Verslo Idėjos: Kur Investuoti Pinigus?

Verslo idėjos Lietuvoje

Ieškote verslo idėjos?

Jeigu nežinote nuo ko pradėti, rekomenduojame perskaityti šį gidą nuo PRADŽIOS iki PABAIGOS.

Gyvename laikotarpyje, kuriame pradėti savo verslą – lengviau nei bet kada.

Skamba neįtikėtinai, bet tai TIESA!

Sparčiai besivystančioms technologijoms mes nesunkiai galime prieiti prie informacijos apie įvairias investavimo galimybes, klientų pomėgius, atliktus rinkos tyrimus ir begalė socialinių platformų, kurios padeda atsirinkti būsimus klientus ir pradėti kurti įprastą verslą ar startuolį (ang. startup).

Didžiausia problema ta, kad bet kokia potenciali verslo idėja ar investicija atrodo sunkiai įgyvendinama dėl didelės konkurencijos rinkoje. Dauguma žmonių ieško unikalių verslo idėjų ir investicinių galimybių, tačiau kartais genialumas slypi paprastume, tiesa?

Viena populiariausių nišų verslui – Elektroninė Komercija

Kadangi tiek Europoje, tiek Lietuvoje nuo 30 iki 80 proc. gyventojų prekes perka internetu, elektroninė komercija vis labiau ir labiau tampa verslo idėja numeris 1 tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje.

Dabar pardavinėti prekes tapo itin paprastą – jūs nebeturite sukti galvos, kaip įsteigti fizinę parduotuvę, kuriai būtinos patalpos, samdomi darbuotojai ir kitos daug kaštų reikalaujančios investicijos.

Jums tereikia geros, patrauklios ir tiesiogiai į tam tikrą rinką nukreiptos produkto idėjos, minimalaus pradinio kapitalo ir kompiuterio bei interneto prieigos.

Su šiais įrankiais kiekvienas iš jūsų galite sukurti sėkmingą verslą ir tapti laisvais bei nepriklausomais finansiniu atžvilgiu.

Pasiryžote šiam žingsniui, tačiau stinga minčių, šis straipsnis turėtų jums padėti!

Pateikiame vienas geriausių, mažiausiai investicijų ir stabiliausias pajamas galinčių generuoti verslo idėjų.Neturi pradinio kapitalo?
Neturite laiko skaityti visų patarimų? Siūlome eiti tiesiai prie reikalo ir perskaityti šį straipsnį apie “Shopify” prekybos platforma. Tai unikali galimybė net ir neturint programavimų kalbos žinių susikurti elektroninę parduotuvę ir prekiauti INTERNETU neturint pradinio kapitalo ir nesandeliuojant prekių!

Shopify mokymai

Geriausios Verslo Idėjos? Neišradinėkite Dviračio! 

Verslo idėjos

Labai dažnai žmonės, ketinantys pradėti savo veiklą, mano, kad vienintelis tinkamas būdas tai padaryti – rinkai pasiūlyti kažką naujo, unikalaus, netikėto.

Tokios verslo idėjos paprastai baigiasi nemažais nuostoliais, reikalauja labai daug laiko ir pastangų, kurios retai kuomet atsiperka…

Tiesa ta, kad jei prieš gerą dešimtmetį dar buvo realu sukurti prekę ar paslaugą, kuri atliktų pagrindines pelningos verslo idėjos funkcijas – palengvinti kasdienybę ir teikti konkrečia naudą – šiandieniniame pasaulyje nustebinti potencialų vartotoją praktiškai neįmanoma.

Pertekliniame informacijos ir mus supančių daiktų sraute stabiliomis prekėmis išlieka ne nauji išradimai, o laiko patikrinti ir išties reikalingi gaminiai.

Prekių Perpardavinėjimas – Garantuotas Pelnas!

Jei domitės verslo pasauliu ir ieškote, kur investuoti pinigus, jums turėtų būti ne naujiena tai, kad prekių perpardavinėjamas – “dropshipping” verslas vienas geriausių būdų užtikrinti pastovias pajamas.

Kaip tai padaryti?

2018 metais sukurti elektroninę parduotuvę tapo kaip niekad paprasta!

Perskaitykite šį straipsnį iki galo, pasiryžkite ir įkurkite nuosavą elektroninę parduotuvę.

Atminkite, žmonės prisiriša prie nuolat naudojamų prekės ženklų, todėl labai sunku juos pripratinti prie naujų, negirdėtų vardų. Tad verčiau pradėkite nuo to, ko Lietuvos rinkoje reikia labiausiai – žinomų gaminių už pačią patraukliausią kainą.

Tiekėjai Jums Po Ranka

Kur investuoti pinigus?

Pradedant veiklą, kurios pagrindas – perpardavinėjimas – dažniausiai susiduriama su dilema, kur rasti geriausius tiekėjus.

Jei norite pardavinėti keleto rūšių gaminius, nesivarginkite jų ieškodami skirtingais kanalais. Jūsų aukso gyslelė yra arčiau, nei galite tikėtis.

„Amazon“ – tai viena didžiausių elektroninės komercijos bendrovių, kuri siūlo ypatingai didelę įvairaus asortimento prekių pasiūlą. Užsisakant prekes didesniais kiekiais net neabejojiu, kad galėsite susitarti dėl papildomos nuolaidos.

Amazon” kaip tiekėjas yra tinkamas tais atvejais, kuomet nesinaudojate “Shopify” sistema, o kuriate elektroninę parduotuvę ant kitos platformos (TVS) arba unikalaus programinio kodo.

„Aliexpress” – puiki platforma skirta dropshipping verslo modeliui. Tai yra tiesioginis konkurentas Ebay.com internetinei parduotuvei, o privalumas tas, kad Aliexpress” yra tiesiogiai susijęs su “Shopify” platforma. Šis duetas suteikia verslo atstovui galimybę nesandėliuoti prekių, o tiesiogiai, naudojantis papildomu moduliu siųsti prekes klientui. Be jokios abejonės, Aliexpress” yra Kinijos atstovas, tad natūralu, kad prekių pristatymas bus ilgesnis nei iš “Amazon”.

Svarbu!
Atkreipkite dėmesį, kuomet oficialiai Anglija pasitrauks iš Europos sąjungos, prekes pirkti iš Amazon.co.uk ir pardavinėti klientams taps ženkliai brangiau dėl papildomo apmokestinimo.

Tiek Amazon tiek ir Aliexpress  patrauklios tuo, kad šiose platformose savo gaminius siūlo tūkstančiai prekės ženklų iš viso pasaulio. Šie gaminiai yra siunčiami į daugelį pasaulio šalių, o įsigyjamos prekės kokybę galima patikrinti atsižvelgiant į vartotojų įvertinimus bei atsiliepimus.

Kadangi “Amazon” puslapyje siūlomos kainos yra vienos žemiausių rinkoje ir ganėtinai geros kokybės (bent šiuo metu ir lyginant dėl PVM ir Importo mokesčių naštos). Užsisakant didesnius kiekius siuntimo išlaidos tikrai nedidelės – prekyba jums gali atnešti net 20–30 proc. garantuoto pelno.

Turint omenyje, kad nesteigiant fizinės parduotuvės išlaidos sumažėja iki elektroninės parduotuvės kūrimui ir skaitmeninei rinkodarai skiriamų kaštų, pirmasis pelnas jus pasiektų labai greitai (be jokios abejonės, priklausomai nuo to, kiek darbo įdėsite).

Tai ypač pravartu tiems, kurie nėra linkę smarkiai rizikuoti bei nori sukurti stabiliai augantį verslą.

Populiariausių Prekių TOP 5

Kad naujos verslo idėjos įgyvendinimas būtų nesudėtingas ir pelningas, geriausia pradėti nuo didžiausią potencialą turinčių gaminių perpardavinėjimo. Pateikiame geriausiai parduodamų Amazon.com prekių penketuką, kurios mūsų nuomone turėtų ganėtinai aukštą paklausą ir Lietuvoje!

Be jokios abejonės, net neabejojiu, kad tas pačias prekes rasite “Aliexpress” ar tiesiogiai susitarus su privačiu tiekėju.Knygos 

„Amazon“ savo veiklą pradėjo nuo knygų pardavinėjimo ir tik vėliau į asortimentą įtraukė daugelį kitų prekių. Vis dėlto kompanija ir šiandien žinoma kaip vienas didžiausių įvairaus žanro knygų platintojų.

Kadangi Lietuvoje literatūros užsienio kalbomis yra labai nedaug, o jos poreikis tarp jaunosios kartos ir studentų – milžiniškas – pasirinkę perpardavinėti knygas iš Amazon.co.uk (arba kitų el. parduotuvių) pritrauksite tikrai nemažą potencialių klientų ratą.

Tik įsidėmėkite, kad turite kruopščiai atrinkti leidinius, kurie bus paklausūs. Tai populiariausi bestseleriai, mokslinė literatūra, užsienio kalbų lavinimui skirti leidiniai ir pan.Knygos

Mobiliųjų Telefonų Priedai

Tai viena paklausiausių ir didžiausią pelną galinčių atnešti prekių (bent jau iki šiol).

Turbūt ir patiems teko pastebėti, jog įvairių telefonų priedų kainos Lietuvoje yra pernelyg aukštos ir ne visada atitinka jų kokybę.

Nors nemaža dalis žmonių susigriebė, bei šiuos gaminius užsisako internetu, likusieji dėl laiko stokos, nenoro prekės laukti keletą savaičių ir kitų priežasčių pirmenybę teikia čia platinamiems telefonų priedams.

Taigi, pasiūlę tuos pačius gaminius už ženkliai mažesnę kainą nei salonuose, sutrauksite didelę dalį klientų. Kadangi telefonų priedai nėra ilgo naudojimo prekė ir žmonės linkę juos keisti naujais, turėsite nuolatinį grįžtamąjį ryšį.

mobiliųjų telefonų priedai

Nešiojamos Kolonėlės

Ieškantiems, kur investuoti, siūlome dar vieną itin paklausiausią prekę, kurią rasite paspaudę ant paveikslėlio žemiau.

Tai – nešiojamos garso kolonėlės.

Jų poreikis ypač išauga atšilus orams, kai žmonės nori įsigyti patogų ir kompaktišką įrenginį, su kuriuo gera muzika galėtų mėgautis kur tik panorėję.

Elektroninės komercijos bendrovės turi itin platų kolonėlių asortimentą, kuriame savo klientams galėsite pasiūlyti įvairaus galingumo, dizaino ir dydžio nešiojamas kolonėles.

nešiojamos kolonėlės

Drabužiai

Nors drabužių pramonė Lietuvoje pakankamai išsivysčiusi, ji neapima visų vartotojų poreikių ir nėra orientuota į skirtingas jų grupes.

Visų pirma, platesnis drabužių pasirinkimas vyrauja didmiesčiuose, todėl rajonų gyventojai neretai lieka užribyje ir yra suinteresuoti prekes užsisakyti internetu.

Šalyje taip pat stinga parduotuvių, siūlančių didesnių dydžių drabužius, čia vyrauja tie patys, masėms gaminantys prekių ženklai, todėl pasigendama išskirtinių modelių drabužių.

„Amazon“ siūlo galimybę užpildyti visas drabužių rinkoje vyraujančias spragas ir vystyti elektroninį drabužių pardavinėjimo verslą. Ypatingai paklausūs jau minėti didesnių dydžių, kūdikių ir vaikų drabužiai, laisvalaikio apranga ir pan.

užsisakykite rūbų

Sporto Prekės

Pasaulį pasiekė nauja sveikos gyvensenos ir aktyvios fizinės veiklos banga, kuri neaplenkė ir Lietuvos. Populiarėjant įvairioms sporto šakoms, auga ir įvairios verslo idėjos, apimančios sportinės įrangos perpardavinėjimą.

Daugumoje elektroninių prekybos platformų galite rasti profesionalias, specializuotoms treniruotėms skirtas sporto prekes, kurių pasirinkimas mūsų šalyje kol kas yra ganėtinai siauras ir apsiriboja tik keletu prekės ženklų.

Siūlydami tokias prekes pasieksite tikslinę auditoriją, o pagal jos poreikius ateityje galėsite formuoti savo prekių krepšelį ir jį papildyti naujais gaminiais. Tai ypač paklausi prekė, kadangi dauguma sporto prekių Lietuvoje turi ganėtinai didelį antkainį.

Sporto prekės

Kaip Susikurti Elektroninę Parduotuvę?

Juk ne veltui sakoma, kad jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur. Tai ypač galioja tiems, kurie nori įtvirtinti naują veiklą arba išbandyti verslo idėjos plėtros galimybes.

Geriausias būdas savo prekes pasiūlyti patogiu ir patraukliu būdu – elektroninės parduotuvės kūrimas.

Jei vis dar manote, kad norint sukurti elektroninę parduotuvę būtina samdyti dizainerius, programuotojus ir tam išleisti tikrai nemažas pinigų sumas, turėkite omenyje, kad plečiantis internetinei prekybai atsirado atviro kodo platformų, kurių pagalba elektroninę parduotuvę galite sukurti patys.

Susikurti internetinę parduotuvė nėra brangu, internete galite rasti daugybę įmonių, kurios siūlio paslaugas kaip: Internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių priežiūra ir t.t.

Tačiau jeigu finansinė padėti jums to neleidžia, galite susikurti elektroninę parduotuvę ir SAVARANKIŠKAI.

Shopify – Elektroninė Parduotuvė be Pradinio Kapitalo

Vienas dažniausiai naudojamų ir populiariausių tokios sistemos pavyzdžių –„Shopify“.

Čia galite pasirinkti jums tinkamą dizainą, prekių išdėstymo tvarką, apmokėjimo būdus, sudėti pagrindinę informaciją apie įmonę.

Šaunu tai, kad kuriant elektroninę parduotuvę per „Shopify”, jos dizainas iškart pritaikomas ir išmaniesiems įrenginiams, kuriais šiandien naudojasi didžioji dalis vartotojų.

Elektroninė parduotuvė Shopify

Jei nesate nusiteikę užsiimti prekių sandėliavimu ir norite jas pristatyti tuomet, kai turite konkrečius užsakymus, galite išbandyti dropshipping’o verslo modelį.

Šis modelis puikiai veikia būtent “Shopify” platformoje.

Šios verslo idėjos esmė yra ta, kad didmenine prekyba užsiimantys tiekėjai leidžia savo gaminiais prekiauti elektroninėms parduotuvėms, kurios neturi jokio asortimento.

Kitaip tariant tai yra atsakymas į klausimą kaip uždirbti pinigus be pradinio kapitalo.

Klientai, lankydamiesi elektroninėje parduotuvėje, to nežino ir užsisakinėja prekes įprastu būdu, tačiau jos ateina ne iš jūsų, o iš didmenininko. Taip pradėdami savo veiklą neprivalote nieko investuoti ir apie save tiekėjui pranešate tik tuomet, kai turite konkretų užsakymą.

Pateikiame Jums išsamų Video klipą – Kaip Sukurti Elektroninę Parduotuvę su Shopify ir vykdyti verslą “dropshipping” metodu. Daugiau apie Shopify platformą galite paskaityti ir susipažinti ČIA.

Oberlo – Nesandeliuokite Prekių!

Dropshipingo principu sukurtas ir vienas pelningiausių lietuvių startuolių – Oberlo” – leidžiantis produktus iš internetinės prekybos milžinų importuoti tiesiai įShopify” platformoje sukurtą elektroninę parduotuvę.

Taigi, norint įsitvirtinti e-komercijos pasaulyje, nebūtina bandyti pagaminti kažką naujo – tereikia mokėti parduoti, – o šių platformų bei įrankių pagalba galėsite patys kurti asortimentą ir jį keisti pagal rinkoje vyraujančias tendencijas nepatiriant jokių nuostolių.

Oberlo programėlė yra NEMOKAMA, o ją galėsite įsidiegti į savo el. parduotuvę tiesiogiai per Shopify.

Oberlo platforma

Pelningiausios Verslo Idėjos Ateityje (2019 – 2020 m.)

Natūralu ir tai, kad ne visiems elektroninė prekyba yra priimtinas pasirinkimas, tad toliau trumpai aptarsime galimai pelningiausias verslo idėjas 2019 – 2020 m.

Dirbtinis intelektas

Nereikia net ir sakyti, kad dirbtinis intelektas su kiekvienas metais įgauna vis daugiau pasitikėjimo ir investicijų rinkoje.

Jeigu ieškote galimybės investuoti arba esate iš prigimties verslus, siūlyčiau pamėginti ieškoti savo vietos dirbtinio intelekto srityje. Ši rinka dar nėra perpildyta, tad bet kokia idėja yra aukso vertės.

Duomenų saugumas

Net neabejojama, kad ateinančiais metais dauguma verslų ieškos vis geresnių būdų kaip apsaugoti asmens duomenis. Kaip sako ekspertai, šiuo metu pavojingiausias karas yra kibernetinis. Atlikite rinkos analizę ir nustatykite kuriose vietose trūksta asmens duomenų saugumo ir pasiūlykite rinkai savo idėją.

Nekilnojamas turtas

Nekilnojamas turtas taip pat, nors ir itin populiari, bet vis dar atvira naujovėms ir idėjoms rinka. Būkite inovatyvus ir pateikite rinkai tai, kas palengvintų žmonėms gyvenimą.

Be jokios abejonės, nekilnojamasis turtas taip pat išlieka viena geriausių vietų investuoti pinigus tiek 2018 m. tiek ir 2019 m.

 Idėja verta MILIJONO!

Geriausia verslo idėja dažniausiai kyla iš susidariusių napatogumų. Jeigu ieškote kur investuoti arba esate verslininkas, kuris ieško pelningos verslo idėjos, sukurkite tai, kas žmonėms palengvins gyvenimą. Tai gali būti bet kokia paslauga ar produktas, tačiau jis turi turėti vieną tikslą – išspręsti, nors ir mažą, problemą.

Rekomenduojame perskaityti:

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.