Verslo Idėjos ir Kur Investuoti Pinigus? Patarimai 2020 m. | Kaip-uzsidirbti.lt

Verslo Idėjos: Kur Investuoti Pinigus?

Verslo idėjosIeškote Verslo Idėjos?

Jeigu svajojate įkurti nuosavą verslą, tačiau nežinote nuo ko pradėti, rekomenduojame perskaityti šį gidą nuo PRADŽIOS iki PABAIGOS.

Šis straipsnis apie įvairias idėjas jūsų potencialiam verslui, pradedant internetiniu verslu ir prekyba, verslo idėjomis jaunimui ir pradedantiesiams, o baigiant sudėtingesniais sprendimais rinkoje.

Bet prieš tai, svarbu suprasti:

Gyvename laikotarpyje, kuriame pradėti savo verslą – lengviau nei bet kada anksčiau!

Skamba neįtikėtinai, bet tai TIESA!

Sparčiai besivystančioms technologijoms mes nesunkiai galime prieiti prie informacijos apie įvairias investavimo galimybes, klientų pomėgius, atliktus rinkos tyrimus ir begalė socialinių platformų, kurios padeda atsirinkti būsimus klientus ir pradėti kurti įprastą standartinį verslą ar net startuolį (ang. startup) ieškant papildomų investicijų.

Didžiausia problema, mūsų akimis ta, kad bet kokia potenciali verslo idėja ar investicija atrodo sunkiai įgyvendinama dėl didelės konkurencijos rinkoje.

Dauguma žmonių ieško unikalių verslo idėjų ir investicinių galimybių, tačiau kartais genialumas slypi paprastume, tiesa?

Viena Populiariausių Idėjų Verslui – Elektroninė Komercija

Kadangi tiek Europoje, tiek Lietuvoje nuo 30 iki 80 proc. gyventojų prekes perka internetu, elektroninė komercija vis labiau ir labiau tampa verslo idėja numeris 1 tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje.

Dabar turėti nuosavą elektroninę parduotuvę ir pardavinėti prekes tapo itin paprastą – jūs nebeturite sukti galvos, kaip įsteigti fizinę parduotuvę, kuriai būtinos patalpos, samdomi darbuotojai ir kitos daug kaštų reikalaujančios investicijos.

Geriausia dalis tai, kad:

Jums tereikia geros, patrauklios ir tiesiogiai į tam tikrą rinką nukreiptos produkto idėjos, minimalaus pradinio kapitalo ir kompiuterio bei interneto prieigos.

Su šiais įrankiais kiekvienas iš jūsų galite sukurti sėkmingą verslą ir tapti laisvais bei nepriklausomais finansiniu atžvilgiu ar net vystyti verslą iš tiesiai iš namų virtuvės!

Pasiryžote šiam žingsniui, tačiau stinga minčių, šis straipsnis turėtų jums padėti!

Pateikiame vienas geriausių, mažiausiai investicijų ir stabiliausias pajamas galinčių generuoti verslo idėjų.

Neturite Pradinio Kapitalo?
Dauguma žmonių atsisako minties kurti elektroninę parduotuvę ir investuoti savo laiką ir santaupas į šią verslo idėją dėl klaidingos nuomonės apie galimai reikalingas dideles finansines investicijas.

Dėl šios priežasties, siūlome jums perskaityti straipsnį apie „Shopify” prekybos platforma.

Tai unikali galimybė net ir neturint programavimų kalbos žinių susikurti elektroninę parduotuvę pačiam, neinvestuojant didelių pinigų samdant IT specialistus bei prekiauti INTERNETU neturint pradinio kapitalo ir nesandeliuojant prekių.

Toks būdas yra vadinamas „dropshipping” metodu! Jeigu nesate nieko girdėję apie šį metodą – visą informaciją rasite čia.

Shopify mokymai

Geriausios Verslo Idėjos? Neišradinėkite Dviračio! 

Verslo idėjos Lietuvoje

Labai dažnai žmonės, ketinantys pradėti savo veiklą, mano, kad vienintelis tinkamas būdas tai padaryti – rinkai pasiūlyti kažką naujo, unikalaus ir netikėto.

Tokios verslo idėjos paprastai baigiasi nemažais nuostoliais, reikalauja labai daug laiko ir pastangų, kurios itin retai kuomet atsiperka.

Tiesa ta, kad jei prieš gerą dešimtmetį dar buvo realu sukurti prekę ar paslaugą, kuri atliktų pagrindines pelningos verslo idėjos funkcijas – palengvinti kasdienybę ir teikti konkrečia naudą – šiandieniniame pasaulyje nustebinti potencialų vartotoją praktiškai neįmanoma.

Pertekliniame informacijos ir mus supančių daiktų sraute stabiliomis prekėmis išlieka ne nauji išradimai, o laiko patikrinti ir išties reikalingi gaminiai, paslaugos ar platformos su tam tikrais ir pritaikytais atnaujinimais pagal einamas tendencijas.

Prekių Perpardavinėjimas – Garantuotas Pelnas?

Jei domitės verslo pasauliu ir ieškote, kur investuoti pinigus, jums turėtų būti ne naujiena tai, kad prekių perpardavinėjamas – “dropshipping” metodu vykdomas verslas vienas geriausių būdų pamėginti užtikrinti pastovias pajamas.

Kaip tai padaryti?

Kaip ir minėjome anksčiau, 2020 metais sukurti elektroninę parduotuvę tapo kaip niekad paprasta!

Patirtis rodo:

Žmonės prisiriša prie nuolat naudojamų prekės ženklų, todėl labai sunku juos pripratinti prie naujų, negirdėtų vardų. Tad verčiau pradėkite nuo to, ko Lietuvos rinkoje reikia labiausiai – žinomų gaminių už pačią patraukliausią kainą.Dropshipping Verslas – Tiekėjai Jums Po Ranka

Prekių tiekėjaiPradedant veiklą kurios pagrindas – perpardavinėjimas – dažniausiai susiduriama su dilema, kur rasti geriausius tiekėjus.

Jei norite pardavinėti keleto rūšių gaminius, nesivarginkite jų ieškodami skirtingais kanalais. Jūsų aukso gyslelė yra arčiau, nei galite tikėtis.

  • „Amazon“tai viena didžiausių elektroninės komercijos bendrovių, kuri siūlo ypatingai didelę įvairaus asortimento prekių pasiūlą.

Užsisakant prekes didesniais kiekiais net neabejojiu, kad galėsite susitarti dėl papildomos nuolaidos.

Amazon” kaip tiekėjas yra tinkamas tais atvejais, kuomet nesinaudojate „Shopify” sistema, o kuriate elektroninę parduotuvę ant kitos turinio valdymo platformos (TVS) arba unikalaus programinio kodo.

  • „Aliexpress” – puiki platforma skirta „dropshipping” verslo modeliui.

Tai yra tiesioginis konkurentas Ebay.com internetinei parduotuvei, o jos privalumas tas, kad Aliexpress” yra tiesiogiai susijęs su „Shopify” platforma, tad reikalauja mažiau investicijų verslo idėjos vystymui ir pradžiai.

Šis duetas (Aliexpress ir Shopify) suteikia verslo atstovui galimybę nesandėliuoti prekių, o tiesiogiai, naudojantis papildomu moduliu (Oberlo) siųsti prekes klientui tiesiogiai.

Be jokios abejonės, Aliexpress” yra Kinijos atstovas, tad natūralu, kad prekių pristatymas bus ilgesnis nei iš Amazon”. Būtinai pasverkite ir šį kriterijų!

Svarbu!
Atkreipkite dėmesį, kuomet oficialiai Anglija pasitrauks iš Europos sąjungos, prekes pirkti iš Amazon.co.uk ir pardavinėti klientams taps ženkliai brangiau dėl papildomo apmokestinimo.

Taip pat verta paminėti, kad:

Tiek Amazon” tiek ir Aliexpress” prekybos platformos patrauklios tuo, kad šiose platformose savo gaminius siūlo tūkstančiai prekės ženklų iš viso pasaulio įprastai už geresnę kainą!

Šie gaminiai yra siunčiami į daugelį pasaulio šalių, o įsigyjamos prekės kokybę galima patikrinti atsižvelgiant į vartotojų įvertinimus bei atsiliepimus.

Potencialus pelnas:

Kadangi šiuose puslapiuose siūlomos kainos yra vienos žemiausių rinkoje ir ganėtinai geros kokybės bei įvertinant tai, kad prekės bus perpardavinėjamos, prekyba jums gali atnešti net 40–50 proc. garantuoto pelno nuo vienos prekės.

Taip pat,

Turint omenyje, kad nesteigiant fizinės parduotuvės išlaidos sumažėja iki elektroninės parduotuvės kūrimui ir skaitmeninei rinkodarai skiriamų kaštų, pirmasis pelnas jus pasiektų labai greitai (be jokios abejonės, priklausomai nuo to, kiek darbo įdėsite).

Nors ši verslo idėja skamba itin paprastai, bet patikėkit – tai itin pelninga rinka, o be to vienas geriausių pasirinkimų žmonėms, kurie nėra linkę smarkiai rizikuoti bei nori sukurti stabiliai augantį verslą.

TOP 5 Idėjos Prekiauti Internete

Kad naujos verslo idėjos įgyvendinimas būtų nesudėtingas ir pelningas (šiuo atveju – elektroninės parduotuvės), geriausia pradėti nuo didžiausią potencialą turinčių gaminių perpardavinėjimo.

Pateikiame geriausiai parduodamų Amazon.com ir Aliexpress.com prekių penketuką, kurios mūsų nuomone turėtų ganėtinai aukštą paklausą ir Lietuvoje!

Knygos 

„Amazon“ savo veiklą pradėjo nuo knygų pardavinėjimo ir tik vėliau į asortimentą įtraukė daugelį kitų prekių. Vis dėlto kompanija ir šiandien žinoma kaip vienas didžiausių įvairaus žanro knygų platintojų.

Kadangi Lietuvoje literatūros užsienio kalbomis yra labai nedaug, o jos poreikis tarp jaunosios kartos ir studentų – milžiniškas – pasirinkę perpardavinėti knygas iš Amazon.co.uk (arba kitų el. parduotuvių) pritrauksite tikrai nemažą potencialių klientų ratą.

Tik įsidėmėkite, kad turite kruopščiai atrinkti leidinius, kurie bus paklausūs. Tai populiariausi bestseleriai, mokslinė literatūra, užsienio kalbų lavinimui skirti leidiniai ir pan.Knygos

Mobiliųjų Telefonų Priedai

Tai viena paklausiausių ir vieną didžiausių paklausų turinti prekių kategorija rinkoje.

Turbūt ir patiems teko pastebėti, jog įvairių telefonų priedų kainos Lietuvoje yra pernelyg aukštos ir ne visada atitinka jų kokybę.

Nors nemaža dalis žmonių susigriebė, bei šiuos gaminius užsisako internetu, likusieji dėl laiko stokos, nenoro prekės laukti keletą savaičių ir kitų priežasčių pirmenybę teikia čia platinamiems telefonų priedams.

Taigi, pasiūlę tuos pačius gaminius už ženkliai mažesnę kainą nei salonuose, sutrauksite didelę dalį klientų. Kadangi telefonų priedai nėra ilgo naudojimo prekė ir žmonės linkę juos keisti naujais, turėsite nuolatinį grįžtamąjį ryšį.

mobiliųjų telefonų priedai

Nešiojamos Kolonėlės

Ieškantiems, kur investuoti, siūlome dar vieną itin paklausiausią prekę, kurią rasite paspaudę ant paveikslėlio žemiau.

Tai – nešiojamos garso kolonėlės.

Jų poreikis ypač išauga atšilus orams, kai žmonės nori įsigyti patogų ir kompaktišką įrenginį, su kuriuo gera muzika galėtų mėgautis kur tik panorėję.

Elektroninės komercijos bendrovės turi itin platų kolonėlių asortimentą, kuriame savo klientams galėsite pasiūlyti įvairaus galingumo, dizaino ir dydžio nešiojamas kolonėles.

nešiojamos kolonėlės

Drabužiai

Nors drabužių pramonė Lietuvoje pakankamai išsivysčiusi, ji neapima visų vartotojų poreikių ir nėra orientuota į skirtingas jų grupes.

Visų pirma, platesnis drabužių pasirinkimas vyrauja didmiesčiuose, todėl rajonų gyventojai neretai lieka užribyje ir yra suinteresuoti prekes užsisakyti internetu.

Šalyje taip pat stinga parduotuvių, siūlančių didesnių dydžių drabužius, čia vyrauja tie patys, masėms gaminantys prekių ženklai, todėl pasigendama išskirtinių modelių drabužių.

Tiek „Amazon“, tiek „Aliexpress“ siūlo galimybę užpildyti visas drabužių rinkoje vyraujančias spragas ir vystyti elektroninį drabužių pardavinėjimo verslą.

Ypatingai paklausūs jau minėti didesnių dydžių, kūdikių ir vaikų drabužiai, laisvalaikio apranga ir pan.

užsisakykite rūbų

Sporto Prekės

Pasaulį pasiekė nauja sveikos gyvensenos ir aktyvios fizinės veiklos banga, kuri neaplenkė ir Lietuvos.

Populiarėjant įvairioms sporto šakoms, auga ir įvairios verslo idėjos, apimančios sportinės įrangos perpardavinėjimą.

Daugumoje elektroninių prekybos platformų galite rasti profesionalias, specializuotoms treniruotėms skirtas sporto prekes, kurių pasirinkimas mūsų šalyje kol kas yra ganėtinai siauras ir apsiriboja tik keletu prekės ženklų.

Siūlydami tokias prekes pasieksite tikslinę auditoriją, o pagal jos poreikius ateityje galėsite formuoti savo prekių krepšelį ir jį papildyti naujais gaminiais. Tai ypač paklausi prekė, kadangi dauguma sporto prekių Lietuvoje turi ganėtinai didelį antkainį.

Sporto prekės

Kaip Susikurti Elektroninę Parduotuvę?

Taigi, dropshipping verslas” ir visa elektroninės komercijos verslo idėja vis dar yra aukštumoje – juk ne veltui sakoma, kad jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur.

Tai ypač galioja tiems, kurie nori įtvirtinti naują veiklą arba išbandyti verslo idėjos plėtros galimybes.

Na , o geriausias būdas savo prekes pasiūlyti patogiu ir patraukliu būdu klientui – nuosava elektroninė parduotuvė.

Jei vis dar manote, kad norint sukurti elektroninę parduotuvę būtina samdyti dizainerius, programuotojus ir tam išleisti tikrai nemažas pinigų sumas, turėkite omenyje, kad plečiantis internetinei prekybai atsirado atviro kodo platformų, kurių pagalba elektroninę parduotuvę galite sukurti patys.

Susikurti internetinę parduotuvę samdant specialistus gali kainuoti nuo 1000 iki 2000 eurų.

Internete galite rasti daugybę įmonių, kurios siūlio paslaugas kaip: internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių priežiūra ir t.t.

Tačiau jeigu finansinė padėti jums to neleidžia, galite susikurti elektroninę parduotuvę ir SAVARANKIŠKAI.

Shopify – Elektroninė Parduotuvė be Pradinio Kapitalo

Vienas dažniausiai naudojamų ir populiariausių tokios sistemos pavyzdžių –„Shopify“.

Čia galite pasirinkti jums tinkamą dizainą, prekių išdėstymo tvarką, apmokėjimo būdus, sudėti pagrindinę informaciją apie įmonę.

Šaunu tai, kad kuriant elektroninę parduotuvę per „Shopify”, jos dizainas iškart pritaikomas ir išmaniesiems įrenginiams, kuriais šiandien naudojasi didžioji dalis vartotojų.

Elektroninė parduotuvė Shopify

Jei nesate nusiteikę užsiimti prekių sandėliavimu ir norite jas pristatyti tuomet, kai turite konkrečius užsakymus, galite išbandyti mūsų minėtą dropshipping verslo modelį.

Šis modelis puikiai veikia būtent „Shopify” platformoje.

Šios verslo idėjos esmė yra ta, kad didmenine prekyba užsiimantys tiekėjai leidžia savo gaminiais prekiauti elektroninėms parduotuvėms, kurios neturi jokio asortimento.

Kitaip tariant,

Tai yra atsakymas į klausimą kaip uždirbti pinigus be pradinio kapitalo.

Klientai, lankydamiesi elektroninėje parduotuvėje, to nežino ir užsisakinėja prekes įprastu būdu, tačiau jos ateina ne iš jūsų, o tiesiogiai iš didmenininko. Taip pradėdami savo veiklą neprivalote nieko investuoti ir apie save tiekėjui pranešate tik tuomet, kai turite konkretų užsakymą.

Pateikiame Jums išsamų Video klipą – Kaip Sukurti Elektroninę Parduotuvę su Shopify ir vykdyti verslą dropshipping” metodu.

Daugiau apie Shopify platformą galite paskaityti ir susipažinti ČIA.

COMPLETE Shopify Tutorial For Beginners 2020 – How To Create A Profitable Shopify Store From Scratch

Oberlo – Nesandeliuokite Prekių!

Dropshipingo metodas Shopify” platformoje pagrįstas sukurta lietuvių startuolių – Oberlo” – moduliu, kuris leidžia produktus iš internetinės prekybos milžinų importuoti tiesiai į Shopify” platformoje sukurtą elektroninę parduotuvę.

Norint įsitvirtinti e-komercijos pasaulyje, nebūtina bandyti pagaminti kažką naujo – tereikia mokėti parduoti, – o šių platformų bei įrankių pagalba galėsite patys kurti asortimentą ir jį keisti pagal rinkoje vyraujančias tendencijas nepatiriant jokių nuostolių.

Oberlo programėlė yra NEMOKAMA, o ją galėsite įsidiegti į savo el. parduotuvę tiesiogiai per Shopify platformą.

Oberlo platformaKodėl Verta Pradėti Elektroninį Verslą?

Prieš pereinant prie kitų verslo idėjų norėtume su jumis pasidalinti vienu svarbiausių dalykų kodėl tiek daug kalbame apie elektroninį verslą.

Elektroninė parduotuvė yra ne tik puikus verslas, kuris nereikalauja daugybės darbo valandų bei yra lengvai prieinamas ir į kuriamas, tačiau turi dar vieną didžiulį privalumą:

Elektroninės parduotuvės yra itin lengvai ir greitai likviduojamos – parduodamos!

Elektroninės Parduotuvės Pardavimas

Elektroninės parduotuvės yra itin lengvai ir greitai likviduojamos – parduodamos!

Kaip apskaičiuoti pardavimo kainą?

MĖNESINIS PELNAS x 30 = PRELIMINARI PARDAVIMO KAINA

Neišsiplečiant, pelningai veikiančias elektronines parduotuves itin mėgsta supirkti užsienio investuotojai.

Įsivaizduokite, kad jūsų el. parduotuvė uždirba jums 2000 eurų per mėnesį. Tokio verslo pardavimas yra puiki galimybė padidinti savo kapitalą čia ir dabar!

Pelningiausios Verslo Idėjos Dabar ir Ateityje (2020 m. – 2021 m.)

Natūralu ir tai, kad ne visiems elektroninė prekyba yra priimtinas pasirinkimas, tad toliau trumpai aptarsime galimai pelningiausias verslo idėjas Lietuvoje 2020 m.

Dirbtinis Intelektas

Nereikia net ir sakyti, kad dirbtinis intelektas su kiekvienas metais įgauna vis daugiau pasitikėjimo ir investicijų rinkoje.

Jeigu ieškote galimybės investuoti arba esate iš prigimties verslus, siūlyčiau pamėginti ieškoti savo vietos dirbtinio intelekto srityje.

Ši rinka dar nėra perpildyta, tad bet kokia geniali verslo idėja šioje srityje yra aukso vertės.

Duomenų Saugumas

Net neabejojama, kad ateinančiais metais dauguma verslų ieškos vis geresnių būdų kaip apsaugoti asmens ir įmonių duomenis bei informaciją.

Kaip sako ekspertai, šiuo metu pavojingiausias karas yra kibernetinis, tad atlikite rinkos analizę ir nustatykite kuriose vietose trūksta asmens duomenų saugumo ir pasiūlykite rinkai savo idėją.

Nekilnojamas Turtas

Nekilnojamas turtas taip pat, nors ir itin populiari, bet vis dar atvira naujovėms ir idėjoms rinka. Būkite inovatyvus ir pateikite rinkai tai, kas palengvintų žmonėms gyvenimą.

Be jokios abejonės, nekilnojamasis turtas taip pat išlieka viena geriausių vietų investuoti pinigus 2020 m. tiek ir tolimesnėje perspektyvoje.

Kur Investuoti?

Turite sukaupę kapitalą investicijoms, tačiau nežinote kur investuoti lėšas?

Būtent šiuo klausimu esamę parengę išsamų straipsnį su patarimais kur investuoti nuo 100 iki 10.000 eurų Lietuvoje!Idėja verta MILIJONO!

Geriausia verslo idėja dažniausiai kyla iš susidariusių napatogumų.

Jeigu ieškote kur investuoti arba esate verslininkas, kuris ieško pelningos verslo idėjos, sukurkite tai, kas žmonėms palengvins gyvenimą.

Tai gali būti bet kokia paslauga ar produktas, tačiau jis turi turėti vieną tikslą – išspręsti, nors ir mažą, bet problemą.

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.