Elektroninė Shopify Parduotuvė: Įkurk Nuosavą Verslą 2024 m.

Shopify Parduotuvė – Susikurk Elektroninį Verslą Dabar!

Shopify elektroninė parduotuvėAr esate girdėję ką nors apie Shopify platformą/turinio valdymo sistemą?

Iš tiesų, tai yra nuostabus įrankis tiem žmonėms, kurie pagaliau nori įkurti, nors ir nedidelį, bet nuosavą verslą, o dar tiksliau – elektroninę parduotuvę ir susikurti darbo vietą internete.

Žinote kas yra dar geriau?

Su Shopify sukurta elektroninė parduotuvė ir jos priežiūra bei valdymas reikalauja itin mažos dalies jūsų dienos laiko.

Be to, Shopify turinio valdymo sistema yra prieinama visiems ir nereikalauja itin didelių programavimo žinių.

Kitaip tariant, elektroninę parduotuvę su Shopify platforma gali susikurti kiekvienas!

Skamba nuostabiai, tiesa?

Be to, Shopify Lietuvoje ir užsienyje yra numeris vienas el. parduotuvių kūrimo – prekybos platforma, kuria naudojasi ne tik smulkūs verslai, bet ir sėkmingos ir dideliu pelnus generuojančios elektroninės parduotuvės.

Ir ne be reikalo:

Shopify siūlo itin paprastą parduotuvės funkcionavimą bei valdymą, o didžiausias privalumas tai, kad šios sistemos valdymas ir papildomi moduliai yra puikiai pritaikyti vystyti savo verslą vienu populiariausiu pasaulyje „droppshippingo“ metodu.

Susipažinkime su Shopify platforma iš arčiau!

Kas yra Shopify?

Shopify – tai itin paprasto valdymo elektroninės komercijos platforma – turinio valdymo sistema, kuri suteikia galimybę sukurti nuosavą verslą – elektroninę parduotuvę itin greitai ir paprastai iš bet kurios pasaulio vietos.

Be to, nepriklausomai ar jūs turite sukūrę nuosavą produktą ar paslaugą, o gal planuojate perpardavinėti prekes ir vykdyti prekybą dropshippingo metodu – Shopify platfroma yra geriausias pasirinkimas dėl itin paprasto valdymo net ir pradedančiajam vartotojui!

Kaip Pradėti Naudotis Shopify?

Norint pradėti naudotis Shopify platforma, visų pirmiausia, jums reikės užsiregistruoti.

Tai galite padaryti paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio.

Ir toliau sekite mūsų nurodytas instrukcijas:

Elektroninė parduotuvė Shopify

Nereikalauja programavimo žinių!

Vienas esminių Shopify platformos privalumų prieš kitas elektroninės komercijos turinio valdymo sistemas ar unikalius programinius kodus yra tas, kad Shopify parduotuvė nereikalauja papildomų programavimo žinių. Tad didžiąją dalį darbų galite pasidaryti asmeniškai.

Be to, nereikia iš šalies samdyti IT specialistų, kurie sukurtų jums elektroninę parduotuvę – viską galite atlikti patys.

Kaip Susikurti Shopify Parduotuvę?

Susikurti nuosavą elektroninę parduotuvę su Shopify platforma yra itin paprasta – šį darbą galite atlikti per mažiau nei 3-4 valandas.

Be jokios abejonės, vėliau turėsite įdėti papildomai darbo siekiant ją pritaikyti pagal vartotojų poreikius ir kita.

Dauguma elektroninės komercijos platformų, kaip „WooCommerce“, „Opencart“, „Magento“ reikalauja papildomų programavimo darbų, kurie susideda iš tinklalapio dizaino kodavimo darbų, modulių integravimo platformoje, klaidų šalinimo, apsaugos diegimo ir kt.

Tuo tarpu Shopify visus šiuos kriterijus turi įsidiegę ir sutvarkę iš anksto.

Vienas didžiausių privalumų yra tai, kad:

Dauguma maketinių dizainų yra nemokami ir lengvai redaguojami, papildomi moduliai instaliuojami tiesiogiai per platformą (lyg siųstumėte programėlė į mob. telefoną iš App Store), o jūsų elektroninės parduotuvės saugumas yra užtikrintas pačios Shopify platformos.

Kad jums būtų lengviau suprasti kaip ši elektroninės parduotuvės platforma veikia – pridedame išsamų video gidą, kuris atsakys jums į klausimą – kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Shopify?

VIDEO medžiaga yra anglų kalba, tad jeigu nesuprasite kiekvieno žodžio – neišsigąskite, tai nėra problema, iš veiksmų nurodytų medžiagoje puikiai matysite kiekvieną žingsnį kūrimo procese.


3 DALIŲ MOKOMIEJI VIDEO LIETUVIŲ KALBA!
Mūsų komanda ruošia jums išsamų 3 dalių video gidą, kuriame pateiksime nuo A iki Z daugiau nei valandos trukmės gidą lietuvių kalba – kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Shopify.

Gaukite pranešimą apie šios mokomosios video medžiagos išleidimą pirmieji el. paštu!

Įveskite savo el. pašto adresą žemiau.

Jūsų el. paštas bus naudojamas tik informuoti kuomet išleisime 3 dalių mokomąją medžiagą. Spausdami mygtuką “Gauti informaciją” sutinkate gauti mūsų pranešimus šia tema.

Loading

Kodėl Verta Pasirinkti Shopify Platformą?

Visų pirma, elektroninė komercija yra puikus būdas pasinerti į verslo pasaulį ir pamėginti pradėti uždirbti pirmuosius pinigus asmeniškai iš šios veiklos.

Be to, Shopify yra tobulai parengta, lengvai administruojama ir nesukelianti papildomo galvos skausmo dėl programavimo žinių trūkumo turinio valdymo sistema skirta sukurti elektroninę parduotuvę – elektroninį verslą, o ypač jeigu tai bus verslo modelis paremtas dropshipping‘o metodu.

Tad jeigu ieškote verslo idėjos, kodėl nepamėginti nuo elektroninės parduotuvės?

SHOPIFY PRIVALUMAI:
 • Itin lengvas platformos valdymas, kuris nereikalauja papildomų programavimų žinių;
 • Patogus funkcionalumas ir papildomi moduliai padeda lengviau vystyti elektroninį verslą ir neturint prekių savo sandėlyje;
 • Shopify siūlo platų dizaino šablonų ir funkcijų pasirinkimą, leidžiantį pritaikyti parduotuvę pagal individualius verslo poreikius’
 • Itin sparti prekybos platforma, kuri palengvina ir kartu pagerina parduotuvės vartotojų naršymą internetinėje svetainėje bei tuo pačiu padidina tikimybę įsigyti produktą iš jūsų parduotuvės;
 • Galimybė įdiegti „Paysera“ ir “„Stripe” mokėjimų modulius, kurie palengvina atsiskaitymą vartotojams iš visos Lietuvos bei pasaulio;
 • Itin lengvas platformos prižiūrėjimas, suteikiant papildomas nuolaidas klientams, pridedant daugiau prekių į pasirinkimo – katalogų sekciją ir kt.;
 • Visiškai automatizuota platforma, kuri pagal nustatytus kriterijus siunčia informacinius laiškus ir pasiūlymus el. paštu parduotuvės klientams, prižiūri inventoriaus kontrolę ir kita;
 • Shopify parduotuvės yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams ir užtikrina puikią lankytojų patirtį;
 • Platforma užtikrina aukštą duomenų saugumo lygį, įskaitant SSL sertifikatą visoms parduotuvėms ir PCI DSS atitiktį mokėjimams apdoroti;
 • Sistema siūlo daugybę mokymo medžiagos, įskaitant video pamokas bei straipsnius, padedančius sėkmingai auginti elektroninės komercijos verslą.

Kiek Kainuoja Shopify?

Visų pirma, Shopify yra platforma, kuri suteikia idealias galimybes bet kuriam iš mūsų sukurti nuosavą elektroninį verslą.

Natūralu, kad platformoje yra taikomas mėnesinis paslaugos naudojimo mokestis.

Tačiau iš patirties galime pasakyti, kad šis mokestis yra itin mažas, palyginant su kainomis, kurias siūlo IT specialistai tik už elektroninės parduotuvės sukūrimą neskaičiuojant papildomų programavimo darbų (kainos nuo 1000 – 2000 eurų).

Be to, jeigu matysite, kad jums, tam tikru laikotarpiu, verslas nesiseka kaip tikėjotės, bet kuriuo metu galite uždaryti savo elektroninę parduotuvę neribotam laikui ir nemokėti nei cento daugiau.

Svarbiausia, kad uždarius elektroninę parduotuvę ir nutraukus mokėjimus jūs galite bet kada ją vėl atidaryti su visa likusia istorija ir prekėmis.

Geriau nelabai yra ką ir pasiūlyti!

DĖMESIO!

SHOPIFY SIŪLO TRIJŲ MĖNESIŲ PLANĄ TIK UŽ 1 EURĄ. 

Per šį laiko tarpą jūs tikrai spėsite visapusiškai išnagrinėti bei paruošti savo parduotuvę veiklos pradžiai.

Kaip ir minėjau, po bandomojo laikotarpio Shopify platforma siūlo 3 mėnesinius mokėjimo planus:

Standartinės Kainos:

Pradinis planas – 24.00 €

Standartinis planas – 69.00 €

Verslo planas 289.00 €

Neišsigąskite didesnių kainų:

Galime garantuoti, kad kiekvienam iš Jūsų, kuris nuspręs tik pradėti savo verslą šioje platformoje užteks ir pradinio plano per mėnesį, kuris kainuoja – 29.00 eurus.

Kainų Skirtumai:

Natūraliai kyla klausimas, kodėl taip skiriasi platformos kainos?

Šių planų kainos skiriasi dėl kelių paprastų funkcijų, kurios paprastam vartotojui pačioje pradžioje nėra svarbios ir visiškai nereikalingos.

Didesni įkainiai suteikia jums galimybę gauti detalesnes ataskaitas bei turėti galimybę sukurti daugiau paskyrų, kurios reikalingos jūsų darbuotojams.

Kaip suprantate „Standartinis” ir „Verslo” planas yra skirti didesnėms organizacijos ir jums tikrai nereikia sukti galvos dėl papildomų kainų.

Kitaip tariant, nėra jokio tikslo ir prasmės rinktis brangesnį mokėjimo planą.

Norintiems detaliau patikrinti mokėjimų planus – pridedame jums mokėjimo planų skirtumus (anglų k.).

Shopify Kainų Skirtumai

Ar Verta Įkurti Shopify Elektroninę Parduotuvę?

Ar verta kurti Shopify parduotuvę?Tai vienas dažniausių klausimų kurį mes girdime pastaruosius mėnesius.

Atsakymas – Žinoma!

24.00 €, tai Shopify išlaikymo kaina vienam mėnesiui.

Tai sąlyginai itin nedidelė suma, jeigu skaičiuosime atsižvelgiant į jūsų pradines investicijas ir atsiperkamumą.

Paprastai kalbant, vidutiniškai Shopify parduotuvės išlaikymas pasidengia sėkmingai pardavus 1-2 produktus per mėnesį.

Ne tiek jau ir daug, tiesa?

Sėkminga Shopify Parduotuvė

Mūsų patarimas pradedantiems verslininkams ir žmonėms, kurie neturi sukūrę savo produkto, bet nori sukurti elektroninę parduotuvę ir prekiauti remiantis dropshippingo metodu.

3 Esminiai Žingsniai:

 1. Neišradinėkite dviračio, nukeliaukite į https://www.aliexpress.com/ arba https://www.alibaba.com/ ir susiraskite produktus bei tiekėjus, kurių produkcija norėtumėte prekiauti. Jeigu turite tiekėjų kontaktų Europoje – dar geriau, kadangi prekių pristatymo laikas bus tik greitesnis.
 2. Užsiregistruokite Shopify platformoje bei susikurkite pradinę elektroninės parduotuvės versiją. Tai galite padaryti čia arba ant žemiau esančio paveikslėlio.
 3. Atsižvelgiant į biudžetą – investuokite į Facebook, Google Ads reklamos kampanijas.
 4. Stebėkite konversijas, vartotojų elgseną bei pardavimus.
 5. Remiantis rezultatais, vystykite savo verslą bei atnaujinkite ir tobulinkite savo el. parduotuvę.

Nepamirškite, kad sėkmingam elektroniniam verslui neužtenka kelių dienų, tad net jeigu pradžioje ir negeneruojate tiek pardavimų kiek norėtumėte – nenuleiskite rankų.

Viskas!

Gal jūsų Shopify parduotuvė jau sėkmingai veikia?

Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų – lauksime taip pat!

Elektroninė parduotuvė Shopify

Motyvacija Pradėti Elektroninį Verslą

Turbūt nereikia net kalbėti, kad pagrindinė motyvacija pradėti elektroninį verslą yra laisvesnis darbo grafikas, lengvai derinamas laisvalaikis ir nepriklausomybė nuo darbdavio tiesa?

Tačiau be šitų kriterijų reikia pridėti ir dar vieną itin svarbų:

Elektroninės Parduotuvės Pardavimas
Pelningai veikiančios elektroninės parduotuvės yra vienas greičiausiai likviduojamų ir parduodamų verslų pasaulyje.

Paprastai kalbant, dauguma investuotojų ieško, nors ir minimaliai, bet pelningai veikiančių elektroninių parduotuvių. Pagrindinė priežastis – stabilios pasyvios pajamos.

Tikriausiai įdomu, už kiek galite parduoti elektroninę parduotuvę?

Formulė paprasta:

VIDUTINIS PELNAS x 30 = PARDAVIMO KAINA

Vidutinis pelno vidurkis turėtų būti skaičiuojamas bent 12 mėn. laikotarpyje, tačiau daugumai pirkėjų užtenka ir 3-6 paskutinių mėnesių rodiklų.

Skaičius 30 nurodo mėnesių laikotarpį, įprastai asmenys, kurie parduoda internetinius verslus šį skaičių koreguoja nuo 30 iki 36.

Bet kokiu atveju, įsivaizduokite, kad jūsų el. parduotuvė uždirba 1000 eurų pelno per mėnesį. Tokiu atveju pardavimo sandoris skamba tikrai patraukliai, tiesa?

Nesate Tikri ar Sugebėsite?

Norite pamėginti elektroninės komercijos verslą, tačiau nesate tikri ar sugebėsite susikurti patrauklią ir puikiai funkcionuojančią elektroninę parduotuvę savarankiškai?

Rekomendacija:
Rekomenduojame kreiptis į vienus iš mūsų partnerių – addad.lt

Tai skaitmeninės reklamos ir įvairių WEB sprendimų specialistai, kurie sukurs jums puikiai veikiančią ir akį traukiančią elektroninę parduotuvę.

NUOLAIDOS KODAS: Užklausos formoje įrašykite, kad užklausą siunčiate pagal Kaip-Uzsidirbti.lt portalo rekomendaciją ir gausite papildomą 20% nuolaidą!

Linkime sėkmingos prekybos!

Susiję Straipsniai:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Turinio autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas/patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
67 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rolandas
Rolandas

Sveiki, norejau paklausti kaip reikia trumpam sustabdyti parduotuves veikla, kad nenuskaiciuotu kiekviena menesi uz pradini plana?

Jokubas
Jokubas

Gal žinote kaip lengviausiai užsiregistruoti Stripe? Žinau, kad registruojantis per US reiktų SSN ir LLC, kas pradedant gana daug kainuoja ir tiesiog yra per sudėtinga. Kiek girdėjau galima ir per UK, tam turiu Revolut, bet nesu tikras kur lengviausia ir pigiausia gauti UK P.O. box, ar yra kitas būdas praeiti šį žingsnį ir ar nieko nebus dėl Stripe taisyklių pažeidinėjimo, kadangi ten draudžiama naudoti PO box, tuo labiau, kad reiktų ir angliško tel. Taip pat yra ir kelios LT įmonės, tačiau joms reiktų individualios veiklos pagal pažymą kodo, o jų sutartys atrodo gana komplikuotos + neaišku ar yra ne lietuvių… Skaityti daugiau »

Klausimas
Klausimas

Puikus straipsnis, tik man įdomu, kiek laiko gali užtrukti sukurti elektroninę parduotuvę su Shopify platforma žmogui, kuris apie programavimą nusimano itin nedaug?

Vile
Vile

Sukūrus shopify parduotuvę, kokiais būdais parduotuvę išreklamuoti? Kaip pritraukti daugiau klientų būtent į savo parduotuvę?

Neringa
Neringa
Atsakinėti į  Augustas Daumantas

Sveiki, ar jau yra lietuviška versija?

Arunas
Arunas

Sveiki,puikus straipsnis,tik klausimėlis,ar yra skirtumas su kokia kortele apmokama shopify mėn narystė?Gali būt lietuviško banko?

Ieva
Ieva

Sveiki,
Ačiū už labai aiškia informacija.
Kaip galima prekes užsakinėti ne iš aliexpress, bet pvz iš Lenkijos ir kitu, artimesniu šaliu didmenininku?

Greta
Greta

Kur galima rasti jusu lietuviska video, apie kuri kalbejote?

Greta
Greta
Atsakinėti į  Augustas D.

Puiku! Labai lauksiu. 🙂

Rolandas
Rolandas

Sveiki, susidomejau sia programa, tad viska pradejau, bet iskilo vienas klausymas, toje vietoje kur reikia aktyvuoti “acount” manes praso suvesti imones numerius, tai kaip suprantu man reikia dabar kazkur uzregistruoti imone, kad galeciau gauti imones koda?

Rolandas
Rolandas
Atsakinėti į  Augustas D.

Na su duomenu surasymu jau issiaiskinau, dabar iskilo kitas klausimas, kaip aktyvuoti parduotuve?, nes kaip suprantu ji kolkas neaktyvi.

Žydrūnė
Žydrūnė
Atsakinėti į  Rolandas

Sveiki. Norėjau pasiteirauti, ar pradėjote internetine parduotuvę su šiuo pasiūlymu? Norėčiau pabandyti, bet trūksta informacijos iš realių žmonių šitam forume 🙂 Ar jums pavyko?

Ieva
Ieva

Sveiki, norėjau pasiteirauti gal turite informacijos apie atsiskaitymo metodą 2Checkout? Norint per jį atlikti pardavimus savo shopify puslapyje, reikia turėti PVM mokėtojo kodą ir įmonės dokumentus (2Checkout puslapyje norint aktyvuoti paskyrą, reikia būtinai šiuos duomenis suvesti). Ar yra koks kitas atsiskaitymo metodas, kuriame nereikalautų šių dalykų? O galbūt ne taip reikia viską pildyti.. Ačiū už atsakymą.

Giedrius
Giedrius

Norėčiau padėkoti už puikius straipsnius ir įžvalgas. Dėl Shopify, tai keistas jausmas – pirmiausiai mėginau daryti pats – viskas kaip ir išėjo, draugai sakė irgi, kad visi gražu ir ok, bet… Pabandžiau parašyti tiems, kas išmano – pagal pateiktą rekomendaciją, tai net nežinau ką sakyti, bet esmė, kad jeigu nesate tikri ir negaila kelių šimtų eurų – siūlyčiau investuoti, sumokėti profesionalams ir gausite tikrai gerą rezultatą, kuris ateityje padengs visas išlaidas. Paprastai tariant – kuomet turėjau susikūręs savarankiškai, pardavimų buvo vos keli per savaitę. Kuomet perdarė mano el. parduotuvė addad kolektyvas – pardavimai išaugo ženkliai. Aišku, trūkumas marketinginių žinių ir… Skaityti daugiau »

Greta
Greta
Atsakinėti į  Giedrius

Sveiki. Butu labai idomu suzinoti, kaip isaugo pardavimai kiek iseina uzdirbti per menesi? Aciu.

Romas
Romas

Iškilo vienas klausimas su prekėmis, jeigu imu iš tiekėjų kaip oberlo, ir žmogus nori nusipirkti tą mano prekę ikelta iš oberlo į mano parduotuve ar man ją reikes kazkaip uzsakineti ar iškart uzzsisakys prekę į jo namus ir man nieko nereikės daryti?

Vilius
Vilius

Viskas kaip ir butu gerai, kas koks klientas lauks tos prekes vieną ar du menesius iki pristatymo? 🙂
Nes tokie yra realus pristatymo terminai i LT..

Živilė
Živilė

Iškilo klausimas ar galima kaip nors pridėti shipping kurjerio ar paštomato pasirinkimą su standartiniu planu?

Inga
Inga

Sveiki, kur galėčiau rasti mokomąją medžiagą lietuvių kalba apie Shopify parduotuvės sukūrimą?

Gintaras
Gintaras

Gal jau yra lietuviu kalba?

Diana
Diana

Sveiki. Ar revolut kortele tinka?

Sarunas
Sarunas

Sveiki, norejau paklausti, ar verta bandyti prekiauti per shopify lietuvos rinkoje, ar imanoma toks dalykas ?

Sarunas
Sarunas
Atsakinėti į  Augustas D.

dar norejau paklausti, o kaip jusu nuomone, ar yra galimye prekiauti shopify platformoje is grozio srities irankiasi (kveplais) is kinijos, ar cia jau labai daug reikalu?

Linas
Linas

prieš metus vyko pokalbis apie tai, kad ,,…verčiama…montuojama, skubama, ir tuoj tuoj pasirodys lietuviška filmuko versija, kaip susikurti el. parduotuvę…tuoj tuoj įdėsim į tinklapį…” ir pan. na tai praėjo metai ir nesusikūrė tas filmukas ar kaip….???

Egle
Egle

Sveiki,
Ar galima Shopify prekiauti ne is Alliexpress, o savo pagaminta produkcija?

Greta
Greta

Sveiki,

o kaip su siuntimu iš AlieExpress į Lietuvą? Visus video kiek žiūrėjau tutorials visi sako rinktis tik ePacket, kuris yra greičiausias ir pigiausias bei patikimiausias būdas, tačiau pristatymui į Lietuvą tokios opcijos nėra… Kurį variantą tuomet rinktis?
Ar geriau mėginti pardavinėti US rinkai?

Greta
Greta
Atsakinėti į  Augustas D.

Ir siųstami į USA pirmiausia sau užsakote? Mhm, tuomet tikrai siuntimo laikas dvigubai ilgesnis ko gero pasidaro. Tik čia jau šiek tiek keičiasi esmė dropshippingo, kuris sako, kad dropshipping būdu prekės nesandėliuojamos 🙂
Pati svetainę kuriu full užsieno rinkai anglų kalba ir prekes įtraukiau tik iš patikimų ir labai gerai įvertinų pardavėjų AliExpress. Galbūt tiesa, kad gavus pirmą pardavimą, pirmiausia reikėtų sau atsisiųsti, kad patikrinti ar viskas tvarkoje.

Greta
Greta
Atsakinėti į  Augustas D.

Taip, būtent vieną prekę ir pardavinėsiu, esu pasruošusi iš anksto ir antrąją prekę įtraukti jei reikės kada.
Ačiū už info! 🙂

Greta
Greta
Atsakinėti į  Augustas D.

P.S. dėl domeno, galvoju imti kuo bendresnį ta tematika, kuria bus produktas, su tikslu ateity pakeisti esamą prekę ar tiesiog pridėti papildomai vieną kitą iš tos pačios tematikos. Nes kaip mačiau video tutorial’uose žmonės deda svetainėms grynai produkto pavadinimo domenus 🙂
Gal turit kokių įžvalgų dėl domeno pasirinkimo?

Edvardas
Edvardas
Atsakinėti į  Augustas D.

Sveiki Augustas D. Norejau paklausti jei nuspresčiau prekiauti Shopify parduotuve USA rinkai bunant Lietuvoje tai kokie dokumentai yra reikalingi ? Ar Amerikoje turime atsidarineti banko saskaitas ir įmonę ?
Ar Lietuvoje individualia veikla ?

Ingrida
Ingrida
Atsakinėti į  Augustas D.

Sveiki! O ar geriau rinktis domena, kuriame butu prie pavadinimo prekiu rušis? pvz , ´´ Edvardas.com ar geriau jei prekiaujate pvz automobiliais ´´edvardoauto.com´´? Ty tokiu budu butu galima pritraukti daugiau pirkeju ir tampi matomesnis suinteresuotom pirkeju grupem ar tai nesudaro skirtumo? Aciu

Ernesta
Ernesta

Sakykite, o kaip dėl mokesčių mokėjimo? Prekės keliauja iš Kinijos į Lietuvą, ar nebus taip, kad pirkėjas atsiimdamas prekę gaus informaciją apie muito mokestį? Kas beje jau bet kokiu atveju bus nuo liepos 1 d.
Taip pat ar prekiaujant iš Kinijos į USA mokami kokie nors mokesčiai?

Andrius
Andrius
Atsakinėti į  Ernesta

Reikėtų pasiteirauti su profesionalais, tačiau, pagal tai ką teko skaityti ir domėtis, tai taip, prekės iš Kinijos yra apmokestinamos. Šiuo metu, jeigu kalbame apie Lietuvą, tai iki 22 EUR PVM nėra taikomas bei muitas tik nuo 150 eurų. Nuo Liepos 1 d. tas tarpas nuo 0 iki 150 eurų jau bus apmokestinamas ir PVM. Muitas liekas tas pats. Šiaip variantas yra, ypač jeigu prekiaujate dropshippingu ir jūsų parduotuvė yra 1-5 prekių stebėti užsakymų kiekį per pirmąsias savaites ir pagal tai reaguoti. Kai kuriais atvejais dropshiperiai remdamasis prekės tendencijų analize, perkelia produktus iš Kinijos į savo sandėlį Europoje (yra internete nemažai… Skaityti daugiau »

Greta
Greta

Sveiki,

turiu klausimą dėl pristatymo iš Kinijos. Kažkas pasikeitė po Naujų metų, kad daugelio prekių pristatymo kaina labai išaugusi. Realiai eičiau į minusą su tokiomis pristatymo kainomis… Gal turite žinių ar patarimų šioje vietoje?
P.S. siunčiant į LT kainos normalios, apie kelis eurus, tačiau tik pasirinkus bet kurią kitą valstybę (Lenkija, Vokietija, US, etc.) kaina jau atsiranda nuo 20-30-40 EUR + pristatymo laikas padvigubėja.

EEE
EEE

sveiki, ar galima kažkuriam laikui pristabdyti shopify? kuriam max laikui? ar geriau išvis ištrinti ją ir vėliau susikurti naują ?

Andrius
Andrius

Sveiki, norėjau paklausti kodėl reikia ar nereikia nurodyti VAT numerio, shopify sistemoje? ar dėl jo bus skaičiuojami papildomi mokesčiai ar pnš? Planuoju pardavinėti tik Lietuvoje. Parduotuvė yra jau realiai egzistuojanti, tik pardavimas vyksta tik pačioje parduotuvėje o dabar norėčiau persikelti į el. parduotuvę. Ačiū labai už atsakymą, geros dienos 🙂

Ignas
Ignas

Sveiki, noriu pradėt dropshippinga per shopify, susiradau tiekeja jau, duoda ir nuolaida viskas kaip ir ok, klausimas būtų toks kaip padaryt ,kad iš mano el.parduotuves galima būtų pasirinkt pirkėjui į kur ir kaip ta siunta gaut galėtu? Nes vistiek visais pirkėjo siuntimo rekvizitais turėsiu pats iš tiekėjo užsakyt preke ir jie jau sius jam. Tiekėjas yra iš Lenkijos. Tai čia pats tiekėjas parinks į kur ir kaip pristatys ar ką daryt ir kaip patartutem. Ir kitas klausimas ar verta ir ar reikalinga atsidaryt nauja internetine saskaita banke vien prekybai el. Parduotuvej? Ačiū!

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt