Akcijų Pirkimas: Kaip Pirkti? 100% Pradžiamokslis | Kaip-uzsidirbti.lt

Akcijų Pirkimas: Pradžiamokslis – Išsamus Gidas ir Patarimai!

Akcijų pirkimas – tai vienas iš kelių populiariausių ir lengviausiai įgyvendinamų investavimo būdų 21 amžiuje.

Dauguma žmonių yra susidomėję pamėginti investuoti dalį savo finansų ir įsigyti kokią nors % dalį mėgstamo arba augančio verslo akcijų su potencialia gaunama grąža pardavimo metu.

Tačiau internete itin sunku rasti naudingos informacijos, kuri parodytų pavyzdį ir kryptį kaip nusipirkti akcijų ir pradėti prekiauti.

Taigi, šis straipsnis ir jame publikuota informacija yra skirta asmenims, kurie nori pamėginti investuoti ir įsigyti potencialiai pelningų įmonių akcijų ar kitų investicinių priemonių savarankiškai, bet nežino nuo ko pradėti.

Akcijų pirkimas

Šiame straipsnyje mes aptarsime:

 • Kas yra akcijų pirkimas, birža ir investavimas plačiąja prasme?
 • Pateiksime TOP 10 rekomenduojamų akcijų prekiauti su potencialia uždarbio galimybe;
 • Pateiksime išsamų gidą ir pradžiamokslį kaip įsigyti ir parduoti akcijas (CFD forma) rinkoje NAUJOKAMS;
 • Rekomenduosime itin paprastą prekybos platformą pradžiai.

Taigi, pradėkime:

Kaip Pirkti Akcijas ar Kitus Investicinius Instrumentus?

Kaip pirkti akcijas?Visiškai nesvarbu ar jūs norite investuoti į populiariausių ir augančių įmonių akcijas, o gal naftą, auksą ar prekiauti valiutų poromis vertybinių popierių biržoje.

Visų pirma, Jums reikės patikimo ir patikrinto finansų brokerio arba platformos (vėliau detaliai aptarsime ir pateiksime rekomendaciją).

Šio brokerio paskirtis yra užtikrinti jūsų kaip kliento veiksmus rinkoje ir padėti jums įsigyti arba parduoti tam tikrus investicinius instrumentus sklandžiai ir greitai.

Tačiau, jeigu jums patinka atlikti sandorius gyvai realiuoju laiku, pasitelkiant į pagalbą profesionalus – bankai taip pat jums gali padėti. Visada vertybinių popierių sąskaitą galite atsidaryti ir pasirinktame banke pasirašant pateiktą sutartį. Be to, bankai taip pat siūlo finansinius patarėjus, kurie už tam tikrą mokestį padės jums sudaryti investicinį portfelį.

Kitas privalumas atsidarius prekybinę sąskaita Lietuviškame banke – galimybė įsigyti Lietuvos įmonių akcijas taip pat. Daugiau apie tai galite perskaityti čia.

Iš kitos pusės naudojantis elektroninėmis platformomis, apie kurias ir kalbėsime šiame straipsnyje visus veiksmus galėsite atlikti ženkliai greičiau ir paprasčiau.

Manote, kad savarankiškos investicijos ir prekyba CFD gali būti jums per sunku?

Turime ir kitą sprendimą!

Esame taip pat publikavę ir kitą labai panašų gidą apie automatinę prekybą CFD, Forex ir kitais finansiniais instrumentais neturint patirties.

Rekomenduojame susipažinti!

Ką Reikėtų Žinoti Prieš Prekiaujant CFD Akcijomis?

Prieš plačiau nagrinėjant akcijų pirkimo galimybes internete, norėtume jums supažindinti su esminiais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant vykdyti sandorius biržoje.

Gali kilti klausimas, kas yra CFD?

CFD – tai išvestinis instrumentas, kurio dėka galite pirkti ir parduoti investicines priemones, o pagal pirkimo-pardavimo skirtumą gauti atitinkamą grąžą.

Kitaip tariant CFD yra virtuali investicija, kuri naudojama pirkti / parduoti akcijas ir kitus vertybinius popierius neprisiimant teisių į realų turtą.

Brokerio Pasirikimas ir Registracija
 • Visų pirma, pasirinkite brokerį, kurio pagalbą galėsite vykdyti finansinius sandorius. Mes savo tinklapyje stengsimės atnaujinti ir rekomenduoti patikimas brokerių platformas.

Kiekvienas brokeris, kuris leidžia prekiauti investicinėmis priemonėmis internete, prašo registracijos metu suvesti jūsų asmeninius duomenis bei atsakyti į trumpus klausimus pateiktose anketose.

Įsitinkinkite, kad ši informacija būtų suvesta teisingai, kadangi ji skirta identifikuoti jus kaip klientą ir suteikti atitinkamą pagalbą bei leisti naudotis 100% platformos funkcionalumu.

Finansinės Situacijos Įsivertinimas
 • Įsivertinkite asmeninę finansinę situaciją ir nusistatykite biudžetą, kurį skirsite prekybai.

Įprastai minimalus įnašas į brokerio sąskaitą būna tarp 100 – 250 eurų. Šio įnašo pradžioje tikrai turėtų užtekti pradėti prekybai. Niekada neinvestuokite pinigų, kurių negalite prarasti.

Išbandykite Bandomąją Sąskaitą
 • Beveik kiekviena platforma turi bandomąją sąskaitą („Demo account“).

Jeigu nesate tikri ar pajėgsite susitvarkyti su platformos valdymu ir pateiktomis funkcijomis, visada galite prasitestuoti savo žinias ir gebėjimus su bandomąją sąskaita ir atlikti tuos pačius veiksmus realiuoju laikotarpiu su netikrais pinigais.

Tokiu būdu ne tik nerizikuojate niekuom, bet ir daugiau išmoksite apie prekybos subtilybes.

Darbo Laikas
 • Atkreipkite dėmesį, kad jeigu norėsite nusipirkti pasirinktos įmonės akcijų – savaitgaliais biržų makleriai nedirba, tad negalėsite atlikti norimų sandorių, įskaitant ir pardavimų.
Finansinio Sverto Svarba
 • Visada stebėkite kokiu prekybiniu svertu prekiaujate investiciniais instrumentais. Plačiau apie finansinį svertą ir jo reikšmę galite perskaityti čia.

Investicinio Portfelio Diversifikavimo Svarba!

Investicinio portfelio diversifikavimas

Pereikime prie įdomiausios dalies:

Nereikia net sakyti, kad norint užtikrinti sėkmingą prekybą akcijomis – portfelio diversifikavimas yra itin svarbus procesas:

Paprastai kalbant, pelningiau ir saugiau yra investuoti ir įsigyti daugiau nei vienos įmonės akcijas ar kitus investicinius instrumentus bei tokiu būdu stabilizuoti savo investicinį portfelį bei apsidrausti nuo galimo didelio nuostolio.

Toks reiškinis vadinamas investicinio portfelio diversifikavimas.

Pvz.: Jeigu vienos iš nupirktų įmonių akcijų patirs kritimą tam tikru momentu, o kitos bus pelningos, galutiniame rezultate, galimai, jūsų investicija taip pat bus pelninga. Tai yra vienas iš esminių punktų, kurio reikėtų laikyti siekiant gauti finansinės grąžos.

Tarkime, jūsų investicinis biudžetas yra 250 eurų (minimali įnašo suma).

Puikus būdas jį diversifikuoti yra išskirstyti savo investicijas po 50 eurų į 5 skirtingus akcijų paketus ar kitus investicinius instrumentus.

Kaip Prekiauti Akcijomis Internete? Detalus Gidas nuo A iki Z!

Rekomenduojami brokeriaiPereikime prie svarbiausios dalies – išsamaus gido kaip pradėti prekybą akcijomis.

Šioje dalyje sužinosime:

 • Rekomenduojamas platformas / brokerius prekybiniams sandoriams sudaryti;
 • Detalų gidą kaip užsiregistruoti ir sudaryti pirmąjį prekybinį CFD sandorį;
 • Kokių rezultatų galima tikėtis investavus 100-250 eurų.

Rekomenduojamas Brokeris Pradedantiesiams – Plus500

Plus500 yra viena populiariausių prekybinių ir investavimo platformų pasaulyje.

Plus500 yra rekomenduojamas dėl itin paprasto ir lengvo platformos valdymo (viena paprasčiausių ir lengviausiai suprantamų platformų, kurią esame naudojasi).

Šioje platformoje galėsite itin nesunkiai sekti savo investicijų pokyčius bei atlikti norimus veiksmus (pirkti / parduoti) per itin trumpą laiko tarpą.

Kelios esminės priežastys kodėl Plus500 platforma yra tinkama CFD sandoriams atlikti.

 • Itin lengvas ir aiškiai suprantamas valdymas;
 • Galimybė naudotis Lietuvių kalba;
 • Itin mažas minimalus pirminis įnašas – tik nuo 100 eurų. Dauguma kitų finansinių prekybos platformų priima naujus klientus tik nuo 500 eur. ar didesnio pradinio įnašo;
 • Jokių papildomų komisinių;
 • Galimybė prekiauti ar atlikti sandorius realiu laiku mobiliojoje programėlėje;
 • Nemokama bandomoji sąskaita – be jokios rizikos;
 • Greita registracija ir paskyros patvirtinimas.

Apibendrinant: Plus500 yra viena iš patogiausiai valdomų investicinių ir prekybinių platformų pasaulyje!

Registracija

Kaip ir minėjome auksčiau – registracija netruks ilgiau nei 5 minučių. Užsiregistravus galėsite visiškai nemokamai išbandyti bandomąją sąskaitą ir susipažinti su platforma iš arčiau.

1. Taigi, norint pradėti registraciją – turime eiti į Plus500 tinklapį.

Plus 500 platforma

2. Pasirinkime Lietuvių kalbą viršuje (bus patogiau naudotis) ir spauskime pradėti prekybą.

Plus500 Lietuvių kalba

3. Tolimesniame žingsnyje atidarius papildomą langą apačioje spaudžiame nuorodą “Neturite sąskaitos? Susikurkite ją dabar!”

Plus500 paskyros susikūrimas

4. Įvedame el. pašto adresą ir slaptažodį bei spaudžiame “sukurti sąskaitą”.

VISKAS! REGISTRACIJA ATLIKTA!

Liko tik keli maži žingsneliai, kurie yra reikalingi, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir galėtumėte naudotis visomis teikiamomis platformos funkcijomis.

Tapatybės patvirtinimas yra standartinė procedūra, kurios metu siekama išvengti sukčių ir papildomų apgaulių.

Tačiau:

Prieš patvirtinant tapaybę, galite drąsiai testuoti ir mėginti platformą kaip tik norite – ieškoti patinkančių akcijų, stebėti rinką ar net atlikti pirkimo / pardavimo sandorius realiuoju laikotarpiu.

Tai galite padaryti apačioje paspaudę mygtuką “Perjungti Demonstracinį Režimą”. Mygtuką rasite pačioje apačioje per vidurį.

Plus500 DEMO sąskaita

DEMO režime gausite 40.000,00 eurų. Drąsiai galite elgtis laisvai ir mėginti atlikti įvairius veiksmus bei analizuoti pačią platformą. Šie pinigai nėra tikri, tačiau tai puikus būdas pamėginti investuoti į savo pasirinktus finansinius instrumentus ir pamatyti potencialių rezultatą jeigu prekiautumėte realiomis lėšomis.

👉 Jeigu jaučiatės, kad perpratote platformą ir galite prekiauti asmeninėmis lėšomis – apačioje spaudžiame “Perjungti Tikrų Pinigų Režimą” (apačioje žemiau).

Dabar jums reikės patvirtinti savo paskyrą.

Registracija jums neužims daug laiko, tiesa dokumentų patvirtinimas priklauso nuo pateiktos informacijos tikslumo.

Štai kaip tai galite padaryti:

👉 Spaudžiame “Meniu” (kairėje pusėje)

👉 Spaudžiame “Sąskaita” ir “Patvirtinti Paskyrą”

Čia jums reikės įvesti asmeninius duomenis (vardas, pavardė bei adresas), atsakyti į trumpą apklausą bei patvirinti savo tapatybę su asmens dokumentu.

Kaip ir minėjome ši informacija yra privaloma siekiant identifikuoti jus ir apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų.

Apklausos laukelyje pasistenkite atsakyti į klausimus 100% teisingai, kadangi kaip ir visose tokio tipo platformose – šios apklausos yra naudojamos įvertinti jūsų prekybinių žinių lygį ir iškilus tam tikriams klausimams pagalbos personalas žinos kaip detaliai jums suteikti informaciją ir reikalingą pagalbą. Žymėkite taip kaip suprantate!

 VISKAS! 

Dabar galite laisvai persivesti norima pinigų sumą į platformą ir pradėti prekybą jau dabar!

Mažiausias įnašas – 100,00 eurų. Mokėjimai priimami tiek mokėjimo kortelėmis, bankiniu pavedimu arba naudojant “PayPal” mokėjimų sistema.

Mokejimai - Plus500

Papildomi patarimai:

1. Papildomi nustatymai

Patariame pradėjus prekiauti ir pasirinkus norimą investicinį instrumentą uždėkite varneles “Uždaryti esant pelnui” ir “Uždaryti esant nuostoliui“.

Ši funkcija leidžia nestebėti pokyčių visą dieną prie kompiuterio ekrano, o tiesiog pasiimti garantuotą pelną arba susimažinti galimą nuostolį iki minimalaus.

Pavyzdys:

Šiame pavyzdyje rodoma, kad perkama 700 vnt. Tesla (TSLA) įmonės akcijų, vieneto kaina 247,30 eur.

Šis pirkimas bus uždarytas jeigu vertė pakils iki 249,86 eur. arba nukris iki 247,26 eur.

Kaip ir minėjome auksčiau, jeigu norite suprasti kaip tai veikia detaliau – išmėginkite DEMO versiją.

Papildomi patarimai Plus500

2. Tendencijos ir populiariausios investicinės priemonės

Plus 500 platforma siūlo beveik visas populiariausios pasaulio investicines priemones.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai paspausti mygtuką kairėje Meniu juostoje “Prekiauti” ir ieškoti patinkančio varianto iš begalybės pasiūlymų.

Pradedantiesiams siūlome pradėti nuo populiauriausių investicinių priemonių, kadangi jos dažniausiai turi mažiausius nuokrypius tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Tad jeigu dar neužsiregistravote – rekomenduojama išmėginti šią platformą jau dabar! – Ypač jeigu esate tik pradedantysis!

„76.4 proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus“

Žaliavos (SVARBI INFORMACIJA!)

Atnaujinta: 2020-05-03

Šiuo metu pasaulio ekonomika susiduria su recesijos požymiais. Daugybė įmonių akcijų ir žaliavių yra pasiekusios neregėtas žemumas.

Kaip teigia daugumą ekspertų ir analitikų – būtent šiuo metu yra puiki galimybė įsigyti puikiai žinomų pasaulyje įmonių akcijų už vieną mažiausių kainų rinkoje per 10 m.

Be to, jeigu planuojate investuoti į akcijas – rekomenduojame taip pat pagalvoti apie populiariausių žaliavų CFD įsigyjimą (Naftą bei Auksą). 

Atsakomybės apribojimas: mes neskatiname jūsų vadovautis mūsų patarimais, o daliname aktualia informacija.

TOP 10 Rekomenduojamų Prekybinių Akcijų 2020 Metais!

Šiame sąraše rasite tiek gerai pažįstamų įmonių, tiek ir mažiau populiarių, tačiau turinčių aukštą augimo potencialią turinčių akcijų.

1. Starbucks – kodas: SBUX

Starbucks LogoNors „Starbucks“ auga kiekvienais metais, o šio ženklo kavos puodelį galima rasti beveik kiekviename kampe (išskyrus Lietuvoje), kai kuriose pasaulio dalyse ši įmonė vis toliau sėkmingai ir sparčiai auga.

Didžiausias bendrovės augimo variklis vis dar yra Kinijos ir Azijos Ramiojo vandenyno regionas, kuriame nuo 2018 m. Pirmojo ketvirčio iki 2019 m. 1 milijardas dolerių buvo investuoti per įvairius fondus.

Tai viena iš sėkmingiausių pasaulio įmonių, kurios akcijų dalį savo portfelyje rekomenduojame turėti ir 2020 metais.

Starbucks akcijų kainos

Starbucks pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)

2. Apple – kodas: AAPL

Apple LogoNaujausioje „Apple“ pajamų ataskaitoje matyti, kad ilgalaikiai akcininkai nebuvo pripratę prie pajamų sumažėjimo.

Nepaisant pardavimų sumažėjimo 5%, tiek pajamos, tiek pelnas 2018 m. pateisino keliamus įmonės investuotojų ir valdybos lūkesčius.

Išplėstinis prekybos karas su Kinija ir neseniai priimtas Aukščiausiojo Teismo sprendimas, keliantis ieškinį dėl „App Store“ monopolinės galios, yra veiksniai dėl kurių konservatyvūs investuotojai tikriausiai neskubės investuoti, tačiau bet kuriuo metu padidėjusios investicijos gali padidinti akcijų kainą itin greitai.

Be to, Apple 2018 m. buvo taip pat sėkmingi, o įvairiuose forumuose šios akcijos buvo pavadintos vienomis iš geriausių 2019 metais.

Apple akcijos kainos pokyčiai

Apple pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)

3. Facebook – kodas: FB

Facebook logo 2019 m. pradžioje „Facebook“ nebuvo populiariausias akcijų pirkimo pasirinkimas investuotojų tarpe.

Negana to, 2018 m. buvo vienas didelis košmaras viešiesiems ryšiams.

Tačiau, kai kompanijos, kurių mėnesinių aktyvių vartotojų yra daugiau nei 2 mlrd. FB tinklo konkurentams neįmanoma likti unikaliems be „Facebook“ pastebėjimo iš tolo.

Nereikia net sakyti, kad ši bendrovė gali lengvai įgyti konkurencinį pranašumą perteikiant tokią pačią paslaugą arba tiesiog ją nupirkti iš konkurentų, kaip buvo „Snapchat“ ir su vienkartinėmis vartotojų istorijomis.

FB vis dar atrodo kaip vienas iš geriausių akcijų pasirinkimų, kuriuos galima įsigyti 2020 m. Nors nuosavybės teisė į kitas milijardo vartotojų programas kaip „Instagram“, „Messenger“ ir „WhatsApp“, taip pat „Facebook Marketplace“ valdo ta pati bendrovė.

Facebook akcijos kainos pokyčiai

Facebook pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)

4. Johnson & Johnson – kodas: JNJ

Johnson and Johnson LogoJohnson & Johnson yra patikrinta, nors ir ne itin stabili investicija, tačiau ilgajame laikotarpyje galimai geeneruojanti teigiamus rezultatus.

„Johnson & Johnson“ yra 3 milijardų tinklas turintis padalinių vaistų vartojimo prekių ir medicinos prietaisų industrijoje.

Priežastis, dėl kurios JNJ yra viena iš geriausių akcijų pasirinkimų, kurias galima įsigyti 2020 m. – Farmacija yra didžiausias ir sparčiausiai augantis segmentas, kuris sudaro daugiau nei 50% bendrrovės pajamų.

JNJ akcijos kainos pokyčiai

Johnson & Johnson pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)

5. Stitch Fix – kodas: SFIX

Stitch Fix LogoNors dauguma Lietuvoje nežino šio prekės ženklo, tačiau šis naujoviškas internetinis mažmenininkas sujungia elektroninės komercijos megatendencijas, specializuotas paslaugas, didelius duomenis ir namų ūkių ekonomiką bei siūlo asmeninius stilistus, kurie siunčia jums reguliarias drabužių dalis pagal jūsų nurodytas nuostatas ir išsaugotus profilio nustatymus socialinėje erdvėje.

Kitaip tariant: „Stitch Fix“ yra asmeninio stilisto paslauga, kuri siunčia individualiai atrinktus drabužius pagal surinktą informaciją apie jus internete. Stilistai pasirenka elementus pagal klientų apklausos atsakymus ir bet kokią prieigą, kurią klientas suteikia jiems savo socialinės žiniasklaidos, pvz., „Pinterest“ „Facebook“ ar „Instagram“.

Tai yra itin populiari ir sparčiai auganti paslauga Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kitas svarbus dalykas, kad šiomis akcijomis buvo pradėta prekiauti tik vos daugiau nei prieš metus, tad galimybės, kad vienos akcijos kaina ateityje augs – išties nemažos.

SFIX akciju kaina

 

Stitch Fix pokyčiai prekybos rinkoje (2018 m. Vasaris (pradžia) – 2020 m. Vasaris)

6. Kohl’s – kodas: KSS

Turėdamas daugiau nei 1100 parduotuvių, Viskonsino mieste įsikūręs „Kohl“ yra didžiausias JAV universalinių parduotuvių tinklas.

Akcijų kaina nukrito tuomet, kai lapkritį jos sumažėjo dėl silpnų ketvirčio rezultatų ir mažesnio prognozuojamo pelno. Kohl pastaruoju laikotarpiu prekiauja 20% žemiau savo penkerių metų vidutinio uždarbio.

Tačiau, tikimasi, kad ateinančiais metais pajamos augs 1,8% iki 19,3 milijardo JAV dolerių.

KSS akcijos gali būti puiki investicija į jūsų portfelį, kadangi tai yra naujai kotiruojama įmonė su dideliu potencialu augimu 2020 metais.

KSS prekybos pokyčiai

Kohl’s pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepoa (pradžia) – 2020 m. Vasaris)

7. Kronos Worldwide – kodas: KRO

„Kronos Worldwide“ įmonė gamina ir parduoda titano dioksido pigmentus, naudojamus įvairioms dangoms, skirtoms automobiliams, transporto dažams, orlaiviams, mašinoms, prietaisams, tiek komerciniams, tiek gyvenamiesiems interjerams ir eksterjerams.

Numatoma, kad pajamos 2020 m. Išaugs 3,4% iki 1,8 milijardo JAV dolerių, o tai turėtų pakelti ir bendrąją įmonės vertę prekybinėse rinkose.

Kronos Worldwide akcijų pokyčiai

Kronos Worldwide pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)

8. Google (Alphabet Inc.) – kodas: GOOGL

Nesumeluosime pasakę, kad „Google” prekinis ženklas yra vienas labiausiai žinomų pasaulyje, tiesa?

Atsižvelgiant į tai, galima teigti, kad šis prekinis ženklas, yra ganėtinai saugi investicija 2020 metais, kuri auga kiekvienais metais palaipsniui, todėl mes manome, kad ji turėtų būti jūsų sudarytame investiciname portfelyje.

Google Alphabet akcijų pokyčiai

Google (Alphabet Inc.) pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)

9.  Spotify – kodas: SPOT

„Spotify” yra viena iš labiausiai augančių ir dominuojančių rinkoje muzikos klausimosi platformų. Šiuo metu jokio platforma pasaulyje neturi tokios muzikos vartotojų bazės kaip „Spotify”.

Nors šios akcijos vertė svyruoja tarsi amerikietiški kalneliai, bet atsižvelgiant į programėlės paklausą ir susidomėjimą visame pasaulyje – galime tikėtis akcijų vertės augimo ilgajame laikotarpyje.

Informacija adaptuota pagal money.usnews.com parengta straipsnį, bei remiantis Macrotrends.com rodikliais.

Spotify pokyčiai prekybos rinkoje (2018 m. Birželis (pradžia) – 2020 m. Vasaris)

10. Twitter – kodas: TWTR

Nors Lietuvoje „Twitter” platforma neturi daug vartotojų ir susidomėjimo Lietuvoje, tačiau vakaruose tai yra vienas pagrindinių socialinės medijos kanalų. Šį faktą puikiai iliustruoja, kad šia platforma naudojasi net 92% pasaulio valstybių lyderių.

Be to, „Twitter” kiekvienais metais vis pritraukia daugiau naujų vartotojų, o tai signalizuoja, kad įmonė ir toliau stengiasi didinti pajamų srautus bei gerinti prekės ženklo ir socialinio tinklo žinomumą visame pasaulyje.

Šie ženklai rodo, kad ši investicija yra ne tik saugi, bet galimai ir pelninga 2020 metais.

Twitter akcijų kainos pokyčiai

Twitter pokyčiai prekybos rinkoje (2017 m. Liepa – 2020 m. Vasaris)


Informacija dalinai adaptuota pagal money.usnews.com ir Forbes.com straipsnius, bei remiantis Macrotrends.com rodikliais.

Šie visi pasiūlymai nėra tikslinė rekomendacija  jums. Šis tinklapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neatsakome už akcijų kainų pokyčius rinkoje ir jūsų investicijas.


Svarbus Patarimas!

Nepamirškite diversifikuoti savo investicijų.

Stenkitės išvengti investavimo į vieną pasirinkimą, nesvarbu ar tai bus akcijos ar valiutos ar net žaliavos.

Iškaidykite savo investicinę sumą į 5-6 skirtingus pasirinkimus ir taip apsidrausite nuo netikėto nuostolio.

Įvertinkite savo žinių lygį ir apsispręskite kaip prekiausite akcijomis. Ar naudosite brokerių platformos ir atliksite CFD sandorius, o galbūt ivestuosite tiesiogiai per banką. Neskubėkite atlikti greitų veiksmų, o sprendimus priimkite atsakingai!

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.