8 Idėjos Kaip ir Kur Investuoti Pinigus Lietuvoje 2024! | Kaip-uzsidirbti.lt

Kaip ir Kur Investuoti Pinigus Lietuvoje? 8 Idėjos 2024 m.

Kur InvestuotiViena iš dažniausiai kylančių mūsų tinklalapio skaitytojų užklausų ir tuo pačiu labai svarbus visiems finansiškai atsakingiems žmonėms klausimas – kaip ir kur investuoti pinigus Lietuvoje?

Visų pirma, santaupų investavimas, nesvarbu ar tai bus 1 000 ar 10 000 eurų, pasirinktoje rinkoje turi būti itin kruopštus, pasvertas, atsakingas bei kaip įmanoma plačiau ir išsamiau išanalizuotas.

Šiame straipsnyje pasidalinsime populiariomis investavimo idėjomis 2024 metais.

Kas yra Investicija?

Investicija – tai ekonominio vieneto, dažniausiai piniginės vertės, išleidimas įsigyjant materialųjį, nematerialųjį ar finansiškai apskaičiuojamą turtą, kuris turėtų atnešti pelną bėgant laikui.

Kitaip tariant, investicija yra tam tikro turto įsigijimas siekiant finansinės naudos.

Kaip Investuoti Pinigus?

Prieš pradedant nagrinėti būdus ir idėjas kur investuoti pinigus 2024 metais, norėtume jus supažindinti su keliomis svarbiomis taisyklėmis, kurios skiria pelningą investuotoją nuo nuostolingo.

Daugumos mūsų tinklalapio lankytojų investicinės sumos siekia nuo 200 iki 10 000 eurų, todėl norint sėkmingai investuoti ir tikėtis sulaukti teigiamos metinės grąžos, reikia laikytis 2 esminių dalykų:

1. Neskubėkite! (FOMO dėsnis)

Dauguma pradedančiųjų investuotojų visuomet daro vieną esminę klaidą – bijo, kad praleis (jų nuomone) nuostabią galimybę užsidirbti.

Šis dėsnis dar kitaip angliškai vadinamas „FOMO“ (ang. Fear of missing out).

Tai tokia situacija, kuomet žmogus, ieškantis kur investuoti pinigus pastebi ar išgirsta naujieną apie galimai pelningą investiciją, tai gali būti akcijos, unikali verslo idėja ar net tos pačios kriptovaliutos ir spekuliacija jomis, skuba sudėti visus savo pinigus, neatlikę asmeninės rinkos analizės.

Vienas dažniausiai pasitaikančių šios situacijos pavyzdžių yra, kuomet žmogus įsigyja itin greitai populiarėjančių akcijų, kriptovaliutų, žaliavų ir t.t prie didžiausios kainos rinkoje.

Kuomet matomas akivaizdus augimas, žmonės bijo jį praleisti ir investuoja prie aukščiausio kainos taško.

Dažnai tokios investicijos būna skubotos ir nuostolingos ilgajame laikotarpyje.

Palinkėsime niekada taip nedaryti!

Jeigu jau matote, kad pavėlavote, neskubėkite, palaukite jūsų norimos investicijos kainos kritimo.

Geriau paieškokite kiek įmanoma daugiau informacijos apie galimą investiciją internete, paklausinėkite draugų rate ar, jeigu turite papildomų klausimų, teiraukitės papildomos informacijos iš įvairių finansų valdymo patarėjų.

Iš esmės, šios kelios dienos iš finansinės pusės nepakeis nieko, o investuoti pinigus spėsite visada.

2. Valdykite Finansus!

Jeigu ieškote kur investuoti pinigus, prieš tai įsitikinkite, kad sugebate sėkmingai valdyti savo finansus.

Galime drąsiai teigti, kad tai yra svarbiausia taisyklė ir jos kiekvienas pradedantysis investuotojas turi išmokti ir laikytis.

Niekada neinvestuokite 100% gaunamų ar sukauptų pajamų.

Ir visiškai nesvarbu, kad tai gali atrodyti itin pelninga ir patrauklu tiek jums tiek visiems aplinkiniams. Tai yra blogas požiūris!

