Elektroninė Shopify Parduotuvė: Įkurk Verslą per 10 min. | Kaip-uzsidirbti.lt

Shopify Parduotuvė – Susikurk Elektroninį Verslą Dabar!

Shopify parduotuvėAr esate girdėję ką nors apie Shopify platformą?

Iš tiesų, tai yra nuostabus įrankis tiem žmonėms, kurie pagaliau nori įkurti, nors ir nedidelį, bet nuosavą verslą, o dar tiksliau – elektroninę parduotuvę ir susikurti pastovią darbo vietą internete!

Žinote kas yra dar geriau?

Shopify parduotuvė ir jos priežiūra bei valdymas reikalauja itin mažos dalies jūsų dienos laiko.

Be to, Shopify turinio valdymo sistema yra prieinama visiems ir  nereikalauja itin didelių programavimo žinių.

Kitaip tariant, elektroninę parduotuvę su Shopify platforma gali susikurti kiekvienas!

Skamba nuostabiai, tiesa?

Be to, Shopify Lietuvoje ir užsienyje yra numeris vienas prekybos platforma, kuria naudojasi ne tik smulkūs verslai, bet ir sėkmingos elektroninės parduotuvės.

IR NE BE REIKALO,

Shopify siūlo itin paprastą parduotuvės funkcionavimą bei valdymą, o didžiaus privalumas tai, kad įdiegus „Oberlo“ papildinį, kuris yra visiškai NEMOKAMAS, galėsite vystyti savo verslą vykdoma vienu populiariausiu pasaulyje „droppshippingo“ metodu.

Susipažinkime su Shopify platforma iš arčiau!

Kas yra Shopify?

Shopify – tai itin paprasto valdymo elektroninės komercijos platforma – turinio valdymo sistema, kuri suteikia galimybę sukurti nuosavą verslą – elektroninę parduotuvę itin greitai ir paprastai iš bet kurios pasaulio vietos!

Be to, nepriklausomai ar jūs turite sukūrę nuosavą produktą ar paslaugą, o gal planuojate perpardavinėti prekes ir vykdyti prekybą dropshippingo metodu – Shopify platfroma yra geriausias pasirinkimas dėl itin paprasto valdymo net ir pradedančiajam vartotojui!

Kaip Pradėti Naudotis Shopify?

Norint pradėti naudotis Shopify platforma, visų pirmiausia, jums reikės užsiregistruoti.

Tai galite padaryti paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio.

Ir toliau sekite mūsų nurodytas instrukcijas:

Elektroninė parduotuvė Shopify

Nereikalauja programavimo žinių!

Vienas esminių Shopify platformos privalumų prieš kitas elektroninės komercijos turinio valdymo sistemas ar unikalius programinius kodus yra tas, kad Shopify parduotuvė nereikalauja papildomų programavimo žinių.

Be to, nereikia iš šalies samdyti IT specialistų, kurie sukurtų jums elektroninę parduotuvę – viską galite atlikti patys!

Kaip Susikurti Shopify Parduotuvę?

Susikurti nuosavą elektroninę parduotuvę su Shopify platforma yra itin paprasta – šį darbą galite atlikti per mažiau nei 2 valandas.

Be jokios abejonės, vėliau turėsite įdėti papildomai darbo siekiant ją pritaikyti pagal vartotojų poreikius ir kt.

Dauguma elektroninės komercijos platformų, kaip „WooCommerce“, „Opencart“, „Magento“ reikalauja papildomų programavimo darbų, kurie susideda iš tinklalapio dizaino kodavimo darbų,  modulių integravimo platformoje, klaidų šalinimo, apsaugos diegimo ir kt.

Tuo tarpu Shopify visus šiuos kriterijus turi įsidiegę ir sutvarkę iš anksto.

Vienas didžiausių privalumų yra tai, kad:

Dauguma maketinių dizainų yra nemokami ir lengvai redaguojami, papildomi moduliai instaliuojami tiesiogiai per platformą (lyg siųstumėtės programėlė į mob. telefoną iš App Store), o saugumas yra užtikrintas pačios Shopify platformos.

Kad jums būtų lengviau suprasti kaip ši elektroninės parduotuvės platforma veikia – pridedame išsamų video gidą, kuris atsakys jums į klausimą – kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Shopify?

VIDEO medžiaga yra anglų kalba, tad jeigu nesuprasite kiekvieno žodžio – neišsigąskite, tai nėra problema, iš veiksmų nurodomų medžiagoje puikiai matysite kiekvieną žingsnį kūrimo procese.


JAU GREITAI! 3 DALIŲ MOKOMIEJI VIDEO LIETUVIŲ KALBA!
Mūsų komanda jau ruošia jums išsamų 3 dalių video gidą, kuriame pateiksime nuo A iki Z daugiau nei valandos trukmės gidą lietuvių kalba – kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Shopify.

Gaukite pranešimą apie šios mokomosios video medžiagos išleidimą pirmieji el. paštu!

Įveskite savo el. pašto adresą žemiau.

Jūsų el. paštas bus naudojamas tik informuoti kuomet išleisime 3 dalių mokomąją medžiagą. Spausdami mygtuką “Gauti informaciją” sutinkate gauti mūsų pranešimus šia tema.


Kodėl Verta Pasirinkti Shopify Platformą?

Visų pirma, elektroninė komercija yra puikus būdas pasinerti į verslo pasaulį ir pamėginti pradėti uždirbti pirmuosius pinigus asmeniškai sau nepriklausant nuo niekieno kito!

Be to, Shopify yra tobulai parengta, lengvai administruojama ir nesukelianti papildomo galvos skausmo dėl programavimo žinių trūkumo turinio valdymo sistema skirta sukurti elektroninę parduotuvę – elektroninį verslą, o ypač jeigu tai bus verslo modelis paremtas dropshipping‘o metodu.

Tad jeigu ieškote verslo idėjos, kodėl nepamėginti nuo elektroninės parduotuvės?

SHOPIFY PRIVALUMAI:
  • Itin lengvas platformos valdymas, kuris nereikalauja papildomų programavimų žinių;
  • Galimybė vystyti elektroninį verslą neturint prekių savo sandėlyje;
  • Itin sparti prekybos platforma, kuri palengvina ir kartu pagerina parduotuvės vartotojų naršymą internetinėje svetainėje bei tuo pačiu padidina tikimybę įsigyti produktą iš jūsų parduotuvės;
  • Galimybė įdiegti „Paysera“ ir “„Stripe” mokėjimų modulius, kurie palengvina atsiskaitymą vartotojams iš visos Lietuvos bei pasaulio;
  • Itin lengvas platformos prižiūrėjimas, suteikiant papildomas nuolaidas klientams, pridedant daugiau prekių į pasirinkimo – katalogų sekciją ir kt.;
  • Visiškai automatizuota platforma, kuri pagal nustatytus kriterijus siunčia informacinius laiškus ir pasiūlymus el. paštu parduotuvės klientams, prižiūri inventoriaus kontrolę ir kt.

Kiek Kainuoja Shopify?

Visų pirma, Shopify yra platforma, kuri suteikia idealias galimybes bet kuriam iš mūsų sukurti nuosavą elektroninį verslą.

Natūralu, kad platformoje yra taikomas mėnesinis paslaugos naudojimo mokestis. Tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad šis mokestis yra itin mažas, palyginant su kainomis, kurias siūlo IT specialistai tik už elektroninės parduotuvės sukūrimą neskaičiuojant papildomų programavimo darbų (kainos nuo 1000 eurų).

Be to, jeigu matysite, kad jums, tam tikru laikotarpiu, verslas nesiseka kaip tikėjotės, bet kuriuo metu galite uždaryti savo elektroninę parduotuvę neribotam laikui ir nemokėti nei cento daugiau.

Svarbiausia, kad uždarius elektroninę parduotuvę ir nutraukus mokėjimus jūs galite bet kada ją vėl atidaryti su visa likusia istorija ir prekėmis.

Geriau nelabai yra ką ir pasiūlyti!

DĖMESIO!

PASIKARTOSIME, KAD SHOPIFY SIŪLO NET 14 DIENŲ NEMOKAMĄ VERSIJĄ.

Per šį laiko tarpą jūs tikrai spėsite visapusiškai išnagrinėti bei paruošti savo parduotuvę veiklos pradžiai.

Kaip ir minėjau, po bandomojo laikotarpio Shopify platforma siūlo 3 mėnesinius mokėjimo planus:

Standartinės Kainos:

Pradinis planas – $29.00

Standartinis planas – $79.00

Verslo planas $299.00

Neišsigąskite didesnių kainų:

Galime garantuoti, kad kiekvienam iš Jūsų, kuris nuspręs pradėti savo verslą šioje platformoje užteks ir pradinio plano per mėnesį, kuris kainuoja – $29.00

Kainų Skirtumai:

Natūraliai kyla klausimas, kodėl taip skiriasi platformos kainos?

Šių planų kainos skiriasi dėl kelių paprastų funkcijų, kurios paprastam vartotojui pačioje pradžioje nėra svarbios ir visiškai nereikalingos.

Didesni įkainiai suteikia jums galimybę gauti detalesnes ataskaitas bei turėti galimybę sukurti daugiau paskyrų, kurios reikalingos jūsų darbuotojams.

Kaip suprantate „Standartinis” ir „Verslo” planas yra skirti didesnėms organizacijos ir jums tikrai nereikia sukti galvos dėl papildomų kainų.

Kitaip tariant, nėra jokio tikslo ir prasmės rinktis brangesnį mokėjimo planą. 

Norintiems detaliau patikrinti mokėjimų planus – pridedame jums mokėjimo planų skirtumus (anglų k.). 

Shopify mokėjimo planai

Ar Verta Įkurti Shopify Elektroninę Parduotuvę?

Ar verta kurti Shopify parduotuvę?Tai vienas dažniausių klausimų kurį mes girdime pastaruosius mėnesius.

Atsakymas – Žinoma!

$29.00, tai Shopify išlaikymo kaina vienam mėnesiui (apytiksliai 24.00 €/mėn).

Tai sąlyginai itin nedidelė suma, jeigu skaičiuosime atsižvelgiant į jūsų pradines investicijas ir atsiperkamumą.

Paprastai kalbant, vidutiniškai Shopify parduotuvės išlaikymas pasidengia sėkmingai pardavus 1-2 produktus per mėnesį.

Ne tiek jau ir daug, tiesa?

Sėkminga Shopify Parduotuvė

Mūsų patarimas pradedantiems verslininkams ir žmonėms, kurie neturi sukūrę savo produkto, bet nori sukurti elektroninę parduotuvę ir prekiauti remiantis dropshippingo metodu.

3 Esminiai Žingsniai:

  1. Nukeliaukite į https://www.aliexpress.com/ ir išsirinkite produktų kategorijas bei produktus, kuriais prekiausite el. parduotuvėje.
  2. Užsiregistruokite Shopify platformoje bei susikurkite elektroninę parduotuvę. Tai galite padaryti čia arba ant žemiau esančio paveikslėlio.
  3. Įsirašykite „Oberlo“ modulį savo parduotuvėje ir importuokite prekes, kurias pasirinkote pirmajame punkte iš aliexpress.com.

Viskas!

Gal jūsų Shopify parduotuvė jau sėkmingai veikia?

Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų – lauksime taip pat!

Elektroninė parduotuvė Shopify

Motyvacija Pradėti Elektroninį Verslą

Turbūt nereikia net kalbėti, kad pagrindinė motyvacija pradėti elektroninį verslą yra laisvesnis darbo grafikas, lengvai derinamas laisvalaikis ir nepriklausomybė nuo darbdavio tiesa?

Tačiau be šitų kriterijų reikia pridėti ir dar vieną itin svarbų:

Elektroninės Parduotuvės Pardavimas
Pelningai veikiančios elektroninės parduotuvės yra vienas greičiausiai likviduojamų ir parduodamų verslų pasaulyje.

Paprastai kalbant, dauguma investuotojų ieško, nors ir minimaliai, bet pelningai veikiančių elektroninių parduotuvių. Pagrindinė priežastis – stabilios pasyvios pajamos.

Tikriausiai įdomu, už kiek galite parduoti elektroninę parduotuvę?

Formulė paprasta:

VIDUTINIS PELNAS x 30 = PARDAVIMO KAINA

Vidutinis pelno vidurkis turėtų būti skaičiuojamas bent 12 mėn. laikotarpyje, tačiau daugumai pirkėjų užtenka ir 3 paskutinių mėnesių rodiklų.

Skaičius 30 nurodo mėnesių laikotarpį, įprastai asmenys, kurie parduoda internetinius verslus šį skaičių koreguoja nuo 30 iki 36.

Bet kokiu atveju, įsivaizduokite, kad jūsų el. parduotuvė uždirba 1000 eurų pelno per mėnesį. Tokiu atveju pardavimo sandoris skamba tikrai patraukliai, tiesa?

Nesate Tikri ar Sugebėsite?

Norite pamėginti elektroninės komercijos verslą, tačiau nesate tikri ar sugebėsite susikurti patrauklią ir puikiai funkcionuojančią elektroninę parduotuvę savarankiškai?

Rekomendacija:
Rekomendojame kreiptis į vienus iš mūsų partnerių – addad.lt

Tai skaitmeninės reklamos ir įvairių WEB sprendimų specialistai, kurie sukurs jums puikiai veikiančią ir akį traukiančią elektroninę parduotuvę.

NUOLAIDOS KODAS: Užklausos formoje įrašykite, kad užklausą siunčiate pagal Kaip-Uzsidirbti.lt portalo rekomendaciją ir gausite papildomą 25% nuolaidą!

Linkime sėkmingos prekybos!

Susiję Straipsniai:

56
Rašyti komentarą

avatar
21 Komentuota straipsnių
35 Atsakyta
0 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
24 Komentarų skaičius
Augustas D.EdvardasGretaEgleLinas Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Rolandas
Lankytojas
Rolandas

Sveiki, norejau paklausti kaip reikia trumpam sustabdyti parduotuves veikla, kad nenuskaiciuotu kiekviena menesi uz pradini plana?

Jokubas
Lankytojas
Jokubas

Gal žinote kaip lengviausiai užsiregistruoti Stripe? Žinau, kad registruojantis per US reiktų SSN ir LLC, kas pradedant gana daug kainuoja ir tiesiog yra per sudėtinga. Kiek girdėjau galima ir per UK, tam turiu Revolut, bet nesu tikras kur lengviausia ir pigiausia gauti UK P.O. box, ar yra kitas būdas praeiti šį žingsnį ir ar nieko nebus dėl Stripe taisyklių pažeidinėjimo, kadangi ten draudžiama naudoti PO box, tuo labiau, kad reiktų ir angliško tel. Taip pat yra ir kelios LT įmonės, tačiau joms reiktų individualios veiklos pagal pažymą kodo, o jų sutartys atrodo gana komplikuotos + neaišku ar yra ne lietuvių… Skaityti daugiau »

Klausimas
Lankytojas
Klausimas

Puikus straipsnis, tik man įdomu, kiek laiko gali užtrukti sukurti elektroninę parduotuvę su Shopify platforma žmogui, kuris apie programavimą nusimano itin nedaug?

Vile
Lankytojas
Vile

Sukūrus shopify parduotuvę, kokiais būdais parduotuvę išreklamuoti? Kaip pritraukti daugiau klientų būtent į savo parduotuvę?

Arunas
Lankytojas
Arunas

Sveiki,puikus straipsnis,tik klausimėlis,ar yra skirtumas su kokia kortele apmokama shopify mėn narystė?Gali būt lietuviško banko?

Ieva
Lankytojas
Ieva

Sveiki,
Ačiū už labai aiškia informacija.
Kaip galima prekes užsakinėti ne iš aliexpress, bet pvz iš Lenkijos ir kitu, artimesniu šaliu didmenininku?

Greta
Lankytojas
Greta

Kur galima rasti jusu lietuviska video, apie kuri kalbejote?

Rolandas
Lankytojas
Rolandas

Sveiki, susidomejau sia programa, tad viska pradejau, bet iskilo vienas klausymas, toje vietoje kur reikia aktyvuoti “acount” manes praso suvesti imones numerius, tai kaip suprantu man reikia dabar kazkur uzregistruoti imone, kad galeciau gauti imones koda?

Ieva
Lankytojas
Ieva

Sveiki, norėjau pasiteirauti gal turite informacijos apie atsiskaitymo metodą 2Checkout? Norint per jį atlikti pardavimus savo shopify puslapyje, reikia turėti PVM mokėtojo kodą ir įmonės dokumentus (2Checkout puslapyje norint aktyvuoti paskyrą, reikia būtinai šiuos duomenis suvesti). Ar yra koks kitas atsiskaitymo metodas, kuriame nereikalautų šių dalykų? O galbūt ne taip reikia viską pildyti.. Ačiū už atsakymą.

Giedrius
Lankytojas
Giedrius

Norėčiau padėkoti už puikius straipsnius ir įžvalgas. Dėl Shopify, tai keistas jausmas – pirmiausiai mėginau daryti pats – viskas kaip ir išėjo, draugai sakė irgi, kad visi gražu ir ok, bet… Pabandžiau parašyti tiems, kas išmano – pagal pateiktą rekomendaciją, tai net nežinau ką sakyti, bet esmė, kad jeigu nesate tikri ir negaila kelių šimtų eurų – siūlyčiau investuoti, sumokėti profesionalams ir gausite tikrai gerą rezultatą, kuris ateityje padengs visas išlaidas. Paprastai tariant – kuomet turėjau susikūręs savarankiškai, pardavimų buvo vos keli per savaitę. Kuomet perdarė mano el. parduotuvė addad kolektyvas – pardavimai išaugo ženkliai. Aišku, trūkumas marketinginių žinių ir… Skaityti daugiau »

Greta
Lankytojas
Greta

Sveiki. Butu labai idomu suzinoti, kaip isaugo pardavimai kiek iseina uzdirbti per menesi? Aciu.

Romas
Lankytojas
Romas

Iškilo vienas klausimas su prekėmis, jeigu imu iš tiekėjų kaip oberlo, ir žmogus nori nusipirkti tą mano prekę ikelta iš oberlo į mano parduotuve ar man ją reikes kazkaip uzsakineti ar iškart uzzsisakys prekę į jo namus ir man nieko nereikės daryti?

Vilius
Lankytojas
Vilius

Viskas kaip ir butu gerai, kas koks klientas lauks tos prekes vieną ar du menesius iki pristatymo? 🙂
Nes tokie yra realus pristatymo terminai i LT..

Živilė
Lankytojas
Živilė

Iškilo klausimas ar galima kaip nors pridėti shipping kurjerio ar paštomato pasirinkimą su standartiniu planu?

Inga
Lankytojas
Inga

Sveiki, kur galėčiau rasti mokomąją medžiagą lietuvių kalba apie Shopify parduotuvės sukūrimą?

Gintaras
Lankytojas
Gintaras

Gal jau yra lietuviu kalba?

Diana
Lankytojas
Diana

Sveiki. Ar revolut kortele tinka?

Sarunas
Lankytojas
Sarunas

Sveiki, norejau paklausti, ar verta bandyti prekiauti per shopify lietuvos rinkoje, ar imanoma toks dalykas ?

Linas
Lankytojas
Linas

prieš metus vyko pokalbis apie tai, kad ,,…verčiama…montuojama, skubama, ir tuoj tuoj pasirodys lietuviška filmuko versija, kaip susikurti el. parduotuvę…tuoj tuoj įdėsim į tinklapį…” ir pan. na tai praėjo metai ir nesusikūrė tas filmukas ar kaip….???

Egle
Lankytojas
Egle

Sveiki,
Ar galima Shopify prekiauti ne is Alliexpress, o savo pagaminta produkcija?

Greta
Lankytojas
Greta

Sveiki,

o kaip su siuntimu iš AlieExpress į Lietuvą? Visus video kiek žiūrėjau tutorials visi sako rinktis tik ePacket, kuris yra greičiausias ir pigiausias bei patikimiausias būdas, tačiau pristatymui į Lietuvą tokios opcijos nėra… Kurį variantą tuomet rinktis?
Ar geriau mėginti pardavinėti US rinkai?

Copyright © 2021. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt