Kodėl verta Investuoti į Kriptovaliutas?

Kriptovaliutos tai tikriausiai viena iš populiariausių pokalbių temų visame pasaulyje per paskutinius pusę metų.

Šia tema yra pasisakę beveik visi turtingiausi pasaulio žmonės bei garsiausi investuotojai, tačiau vieningos nuomonės niekada niekas ir nepriėjo.

Vieni kriptovaliutas vertina kaip apgaulę ir pinigų išviliojimą iš žmonių, o kiti, tuo tarpu, sako, kad tai yra išradimas, kuris ateityje pakeis pasaulį. Likusieji tiesiog viską stebi arba naudojasi puikia proga investuoti savo pajamas ir sulaukti daug didesnės grąžos. Taigi, kodėl verta investuoti į Kriptovaliutas?

Investicija į kriptovaliutas

4 Punktai – Kodėl verta Investuoti į Kriptovaliutas

Didelė grąža

Pagrindinis dalykas, kuris sutraukia investuotojus į šią rinką, tai galima pati didžiausia investicinę grąža.

Nesupraskite klaidingai, Kriptovaliutos tai nėra vien tik didysis trejetas, kurį sudaro „Etherium“, „LiteCoin“ ar „Bitcoin“. Didžiausia investicinė grąža slepiasi mažose, mažai kam žinomose kriptovaliutose, kurių kaina pradiniu momentu būna itin maža.

Puikus pavyzdys „Verge“ kriptovaliuta. Įsivaizduokite, kad pirkote šią kriptovaliutą 2017 Lapkričio 28 d. už 0.008 ct. Ir investavote 1000 eurų. Mažiau nei po mėnesio „Verge“ kriptovaliuta, Gruodžio 24 d. kainavo 0.24 ct. Matematika paprasta, jeigu būtumėte investavę 1000 eurų prie 0.008 ct. Ir po mėnesio viską pardavę už 0.24 ct. būtumėte uždirbęs 520 tūkst. eurų.

KriptovaliutosEkonominis Burbulas?

Nors dauguma žmonių šneka, kad tai yra didelis burbulas ir greitai visi praras savo pinigus, rinka rodo visiškai kitokius ženklus.

Taip plačiai ir daug lyginamas .com burbulas sprogo prie 1.7 mlrd. dolerių rinkos kapitalizacijos, „Bitcoin“ kriptovaliutų arba „ICOS“ „Burbulas“ šį skaičių lenkia jau 6 kartus. Šią kriptovaliutų rinką sudaro 6.9 mlrd. dolerių rinkos kapitalizacija.

Dauguma investuotojų sutinka, kad visas santaupas mesti į kriptovaliutų rinką yra klaidingas ir pražūtingas žingsnis, tačiau bent 10 – 20 proc. savo pajamų patartina laikyti investavus į kriptovaliutas ir akylai stebėti rinką.

Palūkanų dydis

Didžiosios kritpovaliutos: „Bitcoin“, „Etherium“ ir „LiteCoin“ yra tarsi investicinė priemonė, kuri praėjus keliems mėnesiams, išmoka didžiausias palūkanas nei bet kas kitas. Kam laikyti santaupas kojinėje?

Kriptovaliutos – Ateitis

Mažai kas abejoja, kad tolimoje ateityje kriptovaliutos nepakeis standartinių valiutų ir atsiskaitymo priemonių. Investuodami į kriptovaliutas jūs prisededate prie šios idėjos augimo ir tolimesnės realizacijos.

Mažai kas žino, kad jau nemažai elektroninių parduotuvių JAV priima atsiskaitymus ir parduoda prekes už „Bitcoin“ kriptovaliutą. TaI vienas pirmųjų ir esminių žingsnių „Bitcoin“ kriptovaliutos pripažinimo kaip atsiskaitymo vieneto.

Dar įdomiau, kad dauguma stambių IT įmonių investuoja į skirtingas kriptovaliutas. Vien ką reiškia sutartis tarp „IOTA“ ir „Microsoft“. Stambiausia IT ir programinės įrangos gamintoja investuoja į kriptovaliutą ar jums tai atrodo burbulas ir vagystė?

Tačiau, kad ir kaip čia viskas gražiai skamba, nepamirškite, kad kriptovaliutos kaip ir bet kuri kita investicija yra rizikinga. Kiekvienas jūsų investicinis sprendimas turi būti gerai pamatuotas ir apgalvotas. Nepamirškite, kad jūs rizikuojate savo finansine laisve, todėl neinvestuokite i kriptovaliutas daugiau nei 30 % savo lėšų ir atidžiai sekite pokyčius rinkoje naudojant tam skirtus instrumentus ir platformas. Finansų valdymas yra vienas esminių sėkmingo investuotojo bruožų.

Susiję Straipsniai:

Rašyti komentarą

avatar
Copyright © 2018. All Rights Reserved. Kaip-uzsidirbti.lt | Flytonic Theme by Flytonic.