Akcijų Pirkimas: Kaip Pirkti / Prekiauti? Pradžiamokslis | Kaip-uzsidirbti.lt

Akcijų Pirkimas: Pradžiamokslis – Išsamus Gidas ir Patarimai!

Akcijų pirkimas arba prekyba – tai vienas iš kelių populiariausių investavimo būdų XXI amžiuje.

Dauguma žmonių yra susidomėję, pamėginti investuoti tam tikrą dalį savo lėšų ir įsigyti kokią nors % dalį mėgstamo arba augančio verslo akcijų su potencialia gaunama grąža pardavimo metu – arba tiesiog pirkti/parduoti – prekiauti akcijomis siekiant uždirbti iš kainų skirtumo pokyčių.

Tačiau internete itin sunku rasti naudingos informacijos, kuri parodytų pavyzdį ir kryptį kaip nusipirkti akcijų ar pradėti prekiauti jomis.

Daugiausiai šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kaip galite investuoti ir įsigyti potencialiai pelningų arba jums patinkančių įmonių akcijų arba pradėti prekiauti tarp akcijų ar kitų investicinių instrumentų kainų skirtumų (CFD) savarankiškai.

Akcijų pirkimas

Šiame straipsnyje detaliau mes aptarsime:

 • Kas yra akcijų pirkimas, birža ir investavimas plačiąja prasme;
 • Suteiksime informacijos kuo skirasi CFD akcijų prekyba nuo ilgalaikio investavimo;
 • Pateiksime išsamų gidą ir pradžiamokslį kaip įsigyti ir parduoti akcijas bei prekiauti CFD rinkoje;
 • Rekomenduosime itin paprastas prekybos platformos pradžiai tiek ilgalaikiam investavimui, tiek ir CFD prekybai;
 • Pateiksime 10 populiarių akcijų prekiauti su potencialia uždarbio galimybe;
 • Taip pat supažindinsime su informacija kur galite įsigyti realių Lietuviško kapitalo įmonių akcijų.

Taigi, pradėkime:

Kaip Pirkti Akcijas ar Kitus Investicinius Instrumentus?

Kaip pirkti akcijas?Visiškai nesvarbu ar jūs norite investuoti į populiariausių ir augančių įmonių akcijas, o gal naftą, auksą ar prekiauti valiutų poromis vertybinių popierių biržoje – rekomenduojame susipažinti ir perskaityti šį straipsnį iki galo.

 • Visų pirma, norint pradėti Jums reikės patikimo finansų brokerio arba platformos (vėliau detaliai aptarsime ir pateiksime kelias rekomendacijas).

Šio brokerio paskirtis yra užtikrinti jūsų kaip kliento veiksmus rinkoje ir padėti jums prekiauti rinkoje su pasirinktais investiciniais instrumentais sklandžiai ir greitai.

 • Tačiau, jeigu jums patinka atlikti ilgalaikius sandorius gyvai realiuoju laiku – bankai taip pat jums gali padėti.

Visada vertybinių popierių sąskaitą galite atsidaryti ir pasirinktame banke pasirašant pateiktą sutartį. Be to, bankai taip pat siūlo finansinius patarėjus, kurie už tam tikrą mokestį padės jums sudaryti investicinį portfelį.

Kitas privalumas atsidarius prekybinę sąskaita lietuviškame banke – galimybė taip pat įsigyti Lietuvos įmonių akcijų.

Daugiau apie tai galite perskaityti čia.

Iš kitos pusės, naudojantis elektroninėmis platformomis, apie kurias ir kalbėsime šiame straipsnyje visus prekybinius veiksmus galėsite atlikti ženkliai greičiau ir paprasčiau.

Manote, kad savarankiškos investicijos arba prekyba CFD gali būti jums per sunku?

Turime ir kitą pasiūlymą!

Esame taip pat publikavę ir kitą labai panašų gidą apie automatinę prekybą (Copy-Trading) įvairiais finansiniais instrumentais.

Rekomenduojame susipažinti!

Kuo Skirasi CFD nuo Standartinės Akcijos Vieneto?

CFDStandartinės Akcijos
✅ Itin greitai galite prekiauti įvairiomis finansinėmis priemonėmis, įskaitant akcijas, indeksus, Forex ir žaliavas.❌ Prekiauti tik akcijomis ir ETF.
✅ Prekiaukite naudodami svertą, kad toliau paskirstytumėte savo kapitalą ir padidintumėte potencialų pelną.✅ Iš anksto turite sumokėti sumą už pasirinktų akcijų vertę.
❌ Nuostoliai gali viršyti pradinę investuotą sumą itin greitai dėl nepaskaičiuoto finansinio sverto naudojimo.✅ Galite apriboti riziką tik savo pradinėms išlaidoms.
✅ Galite investuoti ir uždirbti atsižvelgiant tiek į potencialų kainų mažėjimą ar didėjimą.❌ Pelnas išmokamas ir vertė padidėja tik kylant kainom.
✅ Pozicijos koreguojamos, kad būtų kompensuoti dividendų pokyčiai.✅ Gaunate išmoką, kuomet verslas išmoka dividendus investuotojams.
✅ Prekyba visą parą daugelyje pasaulio rinkų.❌ Prekyba tik biržos darbo laiku.
❌ Jokių akcininkų privilegijų.✅ Gaukite akcininkų privilegijas, tokias kaip balsavimo teisės svarbiausiais įmonės klausimais.
❌ ✅ Naudojama aktyviai prekybai.❌ ✅ Naudojama ilgalaikiam investavimui.

Ką Reikėtų Žinoti Prieš Prekiaujant CFD Akcijomis?

Prieš plačiau nagrinėjant akcijų pirkimo ir prekybos galimybes internete, norėtume jumis supažindinti su esminiais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant vykdyti sandorius biržoje ir kuo skiriasi prekyba CFD nuo investavimo į akcijas?

Gali kilti klausimas, kas yra CFD?

CFD – tai išvestinis instrumentas, kurio dėka galite pirkti ir parduoti investicines priemones, o pagal pirkimo-pardavimo skirtumą gauti atitinkamą grąžą.

Kitaip tariant, CFD yra virtuali investicija, kuri naudojama pirkti / parduoti akcijas ir kitus vertybinius popierius neprisiimant teisių į realų turtą.

CFD yra įprastai naudojamas atlikti greitiems vertybinių poperių veiksmams (pirkti / parduoti).

ATMINTINĖ KAIP VEIKIA CFD PREKYBA:

 • Buy  pozicija prekyboje yra tada, kai jūs tikitės, kad investicinio instrumento kaina padidės;
 • Sell  pozicija pozicija yra tada, kai atliekate sandorį, kuomet tikitės, kad investicinio instrumento kaina kris;
 • Kai pirkėjai nusveria pardavėjus, padidėja paklausa ir kyla kainos;
 • Kai pardavėjai nusveria pirkėjus, didėja pasiūla, o paklausa ir kaina krenta.

Tad ar labiau norite užsiimti aktyvia prekyba tarp kainų skirtumų ar ilgalaikiu investavimu – spręsti JUMS.

 Toliau pateiksime rekomenduojamas platformas tiek CFD prekybai tiek ir įprastiniam ilgalaikiui investavimui į akcijas. 

Nuo Ko Pradėti Prekiauti ar Investuoti į Akcijas?

Brokerio Pasirikimas ir Registracija

Visų pirma, pasirinkite brokerį, kurio pagalbą galėsite vykdyti finansinius sandorius. Mes savo tinklalapyje stengsimės atnaujinti ir rekomenduoti brokerių platformas.

Kiekvienas brokeris, kuris leidžia prekiauti investicinėmis priemonėmis internete, prašo registracijos metu suvesti jūsų asmeninius duomenis bei atsakyti į trumpus klausimus pateiktose anketose.

Įsitinkinkite, kad ši informacija būtų suvesta teisingai, kadangi ji skirta identifikuoti jus kaip klientą ir suteikti atitinkamą pagalbą bei leisti naudotis 100% platformos funkcionalumu.

Finansinės Situacijos Įsivertinimas

Įsivertinkite asmeninę finansinę situaciją ir nusistatykite biudžetą, kurį skirsite prekybai. Įprastai minimalus įnašas į brokerio sąskaitą būna tarp 100 – 250 eurų.

Šio įnašo pradžioje tikrai turėtų užtekti pradėti prekybai.

Svarbiausia taisyklė!

Niekada neinvestuokite pinigų, kurių negalite prarasti.

Išbandykite Bandomąją Sąskaitą

Beveik kiekviena platforma turi bandomąją sąskaitą („Demo account“).

Jeigu nesate tikri ar pajėgsite susitvarkyti su platformos valdymu ir pateiktomis funkcijomis, visada galite prasitestuoti savo žinias ir gebėjimus su bandomąją sąskaita ir atlikti tuos pačius veiksmus realiuoju laikotarpiu su netikrais pinigais.

Tokiu būdu ne tik nerizikuojate niekuom, bet ir daugiau išmoksite apie prekybos subtilybes.

Darbo Laikas

Atkreipkite dėmesį, kad jeigu norėsite nusipirkti pasirinktos įmonės akcijų – savaitgaliais biržų makleriai nedirba, tad negalėsite atlikti norimų sandorių, įskaitant ir pardavimų.

Finansinio Sverto Svarba CFD Prekyboje!

Jeigu nuspręsite prekiauti CFD visada stebėkite kokiu prekybiniu svertu prekiaujate investiciniais instrumentais. Jeigu nuspręsite prekiauti su finansiniu svertu, įsitikinkite, kad suprantate kaip tai veikia.

Trumpas pavyzdys:

 • Įprastu atveju investavus 100 eurų, jeigu akcijos kaina išauga arba nukrenta 10%, jūsų pelnas arba uždarbis yra lygus tam pačiam 10% nuo investuotos sumos.
 • Prekiaujant prekybinių instrumentų kainų skirtumais (CFD) ir naudojant 1:10 svertą rezultatas dauginasi iš 10. Jeigu akcijos kaina pakyla 10%, jūs uždirbate 100%, tačiau jeigu kaina nukrenta 10%, jūs prarandate 100%.

Svertų pasirinkimas įprastai būna 1:2, 1:5 arba 1:10. Priklausomai nuo platformos ir investicinių instrumentų.

Finansinis svertas įprastiniam investavime nėra taikomas.

Investicinio Portfelio Diversifikavimo Svarba!

Investicinio portfelio diversifikavimas

Pereikime prie įdomiausios dalies:

Nereikia net sakyti, kad norint užtikrinti sėkmingą investavimą ar prekybą akcijomis – portfelio diversifikavimas yra itin svarbus procesas:

Nepriklausomai ar prekiaujate tarp kainų skirtumų, o gal investuojate į įprastas akcijas – pelningiau ir saugiau yra investuoti ir įsigyti arba prekiauti daugiau nei vienos įmonės akcijomis ar kitais investiciniais instrumentais bei tokiu būdu stabilizuoti savo investicinį portfelį bei apsidrausti nuo galimo didelio nuostolio.

Toks reiškinys vadinamas investicinio portfelio diversifikavimas.

Pvz.: Jeigu vienos iš nupirktų įmonių akcijų patirs kritimą tam tikru momentu, o likusios bus pelningos, galutiniame rezultate, galimai, jūsų investicija taip pat bus pelninga atsižvelgiant į tai, kad vienas nuostolis nenusvers gauto pelno.

Tai yra vienas iš esminių punktų, kurio reikėtų laikyti siekiant gauti finansinės grąžos.

Tarkime, jūsų investicinis biudžetas yra 250 eurų (minimali įnašo suma).

Puikus būdas jį diversifikuoti yra išskirstyti savo investicijas po 50 eurų į 5 skirtingus akcijų paketus ar kitus investicinius instrumentus.

Kaip Prekiauti Akcijomis Internete? Detalus Gidas nuo A iki Z!

Rekomenduojami brokeriaiPereikime prie svarbiausios dalies – išsamaus gido kaip pradėti prekybą akcijomis.

Šioje dalyje sužinosime:

 • Rekomenduojamas platformas / brokerius tiek ilgalaikiam investavimui tiek ir  prekybiniams sandoriams tarp kainų sudaryti;
 • Detalų gidą kaip užsiregistruoti ir sudaryti pirmąjį prekybinį sandorį;
 • Kokių rezultatų galima tikėtis investavus 100-250 eurų.

Rekomenduojamas CFD Prekybos Brokeris – Plus500

Plus500 yra viena iš populiariausių prekybos tarp kainų skirtumo ir investavimo platformų pasaulyje atsižvelgiant į vartotojų skaičių. Ši platforma skirta būtent prieš tai minėtai CFD arba prekybai tarp kainų skirtumų.

„Plus500“ platforma tinka tik patyrusiems prekybininkams ir labiau yra pritaikyta trumpalaikiams sandoriams. Nors „Plus500“ yra labai patogi naudoti platforma, CFD yra įvardijami kaip „sudėtingi finansiniai instrumentai“, todėl platforma nėra tinkama pradedantiesiems / nepatyrusiems prekybininkams.

Be jokios abejonės, jeigu esate pradedantysis, galite pamėginti užsiregistruoti šioje platformoje ir išmėginti jos funkcionalumą su bandomąja sąskaita.

Iš esmės Plus500 yra rekomenduojamas dėl itin paprasto ir lengvo platformos valdymo (viena paprasčiausių ir lengviausiai suprantamų platformų, kurią esame naudoję + turi lietuvių kalbą).

Šioje platformoje galėsite itin nesunkiai sekti savo investicijų / prekybos pokyčius bei atlikti norimus veiksmus (pirkti / parduoti) per itin trumpą laiko tarpą.

Kelios esminės priežastys kodėl Plus500 platforma yra tinkama CFD sandoriams atlikti.

 • Itin lengvas ir aiškiai suprantamas valdymas;
 • Galimybė naudotis Lietuvių kalba (dauguma platformų to neturi);
 • Itin mažas minimalus pradinis įnašas – tik nuo 100 eurų. Dauguma kitų finansinių prekybos platformų priima naujus klientus tik nuo 500 eur ar didesnio pradinio įnašo;
 • Jokių papildomų komisinių;
 • Galimybė prekiauti ar atlikti sandorius realiu laiku mobiliojoje programėlėje;
 • Nemokama bandomoji sąskaita – be jokios rizikos;
 • Greita registracija ir paskyros patvirtinimas.

Apibendrinant: Plus500 yra viena iš patogiausiai valdomų prekybinių platformų vartotojams iš Lietuvos.

Registracija

Kaip ir minėjome auksčiau – registracija netruks ilgiau nei 5 minučių.

Užsiregistravus galėsite visiškai nemokamai išbandyti bandomąją sąskaitą ir susipažinti su platforma iš arčiau.

1. Taigi, norint pradėti registraciją – turime eiti į Plus500 tinklalapį.

76,4% mažmeninių CFD sąskaitų praranda pinigus.

Plus 500 platforma

2. Pasirinkime Lietuvių kalbą viršuje (bus patogiau naudotis) ir spauskime pradėti prekybą.

Plus500 Lietuvių kalba

3. Tolimesniame žingsnyje atidarius papildomą langą apačioje spaudžiame nuorodą “Neturite sąskaitos? Susikurkite ją dabar!”

Plus500 paskyros susikūrimas

4. Įvedame el. pašto adresą ir slaptažodį bei spaudžiame “sukurti sąskaitą”.

VISKAS! REGISTRACIJA ATLIKTA!

Liko tik keli maži žingsneliai, kurie yra reikalingi, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir galėtumėte naudotis visomis teikiamomis platformos funkcijomis.

Tapatybės patvirtinimas yra standartinė procedūra, kurios metu siekama išvengti sukčių ir papildomų apgaulių.

Tačiau:

Prieš patvirtinant tapaybę, galite drąsiai testuoti ir mėginti platformą kaip tik norite – ieškoti patinkančių akcijų, stebėti rinką ar net atlikti pirkimo / pardavimo sandorius realiuoju laikotarpiu.

Tai galite padaryti apačioje paspaudę mygtuką “Perjungti Demonstracinį Režimą”. Mygtuką rasite pačioje apačioje per vidurį.

Plus500 DEMO sąskaita

DEMO režime gausite 40.000,00 eurų.

Su jais drąsiai galite elgtis laisvai ir mėginti atlikti įvairius veiksmus bei analizuoti pačią platformą. Šie pinigai nėra tikri, tačiau tai puikus būdas pamėginti investuoti į savo pasirinktus finansinius instrumentus ir pamatyti potencialių rezultatą jeigu prekiautumėte realiomis lėšomis. DEMO režimo pagalba jūs suprasite kaip veikia prekyba tarp kainų skirtumų.

👉 Jeigu jaučiatės, kad perpratote platformą ir galite prekiauti asmeninėmis lėšomis – apačioje spaudžiame “Perjungti Tikrų Pinigų Režimą” (apačioje žemiau).

Dabar jums reikės patvirtinti savo paskyrą.

Registracija jums neužims daug laiko, tiesa, dokumentų patvirtinimas priklauso nuo pateiktos informacijos tikslumo.

Štai kaip tai galite padaryti:

👉 Spaudžiame “Meniu” (kairėje pusėje)

👉 Spaudžiame “Sąskaita” ir “Patvirtinti Paskyrą”

Čia jums reikės įvesti asmeninius duomenis (vardas, pavardė bei adresas), atsakyti į trumpą apklausą bei patvirtinti savo tapatybę su asmens dokumentu.

Kaip ir minėjome ši informacija yra privaloma siekiant identifikuoti jus ir apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų.

Apklausos laukelyje pasistenkite atsakyti į klausimus 100% teisingai, kadangi kaip ir visose tokio tipo platformose – šios apklausos yra naudojamos suteikti jūsų paskyrai visus teisinius įgaliojimus bei įvertinti jūsų prekybinių žinių lygį ir iškilus tam tikriems klausimams pagalbos personalas žinos kaip detaliai jums suteikti informaciją ir reikalingą pagalbą.

Žymėkite taip kaip suprantate!

 VISKAS! 

Dabar galite laisvai persivesti norima pinigų sumą į platformą ir pradėti prekybą jau dabar!

Mažiausias įnašas – 100 eurų. Mokėjimai priimami tiek mokėjimo kortelėmis, bankiniu pavedimu arba naudojant “PayPal” mokėjimų sistema.

Mokejimai - Plus500

Papildomi Patarimai:

1. Papildomi nustatymai

Patariame pradėjus prekiauti ir pasirinkus norimą investicinį instrumentą uždėti varneles “Uždaryti esant pelnui” ir “Uždaryti esant nuostoliui“.

Ši funkcija leidžia nestebėti pokyčių visą dieną prie kompiuterio ekrano, o tiesiog pasiimti garantuotą pelną arba susimažinti galimą nuostolį iki minimalaus. Tai yra itin svarbu prekiaujant CFD su pasirinktu svertu.

Pavyzdys:

Šiame pavyzdyje rodoma, kad perkama 700 vnt. Tesla (TSLA) įmonės akcijų, vieneto kaina 247,30 eur.

Šis pirkimas bus uždarytas jeigu vertė pakils iki 249,86 eur. arba nukris iki 247,26 eur.

Kaip ir minėjome auksčiau, jeigu norite suprasti kaip tai veikia detaliau – išmėginkite DEMO versiją.

Papildomi patarimai Plus500

2. Informacija

Informacijos laukelyje galite įvertinti ir peržiūrėti koks svertas jūsų pasirinktam instrumentui yra nustatytas. Sverto pasirinkti patys negalite, jis yra nustatytas kiekvienam instrumentui (akcijos, žaliavos) skirtingai, tačiau nerekomenduojame pradžioje prekiauti tais finansiniais instrumentais, kurių svertas yra didesnis nei 2x.

3. Tendencijos ir populiariausios investicinės priemonės

Plus500 platforma siūlo platų investicininių priemonių pasirinkimą.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai paspausti mygtuką kairėje Meniu juostoje “Prekiauti” ir ieškoti patinkančio varianto iš daugybės pasiūlymų.

Pradedantiesiams siūlome pradėti nuo populiauriausių investicinių priemonių, kadangi jos dažniausiai turi mažiausius nuokrypius tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Tad jeigu dar neužsiregistravote – galite išmėginti šią platformą jau dabar!

Prekiaujaunt CFD kyla rizika greitai prarasti pinigus dėl finansinio sverto. 76.4% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus prekiaudami CFD. Turėtumėte apsvarstyti ar suprantate kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti rizikuoti prarasti savo pinigus.

Patogus ir Paprastas Investavimas į Akcijas – Revolut

Patogus Investavimas į Akcijas

 JEIGU: 

Jei nesate sužavėti Plus500 siūlomomis funkcijomis ir jus nedomina CFD prekyba, tačaau norite paprastai ir nesudėtingai investuoti ir nusipirkti tam tikrų įmonių akcijų – REVOLUT turbūt yra viena iš patogiausių platfomų tai padaryti.

 • Pagrindinis dalykas čia, kad registracija tikrai netrunka ilgai, o pats procesas yra vienas paprasčiausių su kokiu yra tekę susidurti (įskaitant pinigų įnešimą, akcijų pirkimą arba pardavimą).

Viskas ką jums reikia padaryti tai savo mobiliajame telefone parsisiųsti programėlę REVOLUT, užsiregistruoti bei patvirtinti savo tapatybę.

Tapatybės patvirtinimas taip pat yra greitas ir nesudėtingas, viską galėsite padaryti savo telefonu.

Toliau, spaudžiame apačioje ant šalia esančios pasirinkimo WEALTH ir OPEN A TRADING ACCOUNT.

Ten suvedame tikslius savo duomenis (jie kaip ir visur reikalingi siekiant patvirtinti jūsų tapatybę bei atidaryti investavimo sąskaitą).

VISKAS!

Pasikartosime, kad REVOLUT iš esmės yra vienas patogiausių ir lengviausiai suprantamų brokerių skirtų akcijų pirkimui ir investavimui mažiau patyrusiems asmenims.

Jeigu norite detalesnės informacijos siūlome peržiūrėti šį video, kuris padės šiek tiek lengviau suprasti kaip veikia REVOLUT ir prekyba akcijomis.

 • Nėra nustatyto minimalaus įnašo!

Rekomenduojamas Akcijų Pirkimo ir Investavimo Brokeris – Interactive Brokers

Interactive Brokers Apžvalga

Jeigu jau esate išbandę REVOLUT platformą bei neradote ieškomos įmonės akcijų, tuomet galime rekomenduoti tikriausiai vieną iš TOP ir geriausiai pasaulyje vertinamų brokerių investuoti į akcijas ilgajame laikotarpyje – Interactive Brokers.

Tai yra vienas patikimiausių brokerių jeigu ieškote įvairių įmonių akcijų ir norite ilgalaikės, galimos, grąžos iš numatytos investicijos.

Jeigu trumpai nupasakojant, tai „Interactive Brokers“ ilgą laiką buvo populiarus biržos brokeris pažengusiems prekybininkams, tačiau 2019 m. kompanija pradėjo naudoti antrojo lygio paslaugas – „IBKR Lite“ – su idėja pritraukti daugiau atsitiktinių investuotojų, prekiautojų.

 • Naudodamiesi „IBKR Lite“, jūs galite neribotai nemokamai prekiauti akcijomis ir biržoje, kurios yra įtrauktos į JAV biržas.

Jei jus domina prekyba kitomis investicinėmis priemonės, įskaitant pasirinkimo sandorius, ateities sandorius, investicinius fondus, fiksuotas pajamas ir dar daugiau, tai galite padaryti 125 rinkose 31 šalyje, turėdami „Lite“ sąskaitą, tačiau prekybos išlaidos bus tokios pačios kaip ir „IBKR Pro“.

Kaip rodo pavadinimas, „IBKR Pro“ yra skirta pažengusiems prekybininkams. Jei tai jūs, jums tikriausiai patiks brokerio kaina už akciją – 0,005 USD už akciją (minimalus yra 1 USD), pažangi prekybos platforma, neprilygstamas parduodamų vertybinių popierių asortimentas, įskaitant užsienio įmonių akcijas net ir už JAV ribų, ir juokingai žemos maržos normos.

Tad jeigu ieškote patikimo brokerio, kurio pagalba galite investuoti į populiariausių įmonių akcijas – Interactive Brokers šiuo metu yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje tiek patyrusiems investuotojams, tiek ir pradedantiesiams.

Tačiau, priešingai nei REVOLUT, registracijos procesas yra šiek tiek ilgesnis.

BROKERIŲ APIBENDRINIMAS

 • Interactive Brokers bei REVOLUT nesiūlo CFD prekybos. Šiomis platformomis rekomenduojama naudoti žmonėms, kurie ieško patikimų brokerių, kurių pagalba būtų galima įsigyti akcijų ir investuoti į jas ilgalaikėje perspektyvoje.
 • Jeigu jus domina CFD prekyba – tuomet reikėtų svarstyti apie PLUS500 bei kitas platformas apie kurias dar nekalbėjome šiame straipsnyje.

Atsakomybės apribojimas: mes neskatiname jūsų vadovautis mūsų patarimais, tinklapyje pateikta informacija yra tik rašytojo nuomonės perteikimas skaitytojui.

10 Populiarių Akcijų Prekiauti / Investuoti 2021 m.

Nepriklausomai ar nuspręsite prekiauti CFD ar investuoti į akcijas bei kitas investicines priemones pateikiame jums sąrašą į ką galite atkreipti dėmesį.

Informacija dalinai adaptuota pagal investopedia.com informaciją. Šis sąrašas nėra tikslinė rekomendacija jums. 

1. NIO – kodas: NRG

„NIO“ yra Kinijos automobilių gamintojas, kurio būstinė yra Šanchajuje, specializuojasi kuriant elektrines transporto priemones. Bendrovė taip pat dalyvauja FIA „Formulės E“ čempionate – pirmoje vienviečių, visiškai elektrinių lenktynių serijoje.

NIO daugumos ekspertų ir investuotojų nuomone ateityje gali būti stiprus konkurentas populiariausiems elektromobilių gamintojams kaip TESLA.

2. TESLA – kodas: TSLA

Kol kas tai vis dar populiariausias ir geriausiai žinomas elektromobilių gamintojas visame pasaulyje!

Pavieniai ir mažesni investuotojai mėgsta „Tesla“. Remiantis brokerių pateikta informacija, ši bendrovė yra tarp 10 populiariausių prekybos akcijų.

TSLA yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuris nusileidžia tik kitiems gerai žinomiems „Big Tech“ ženklams „Apple“ (AAPL) ir „Microsoft“ (MSFT).

3. MGM Resorts International – kodas: MGM

„MGM“ yra kontroliuojančioji bendrovė, kuriai per savo dukterines įmones priklauso itin daug kurortų.

Įmonė siūlo žaidimų, viešbučių, konferencijų, vakarienės, pramogų, mažmeninės prekybos ir kitus patogumus savo klientams.

Birželio mėn. „MGM“ paskelbė atnaujinanti daugelį savo populiariausių nekilnojamojo turto objektų, kurie buvo uždaryti dėl COVID-19.

Bendrovė teigė, kad šios savybės bus atnaujintos visą vasarą laikantis griežtų klientų ir darbuotojų saugos protokolų.

Tai leidžia tikėtis, kad greitu metu ir sumažėjus COVID-19 įtakai pasauliui, akcijų vertė gali išaugti.

4. DexCom INC – kodas: DXCM

„DexCom“ yra medicinos prietaisų įmonė, kurianti ir plėtojanti nuolatinę gliukozės kiekio stebėjimo sistemą žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu.

Nereikia net sakyti, kad tokie sprendimai yra itin paklausūs rinkoje.

Be jokios abejonės, stebint pokyčių grafiką galima pastebėti, kad akcijų vertė itin svyruoja, tad reikėtų stebėti ir taikytis geriausią progą investuoti.

5. NVIDIA Corp. – kodas: NVDA

NVIDIA užsiima kompiuterinės grafikos procesorių, mikroschemų rinkinių ir susijusios daugialypės terpės programinės įrangos projektavimu, kūrimu ir gamyba.

Birželio 23 d. (2020) NVIDIA paskelbė, kad bendradarbiaus su automobilių gamintoju „Mercedes-Benz“.

Nuo 2024 m. NVIDIA aprūpins kiekvieną „Mercedes-Benz“ transporto priemonę su „nuolat atnaujinama“ programinės įrangos apibrėžta skaičiavimo metodologija, kuri, tikimasi, leis autonomiškai vairuoti nuo taško iki taško.

6. Regeneron Pharmaceuticals Inc – kodas: REGN

Biologinių vaistų įmonė „Regeneron“ daro įvairius tyrimus, kuria ir parduoda įvairius farmacijos produktus, skirtus gydyti įvairias ligas.

Birželio 11 d. Bendrovė pradėjo pirmuosius antivirusinio terapinio vaisto, skirto COVID-19 gydymui ir prevencijai, klinikinius tyrimus.

Toks sprendimas itin sujudino akcijų rinką bei investuotojus ir prekybininkus.

7. Apple – kodas: AAPL

AAPL nieko jau ir nestebina, kadangi Liepos mėn. pabaigoje 2020 metais pasiekė aukščiausią kainos tašką per visą istoriją.

Prekiaujant arba investuojant reikia stebėti Apple išleidžiamų produktų tvarkaraštį ir esamą kainą rinkoje.

Tikimasi, kad rugsėji nauji telefonai, planšetiniai kompiuteriai turėtų dar labiau pagerinti esamas pozicijas.

Tiesa, prekiaujant ir investuojant į šią įmonę reikia stebėti esamą kainą ir laukti kritimo, kadangi naujų produktų paskelbimas ir išleidimas gali daryti didelį poveikį kainų svyravimams rinkoje.

8. NortonLifeLock Inc. – kodas: NLOK

„NortonLifeLock“ užsiima interneto vartotojų kibernetinės saugos verslu, siūlydama sprendimus, leidžiančius vartotojams apsaugoti savo elektroninius prietaisus, privatumą internete, tapatybę ir namų tinklus.

Korporacijos akcijos laikomos kaip vienos iš didžiausią vertę turinčių vertybinių popierių prekiautojams ir investuotojams.

9. Amazon – kodas: AMZN

„Amazon“ daug investuoja į dirbtinį intelektą, kuris net vartotojams nejaučiant gali šiek tiek pakoreguoti kainas toms prekėms, kurios yra itin paklausios rinkoje.

Kompanija COVID-19 piko metu buvo patyrusi minimalų kritimą pagal akcijos kainą, tačiau nuo Kovo mėn. prasidėjęs augimas šiuo metu pasiekė aukščiausia akcijos kainą istorijoje, o tai reiškia, kad Amazon ir toliau diktuoja madas el. versle.

10.  Spotify – kodas: SPOT

„Spotify” yra viena iš labiausiai augančių ir dominuojančių rinkoje muzikos ir tinklalaidžių klausymosi platformų. Šiuo metu jokia kita platforma pasaulyje neturi tokios muzikos vartotojų bazės kaip „Spotify”.

Nors šios akcijos vertė svyruoja tarsi amerikietiški kalneliai, bet atsižvelgiant į programėlės paklausą ir susidomėjimą visame pasaulyje – galime tikėtis akcijų vertės augimo ilgajame laikotarpyje.

O ką jau kalbėti apie neseniai praneštą naujieną, kad vieną populiariausių tinklalaidžių “Joe Rogan Experience” Spotify persiviliojo į savo platformą iš YouTube sumokėdama jam apie $100 milijonų dolerių.

Toks žingsnis tik parodo įmonės tikslus persivilioti pas save populiariausius pasaulio kūrėjus bei dar labiau padidinti vartotojų skaičių platformoje.


Šie visi pasiūlymai nėra tikslinė rekomendacija  jums. Šis tinklalapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neatsakome už akcijų kainų pokyčius rinkoje ir jūsų investicijas.


Kur Įsigyti Lietuviškų Įmonių Akcijų?

Tikriausiai nemažai daliai žmonių gali kilti klausimas, o kaip prekiauti arba įsigyti Baltijos šalių bei lietuviškų įmonių akcijų?

Įprastai šias operacijas galite padaryti banke, kuriame turite atsidarę einamąją sąskaitą.

 • Banke rasite pasirinkimą atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą – padarykite tai.
 • Atsidarę vertybinių popierių sąskaitą – galėsite nesunkiai investuoti į Baltijos šalių arba lietuviško kapitalo įmonės.

Taip pat bankų pagalba galite investuoti į dauguma užsienio įmonių akcijų, kaip ir populiariausiose prekybos platformose.

Tačiau kaip ir visuomet įvertinkite kiek lėšų galite investuoti bei pasverkite potencialią riziką.

Jeigu nerandate šių pasirinkimų, visada gali paskambinti į jūsų banko pagalbos skyrių ir jie tikrai jums padės.

Svarbus Patarimas!

Nepamirškite diversifikuoti savo investicijų.

Stenkitės išvengti investavimo į vieną pasirinkimą, nesvarbu ar tai bus akcijos ar valiutos ar net žaliavos.

Išskaidykite savo investicinę sumą į 5-6 skirtingus pasirinkimus ir taip apsidrausite nuo netikėto nuostolio.

Įvertinkite savo žinių lygį ir apsispręskite kaip prekiausite akcijomis. Ar naudosite brokerių platformas ir atliksite CFD sandorius, o galbūt ivestuosite tiesiogiai per banką ar kitą tarpininką ilguoju laikotarpiu.

Neskubėkite atlikti greitų veiksmų – sprendimus priimkite atsakingai! Nepamirškite, kad investavimas yra ilgalaikis procesas.


Atsakomybės Apribojimas:

Šis paskelbtas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento.

Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimą  kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įvertintumėt ir įsitikuntumėt, kad suprantate galimą riziką.

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2021. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt