Kodėl Verta Investuoti į Kriptovaliutas? Atsakymai! | Kaip-uzsidirbti.lt

Kodėl Verta Investuoti į Kriptovaliutas?

Kodėl verta investuoti į kriptovaliutasJau daugiau nei vienerius metus Kriptovaliutos yra itin garsiai ir dažnai visuomenėje aptarinėjamas reiškinys. Taip yra, nes Kriptovaliutos kaip jokia kita investicinė priemonė turi didžiausią kainos variaciją rinkoje pastaruosius metus.

Nepaisant didelių variacijų, prekyba Kriptovaliutomis gali būti itin pelninga investicija tiek trumpame, tiek ilgame laikotarpyje. Aptarkime – kodėl verta investuoti į Kriptovaliutas?

Kas yra Kriptovaliuta?

Kriptovaliuta, tai virtualus arba skaitmeninis piniginis vienetas leidžiantis atlikti anoniminius apmokėjimus išvengiant trečiųjų šalių – bankų. 

Kriptovaliutos yra decentralizuotos ir neprižiūrimos jokių institucijų, o mokėjimai šiuo vienetu yra įvardijami kaip vieni saugiausių pasaulyje dėl specialių kriptografinių kodavimų. Būtent dėl šios priežasties Kriptovaliutos yra itin dominanti investicinė priemonė rinkoje.

Šiuo metu rinkoje yra daugiau nei 2050 skirtingų kriptovaliutų, tačiau iki šiol net daugiau nei 50% rinkos priklauso „Bitcoin“.

Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau naujų verslų kapitalą bandė pritraukti išleisdami asmenines juridinio asmens Kriptovaliutas, dar kitaip žinomas kaip ICO.

Būtent ICO ir paskatino Kriptovaliutų populiarumą pastaraisiais metais, nes vis daugiau ir daugiau rinkos dalyvių pradėjo remti ir investuoti naujus projektus tikėdamiesi didelės grąžos metų bėgyje.

Šia tema yra pasisakę beveik visi turtingiausi pasaulio žmonės bei garsiausi investuotojai, tačiau vieningos nuomonės niekada niekas ir nepriėjo.

Vieni kriptovaliutas vertina kaip apgaulę ir pinigų išviliojimą iš žmonių, o kiti, tuo tarpu, sako, kad tai yra išradimas, kuris ateityje pakeis pasaulį. Likusieji tiesiog viską stebi arba naudojasi puikia proga investuoti savo pajamas ir sulaukti daug didesnės grąžos.

Taigi, nenustebinsime nieko pasakydami, kad itin dideli kainų svyravimai ir platus investicijų pasirinkimas Kriptovaliutų rinkoje ir yra vienas iš esminių atsakymų kodėl verta investuoti į Kriptovaliutas, nepaisant didelės rizikos.

Investicija į kriptovaliutas

TOP 3 Veiksniai – Kodėl Verta Investuoti į Kriptovaliutas

1. Didelė Investicinė Grąža

Kaip ir minėjome, esminis kriterijus, kuris sutraukia investuotojus į šią rinką, tai galima pati didžiausia investicinę grąža per trumpiausią laiko tarpą. 

Tokį reiškinį profesionalūs investuotojai galėtų įvardinti kaip godumą, tačiau kol yra proga – kodėl ja nepasinaudojus, tiesa?

Kaip ir minėjome anksčiau, Kriptovaliutos tai nėra vien tik didysis trejetas, kurį sudaro „Etherium“, „LiteCoin“ ar „Bitcoin“.

Norint uždirbti ženklias sumas iš prekybos Kriptovaliutomis reikia suprasti, kad didžiausia investicinė grąža slepiasi mažose, mažai kam žinomose Kriptovaliutose arba kitaip vadinamose Alternatyviose Kriptovaliutose (ang. Alt Coin), kurių kaina pradiniu momentu būna itin maža, o per savaitę gali pakisti net iki 100% ar daugiau.

Puikus pavyzdys „Verge“ kriptovaliuta ir 2017 m. pabaigos scenarijus.

Įsivaizduokite, kad pirkote šią kriptovaliutą 2017 Lapkričio 28 d. už 0.008 ct. Ir investavote 1000 eurų. Mažiau nei po mėnesio „Verge“ kriptovaliuta, Gruodžio 24 d. kainavo 0.24 ct. Matematika paprasta, jeigu būtumėte investavę 1000 eurų prie 0.008 ct. Ir po mėnesio viską pardavę už 0.24 ct. būtumėte uždirbęs 520 tūkst. eurų.

Verge Kriptovaliuta

„Verge“ pokyčiai. Šaltinis: https://coinmarketcap.com/currencies/verge/

Prisiminkite!

Be jokios abejonės, niekada nereikia būti godžiam, kadangi per ilgai laukiant galite ne tai, kad uždirbti 10x ar 20x nuo pradinės investicijos, bet ir prarasti visą investuotą sumą. Kitaip tariant, spekuliavimas kriptovaliutomis yra itin nestabili veikla, tad jeigu matote pakankamą pajamų priaugį – nedelskite!

2. Ekonominis Burbulas?

Nors dauguma žmonių šneka ir diskutuoja, kad visa tai yra didelis ekonominis burbulas ir greitai visi praras savo pinigus, rinka rodo visiškai kitokius ženklus.

Nepaisant to, kad šiuo metu Kriptovaliutos yra stagnacijoje, dauguma Investuotojų nekelia jokios panikos, nes tai jau ne pirmas kartas kada Kriptovaliutos praranda savo vertę tam tikrame laikotarpyje.

Be to, taip plačiai ir daug lyginamas .com burbulas sprogo prie 1.7 mlrd. dolerių rinkos kapitalizacijos, „Bitcoin“ kriptovaliutų arba „ICO’s“ „burbulas“ šį skaičių geriausiu laiku lenkė net 6 kartus. Šią kriptovaliutų rinką 2018 Sausio – Vasario mėnesį sudarė  6.9 mlrd. dolerių rinkos kapitalizacija.

Tačiau, dauguma investuotojų taip pat sutinka, kad visas santaupas mesti į kriptovaliutų rinką yra klaidingas ir pražūtingas žingsnis, tačiau bent 10 – 20 proc. savo pajamų patartina laikyti investavus į kriptovaliutas ir akylai stebėti rinką.

Noriu pabrėžti, kad siūlyčiau investuoti į Kriptovaliutas tik pasitarus su tai išmanančiais žmonėmis arba naudojant „Copy-Trading” strategiją apie kurią daugiau galite paskaityti čia.

3. Kriptovaliutos – Ateitis

KriptovaliutosDauguma investuotojų tiki, kad netolimoje ateityje kriptovaliutos gali pakeisti standartines valiutas ir atsiskaitymo priemones.

Investuodami į kriptovaliutas jūs prisededate prie šios idėjos augimo ir tolimesnės realizacijos.

Mažai kas žino, kad jau nemažai elektroninių parduotuvių JAV priima atsiskaitymus ir parduoda prekes už „Bitcoin“ kriptovaliutą. Tai vienas pirmųjų ir esminių žingsnių „Bitcoin“ kriptovaliutos pripažinimo kaip atsiskaitymo vieneto istorijoje.

Dar įdomiau, kad dauguma stambių IT įmonių investuoja į skirtingas kriptovaliutas. Vien ką reiškia sutartis tarp „IOTA“ ir „Microsoft“. Stambiausia IT ir programinės įrangos gamintoja investuoja į kriptovaliutas – pakankamai solidu ar ne?

Tačiau, kad ir kaip čia viskas gražiai skamba, nepamirškite, kad kriptovaliutos kaip ir bet kuri kita investicija yra rizikinga.

Kiekvienas jūsų investicinis sprendimas turi būti gerai pamatuotas ir apgalvotas. Nepamirškite, kad jūs rizikuojate savo finansine laisve, todėl neinvestuokite į Kriptovaliutas daugiau nei 10-20% visų savo lėšų ir atidžiai sekite pokyčius rinkoje naudojant tam skirtus instrumentus ir platformas kaip „CoinMarketCap“ .

Finansų valdymas yra vienas esminių sėkmingo investuotojo bruožų.

Ieškantiem kur investuoti:
Jeigu ieškote kur investuoti, bet Kriptovaliutos jums neatrodo patikima investicija, siūlome susipažinti su TOP 3 geriausiais investiciniais sprendimais kiekvienam pagal kišenę!

Susiję Straipsniai:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2020. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.