Verslo idėjos: kur investuoti pinigus?

Gyvename amžiuje, kuriame pradėti savo verslą – lengviau nei bet kada. Sparčiai besivystančios technologijos, nesunkiai prieinama informacija apie įvairias investavimo galimybes ir begalė platformų, padedančių dirbti nė neišeinant iš namų lėmė tai, kad žmonės nebe taip bijo rizikuoti ir pradėti naują veiklą. Kadangi tiek Europoje, tiek Lietuvoje nuo 30 iki 80 proc. gyventojų perka internetu, jūs nebeturite sukti galvos, kaip įsteigti fizinę parduotuvę, kuriai būtinos patalpos, samdomi darbuotojai ir kitos daug kaštų reikalaujančios investicijos. Jums tereikia geros verslo idėjos, pradinio kapitalo ir kompiuterio bei interneto prieigos. Su šiais įrankiais galite sukurti sėkmingą verslą ir tapti laisvais bei nepriklausomais. Pasiryžote šiam žingsniui, tačiau stinga minčių, kur investuoti? Pateikiame vienas geriausių ir stabiliausias pajamas atnešančių verslo idėjų.

Verslo idėjos

Sėkmingas verslas: neišradinėkite dviračio 

Labai dažnai žmonės, ketinantys pradėti savo veiklą, mano, kad vienintelis tinkamas būdas tai padaryti – rinkai pasiūlyti kažką naujo, unikalaus, netikėto. Tokios verslo idėjos paprastai baigiasi nemažais nuostoliais, reikalauja labai daug laiko ir pastangų, kurios retai kuomet atsiperka. Tiesa ta, kad jei prieš gerą dešimtmetį dar buvo realu sukurti prekę ar paslaugą, kuri atliktų pagrindines pelningos idėjos funkcijas – palengvinti kasdienybę ir teikti konkrečia naudą – šiandieniniame pasaulyje nustebinti potencialų vartotoją praktiškai neįmanoma. Pertekliniame informacijos ir mus supančių daiktų sraute stabiliomis prekėmis išlieka ne nauji išradimai, o laiko patikrinti ir išties reikalingi gaminiai.

Prekių perpardavinėjimas – garantuotas pelnas

Jei domitės verslo pasauliu ir ieškote, kur investuoti, jums turėtų būti ne naujiena tai, kad geriausias būdas užtikrinti pastovias pajamas – populiariausių būtinybės prekių perpardavinėjimas. Dar viena klaida, kurios verčiau nedaryti – ieškoti išskirtinių, tikslinei auditorijai pritaikytų, prabangių gaminių. Žmonės prisiriša prie nuolat naudojamų prekės ženklų, todėl labai sunku juos pripratinti prie naujų, negirdėtų vardų. Tad verčiau pradėkite nuo to, ko Lietuvos rinkoje reikia labiausiai – žinomų gaminių už pačią patraukliausią kainą.

Tiekėjai jums po ranka

Kur investuoti pinigus?

Pradedant veiklą, kurios pagrindas – perpardavinėjimas – dažniausiai susiduriama su dilema, kur rasti geriausius tiekėjus. Jei norite pardavinėti keleto rūšių gaminius, nesivarginkite jų ieškodami skirtingais kanalais – jūsų aukso gyslelė yra arčiau, nei galite tikėtis. Tai viena didžiausių elektroninės komercijos bendrovių – „Amazon“.

Ji patraukli tuo, kad šioje platformoje savo gaminius siūlo tūkstančiai prekės ženklų iš viso pasaulio, jie yra siunčiami į daugelį šalių, o įsigyjamos prekės kokybę galima patikrinti atsižvelgiant į vartotojų įvertinimus bei atsiliepimus. Kadangi Amazon puslapyje siūlomos kainos yra vienos žemiausių rinkoje, o užsisakant didesnius kiekius siuntimo išlaidos tikrai nedidelės – prekyba jums gali atnešti net 20–30 proc. pelną. Turint omenyje, kad nesteigiant fizinės parduotuvės išlaidos sumažėja iki elektroninės parduotuvės kūrimui ir skaitmeninei rinkodarai skiriamų kaštų, pirmasis pelnas jus pasiektų labai greitai, todėl visos investicijos atsipirktų. Tai ypač pravartu tiems, kurie nėra linkę smarkiai rizikuoti bei nori sukurti stabiliai augantį verslą.

Populiariausių prekių TOP 5

Kad naujos verslo idėjos įgyvendinimas būtų nesudėtingas ir pelningas, geriausia pradėti nuo didžiausią potencialą turinčių gaminių perpardavinėjimo. Pateikiame geriausiai parduodamų Amazon.com prekių penketuką.

Knygos. „Amazon“ savo veiklą pradėjo nuo knygų pardavinėjimo ir tik vėliau į asortimentą įtraukė daugelį kitų prekių. Vis dėlto kompanija ir šiandien žinoma kaip vienas didžiausių įvairaus žanro knygų platintojų. Kadangi Lietuvoje literatūros užsienio kalbomis yra labai nedaug, o jos poreikis tarp jaunosios kartos ir studentų – milžiniškas – pasirinkę perpardavinėti knygas iš Amazon.com pritrauksite tikrai nemažą potencialių klientų ratą. Tik įsidėmėkite, kad turite kruopščiai atrinkti leidinius, kurie bus paklausūs. Tai populiariausi bestseleriai, mokslinė literatūra, užsienio kalbų lavinimui skirti leidiniai ir pan.Knygos

Knygų galite ieškoti paspaudę – čia.

Mobiliųjų telefonų priedai. Tai viena paklausiausių ir didžiausią pelną galinčių atnešti prekių. Turbūt ir patiems teko pastebėti, jog įvairių telefonų priedų kainos Lietuvoje yra pernelyg aukštos ir ne visada atitinka jų kokybę. Ir nors nemaža dalis žmonių susigriebė, bei šiuos gaminius užsisako internetu, likusieji dėl laiko stokos, nenoro prekės laukti keletą savaičių ir kitų priežasčių pirmenybę teikia čia platinamiems telefonų priedams. Taigi, pasiūlę tuos pačius gaminius už ženkliai mažesnę kainą nei salonuose, sutrauksite didelę dalį klientų, o kadangi telefonų priedai nėra ilgo naudojimo prekė ir žmonės linkę juos keisti naujais, turėsite nuolatinį grįžtamąjį ryšį.

mobiliųjų telefonų priedai

Nešiojamos kolonėlės. Ieškantiems, kur investuoti, siūlome dar vieną itin paklausiausią prekę, kurią rasite paspaudę ant paveikslėlio žemiau. Tai – nešiojamos garso kolonėlės. Jų poreikis ypač išauga atšilus orams, kai žmonės nori įsigyti patogų ir kompaktišką įrenginį, su kuriuo gera muzika galėtų mėgautis kur tik panorėję. Ši elektroninės komercijos bendrovė turi itin platų kolonėlių asortimentą, kuriame savo klientams galėsite pasiūlyti įvairaus galingumo, dizaino ir dydžio nešiojamas kolonėles.

nešiojamos kolonėlės

Drabužiai. Nors drabužių pramonė Lietuvoje pakankamai išsivysčiusi, ji neapima visų vartotojų poreikių ir nėra orientuota į skirtingas jų grupes. Visų pirma, platesnis drabužių pasirinkimas vyrauja didmiesčiuose, todėl rajonų gyventojai neretai lieka užribyje ir yra suinteresuoti prekes užsisakyti internetu. Šalyje taip pat stinga parduotuvių, siūlančių didesnių dydžių drabužius, čia vyrauja tie patys, masėms gaminantys prekių ženklai, todėl pasigendama išskirtinių modelių drabužių. „Amazon“ siūlo galimybę užpildyti visas drabužių rinkoje vyraujančias spragas ir vystyti elektroninį drabužių pardavinėjimo verslą. Ypatingai paklausūs jau minėti didesnių dydžių, kūdikių ir vaikų drabužiai, laisvalaikio apranga ir pan.

užsisakykite rūbų

Sporto prekės. Pasaulį pasiekė nauja sveikos gyvensenos ir aktyvios fizinės veiklos banga, kuri neaplenkė ir Lietuvos. Populiarėjant įvairioms sporto šakoms, auga ir įvairios verslo idėjos, apimančios sportinės įrangos perpardavinėjimą. „Amazon“ platformoje galite rasti profesionalias, specializuotoms treniruotėms skirtas sporto prekes, kurių pasirinkimas mūsų šalyje kol kas yra ganėtinai siauras ir apsiriboja tik keletu prekės ženklų. Siūlydami tokias prekes pasieksite tikslinę auditoriją, o pagal jos poreikius ateityje galėsite formuoti savo prekių krepšelį ir jį papildyti naujais gaminiais.

Sporto prekės

Kaip susikurti elektroninę parduotuvę?

Juk ne veltui sakoma, kad jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur. Tai ypač galioja tiems, kurie nori įtvirtinti naują veiklą arba išbandyti verslo idėjos plėtros galimybes. Geriausias būdas savo prekes pasiūlyti patogiu ir patraukliu būdu – elektroninės parduotuvės kūrimas. Jei vis dar manote, kad norint sukurti elektroninę parduotuvę būtina samdyti dizainerius, programuotojus ir tam išleisti tikrai nemažas pinigų sumas, turėkite omenyje, kad plečiantis internetinei prekybai atsirado atviro kodo platformų, kurių pagalba elektroninę parduotuvę galite sukurti patys.

Shopify – patogu, pigu ir paprasta

Vienas dažniausiai naudojamų ir populiariausių tokios sistemos pavyzdžių – Shopify. Čia galite pasirinkti jums tinkamą dizainą, prekių išdėstymo tvarką, apmokėjimo būdus, sudėti pagrindinę informaciją apie įmonę. Šaunu tai, kad kuriant elektroninę parduotuvę per Shopify, jos dizainas iškart pritaikomas ir išmaniesiems įrenginiams, kuriais šiandien naudojasi didžioji dalis vartotojų.

Elektroninė parduotuvė Shopify

Jei nesate nusiteikę užsiimti prekių sandėliavimu ir norite jas pristatyti tuomet, kai turite konkrečius užsakymus, galite išbandyti dropshiping’o verslo modelį. Šios verslo idėjos esmė yra ta, kad didmenine prekyba užsiimantys tiekėjai leidžia savo gaminiais prekiauti elektroninėms parduotuvėms, kurios neturi jokio asortimento. Klientai, lankydamiesi elektroninėje parduotuvėje, to nežino ir užsisakinėja prekes įprastu būdu, tačiau jos ateina ne iš jūsų, o iš didmenininko. Taip pradėdami savo veiklą neprivalote nieko investuoti ir apie save tiekėjui pranešate tik tuomet, kai turite konkretų užsakymą.

Oberlo – nesandeliuokite prekių!

Šiuo principu sukurtas ir vienas pelningiausių lietuvių startuolių – Oberlo – leidžiantis produktus iš internetinės prekybos milžinų importuoti tiesiai į Shopify platformoje sukurtą elektroninę parduotuvę. Taigi, norint įsitvirtinti e-komercijos pasaulyje, nebūtina bandyti pagaminti kažką naujo – tereikia mokėti parduoti, – o šių platformų bei įrankių pagalba galėsite patys kurti asortimentą ir jį keisti pagal rinkoje vyraujančias tendencijas nepatiriant jokių nuostolių.

Oberlo platforma

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.