicija yra “BUY” bei “X1 LEVERAGE”

Akcijų Pirkimas eToro

 • Jeigu pasirenkama pozicija BUY, X1 LEVERAGE, tuomet atliekamas standartinis akcijos įsigijimas už rinkoje esančią kainą.
 • Jeigu pasirinksite SELL poziciją arba nusistatysite svertą kitokį nei X1, tuomet bus atliekama CFD prekyba tarp kainų skirtumų.
 • Vietoje TRADE taip pat galite pasirinkti ORDER ir tokiu būdu patys nusistatyti prie kokios kainos norite įsigyti akciją.

Investavimas į Akcijas eToro

 • Kaip ir minėjome, savo prekybos/investicinį portfelį galite peržiūrėti PORTFOLIO skyrelyje arba apačioje esančioje juostoje matysite bendrą jūsų paskyros vertę (įskaitant įsigytas akcijas bei turimą bendrą pinigų sumą). Tai yra jūsų bendro turto vertė.

Atkreipkite dėmesį, kad „eToro“ prekybos platforma nėra akcijų birža ar rinka. Tai reiškia, kad galite pirkti ir parduoti akcijas tik „eToro“ prekybos platformoje. Neįmanoma perkelti atvirų pozicijų iš savo „eToro“ paskyros kitam brokeriui ar kitam asmeniui.

Jei atidarote „eToro“ akcijų poziciją, jums nėra išduodamas akcijų išleidimo pažymėjimas ar suteikiamos balsavimo teisės. Nepaisant to, jei įmonė išleis dividendus, jūsų balansas bus atnaujintas, o dividendai taip pat išmokėti į jūsų sąskaitą.

Kaip Parduoti Turimas Akcijas eToro?

 • Prisijunkite prie savo paskyros ir spustelėkite „Portfolio“.
 • Spustelėkite ant pasirinkto instrumento, kurį norite parduoti.
 • Kitame lange spustelėkite raudoną X mygtuką ir pasirinkite „Close Trade“.
 • Jūsų užklausa bus įvykdyta rinkos valandomis (kaip ir minėjome savaitgaliais rinkos nedirba).

Pardavus akcijas gausite atitinkamą sumą, kurią galėsite reinvestuoti toliau arba išsigryninti.

Pinigų Išgryninimas

Vienkartinis išgryninimas kainuoja $5.00. Nepriklausomai nuo laikotarpio, visada galite pateikti užklausą dėl pinigų išgryninimo iš platformos į jūsų banko sąskaitą.

Mažiausia išgryninimo suma yra $30.00 apie 25.00 eurus.

Reikia paminėti, kad lėšas galima atsiimti tik tas kurios nėra naudojamos. Tai reiškia, kad nusprendus išgryninti savo pinigus, turite nutraukti ir sutabdyti investicinius arba prekybinius sandorius.

Lėšos bus siunčiamos į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo padarytas įnašas.

67% mažmeninių CFD sąskaitų praranda pinigus.


Atsakomybės Apribojimas:

„eToro“ yra daugiafunkcinė platforma, kuri siūlo tiek investuoti į akcijas ir kriptovaliutas, tiek kitus investicinius instrumentus CFD forma. CFD yra sudėtingos priemonės ir yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. Apie 67% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar suprantate, kaip veikia CFD, ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Kriptovaliutos yra nepastovios priemonės, kurios gali labai svyruoti labai trumpu laikotarpiu ir todėl nėra tinkamos visiems investuotojams. Išskyrus CFD, prekybos kriptografija yra nereguliuojama, todėl ji nėra prižiūrima jokios ES reguliavimo sistemos.

Praeities rezultatai nėra būsimų rezultatų rodiklis.

„eToro (Europe) Ltd.“, bendrovei leidimą suteikė ir vadovauja Kipro vertybinių popierių biržos komisija (CySEC) pagal licenciją Nr. 109/10.

Akcijų Pirkimo ir Investavimo Brokeris – Interactive Brokers

Interactive Brokers Apžvalga

Jeigu jau esate išbandę ETORO arba REVOLUT platformas (vienos populiariausių šiuo metu) bei neradote ieškomos įmonės akcijų, tuomet galime rekomenduoti tikriausiai vieną iš TOP ir geriausiai pasaulyje vertinamų brokerių investuoti į akcijas ilgajame laikotarpyje – Interactive Brokers.

Tai yra vienas patikimiausių brokerių jeigu ieškote įvairių įmonių akcijų įvairiose pasaulio rinkose.

Jeigu trumpai nupasakojant, tai „Interactive Brokers“ ilgą laiką buvo populiarus biržos brokeris pažengusiems prekybininkams, tačiau 2019 m. kompanija pradėjo naudoti antrojo lygio paslaugas – „IBKR Lite“ – su idėja pritraukti daugiau atsitiktinių investuotojų, prekiautojų.

 • Naudodamiesi „IBKR Lite“, jūs galite neribotai nemokamai prekiauti akcijomis ir biržoje, kurios yra įtrauktos į JAV biržas.

Jei jus domina prekyba kitomis investicinėmis priemonės, įskaitant pasirinkimo sandorius, ateities sandorius, investicinius fondus, fiksuotas pajamas ir dar daugiau, tai galite padaryti 125 rinkose 31 šalyje, turėdami „Lite“ sąskaitą, tačiau prekybos išlaidos bus tokios pačios kaip ir „IBKR Pro“.

Kaip rodo pavadinimas, „IBKR Pro“ yra skirta pažengusiems prekybininkams. Jei tai jūs, jums tikriausiai patiks brokerio kaina už akciją – 0,005 USD už akciją (minimalus yra 1 USD), pažangi prekybos platforma, neprilygstamas parduodamų vertybinių popierių asortimentas, įskaitant užsienio įmonių akcijas net ir už JAV ribų, ir juokingai žemos maržos normos.

Tad jeigu ieškote patikimo brokerio, kurio pagalba galite investuoti į populiariausių įmonių akcijas – Interactive Brokers šiuo metu yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje tiek patyrusiems investuotojams, tiek ir pradedantiesiems.

Tačiau, priešingai nei ETORO, registracijos procesas ir paskyros patvirtinimas yra šiek tiek ilgesnis. Platforma taip pat yra sudetingesnė, tad gali prireikti šiek tiek daugiau laiko apsiprasti.

10 Populiariųjų Įmonių Apžvalga 2021 m.

Nepriklausomai ar nuspręsite prekiauti CFD ar investuoti į akcijas bei kitas investicines priemones pateikiame jums akcijų sąrašą į ką galite atkreipti dėmesį 2021 m.

Informacija dalinai adaptuota pagal bloomberg.com informaciją. Šis sąrašas yra trumpa apžvalga. Mes neskatiname ir nerekomenduojame investuoti. Prieš atlikdami bet kokius finansinius ir investicinius sprendimus, pasitarkite su asmeniniu finansų patarėju.

1. NIO – kodas: NIO

„NIO“ yra Kinijos automobilių gamintojas, kurio būstinė yra Šanchajuje, specializuojasi kuriant elektrines transporto priemones. Bendrovė taip pat dalyvauja FIA „Formulės E“ čempionate – pirmoje vienviečių, visiškai elektrinių lenktynių serijoje.

NIO daugumos ekspertų ir investuotojų nuomone ateityje gali būti stiprus konkurentas populiariausiems elektromobilių gamintojams kaip TESLA.

2. TESLA – kodas: TSLA

Kol kas tai vis dar populiariausias ir geriausiai žinomas elektromobilių gamintojas visame pasaulyje!

Pavieniai ir mažesni investuotojai mėgsta „Tesla“. Remiantis brokerių pateikta informacija, ši bendrovė yra tarp 10 populiariausių prekybos akcijų.

TSLA yra vienas populiariausių pasirinkimų investuotojų ir prekiautojų tarpe, kuris nenusileidžia tik kitiems gerai žinomiems „Big Tech“ ženklams „Apple“ (AAPL) ir „Microsoft“ (MSFT).

3. AON – kodas: AON

„Aon Plc“ turėtų sugebėti ištverti antimonopolinį sandorio tyrimą, norėdamas įsigyti konkurentą „Willis Towers Watson Plc“, sukurdamas didžiausią pasaulyje draudimo brokerį.

Pelno maržai jungtinėje įmonėje gali būti naudingi paties „Aon“ veiklos patobulinimai ir išlaidų mažinimo nuovoka.

4. Boeing – kodas: BA

Sertifikavus „Boeing 737 Max“, 2021 m. tikimasi, kad įmonė pradės teikti dar daugiau paslaugų klientams, kurių jau susidarė ir laukiančiųjų ratas.

Iš pradžių tikimasi, kad užsakymai bus nedideli, tačiau padidėjusios COCID vakcinacijos tempui, turėtų išaugti ir kelionės lėktuvais.

5. NVIDIA Corp. – kodas: NVDA

NVIDIA užsiima kompiuterinės grafikos procesorių, mikroschemų rinkinių ir susijusios daugialypės terpės programinės įrangos projektavimu, kūrimu ir gamyba.

Birželio 23 d. (2020) NVIDIA paskelbė, kad bendradarbiaus su automobilių gamintoju „Mercedes-Benz“.

Nuo 2024 m. NVIDIA aprūpins kiekvieną „Mercedes-Benz“ transporto priemonę su „nuolat atnaujinama“ programinės įrangos apibrėžta skaičiavimo metodologija, kuri, tikimasi, leis autonomiškai vairuoti nuo taško iki taško.

6. ESR Cayman – kodas: 1821.HK

Azijos pagrindinis sandėlių vystytojas pastaraisiais metais agresyviai įsigijo nekilnojamojo turto objektus Kinijoje, Japonijoje ir Pietų Korėjoje, todėl ESR Cayman Ltd. užima tvirtas pozicijas, nes elektroninės prekybos įmonės kaupia savo atsargas ir jiems reikia geresnės produktų platinimo ir sandėliavimo infrastruktūros.

Bendrovės verslas, užtikrina pajamų stabilumą, net jei silpnėja naujos plėtros paklausa – Mohsen Crofts.

7. Apple – kodas: AAPL

AAPL nieko jau ir nestebina, kadangi Liepos mėn. pabaigoje 2020 metais pasiekė aukščiausią kainos tašką per visą istoriją.

Prekiaujant arba investuojant reikia stebėti Apple išleidžiamų produktų tvarkaraštį ir esamą kainą rinkoje.

Tikimasi, kad rugsėjį nauji telefonai, planšetiniai kompiuteriai turėtų dar labiau pagerinti esamas pozicijas.

Tiesa, prekiaujant ir investuojant į šią įmonę reikia stebėti esamą kainą ir laukti kritimo, kadangi naujų produktų paskelbimas ir išleidimas gali daryti didelį poveikį kainų svyravimams rinkoje.

8. Nikola Corporation – kodas: NKLA

„Nikola Corporation” yra viena iš įdomiausių akcijų į kurią reikėtų atkreipti dėmesį 2021 m.

Paprastai kalbant, tai dar vienos Kinijos elektroninių automobilių gamintoja, kuri aktyviai varžosi su prieš tai minėta NIO vietinėje rinkoje.

Nors žodis varžosi gal nėra tinkamas, kadangi „Nikola Corporation” šiuo metu orientuojasi į sunkiųjų automobilių – vilkikų gaminimą. Atrodo įdomi įmonė stebėti, tiesa?

9. Amazon – kodas: AMZN

„Amazon“ daug investuoja į dirbtinį intelektą, kuris net vartotojams nejaučiant gali šiek tiek koreguoti kainas toms prekėms, kurios yra itin paklausios rinkoje.

Kompanija COVID-19 piko metu buvo patyrusi minimalų kritimą pagal akcijos kainą, tačiau nuo Kovo mėn. prasidėjęs augimas šiuo metu pasiekė aukščiausia akcijos kainą istorijoje, o tai reiškia, kad Amazon ir toliau diktuoja madas el. versle.

10. Spotify – kodas: SPOT

„Spotify” yra viena iš labiausiai augančių ir dominuojančių rinkoje muzikos ir tinklalaidžių klausymosi platformų. Šiuo metu jokia kita platforma pasaulyje neturi tokios muzikos vartotojų bazės kaip „Spotify”.

Nors šios akcijos vertė svyruoja tarsi amerikietiški kalneliai, bet atsižvelgiant į programėlės paklausą ir susidomėjimą visame pasaulyje – galime tikėtis akcijų vertės augimo ilgajame laikotarpyje.

O ką jau kalbėti apie neseniai praneštą naujieną, kad vieną populiariausių tinklalaidžių “Joe Rogan Experience” Spotify persiviliojo į savo platformą iš YouTube sumokėdama jam apie $100 milijonų dolerių.

Toks žingsnis tik parodo įmonės tikslus pervilioti pas save populiariausius pasaulio kūrėjus bei dar labiau padidinti vartotojų skaičių platformoje.


Šie apžvelgtos akcijos nėra rekomendacija ir pasiūlymas investuoti. Šis tinklalapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik mūsų asmeninė nuomonė! Mes neatsakome už akcijų kainų pokyčius rinkoje ir jūsų investicijas bei neskatiname naudotis mūsų patarimais.


Kur Įsigyti Lietuviškų Įmonių Akcijų?

Tikriausiai nemažai daliai žmonių gali kilti klausimas, o kaip prekiauti arba įsigyti Baltijos šalių bei lietuviškų įmonių akcijų?

Įprastai šias operacijas galite padaryti banke, kuriame turite atidarę einamąją sąskaitą.

 • Banke rasite pasirinkimą atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą – padarykite tai.
 • Atsidarę vertybinių popierių sąskaitą – galėsite nesunkiai investuoti į Baltijos šalių arba lietuviško kapitalo įmonės.

Taip pat bankų pagalba galite investuoti į dauguma užsienio įmonių akcijų, kaip ir populiariausiose prekybos platformose.

Tačiau kaip ir visuomet įvertinkite kiek lėšų galite investuoti bei pasverkite potencialią riziką.

Jeigu nerandate šių pasirinkimų, visada gali paskambinti į jūsų banko pagalbos skyrių ir jie tikrai jums padės.

Svarbus Patarimas!

Nepamirškite diversifikuoti savo investicijų.

Stenkitės išvengti investavimo į vieną pasirinkimą, nesvarbu ar tai bus akcijos ar valiutos ar net žaliavos.

Išskaidykite savo investicinę sumą į 5-6 skirtingus pasirinkimus ir taip apsidrausite nuo galimai didesnio nuostolio.

Neskubėkite atlikti greitų veiksmų – sprendimus priimkite atsakingai! Nepamirškite, kad investavimas yra ilgalaikis procesas.


Atsakomybės Apribojimas:

Turinio autorius nėra finansų, investicijų valdymo patarėjas. Šis paskelbtas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Turinio autorius neatsako už jūsų finansinius veiksmus bei patirtus nuostolius ar žalą, kurią galite patirti remiantis pateikta informacija.

Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimą kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įvertintumėt ir įsitikuntumėt, kad suprantate galimą riziką.

Turinyje yra reklama.

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2021. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt