3+3 Idėjos Kaip ir Kur Investuoti Pinigus Lietuvoje 2020! | Kaip-uzsidirbti.lt

Kaip ir Kur Investuoti Pinigus Lietuvoje? 2020 m.

Kur Investuoti 2020 m.Viena iš dažniausiai kylančių mūsų klientų ir tinklalapio skaitytojų užklausų ir tuo pačiu labai svarbus visiems finansiškai atsakingiems žmonėms klausimas – kaip ir kur investuoti pinigus Lietuvoje?

Visų pirma, santapų investavimas, nesvarbu ar tai bus 1000 ar 10 000 eurų, pasirinktoje rinkoje turi būti itin kruopštus, pasverstas, atsakingas bei kaip įmanoma plačiau ir išsamiau išanalizuotas jūsų asmeniškai, o jei galite leisti net privataus jūsų finansinio patarėjo.

Šiame straipsnyje pasidalinsime ganėtinai paprastais investavimo patarimais 2020 metams!

Jeigu turite pasiūlyti daugiau būdų – lauksime jūsų žinučių komentaruose.

Kas yra Investicija?

Investicija – tai ekonominio vieneto, dažniausiai piniginės vertės, išleidimas įsigijant materialų, nematerialų ar finansiškai apskaičiuojamą turtą, kuris turėtų atnešti pelną bėgant laikui.

Kitaip tariant, investicija yra tam tikro turto įsigijimas siekiant finansinės naudos.

Kaip Investuoti Pinigus?

Prieš pradedant nagrinėti būdus ir idėjas kur investuoti pinigus 2020 metais, norėtume jus supažindinti su keliomis svarbiomis taisyklėmis, kurios skiria pelningą investuotoją nuo nuostolingo.

Daugumos mūsų tinklalapio lankytojų investicininės sumos siekia nuo 200 iki 10 000 eurų, todėl norint sėkmingai investuoti ir tikėtis sulaukti bent kelių procentų (nesėkmės atveju) metinės grąžos, reikia laikytis 2 esminių dalykų:

1. Neskubėkite! (FOMO dėsnis)

Dauguma pradedančiųjų investuotojų visuomet daro vieną esminę klaidą – bijo, kad praleis (jų nuomone) nuostabią galimybę užsidirbti.

Šis dėsnis dar kitaip angliškai vadinamas „FOMO“ (ang. Fear of missing out).

Tai tokia situacija, kuomet žmogus, ieškantis kur investuoti pinigus pastebi ar išgirsta naujieną apie galimai pelningą investiciją, tai gali būti akcijos, unikali verslo idėja ar net tos pačios kriptovaliutos ir spekuliacija jomis, skuba sudėti visus savo pinigus, neatlikę asmeninės rinkos analizės.

Palinkėsime niekada taip nedaryti!

Geriau paieškokite kiek įmanoma daugiau informacijos apie galimą investiciją internete, paklausinėkite draugų rate ar teiraukitės papildomos informacijos įvairių finansų valdymo patarėjų.

Iš esmės, šios kelios dienos iš finansinės pusės nepakeis nieko, o investuoti pinigus spėsite visada.

2. Valdykite Finansus!

Jeigu ieškote kur investuoti pinigus, prieš tai įsitikinkite, kad sugebate sėkmingai valdyti savo finansus.

Galime drąsiai teigti, kad tai yra svarbiausia taisyklė ir jos kiekvienas pradedantysis investuotojas turi išmokti ir laikytis.

Niekada neinvestuokite 100% gaunamų ar sukauptų pajamų.

Ir visiškai nesvarbu, kad tai gali atrodyti itin pelninga ir patrauklu tiek jums tiek visiems aplinkiniams. Tai yra blogas požiūris!

Supraskite, dauguma kapitalą praradusių verslininkų ar „verslo angelų“ bankrutavo, nes investavo beveik 100% juridinio ar asmeninio kapitalo finansų į pasirinktą investicinį portfelį, verslą ar bet kokią kitą investicinę priemonę, kuri praėjus kuriam laikui neišpildė jai suteiktų prognozių.

Svarbu paminėti!

Investuokite iki 50% turimų finansinių santaupų, padalindami jas į 3-4 skirtingus investicinius portfelius bei sektorius.

Šis metodas ženkliai sumažins investavimo riziką bei padidins galimą investicinę grąžą ilgajame laikotarpyje.

Paprastais žodžiais tariant, nedėkite visų savo finansų kaip investicijos į vieną sritį – paskirstykite!

Kitaip tariant, tokiu būdu apsidrausite nuo galimos finansinės krizės bei išvengsite finansinių sunkumų ištikus vienos investicijos nesėkmei.

Be to, šiuo būdų apsidrausite nuo galimai klaidingai pasirinktų vieno ar daugiau investicinių sprendimų.

Verta paminėti, kad sėkmingi investuotojai dažniausiai skaido savo investicinį portfelį ir investuoja daugiau nei į 3-4 skirtingus verslus ar investicines priemones.

Na ir žinoma, visada įsitinkite, kad suprantate kur investuojate ir žinote galima riziką.

Kur Investuoti? Idėjos 2020!

Pinigų investavimasPereikime prie įdomiausios dalies – kur investuoti pinigus Lietuvoje 2020 metais ?

Pateikiame jums, mūsų manymų, TOP 3 populiarias ir itin nesudėtingas bei efektyvias investavimo kryptis kur galite investuoti tiek pradedantys, tiek ir patyrę asmenys.

Šias investavimo idėjas suskirstemė pagal investicijų sumų dydžius nuo 5 iki 10.000 eurų.

1. Investavimas iki 1000 eurų: Copy-Trading, Forex ir Kiti Investiciniai Instrumentai

Investavimas Lietuvoje nėra itin populiari tema, tad žmonėms, kurie pasiruošę investuoti iki 1000 eurų ar mažesnes sumas sunku surasti patarimų ir daugiau informacijos šiuo klausimu.

Vienas iš mūsų rekomenduojamų būdų žmonėms, kurie ieško kur investuoti mažesnes sumas, yra „Copy-Trading“ metodas arba savarankiškas investavimas arba CFD prekyba žaliavomis, akcijomis, ar valiutų poromis.

Bet jeigu esate pradedantysis investuotojas (prekiautojas rinkose), siūlytume likti prie standartinio akcijų įsigyjimo arba „Copy-Trading“, nes:

„Copy-Trading“ metodas yra vienas paprasčiausių investavimo būdų, kurio esmė – kopijuoti įvairių prekiautojų tarp kainų žingsnius rinkose ir gauti atitinkamai tokį pat procentą atlygio nuo asmeniškai investuotos sumos.

Skamba įdomiai, tiesa?

Šio metodo privalumas yra tas, kad jums nereikia analizuoti investicinių priemonių pokyčių, stebėti rinkos kiekvieną dieną ir atlikti dar daugybę kitų privalomų žingsnių prieš pasirenkant investicinį instrumentą.

Tai yra itin patrauklus būdus pradedantiesiems!

Viskas yra atliekama automatiškai prekybos platformoje, kurioje yra nustatoma programa sekti ir atlikti lygiai tokius pačius judesius kokius atlieka jūsų pasirinktas prekybininkas sekundžių tikslumu platformoje.

Turime gerų naujienų:

 REKOMENDACIJA 

Jeigu jus sudomino šis metodas, turime parengę 100% gidą nuo A iki Z, kuris atsakys jums į klausimus kaip ir kur pradėti bei išmėginti šį investavimo – prekybos metodą.

Išsamiai aprašytą šią strategiją galite rasti čia, arba pagrindiniame meniu:

Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti


1.1 Akcijų Pirkimas

Jeigu nepasitikite aukščiau minėtu „Copy-Trading“ metodu ir nenorite, kad kiti asmenys priimtų už jus investicinius sprendimus, visuomet šiuos veiksmus galite atlikti patys.