Supraskite, dauguma kapitalą praradusių verslininkų ar „verslo angelų“ bankrutavo, nes investavo beveik 100% juridinio ar asmeninio kapitalo finansų į pasirinktą investicinį portfelį, verslą ar bet kokią kitą finansinę priemonę ar investicinį instrumentą, kuris praėjus kuriam laikui neišpildė suteiktų prognozių.

Svarbu paminėti!

Investuokite iki 10% – 30% turimų finansinių santaupų, padalindami jas į 3-4 skirtingus investicinius portfelius bei sektorius.

Šis metodas ženkliai sumažins investavimo riziką bei padidins galimą investicinę grąžą ilgajame laikotarpyje.

Paprastais žodžiais tariant, nedėkite visų savo finansų kaip investicijos į vieną sritį – paskirstykite!

Tokiu būdu apsidrausite nuo galimos finansinės krizės bei išvengsite finansinių sunkumų ištikus vienos investicijos nesėkmei.

Be to, taip apsidrausite nuo galimai klaidingai pasirinktų vieno ar daugiau investicinių sprendimų.

Verta paminėti, kad sėkmingi investuotojai dažniausiai skaido savo investicinį portfelį ir investuoja daugiau nei į 3-4 skirtingus verslus ar investicinius instrumentus.

Na ir žinoma, visada įsitinkite, kad suprantate kur investuojate ir žinote galima riziką.

Kur Investuoti? Idėjos 2024!

Pinigų investavimasPereikime prie įdomiausios dalies – kur investuoti pinigus Lietuvoje 2024 metais ?

Pateikiame jums, mūsų manymu, populiarias ir itin nesudėtingas bei efektyvias investavimo kryptis kur gali investuoti tiek pradedantys, tiek ir patyrę asmenys.

Šias investavimo idėjas suskirstėme pagal investicijų sumų dydžius nuo 5 iki 10.000 eurų.

1. Investavimas iki 1000 Eurų: Copy-Trading, Forex, Akcijos ir Kiti Investiciniai Instrumentai

Investavimas Lietuvoje nėra itin populiari tema, tad žmonėms, kurie pasiruošę investuoti iki 1000 eurų ar mažesnes sumas sunku surasti daugiau informacijos šiuo klausimu.

Vienas iš populiariųjų būdų tiems, kurie ieško kur investuoti mažesnes sumas, yra „Copy-Trading“ metodas, savarankiškas investavimas į akcijas arba aktyvi CFD prekyba (kontraktai dėl kainų skirtumų, tačiau rekomenduojami tik patyrusiems rinkos dalyviams).

Iš esmės pasirinkimas priklauso nuo patirties ir žinių lygio.

Jeigu esate pradedantysis investuotojas (prekiautojas rinkose), dauguma šitos srityje dirbančių įprastai siūlo likti prie standartinio ilgalaikio akcijų įsigijimo ir investavimo.

Kaip alternatyvą kai kurie rinkos dalyviai išbando ir naują būdą – „Copy-Trading“ prekybą:

„Copy-Trading“ metodas yra vienas greičiausiai suprantamų investavimo/prekybos būdų, kurio esmė – kopijuoti įvairių prekiautojų žingsnius rinkose ir gauti atitinkamai tokį pat procentą atlygio arba nuostolio (priklauso nuo kopijuojamo asmens rezultatų) nuo asmeniškai investuotos sumos.

Skamba įdomiai, tiesa?

Šio metodo privalumas yra tas, kad jums dažnai nereikia analizuoti prekybos instrumentų pokyčių, stebėti rinkos kiekvieną dieną ir atlikti dar daugybę kitų privalomų žingsnių prieš pasirenkant investiciją.

Nors vėlgi, reikia paminėti ir tai, kad galutinį sprendimą priimate jūs, tad rekomenduojame atkreipti dėmesį kur paskirstoma jūsų investicija.

Tai yra itin patrauklus būdas daugybei pradedančiųjų investuotojų!

Paprastai kalbant, jūs pasirenkate prekiautoją rinkose ir su platformos pagalba kopijuojate (automatiškai) jo atliekamus prekybinius sandorius sekundžių tikslumu.

 INFORMACIJA 

Jeigu jus sudomino šis būdas, turime parengę 100% gidą nuo A iki Z, kuris atsakys jums į klausimus kaip veikia šis metodas ir į ka reikėtų atkreipti dėmesį.

Išsamų aprašymą galite rasti pagrindiniame meniu:

Investavimas ir Prekyba > Investavimas Naujokams.

Investavimo Strategija Kaip Uzsidirbti

Tačiau visada atkreipkite dėmesį į pasirinktą prekiautoją, jo patirtį, investicinių instrumentų procentinį pasirinkimą bei bendrą prekybos rizikos lygį. Taip pat visuomet valdykite savo biudžetą itin atidžiai.


2. Investavimas nuo 500 Eurų: Investavimas į Akcijas, ETF bei Dividendai

Jeigu aukščiau minėtu „Copy-Trading“ metodu nesusidomėjote ir nenorite, kad kiti asmenys priimtų už jus investicinius ar prekybos sprendimus, visuomet šiuos veiksmus galite atlikti patys.

Neseniai mūsų tinklalapyje publikavome išsamų gidą, kuriame detaliai aprašoma kaip galite savarankiškai įsigyti patikusios ar mėgstamos įmonės akcijų bei atlikti įprastus arba CFD aktyvius prekybinius sandorius realiuoju laikotarpiu.

Šis gidas yra skirtas pradedantiesiems investuotojams ir prekiautojams, tad jame rasite tik pradinę informaciją, kuri yra reikalinga pradėti investuoti ar prekiauti rinkoje akcijomis, valiutomis ir kt.

Taip pat šiame straipsnyje apžvelgsime prekybos platformas išsamiau.

Turime paminėti ir tai, kad apžvelgiamos platformos suteikia kiekvienam naujam vartotojui bandomąją sąskaitą – NEMOKAMAI. 

Su šia sąskaita galėsite atlikti realius prekybinius veiksmus esamuoju laikotarpiu.

Tai puiki galimybė išmokti prekiauti bei investuoti į akcijas ir kitus investicinius instrumentus savarankiškai.

Nuo šio žingsnio dauguma ir pradeda! 

Kalbant apie investavimą į akcijas dauguma žmonių atsideda mėnesinę sumą pinigų (nerekomenduojama daugiau nei 10% nuo gaunamų pajamų) kurią skiria investavimui į akcijas su mintimi, kad po kelių metų jų investuota suma sugeneruos atitinkamą grąžą.

Apie tai plačiau rasite pagrindiniame meniu > Investavimas ir Prekyba > Akcijų Pirkimas.

Taip pat, jeigu domina investavimas į fondus, perskaitykite mūsų straipsnį apie investavimą į vieną populiariausių fondų S&P500.

Be to, reikia paminėti, kad žmonės taip pat investuoja į įmones, kurios moka kasmetinius dividendus investuotojams. Viskas ką reikia padaryti – tai įsigyti vienos iš tokių įmonių pasirinktą akcijų kiekį prekybos platformoje bei pagal jų numatytą politiką gausite atitinkamą išmoką nuo investuotoas sumos dividendais. Plačiau apie tai esama aprašę šiame straipsnyje.


3. Investavimas nuo 5000 Eurų: Įprastas arba Minios Finansavimas Verslui (ang. Crowdfunding)

Jeigu esate sukaupęs didesnį kapitalą ir „Copy-Trading“ metodas arba investavimas į akcijas ar kitus vertybinius popierius nedomina, siūlytume pasvarstyti apie minios sutelktinį finansavimą (ang. crowdfunding).

Tai inovatyvus investavimo būdas, kuris yra skirtas siekiant pritraukti papildomų lėšų naujam verslui.

Kaip tai veikia?

Įprastai žmonės remia tam tikrą verslo idėją ar produktą iki tam tikros, nustatytos sumos, o kaip atlygį gali gauti dalį įmonės akcijų, palūkanas, dividendus ar kt. grąžą pagal susitarimą.

Atlygis dažniausiai priklauso nuo sudarytos sutarties su verslu.

Įprastame minios finansavime dalyvauja 3 žaidėjai rinkoje:

 • Jūs (Investuotojas)
 • Tarpininkas (platforma)
 • Lėšų gavėjas

Šis modelis šiuo metu dažnai pastebimas ir įvairiose nekilnojamojo turto ar paskolų sutelktinio finansavimo platformose ir apie tai pakalbėsime toliau.

Verta paminėti, kad sutelktiniame finansavime įprastai būna nustatytos ribos, t.y. kiek fizinių arba juridinių asmenų gali investuoti bei kokia yra investicijos riba.

Tačiau, turime paminėti, kad dauguma žmonių, kurie nori investuoti individualiai į tam tikrą verslą, susisiekia asmeniškai su projekto savininkais ir derasi dėl sąlygų individualiai.

Tad jeigu domina labiau įprastas ir individualius investavimas, siūlome peržvelgti įvairius verslo forumus, socialinių tinklų kanalus ar net nuvykti į įvairias verslo konferencijas, kuriuose, kaip įprasta, dauguma startuolių (ang. Startup) pristato savo verslo idėjas auditorijai.

Kas žino, galbūt rasite idėją, kuri jus sudomins ir nuspręsite investuoti į jos plėtrą?


4. Investavimas nuo 5 Eurų: Paskolos Žmonėms ar Verslui

Paskolos žmonėmsPinigų investavimas tai nėra vien veiksmai, kurie glaudžiai susiję su verslu ar prekyba bei ilgalaikiu investavimu į akcijas.

Investavimas gali būti ir paskolų suteikimas kitam fiziniam arba juridiniam asmeniui, pritaikant jau prieš tai kalbėtą minios finansavimo principą.

Žinoma, tik nepradėkite dalintis paskolomis į kairę ir į dešinę savavališkai – tai nėra teisėta!

Vienas, gerai žinomas Lietuvoje, žmogus bandė teikti tokio tipo paslaugas aplinkiniams, tačiau gavo gan sudrausminantį atsakymą iš Lietuvos Banko, plačiau apie tai čia.

Tiesą sakant, šis investavimo metodas ganėtinai dažnai reklamuojamas įvairiuose medijos šaltiniuose.

Trumpai kalbant, šis pinigų investavimo būdas paremtas prieš tai 3 punkte minėta minios finansavimo metodika, kuomet sandoryje taip pat dažniausiai dalyvauja 3 šalys – investuotojas, tarpininkas bei paskolos gavėjas.

Šios paslaugos privalumas yra tas, kad jūsų pinigai, priešingai nei laikomi saugiai banke ar kojinėje, nėra neveiksnūs.

Juk sakoma, kad pinigai turi daryti pinigus, tiesa?

Kokia rizika?
Be jokios abejonės, kaip ir visur, taip ir čia vyrauja nemokumo, investicijos praradimo rizika, kurią jūs prisiimate sudarydami sutartį su tarpininku. Ši rizika yra apskaičiuojama finansinių įstaigų, remiantis kliento mokumo ir sąlygų vykdymo istorija.

Bet kokiu atveju, niekas geresnės informacijos jums nesuteiks, nei paslaugų teikimo platforma (tarpininkas) per kurį ir naudositės šia paslauga.

Privalumų išties daug:

Pradėti investuoti galite itin mažas sumas: pradedant nuo 5 eurų bei baigiant 10.000 eurų ir daugiau.

Be to, vidutinė metinė palūkanų norma gali svyruoti tarp 15-20%, o tai automatiškai yra lygu investicinei grąžai.

 SVARBU! 

Jeigu jus sudomino ši investavimo strategija, siūlytume pamėginti patikrintą platformą „Savy” arba perskaityti šį straipsnį ir susipažinti su Bondora.com platforma, kaip vienu iš galimų pasirinkimų.

„Bondora” platformos privalumai:

 • Nuo 6% iki 20% metinių palūkanų grąžos investuotojams;
 • Investicijų dydis nuo 1 euro;
 • Nėra jokių paslėptų mokesčių;
 • Galima suteikti paskolą nuo 1 mėnesio iki 5 metų;
 • Daugiau nei keli šimtai tūkstančių vartotojų;
 • Patogus pinigų išgryninimas ir įnešimas;
 • Itin patogus valdymas ir aiški instrukcija;
 • Ir daugybė kitų.

Daugiau apie šią platformą ir metodą galite sužinoti apsilankę oficialiame Bondora puslapyje investuotojams paspaudus žemiau esančią nuorodą.

Bondora Registracija


5. Investavimas nuo 50 Eurų: Verslo bei Nekilnojamojo Turto Projektų Vystymo Finansavimas

Paskolos nekilnojamojo turto projektų ar verslo vystymui veikia itin panašiu principu kaip ir paskolos žmonėms.

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad skolinate savo pinigus už nustatytus % ne žmonėms, o įmonėms – verslams, kurios vysto savo veiklą.

Įprastai tokių projektų metinės palūkanų normos svyruoja apie 12-15% nuo investuotos sumos.

Viena iš tokių platformų kurioje galite peržiūrėti šį investavimo būdą yra NORDSTREET.

Tai yra itin patogi platforma, kuri leidžia pasiekti, bet kuriam norinčiam investuoti į šį sektorių, potencialų klientą.

Jūsų pasirinkta investicijos suma gali prasidėti vos nuo 50 eurų. 

Šioje platformoje rasite visą reikiamą informaciją apie jūsų investiciją ir galėsite pasirinkti projektą pagal daugybę kriterijų:

 • Metinių palūkanų norma;
 • Kiek pasirinktame projekte dalyvauja investuotojų;
 • Kuriam laikui suteikiama paskola;
 • Koks rizikos lygis;
 • Kokia bendra finansavimo suma;
 • Bei visą reikiamą informaciją ir dokumentus apie skolininką.

Pats platformos valdymas yra itin lengvas, čia nesunkiai galėsite sekti savo investicijas ir stebėti visą aktualią informaciją jums.

NordStreet investavimas

Kitas svarbus dalykas, kad ši platforma yra įkurta Lietuvių ir prižiūrima Lietuvos banko, tad visada iškilus klausimams galėsite susisiekti su administracija, kad paaiškintu jums svarbius klausimus.

 DĖMESIO! 

Šiuo metu platforma visiems, kurie investavo į pasirinktą projektą 100 eurų ar daugiau – išmoka papildomai 30 eurų premiją kaip paskatinimą.

Papildomos premijos investuotojams bus išmokamos 15-19 mėnesio dienomis. Premija suteikiama investavus į pirminės rinkos projektus per pirmąsias 30 dienų bent 100 eurų suma.

Tad jeigu domina jus tokios investicijos, apsilankykite.

Investicijos Lietuvoje: Kur Galima Investuoti Papildomai?

Investicijos Lietuvoje

Investicijos Lietuvoje gali būti pačios įvairiausios.

Aukščiau pateikėme, vienus populiariausių būdų kur gali investuoti mažiau patyrę arba greitesnių rezultatų ieškantys žmonės 2024 metais.

Tačiau, jeigu jums nei viena iš minėtų investicinių idėjų nepasirodė patraukli, visada gali ieškoti ir papildomų investicinių šaltinių Lietuvoje.

Pakalbėkime šiek tiek apie tai plačiau:

Žaliavos ir Taurieji Metalai

Žaliavos yra įvardijamos kaip vienas iš patikimesnių pasirinkimų investuoti nepriklausant nuo investicinės sumos dydžio.

Esant tinkamoms kainoms ir spėjus laiku įsigyti naftos, aukso, sidabro, ar kito tauriojo metalo ar žaliavos, tikimybė padidinti arba stabilizuoti savo investicinį portfelį išties nemaža.

Tiesa, reikia atkreipti dėmesį į kainų pokyčius, rinkos svyravimus bei globalinę padėti.

Daugiau apie prekybą žaliavomis ir kaip pradėti investuoti bei prekiauti jomis galite perskaityti šiame straipsnyje!

Investiciniai Fondai

Didžiausi šalyje veikiantys bankai siūlo savo klientams investuoti dalį lėšų į investicinius fondus.

Investicinio fondo esmė yra ta, kad jie investuoja jūsų pinigus pagal savo nuožiūrą į tai, kas atrodo perspektyvu ir galimai pelninga ateityje.

Prieš investuodami jūs pasirenkate 1 iš 3 rizikos lygių: konservatyvus (saugus), subalansuotas (vidutinis) arba agresyvus (rizikingas) bei įprastai paliekate visą darbą banko skyriui.

Iš dalies šis investavimo būdas labai primena minėta „Copy-Trading“ metodą, tačiau atliekami veiksmai yra fondų darbuotojų.

Šią paslaugą siūlo visi šalyje veikiantys didieji bankai, tad jeigu reikia jums daugiau informacijos apie investicinius fondus ir investavimą – nukeliaukite į artimiausią banko skyrių ir pasikonsultuokite su personalu.

Materialus Turtas

Šiame straipsnyje itin daug kalbėjome apie finansinį ir nematerialų turtą, tačiau investicijos Lietuvoje gali būti itin sėkmingos įsigyjant tam tikro ir kruopščiai atrinkto materialaus turto.

Puikus pavyzdys yra LEGO.

Klausiate kodėl?

Visame pasaulyje žinoma, kad Lego žaidimai ir konstruktoriai yra viena didžiausių investicinę grąžą turinčių prekių.

Gali nuskambėti keistai, tačiau ankstesni tyrimai rodė, kad Lego konstruktoriai buvo pelningesnė investicija nei nekilnojamasis turtas ar auksas.

Nepaisant to, kad materialus turto įsigijimas investiciniais tikslais priklauso nuo jūsų turimos sumos, tikriausiai net nereikia sakyti, kad nekilnojamasis turtas yra idealus pasirinkimas taip pat.

Įsigijus nekilnojamąjį turtą ir nuomojant jį, ne tik turėsite stabilias pasyvias pajamas, bet ir likvidų ir galimai didelę investicinę grąžą generuojantį turtą per ilgalaikį laikotarpį.

Iš esmės, yra ganėtinai daug materialaus turto pasirinkimų su ilgalaike tikėtina grąža: pradedant nuo LEGO konstruktorių, laikrodžių bei baigiant rankinėmis ir kt.

Apibendrinimas

Mes tikimės, kad jeigu iki šiol ieškojote kur investuoti pinigus, suteikėme jums daugiau idėjų nei iki šiol buvo jūsų mintyse.

Atminkite, visos investicijos yra rizikingos nepriklausomai ar investuosite nekilnojamąjį turtą, užsiimsite aktyvia CFD prekyba, įsigysite akcijų, suteiksite paskolas ar kt.

Visuomet atidžiai valdykite savo finansus ir niekada neleiskite investuoti tiek, jog tai atsilieptų jūsų gyvenimo kokybei!

Baigiant, jeigu ieškote idėjos ar patarimo, kur galite investuoti be rizikos ir saugiau:

Taupyklė!

Skamba kvailai, bet patikėkit, jeigu nesate tikri kaip jūsų pinigai gali uždirbti pinigus – tiesiog taupykite!


Atsakomybės apribojimas: Mes neskatiname jūsų pirkti ar naudotis mūsų aprašomomis idėjomis/patarimais bei nerekomenduojame investuoti nepasitarus su profesionalais bei neprisiimame jokios atsakomybės už jūsų prekybos, investavimo rezultatus ir kitus finansinius veiksmus.

Valdykite savo finansus atsakingai!

Susiję Straipsniai:

Augustas Daumantas

Autorius ir pagrindinis redaktorius turį įgijęs aukštąjį išsilavinimą Finansų srityje. Šiuo metu tinklaraščio autorius didžiąją laiko dalį autorius skiria asmeniniam elektroniniam verslui. Turinio autorius nėra investavimo ar finansų valdymo konsultantas/patarėjas.

Daugiau apie mus skaitykite čia.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Treneris
Treneris

Na aš pats visai neseniai atradau P2P lending. Geriau negu paprastas indėlis, tad norint saugiai investuoti labai gera investicinė priemonė. Jeigu dalis portfelio skiriama rizikingiems instrumentams, pvz kriptovaliutomis, tai reikia būtinai turėti ir saugių investicijų. Aišku galima prarasti pinigus kai žmogus negrąžina paskolos.

Investuotojas
Investuotojas

Su investavimu smagiausia dalis ir yra tai, kad jeigu investuoji i Startupus ar kitus naujus verslus tikimybe, kad atsipirks yra 1/100 gal didesne? Patikslinkit. Esmes nekeicia, ar pirksit akcijas, CFD ar dar ka sugalvosit – nesupraskit investavimo kaip garantuoto pelno. Pagarba autoriui uz: “visuomet atidžiai valdykite savo finansus ir niekada neleiskite investuoti tiek, jog tai atsilieptų jūsų gyvenimo kokybei!” 🙂

Mili
Mili

Dėl copy-trading ar investavimo į akcijas, tai rekomenduočiau visiems, kurie investavo kažkiek, nežiūrėti į apps’a kas kelias valandas. Geriau patikrinkit kartą per mėnesį – bus ramiau ir efektyviau.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt