Vario Kaina Biržoje Šiandien [2024] | Kaip-Uzsidirbti.lt

Vario Kaina Biržoje Šiandien

 

Kodas: HG=F

VARIO KAINA DABARVario Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutines 30 d.

Vario Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutinius 12 mėn.

Vario Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutinius 5 m.

Vario Kainos Grafikas: Pokyčiai Per Paskutinius 10 m.


Kokia yra Vario Kaina Už Kilogramą?

Norint apskaičiuoti, kokia vario kaina už kilogramą, reikia žinoti, kad varis rinkoje skaičiuojamas svarais (pounds). 1 svaras yra = 0.45359237 kg.

Taigi, norint gauti tikslią vario kainą už kilogramą platinos mums reikia: vario kaina už svarą x 0.45359237 = vario kaina už kg.


Kas Yra Varis?

Varis yra cheminis elementas su simboliu Cu (iš lotynų kalbos: cuprum) ir periodinėje elementų lentelėjė žymimas numeriu 29. Tai minkštas ir lankstus metalas, pasižymintis labai aukštu šilumos ir elektros laidumu.

Kur Randamas Varis?

Varis gamtoje pasitaiko įvairiose mineralų formose, įskaitant gimtąjį varį, vario sulfidus ir vario karbonatus. Didžiausia rasta grynojo vario masė svėrė 420 tonų ir buvo rasta Mičigane, JAV.

Kaip Naudojamas Varis?

Varis naudojamas kaip šilumos ir elektros laidininkas, taip pat ir statybinė medžiaga. Jis taip pat yra svarbus įvairių metalų lydinių, pavyzdžiui, sidabro ir žalvario, sudedamoji dalis.

Kaip Perdirbamas Varis?

Pagal tūrį varis yra trečiasis dažniausiai perdirbamas metalas po geležies ir aliuminio. Manoma, kad 80% viso išgauto vario vis dar naudojama šiandien.

Rekomenduojame:

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt