Akcijų Pirkimas: Kaip Pirkti / Prekiauti? Pradžiamokslis | Kaip-uzsidirbti.lt

Akcijų Pirkimas: Pradžiamokslis – Išsamus Gidas ir Patarimai!

Akcijų pirkimas ar prekyba – tai vienas iš kelių populiariausių ir lengviausiai įgyvendinamų investavimo būdų 21 amžiuje.

Dauguma žmonių yra susidomėję pamėginti investuoti dalį savo finansų ir įsigyti kokią nors % dalį mėgstamo arba augančio verslo akcijų su potencialia gaunama grąža pardavimo metu.

Tačiau internete itin sunku rasti naudingos informacijos, kuri parodytų pavyzdį ir kryptį kaip nusipirkti akcijų ir pradėti prekiauti.

Taigi, šis straipsnis ir jame publikuota informacija yra skirta asmenims, kurie nori pamėginti investuoti ir įsigyti potencialiai pelningų įmonių akcijų (CFD forma) ar kitų investicinių priemonių savarankiškai, bet nežino nuo ko pradėti.

Akcijų pirkimas

Šiame straipsnyje mes aptarsime:

 • Kas yra akcijų pirkimas, birža ir investavimas plačiąja prasme?
 • Pateiksime TOP 10 rekomenduojamų akcijų prekiauti su potencialia uždarbio galimybe;
 • Pateiksime išsamų gidą ir pradžiamokslį kaip įsigyti ir parduoti akcijas – prekiauti (CFD forma) rinkoje NAUJOKAMS;
 • Rekomenduosime itin paprastą prekybos platformą pradžiai.

Taigi, pradėkime:

Kaip Pirkti Akcijas ar Kitus Investicinius Instrumentus?

Kaip pirkti akcijas?Visiškai nesvarbu ar jūs norite investuoti į populiariausių ir augančių įmonių akcijas, o gal naftą, auksą ar prekiauti valiutų poromis vertybinių popierių biržoje – rekomenduojame susipažinti.

 • Visų pirma, norint pradėti Jums reikės patikimo ir patikrinto finansų brokerio arba platformos (vėliau detaliai aptarsime ir pateiksime rekomendaciją).

Šio brokerio paskirtis yra užtikrinti jūsų kaip kliento veiksmus rinkoje ir padėti jums prekiauti rinkoje su pasirinktais investiciniais instrumentais sklandžiai ir greitai.

 • Tačiau, jeigu jums patinka atlikti ilgalaikius sandorius gyvai realiuoju laiku – bankai taip pat jums gali padėti.

Visada vertybinių popierių sąskaitą galite atsidaryti ir pasirinktame banke pasirašant pateiktą sutartį. Be to, bankai taip pat siūlo finansinius patarėjus, kurie už tam tikrą mokestį padės jums sudaryti investicinį portfelį.

Kitas privalumas atsidarius prekybinę sąskaita Lietuviškame banke – galimybė įsigyti Lietuvos įmonių akcijas taip pat. Daugiau apie tai galite perskaityti čia.

Iš kitos pusės naudojantis elektroninėmis platformomis, apie kurias ir kalbėsime šiame straipsnyje visus prekybinius veiksmus galėsite atlikti ženkliai greičiau ir paprasčiau.

Manote, kad savarankiškos investicijos ir prekyba CFD gali būti jums per sunku?

Turime ir kitą sprendimą!

Esame taip pat publikavę ir kitą labai panašų gidą apie automatinę prekybą CFD, Forex ir kitais finansiniais instrumentais neturint patirties.

Rekomenduojame susipažinti!

Ką Reikėtų Žinoti Prieš Prekiaujant CFD Akcijomis?

Prieš plačiau nagrinėjant akcijų pirkimo galimybes internete, norėtume jums supažindinti su esminiais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant vykdyti sandorius biržoje ir kuo skiriasi prekyba CFD nuo investavimo į akcijas?

Gali kilti klausimas, kas yra CFD?

CFD – tai išvestinis instrumentas, kurio dėka galite pirkti ir parduoti investicines priemones, o pagal pirkimo-pardavimo skirtumą gauti atitinkamą grąžą.

Kitaip tariant CFD yra virtuali investicija, kuri naudojama pirkti / parduoti akcijas ir kitus vertybinius popierius neprisiimant teisių į realų turtą.

CFD yra įprastai naudojamas atlikti greitiems vertybinių poperių veiksmams (pirkti / parduoti).

Brokerio Pasirikimas ir Registracija
 • Visų pirma, pasirinkite brokerį, kurio pagalbą galėsite vykdyti finansinius sandorius. Mes savo tinklapyje stengsimės atnaujinti ir rekomenduoti patikimas brokerių platformas.

Kiekvienas brokeris, kuris leidžia prekiauti investicinėmis priemonėmis internete, prašo registracijos metu suvesti jūsų asmeninius duomenis bei atsakyti į trumpus klausimus pateiktose anketose.

Įsitinkinkite, kad ši informacija būtų suvesta teisingai, kadangi ji skirta identifikuoti jus kaip klientą ir suteikti atitinkamą pagalbą bei leisti naudotis 100% platformos funkcionalumu.

Finansinės Situacijos Įsivertinimas
 • Įsivertinkite asmeninę finansinę situaciją ir nusistatykite biudžetą, kurį skirsite prekybai.

Įprastai minimalus įnašas į brokerio sąskaitą būna tarp 100 – 250 eurų. Šio įnašo pradžioje tikrai turėtų užtekti pradėti prekybai. Niekada neinvestuokite pinigų, kurių negalite prarasti.

Išbandykite Bandomąją Sąskaitą
 • Beveik kiekviena platforma turi bandomąją sąskaitą („Demo account“).

Jeigu nesate tikri ar pajėgsite susitvarkyti su platformos valdymu ir pateiktomis funkcijomis, visada galite prasitestuoti savo žinias ir gebėjimus su bandomąją sąskaita ir atlikti tuos pačius veiksmus realiuoju laikotarpiu su netikrais pinigais.

Tokiu būdu ne tik nerizikuojate niekuom, bet ir daugiau išmoksite apie prekybos subtilybes.

Darbo Laikas
 • Atkreipkite dėmesį, kad jeigu norėsite nusipirkti pasirinktos įmonės akcijų – savaitgaliais biržų makleriai nedirba, tad negalėsite atlikti norimų sandorių, įskaitant ir pardavimų.
Finansinio Sverto Svarba
 • Visada stebėkite kokiu prekybiniu svertu prekiaujate investiciniais instrumentais. Plačiau apie finansinį svertą ir jo reikšmę galite perskaityti čia.

Investicinio Portfelio Diversifikavimo Svarba!

Investicinio portfelio diversifikavimas

Pereikime prie įdomiausios dalies:

Nereikia net sakyti, kad norint užtikrinti sėkmingą investavimą ar prekybą akcijomis – portfelio diversifikavimas yra itin svarbus procesas:

Paprastai kalbant, pelningiau ir saugiau yra investuoti ir įsigyti daugiau nei vienos įmonės akcijas ar kitus investicinius instrumentus bei tokiu būdu stabilizuoti savo investicinį portfelį bei apsidrausti nuo galimo didelio nuostolio.

Toks reiškinis vadinamas investicinio portfelio diversifikavimas.

Pvz.: Jeigu vienos iš nupirktų įmonių akcijų patirs kritimą tam tikru momentu, o likusios bus pelningos, galutiniame rezultate, galimai, jūsų investicija taip pat bus pelninga atsižvelgiant į tai, kad vienas nuostolis nenusvers gauto pelno.

Tai yra vienas iš esminių punktų, kurio reikėtų laikyti siekiant gauti finansinės grąžos.

Tarkime, jūsų investicinis biudžetas yra 250 eurų (minimali įnašo suma).

Puikus būdas jį diversifikuoti yra išskirstyti savo investicijas po 50 eurų į 5 skirtingus akcijų paketus ar kitus investicinius instrumentus.

Kaip Prekiauti Akcijomis Internete? Detalus Gidas nuo A iki Z!

Rekomenduojami brokeriaiPereikime prie svarbiausios dalies – išsamaus gido kaip pradėti prekybą akcijomis (CFD forma).

Šioje dalyje sužinosime:

 • Rekomenduojamas platformas / brokerius prekybiniams sandoriams sudaryti;
 • Detalų gidą kaip užsiregistruoti ir sudaryti pirmąjį prekybinį CFD sandorį;
 • Kokių rezultatų galima tikėtis investavus 100-250 eurų.

Rekomenduojamas Brokeris – Plus500

Plus500 yra viena populiariausių prekybinių ir investavimo platformų pasaulyje.

„Plus500“ platforma tinka tik patyrusiems prekybininkams. Nors „Plus500“ yra labai patogi naudoti platforma, CFD yra įvardijami kaip „sudėtingi finansiniai produktai“, todėl platforma nėra tinkama pradedantiesiems / nepatyrusiems prekybininkams.

Be jokios abejonės, jeigu esate pradedantysis, galite pamėginti užsiregistruoti šioje platformoje ir išmėginti jos funkcionalumą su bandomąja sąskaita.

Iš esmės Plus500 yra rekomenduojamas dėl itin paprasto ir lengvo platformos valdymo (viena paprasčiausių ir lengviausiai suprantamų platformų, kurią esame naudojasi).

Šioje platformoje galėsite itin nesunkiai sekti savo investicijų pokyčius bei atlikti norimus veiksmus (pirkti / parduoti) per itin trumpą laiko tarpą.

Kelios esminės priežastys kodėl Plus500 platforma yra tinkama CFD sandoriams atlikti.

 • Itin lengvas ir aiškiai suprantamas valdymas;
 • Galimybė naudotis Lietuvių kalba (dauguma platformų to neturi);
 • Itin mažas minimalus pirminis įnašas – tik nuo 100 eurų. Dauguma kitų finansinių prekybos platformų priima naujus klientus tik nuo 500 eur. ar didesnio pradinio įnašo;
 • Jokių papildomų komisinių;
 • Galimybė prekiauti ar atlikti sandorius realiu laiku mobiliojoje programėlėje;
 • Nemokama bandomoji sąskaita – be jokios rizikos;
 • Greita registracija ir paskyros patvirtinimas.

Apibendrinant: Plus500 yra viena iš patogiausiai valdomų investicinių ir prekybinių platformų pasaulyje!

Registracija

Kaip ir minėjome auksčiau – registracija netruks ilgiau nei 5 minučių. Užsiregistravus galėsite visiškai nemokamai išbandyti bandomąją sąskaitą ir susipažinti su platforma iš arčiau.

1. Taigi, norint pradėti registraciją – turime eiti į Plus500 tinklapį.

Plus 500 platforma

2. Pasirinkime Lietuvių kalbą viršuje (bus patogiau naudotis) ir spauskime pradėti prekybą.

Plus500 Lietuvių kalba

3. Tolimesniame žingsnyje atidarius papildomą langą apačioje spaudžiame nuorodą “Neturite sąskaitos? Susikurkite ją dabar!”

Plus500 paskyros susikūrimas

4. Įvedame el. pašto adresą ir slaptažodį bei spaudžiame “sukurti sąskaitą”.

VISKAS! REGISTRACIJA ATLIKTA!

Liko tik keli maži žingsneliai, kurie yra reikalingi, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir galėtumėte naudotis visomis teikiamomis platformos funkcijomis.

Tapatybės patvirtinimas yra standartinė procedūra, kurios metu siekama išvengti sukčių ir papildomų apgaulių.

Tačiau:

Prieš patvirtinant tapaybę, galite drąsiai testuoti ir mėginti platformą kaip tik norite – ieškoti patinkančių akcijų, stebėti rinką ar net atlikti pirkimo / pardavimo sandorius realiuoju laikotarpiu.

Tai galite padaryti apačioje paspaudę mygtuką “Perjungti Demonstracinį Režimą”. Mygtuką rasite pačioje apačioje per vidurį.

Plus500 DEMO sąskaita

DEMO režime gausite 40.000,00 eurų. Su jais drąsiai galite elgtis laisvai ir mėginti atlikti įvairius veiksmus bei analizuoti pačią platformą. Šie pinigai nėra tikri, tačiau tai puikus būdas pamėginti investuoti į savo pasirinktus finansinius instrumentus ir pamatyti potencialių rezultatą jeigu prekiautumėte realiomis lėšomis.

👉 Jeigu jaučiatės, kad perpratote platformą ir galite prekiauti asmeninėmis lėšomis – apačioje spaudžiame “Perjungti Tikrų Pinigų Režimą” (apačioje žemiau).

Dabar jums reikės patvirtinti savo paskyrą.

Registracija jums neužims daug laiko, tiesa dokumentų patvirtinimas priklauso nuo pateiktos informacijos tikslumo.

Štai kaip tai galite padaryti:

👉 Spaudžiame “Meniu” (kairėje pusėje)

👉 Spaudžiame “Sąskaita” ir “Patvirtinti Paskyrą”

Čia jums reikės įvesti asmeninius duomenis (vardas, pavardė bei adresas), atsakyti į trumpą apklausą bei patvirinti savo tapatybę su asmens dokumentu.

Kaip ir minėjome ši informacija yra privaloma siekiant identifikuoti jus ir apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų.

Apklausos laukelyje pasistenkite atsakyti į klausimus 100% teisingai, kadangi kaip ir visose tokio tipo platformose – šios apklausos yra naudojamos įvertinti jūsų prekybinių žinių lygį ir iškilus tam tikriams klausimams pagalbos personalas žinos kaip detaliai jums suteikti informaciją ir reikalingą pagalbą.

Žymėkite taip kaip suprantate!

 VISKAS! 

Dabar galite laisvai persivesti norima pinigų sumą į platformą ir pradėti prekybą jau dabar!

Mažiausias įnašas – 100,00 eurų. Mokėjimai priimami tiek mokėjimo kortelėmis, bankiniu pavedimu arba naudojant “PayPal” mokėjimų sistema.

Mokejimai - Plus500

Papildomi Patarimai:

1. Papildomi nustatymai

Patariame pradėjus prekiauti ir pasirinkus norimą investicinį instrumentą uždėkite varneles “Uždaryti esant pelnui” ir “Uždaryti esant nuostoliui“.

Ši funkcija leidžia nestebėti pokyčių visą dieną prie kompiuterio ekrano, o tiesiog pasiimti garantuotą pelną arba susimažinti galimą nuostolį iki minimalaus.

Pavyzdys:

Šiame pavyzdyje rodoma, kad perkama 700 vnt. Tesla (TSLA) įmonės akcijų, vieneto kaina 247,30 eur.

Šis pirkimas bus uždarytas jeigu vertė pakils iki 249,86 eur. arba nukris iki 247,26 eur.

Kaip ir minėjome auksčiau, jeigu norite suprasti kaip tai veikia detaliau – išmėginkite DEMO versiją.

Papildomi patarimai Plus500

2. Tendencijos ir populiariausios investicinės priemonės

Plus 500 platforma siūlo beveik visas populiariausios pasaulio investicines priemones.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai paspausti mygtuką kairėje Meniu juostoje “Prekiauti” ir ieškoti patinkančio varianto iš begalybės pasiūlymų.

Pradedantiesiams siūlome pradėti nuo populiauriausių investicinių priemonių, kadangi jos dažniausiai turi mažiausius nuokrypius tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Tad jeigu dar neužsiregistravote – rekomenduojama išmėginti šią platformą jau dabar!

CFD prekiaujaunt kyla rizika greitai prarasti pinigus dėl finansinio sverto. 76.4% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus prekiaudami CFD. Turėtumėte apsvarstyti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti rizikuoti prarasti savo pinigus “.

 JEIGU: 

Nesate sužavėti Plus500 siūlomomis funkcijomis, rekomenduojame susipažinti ir su kita itin populiaria platforma – Etoro, kurioje galėsite ne tik atlikti prekybos sandorius savarankiškai, bet ir naudoti Copy-Trading metodo – plačiau galite skaityti apie ją čia.

Atsakomybės apribojimas: mes neskatiname jūsų vadovautis mūsų patarimais, tinklapyje pateikta informacija yra tik rašytojo nuomonės perteikimas skaitytojui.

TOP 10 Rekomenduojamų Akcijų Prekiauti / Investuoti 2020 m.

Nepriklausomai ar nuspręsite prekiauti CFD ar investuoti į akcijas bei kitas investicines priemones pateikiame jums sąrašą į ką galite atkreipti dėmesį.

Informacija dalinai adaptuota pagal investopedia.com

1. NRG Energy – kodas: NRG

„NRG Energy“ yra integruota energetikos įmonė, gaminanti, parduodanti ir paskirstanti energiją bei teikianti energetines paslaugas JAV.

Gegužės 7 d. „NRG Energy“ pranešė apie didelį apyvratinių lėšų augimą per metusuž 2020 metų pirmąjį ketvirtį, parodydama, kad įmonės veikla visiškai nebuvo paveigta COVID-19 pandemijos metu.

Tokia situacija sustiprino prekiautojų ir investuotojų susidomėjimą šia įmone.

2. Vornado Realty Trust – kodas: VNO

„Vornado Realty Trust“ yra investicinis į nekilnojamąjį turtą fondas, kuriam priklauso biuro, mažmeninės prekybos, prekybinės nuosavybės ir kitos nekilnojamojo turto bei susijusios investicijos.

Šiuo metu akcijos vertė yra nukritusi vos ne 50% nuo pastarųjų kelių metu vidurkio.

Prekiautojai ir investuotojai tiki, kad tai gali būti puiki investicija šiuo laikotarpiu.

3. MGM Resorts International – kodas: MGM

„MGM“ yra kontroliuojančioji bendrovė, kuriai per savo dukterines įmones priklaus itin daug kurortų.

Įmonė siūlo žaidimų, viešbučių, konferencijų, vakarienės, pramogų, mažmeninės prekybos ir kitus patogumus savo klientams.

Birželio mėn. „MGM“ paskelbė atnaujinanti daugelį savo populiariausių nekilnojamojo turto objektų, kurie buvo uždaryti dėl „COVID-19“.

Bendrovė teigė, kad šios savybės bus atnaujintos visą vasarą laikantis griežtų klientų ir darbuotojų saugos protokolų.

Tai leidžia tikėtis, kad greitu metu ir sumažėjus COVID įtakai pasauliui, akcijų vertė gali išaugti.

4. DexCom INC – kodas: DXCM

„DexCom“ yra medicinos prietaisų įmonė, kurianti ir plėtojanti nuolatinę gliukozės kiekio stebėjimo sistemas žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu.

Nereikia net sakyti, kad tokie sprendimai yra itin paklausūs rinkoje.

Be jokios abejonės, stebint pokyčių grafiką galima pastebėti, kad akcijų vertė itin svyruoja, tad reikėtų stebėti ir taikytis geriausią progą investuoti.

5. NVIDIA Corp. – kodas: NVDA

NVIDIA užsiima kompiuterinės grafikos procesorių, mikroschemų rinkinių ir susijusios daugialypės terpės programinės įrangos projektavimu, kūrimu ir gamyba.

Birželio 23 d. (2020) NVIDIA paskelbė, kad bendradarbiaus su automobilių gamintoju „Mercedes-Benz“.

Nuo 2024 m. NVIDIA aprūpins kiekvieną „Mercedes-Benz“ transporto priemonę su „nuolat atnaujinama“ programinės įrangos apibrėžta skaičiavimo metodologija, kuri, tikimasi, leis autonomiškai vairuoti nuo taško iki taško.

6. Regeneron Pharmaceuticals Inc – kodas: REGN

Biologinių vaistų įmonė „Regeneron“ daro įvairius tyrimus, kuria ir parduoda įvairius farmacijos produktus, skirtus gydyti įvairias ligas.

Birželio 11 d. Bendrovė pradėjo pirmuosius antivirusinio terapinio vaisto, skirto COVID-19 gydymui ir prevencijai, klinikinius tyrimus.

Toks sprendimas itin sujudino akcijų rinką bei investuotojus ir prekybininkus.

7. Apple – kodas: AAPL

AAPL nieko jau ir nestebina, kadangi Liepos mėn. pabaigoje 2020 metais pasiekė aukščiausią kainos tašką per visą istoriją.

Prekiaujant arba investuojant reikia stebėti Apple išleidžiamų produktų tvarkaraštį ir esamą kainą rinkoje.

Tikimasi, kad rugsėji nauji telefonai, planšetiniai kompiuteriai turėtų dar labiau pagerinti esamas pozicijas.

Tiesa, prekiaujant ir investuojant į šią įmonę reikia stebėti esamą kainą ir laukti kritimo, kadangi naujū produktų paskelbimas ir išleidimas gali daryti didelį poveikį kainų syvaravimams rinkoje.

8. NortonLifeLock Inc. – kodas: NLOK

„NortonLifeLock“ užsiima interneto vartotojų kibernetinės saugos verslu, siūlydama sprendimus, leidžiančius vartotojams apsaugoti savo elektroninius prietaisus, privatumą internete, tapatybę ir namų tinklus.

Korporacijos akcijos laikomos kaip vienos iš didžiausią vertę turinčių vertybinių popierių prekiautojams ir investuotojams.

9. Amazon – kodas: AMZN

„Amazon“ daug investuoja į dirbtinį intelektą, kuris net vartotojams nejaučiant gali šiek tiek pakoreguoti kainas toms prekėms, kurios yra itin paklausios rinkoje.

Kompanija COVID-19 piko metu buvo patyrusį minimalų kritimą pagal akcijos kainą, tačiau nuo kovo mėn. prasidėjęs augimas šiuo metu pasiekė aukščiausia akcijos kainą istorijoje, o tai reiškia, kad Amazon ir toliau diktuoja madas el. versle.

10.  Spotify – kodas: SPOT

„Spotify” yra viena iš labiausiai augančių ir dominuojančių rinkoje muzikos klausimosi platformų. Šiuo metu jokio platforma pasaulyje neturi tokios muzikos vartotojų bazės kaip „Spotify”.

Nors šios akcijos vertė svyruoja tarsi amerikietiški kalneliai, bet atsižvelgiant į programėlės paklausą ir susidomėjimą visame pasaulyje – galime tikėtis akcijų vertės augimo ilgajame laikotarpyje.

O ką jau kalbėti apie neseniai praneštą naujieną, kad vieną populiariausių tinklalaidžių “Joe Rogan Experience” Spotify persiviliojo į savo platformą iš YouTube sumokėdama jam apie $100 milijonų dolerių.

Toks žingsnis tik parodo įmonės tikslus persivilioti pas save populiariausius pasaulio kūrėjus bei dar labiau padidinti vartotojų skaičių platformoje.


Šie visi pasiūlymai nėra tikslinė rekomendacija  jums. Šis tinklapis nėra sertifikuotas finansinis patarėjas, o visa pateikta informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, perteikiant asmeninę nuomonę jums! Mes neatsakome už akcijų kainų pokyčius rinkoje ir jūsų investicijas.


Kur Įsigyti Lietuviškų Įmonių Akcijų?

Tikriausiai nemažai daliai žmonių gali kilti klausimas, o kaip prekiauti arba įsigyti Lietuviškų įmonių akcijų?

 1. Pasirinkite vieną iš finansų rinkos tarpininkų – tai galite pasidaryti banke, kuriame turite sąskaitą.
 2. Bankite rasite pasirinkimą atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą – padarykite tai.
 3. Atsidarę vertybinių popierių sąskaitą – galėsite nesunkiai investuoti į Lietuviško kapitalo įmones.

Tačiau kaip ir visuomet įvertinkite kiek lėšų galtie investuoti bei pasverkite potencialią riziką.

Svarbus Patarimas!

Nepamirškite diversifikuoti savo investicijų.

Stenkitės išvengti investavimo į vieną pasirinkimą, nesvarbu ar tai bus akcijos ar valiutos ar net žaliavos.

Iškaidykite savo investicinę sumą į 5-6 skirtingus pasirinkimus ir taip apsidrausite nuo netikėto nuostolio.

Įvertinkite savo žinių lygį ir apsispręskite kaip prekiausite akcijomis. Ar naudosite brokerių platformos ir atliksite CFD sandorius, o galbūt ivestuosite tiesiogiai per banką.

Neskubėkite atlikti greitų veiksmų – sprendimus priimkite atsakingai!

Atsakomybės Apribojimas:

Šis paskelbtas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimą  kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įvertintumėt ir įsitikuntumėt, kad suprantate galimą riziką.

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.