Akcijų Pirkimas: Kur Pirkti? 100% Pradžiamokslis | Kaip-uzsidirbti.lt

Akcijų Pirkimas: Pradžiamokslis – Išsamus Gidas ir Patarimai!

Akcijų pirkimas – tai vienas iš kelių populiariausių ir lengviausiai įgyvendinamų investavimo būdų 21 amžiuje.

Dauguma žmonių yra susidomėję pamėginti investuoti dalį savo finansų ir įsigyti kokią nors % dalį mėgstamo arba augančio verslo akcijų su potencialia gaunama grąža pardavimo metu.

Tačiau internete itin sunku rasti naudingos informacijos, kuri parodytų pavyzdį ir kryptį kaip tai padaryti, tiesa?

Taigi, šis straipsnis ir jame publikuota informacija yra skirta asmenims, kurie nori pamėginti investuoti ir įsigyti potencialiai pelningų įmonių akcijų ar kitų investicinių priemonių savarankiškai, bet nežino nuo ko pradėti.

Akcijų pirkimas

Šiame straipsnyje mes aptarsime:

 • Kas yra akcijų pirkimas, birža ir investavimas plačiąja prasme?
 • Pateiksime TOP 10 „karščiausias“ ir vertingiausias, mūsų nuomone, akcijas su realia uždarbio galimybe;
 • Pateiksime išsamų gidą ir pradžiamokslį kaip įsigyti ir parduoti akcijas (CFD forma) rinkoje NAUJOKAMS;
 • Rekomenduosime patikimas platformas pradžiai!

Taigi, pradėkime:

Kaip Pirkti Akcijas ar Kitus Investicinius Instrumentus?

Kaip pirkti akcijas?Visiškai nesvarbu ar jūs norite investuoti į populiariausių ir augančių įmonių akcijas, o gal naftą, auksą ar valiutų poras vertybinių popierių biržoje.

Visų pirma, Jums reikės patikimo ir patikrinto finansų brokerio – platformos (vėliau detaliai aptarsime ir rekomenduosime).

Šio brokerio paskirtis yra užtikrinti jūsų kaip kliento veiksmus rinkoje ir padėti jums įsigyti arba parduoti tam tikrus investicinius instrumentus sklandžiai ir greitai.

Šis metodas yra itin paprastas ir skirtas akcijų pirkimui ar pardavimui internenete. Būtent apie šį metodą kalbėsime ir toliau šiame straipsnyje.

Tačiau, jeigu jums patinka atlikti sandorius gyvai realiuoju laiku, pasitelkiant į pagalbą profesionalus – bankai taip pat jums gali padėti. Visada vertybinių popierių sąskaitą galite atsidaryti ir pasirinktame banke pasirašant pateiktą sutartį. Be to, bankai taip pat siūlo finansinius patarėjus, kurie už tam tikrą mokestį padės jums sudaryti investicinį portfelį.

Iš kitos pusės, šiame straipsnyje visą informaciją stengsimės jums perteikti nemokamai.

Manote, kad savarankiškos investicijos ir prekyba CFD gali būti jums per sunku?

Turime ir kitą sprendimą!

Esame taip pat publikavę ir kitą labai panašų gidą apie automatinę prekybą CFD, Forex ir kitais finansiniais instrumentais neturint patirties. Rekomenduojame susipažinti!

 Ką Reikėtų Žinoti Prieš Perkant Akcijas (CFD)?

Prieš plačiau nagrinėjant akcijų pirkimo galimybes internete, norėtume jums supažindinti su esminiais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant vykdyti sandorius biržoje.

Brokerio Pasirikimas ir Registracija
 • Visų pirma, pasirinkite brokerį, kurio pagalbą galėsite vykdyti finansinius sandorius. Mes savo tinklapyje stengsimės atnaujinti ir rekomenduoti patikimas brokerių platformas.

Kiekvienas brokeris, kuris leidžia prekiauti investicinėmis priemonėmis internete, prašo registracijos metu suvesti jūsų asmeninius duomenis bei atsakyti į trumpus klausimus pateiktose anketose.

Įsitinkinkite, kad ši informacija būtų suvesta teisingai, kadangi ji skirta identifikuoti jus kaip klientą ir suteikti atitinkamą pagalbą bei leisti naudotis 100% platformos funkcionalumu.

Finansinės Situacijos Įsivertinimas
 • Įsivertinkite asmeninę finansinę situaciją ir nusistatykite biudžetą, kurį skirsite prekybai.

Įprastai minimalus įnašas į brokerio sąskaitą būna tarp 100 – 250 eurų. Šio įnašo pradžioje tikrai turėtų užtekti pradėti prekybai. Niekada neinvestuokite pinigų, kurių negalite prarasti.

Išbandykite Bandomąją Sąskaitą
 • Beveik kiekviena platforma turi bandomąją sąskaitą („Demo account“).

Jeigu nesate tikri ar pajėgsite susitvarkyti su platformos valdymu ir pateiktomis funkcijomis, visada galite prasitestuoti savo žinias ir gebėjimus su bandomąją sąskaita ir atlikti tuos pačius veiksmus realiuoju laikotarpiu su netikrais pinigais. Tokiu būdu ne tik nerizikuojate niekuom, bet ir daugiau išmoksite apie prekybos subtilybes.

Darbo Laikas
 • Atkreipkite dėmesį, kad jeigu norėsite nusipirkti pasirinktos įmonės akcijų – savaitgaliais biržų makleriai nedirba, tad negalėsite atlikti norimų sandorių, įskaitant ir pardavimų.
Finansinio Sverto Svarba
 • Visada stebėkite kokiu prekybiniu svertu prekiaujate investiciniais instrumentais. Plačiau apie finansinį svertą ir jo reikšmę galite perskaityti šiame straipsnyje.

Investicinio Portfelio Diversifikavimo Svarba!

Investicinio portfelio diversifikavimas

Pereikime prie įdomiausios dalies:

Nereikia net sakyti, kad norint užtikrinti sėkmingą prekybą akcijomis – portfelio diversifikavimas yra itin svarbus procesas:

Paprastai kalbant, pelningiau ir saugiau yra investuoti ir įsigyti daugiau nei vienos įmonės akcijas ar kitus investicinius instrumentus bei tokiu būdu stabilizuoti savo investicinį portfelį bei apsidrausti nuo galimo didelio nuostolio.

Toks reiškinis vadinamas investicinio portfelio diversifikavimas.

Pvz.: Jeigu vienos iš nupirktų įmonių akcijų patirs kritimą tam tikru momentu, o kitos bus pelningos, galutiniame rezultate, galimai, jūsų investicija taip pat bus pelninga. Tai yra vienas iš esminių punktų, kurio reikėtų laikyti siekiant gauti finansinės grąžos.

Tarkime, jūsų investicinis biudžetas yra 250 eurų (minimali įnašo suma).

Puikus būdas jį diversifikuoti yra išskirstyti savo investicijas po 50 eurų į 5 skirtingus akcijų paketus ar kitus investicinius instrumentus.

TOP 10 Populiarių Įmonių Akcijos 2020 metais!

1. Starbucks – kodas: SBUX

Starbucks LogoNors „Starbucks“ auga kiekvienais metais, o šio ženklo kavos puodelį galima rasti beveik kiekviename kampe (išskyrus Lietuvoje), kai kuriose pasaulio dalyse ši įmonė vis toliau sėkmingai ir sparčiai auga.

Didžiausias bendrovės augimo variklis vis dar yra Kinijos ir Azijos Ramiojo vandenyno regionas, kuriame nuo 2018 m. Pirmojo ketvirčio iki 2019 m. 1 milijardas dolerių buvo investuoti per įvairius fondus.

Tai viena iš sėkmingiausių pasaulio įmonių, kurios akcijų dalį savo portfelyje rekomenduojame turėti ir 2020 metais.

Praėjusių metų laikotarpio grąža (2018 10 01 – 2019 10 01): 65,06%

2.  Apple – kodas: AAPL

Apple LogoNaujausioje „Apple“ pajamų ataskaitoje matyti, kad ilgalaikiai akcininkai nebuvo pripratę prie pajamų sumažėjimo.

Nepaisant pardavimų sumažėjimo 5%, tiek pajamos, tiek pelnas 2018 m. pateisino keliamus įmonės investuotojų ir valdybos lūkesčius.

Išplėstinis prekybos karas su Kinija ir neseniai priimtas Aukščiausiojo Teismo sprendimas, keliantis ieškinį dėl „App Store“ monopolinės galios, yra veiksniai dėl kurių konservatyvūs investuotojai tikriausiai neskubės investuoti, tačiau bet kuriuo metu padidėjusios investicijos gali padidinti akcijų kainą itin greitai.

Be to, Apple 2018 m. buvo taip pat sėkmingi, o įvairiuose forumuose šios akcijos buvo pavadintos vienomis iš geriausių 2019 metais.

Rugsėjo mėnesį tikimasi sulaukti naujo “Iphone” telefono modelio. Sėkmės atveju, akcijų kaina turėtų taip pat pakilti.

Praėjusių metų laikotarpio grąža (2018 10 01 – 2019 10 01): 33,18%

3. Facebook – kodas: FB

Facebook logo 2019 m. pradžioje „Facebook“ nebuvo populiariausias akcijų pirkimo pasirinkimas investuotojų tarpe.

Negana to, 2018 m. buvo vienas didelis košmaras viešiesiems ryšiams.

Tačiau, kai kompanijos, kurių mėnesinių aktyvių vartotojų yra daugiau nei 2 mlrd. FB tinklo konkurentams neįmanoma likti unikaliems be „Facebook“ pastebėjimo iš tolo. Tuomet ši bendrovė gali lengvai įgyti konkurencinį pranašumą perteikiant tokią pačią paslaugą arba tiesiog ją nupirkti, kaip buvo „Snapchat“ ir su vienkartinėmis vartotojų istorijomis.

FB vis dar atrodo kaip vienas iš geriausių akcijų pasirinkimų, kuriuos galima įsigyti 2020 m. Nors nuosavybės teisė į kitas milijardo vartotojų programas kaip „Instagram“, „Messenger“ ir „WhatsApp“, taip pat „Facebook Marketplace“ valdo ta pati bendrovė.

Praėjusių metų laikotarpio grąža (2018 10 01 – 2019 10 01): 31,51%

4. Johnson & Johnson – kodas: JNJ

Johnson and Johnson LogoJohnson & Johnson yra patikrinta ir stabili investicija ilgajame laikotarpyje.

Kitaip tariant „Johnson & Johnson“ yra 3 milijardų tinklas turintis padalinių vaistų vartojimo prekių ir medicinos prietaisų industrijoje.

Priežastis, dėl kurios JNJ yra viena iš geriausių akcijų pasirinkimų, kurias galima įsigyti 2020 m. – Farmacija yra didžiausias ir sparčiausiai augantis segmentas, kuris sudaro daugiau nei 50% pajamų.

Praėjusių metų laikotarpio grąža (2018 10 01 – 2019 10 01): 18,68%

5. Stitch Fix – kodas: SFIX

Stitch Fix LogoKaip ir „Netflix“ („NFLX“), „Stitch Fix“ naudoja naudotojo duomenis, kad naujus produktus būtų galima įdiegti pagal savo prekės ženklą, o tai yra puiki ilgalaikė augimo galimybė.

Nors dauguma Lietuvoje nežino šio prekės ženklo, tačiau šis naujoviškas internetinis mažmenininkas sujungia elektroninės komercijos megatendencijas, specializuotas paslaugas, didelius duomenis ir namų ūkių ekonomiką bei siūlo asmeninius stilistus, kurie siunčia jums reguliarias drabužių dalis pagal jūsų nurodytas nuostatas ir išsaugotus profilio nustatymus socialinėje erdvėje.

Kitaip tariant: „Stitch Fix“ yra asmeninio stilisto paslauga, kuri siunčia individualiai atrinktus drabužius pagal surinktą informaciją apie jus internete. Stilistai pasirenka elementus pagal klientų apklausos atsakymus ir bet kokią prieigą, kurią klientas suteikia jiems savo socialinės žiniasklaidos, pvz., „Pinterest“ „Facebook“ ar „Instagram“.

Tai yra itin populiari ir sparčiai auganti paslauga Jungtinėse Amerikos Valstyjose.

Ankstesniųjų metų laikotarpio grąža (2018 05 – 2019 05): 43%


Informacija adaptuota pagal money.usnews.com parengta straipsnį, bei remiantis Macrotrends.com rodikliais.


✅ Papildomai (BONUS):

6. Aerie Pharma – kodas: AERI

Įmonė orientuojasi į glaukomos ir akių ligų gydymą. Iki šiol AERI sukūrė du glaukomos vaistus, kurių pirmasis naujas veikimo mechanizmas (SM) egzistuoja jau beveik 20 metų.

„Ribota konkurencija glaukomos erdvėje, tvirtas pirmasis produktų pristatymas, stiprus valdymo vykdymas, patrauklus vertinimas padaro„ Aerie “vieną iš geriausių investicijų 2020 m.

7. Nutanix – kodas: NTNX

„Nutanix“ yra vienas labiausiai vertinamų įmonių, kurios akcijas įvairūs investuotojai privačiuose forumuose rekomenduoja įsigyti taip pat. Ši įmonė parduoda hyper konvergenciją turinčius infrastruktūros prietaisus ir programinės įrangos saugyklą.

Akcijos jau per pastarąjį mėnesį jau padidėjo 18%.

Paprastai kalbant, ši įmonė yra sparčiai auganti IT bendrovė, kuri kuria sudėtingus techninius sprendimus kompiuterių serverių tinklams.

8. Google – kodas: GOOGL

Nesumeluosime pasakę, kad „Google” prekinis ženklas yra vienas labiausiai žinomų pasaulyje. Be to, šis prekinis ženklas, taip pat, yra saugi investicija 2020 metais, kuri turėtų būti jūsų sudarytame investiciname portfelyje.

9.  Spotify – kodas: SPOT

„Spotify” yra viena iš labiausiai augančių ir dominuojančių rinkoje muzikos klausimosi platformų. Šiuo metu jokio platforma pasaulyje neturi tokios muzikos vartotojų bazės kaip „Spotify”.

Nors šios akcijos vertė staigaus pakilimo neturėtumėm tikėtis, tačiau tai yra vis dar patikima ir saugi investicija ilgajame laikotarpyje.

10. Twitter – kodas: TWTR

Nors Lietuvoje „Twitter „ platforma neturi daug vartotojų ir susidomėjimo, tačiau vakaruose tai yra vienas pagrindinių socialinės medijos kanalų.  Šį faktą puikiai iliustruoja, kad šia platforma naudojasi net 92% pasaulio valstybių lyderių.

Be to, „Twitter” kiekvienais metais vis pritraukia daugiau naujų vartotojų, o tai signalizuoja, kad įmonė ir toliau stengiasi papildomai uždirbti. Šie ženklai rodo, kad ši investicija yra ne tik saugi, bet galimai ir pelninga 2020 metais.


Šie visi pasiūlymai nėra tikslinė rekomendacija  jums. Šis tinklapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neatsakome už akcijų kainų pokyčius rinkoje ir jūsų investicijas.


Kaip Pirkti ar Prekiauti Akcijomis Internete? Detalus Gidas nuo A iki Z!

Rekomenduojami brokeriaiPereikime prie svarbiausios dalies – išsamaus gido kaip pradėti prekybą akcijomis.

Šioje dalyje sužinosime:

 • Rekomenduojamas platformas / brokerius prekybiniams sandoriams sudaryti;
 • Detalų gidą kaip užsiregistruoti ir sudaryti pirmąjį prekybinį sandorį;
 • Kokių rezultatų galima tikėtis investavus 100-250 eurų.

1. Rekomenduojamas Brokeris Prededantiesiams – Plus500

Plus500 yra viena populiariausių prekybinių ir investavimo platformų pasaulyje.

Mes rekomenduojame Plus500 dėl itin paprasto ir lengvo platformos valdymo (viena paprasčiausių ir lengviausiai suprantamų platformų, kurią esame naudojasi).

Šioje platformoje galėsite itin nesunkiai sekti savo investicijų pokyčius bei atlikti norimus veiksmus (pirkti / parduoti) per itin trumpą laiko tarpą.

Kelios esminės priežastys kodėl rekomenduojame Plus500 platformą CFD sandoriams atlikti.

 • Itin lengvas ir aiškiai suprantamas valdymas;
 • Galimybė naudotis Lietuvių kalba;
 • Itin mažas minimalus pirminis įnašas – tik nuo 100 eurų. Dauguma kitų finansinių prekybos platformų priima naujus klientus tik nuo 500 eur. ar didesnio pradinio įnašo;
 • Jokių papildomų komisinių;
 • Galimybė prekiauti ar atlikti sandorius realiu laiku mobiliojoje programėlėje;
 • Nemokama bandomoji sąskaita – be jokios rizikos;
 • Greita registracija ir paskyros patvirtinimas.

Apibendrinant: Plus500 yra vienas patikimiausių ir rekomenduojamų investicinių ir prekybinių platformų pasaulyje!

Registracija

Kaip ir minėjome auksčiau – registracija netruks ilgiau nei 5 minučių. Užsiregistravus galėsite visiškai nemokamai išbandyti bandomąją sąskaitą ir susipažinti su platforma iš arčiau.

1. Taigi, norint pradėti registraciją – turime eiti į Plus500 tinklapį.

Plus 500 platforma

2. Pasirinkime Lietuvių kalbą viršuje (bus patogiau naudotis) ir spauskime pradėti prekybą.

Plus500 Lietuvių kalba

3. Tolimesniame žingsnyje atidarius papildomą langą apačioje spaudžiame nuorodą “Neturite sąskaitos? Susikurkite ją dabar!”

Plus500 paskyros susikūrimas

4. Įvedame el. pašto adresą ir slaptažodį bei spaidžiame “sukurti sąskaitą”.

VISKAS! REGISTRACIJA ATLIKTA!

Liko tik keli maži žingsneliai, kurie yra reikalingi, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir galėtumėte naudotis visomis teikiamomis platformos funkcijomis.

Tapatybės patvirtinimas yra standartinė procedūra, kurios metu siekama išvengti sukčių ir papildomų apgaulių.

Tačiau:

Prieš patvirtinant tapaybę, galite drąsiai testuoti ir mėginti platformą kaip tik norite – ieškoti patinkančių akcijų, stebėti rinką ar net atlikti pirkimo / pardavimo sandorius realiuoju laikotarpiu.

Tai galite padaryti apačioje paspaudę mygtuką “Perjungti Demonstracinį Režimą”. Mygtuką rasite pačioje apačioje per vidurį.

Plus500 DEMO sąskaita

DEMO režime gausite 40.000,00 eurų. Drąsiai galite elgtis laisvai ir mėginti atlikti įvairius veiksmus bei analizuoti pačią platformą. Šie pinigai nėra tikri, tačiau tai puikus būdas pamėginti investuoti į savo pasirinktus finansinius instrumentus ir pamatyti potencialių rezultatą jeigu prekiautumėte realiomis lėšomis.

Jeigu jaučiatės, kad perpratote platformą ir galite prekiauti asmeninėmis lėšomis – apačioje spaudžiame “Perjungti Tikrų Pinigų Režimą” (apačioje žemiau).

Dabar jums reikės patvirtinti savo paskyrą.

Čia taip pat netruksite ilgiau nei 10 minučių!

Štai kaip tai galite padaryti:

👉 Spaudžiame “Meniu” (kairėje pusėje)

👉 Spaudžiame “Sąskaita” ir “Patvirtinti Paskyrą”

Čia jums reikės įvesti asmeninius duomenis (vardas, pavardė bei adresas), atsakyti į trumpą apklausą bei patvirinti savo tapatybę su asmens dokumentu.

Kaip ir minėjome ši informacija yra privaloma siekiant identifikuoti jus ir apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų.

Apklausos laukelyje pasistenkite atsakyti į klausimus 100% teisingai, kadangi kaip ir visose tokio tipo platformose – šios apklausos yra naudojamos įvertinti jūsų prekybinių žinių lygį ir iškilus tam tikriams klausimams pagalbos personalas žinos kaip detaliai jums suteikti informaciją ir reikalingą pagalbą. Žymėkite taip kaip suprantate!

VISKAS!

Dabar galite laisvai persivesti norima pinigų sumą į platformą ir pradėti prekybą jau dabar!

Mažiausias įnašas – 100,00 eurų. Mokėjimai priimami tiek mokėjimo kortelėmis, bankiniu pavedimu arba naudojant “PayPal” mokėjimų sistema.

Mokejimai - Plus500

Papildomi patarimai:

1. Papildomi nustatymai

Patariame pradėjus prekiauti ir pasirinkus norimą investicinį instrumentą uždėkite varneles “Uždaryti esant pelnui” ir “Uždaryti esant nuostoliui“.

Ši funkcija leidžia nestebėti pokyčių visą dieną prie kompiuterio ekrano, o tiesiog pasiimti garantuotą pelną arba susimažinti galimą nuostolį iki minimalaus.

Pavyzdys:

Šiame pavyzdyje rodoma, kad perkama 700 vnt. Tesla (TSLA) įmonės akcijų, vieneto kaina 247,30 eur.

Šis pirkimas bus uždarytas jeigu vertė pakils iki 249,86 eur. arba nukris iki 247,26 eur.

Kaip ir minėjome auksčiau, jeigu norite suprasti kaip tai veikia detaliau – išmėginkite DEMO versiją.

Papildomi patarimai Plus500

2. Tendencijos ir populiariausios investicinės priemonės

Plus 500 platforma siūlo beveik visas populiariausios pasaulio investicines priemones.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai paspausti mygtuką kairėje Meniu juostoje “Prekiauti” ir ieškoti patinkančio varianto iš begalybės pasiūlymų.

Pradedantiesiams siūlome pradėti nuo populiauriausių investicinių priemonių, kadangi jos dažniausiai turi mažiausius nuokrypius tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Tad jeigu dar neužsiregistravote – rekomenduojama išmėginti šią platformą jau dabar! – Ypač jeigu esate tik pradedantysis!

„76.4 proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus“

2. Rekomenduojamas Brokeris Pažengusiems – GMOTrading

Kitas rekomenduojamas brokeris akcijų pirkimui ir investavimui – GMOTrading.

Mes pasirinkome ir rekomenduojame šią platformą šiek tiek pažengusiems vartotojams dėl kelių esminių priežasčių:

 • Platus akcijų ir kitų investicinių instrumentų pasirinkimas. Šioje platformoje rasite visus mūsų rekomenduojamus akcijų pasirinkimus;
 • Prieinamas minimalus 250 eurų pradinis įnašas.
 • Įdiegta galimybė naudotis Lietuvių kalba platformoje bei įsteigtas atskiras padalinys Lietuvoje, kuris suteikia pagalbą ir telefonu iškart po registracijos;
 • Galimybė prekiauti ir vykdyti sandorius mobilioje programėlėje;
 • Nemokama bandomoji sąskaita.

Tad pereikime prie instrukcijos kaip užsiregistruoti ir įsigyti pirmąjį akcijų paketą.

Geriausia dalis tai, kad neužtruksime ilgiau nei 20 minučių!

 

Registracija

1. Norint pradėti registracijos procesą – paspauskite ant žemiau esančio mygtuko ir būsite nukreipti į pagrindinį tinklapio langą.

2. Jums bus atidarytas langas kuriame turėsite suvesti savo duomenis eilės tvarka (būtinai įveskite teisingus duomenis, kitu atveju jūsų paskyra nebus patvirtinta, o aptarnaujantis personalas negalės jums padėti iškilus klausimams):

 • Vardas, Pavardė;
 • El. pašto adresas;
 • Telefono numeris (reikalingas tam, nes po registracijos su jumis gali susisiekti aptarnaujantis personalas ir pasiūlyti savo pagalbą jeigu kyla tam tikrų klausimų);

👉 Spaudžiame „PRADĖTI DABAR” > į el. pašto dėžutę gausite savo slaptažodį ir pradėsite paskyros patvirtinimo prociadūrą.

👉 Sekančiame laukelyje turėsite įvesti adresą ir spaudžiame „TOLIAU” >

Kitame laukelyje bus paprašyta užpildyti trumpą anketą.

Užpildykite taip pat visą informacija teisingai, kadangi šis klausimynas yra naudojamas apsisaugoti nuo sukčių bei įvertinti jūsų kvalifikacijos lygį personalui.

GMO klausimynas

 

Papildomai:

Viename iš laukelių bus paprašyta įvesti TIN numerį.

TIN numeris dar kitaip yra asmens kodas, kuris yra naudojamas kaip bendrasis finansinės atskaitomybės standartas (CRS), sukurtas pagal G20 prašymą ir patvirtintas EBPO Tarybos 2014 m. liepos 15 d., ragina šalis surinkti informaciją iš savo finansų institucijų ir kasmet automatiškai pasidalyti šia informacija su kitomis šalimis.

TIN numeris

Vėlgi – prevencija nuo sukčiavimo.

Be to, atsakant į klausimus, jums bus pravesti minimalūs mokymai, kuomet galėsite detaliau panagrinėti vieną ar kitą klausimą ir atsakymą pateiktoje informatyvioje nuorodoje.

👉 TOLIAU >

Jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai reikia padaryti keliais būdais:

 • Nufotografuoti ar atskanuoti asmens dokumentą ir patalpinti jį skirtoje vietoje;
 • Patvirtinti gyvenamąją vietą. Tai galite padaryti patalpinę bet kokį pasirinktą dokumentą, kuriame matomas jūsų įrašytas adresas bei jūsų vardas ir pavardė (puikiai tinka gauti laiškai, sąskaitos ar net banko pavedimo išrašo kopija).

Tapatybės įrodymas

👉 TOLIAU >

Kitame žingsnyje galite įnešti minimalią 250 eurų sumą, su kuria ir vykdysite prekybos ir akcijų pirkimo veiksmus platformoje.

Įnašas priimamas iš bet kurios debetinės ar kreditinės kortelės jeigu tik yra įjungta galimybė atsiskaityti už prekes internetu.

Jeigu šiuo metu neturite 250 eurų, ne problema! Galite, taip pat, sėkmingai įnešti pirmąjį depozitą ir vėliau, o dabar pamėginti atlikti veiksmus su bandomąja sąskaita.

VISKAS – REGISTRACIJA YRA SĖKMINGA!

Kaip Pradėti Prekiauti?

1. Užsiregistravus matome vėl pagrindinį platformos langą, o dešinėje pusėje savo vardą ir pavardę. Ten ir spaudžiame bei pasirenkame laukelį „kliento sritis“.

Kliento sritis GMOTrading

2. Pagrindiniame laukelyje matome 2 pasirinkimus:

 • „Open New Account“ – prekyba tikrais sandoriais ir pinigais.
 • „New Practice Account“  – prekyba realiu laikotarpiu tikrais sandoriais, tačiau netikrais pinigais.

Visuomet pradžioje siūlome išmėginti „New Practice Account“ galimybę ir susipažinti su visomis platformoje teikiamomis galimybėmis.

Kaip ir minėjome, viskas tarp šių dviejų pasirinkimų yra identiška, vienintelis skirtumas, kad viena versija yra skirta išmėginti valdymą ir suprasti veikimo principus, o kita platforma skirta atlikti realius sandorius.

Siūlome pradėti nuo testinės versijos.

👉 Spaudžiame „Open a Practice Account“ pasirenkame nuotraukoje parodytus rekomenduojamus nustatymus ir spaudžiame „SUBMIT“

Nustatymai GMOTrading Practice Account

Atidarius sąskaitą, matome bendrą prekybos langą.

Norint matyti norimus finansinius instrumentus, meniu juostoje spaudžiame kaip parodyta nuotraukoje žemiau:

Simboliai GMOTrading

Pasirenkame norimus finansinius instrumentus ir spaudžiame rodyti. Šiuo atveju žymime akcijų pasiūlos rinkoje pasirinkimą (galite rinktis tarp prekybos valiutomis, žaliavomis, metalais ir kt.).

Akcijų pasirinkimas GMOTrading

Atidarius bendrąjį langą galime analizuoti pasirinkto instrumento pokyčių grafiką bei atlikti finansinius sandorius (pirkti / parduoti) paspaudus du kartus ant norimo instrumento.

GMO Akcijų Pirkimas

30 minučių PRAKTIKOS!

Nors pradžioje gali pasirodyti viskas ganėtinai sudėtingai, tačiau jums užteks vos 30 minučių praktikos su bandomąją sąskaita, kad perprastumėte visą platformos veikimą.

Drąsiai mėginkite pirkti/parduoti įvairias įmonių akcijas ar kitus finansinius instrumentus, kad lengviau suprastumėte kaip viskas veikia šioje platformoje.

Be to:

Jeigu negalite sekti ir stebėti gyvai kainų pokyčių, būtinai išnaudokite „STOP LOSS” ir „TAKE PROFIT” nustatymus.

 • „STOP LOSS” – skirtas parduoti įsigytus investicinius instrumentus kuomet kaina nukrenta iki jūsų pasirinktos ribos. Ši funkcija naudojama siekiant išvengti didelių nuostolių.
 • „TAKE PROFIT” – funkcija skirta parduoti investicinius instrumentus prie nustatytos pakilusios kainos. Ši funkcija naudojama siekiant parduoti savo investicinius instrumentus siekiant didžiausios galimos grąžos.

GMO Trading STOP Loss Take Profit

Svarbus Patarimas!

Nepamirškite diversifikuoti savo investicijų.

Stenkitės išvengti investavimo į vieną pasirinkimą, nesvarbu ar tai bus akcijos ar valiutos ar net žaliavos.

Iškaidykite savo investicinę sumą į 5-6 skirtingus pasirinkimus ir taip apsidrausite nuo netikėto nuostolio.

„Investavimas į GMO prekybos išvestinius finansinius produktus gali būti netinkamas visiems investuotojams, nes jūs galite prarasti visą savo investuotą kapitalą. Jūs neturėtumėte rizikuoti daugiau, nei jūs sau leisti prarasti atsižvelgiant į jūsų investavimo tikslus ir patirties lygį. “

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.