Kaip ir Kur Investuoti Pinigus Lietuvoje?

Pinigų investavimasViena iš dažniausiai kylančių mūsų klientų užklausų ir tuo pačiu labai svarbus visiems finansiškai atsakingiems žmonėms klausimas – kur investuoti pinigus Lietuvoje?

Visų pirma finansinių priemonių investavimas į pasirinktą rinką turi būti itin kruopštus, atsakingas ir kaip įmanoma plačiau išanalizuotas jūsų arba jūsų finansinio patarėjo.

Daugumos žmonių investiciniai portfeliai ir sumos siekia iki 10.000 eurų, todėl norint sėkmingai investuoti ir tikėtis sulaukti bent kelių procentų metinės grąžos reikia laikytis kelių esminių dalykų:

  • Neskubėkite! Dauguma žmonių kuomet pastebi ar išgirstą kokią naujieną apie pelningą investiciją, tai gali būti akcijos, unikali verslo idėja ar net tos pačios kriptovaliutos, skuba sudėti visus savo pinigus, niekada neskubėkite. Paieškokite kiek įmanoma daugiau informacijos internete, draugų rate ar teiraukitės įvairių finansų valdymo patarėjų. Šios kelios dienos iš finansinės pusės nepakeis beveik nieko, o investuoti pinigus spėsite visada.
  • Finansų kontroliavimas. Tai yra pats svarbiausias dalykas, kuris turi būti atliktas prieš investuojant pinigus į pasirinktą sritį. Niekada neinvestuokite 100 proc. finansų, nesvarbu, kad tai gali atrodyti itin pelninga ir patrauklu tiek jums tiek visiems aplinkui. Dauguma bankrutavusių verslininkų bei buvusių „Verslo angelų“ bankrutavo, nes investavo beveik 100 proc. finansų į pasirinktą nišą, kuri vėliau tiesiog bankrutavo ištikus krizei, bankrotui ar tiesiog prasidėjus ekonomikos recesijai.

SVARBU!

Investuokite iki 50 % turimų finansinių santaupų, padalindami jas į 3-4 skirtingus sektorius.

Tokiu būdų apsidrausite nuo galimos finansinės krizės, duobės ir išvengsite finansinių sunkumų ištikus nesėkmei. Taip pat šiuo būdų apsidrausite nuo galimos klaidingos vienos ar kelių investicijų.

Sėkmingai verslininkai ir investuotojai visuomet investuoja daugiau nei į 3-4 skirtingas vietas/sektorius.

TOP 3 Investiciniai Sprendimai

Tai visgi, kur investuoti pinigus Lietuvoje? Pateikiame jums, mūsų manymų, 3 pelningas vietas kur galite investuoti neturėdami ir didelio kapitalo.

Kriptovaliutos

Žmonės kalba, diskutuoja, kad tai yra burbulas ir jis greitu metu sprogs. Tačiau kaip nesprogsta, taip nesprogsta ir greitu metu tikrai nesprogs.

Apie kriptovaliutas ir investicijas į jas šnekėsime kitame straipsnyje, tačiau mūsų patarimas, jeigu ieškote kur galima būtų investuoti ir sulaukti grąžos per ateinančius metus, kriptovaliutos būtų pasirinkimas numeris 1.

Minios Finansavimas Verslui (ang. Crowdfunding)

 Tai inovatyvus, Lietuvoje neseniai pasirodęs investavimo būdas, kuris yra skirtas pritraukti lėšų naujam verslui, o investuotojas už tai gauna dalį įmonės akcijų, paskolos grąžinimą su palūkanomis, uždirbto pelno dalį ir panašiai, priklauso nuo sutarties.

Minios finansavime dalyvauja 3 žaidėjai rinkoje, tai Jūs (Investuotojas), tarpininkas (platforma) bei Lėšų gavėjas. Dažniausiai minios finansavime investavimo sumos nėra didelės, todėl tai puiki galimybė prisidėti prie patikusio investicinio projekto.

Paskolos Žmonėms

Dažnai reklamuojama, tačiau veiksmingas ir pelningas pasirinkimas investuojant pinigus į paskolų suteikimą kitiems žmonėms. Šis būdas paremtas prieš tai minėta minios finansavimo metodika, kuomet sandoryje dalyvauja 3 šalys. Šios paslaugos privalumas tas, kad jūsų pinigai nėra laikomi banke neveiksnūs, o yra skolinami nustatytomis sąlygomis.

Be jokios abejonės, kaip ir visur, taip ir čia vyrauja nemokumo, investicijos praradimo rizika, kurią jūs matome platformoje. Ši rizika yra apskaičiuojama finansinių įstaigų, remiantis kliento mokumo ir sąlygų vykdymo istorija. Investuoti galite itin mažas sumas, o vidutinė palūkanų norma gali svyruoti tarp 15-20 proc.

Jeigu kyla papildomų klausimų kur investuoti pinigus Lietuvoje, būtinai susisiekite su mumis paspaudę čia bei rekomenduojame perskaityti standartinio verslo idėja mūsų tinklapyje, kurią rasite čia.

Susiję Straipsniai:

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Komentuota straipsnių
0 Atsakyta
0 Sekėjų skaičius
 
Populiariausi komentarai
Geriausi komentarai
1 Komentarų skaičius
Treneris Paskutinis parašęs komentarą
naujausi seniausi populiariausi
Treneris
Lankytojas
Treneris

Na aš pats visai neseniai atradau P2P lending. Geriau negu paprastas indėlis, tad norint saugiai investuoti labai gera investicinė priemonė. Jeigu dalis portfelio skiriama rizikingiems instrumentams, pvz kriptovaliutomis, tai reikia būtinai turėti ir saugių investicijų. Aišku galima prarasti pinigus kai žmogus negrąžina paskolos.

Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.