Neseniai savo tinklalapyje publikavome išsamų gidą, kuriame detaliai aprašome kaip galite savarankiškai įsigyti patikusios ar mėgstamos įmonės akcijų  bei atlikti prekybinius CFD sandorius realiuoju laikotarpiu.

Šis gidas yra skirtas pradedantiesiems investuotojams ir prekiautojams, tad jame rasite tik esminę informaciją, kuri yra reikalinga pradėti prekybą rinkoje.

Taip pat šiame straipsnyje pateiksime TOP rekomenduojamas prekybos platformas bei puikiai žinomus investicinius pasiūlymus.

Jeigu nepasitikite savo jėgomis, turime paminėti ir tai, kad mūsų rekomenduojamos platformos suteikia kiekvienam naujam vartotojui bandomąją sąskaitą – NEMOKAMAI.

Su šia sąskaita galėsite atlikti realius prekybinius veiksmus esamuoju laikotarpiu, tačiau pinigai bus netikri.

Tai puiki galimybė išmokti prekiauti bei investuoti į akcijas ir kitus finansinius instrumentus savarankiškai. Nuo to ir siūlytumėm pradėti visiems!

Prekyba akcijomis pasiūlymai


2. Investavimas iki 5000 eurų: Minios Finansavimas Verslui (ang. Crowdfunding)

Jeigu esate sukaupęs didesnį kapitalą ir „Copy-Trading“ metodas jus ne itin domina, siūlytume pasvarstyti apie minios sutelktinį finansavimą (ang. crowdfunding).

Tai inovatyvus, Lietuvoje neseniai pasirodęs investavimo būdas, kuris yra skirtas siekiant pritraukti papildomų lėšų naujam verslui.

Kaip tai veikia?

Įprastai žmonės remia tam tikrą verslo idėją ar produktą, o kaip atlygį gali gauti dalį įmonės akcijų, uždirbto pelno dalį ir panašiai.

Atlygis dažniausiai priklauso nuo sudarytos sutarties su verslu.

Minios finansavime dalyvauja 3 žaidėjai rinkoje:

 • Jūs (Investuotojas);
 • Tarpininkas (platforma);
 • Lėšų gavėjas. 

Tačiau turime paminėti, kad dažniausiai minios finansavime, kuris yra vykdomas vyraujančiam tarpininkui, investavimo sumos nėra itin ženklios, todėl tai puiki galimybė išskaidyti investicinį portfelį į kelias dalis ir prisidėti prie daugiau nei vieno patikusio projekto.

Tačiau:

Jeigu visgi nusprendėte ir ieškote kur investuoti 5000 eurų ar daugiau, labiau siūlytumėm nuvykti į įvairias verslo konferencijas, kuriuose, kaip įprasta, dauguma startuolių (ang. Startup) pristato savo verslo idėjas auditorijai.

Kas žino, galbūt rasite idėją, kuri jus sudomins ir nuspręsite investuoti į jos plėtrą?

Mūsų nuomone, tai yra kur kas efektyvesnis būdas, nes išklausote ne tik gyvą verslo idėjos pristatymą, bet ir turite galimybę susipažinti su komandos nariais.


3. Investavimas nuo 5 iki 10.000 eurų: Paskolos Žmonėms

Paskolos žmonėmsPinigų investavimas tai nėra vien veiksmai, kurie glaudžiai susiję su verslo ar investicinėmis priemonėmis rinkoje.

Investavimas gali būti ir paskolų suteikimas kitam fiziniui arba juridiniam asmeniui.

Žinoma, tik nepradėkite dalintis paskolomis į kairę ir į dešinę savavališkai – tai nėra teisėta!

Vienas, gerai žinomas Lietuvoje, žmogus bandė teikti tokio tipo paslaugas aplinkiniams, tačiau gavo gan sudrausminantį atsakymą iš Lietuvos Banko, plačiau apie tai čia.

Tiesą sakant, šis investavimo metodas ganėtinai dažnai reklamuojamas įvairiuose medijos šaltiniuose.

Trumpai kalbant, šis pinigų investavimo būdas paremtas prieš tai 2 punkte minėta minios finansavimo metodika, kuomet sandoryje taip pat dažniausiai dalyvauja 3 šalys – investuotojas, tarpininkas bei paskolos gavėjas.

Šios paslaugos privalumas yra tas, kad jūsų pinigai priešingai nei laikomi saugiai banke ar kojinėje nėra neveiksnūs.

Juk sakoma, kad pinigai turi daryti pinigus, tiesa?

Kokia rizika?
Be jokios abejonės, kaip ir visur, taip ir čia vyrauja nemokumo, investicijos praradimo rizika, kurią jūs prisiimate sudarydami sutartį su tarpininku. Ši rizika yra apskaičiuojama finansinių įstaigų, remiantis kliento mokumo ir sąlygų vykdymo istorija.

Bet kokiu atveju, niekas geresnės informacijos jums nesuteiks, nei paslaugų teikimo platforma (tarpininkas) per kurį ir naudositės šia paslauga.

Privalumų išties daug:

Pradėti investuoti galite itin mažas sumas: pradedant nuo 5 eurų bei baigiant 10.000 eurų ir daugiau. Be to, vidutinė metinė palūkanų norma gali svyruoti tarp 15-20%, o tai automatiškai yra lygu investicinei grąžai.

 REKOMENDACIJA 

Jeigu jus sudomino ši investavimo strategija, siūlytume pamėginti patikrintą platformą „Savy” arba perskaityti šį straipsnį ir susipažinti su Bondora.com platforma.

„Bondora” platformos privalumai:

 • Nuo 6% iki 20% metinių palūkanų grąžos investuotojams;
 • Investicijų dydis nuo 1 euro;
 • Nėra jokių paslėptų mokesčių;
 • Galima suteikti paskolą nuo 1 mėnesio iki 5 metų;
 • Daugiau nei keli šimtai tūkstančių vartotojų;
 • Patogus pinigų išgryninimas ir įnešimas;
 • Itin patogus valdymas ir aiški instrukcija;
 • Ir daugybė kitų.

Daugiau apie šią platformą ir metodą galite sužinoti apsilankę oficialiame Bondora puslapyje investuotojams paspaudus žemiau esančią nuorodą.

Bondora Registracija

Investicijos Lietuvoje: Kur Galima Investuoti Papildomai?

Investicijos Lietuvoje

Investicijos Lietuvoje gali būtu pačios įvairiausios. Aukščiau pateikėme, mūsų nuomone, vienus papraščiausių ir greičiausių būdų kur galite investuoti mažiau patyrę ir greitesnių rezultatų ieškantys žmonės 2020 metais.

Tačiau jeigu jums nei viena iš minėtų investicinių idėjų nepasirodė patraukli, visada gali ieškoti ir papildomų investicinių šaltinių Lietuvoje.

Pakalbėkime šiek tiek apie tai plačiau:

Žaliavos (Nafta, Auksas ir Kt.):

Žaliavos yra įvardijamos kaip viena iš patikimesnių investicinių priemonių nepriklausant nuo investicinės sumos.

Esant tinkamoms kainoms ir spėjus laiku įsigyti naftos, aukso ar kitokios žaliavos, tikimybė padidinti savo investicinį portfelį išties nemaža.

Tiesa, reikia atkreipti dėmesį į kainų pokyčius ir rinkos svyravimus bei globalinę padėti.

Daugiau apie prekybą žaliavomis ir kaip pradėti investuoti galite perskaityti šiame straipsnyje!

Investiciniai Fondai:

Didžiausi šalyje veikiantys bankai siūlo savo klientams investuoti dalį lėšų į investicinius fondus.

Investiciniai fondai tapo pagrindinė alternatyva indėliams, kuomet indėlių palūkanos nukrito iki 0.00% bei žmonės tiesiog pradėjo atsiimti pinigus iš bankų.

Investicinio fondo esmė yra ta, kad bankai investuoja jūsų pinigus pagal savo nuožiūrą į tai, kas atrodo perspektyvu ir galimai pelninga ateityje.

Prieš investuodami jūs pasirenkate 1 iš 3 rizikos lygių: konservatyvus (saugus), subalansuotas (vidutinis) arba agresyvus (rizikingas) bei paliekate visą darbą banko skyriui.

Iš dalies šis investavimo būdas labai primena minėta “Copy-Trading” metodą.

Šią paslaugą siūlo visi šalyje veikiantys didieji bankai, tad jeigu reikia jums daugiau informacijos apie investicinius fondus ir investavimą – nukeliaukite į artimiausią banko skyrių ir pasikonsultuokite su personalu.

Materialus Turtas:

Šiame straipsnyje itin daug kalbėjome apie finansinį ir nematerialų turtą, tačiau investicijos Lietuvoje gali būti itin sėkmingos įsigijant tam tikro ir kruopščiai atrinkto materialaus turto.

Puikus pavyzdys yra LEGO. Klausiate kodėl?

Visame pasaulyje žinoma, kad Lego žaidimai ir konstruktoriai yra viena didžiausių investicinę grąžą turinčių prekių.

Gali nuskambėti keistai, tačiau tyrimai rodo, kad Lego konstruktoriai yra pelningesnė investicija nei nekilnojamasis turtas ar auksas.

Nepaisant to, kad materialus turto įsigijimas investiciniais tikslais priklauso nuo jūsų turimos sumos, tikriausiai net nereikia sakyti, kad nekilnojamasis turtas yra idealus pasirinkimas taip pat.

Įsigijus nekilnojamąjį turtą ir nuomojant jį, ne tik turėsite stabilias pasyvias pajamas, bet ir likvidų ir galimai didelę investicinę grąžą generuojanti turtą per ilgalaikį laikotarpį.

Apibendrinant:

Mes tikimės, kad jeigu iki šiol ieškojote kur investuoti pinigus, suteikėme jums daugiau idėjų nei iki šiol buvo jūsų mintyse.

Jeigu turite papildomų klausimų, rekomendacijų ar pastebėjimų – susisiekti su mumis galite užpildydami užklausos formą čia.

Ir be jokios abejonės, visos investicijos yra rizikingos nepriklausomai ar investuosite nekilnojamąjį turtą, CFD prekybą, akcijas, paskolas ar kt. visuomet atidžiai valdykite savo finansus ir niekada neleiskite investuoti tiek, jog tai atsilieptų jūsų gyvenimo kokybei!

Valdykite savo finansus atsakingai!

Pabaigiant, jeigu norite patarimo, kur galite investuoti be rizikos ir saugiau? Taupyklė! Skamba kvailai, bet patikėkit, jeigu nesate tikri kaip jūsų pinigai gali uždirbti pinigus – tiesiog taupykite!

Susiję Straipsniai:

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Komentuota straipsnių
0 Atsakyta
0 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
2 Komentarų skaičius
InvestuotojasTreneris Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Treneris
Lankytojas
Treneris

Na aš pats visai neseniai atradau P2P lending. Geriau negu paprastas indėlis, tad norint saugiai investuoti labai gera investicinė priemonė. Jeigu dalis portfelio skiriama rizikingiems instrumentams, pvz kriptovaliutomis, tai reikia būtinai turėti ir saugių investicijų. Aišku galima prarasti pinigus kai žmogus negrąžina paskolos.

Investuotojas
Lankytojas
Investuotojas

Su investavimu smagiausia dalis ir yra tai, kad jeigu investuoji i Startupus ar kitus naujus verslus tikimybe, kad atsipirks yra 1/100 gal didesne? Patikslinkit. Esmes nekeicia, ar pirksit akcijas, CFD ar dar ka sugalvosit – nesupraskit investavimo kaip garantuoto pelno. Pagarba autoriui uz: “visuomet atidžiai valdykite savo finansus ir niekada neleiskite investuoti tiek, jog tai atsilieptų jūsų gyvenimo kokybei!” 🙂

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt